>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Stanley Cup playoffs 2020

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Przedział bramek w meczu Toronto - Columbus: 4 - 5 @2,67 Fortuna

Ja mam przeczucie, że dzisiaj padnie wynik 2:2 z tym, że nie potrafię zdecydować kto zdoła zgarnąć całą pulę. Wydaje mi się, że to będzie mocny, ciężki, ale rozegrany z zachowaniem należytego bezpieczeństwa mecz. W końcu stawka jest wysoka. Dlaczego taki zakład? Jak już wspomniał mark1973 mark1973 Liście obroną nie grzeszą, ale ofensywa jest u nich na wysokim poziomie. Stąd wniosek, że zdołają strzelić dwie - trzy bramki, ale pozwolą na podobne osiągnięcie przeciwnikom.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
No i zaczeła sie walka w 1/8 Stasia. Pisze teraz bo poniej roznie z czasem. Mamy ciekawe pary , w tym spotkanie ubieglorocznych dominatorów czyli Bolts z Blue Jackets. Wyczytane z szatni i nie jest to zadna nowosc, Blts chca sie zrewanzować Kurtkom za zeszłorocznu blamaż. Ale czy to sie uda w pierwszym meczu? wg moze byc z tym problem. To co zwraca uwage u Kurtek to dobra wspolpraca golie z obroną, która trzeba przyznac Tortorelli ze jest madrze zestawiona , w ataku tez potrafia cos ustrzelic , całosc tworzy bardzo ciekawy zespoł. Co na to Bolts?, ano kadrowo uwazam ze to najlepsza ekipa na ten moment w NHL, super golie w bramie, solidna obrona a atak marakra. Jednak nie grali oni po przerwie o stawke, nie musieli sie spinać i moze tego im zabraknac w pierwszym meczu.
Ja postawie ze Kurtki nie przegraja w regulaminowym

Blue Jackets z x kurs 1,84 fortuna ✅

Drugi mecz przed polnoca to spotkanie Stars z Flames. Dla mnie to Flames maja minimalnie silniejszy skład i podobny argument co wyzej. Dallas nie grali o stawke i moze brakować tej spiny, Flames w trudnych momentach pokazali ze sa bardzo zgranym kolektywem i bardzo zbilansowanym. Dzis gram Płomienie

Flames ml kurs 1,95 fortuna✅
tutaj zaryzykowałbym nawet zwyciestwo w RT, po fajnym kursie✅

To NHL wiec wszystko tu mozliwe, pozniej cos o reszcie meczy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +92
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeszcze chodzi mi po głowie mecz Bruins-Canes.
Miśki przez wielu fachowców to jeden z głównych kandydatów do Stasia. To zaprawiona w PO ekipa. Majaca wielu weteranów tego etapu rozgrywek. Ale trafia powiedziałbym na jedna z rewelacji tej ligi, ekipę która nabyła duzo doswiadczona na tym etapie juz rok temu, eliminujac ówczesnych mistrzów Capitals. Swietna gre pokazuje i w tym roku. Canes dojrzeli jako ekipa i maja wszystko by dotrzec bardzo wysoko, nawet do finału. Obie ekipy spotkały sie finale konferencji rok temu i bedzie to taki mały rewanz za rok ubiegły, gdzie Bruins odprawili Canes dość gładko w stosunku 4-0. W tym roku mysle ze tak nie bedzie i role moga sie odwrócić. Ja w tej parze stawiam na młodych przebojowych Canes, którzy zebrali juz spore doswiadczenia a w tej czesci sezonu prezentuja sie naprwede dobrze. Pierwszy mecz stawian w kierunku Canes

Canes ml kurs 2,15 STS ⛔ Cane byli równorzędnym przeciwnikiem dla Miśków,
Ich awans to kurs 2,3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 21:00
Spotkanie: Washington Capitals - New York Islanders
Typ: remis
Kurs: 4,45
Bukmacher: eTOTO

Oprócz tego: New York Islanders (ML) @2,16 Fortuna

Analiza:

W tej parze przewiduję bardzo zaciętą rywalizację w poszczególnych spotkaniach i w całej serii. Patrząc na składy, to większy potencjał mają Washington Capitals, ale New York Islanders w zeszłych playoffach pokazali, że są groźni i w tym sezonie wygrali serię o wejście do playoffs z Florida Panthers 3:1, więc można wywnioskować, że forma u Islandersów jest.Bardzo ciekawie wygąda statystyka H2h spotkań pomiędzy tymi drużynami. Osiem ostatnich spotkań wygrywała ta drużyna, która grała na wyjeździe. Teraz jak wiadomo grają na neutralnym terenie, ale te mecze pokazują, że trudno wskazać wyraźnego faworyta. Dawno nie było remisu pomiędzy nimi i sądzę, że najwyższy czas na to, by ta seria została przerwana. Oprócz tego gram też zwycięstwo Islandersów (ML).
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Na dzis jeszcze biore na tapete mecz Lawin z Kojotami.
Kojoty w poprzedniej rundzie mogłoby sie wydawać gładko przeszły Predators, jednak ktoś oglądał ten widział ze w wiekszosci spotkań dominowali Preds, jednak wynik meczu z reguły trzymał Kuemper, który bronił na bardzo wysokiej skuteczności, nie żebym nie doceniał Kojotów ale przed tą rywalizacją podobnie jak wielu , wyżej oceniałem potencjał Nashville, jednak zostai oni zaskoczeniu golie na wysokim poziomie i dobrze radzaca sobie obroną. Jednak teraz trafiaja na jeszcze mocniejsza ekipe. Lawiny to moc w ataku i i doswiadczenie miedzy słupkami, obrona tez daje rade. W tym meczu skłanam sie ku Avalanche bo wg mnie sa zespołem mocniejszym bardziej zbilansowanym z dłuższą ławką

Avalanche RT kurs 1,9 fortuna✅

Jako kibic Habs nie ma inaczej bym postawił przeciwko nim. Mimo ze Flyers spisuja sie tutaj bardzo dobrze, ze sa faworytem tego meczu i tej seri to mysle ze Habs sie pstawią. Pens tez mieli ich roznieść w pył a zostali odprawieni z Kwitkiem i wracaja do domu. Habs do swietny Price w bramce i dobrze ułozona obrona, to mieszanka rutyny z młodością, wierze ze sie postawią Lotnikom

Habs z x kurs 1,77 fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis o bardzo fajnych godzinach graja dwa mecze PO, oba biore na warsztat, bedzie krótko bo i czasu mało.

Tampa - Columbus

Obejrzałem pierwszy mecz tych ekip( w sumie to zagrali ponad dwa bo 150 min) . Byłem ciekawy jak bedzie wygladała gra Bolt po ubiegłorocznym blamazu. Była trema , był respekt, bo było widac ze ten mecz psychologicznie siedzial w głowach graczom z Florydy. Ale co najistotniejsze to gra, ze strony Bolt była ona świetna , był forcheking, była moc. Korpisalo dwoił sie i troił by wyciagnac jak najwiecej ale graczy Tampy ciezko było powstrzymać. W tym roku to zupełnie inny zaspol na tym etapie. Tortorella kombinował jak mógł by powstrzymac braczy z Florydy ala tam kazda formacja nie dawala spokoju obronie, szedł atak za atakiem, Kurtki sie odgryzały grały cwany hokej , dwie bramki tak zdobyli ale to było za mało na Bolts.
Kazdy mecz jest inny i dzis z pewnoscia Blue jackets beda sie chcieli zrewanzowac Bolts, ale wg bedzie to zadanie bardzo trudne. Mysle ze Bolts zyskali na pewnosci siebie i spokoju psychicznym. Dzis zobaczymy ekipe jeszcze bardziej zdeterminowana i chcąca rewanzu. Graczy maja przednich po prócz napastnikow, duze zagrozenie jest ze strony obronców, bo i Hedman i Sergaczow lubia zapuszczac sie pod bramke Korpisalo i strzelaja niewygodnie, mimo ze dzis Columbus bedzie zdeterminowany, motorycznie przygotowany to mysle ze wygra ekipa z Florydy

Bolts RT kurs 1,96 fortuna ⛔

Tampa bez paliwa dzis, zabrakło zdecydowanie sił a Korpisalo kosmos w bramce


Drugi mecz to mecz Vegas z Chicago. Pierwszy mecz widziałem skróty ale powinno wystarczyc do wyciagniecia wnisków. Vegas to wg jeden z głównych faworytow do finalu zachodu, maja głebie skladu i wielu doswiadczonych graczy. Chicago mimo kilku graczy którzy dwa razy nie az tak dawno podniesło Stasia wg mnie nie dysponuje taka mocą. Szanuje graczy Chicago bo Kane, Toews, Keith, Crawford to uznane marki i swietni gracze ale na monolit jakim jest Golden Knight wg mnie bedzie znów za mało

Vegas RT kurs 1,8⛔

W nocy widziałbym zwyciestwa Flames⛔ i Canes✅ ale moze bedzie okazja napisac o tym
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj pobawię się trochę punktacją kanadyjską. Wybrałem trzech zawodników, którzy według mnie mają sporą szansę dopisać dzisiaj co najmniej oczko do swojego dorobku punktowego.

Alex Killorn @1,85 Unibet - Alex gra na pozycji skrzydłowego w drugiej linii. Nieźle punktował w przedostatnich dwóch spotkaniach z Bostonem i Flyers. Dodatkowym atutem jest to, że Killorn gra podczas rozgrywania przewag co zwiększa szanse na punkty.

Erik Gustafsson @2,20 Fortuna - Erik podobnie jak Killorn punktuje praktycznie co mecz. Wchodzi też w skład pierwszej formacji PP i liczę na to, że podtrzyma dobą formę.

Vincent Trocheck @2,25 Unibet - Ten zawodnik ma na koncie tylko jeden punkt. Przyznam, że zakład nieco na czuja. Vincent wyjeżdza na lód w trzeciej linii, ale wchodzi w skład formacji PP i grając razem z Aho, Teravainenem i Svechnikovem musi zacząć punktować.

Tampa - Columbus under 5.0 @1,95 Unibet - Zawodnicy z pewnością będą nieco zmęczeni ostatnimi pięcioma dogrywkami i przełoży się to na ich grę. Pytanie tylko, czy bramkarze będą odpowiednio skoncentrowani, bo Korpisalo po ostatniej grze wyglądał jakby przepracował tydzień w kamieniołomach. Wydaje mi się, że wiele bramek dzisiaj nie padnie i znowu pachnie mi dogrywką.

Columbus ML & under 5,5 @4,00 Unibet - Ekipie z Florydy z pewnością ta seria nie pójdzie zbyt gładko. Tortorella dzisiaj obierze odpowiednią taktykę, żeby wziąć rewanż za ostatni mecz. Liczę na spokojny przebieg spotkania i tym razem więcej szczęścia w dogrywce dla Jackets.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +52
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Podpisuje się nogami i rękami pod tym co napisał mark1973 mark1973. Lepiej sam bym nie ujął kwintesencji obu rywalizacji.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj słabo, dziś się nie rozpisuje bo i czasu mało. Gram Avs, bo więcej talentu, bo głębia składu i solidna obrona o ataku nie wspominam bo jest moc. Cojoty to dobry Kuemper w bramce i gracze którzy z niejednego pieca jedli chleb, ostatnio nie istnieli, dziś się postawia ale wg będzie mało.

Avalanche RT kurs 1,8 ✅

No i Habs, kibicuje im od zawsze, poprzednio słabiej atak, obrona robiła swoje ale czegoś zabrakło. Dziś liczę na rewanż, na skuteczny atak, Prica i dobry timing.

Habs ml kurs 2,4✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +63
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Obejrzałem wczoraj co sie dało, Avs na przemian z Habs. Dzis znów pojedynek Avs z Coyotes. Tak jak mozna było sie spodziewac Kojoty postawiły sie wczoraj Lawiną, ale miałem jakieś dziwne wrazenie ze Avs chcieli to wygrac mniejszym nakładem sił i w kazdej chwili moga przeprowadzic decydujaca akcje, moze sie myle. Dzis ich trzeci mecz i niby Arizona powinna juz cos wygrac by liczyc sie dalej ale osobiscie tego nie widze i dalej stawiam na Lawiny

Avalanche RT kurs 1,87

Drugi mecz to rewanz za ubiegły rok Bolts kontra Blue Jackets. Stan rywalizacji to 1-1. Drugi mecz pokazał dobre przygotoanie fizyczne Kurtek. Po pierwszym meczy gdzie mielismy maraton i prawie 150 minut gry było widac ze gracze Bolt nie mieli juz takiego powera jak w pierwszym meczu. Teraz prawie dwa dni odpoczynku powinny pomóc. Dzis spodziewam sie innego meczu, takiego z dominacja i spokojnym graniem Tampy, bo w pierwszym mieli niestety w głowach ubiegloroczna serie i to było widać. Mysle ze ten trzeci mecz wygraja Bolts , ale Wasilewski musi troche lepiej bronic bo nieststy dwie z trzech bramek z meczu 2 trzeba zapisac na jego konto. Ryzykuje zagranie ich w RT bo jednak dogrywka to loteria.

Bolts RT kurs 1,95
oba fortuna

Z dzisiejszych meczów kibicuje Canes bo sa w stanie postawic sie Miskom, warunek to zneutralizowanie pierwszej formacji.
Wg mnie trzeci mecz wygraja równiez gracze ze stolicy hazardu.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ Hurricanes ML @1,91 Unibet - również jestem skłonny postawić kilka złotych na Canes między innymi dlatego, że dzisiaj ponownie na lodowisku nie zobaczymy gwiazdy zespołu - Pastrnaka. Nawet jeśli trener zaryzykuje i zdecyduje się go wystawić to nie zmieniłoby zbytnio mojej decyzji. Canes wyrastają na "playoffową" drużynę. Pokazali klasę w poprzednim sezonie i dużo wskazuje na to, że w obecnym również daleko zajdą. Świetnie działa trio fińsko-rosyjskie trio. Bruins zdecydowanie poniżej oczekiwań. Poprzednie dwa spotkania zakończyły się wynikiem na styku, więc i dzisiaj nie celuję w zdecydowane zwycięstwo.

❌ Blue Jackets ML @2,45 Unibet - Nie rozumiem dlaczego bukmacherzy wciąż tak mocno faworyzują zespół z Florydy, a kursy na Bolts wciąż spadają. Wygląda jak jakaś podpucha. Dopóki w bramce jest Joonas Korpisalo nie będę grał przeciwko CBJ. Tampa to klasowy zespół, który robi furorę co sezon zasadniczy, ale czy jest aż takim faworytem w starciu z Jackets, którzy również nieźle sobie radzili w sezonie i potrafią się przeciwstawić z dobrym skutkiem ekipom typowo ofensywnym? Wydaje mi się, że kurs poniżej ~2,30 na Bolts to rozbój w biały dzień.

↩ Blackhawks +1.0 @1,80 Unibet - Mecz o być albo nie byc dla Blackhawks. Nie oszukujmy się, ale rzadko która ekipa wychodzi ze stanu 3:0 na prowadzenie. Jeśli dzisiaj nie wywalczą punktu to mogą się pożegnać z playoffami. Bardzo ciężko będzie pokonać VGK, ale gdyby nie poprzeczka w dogrywce to Chicago miałoby dzisiaj bardziej komfortową sytuację. Może dzisiaj będą mieli więcej szczęścia? Młodzi z Blackhawks się rozkręcają. Mam nadzieję, że Kubalik, DeBrincat i Dach wspomagani przez Kane'a doprowadzą przynajmniej do remisu.

✅ Phil Kessel +2,5 strzałów @2,25 Unibet - Na to spotkanie nie mam pomysłu. Myślę, że Colorado dopnie swego i wygra kolejny mecz, ale jednak cień niepewności się pojawia. Zamiast utartych zakładów próbował bym czegoś niekonwencjonalnego. Kessel jest najbardziej aktywnym zawodnikiem jeśli chodzi o strzały w światło bramki w drużynie. W dzisiejszym meczu Arizona będzie walczyć do upadłego, a Phil wchodząc w skład formacji power play będzie miał więcej okazji do strzelania na bramkę przeciwnika. Kurs niczego sobie.

Taka jest moja wizja dzisiejszej kolejki ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzień dobry.
Co myślicie o Caps dzisiejszego wieczoru?
Wczoraj czytałem, że trener planuje przebudowę taktyki. Na lód ma wyjechać "nowa drużyna". Zawodnicy nie mogą się doczekać dzisiejszego startu i sprawdzenia nowych opcji. To słowa z wywiadów z T.J. Oshie i Reirdenem. Zobaczymy na ile im wyjdzie realizacja planów.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ja dzisiaj w tym spotkaniu pójdę w stronę bramek. Być może do składu Stołecznych powróci dzisiaj Backstrom co powinno wzmocnić ich siłę ofensywną. Islanders problemów ze strzelaniem nie ma, oba spotkania jak narazie overowe także myślę że dzieją też tak będzie a kurs 2.15 zachęcający.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzień dobry.
Co myślicie o Caps dzisiejszego wieczoru?
Tak jak pisze kolega rasijskij rasijskij trzeba zmienić taktykę i za pewne jest to częściowo spowodowana brakiem Backstroma bo nie ma gwarancji że dziś wyjdzie. Caps z 0-3 się już mogą nie wygrzebać więc coś trzeba zrobić. Z drugiej strony Trotz zna ekipę Caps i wie czego można się spodziewać. Osobiście też liczę że Ovi z ekipą dziś powalczą i nie dopuszcza do 0-3. Więc grałbym ml po kursie 1,8
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Amerykanie wspominają też o możliwości zmiany bramkarza. Holtby miałby ustąpić miejsca Vaneckovi, ale to zapewne wie tylko sam trener. Swoją drogą chętnie zobaczył bym debiut Vanecka w meczu o taką stawkę.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Mnie dzis interesuje mecz Habs -Flyers. Stan rywalizacji po 1. W drugim meczu nareszcie z dobrej strony pokazał sie atak Habs, solidnosc w bramce potwierdza Price a obrona tutaj gra bardzo dobrze. Flayers swietnie zagrali rozstawienie w grupach i sa uznawani za faworytów. Ja jednak widze wieksze szanse dla Habs, których formacje obronne prezentuja sie solidnie , w bramce tez jest wiecej jakosci u Habs . Dzis licze na to co do tej pory, doswiadczenia i jakosc miedzy słupkami, solidna obrone i troche błysku w ataku. Spodziewam sie wyrownanego meczu ale ze zwyciestwem zespołu z Kanady

Canadiens ml kurs 2,15 fortuna

Co do innych par do bardzo imponuja mi tutaj Canucks. To w jaki sposób gra w bramce Markstrom i obrona Orek jest imponujace. Blues mam wrazenie nie trafili z forma, dzis ich ostatna szansa na przełamanie. Nie chce mi sie wierzyc ze bedzie 3-0 i daja jeszcze szanse blusmenom ( swoja droga lipe gra Binnington i czas na dobry mecz) wiec moze tak

Blues 1,75 fortuna

Podobnie ciezka sytuacja u Capitals , wspomniałem wczesniej ze jeszcz daje szanse Oviemu i społce i proponuje typ na Caps

Capitals 1,85 fortuna
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Capitals lub remis & obie strzelą po dwie bramki @2,65 Unibet - Wbrew pozorom trudne do wytypowania spotkanie. Mozna byłoby pomyśleć, że skoro Isles bez trudu zwyciężyli dwukrotnie to zdołają to powtórzyć również za trzecim razem. Nie wykluczam takiego scenariusza, ale sytuacja kiedy zespół przegrywa w serii 2:0 trzecie spotkanie jest wyjątkowe. Pozwalając przeciwnikom na trzecie zwycięstwo z rzędu seria jest praktycznie nie do wzięcia natomiast niwelując stratę do jednego meczu ekipa "goniąca" znacząco zwiększa swoje szanse na awans. Właśnie dlatego myślę, że Caps stworzą dzisiaj więcej problemów rywalom niż w poprzednich dwóch meczach. Do tej pory ofensywa nie spisywała się jak należy. Granicę 26 strzałów przekroczyli tylko w meczu z Bolts, a w starciu z Flyers oddali ich zaledwie 17. Bliżej tutaj do piłki nożnej niż do hokeja na lodzie. Trener Stołecznych zapewnia, że dzisiaj na lód wyjedzie odmieniona drużyna. Zawodnicy również są w dobrych nastrojach. Po cichu liczę na powtórkę z serii z CBJ w 2018 gdzie przegrywając 2:0 Washington zwyciężył czterokrotnie awansując dalej i zdobywając puchar. Jeśli chodzi o bramki to jestem pewien, że Caps ustrzelą co najmniej dwie, a Isles również nie mieli do tej pory problemów ze strzelaniem, więc z ich strony z pewnością obejrzymy co najmniej dwa gole. Zresztą w dwóch poprzednich meczach taki scenariusz się sprawdził z tym, że Capitalsom nie udało się doprowadzić do remisu.

Tom Wilson +0,5 punktu @1,90 Unibet - Wilson jest bardzo aktywnym graczem. Jest znany nie tylko z awanturniczego charakteru, ale również z dużych umiejętności. Sporo asystuje i potrafi zabłysnąć indywidualną akcją, która od czasu do czasu kończy się efektowną bramką. Tom zdobywał co najmniej punkt w ostatnich trzech spotkaniach z rzędu i liczę, że jego seria się dzisiaj przedłuży. Myślę, że jeśli dzisiaj padnie bramka w przewadze to będzie miał w niej swój udział właśnie Wilson.

Evgenyi Kuznetsov +2,5 strzału @2,25 Unibet - W ekipie Capitals więcej strzałów w tegorocznych playoffach oddali tylko Oshie i Ovechkin, ale tego drugiego ciężko przebić pod tym względem. Średnia nieco poniżej 3 strzałów na mecz Kuznetsova może nie jest powalająca, ale Rosjanin rozkręca się z meczu na mecz. Jeśli dzisiaj Caps wyjdą mocno zmotywowani i popracowali nad ofensywą to w końcu powinno paść więcej niż 30 strzałów. Biorąc pod uwagę, że Kuzy wchodzi w skład formacji PP i lubi strzelać z różnych pozycji liczę na co najmniej 3-4 trafienia w światło bramki Isles.

Capitals +1.0 w I tercji @3,45 Unibet - Skoro wszyscy (kibice i media społecznościowe) spodziewają się nawałnicy Capitals i wprowadzenia planu B to może warto pograć mocny początek Stołecznych. Jeśli zaczną tak mocno jak wczoraj Kojoty z Avs to całkiem możliwy scenariusz.

Przewidywany wynik: 2:4 @23,00 Unibet

No to pojechali. Przed meczem można mówić różne rzeczy, ale trzeba też je stosować w grze. Okropny mecz Caps.


Ponownie dochodzę do wniosku, że granie NHL bez konkretnego systemu jest bez sensu.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj mecze na styku. Krótko będzie. Dziś gram te pierwsze narazie. Widzę dzis zwycięstwa Bolts i Avs. U rywali wynik trzymają bramkarze i trzeba to przyznać. Bo i Koroisalo i Kuemper bronią kosmiczne, ja gram zespoły mocniejsze z długą ławka, nie wiem czy ogarną w rt ale ryzykuje


Bolts Rt kurs 1,98

Avalanche rt kurs 1, 95

STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom