>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL Stanley Cup playoffs 2020

Status
Zamknięty.
E 37,5K

emce15

Użytkownik
Vegas - Dallas

Dziś drugi mecz, daje gospodarzy w RT, trochę za późno na rozkminy dlatego tylko na czuja :) w ten fazie i systemie, który obowiązuję, ciężko o argumenty, dlatego proszę nie oceniaj i trzymać kciuki :p

Vegas - Dallas 1 Rt
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +97
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Podoba mi sie madra i wyrachowana gra Stars. Cała ekipa broni i atakuje, sa ostatnio duze rotacje w formacjach i to dobrze sie sprawdza. Ekipa Vegas bedzie dzis zmotywowana by wygrac, mozna byc pewnym zacietego meczu. Mnie sie podoba gra Stars i jakość tych graczy. Poza tym jest mega chemia w zespole i tego mi troche brakuje w druzynie ze stolicy hazardu. Dzis znów ide w kierunku Stars

Stars ml kurs 2,4 STS ⛔
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
↩ Lightning -1.0 @2,23 Unibet Ostatnio dobrze wyczułem spotkanie tylko przekombinowałem z bramkami. Dzisiaj żadnych linii bramkowych. Argumenty podtrzymuję. Isles wymęczeni. Bolts po tygodni odpoczynku i w dobrej formie. Dzisiaj muszą pójść za ciosem i zadać kolejny cios rywalom. Jeśli myślą o finale to muszą wykończyć Isles jak najszybciej i odpocząć kilka dni przed daniem głównym.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Trzeci mecz finału zachodu . Stan 1-1. Bardzo wyrownane ekipy nie tylko kadrowo ale i gra jest bardzo na styku, mimo poprzedniego wyniku 3-0. Jedna rzecz rzuciała mi sie oczy. Ekipa Stars strzeliła w tej serii tylko jednego gola, na dodatek zrobił to obrońca. Czas na pobudke napastników a ma tam kto strzelać, wiec mysle ze teraz nie bedzie niskiego wyniku a ekipa Stars postara sie o kilka bramek. ( choc nie lubie grac bramek ale cos mi mowi ze zawodnicy z Dallas sie przebudzą dziś). Co do wyniku widze dzis win ekipy Stars

Dallas over 2,5 gola kurs 2,3 STS
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: New York - Tampa Bay
Typ: New York z Dogrywka i karnymi
Kurs: 2.28
Bukmacher: fortuna
Analiza: Na dziś wybralem spotkanie półfinałowe w najlepszej lidze hokejowej świata. Faworytem spotkania jest Tampa ale moim zdaniem zawodnicy New York Islanders nie powiedzieli ostatniego słowa i dziś w pełnej obsadzie zmierza się z ekipą Tampa Bay którzy wygrawaja z nimi w serii 2:0. Mecz rozgrywany jest na tafli w Edmonton więc atutu gry u siebie nie posiada żadna z drużyn. Tampa aktualnie ma serię 6 zwycięstw z rzędu i dziś stawiam że ta passa zostanie przerwana przez hokeistów New York którzy mają świadomość wyniku w serii i wyjdą zmotywowani na 100%. W 2019 roku oba zespoły spotkały się ze sobą 4 razy i bilans tych spotkań to 3:1 dla New York co dodatkowo skłania mnie do pogrania w ich stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +104
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Popieram typ na Isles w dodatku Tampa osłabiona brakiem Killorna i
Pointa - najlepiej punktującego w tej fazie rozgrywek, co napewno będzie miało wpływ na ich grę a Wyspiarze żeby jeszcze liczyć na dobry wynik serii dzisiaj muszą wygrać a mają ku temu dobra okazję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +66
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Shea Theodore @1.63 i Jamie Benn @1.75 zdobędą po +0.5 pkt. Ako 2.85 Fortuna.
Obaj Panowie w ostatnich spotkaniach gdy padają bramki dla ich drużyn zawsze mają przy nich swój udział , jak nie asystują to sami strzelają. Obaj zawodnicy są w pierwszych piątkach power play co zwiększa ich szanse na punkty, a dzisiejszy mecz jest dosyć ważny bo w przypadku wygranej Stars zbliża się oni do finału, także twardej i zdecydowanej gry nie powinno zabraknąć a co za tym idzie gry w przewadze.
W ostatnim spotkaniu taki właśnie dubel wszedł i dzisiaj liczę na powtórkę, oby tylko bramek nie zabrakło z obu stron.
A co do samego meczu i zwycięzcy spotkania to idę w stronę Stars
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +45
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ Islanders ML & Powyżej 4.0 bramki z dogrywką @3,00 Unibet Do składu Bolts wróci dzisiaj Killorn i prawdopodobnie Point. Jeśli tak się stanie to porządek wśród formacji Tampy wróci do normy i liczę co najmniej dwie bramki z ich strony. Mimo wszystko celuję w zwycięstwo Isles. Już w przedostatnim spotkaniu sprawili dobre wrażenie. Powinni wygrać mecz w którym Bolts szczęśliwie zwyciężyli. Dzisiaj rówież liczę na dobry występ "gospodarzy". Zakład za niską stawkę jako dodatek do wieczornego meczu.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Pisałem analizę wczoraj z komórki i widzę nie wysłana, szkoda.
Dzis mimo że będzie ciężko też idę w kierunku Islanders. Już drugi mecz dobry ale pechowa końcówka. Mecz trzeci zagrali super, bym powiedział wszystko wyszło. Dziś możemy być nawet świadkiem dogrywki ale licze na wyspiarzy

Islanders ml kurs 2,35 STS
 
E 37,5K

emce15

Użytkownik
Islanders - Tampa
Również widzę tu gospodarzy, może nie w RT ale po walce, zobaczymy ale ja wymyśliłem coś innego, skoro gospodarze to gram kanadyjkę Matthew Barzal +0,5. Matthew punktuje aż milo, dziś ważny mecz, w sumie jak każdy teraz ale nawet w takich meczach nie zawodzi, lecimy z tym

M. Barzal +0,5
Fortuna 1,82
Edit tym razem Tampa nie dała pograc
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ Bolts -1.0 @2,20 Unibet Ostatni mecz to było super widowisko. Tampa pokazała na co ich stać. Islanders nie prezentowali się źle, ale defensywa Błyskawic jest tak poukładana, ofensywa po powrocie Pointa niesamowicie zgrana i skuteczna. Nie wiem co Trotz musiałby wymyśleć i co zmienić, żeby dzisiaj stawić opór przeciwnikom. Jeśli Lightning zagrają tak jak ostatnio to wejdą do finału przed upływem 60 minut.
 
Ostatnia edycja:
verno 473,1K

verno

Znawca - Hokej
Pierwszy półfinał zakończył się tak jak pisałem czyli Dallas przejdzie do finału, również twierdziłem że Tampa bezproblemowo wygra i dalej to podtrzymuje, są lepsi grają dobrze i w tym roku biorą to bo nie sądzę żeby Dallas im w tym przeszkodziło. Spodziewam się dzisiaj wielu bramek i mocnego startu obu ekip NY Islanders gra o wszystko za to gospodarze mają bezpieczną zaliczkę przez co nie grają z nożem na gardle a wiadomo że wtedy gra po prostu idzie. Dzisiaj może być już ostatni mecz w tej serii więc jak goście słabo w niego wejdą mogą się podłamać i nie podnieść co na pewno Tampa wykorzysta, ogólnie spora szansa na dużą ilość goli pytanie tylko czy Islandersi postawią opór i pójdzie jakaś wymiana czy może gospodarze ich po prostu wykończą, ja liczę i poluje na to drugie. Co złego to nie ja GL
Tampa Bay Lightning ‎vs New York Islanders
Tampa over 4.5 @5
over 5.5 @2.25
over 6.5 @3.45
over 1.5 1 tercja @2.10 dobry meczyk ^^
Moim zdaniem wszystkie możliwości do gry.
 
Ostatnia edycja:
marti55 4,5K

marti55

BOSS
Tampa(-1). @2.20
Nie chce mi się wierzyć, że dopuszczą do remisu w serii. Dallas siedzi i odpoczywa przed finałem, a główny faworyt do mistrzostwa dalej gra w 1/2.
 
E 37,5K

emce15

Użytkownik
Pogram powtórkę czyli Barzal punkt w kanadyjce, argumenty jak ostatnio, choć one nic pomagają w takim momencie sezonu😋 poprostu dziś znów probuje
Barzal +0,5 w kanadyjce
Fortuna 1,8
Edit. Tym razem szybko się uwinal
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +46
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ja szczerze liczę że Isles doprowadza do 7 spotkania. Nie wiadomo czy zagra dzisiaj Point a wiemy że jest to ważne ogniwo drużyny z Florydy.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Można coś delikatnie popróbować na początek finału. Dallas sporo odpoczywali. Khudobin w niezłej dyspozycji, pytanie tylko czy utrzyma ciężar presji tak ważnych spotkań. Po drugiej stronie Bolts po ciężkich sześciu spotkaniach z Isles. Praktycznie bez odpoczynku. Dodatkowo kontuzjowany Point i prawdopodobnie Cirelli. W takiej sytuacji kurs ponad 3,00 na Dallas trzeba brać.

✅ Dallas bez remisu @2,55 Unibet
✅ Dallas lub remis & Poniżej 7,5 bramki @2,05 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +84
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja tez wtrace swoje trzy grosze do pierwszego meczu finału. Zgadzam sie w 100% z kolegą rasijskij rasijskij jezeli chodzi o typ. W Dallas jest wielu cwaniaków , doswiadczonych graczy i wiedza jak grac na tym etapie, dodatkowo sa zadaniowcy i tacy gracze lubiacy prowokować a w Bolts jest kilku nerwusków z Kuczerowem na czele , wiec jak nie pojdzie od poczatku to mozna sprowokowac jakies wykluczenie. Nie bedzie łatwo ekipie Stars bo Wasilewski w formie, ale Stars powinni być świeżsi i odwaznie ruszyc od poczatku na Bolts.

Stars RT kurs 3,2 ✅
Stars ml kurs 2,53✅
fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +94
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ciekawie sie te finały układają. Bolts sobie postrzelali ale Chudobin zrobił swoje ( nie po raz pierwszy w tych PO), ale wazniejsza jest inna rzecz. Formacja Kuczerowa dostała plaster Stars w postai wyjazdu Cogliano, Dickinsona i Comeau. Gdy tylko na lodzie był Point,Palat i Kuczerow to zawsze albo prawie zawsze była przy nich ta zadaniowa trójka. Jestem ciekawy co wymyśli Cooper bo w Stars jest wiecej graczy którzy moga zrobic krzywde swoja gra Bolts niz w szeregach Isles. Wiec maja oni wieksze pole manerwu ( nie umniejszajac jednak sile ataku Bolts). NIby ktos powie ze jak pierwszy mecz wygrali Stars to ten bez problemu bierze Tampa. Ale coś mi sie wydaje ze bedzie ciężko. Jak link Pointa i Kuczerowa nie odpali to Bolts beda w tarapatach. Stars sa dobrze przygotowani do tych finałów i dzis to oni mogą mieć inicjatywe a co za tym idzie odnieść zwyciestwo. Formacja obronna tez poki co gra skutecznie. Ja dzis po przemsleniach znów wybieram Stars . WG mnie maja zespoł kompletny, a wysmiewany Chudobin jest w formie i potrafi zachowac koncentracje. To NHL wiec kazdy wie ze typować ta lige jest trudno, ale probuje.

Stars RT kurs 3,1 fortuna ⛔
Stars over 2,5 gola kurs 2,22 fortuna⛔
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
NIezwykle ciezko wytypować zwyciezce trzeciego meczu. W pierwszym Stars zneutralizowali formacje Kuczerova a sami wypunktowali Bolts. Drugi mecz to nawałnica Bolts w pierwszej tercji i ich skuteczna gra, szczegolnie pierwszej formacji, pózniej Stars gonili ale nie dogonili. Dzis trenerzy Bowness musi znów coś wymyślić by zastopować Pointa, Kuczerova ,Palata i Hedmana, czy sie uda zobaczymy. Mam nadzieje, że w pierwszej tercji Stars beda dzis uwazniejsi , a moze sami rusza do ataku. Z pewnoscia liderzy obu ekip beda chcieli pociagnac swoja ekipe i dac jej wygraną. W sezonie zasadniczym mielismy dwie dogrywki , moze i dzis sie jej doczekamy. Ja sosbiscie licze na cwaniactwo liderow i zadaniowców Stars i mimo ze to Bolts sa faworytem to obieram ich kierunek

Remis kurs 3,95
Stars ml kurs 2,3
STS
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom