>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NHL Stanley Cup playoffs 2020

Status
Zamknięty.
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Mało czasu do meczu. Ja podobnie jak kolega rasijskij rasijskij obieram kierunek na Islanders. Poprzedni mecz udany powrót z 0-3 poparty solidna gra jednak w dogrywce zabrako szczescia. W dzisiejszym meczu licze na wieksza koncentracje od poczatku meczu i rehabilitacje Varłamowa

Islanders RT kurs 2,45 STS ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +139
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
✅ Islanders bez remisu @1,80 Unibet Co można by napisać, żeby się nie powtarzać... Ostatnio komplet, więc ponownie idę w tym samym kierunku. Isles to bardzo zdyscyplinowany zespół. W ostatnim meczu tylko jedna kara i to w końcówce za brak kasku. Przez to nie stwarzają przeciwnikom okazji do zdobycia bramki w przewadze. Na sukces pracuje cały zespół. Wystarczy spojrzeć ilu zawodników wpisuje się na listę punktujących. Varlamov solidnie między słupkami. Myślę, że można spodziewać się powtórki z rozrywki. Dzisiaj ponownie dodatkowo ↩ Islanders -1.0 @2,88 i do tego zachęcający kurs na ✅ Powyżej 2,5 bramki Islanders @2,08 Unibet

✅ Dallas Stars bez remisu @2,16
Unibet Dzisiaj już nie można mówić o mizernym kursie na zwycięstwo Colorado, ale wzrósł nie bez powodu. Avs grają znacznie poniżej oczekiwań, ale jest to w sporym stopniu spowodowane wieloma kontuzjami w tym urazem bramkarza. Francouz jednak nie spisuje się jak oczekiwałem. Jest nie stabilny między słupkami. Ostatni mecz był nieco szalony. Dallas było o krok od zepchnięcia Avs do wyniku 0:3, ale spaprali końcówkę. Dzisiaj nie mogą popełnić podobnych błędów. Dodatkowo można założyć, że ❌ Kadri zdobędzie punkt za @1,70 - zawodnik bardzo aktywny w każdym meczu, a kurs wydaje się być ok jak na jeden punkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +144
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Stars - Avs
To jest według mnie seria gdzie zdarzyć może się wszystko i raczej nie będę doszukiwał się zwycięzcy a skupię się znowu na Nathanie MacKinnonie. Przy ostatnim typowaniu jego bramki nie zawiodłem się i próbuję kolejny raz choć w ostatnim wygranym spotkaniu 4:6 nie strzelił swojego gola to oddał najwięcej strzałów ze swojej drużyny i asystował 2 razy. Liczę, że skuteczności nie zabraknie.
Nathan strzeli @2.3 kursy z fortuny. ❌

Polecam też:
+0,5 Tyler Seguin @1.62 ❌
+0,5 Jamie Benn @1.65 ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś podobnie jak kolega rasijskij rasijskij obieram kierunek na Stars i Isles
Poprzedni mecz Stars to moc w ataku obu druzyn i pierwsza wygrana Avs w tej serii. W bramce Stars słabiej zagrał Chudobin i ma tego świadomość. W bramce Avs nadal Paweł Francouz który musi zastepować kontuzjowanego Grubauera i nie idzie mu to najlepiej. Dzis licze na rehabilitacje Antona w bramce i doswiadczenie liderów Stars. Nie bedzie łatwo bo atak Lawin to mnóstwo wirtuozerii ale mysle ze obrona stanie na wysokosci zadania.

Stars ml kurs 2,15 STS ✅

W rywalizacji Isles z Flyers to Ci pierwsi sprawiaja lepsze wrazenie, przy odrobinie szczescia dzis mogli prowadzic 3-0 w serii. Dzis spotkanie nr 4 i nie spodziewam sie niczego innego jak dobra gra nowojorczyków , solidna w obronie

Islanders RT 2,45 STS✅
Islanders ml kurs 1,85✅

I jeszcze spotkanie które mi chodzi dzis po głowie. Mecz Orek z Vegas. Wczoraj gładnie 0-3 ale mecz wyrównany i wynik troche myli.
Dzis sprobuje zagrac cos w kierunku Canucks. Wczoraj bardzo aktywni w 1 tercji, mozna powiedziec ze przeważali jednak nic nie wpadło, dzis licze ze Lehner nie zagra na zero i Orki cos ustrzela

Canucks 1 tercja kurs 3,6 STS⛔
Canucks over 2,5 gola kurs 2,05 STS✅
Canucks z x kurs 2,08 STS⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +153
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ Dallas Stars bez remisu @2,25 Unibet Nie wiem dlaczego wciąż jest taka duża różnica w kursach między wygraną Avs i Stars. Spora lista kontuzjowanych zawodników w Colorado już nie wspominając o bramkarzach. Wczoraj nawet Francouz został zmieniony. Avs strzelają sporo bramek tylko robią to trochę zbyt późno i nie starcza czasu, aby odrobić straty. MacKinnon, który dotychczas nadrabiał za całą drużynę również trochę przygasł, a poza tym nawet największy talent sam meczu nie wygra. Nie zostaje nic innego niż ponownie postawić na zwycięstwo Dallas.

↩ Tampa Bay bez remisu @1,80 Unibet Bruins kombinują, mieszają i próbują chwytać się różnych rozwiązań, ale nie mogą znaleźć odpowiedniego sposobu na swojego przeciwnika. Może gdyby postawić na coś konkretnego i grać konsekwentnie to nie byliby w tak tragicznej sytuacji. Dzisiaj wyjadą na lód pod wielką presją i jeśli Bolts nie mają już w głowach kolejnej rundy i wyjdą skoncentrowani to powinni zakończyć serię.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Krotko bo pierwszy mecz niedługo. Ja obieram podobne kierunki co kolega rasijskij rasijskij . Uwazam ze obie serie sie dzis zamkną.
Briuns, nie mogą ostatnio znaleźć sposobu na Vasilewskiego, ktrory zaczał grc bardzo bobrze od kilku meczy, co potrafi a Bolts w ataku kazdy wie, mam wrazenie ze miśkom i dzis nie uda sie wygrac z Tampa

Lightning ml kurs 1,7 ✅

W drugiej parze mamy ostatnio festiwal strzelecki i o ile w ekipie Avs jest problem miedzy słupkami, bo zaden z bramkarzy nie trzyma poziomu tego epatu rozgrywek o tyle w Stars CHudobin ma sporo doswiadczenia i wielokrotnie pokazywał ze potrafi zrobic roznice. Dzis spodziewam sie niskiego wyniku ale zamkniecia serii przez Stars,

Stars ml lurs 2,15 STS⛔
 
Ostatnia edycja:
J 34,6K

JKarto

Użytkownik
Philadelphia Flyers - New York Islanders
@2.48 Totolotek




Stan rywalizacji to obecnie 1:3, a to oznacza, że porażka Philadelphia Flyers w tym meczu, będzie dla nich oznaczać odpadnięcie z play-offow. W ostatnim starciu "Lotnicy" przegrali 1:3 z Islanders, co było głównie zasługą wyśmienitej dyspozycji dnia bramkarza NY. Thomas Greis, który obronił 36 strzałów rozegrał jeden z najlepszych meczów w swojej karierze. Był to jego raz pierwszy występ od 8 maja 2016 roku w wyjściowym składzie na tym etapie. W powtórkę nie za bardzo wierze. Dwa razy pod rząd zagrać na takim poziomie będzie nie zwykle ciężko, a Philadelphia będzie mocno zmotywowana. Jak dla mnie, po takim kursie można zaryzykować singla na Flyers.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Też dzis próbuje meczu Isles-Flyers ale mam nieco inne spojrzenie na niego . W poprzednim meczu istotnie świetnie bronił Greiss ale też trzeba zauważyć jak obrońcy Islanders czyszczą pole przed bramkarzem i ile strzałów zablokowali gracze Isles. Greiss świetny ale Ci przed nim też wykonali kawał dobrej roboty. Całość od poczatku do końca układa Barry Trotz, który mozna powiedzieć słynie z budowy zespołu od bramkarza , przez defensywę a później zabiera sie na atak.
Dzis Flyers pod ścianą, ale tez trener nie moze sie zdecydować na obsade bramki , raz broni Eliott raz Hart.
Dziś spodziewam sie skonczenia serii przez Isles, bo wg mnie to bardzoej poukładany zespoł z rownymi formacjami
W bramce dziś Varłamow i Hart.

Islanders RT kurs 2,3 ⛔
Islanders ml kurs 1,8⛔
fortuna
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
W drugim meczu prawie wszystko wskazuje na Vegas, maja solidmego bramkarza, doswiadczony i wszechstronny zespół. Czy jednak to wystarczy czy Canucks coś nie wymyślą podobaja mi sie gracze Orek, sa głodni sukcesu i wygrywania, graja bez kompromisu. Ostatnio posypała sie trzecia tercja ale dzis licze na rehabilitacje Markstroma i waleczny atak,

Canucks ml kurs 3 STS ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +76
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Ja dzisiaj spróbuję pograć ilość celnych strzałów Canucks. Linia 28.5 uważam że nie jest za wysoka, tym bardziej że jeżeli Orki chcą jeszcze trochę pograć w PO to dzisiaj muszą zaatakować. W bramce Vegas stanie Lehner co powinno sprzyjać dużej ilości strzałów bo łatwo o bramki nie będzie. Patrząc po pozostałych meczach to drużyny z przysłowiowym "nożem na gardle" oddają sporą ilość strzałów i nie wątpię że dzisiaj też tak będzie. Kurs w fortunie 1.84 do dubla z Islanders ml w sam raz.
 
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Avs-Stars
Bardzo ważne spotkanie dla jednych jak i drugich wyczuwam ostrą grę z wieloma akcjami i bramkami z obu stron do czego nas przyzwyczaili a ja się przyzwyczaiłem do typowania na Nathana. W ostatnim meczu znowu pokazał kawał dobrej gry, oddał najwięcej strzałów w meczu zaliczył asystę i strzelił bramkę, mobilizacji i chęci do gry pewnie mu nie brakuję ale tak ważne spotkanie dzisiejszej nocy może go zmotywować jeszcze bardziej mam nadzieję i polecę tak jak do tej pory w tej serii.
MacKinnon strzeli @2.3 fortuna

Benn +0,5 @1.67
Seguin +0,5 @1.67
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:08
Spotkanie: Dallas Stars - Colorado Avalanche
Typ: remis
Kurs: 4,40
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Po rozegraniu pięciu spotkań stan rywalizacji to 3:2 dla Dallas Stars. Już w ostatnim spotkaniu Dallas Stars mieli szansę, żeby zamknąć tą serię, jednak zostali zdemolowani przez swoich rywali już w pierwszej tercji, w której to dali sobie wbić aż pięć bramek. W tej rywalizacji nie było jeszcze ani jednego remisu. Wszystkie pięć spotkań zakończyło się zwycięstwem którejś z drużyn w czasie regulaminowym i we wszystkich tych meczach było mnóstwo bramek. Teraz bukmacherzy mocno obniżyli kursy na wszelkie overy ponownie spodziewając się wielu bramek. Trzeba pamiętać, że to jest NHL i tutaj nic nie jest oczywiste. Czasem zanosi się na dziesięć bramek w meczu, a pada wynik 1:0 dla którejś z ekip... Mimo to ja też widzę to spotkanie overowo. Obie drużyny są obecnie tak nastawione na ofensywę, że trudno się spodziewać jakiegoś niskiego wyniku. Widzę tu jednak bardzo zacięty mecz i liczę na pierwszy remis w tej serii. Warto zauważyć, że dwa ostatnie mecze tych drużyn przed pandemią to były remisy. Colorado Avalanche walczą o być albo nie być w tych playoffach, ale dla Dallas Stars sytuacja też zaczyna się robić coraz poważniejsza, więc to może zwiastować wyrównane spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis dwa mecze.
Flayers odzyli po zwyciestwie, przedłuzyli serie i wyjda na lód z nadzieja na mecz nr 7. Isles nie maja szczescia do dogrywek, oststni mecz wyrownany i mogł pojsc w obie strony. Mam wrazenie ze dziś Trotz cos wymysli i Isles zaskoczą rywala i skonczą serie

Islanders ml kurs 1,70 STS⛔

W drugim meczu wszystko wskazuje na Vegas. Kursy spadły do poziomu nie wartego gry w tej lidze. Ja jednak podejmuje ryzyko i gram Orki. Swietnie w bramce zagrał Demko ale i Markstrom potrafi ukraść mecz, wierze , ze Vancover przetrwa nawałnice i cos ustrzeli, mołody zespoł i głodny sukcesu

Canucks plus 2,0 kurs 1,8 STS ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +47
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
W KHL nie wyszło niestety moze w NHL bedzie przełamanie

Avs na fali, wyciagneli z 3-1 , skuteczny atak i Huchinson broni jak natchniony. Ja jednak mysle, ze nie pojdą za ciosem i dzis Stars złamią golie Avs, w bramce Stars Chudobin. Mysle ze sie poprawi a doswiadczony atak zrobi swoje

Stars ml kurs 2,05 STS

Orki tez wyciagneli z 1-3, Vegas zatrzymał Demko, ale tu mysle ze Orki pojda za ciosem, dlaczego? Bo mam wrazenie, że w Vegas brakuje chemii i jaby sie paliwo konczyło, niby sa strzały na bramke ale to nie wystarczy. Chłopaki z Vancouver graja jak natchnieni.
Ja widze w finale Zachodu zespoł z Kanady

Canucks ml kurs 2,95 STS
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
To zaczynamy finału konferencji
Czy Vegas jest aż takim faworytem? Dla mnie nie. Jak spojrzeć na roster Stars to jest tam mnóstwo doświadczonych facetów i cwaniaków i kilka młodych talentów. To co robił w bramie Chudobim to poezja. W sezonie zasadniczym remis, wygrana Stars 4-2 i przegrana po dogrywce. Obie ekipy mocne ale ja idę w kierunku Stars

STARS RT kurs 3, 35 sts
 
Otrzymane punkty reputacji: +151
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Jestem podobnego zdania co kolega wyżej. Mnie osobiście gra Vegas przez cały sezon nie przekonywała a spotkania z Canucks pokazały że Rycerze nie są tacy mocni jak by się wydawało. Jeżeli Stars zagrają tak jak z Colorado to powinni się znaleźć w finale. W bramkach staną dzisiaj Bishop i Fleury to można się spodziewać jakiegoś overa. Jeżeli miał bym typować zwycięzcę to będą to Stars po kursie 2.40.
W dublu gram jeszcze +0.5 pkt. Theodore i Heiskanena ako 2.70. Dwie wiodące postacie w swoich drużynach, które miały swój wkład w wynik w każdym z ostatnich spotkań.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +43
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
❌ Tampa Bay Lightning & Poniżej 7,5 bramki @2,35 Unibet Dawno mnie tu nie było, ale dzisiaj warto spróbować pograć faworyta choćby z tego względu, że Bolts odpoczywali tydzień i są w pełni zregenerowani natomiast Isles zagrają szósty mecz w ciągu dziesięciu dni. Już ostatnie ich spotkanie było na rezerwie. Jak dzisiaj się nie porzygają ze zmęczenia i to wygrają to zostanę ich wiernym fanem.
 
Ostatnia edycja:
E 40,5K

emce15

Użytkownik
To ja może trochę podkręcę powyższy typ kolegi rasijskij rasijskij. Czytając o tej przerwie, świeżości gospodarzy, może warto zagrać handi - 1,5, ja próbuję kurs 2,8 i oczywiście stawka odpowiednia🙂

Tampa - N. Y. Islanders Tampa - 1,5
Fortuna 2,8

Edit. Ale pogrom, było gdzieś handi - 5,5😋
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +43
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis finał wschodu. Kiledzy wyżej słusznie zauważają, że Bolts mieli tydzień przerwy. Na pewno mozna sie zregenerowac a Bolts lepiej wtedy graja. Jednak tak sie zastanawiam czy ten tydzień to nie za długo. W bramce na wysokie obroty wskoczył Vasilewski, atak nabrał precyzji, czy nie lepiej być w rytmie meczowym? Islanders mimo ze odpoczywali tylko dzien to jednak zachowali rytm meczowy, a kazdy z nas wie ze jest on czesto kluczem do sukcesu. Poza tym Trotz za swojej kandecji z Isles pokazywał juz jak grać z Bolts. Mimo ze kursy na Botls spadaja , ze sa faworytani tego spotkania ide w kierunku Isles bo jest to ciekawy zespół , który stac na sprawienie niespodzianki

Islanders ml kurs 2,3 STS ⛔ Ale lanie
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Wczoraj podążałem dobrym tropem, ale przekombinowałem z bramkami, więc naprzeciw logice dzisiaj idę w kolejny under!

✅ Poniżej 5.0 bramek w meczu VGK - DAL @2,35 Unibet Poprzednie spotkanie zakończyło się wynikiem 1:0 dla Stars. Nie oglądałem meczu, ale podobno świetną robotę odwalili bramkarze. Po drugie obie ekipy z pewnością są zmęczone grą tak napiętym trybem, a po trzecie obie mają za sobą siedem gier z poprzednim rywalem. Znając NHL pewnie się mylę, ale myślę, że im po prostu zabraknie sił na strzelanie bramek... Stawka nie duża. Stawiam flachę, że więcej niż pięć bramek nie będzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +150
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom