>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Stanley Cup playoffs 2020

Status
Zamknięty.
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja może wezme na warsztat spotkanie Bolts - Bruins.
Obie ekipy mocne, z wielkimi nazwiskami, jest doswiadczenie i zdolna młodość. W kazdej ekiie sa gracze którzy moga w pojedynke rozstrzygnc mecz. Porownujac oba ekipy i poszczegolne formacje to mam wrazenie ze w ekipie z Bostonu są dwie bardzo mocne piatki i dwie wg mnie troche słabsze, natomiast w ekipie Bolts widze cztery wyrownane formcje a oststnie gry to wyrozniajaca sie gra trzeciej formacji Tampy. W bramce Bruins solidny Halak jednak mam wrazenie ze bramkarzem który potrafi zrobic roznice jest Vasilevski. Może nie zaczał tych PO dobrze bo pierwsze mecze z Kurtkami bronił słabo, pod koniec serii mozna było zauwazyc to cos co go wyrozniało i wznosiło na inny poziom. To trudny mecz do typowania ale cos mi mowi ze ten pierwszy pojedymek wygra ekipa z Florydy, ja ie w ich kierunku

Bolts RT kurs 2,55 STS ⛔

W drugim meczu chciałbym zwyciestwa Canucks bo to ostatnia ekipa kanadyjska ale cos mi mówi ze mimo problemów w szatni to cel uswieca srodki i wezmie ten mecz zespoł ze stolicy hazardu.✅
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ Islanders bez remisu @2,02 Unibet Philadelphia w sześciu meczach pokonała Canadiens i Flyers przeszli do kolejnej rundy, ale tym razem na przeciwko będą mieli rywala bardziej poukładanego i o wiele trudniejszego niż Habs. Mimo, że defensywa Canadiens radziła sobie całkiem nieźle to wydaje mi się, że pod tym aspektem nowojorczycy będą dla Flyers większym problemem. Ekipa z Philadelphii będzie musiała mocniej popracować nad grą ofensywną jeśli chcą zagrozić bramce Varlamova. Nowojorczycy nie pozwalają przeciwnikom na wiele niebezpiecznych sytuacji w swojej tercji. Co więcej Islanders można zaliczyć do lepszych zespołów po wznowieniu rozgrywek pod tym względem.

❌ Colorado lub remis & Under 6,5 bramki @1,90 Unibet Dzisiejszej nocy między słupkami Avs zobaczymy Francouza co spowodowane jest kontuzją Grubauera. Ten drugi w moim odczuciu nie wykrzesał z siebie 100% możliwości w serii z Kojotami jak i w występie z Dallas i ekipa z Colorado może zyskać na zmianie bramkarza. Pierwszy mecz był mocno wyrównany i gdyby nie słaba postawa Grubauera być może Avs byliby dzisiaj na prowadzeniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +75
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Avs-Stars
Pierwsze spotkanie bardzo fajne i jak przystało na obie ekipy mocno ofensywnie weszły w serię, forma sprzyja i ciężko wskazać faworyta choć trzymam kciuki za Lawiny. Jeśli skuteczność będzie sprzyjała jak w poprzednich meczach powinniśmy ujrzeć trochę bramek co premiuję moją propozycję mianowicie Nathan MacKinnon strzeli bramkę i co można tu napisać gość jest w gazie, oddaje najwięcej strzałów w swoich spotkaniach, jeśli tej skuteczności nie zabraknie to uważam, że powinien wyjechać z golem na swoim koncie.
McKinnon strzeli @2.3 Fortuna ✅
Pobocznie zagram Avs&+4,5 @2.69 Fortuna❌

Flyers - Islanders Według bukmacherów to gracze z Filadelfii są delikatnym faworytem do wygrania tej serii z czym się nie zgadzam i według mojej opinii to NYI są aktualnie lepszym zespołem na ten moment to tak w skrócie
Islanders awansuje @1.92 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Spróbuje i ja dziś.
Mecz Lotników z Islanders. Tutaj przychylam sie do zdania kolegów ze mimio faworyzowania Flyers to jednak ide w strone Isles. Wyspiarze mieli bardzo wysoko zawieszona poprzeczke bo Caps to solidna ekipa a jednak nie dali im szans. Co sie do tego przyczyniło? Napewno Trotz na łąwce trenerskiej i wg cichy bohater tej seri Siemion Warłamov. Bronił on swietnie na wysokiej skutecznosci , dobrze wspierany przez obrone. Cały zespoł jest dobrze zestawiony i fizycznie i taktcznie, gotowy na kazdego przeciwnika. A co tam Flyers?, kolejny sezon swietnie pokazuje sie miedzy słupkami młody Hart i jezeli on trzymał wynik to zrspół wygrywał, a trzeb ajasno powiedzieć, że Habs ( ktorym lata kibicuje) sa w przebudowie, szczegolnie jezeli chodzi o atak, i ciezko tam znaleźć doswiadczenie i cwaniactwo, bo to mlodzi i mniej doswiadczeni szczegolnie na tym poziomie gracze. A jednak napsuli krwi Flyers. Z Isles nie pojdzie im tak łatwo, tam kazda formacja potrafi ukłuć a swoje dołozyc Warłamov, dzis gram Isles

Islanders ml kurs 2 STS ✅
Dodatkowo proponuje , choc rzadko to gram unred bramkowy bo po obu stronach dobrzy bramkarze

Under 4,5 kurs 2,05 STS✅

Drugi mecz i co Colorado? Oj nie jestem taki pewny tego. Grubauer proezentował sie lepiej od Francouza , i nie wiem czy to nie osłabi defensywy Lawin. Dodatkowo po drugiej stronie swojego nie zagrał Kudobin i dzis moze zaprezentwać sie lepiej i biorac pod uwage siłe razenia Stars znów mozemy sie . Napewno młoda ofensywa Lawin dzis bedzie bardzo aktywna ale po drugiej stronie mnóstwo waniaków hokejowych znajacych gre w PO, mecz znow na styku i nie wiem czy Avs pojdzie to gładko. Ja gram taki typ

Stars z x kurs 1,78 STS✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +98
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
↩ Tampa Bay Lightning bez remisu @1,94 Unibet Mimo, że pierwszy mecz zakończył się porażką Bolts dzisiaj stawiam właśnie na nich. Poprzedniego spotkania nie przegrali dlatego, że zaliczyli zły występ. Pokazali charakter i w ostatniej tercji zdobyli dwie bramki skracając prowadzenie Bruins do jednego gola. Vasilevski pokazał się z dobrej strony, a ekipa również prezentowała się dobrze chociaż jakby trochę zaspali w pierwszej tercji. Liczę, że dzisiaj od pierwszej minuty będą skupieni i zaczną mocniej niż ostatnio. Gdyby pierwsze trafienie miało miejsce kilka minut wcześniej to możliwe, że to Tampa wyszłaby na prowadzenie.

❌ Golden Knights -1.0 @1,92 Unibet Co tu dużo mówić. Nie spodziewałem się aż tak jednostronnego spotkania. Nie oglądałem pierwszego meczu, ale czytając relacje można łatwo wywnioskować, że ta seria może zostać najkrótszą na tym etapie. VGK utrzymywali kontrolę od początku do końca nie oddając ani na trochę inicjatywy przeciwnikom. Zespół dobrze ułożony i zdyscyplinowany. Muszę zwrócić honor DeBoerowi, bo o ile w San Jose nie zrobił nic pożytecznego o tyle z VGK robi jak na razie świetną robotę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
To i ja moze doloze cegiełke do typów na dzisejsza noc
Co do pierwszego maczu podzielam zdanie kolegi rasijskij rasijskij . Briuns wykorzystali błędy Bolts ze znalomita skutecznoscia, Vasilewski w bramce nie mogł nic wiecej zrobić, co wiecej facet złapał od kilku meczy dobry timing i mysle ze dzis bedzie jeszcze wieksza mobilizacja by pomóc kolegom z pola. Atak Bolts powtrafi wiele i mysle ze dzis sie odbokuje przeciowko Bruins. A Miski zagrały bardzo skutecznie w pierwszym meczu, pierwsza formacja ma power. Halak zagrał swietnie ale mam wrazenie ze dzis na takiej skutecznosci nie pociagnie, gram dzis Bolts bo mysle ze sie dzis podwojnie zmobilizuja a maja kim to zrobić

Lightning RT kurs 2,5 STS ⛔ łakomstwo, było zagrać ml

Tak sie zastanawiałem jak ugryźć drugi mecz?. Z pierwszego widziałem wieksze fragmenty i co mi z nich wychodzi? Ano piekielna skuteczność Rycerzy, szybkie ataki i Lehner w bramce, dodatkowo słabiej niz zwykle zagrał Markstrom, chociaz do bramek nie mozna miec do niego specjalnych pretensji to jednak 5 goli w statach u niego jest. Dzis nowe rozdanie Orki z pewnoscia beda sie chciały odgryźć, zadanie nie proste ale do zrobienia, bedzie ciezko ale licze na Markstroma ze sie duzo poprawi, moze na przeciwko Lehner nie zagra tak dobrze, mam nadzieje ze Orki od poczatku rusza do ataku i tu wietrze szanse dla jednego typu. Kursy na Vegas leca bardzo ale cos mi mowi ze dzis mecz moze konczyc sie dogrywką.

Canucks z x kurs 2,08✅
Canucks 1 tercja kurs 3,75 STS✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +142
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
↩ Islanders bez remisu @1,98 Unibet Mógłbym skopiować opis do ostatniego spotkania między Isles i Flyers. Nowojorczycy pokazali ostatnio, że są zespołem kompletnym pod każdym względem dlatego ponownie gram w ich kierunku. Varlamov dwa spotkania bez straconej bramki. Jeśli Isles zagrają dzisiaj równie dobrze co ostatnio to istnieje duża szansa na pobicie rekordu.

Dallas powyżej 2,5 bramki @2,00 Unibet Ciężko mi uwierzyć, że Colorado przegra trzeci mecz z rzędu, ale Dallas prezentuje wysoki poziom i z pewnością nie będę ryzykował. Francouz miał być lekiem na problemy Avs z tyłu, ale mimo dobrych występów w poprzednich meczach tym razem puścił aż pięć bramek. Czy dzisiaj będzie w lepszej formie? Ciężko powiedzieć jak wpłynęła na niego ostatnia porażka. Stars w przeciwieństwie do Avs nie mają problemu ze strzelaniem bramek 5vs5, więc idę w bramki Dallas.

Dallas bez remisu @2,20 Unibet Wspominałem, że nie wierzę w trzecią z rzędu porażkę Avs, ale warto iść za zespołem, który ma za sobą serię zwycięstw. Nie wiadomo, czy Francouz zagra dobrze. Poza tym Colorado w przeciwieństwie do Stars mają problem ze zdobywaniem bramek w równych składach. Liczę, że nie dadzą się pokonać w ciągu 60 minut.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
W Unibecie możesz wybrać zespoły które Twoim zdaniem wygrają konferencje i złożyć w AKO.
:
Dzięki. W fortunie widzę też tak można złożyć. Zobaczę gdzie wyjdzie wyższe ako
Post automatycznie złączony:

Co do dzisiajszych meczy.
Buki faworyzują Flyers, ja jednak idę w stronę zespołu z Nowego Yorku. Prócz świetnego Varlamowa w bramce to świetna robotę robi obrona. Czyści pole i rozbija ataki. Nad całością czuwa Trotz, który ułożył zespół od bramki. Myślę że Lotnicy się postawia i Hart też zagra lepiej ale w ostatecznym rozrachunku to Isles będą górą

Islanders ml kurs 2 STS
Post automatycznie złączony:

Co do nocnych spotkań nie mam pomysłu na mecz Bolts z Bruins więc odpuszczam.
W drugim buki już obniżają kursy na Avalanche, ale lekko nie będzie, jest kłopot w bramce bo Francuz jeszcze nie grał na tym etapie. Po drugiej stronie starzy wyjadacze i Chudobim którego krytykuja nawet w Rosji i on ma tego świadomość ale na przekór temu broni świetnie i nie myśli na tym przestać. Ciężko będzie Lawinom, spodziewam się nawet dogrywki ale typ w kierunku Stars

Stars z x kurs 1,71 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +218
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
  • Najlepsze analizy sierpnia 2020 (2. miejsce)
  • #91
Colorado Avalanche ML @ 1.74 Pinnacle (6:4)
Dallas Stars - Colorado Avalanche G 04:30 I 27.08


Powiem szczerze ze sam jestem zaskoczony ta rywalizacja, nawet podeszlem tak do tego ze jezeli Dallas wygra pierwszy mecz to wejde w drugi w Colorado ale mowie dobra odpuszcze i zaczekam jeszcze. Jezeli Colorado jednak wygra to odpuscze ten trzeci pojedynek, szukajac wartosci w meczach 4 i 5 ale ku mojemu zdziwieniu, Colorado ponownie przgrywa, prowadzac nawet 2-0 a konczac 2-5. W takim badz razie zamierzam wskoczyc na Colorado, sadze ze stan rywalizacji 0-2(dla Dallas) mocno zdeterminuje druzyne Colorado, wiec sadze ze bedzie tam dzisiaj ogien i z psychologicznego punktu i nie tylko, postawie na Colorado. Coz Dallas ma swietna Obrone i bramkarza, przeciez z Calgary przegrali dwa mecze a jeszcze przed meczem z Calgary byli druzyna ktora sie meczy w ofensywie . Wiec naprade jest to zaskakujace, Colorado musi zepnac "zad" w obronie i nie popelniac bledow, ktore pogrzebaly szanse na zwyciestwo kto wie czy dzisiejszy mecz nie bedzie owiele zaciety z niskim wynikiem.


2020-08-26 17_52_32-Window.png 2020-08-26 17_51_55-Window.png
Diagram Meczu numer jeden i dwa , wykazuje srednia strzalow(Gole,strzaly celne i nie celne, zablokowane) srednia ligowa
linia 55 , 110 dwa razy wiecej oddanych strzalow niz srednia ligowa.


Tak jak pierwszy mecz rywalizacji PlayOffs nie byl najlepszy ze strony Colorado i ta porazka mogla byc zasluzona , tak drugi pojedynek wygladal juz owiele lepiej z pechem w obronie , wystarczy porownac obydwa diagramy i kolor fioletowy ktory dominowal w drugim meczu po stronie Colorado, widac ze Colorado w pierwszej fazie usiadlo na Dallas po czym dwie bramki padly w tedy gdy strzalow bylo oddawanych wiecej niz srednia ligowa. Dallas w pierwszym meczu zagral na swoim poziomie lecz w drugim role sie odwrocily i Colorado zagralo lepiej, problem w tym ze diagram moze byc troche przeklamany poniewaz Dallas po prowadzeniu 4-2 bronili wyniku ale przez polowe meczu do momentu nie uwagi i braku szczecia ,Colorado mialo dosc spora przewage.

Mimi tego statystyki nie pozostawiaja zludzenia ze mecz byl o wiele bliski niz sugeruja czysty wynik 5-2 dla Dallas. Pod czas tego meczu, Colorado w oddanych strzalach mialo przewage 49 do 22, oraz w czystych szansach 11 do 6 , oczekiwanaych bramkach 5 na 5 wynosil wspolczynik 1.82 do 1,41 co oznacza ze Colorado tworzylo wiecej szans na zdobycie gola - tak jak widac na diagramie powyzej meczu numer dwa. Rowniez widac ze po prowadzeniu 2-0 (lawiny), Dallas w szybki sposob wyrownuje, Pavelski i Faksa co rzadko to sie zdarza i jest bardziej spowodowane nie uwaga obrony, Radulov oddal strzal ktory trudno nazwac strzalem , przypadkowa sytuacja odbicia sie krazka od niego spowodowala ze krazek znajduje miejsce w bramce. A Lindell prawie strzelil do pustej bramki po obronie bramkarza, wiem ze moze to tak wygladac ze sobie tak to tlumacze. Po prostu dyscyplina w obronie Colorado ich zawiodla, patrzac w jakich momentach padaly bramki, po przez brak nie uwagi dwie bramki a nastepne dwie ktore padly, nie bylo jakies presji ze strony Dallas. Do 30 minuty Colorado wytwarzalo presje strzelajac dwie bramki podczas gdy oddawali wiecej strzalow(Strzaly celne, nie celne, zablokowane) niz srednia ligowa ale glupia nie uwaga i nieszczescie doprowadzilo do remisu a w konsekwencji do dalszej lawiny pecha ktora zasypala Colorado ich wlasna lawina jak glupio by to nie brzmialo.

Ciezko sobie wyobrazic stan rywalizacji 3-0 dla Colorado ale w hokeju wszystko jest mozliwe jak widac, wiec ta ewentualna porazka sprawi ze Colorado stanie nad przepascia jest sporo tam talentu aby ich nie poprzec. Dallas ktora ma swietna obrone a meczaca sie w ofensywie, zdobywa dziesiec goli!. Przypomne ze przed PlayOffs srednia zdobywanych goli wynosila 1,96 per 60m , dajac to ostatnie miejsce w NHL oraz 21 miejsce w oddanych strzlach na mecz, coz statystyki nie sa na wyrost, wiecej przypadku w meczu numer dwa niz napradwe wypracowanych klarownych sytuacji a przeciez Defensywa nie jest taka zla Colorado ale jezeli ma sie pecha a Dallas odrobine szcescia w ataku to wynik nie moze dziwic. Wskocze tutaj na Colorado, ktorzy w drugim meczu padli ofiara braku dyscypliny w obronie podyktowana rowniez pechem, Colorado mialo dobre fazy w meczu i jest utalentowana druzyna, sadze ze unikna pecha i bedac bardziej z determinowani, przycisna rywala jeszcze bardziej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +385
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Nhl będzie dziś grało??
Mam nadzieję, że władze ligi nie poddadzą się naciskom opinii publicznej i mecze się odbędą. NBA już nie gra, MLB zapewne też dzisiaj zbojkotuje rozgrywki. Według mnie taka akcja nie ma najmniejszego sensu. Nie wiem co można przez to osiągnąć. Miejmy nadzieję, że NHL odetnie się od spraw innych niż sportowe i dokończą playoffy.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
A możesz powiedzieć co grałeś? Tak z ciekawości. Sam się zastanawiałem nad takim kuponem, ale nie mam pomysłu na wschodnią część.
Długo myślałem nad Wschodem, niby wiele wskazuje na Bolts ale po analizie dałem Islanders. Mają fajne formacje zadaniowe, strzelać ma kto a Trotz zbudował drużynę od od bramkarza i obrony. Więc dałem ich. Z zachodu niby Vegas mocne ale nie czuję tam chemii w tym zespole. Chciałbym Canucks ale chyba jeszcze muszą nabrać doświadczenia. Ostateczne postawiłem na Stars bo wg mnie mają wszystko by dojść do finału.
Ako wyszło na teraz 18 ale tak jak mówię trafić skład finału ciężka sprawa w tej lidze. Prędzej w KHL się uda.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Z takim kursem warto spróbować. Pomyliłem się - miałem na myśli, że nie jestem pewien co do zachodu. Co do wschodu się zgadzamy. Też celował bym w Islanders, ale nie wiem co myśleć o drugiej konferencji. Tutaj wybrałbym Vegas właśnie. Obawiam się, że Colorado jest w stanie odrobić stratę i jakoś się przecisnąć do kolejnej rundy. Dzisiaj pokazali na co ich stać, ale na kogo postawić w ewentualnym starciu Vegas - Avs? Ciężki wybór.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ Islanders bez remisu @1,85 Unibet Mimo innego zdania przed wznowieniem rozgrywek aktualnie śmiało mogę powiedzieć, że Flyers nie są jeszcze drużyną gotową na walkę o puchar. Ekipa na miarę pucharu nie może sobie pozwolić na utratę prowadzenia po tak dobrym początku. Na przebieg ostatniego spotkania miało wpływ rozluźnienie Isles na początku meczu lub brak koncentracji Varlamova. Albo jedno i drugie. Jeśli wyspiarze podejdą do dzisiejszego spotkania ze spokojem i zaangażowaniem to o wynik mogą być spokojni. Bardziej ryzykownie z fajnym można też Islanders -1.0 @3,00 Unibet ✅

Od razu zaznaczę, że nie zagram drugiego spotkania, ale kilka słów mogę napisać. Mecz numer dwa wyglądał jakby na lód wyjechały dwie ekipy kompletnie odmienne od tych z pierwszego meczu. Markstrom odwalił kawał dobrej roboty. Nie wiem jak się zabrać za ten mecz, bo albo Canucks "poczuli krew" i ponownie zaskoczą Vegas, albo Ci drudzy wyciągną wnioski i zagrają tak jak grali wcześniej. Według mnie Knights są ekipą lepszą, bardziej doświadczoną i to oni zgarną dzisiaj zwycięstwo. Kurs na Vegas trochę mizerny, więc zabierał bym się do tego tak: Golden Knights ML & Under 7,5 bramki @1,93 Unibet ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +116
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jednak najprawdopodobniej dzisiejsze mecze się nie odbędą. Nie ma na razie oficjalnej informacji, ale dziennikarze amerykańscy zgodnie potwierdzają, że zawodnicy nie wyjadą na lód.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom