>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL Stanley Cup playoffs 2021

Status
Zamknięty.
isztwan 236,2K

isztwan

Użytkownik
Colorado Avalanche - Vegas Golden Knights
Vegas Golden Knights lub remis
1.87


Drugi raz się nie uda wygrać, Fleur na bramkę i koniec zabawy. Remis, o to będą walczyć złoci i sądzę, że im się uda ( a może i nawet wygrają w dogrywce... może )
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Widzę, że prześwietlacie tu na wszystkie strony drugi mecz tej nocy, ja bardziej skupiam się na tym o 1:30 (notabene transmitowanym przez TVP Sport).

Winnipeg Jets - Montreal Canadiens
Typ: Winnipeg Jets RT
Kurs: 2,08 w Betsson
Wynik: 3:5

Udało się przewidzieć, że Montreal awansuje do IIr. Pucharu Stanleya, teraz jednak w pierwszym ich meczu gram na przeciwników. Odrzutowce można powiedzieć pokazali kosmiczną formę w serii z faworyzowanymi Edmonton Oilers. Nikt się nie spodziewał wygranej serii aż 4:0. Przez to jednak drużyna gospodarzy miała dużo odpoczynku przed tym meczem, bo Montreal męczył się w siedmiu meczach. Myślę, że ten aspekt fizyczny akurat dziś odegra ważną rolę. Nie musi być tak, że do końca serii będą grać na oparach, ale jednak kilka dni więcej przerwy powinno Odrzutowcom pozwolić zdominować dzisiejszy mecz. Kurs na zwycięstwo w meczu z dogrywką sporo zaniżony już, więc choć trochę obawiam się remisu (3/4 mecze Jets z Oilers kończyły się dogrywką, remisy były też w meczach Canadiens), to jednak myślę, że dziś im dalej w mecz, tym przewaga Jets będzie rosła i załatwią sprawę w regulaminiwym czasie 😉
 
Ostatnia edycja:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
kolego, druzyn z Kanady to ja mam dosc w tych PO juz po 1 rundzie, typowac ich wyniki to jak niewidomemu dac kij do bejsbola
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:05
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Carolina Hurricanes
Typ: Anthony Cirelli strzeli gola (razem z dogrywką)
Kurs: 4,70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Sytuacja Caroliny Hurricanes jest nieciekawa, gdyż przegrywają oni 0:2 w serii. Co gorsza te dwie porażki były u siebie, więc nie dosyć, że przegrywają 0:2, to jeszcze z pozostałych ewentualnych pięciu pozostałych spotkań aż trzy będą na lodzie Tampy. Całkiem możliwe, że Tampa podwyższy prowadzenie na 3:0 w serii, gdyż u siebie są naprawdę mocni. W dobrej formie jest Anthony Cirelli. Strzelił on bramkę w trzech z ostatnich sześciu spotkań. Od jakiegoś czasu ten zawodnik oddaje regularnie po 2-4 celne strzały w meczu. W ostatnim meczu przeciwko Carolinie strzelił gola i kto wie, czy teraz znowu mu się ta sztuka nie uda.
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
New York Islanders - Boston Bruins
Typ: New York Islanders ML
Kurs: 2.25 w Betsson
Wynik: 1:1 (1:2 OT)

Po wygranej w dogrywce 4:3 na tafli Bruins, Islanders wyrównali stan serii na 1:1 i teraz 3. i 4. mecz zagrają u siebie. W dobie COVIDu może kwestie miejsca rozgrywania meczów schodziły czasem na dalszy plan, ale dziś obie drużyny zagrają przy praktycznie wypełnionych trybunach, bowiem zwiększono limit widzów do 12000. To już samo w sobie powinno zmobilizować odpowiednio zawodników Wyspiarzy do jeszcze większego zaangażowania. Ponadto w sezonie regularnym rozegrali ze sobą 8 meczów, a wszystkie 4 na swojej tafli Wyspiarze wygrali. Ich trener, Barry Trotz, jest świetnym taktykiem i w pierwszej rundzie bardzo dobrze rozpracował Pingwiny, teraz w pierwszych dwóch meczach zrobił swoje - wygrał jeden i wystarczy "tylko" wygrywać u siebie i pokonają w serii Bruins. W bramce Wyspiarzy dziś Varlamov, a w tych wygranych meczach w tym sezonie to on bronił skutecznie, ma więc patent na drużynę z Bostonu. Choć Sorokin radzi sobie całkiem przyzwoicie, to jednak w pierwszym meczu puścił 5 bramek. Liczę dziś na wygraną NYI i tak też stawiam.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Colorado Avalanche - Vegas Golden Knights (aktualny wynik to 2:0 dla Colorado Avalanche)
Typ: dokładny wynik serii 4:3 dla Colorado Avalanche
Kurs: 7,00 2:4
Bukmacher: etoto

Udało mi się dobrze przewidzieć dokładny wynik w rywalizacji Vegas z Minnesotą, więc ponownie pokuszę się o dokładny wynik w rywalizacji w której jedną z drużyn są Vegas Golden Knights. W tej rywalizacji były już rozegrane dwa spotkania i oba zakończyły się zwycięstwami Colorado Avalanche. Prowadzenie 2:0 w serii do czterech zwycięstw to jest już solidna zaliczka, jednak nie wierze w to, żeby ta rywalizacja miała się szybko zakończyć.

Przed rozpoczęciem playoffów bukmacherzy największe szanse dawali właśnie tym dwóm drużynom. Nie ma co się temu dziwić, gdyż to właśnie te dwie ekipy miały najlepszy bilans w sezonie regularnym- obie zgromadziły po 82 punkty. Skład jednych i drugich budzi postrach, aż roi się tam od wielkich gwiazd. Bezpośrednie mecze pomiędzy nimi były bardzo emocjonujące, a poziom gry w tych meczach stał na niesamowicie wysokim poziomie. Przed rozpoczęciem playoffów wszyscy czekali na drugą rundę, by zobaczyć starcie tych dwóch hokejowych potęg. Colorado Avalanche do drugiej rundy awansowali bezproblemowo, gdyż ograli 4:0 St. Louis Blues. Vegas Golden Knights musieli się napocić, by wywalczyć awans z Minnesotą Wild i udało im się to dopiero w decydującym siódmym meczu. Vegas prowadzili 3:1 w serii i wygląda na to, że lekko zlekceważyli Minnesotę przez co narobili sobie niepotrzebnych problemów.

Pierwsze dwa mecze tej były diametralnie różne. Pierwsze starcie Colorado Avalanche wygrali aż 7:1. To zwycięstwo było w pełni zasłużone, gdyż Colorado Avalanche byli wyraźnie lepszym zespołem. Drugi mecz wyglądał już zupełnie inaczej. Tutaj było 2:2 w regulaminowym czasie gry i w dogrywce Colorado strzeliło decydującego gola. Tutaj jednak to Vegas Golden Knights byli znacznie lepsi. Oddali oni aż 16 celnych strzałów więcej od swoich rywali. Tu zresztą nie tylko chodzi o ilość, ale także o jakość. Vegas stworzyli sobie tak dużą liczbę świetnych okazji, że to zasługuje na uznanie. Niestety dla nich na uznanie zasłużył też bramkarz Colorado Avalanche, czyli Grubauer. Grubauer jest jednym z najlepszych bramkarzy w lidze, ale w tamtym meczu wyczyniał wręcz niesamowite rzeczy. Do tego Vegas mieli sporego pecha, gdyż kilka razy obijali słupki i poprzeczkę.

Drugi mecz pokazał, że drużynę Vegas Golden Knights stać na postawienie solidnego oporu. Taka porażka w dogrywce boli, jednak z drugiej strony gracze Golden Knights poczuli, że Colorado Avalanche nie są nie do pokonania. Przegrywają póki co 0:2, jednak teraz nadszedł czas na dwa mecze w Vegas. Atmosfera tam jest wspaniała, kibice jak zwykle dadzą im ogromną dawkę wsparcia. Skoro na wyjeździe zagrali tak dobrze, to stać ich na to, żeby wygrać dwa następne mecze na swoim lodzie doprowadzając do remisu w serii.

Ważne może być sędziowanie. Jak wiadomo lidze wybitnie nie będzie na rękę jeśli ta rywalizacja szybko się skończy. Takie mecze jak żadne inne przyciągają fanów i wynik 4:0 czy nawet 4:1 dla Colorado byłby katastrofą. Wobec tego nie będę zaskoczony jeśli sędziowanie w najbliższych dwóch meczach będzie wyraźnie na korzyść Vegas. Wiadomo jak to jest z karami- za podobne przewinienia jeden zawodnik może powędrować na ławkę kar, a drugiemu się upiecze.

Pomimo prowadzenia Colorado 2:0 po cichutku liczę tutaj na decydujący siódmy mecz. Jeśli do takowego dojdzie, to jednak większe szanse będą mieć Colorado Avalanche z racji gry u siebie, stąd podoba mi się typ na to, że ta rywalizacja zakończy się zwycięstwem Colorado Avalanche 4:3.
 
Ostatnia edycja:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
ja dzis z Tampy jeszcze pogram bramke Pointa za 2.6 ✅ , tym bardziej, ze po Kucherovie tez sie spodziewam dobrego meczu przynajmniej asysty, ostatnia zawalil OT i bedzie sie chcial zrewanzowac

ps. alez mecz niesamowity sie zrobil w 2 tercji jakby film krecili

zaluje, ze Kucherova tez nie pogralem. czulem , ze to moze byc jego mecz widac bylo po 3 meczu jak przezywal ze oslabil druzyne w OT
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +295
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Vegas GK - Colorado 1 razem z dogrywka 1.9 ✅ , Vegas lepsze wrazenie w ostatnich meczach 43-20 i 41-25 strzaly, i tez oprocz pierwszej tercji zdominowali ich w drugim meczu mieli dluzego pecha po slupkach strzelali,Grubauer fachowiec,ale moim zdaniem wyrownaja stan do 2-2.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +288
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 0:35
Spotkanie: Boston Bruins - New York Islanders
Typ: David Krejci strzeli gola (razem z dogrywką)
Kurs: 4,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Będzie to piąte spotkanie serii. Po czterech meczach jest remis 2:2, więc teraz każdy kolejny mecz ma coraz większą wagę. Dla mnie faworytem tego spotkania jak i całej serii jest drużyna Boston Bruins. Z bardzo dobrej strony pokazuje się David Krejci, który to w tej rywalizacji jest bardzo aktywny, oddaje sporo celnych strzałów. Krejci w każdym meczu z New York Islanders oddawał po przynajmniej trzy celne strzały, a dokładnie wyglądało to tak: 4,7,5,3. W ostatnim meczu jego wysiłki wreszcie przyniosły skutek, gdyż udalo mu się zdobyć bramkę. Jeśli David Krejci zagra tak jak w poprzednich meczach, to ma szanse na kolejnego gola.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +98
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Pastrnak (BOS)bramka z OT 2.35 fortuna ✅

Krejci +0.5 w kanadyjskiej (gol lub asysta) 1.67 ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +285
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Montreal Canadiens - Winnipeg Jets
Typ: Gol do pustej bramki
Kurs: 2,75 w Betsson

Miałem odpuścić już granie kanadyjskich drużyn w play-offach, jak słusznie sugerował pawel1980 pawel1980 - toż to loteriada. Winnipeg Jets odprawia 4:0 Edmonton, żeby teraz przystępować do czwartego meczu z Canadiens przy stanie 0:3. Coś nieprawdopodobnego. Wracając do samego typu. Wiadomo, że nie ma co zgłębiać się przy analizie gola do pustej bramki. Jest to w pewnym sensie loteria, ale udało się przewidzieć taki obrót zdarzeń w decydującym meczu serii Vegas Golden Knights - Minnesota Wilds, spróbuję więc i dziś. Poprzednie 3 mecze serii kończyły się dwoma przekonującymi zwycięstwami, raz Montreal się męczył i wygrał tylko 1:0. W pierwszych dwóch meczach gol do pustej bramki był. Co skłania mnie do stawiania tego dziś? Otóż myślę, że Montreal już dziś zakończy serię, nie ma chyba ratunku dla Odrzutowców. Montreal goni rekord meczów w play-offach bez gonienia wyniku. Narazie jest to 6 meczów, a rekord wynosi 8 meczów (swoją drogą należący właśnie do Canadiens, którzy w 1960 przeszli całe play-offy bez niekorzystnego wyniku w trakcie meczów, a że wtedy grali do 2 zwycięstw, to wygrali 8 spotkań i cały puchar w ten sposób). Myślałem, że może Winnipeg obudzi się na obcej tafli, w końcu w sezonie regularnym lepiej im szło na wyjazdach, niż na własnej tafli. Nic takiego jednak nie miało miejsca. Montreal pewnie znów strzeli pierwszą bramkę i będą musieli ich gonić, co spowoduje w efekcie wycofanie bramkarza, co może nastąpić wcześniej, niż zwykle, w końcu może to być ostatni mecz w sezonie i nic do stracenia nie będzie. Typ ma też margines błędu, gdyby mecz poszedł w drugą stronę i to Habs gonili wynik. Całkowicie wyklucza go oczywiście wynik okołoremisowy, wtedy nikt ryzykował nie będzie. Myślę, że ten kurs jest zadowalający, żeby postawić na taki rozwój wydarzeń.
 
Ostatnia edycja:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Colorado - Vegas GK X2 w regulaminowym 1.8 ✅


Marchessault (VGK) +0.5 w kanadyjskiej 1.75 z dogrywka✅
 
Ostatnia edycja:
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Carolina vs Tampa
over 5.5
@2.05

Carolina win + 5.5 @5.50

ale bramkarze ładnie kilka bramek powyciągali o_O
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Carolina vs Tampa
over 5.5
@2.05

Carolina win + 5.5 @5.50
Też właśnie myślałem o pójściu w bramki. Jedynie odstrasza paradoksalnie ostatni mecz i strzelanina w drugiej tercji. A często po takich meczach są undery. Ale jeśli chodzi o zwycięzcę, to bliżej mu do tego, że Tampa już dziś zakończy serię 😉
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:35
Spotkanie: New York Islanders - Boston Bruins
Typ: Adam Pelech powyżej 0,5 punktu w meczu razem z dogrywką (punkt czyli bramka lub asysta)
Kurs: 4,10 6 goli Islanders, ale Pelech bez punktu
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Będzie to szósty mecz tej serii. Aktualny wynik to 3:2 dla New York Islanders. W tej sytuacji jeśli Islanders wygrają to spotkanie, to awansują dalej, a Boston Bruins odpadnie. Podoba mi się kurs na zdobycie punktu przez Adama Pelecha. Pelech gra naprawdę dobrze w tej serii przeciwko Bostonowi. Na pięć rozegranych spotkań punktował w dwóch z nich. W pierwszym meczu serii strzelił gola, a w piątym miał asystę. W każdym meczu tej serii Pelech oddawał po przynajmniej dwa celne strzały na bramkę. Widzę szanse na to, że Adam Pelech zapunktuje w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Marchand B (BOS) bramka z OT 2.4 ✅

Boston maja bardzo ciezko ostatnio strzelali 44-19 , swietny mecz Pasrnaka, przeblysk geniuszu Marchanda w II tercji a mimo to porazka na swoim lodzie 4-5 i bylo juz 2-5 w pewnym momencie.to co oni jeszcze moga zrobic.

tez mnie zaskakuja duze kursy na gole i asystt NYI np bramka Palmieriego 4.5, cos ich niedoceniaja
 
Ostatnia edycja:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Vegas GK - Colorado 1 w regulaminowym 2.35 ✅ w hit dnia STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +193
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 3:05
Spotkanie: Vegas Golden Knights - Montreal Canadiens
Typ: Alex Tuch powyżej 0,5 punktu w meczu razem z dogrywką (punkt czyli bramka lub asysta)
Kurs: 2,15
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Będzie to pierwszy mecz tej serii. Nie ukrywam, że Vegas Golden Knights są dla mnie zdecydowanym faworytem tej serii i będę mocno zdziwiony jak nie awansują do wielkiego finału NHL. To co oni zrobili z Colorado Avalanche to było coś wielkiego. Vega przegrywali 0:2 w serii, a wygrali 4:2. Wszystkie trzy mecze u siebie były genialne w ich wykonaniu, po prostu rozstrzelali w nich Colorado. Z dobrej strony pokazał się Alex Tuch, który zapunktował w dwóch ostatnich meczach. W ostatnim spotkaniu miał asystę, a w przedostatnim strzelił gola. Na dziesięć ostatnich spotkań Tuch punktował w pięciu z nich. Moim zdaniem pomimo dobrej obrony Montrealu Vegas strzelą w tym meczu przynajmniej trzy bramki i liczę na to, ze Alex Tuch zdobędzie jedną z nich ub będzie przy którejś asystować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Vegas Golden Knights - Montreal Canadiens

over 5.5 @2.05
Montreal gol 1 tercja @1.97
Montreal over 2.5 @2.52
Montreal over 3.5 @5.84

wow, wielki ale dziś Fleury wyciągał o_O szkoda trochę tego meczu bo Montreal bardzo ładnie zaczął i zasługiwali na bramkę w 1 tercji i myślę że ona by wiele zmieniła a tak to Vegas nabrali wiatru w skrzydła i ich dominowali, 2 i 3 tercja ( nie licząc końcówki) to totalny dramat jak dzieci we mgle, jeszcze 4.5min empty net i tej jednej nie dobili a z wcześniejszych sytuacji powinno jeszcze kilka wpaść ale co zrobić, myślę że w drugim meczu spróbuję podobnie bo Montreal jeszcze tutaj powalczy i nie odpuszczą co pokazali wcześniej ale dzisiejszy mecz do zapomnienia totalnie.
 
Ostatnia edycja:
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Dzisiaj idę w ten sam zestaw zgodnie z tym co wcześniej mówiłem, wierzę że Montreal się tutaj postawi i mimo że Vegas jest tutaj faworytem to wcale nie będzie to taka łatwa seria a kursy są wysokie.

Vegas Golden Knights - Montreal Canadiens

over 5.5 @2.15
Montreal gol 1 tercja @1.97
Montreal over 2.5 @2.60
Montreal over 3.5 @6.40

2-3 szkoda bo do zrobienia to było..
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom