>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Stanley Cup playoffs 2021

Status
Zamknięty.
verno 609K

verno

Znawca - Hokej
NY Islanders Tampa Bay
NY OT @2.08
NY gol 1 tercja @1.802 slupki i sam na sam zmarnowane, zobaczymy co dalej
NY over 2.5 @2.10
NY over 3.5 @3.72
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +385
verno 609K

verno

Znawca - Hokej
Montreal vs Vegas G.K.
Montreal OT @2.35 1-2 po dogrywce. Jestem w lekkim szoku bo po 1 tercji zasnąłem i myślałem że Montreal na luzie bierze ten mecz bo mieli całkiem sporą przewagę i spokojnie 2 gole były do wbicia w tej 1 tercji a tu taka niespodzianka..
Montreal gol 1 tercja @1.90
Montreal over 2.5 @2.30
Montreal over 3,5 @4.70

Idę znowu w ten sam zestaw, tak jak wcześniej pisałem Montreal jeszcze powalczy i nawet myślę że mogą spokojnie wygrać tą serię. Co ciekawe w całej historii h2h na 11 spotkań aż 9 razy wygrywali dzisiejsi gospodarze i ogólnie padało dużo bramek w tych meczach. Dzisiaj jest świetna okazja aby przed wyjazdem zrobić wynik 3-1 i mieć ten zapas a w najgorszym wypadku ostatni mecz u siebie. Montreal ma bardzo mocne początki do tego własna tafla, wiadomo że w PO kibice mocno napędzają a na początku jeszcze bardziej jest to odczuwalne dlatego gram gola w 1 tercji. 3 brameczki spokojnie w ich zasięgu a over 3.5 to bardziej łapanie dobrego kursu bo nawet w przypadku 3-0 Vegas zagra z empty netem i to nie 1-2min przed końcem a czasem nawet 4-5min w zależności od sytuacji. Przy wyniku 3-1 też jest trochę czasu na empty net a moim zdaniem Montreal będzie kontrolował ten mecz więc jak nie z gry to w końcówce wbiją a przynajmniej będzie na to spora szansa.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - New York Islanders
Typ: Tampa Bay Lightning (ML)
Kurs: 1,55 8:0
Bukmacher: STS
Analiza:

Będzie to piąte spotkanie serii. Po dwóch meczach jest remis 2:2. Żarty się kończą i teraz każdy kolejny mecz będzie miał coraz większą wagę. Pomimo tego, że w obu parach jest remis 2:2 to nie bardzo wierzę w inny scenariusz jak wielki finał pomiędzy Tampą a Vegas. Zwłaszcza nie chce mi się wierzyć, żeby w tym wielkim finale nie znalazł się aktualny mistrz, czyli Tampa. Oni przez cały sezon regularny musieli sobie radzić bez Kucherova, przez jakiś czas bez Stamkosa, a mimo to bez większych problemów weszli do playoffs. W pełnym składzie Lightning są bardzo trudni do pokonania. W tych playoffach nie było jeszcze sytuacji, by przegrali dwa spotkania z rzędu. Ostatni mecz zakończył się porażką Tampy, więc teraz wiele wskazuje na to, że powinni wygrać. New York Islanders są bardzo solidną drużyną, ale jednak Tampa ma po prostu większy potencjał i jak zagrają na miarę swoich możliwości, to wygrają.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +296
verno 609K

verno

Znawca - Hokej
Vegas vs Montreal

Montreal gol 1 tercja @1.90 Tak ważny mecz a zagrali dotychczas najgorzej..
Vegas over 3.5 @2.14
2/1(1 tercja Montreal, Vegas win mecz) @12
M.Pacioretty gol @2.85

Pisałem że to będzie równa seria i obstawiam tutaj 7 gier ale jednak dzisiaj w roli faworyta widzę Vegas, bardzo mocna ekipa, która potrafi u siebie postrzelać i w tak ciężkiej serii nie może sobie pozwolić na przegraną bo wizja grania meczu w Montrealu przy wyniku 3:2 nie napawa optymizmem szczególnie jak spojrzymy na ostatnie spotkania wyjazdowe Vegas także dzisiaj zrobią wszystko aby ten mecz wygrać i to pewnie żeby nie mieć nerwowej końcówki, jednak mecze wyjazdowe nie są jedynym kłopotem gospodarzy, Montreal świetnie zaczyna te mecze lecz z czasem ta gra ich opada. Gram tutaj gola gości w 1 tercji, mimo że tylko raz im się to udało zrobić w tej serii to w 3 na 4 spotkania oni rozdawali karty na początku i sporo szczęścia miało Vegas że nie powpadało tam więcej bramek, dodatkowo idę w gole Vegas bo tak jak pisałem u siebie maszynka do strzelania bramek no i też bardzo ważny mecz, który muszą pewnie wygrać, za drobne spróbuję wygrana Montrealu w 1 tercji i wygraną całego meczu przez Vegas, szans sporych na to nie ma ale typ bardzo pasuje do tych ekip i widzę tutaj 0:1 po 1 tercji i finalnie 1:4 lub 2-4/2-5 w zależności czy wpadnie do empty netu. NA sam koniec jeszcze gol M.Pacioretty , który w tej serii oddał już 13 strzałów na bramkę jednak nei zdobył jeszcze gola, myślę że najwyższy czas aby wbił krążek do bramki.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 3:05
Spotkanie: Vegas Golden Knights - Montreal Canadiens
Typ: Brayden McNabb powyżej 0,5 punktu w meczu razem z dogrywką (punkt czyli bramka lub asysta)
Kurs: 4,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Po dwóch meczach jest remis 2:2. Vegas do wygrania serii wystarczą zwycięstwa u siebie. Czy wygrają to spotkanie? Moim zdaniem tak, ale mnie podoba się typ na to, że Brayden McNabb zdobędzie w tym spotkaniu przynajmniej jeden punkt. McNabb w tych playoffach gra naprawdę solidnie. W jedenastu rozegranych meczach w tegorocznych playoffach Brayden McNabb w czterech z nich zdobył punkt. Na pięć ostatnich spotkań zdobył on punkt w trzech z nich, a w ostatnim meczu nawet udało mu się strzelić gola. Ten zawodnik jest obecnie w dobrej formie i uważam, że ma szanse na kolejny punkt.
 
Ostatnia edycja:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Godzina: 3:00
Vegas GK - Montreal 1 w regulaminowym 1.8⛔


Po pierwszym meczu napastnicy Vegas przestali strzelac i za bramki musieli sie wziasc glownie obroncy, stad niewiele bramek zlotych rycerzy i stan 2-2, mysle,ze to wroci do normy a Vegas wygra na swoim lodzie w podstawowym czasie gry ten piaty mecz.

Co to bylo? Vegas jest albo wyczerpane po Lawinach,albo ten Montral ich idealnie rozpracowal po pierwszym meczu
 
Ostatnia edycja:
verno 609K

verno

Znawca - Hokej
NY Islanders vs Tampa Bay

NY OT @2.25
NY gol 1 tercja @1.86
NY over 2.5 @2.15
NY over 3.5 @4

fajnie ze wygrali ale szkoda ze w takim stylu
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:05
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - New York Islanders
Typ: Tampa Bay Lightning (ML)
Kurs: 1,57
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Doczekaliśmy się decydującego siódmego meczu. Tampa może się czuć zdenerwowana, bo śmiało mogli to skończyć już w ostatnim spotkaniu, bo prowadzili 2:0. Potem jednak New York Islanders doprowadzili do dogrywki i strzelili w niej decydującą bramkę. Mimo wszystko wyraźnym faworytem do awansu i tak są gracze Tampy. Przewaga własnego lodu w game 7 to zawsze jest duży atut, zwłaszcza jak się gra tam tak dobrze jak Tampa Bay Lightning. New York Islanders w tej serii co prawda raz wygrali na lodzie rywala, ale to było w pierwszym spotkaniu i wygrana była skromna, bo 2:1. Ich ostatnia wizyta zakończyła się jednak totalną klęską, gdyż Tampa rozniosła Wyspiarzy aż 8:0 będąc drużyną lepszą w każdej tercji. Uważam, że to Tampa wygra to spotkanie i znajdzie się w wielkim finale NHL.
 
Ostatnia edycja:
verno 609K

verno

Znawca - Hokej
Montreal vs Vegas G.K.
Montreal OT @2.153-2 OT Szkoda że nie postrzelali więcej szczególnie na 3-1 bo Vegas bardziej by się otworzyło i szansa na empty net a okazje były no ale dobre i to.
Montreal over 2.5 @2.15
Montreal gol 1 tercja @1.84

Jako że lubię duże kursy to wrzucę jeszcze 3 typy, które maja sporą szanse wejścia jak Montreal się rozpędzi
Montreal over 3.5 @4.02
Montreal 1tercja i over 1.5 @6.40
Montreal wygra wszystkie tercje @24

W poprzednim meczu stawiałem Vegas jako faworyta ale zawiedli, 3 tercja była ok i mogła się podobać ale przy takim wyniku to Montreal dał im trochę pograć i skupiali się głównie na defensywie, jednak pierwsze 2 tercje bardzo kiepskie i nie wiem czy już nie upadli mentalnie, Montreal nie ma co, zaskoczył w tamtym meczu i nie sądzę aby dzisiaj oddali tutaj mecz, mają ogromną szanse na własnej tafli zamknąć serię i wejść do wielkiego finału. Vegas ostatnio na wyjazdach słabiutko chociaż pokonali właśnie Montreal na ich tafli ale to był 1 na 5 spotkań gdzie wygrali na wyjeździe i nawet nie wiem czy oni wygrali czy po prostu Montreal nie zamknął spotkania bo pamiętam że w 1 tercji mogli 2-3 brameczki wbić i pewnie byłoby po zawodach. Osobiście bardzo podobała mi się ostatnia gra Montrealu i wierzę że zakończą serię dzisiaj.
 
Ostatnia edycja:
verno 609K

verno

Znawca - Hokej
NY Islanders vs Tampa

NY gol 1 tercja @1.88
NY OT @2.35
NY 1 tercja DNB @2.20 zwrot, reszta

Mniej prawdopodobne:
NY gol w każdej tercji @5.50
NY 1 tercja i over 1.5 @6.45
NY -2.5 @8.60 Jak Tampa będzie przegrywać to już nie ma znaczenia czy przegrają 2 czy 4 bramkami także można spróbować zaatakować.

Dzisiejszej nocy mecz Tampa vs Wyspiarze game 7, bardzo ciekawe widowisko się zapowiada, dla większości gospodarze murowanym faworytem ale czy na pewno? Stawiałem na Montreal i się udało i dzisiaj również szukam okazji w underdogu, mimo przegranego sromotnie meczu 8:0 Wyspiarze się nie poddali i walczyli dalej doprowadzając do remisu w serii 3:3. Tampa ma na pewno przewagę mentalną jeśli chodzi o własną taflę ale pytanie jak z resztą bo moim zdaniem mogą być mocno sfrustrowani oraz poddenerwowani, wygrana 8:0 w następnym meczu przewaga 2:0 i oddali mecz dodatkowo Kucherov znowu wypada główny lider drużyny i mimo że w sezonie radzili sobie bez niego to jednak PO i półfinał game 7 to już zupełnie coś innego, mieli finał na wyciągnięcie ręki i nagle się wszystko sypie, wydaje mi się że jak goście zaczną mocno ten mecz to Tampa będzie lekko pogubiona i ta gra już nie będzie tak dobrze wyglądać i myślę że Wyspiarze naprawdę rozpoczną ten mecz z impetem aby namieszać w głowach gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ja już napiszę po terminie startu meczu, ale w teorii, bo wiadomo, że reklamy, przerwy i zaczną pewnie kwadrans później. Moim zdaniem fajnym wyjściem jest pójście w bramki. Wiadomo, decydujący mecz o awansie do finału, teoretycznie więc powinno być mega underowo, jednak takie mam przeczucie, że właśnie na przekór tu będą bramki. Tym bardziej, jeśli któraś drużyna zacznie strzelanie, to później już pójdzie wymiana ciosów. Przy takich meczach myślę też, że warto się pochylić nad overem bramkowym w trzeciej tercji. Zakłada on oczywiście, że któraś z drużyn będzie prowadzić, bo w przypadku wyniku remisowego długo się utrzymującego mogą być szachy. A tak będą ataki, pusta bramka, a że to ostatni mecz, więc przegrywająca drużyna nic do stracenia mieć nie będzie. Kiedyś grałem w ostatnich meczach serii gole do pustej bramki i wchodziło, ale teraz nie miałem kasy w Betssonie, więc nawet nie wiem, jaki był kursy, ale najczęściej widziałem 2,75 i przy takim myślę, że warto było spróbować, ale już za późno.

Podsumowując, próbuję więc:

Tampa Bay Lightning - New York Islanders
Typ: over 5,5
Kurs: 2,25 w Superbet
Wynik: 1:0

Typ: over 1,5 w trzeciej tercji
Kurs: 1,75 w Superbet


Jednak był to typowy siódmy mecz, choć kilka dobrych szans na bramki było 😉
 
Ostatnia edycja:
verno 609K

verno

Znawca - Hokej
Montreal gol 1 tercja @2niech juz zaczyna sie MHL :D
Montreal over 2.5 @2.51
Montreal over 3.5 @5.97
 
Ostatnia edycja:
verno 609K

verno

Znawca - Hokej
Mi Montreal się bardzo podoba prawie każdy mecz mocny start i jak się dobrze ułoży to potem już grają swoje i jadą z tematem, jak na moje w tym roku zawijają pucharek. Islandersów przeceniałem ale tutaj jest mocny potencjał.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:05
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens
Typ: Yanni Gourde powyżej 0,5 punktu w meczu razem z dogrywką (punkt czyli bramka lub asysta)
Kurs: 2,45
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Będzie to drugie spotkanie finałowe. Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Tampy 5:1. Tampa Bay Lightning u siebie są bardzo trudni do pokonania i uważam, że po tym spotkaniu będą prowadzić 2:0 w serii. Ciekawy jest kurs na to, że Yanni Gourde zapunktuje w tym meczu. Ten zawodnik jest obecnie w świetnej formie, w dwóch ostatnich meczach strzelił gola. Na sześć ostatnich spotkań Yanni Gourde zdobył bramkę w czterech z nich. Jeśli chodzi o asysty, to już dawno nie asystował przy żadnej bramce swojej drużyny co jest dość dziwne, gdyż w sezonie regularnym miał 19 asyst w 56 rozegranych meczach. Uważam, że w tym spotkaniu Yanni Gourde znowu zdobędzie jakiś punkt czy to za strzeloną bramkę czy to może wreszcie za jakąś asystę.
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Ja próbuję na trzeci mecz finału bramki z obu stron, a konkretniej, że obie drużyny strzelą conajmniej dwie. Habs są pod ścianą, jakakolwiek porażka w dwóch najbliższych meczach u siebie będzie chyba gwoździem do trumny. W obu meczach wyjazdowych strzelali po jednej bramce, mieli parę fajnych sytuacji, ale bramkarz Tampy bronił te strzały. Dziś Montreal musi zaatakować, bo grając na obronę wyniku z Tampą mogą wyjść na tym źle, tym bardziej, jeśli tracą takie bramki, jak choćby w drugim meczu, gdzie parę sekund do końca drugiej tercji, mieli 1:1, poszła strata, szybkie podanie i w ostatniej sekundzie bramka na 2:1. O bramki Bolts się nie martwię - dwie powinny wpaść, a i myślę, że Canadiens wreszcie wejdą na wyższy poziom i stawią opór w tej serii.

Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning
Typ: Obie strzelą przynajmniej 2 bramki
Kurs: 1,83 w Betsson
Wynik: 3:6


I mam czutkę, więc za symboliczną stawkę:
Typ: Dokładny wynik - 2:2
Kurs: 8,50 w ETOTO
Wynik: 3:6
 
Ostatnia edycja:
verno 609K

verno

Znawca - Hokej
Nie uwierzę że Montreal przegra to 4-0.. a jeśli wygrają to moim zdaniem pewnie i mocno.

Montreal 60' @3.20
Montral gol 1 tercja @1.86
Montral over 2.5 @ 2.25
Montreal over 3.5 @4.50
Caufield gol @5.20

3:2po dogrywce ale to nie był mecz na powrót do serii a raczej chwilowa kroplówka, następny mecz będzie już ostatnim i Tampa mocno wypunktuje Montreal, niestety już nic nie zdziałają..
 
Ostatnia edycja:
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning
Typ: Montreal Canadiens RT
Kurs: 3,40 w Superbet
Wynik: 2:2 (3:2 OT)
Wygrali, ale potrzebowali dogrywki

Patrząc na tę parę finałową w tym roku myślę sobie, że sport jest piękny dzięki niespodziankom (za taką trzeba uznać obecność Habs w finale), ale potem często kosztem tych niespodziewanych wyników mamy takie serie, jak ta w finale Pucharu Stanleya. Tampa przewyższa zdecydowanie przeciwników, w żadnym z poprzednich trzech meczów nie było wrażenia, że oni coś w tej serii mogą zdziałać - nawet ostatnio szybko stracili 2 bramki, ale strzelili jeszcze w pierwszej tercji kontaktową. Wydawało się, że może spróbują pójść za ciosem, a zamiast tego drugą partię rozpoczęli identycznie od dwóch straconych bramek.

Co więc skłania mnie do gry na wygraną - i to jeszcze w regulaminowym czasie - Habs?

Jedną z kwestii jest miejsce rozgrywania meczu. Bolts rok temu wygrali Puchar, jednak odbyło się to w COVIDowej otoczce, bez swoich kibiców. Teraz hala w Kanadzie może pusta nie będzie, ale restrykcje tam są większe i liczba kibiców będzie mocno ograniczona. A tak przedłużając serię mogliby świętować w kolejnym meczu ze swoimi licznie zgromadzonymi kibicami.

Canadiens mają ponadto imponującą statystykę meczów u siebie, kiedy grozi im przegranie serii. Było takich meczów 8, a bilans to 7 wygranych i 1 porażka.

Kiedy Canadiens przegrywali w serii 0:3, to nigdy nie odwrócili wyniku, za to w samym meczu nr 4 mają bilans dodatni - 6 zwycięstw, 5 porażek.

Wiadomo, że idąc za statystykami, można stwierdzić, iż ciężko doszukiwać się zwycięstwa, jeśli Habs w całej serii ani sekundy nie byli na prowadzeniu. Ja jednak próbuję i zobaczymy, co z tego wyniknie 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +142
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:05
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Montreal Canadiens
Typ: Pat Maroon powyżej 0,5 punktu w meczu razem z dogrywką (punkt czyli bramka lub asysta)
Kurs: 4,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Bardzo prawdopodobne, że jest to ostatni mecz w tym sezonie i już tej nocy Tampa Bay Lightning wzniosą do góry Puchar Stanleya. Montrealowi udało się urwać jeden mecz u siebie i przyszło to z wielkim trudem. W tych playoffach Tampa ma obecnie serię pięciu zwycięstw u siebie. W czterech ostatnich domowych meczach ta drużyna traciła co najwyżej jedną bramkę, a strzelali ich mnóstwo. Jeśli chodzi o Pata Maroona, to on dostaje niewiele minut, w ostatnim spotkaniu udało mu się jednak strzelić gola i ogólnie pokazał się z dobrej strony więc liczę na to, że może w tym spotkaniu dostanie szanse trochę dłużej pograć i poszukać kolejnego punktu. Czuję, że Tampa trochę bramek strzeli i oby Maroon zdobył jedną z nich lub przy którejś asystował.
 
Ostatnia edycja:
verno 609K

verno

Znawca - Hokej
Dzisiaj nie widzę innej opcji niż gwałt na Montrealu.

Point gol @2.55
Kucherov gol @2.85
Tampa over 3.5 @2.25
Tampa over 4 @3.25
Tampa 1 tercja + over 1.5 @4.61

1-0 super widowisko, dobrze ze juz koniec bo PO wyszly tragicznie, teraz tylko czekac na MHL.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom