>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
qbali 3,5K

qbali

Forum VIP
Spotkanie: St. Louis - Dallas Stars
Typ: X
Kurs: 4.05
Bukmacher: Expekt
Na dzisiejszą nockę wybrałem mecz pomiędzy St. Louis a Dallas Stars. Obydwie ekipy prezentują się ostatnio całkiem ciekawie, co prawda St. Louis przegrali w ostatnim meczu z Predatorami ale wcześniej trzy spotkania u siebie wygrali i to nie z byle kim bo z Chicago i Kingsami... Bardzo dawno ostatni raz trafiła im się taka seria na własnej tafli i myślę że dziś właśnie zostanie przerwana przez Dallas Stars, którzy w ostatnich 5 pojedynkach podobnie jak St.Louis 3 wygrane i dwie porażki. Ostatnie daw mecze na własnej tafli to bardzo pewne wygrane z Sharks&#39;ami i Edmonton. Na wyjazdach jednak Dallas nie prezentuje się zachwycająco:
Zwycięstwa 10 / 39 25.6 %
Remisy 10 / 39 25.6 %
Porazki 19 / 39 48.7 %
Przypuszczam zatem że dziś będzie bardzo zacięty i wyrównany mecz gdyż zarówno i jedni i drudzy będą za wszelką cenę chcieli wygrać ze względu na uciekającą szansę gry w play off. W takich typu meczach zwykle pada remis ;) Co więcej drużyna St. Louis od 11 meczy nie zremisowała i myślę że Dallas są idealnym partnerem to poprawienia tej statystyki ;) W ostatnich 6 meczach Dallas również nie padał remis...
Przewidywany wynik: 2:2 (Dallas w OT pewnie coś ustrzeli i wygra)
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Spotkanie: Minnesota Wild - Vancouver Canucks
Typ: 2
Kurs: 1,67
Buk: Bwin
Analiza: Po ogromnych zawirowaniach na początku kwietnia w TD, gdzie sam zostałem pozbawiony 100 punktów za &quot;brak analizy w odpowiednim dziale&quot;, wyszedłem mniej więcej na 0. Pozostawiam to zamieszanie za sobą i zaczynam typować praktycznie od nowa. Tak wiec na początek walki o czołowe miejsca w rankingu, proponuje mecz NHL pomiędzy Minnesota Wild i Vancouver Canucks. Bardzo ważnym argumentem przemawiającym za Canucks, jest ich hala. Mecz odbędzie się w General Motors Place, gdzie jeszcze niedawno najlepsi hokeiści świata walczyli na Igrzyskach Olimpijskich. Canucks we własnej hali są mocni. Wygrali niedawno choćby z Calgary Flames, Pheonix Coyotes, czy San Jose Sharks. Zremisowali także z Detroit Red Wings. Wszystkie drużyny które wymieniłem to czołówka NHL, walcząca o Puchar Stanleya. W tabeli konferencji zachodniej, Canucks są na trzecim miejscu. Ich rywale, Wild zajmują dopiero 13 miejsce, i są bez szans na grę w Play-Offach. Nieźle grają w Saint Paul, gdzie mieści się ich siedziba, ale słabiutko na wyjazdach. Liczę na łatwe zwycięstwo Vancouver.
Pozdrawiam.
 
kurek 0

kurek

Użytkownik
potkanie: Vancouver - Minessota
Typ: 1, remis nie ma zakladu
kurs:1.41
buk:
Pinnacle Sports
Analiza:
Vancouver jest liderem dywizji północnej a Minessota zajmuje przedostatnie miejsce. CO wiecej Canucks graja znakomicie przed wlasna publicznoscia , a kompletnie gubia sie na wyzjazdach. Minessota Wild podobnie. Na wyjazdach graja rozpaczliwie słabo. W ostatnich meczach pomiedzy tymi drużynami Vancouver wygrywało przekonywująco. NIe widze innego wyjścia jak zwyciestwo gospodarzy. Wiedząc ,że NHL jest nieprzewidywalna stawiam bezpiecznie z podpórką. Juz nie takie cuda sie w tej lidze zdazaly wiec wole byc ostrozny. Typ oceniam w 80% trafiony. Zobaczymy jak bedzie stawiam na 3-1.
 
luter 5

luter

Użytkownik
St. Louis Blues-Columbus Blue Jackets
Typ:Jakub Voracek strzeli bramke
kurs:5,50
bukmacher: DOXXbet
stawka:3/10

Analiza:

Juz dzis o godzinie 2:00 rozpocznie sie spotkanie pomiedzy St Louis Blues a Columbus Blue Jackets.spotkanie zapowiada sie bardzo ciekawie poniewaz obydwie ekipy graja praktycznie o nic i bedzie to mecz grany jedynie dla publicznosci.Co do formy obu ekip to jest ona calkiem przyzwoita poniwaz Blues wygrali 4 z ostatnich 6 spotkan natomiast Jackets wygrali 3 z 6 ostatnich potyczek.Mnie jednak dzis nie interesuje zwyciezca lecz zawodnik Columbusa Jakub Voracek.Mlody Czech w ostatnich meczach co prawda nie prezentuje najlepszej formy jednak w 6 czy 10 meczy wstecz gral naprawde bardzo dobrze.Mysle jednak ze dzis mlody zawodnik Columbusa przelamie sie i po 5 meczach bez bramki trafi przynajmniej raz do bramki rywala.Dlatego w dzisiejszym spotkaniu stawiam na zaklad Jakub Voracek strzeli bramke w meczu z St Louis Blues po niezlym kursie jaki wystawil DOXXbet.Polecam sprobawac ten typ bo kurs jest naprawde zachecajacy​
 
bula 2

bula

Użytkownik
Spotkanie: St. Louis Blues - Columbus Blue Jackets
Typ: 1
Kurs: 1,95
Buk: Betsafe

Analiza:

Już dziś o godzinie 2.00 czasu polskiego rozpocznie się mecz (w którym według mnie mamy jednego oczywistego faworyta) pomiędzy St. Louis Blues a Columbus Blue Jackets.
Mimo tego St Louis gra już tylko dla publiczności wygrywają ostatnio z każdym jakby walczyli o fazę play-off, jednak z tym jest już za późno. Ostatnio zanotowali 4 zwycięstwa z rzędu na własnej tafli i są na prawdę w dobrej formie, dlatego sądzę że z przeciętnie ostatnio grającym Columbusem sobie poradzą.
Dodatkowym problemem Columbusa są kontuzje...

Dziś w drużynie Columbus Blue Jackets nie wystąpią:

- Jan Hejda, Jared Boll, Chris Clark, Rostislav Klesla, Derek MacKenzie

Na pewno takie braki odbija się na ich grze tym bardziej że w drużynie St. Louis mamy kontuzjowanego tylko jednego zawodnika:

- Paul Kariya

Z tym że jest szansa że dziś ten gracz będzie już gotów do gry. Tak więc kolejne atuty na rzecz drużyny Blues.

Ostatnie 6 meczy u siebie St. Louis Blues:

04/04-10 St Louis vs. Dallas Stars 2:1✅
31/03-10 St Louis vs. Chicago 4:2✅
29/03-10 St Louis vs. Edmonton 2:1✅
26/03-10 St Louis vs. Los Angeles Kings 3:1✅
21/03-10 St Louis vs. Nashville 2:3⛔
17/03-10 St Louis vs. Colorado Avalanche 3:5⛔

Jak widać ostatnio spisują się dobrze. Pokonali przeciwników lepszych od Columbusa, w tym pewna wygrana z czołową ekipą NHL - Chicago czy też Los Angeles

Ostatnie 6 meczy na wyjeździe Columbus Blue Jackets:

02/04-10 NHL Detroit Red Wings vs. Columbus 3:2✅
29/03-10 NHL Chicago vs. Columbus 2:4⛔
24/03-10 NHL New Jersey vs. Columbus 6:3✅
21/03-10 NHL Nashville vs. Columbus 1:0 (po dogr)✅⛔
10/03-10 NHL Anaheim Ducks vs. Columbus 2:5⛔
09/03-10 NHL Los Angeles Kings vs. Columbus 6:0✅

Grają ostatnio dziwnie...Przegrywają 6-0 z Los Angeles na drugi dzień wygrywają z Anaheim. Potem znów porażka z New Jersey i wygrana z Chicago. Jednak z drużynami które grały w danym czasie dobrze po prostu ich pokonywali.
Columbus gra bardzo słabo na wyjazdach w tym sezonie wygrali tylko 12 meczy...
Ogólny bilans pomiedzy tymi drużynami to 12-6 na korzyść St Louis.

Dzisiaj sądzę że padnie wynik 4-2 dla ekipy St Louis Blues
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Widze ze nie ma mnie ponad tydzien a juz temat powoli upada...;) Dzisiaj krotko i na temat - calkiem ciekawy dubel:

BOS@WSH Washington ML 1.588 2-3 OT ✅
CLB@STL St Louis ML 1.588 1-2 OT ✅
AKO 2.52 ✅

Dzisiaj bez analizy, i tak nie zdaze przed pierwszym gwizdkiem :cool:



single bets 30-33-2 [48%] -601,3 units
2-team bets 9-14-0 [39%] -17 units
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Bez większych analiz, myślę że warto dziś zaryzykować granie na drużyny bijące się o miejsce w PO. Na zachodzie pozostało już tylko jedno miejsce i na dobrą sprawę, oczywiście w mojej ocenie już tylko dwójka kandydatów Avalanche i Flames. Ciekawsza sytuacja jest na wschodzie gdzie są do rozdania jeszcze trzy miejsca i pięć drużyn pozostałych na placu boju. Z tym że Montreal jako aktualnie drużyna z 6 miejsca potrzebuje bodajże jeszcze jednego punktu by zaklepać sobie PO. Najciekawiej wygląda walka o 8 pozycje gdzie mamy Flayers 84, Rangers 82 i Trashers 81. Dziś właśnie dwie z trzech będą moimi propozycjami, a dokładnie chodzi mi o New York i Atlantę, rywale najtrudniejsi z możliwych bo Buffalo i New Jersey ale kursy na typy ML są tak zachęcające że aż szkoda nie skorzystać. W tym momencie już kieruję się tylko czystą logiką walczą o PO więc muszą wygrać,w Play Off&#39;s nie ma miejsca dla słabeuszy ;)

@New York Rangers ML 2.00 ⛔
Atlanta Trashers 2.15⛔

E: Od dziś NYR o wszystko ATL, już bez szans.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
No ja nie zgodze sie z JuanRomanem, i w swoim dublu postawie na Devils...

NJ@ATL New Jersey ML 1.769 3-0 ✅
CHI@DAL Chicago ML 1.667 5-2 ✅
AKO 2.95 ✅

Mysle ze Devils po zwyciestwie nad Carolina 4-0 pojda za ciosem, maja o co grac - roznica miedzy 2. a 4. miejscem w konferencji jest duza - daje home ice advantage w drugiej rundzie playoff.. Poza tym nie sadze zeby trapiona kontuzjami Atlanta walczyla juz o cokolwiek, zostaly jej mecze wlasnie z NJ, a takze z Caps i z Pens... Co wiecej, Kovy na pewno bedzie chcial pokazac sie z jak najlepszej strony w hali swoich dlugoletnich pracodawcow:cool:

Chicago natomiast idzie po 1. miejsce w Western Conference i ma na to spore szanse, Hawks z pewnoscia beda chcieli przedluzyc serie 3 zwyciestw z rzedu w Dallas, ktore nie ma juz szans na playoffy i wystawi dzisiaj w bramce malo znanego Matta Climiego...


AWAY GOALS (-0,5) 2.09 45-29 ✅

Poza tym proponuje zagrac dzisiaj na gosci... W ich roli wystapia dzisiaj zarowno wspomniane juz NJD i Chicago, jak i teamy walczace o playoff spots, czyli Phila, Montreal, NY Rangers. Na wyjezdzie gra rowniez Washington i San Jose, a te teamy zawsze moga urzadzic sobie ostre strzelanie:cool: Rowniez Ottawa grajaca na Florydzie ma wg mnie wieksze szanse na zwyciestwo... Faworytem wydaje sie byc takze LA grajace w Anaheim, ktore wystawi w bramce Curtisa McElhinneya.

edit: dzisiaj potezne zwyciestwo gosci.. coraz bardziej zaczynam doceniac ten rodzaj zakladu, czasami patrzac globalnie na cala kolejke NHL o wiele latwiej zarobic niz na jednym spotkaniu :cool:



single bets 31-33-2 [48,4%] -492,3 units
2-team bets 10-14-0 [41,6%] +178 units
 
luter 5

luter

Użytkownik
Edmonton Oilers-Colorado Avalanche
Typ:Colorado -1,5
kurs:3,75
bukmacher:pinnacle

Analiza:

Już dzis o godzinie 3:30 czasu polskiego rozpocznie sie spotkanie pomiędzy Edmonton Oilers a Colorado Avalanche.Spotkanie zapowida się bardzo ciekawie choć moim zdanie faworyt w tym spotkaniu jest tylko jeden i jest nim ekipa gości z Colorado.Co prawda w konferencji zachodniej sprawa awansów do play-off jest już dawno rostrzygnęta lecz tego spotkania poprostu nie mozna odpuscić.W ekipie gospodarzy nie zagra trzech zawodnikow ktorzy mają bardzo duży wpływ na gre nafciarzy.I co gorsze wszyscy trzej to napastnicy.Są to:

Sam Gagner 68M 16G 26A
Gilbert Brule 65M 17G 20A
Raya Stone 27M 6A
Do tego wszystkie prawdopodobnie w bramce Edmonton zobaczymy Devana Dubnyka który w tym sezonie w bramce Oilers zanotował 3 zwyciestwa oraz 12 porażek w pietnastu meczach które rozegrał.Jeśli chodzi o Colorado to z podstawowego składu prawdopodobnie nie zagra Peter Muller jednak Avs posiadają takich graczy jak Chris Stewart oraz Matt Duchanne ktorzy potrafią sami decydować o losach meczu.Dlatego moim dzisiejszym Typem Dnia jest zakład Colorado -1,5.Typ jest może troche bardziej ryzykowany niż Colorado -1 ale napewno bardzo prawdopodobny​
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Dzisiaj proponuje zagrac znowu dubla...

CLB@DET Detroit ML 1.467 3-4 ✅
STL@CHI Chicago ML 1.541 5-6 ✅
AKO 2.26 ✅

W 10 ostatnich starciach Wings z Jackets Skrzydla zwyciezaly az 8 razy i mysle ze dzisiaj przechyla szale zwyciestwa na swoja strone po raz kolejny.. W przeciwienstwie do przetrzebionego kontuzjami i nie majacego juz szans na playoffs Columbus, ekipa Mike&#39;a Babcocka ma o co grac - 5. lub 6. miejsce w konferencji to z pewnoscia lepsza pozycja wyjsciowa - nikt przeciez nie chce grac z San Jose ani z Chicago zajmujacymi 1. i 2. miejsce.

Wg mnie Blackhawks powinni pojsc za ciosem po swietnym meczu zeszlej nocy w Dallas, gdzie odprawili Stars 5-2.. Przypominam ze Jastrzebie maja ciagle szanse na 1. miejsce na Zachodzie i z pewnoscia beda dobrze zmotywowani przed dzisiejszym spotkaniem. Waznym argumentem przemawiajacym za Chicago jest fakt, ze team ten zawsze wygrywa swoje mecze po zwyciestwach odnoszonych zeszlej nocy, w tym sezonie 6 razy zdarzylo sie ze Hawks grali kolejny mecz od razu po zwyciestwie i 6krotnie powtarzali sukces:cool:



single bets 31-33-2 [48,4%] -492,3 units

2-team bets 11-14-0 [44%] +304 units
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Wypada mi się dziś zgodzić z moim &quot;przedmówcą&quot;, ale proponowałbym wersję regular time na oba typy. Oczywiście jest świadomość tego że to koniec sezonu i każdy punkt cenny jednak patrząc od strony Blues czy Jackets grają można by rzec &quot;turystycznie&quot;. St.Louis na pewno trochę spuści z tonu ponieważ 8 do PO na zachodzie została skompletowana. Jeśli chodzi o Chicago to bardzo chcą zająć pierwsze miejsce i myślę że dziś zrobią wszystko by odprawić Nuty, z drugiej strony mamy spotkanie Detroit które co ciekawe obecnie zajmuje 7 pozycję, ale pozostały im jeszcze trzy spotkania i w przypadku trzech zwycięstw mogą wskoczyć nawet na 5 pozycję która myślę że będzie dla nich mimo wszystko wygodniejsza ponieważ 6 lub w najgorszym wypadku wspomniane 7 gwarantuje stracie w pierwszej rundzie z bardzo niewygodnymi rywalami. To tak od strony &quot;co stać się może&quot;, a biorąc pod uwagę to że Chicago zwykło wygrywać mecz po meczu jak wspomniał Orng, a także dodając do tego dwie z rzędu porażki Detroit, przy czym kolejne dwa spotkania to potyczki z Columbusem - myślę że taki dubel ma rację bytu.​
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
I dubel na dzisiejsza noc:

BUF@BOS Buffalo(+1,5) 1.518 1-3 ⛔
NYI@PIT Pittsburgh ML 1.476 3-7 ✅
AKO 2.24 ⛔

Boston znajduje sie obecnie w samym srodku kotla, ktory tworza teamy walczace o ostatnie playoff spots na Wschodzie, gonia Phile i Montreal a sami sa gonieni przez Rangersow... I mysle ze nie wytrzymaja presji, tym bardziej ze graja we wlasnej hali, w ktorej w tym sezonie nie moga poszczycic sie zbyt dobrym bilansem (16-17-6)... Naprzeciw nich stana Sabres, ktorzy wlasciwie juz o nic nie walcza, jednak jeszcze na pewno po cichu licza na 2. miejsce w konferencji, na ktore maja realne szanse (punkt straty do NJ). Mysle ze nawet jesli Buffalo mialoby sobie nie poradzic w Bostonie, to z pewnoscia handicap 1,5 goli powinien wystarczyc - wszystkie bezposrednie mecze tych druzyn w tym sezonie byly niezwykle zaciete, druzyny rozstrzygaly je jedna bramka w 4 na 5 przypadkow.

Drugi typ jest wg mnie nieco bardziej ryzykowny, Isles graja ostatnio dobrze, jednak nie wierze zeby Pens mieliby przegrac z nimi u siebie, nie wydarzylo sie to od paru dobrych lat.. Isles potrafia sprawic niespodzianke, ale robia to glownie u siebie (23-14-3), na wyjazdach maja beznadziejny bilans (11-21-7) i nie sadze zeby mieliby cos wskurac w Mellon Arena.. Trzeba zwrocic uwage na fakt, ze Wyspiarze nie graja juz zupelnie o nic, natomiast Pingwiny, podobnie jak Buffalo i NJ ostrza sobie zeby na 2. miejsce w konferencji..



single bets 31-33-2 [48,4%] -492,3 units
2-team bets 11-15-0 [42,3%] +204 units
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Witam po dłuższej przerwie, ostatnio mniej czasu na sprawy forumowe związane z projektami zawodowymi ale dziś coś tam napiszę od siebie.
Zgadzam się z typem przedmówcy dotyczącym Pingwinów. Moim zdaniem Islanders, będący ostatnio w wybornej formie to nie jest ekipa jeszcze gotowa na długie serie zwycięskie. Zwłaszcza że przeciwnik dziś chyba najbardziej wymagający z ostatnich z jakimi mieli do czynienia Wyspiarze. Pittsburgh przegrał prestiżowy pojedynek z Washingtonem, co prawda mistrzowie grali bez Malkina (który dzisiaj prawdopodobnie też nie zagra) ale Rosjanin i tak w tym sezonie nie zachwyca. PIT walczą o jak najlepsze rozstawienie przed PO a jest tam oprócz bezapelacyjnie pierwszych Capitals dosyć duży ścisk więc to zwycięstwo jest potrzebne.
Pittsburgh Penguins - New York Islanders -&gt; Pittsburgh win (60 min) [1.75] ✅
W drugim podanym przez OrngCrsh typie mam wątpliwości. Po pierwsze nie wiadomo na co stać zdesperowany Boston, który w tej chwili jest jeszcze w czołowej ósemce i nie będą chcieli dać szansy rywalom na wywalenie ich z kolejnej fazy gry. Po drugie w bramce Buffalo szansę dziś dostaje Patrick Lalime i chociaż wiem że OrngCrsh nie przywiązuje dużej wagi do bramkarzy to sam przyznał jakiś czas temu że Lalime jest dużo uboższy w bramkarskie umiejętności od swojego klubowego kolegi Ryana Millera.
Atrakcyjny kurs jest na zwycięstwo Montrealu. Habs, przegrali w ostatnim tygodniu tylko raz z lejącym wszystkich NYI. Wygrali natomiast niezwykle ważne potyczki z Flyers i Sabres grając pod presją i radząc sobie z tym. Carolina poprzednie spotkania raczej słabo, okazało się że ich zryw w środkowo-końcowej części sezonu okazał się nieskuteczny i ten sezon muszą spisać na straty. A być może po prostu w ubiegłorocznej kampanii zaszli dużo wyżej ponad swoje potencjalne możliwości ?
Carolina Hurricanes - Montreal Canadiens -&gt; Montreal win (ML) [1.95] ⛔
W bramkach Anaheim i Dallas goalie którzy w tym sezonie nie wyróżnili się niczym specjalnym i należeli raczej do tej słabszej połówki ligi. Mowa oczywiście o McElhinney&#39;u i Turco. Gwiazdy są zdecydowanie overowe i ich atak postraszył w tym sezonie wiele drużyn ligi. Anaheim posiada lepiej zbilansowany zespół, potrafiący i bronić i atakować ale nie często zdarzały im się pokaźne straty bramek w meczach wyjazdowych.
Dallas Stars - Anaheim Ducks -&gt; over 5,5 goals [1.85] ⛔
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
W drugim podanym przez OrngCrsh typie mam wątpliwości. Po pierwsze nie wiadomo na co stać zdesperowany Boston, który w tej chwili jest jeszcze w czołowej ósemce i nie będą chcieli dać szansy rywalom na wywalenie ich z kolejnej fazy gry. Po drugie w bramce Buffalo szansę dziś dostaje Patrick Lalime i chociaż wiem że OrngCrsh nie przywiązuje dużej wagi do bramkarzy to sam przyznał jakiś czas temu że Lalime jest dużo uboższy w bramkarskie umiejętności od swojego klubowego kolegi Ryana Millera.
Dokladnie jak piszesz, ten Lalime w bramce Buffalo to jedyne &quot;ale&quot;, ktore nadal nie daje mi spokoju, jednak tym razem staram sie nie wchodzic w szczegoly i patrze na mecz bardziej ogolnie, Buffalo w swoim ostatnim meczu rozbilo Rangersow, ktorzy tez przeciez maja noz na gardle, mam nadzieje ze dzisiaj beda katami Niedzwiadkow - tym bardziej ze bedzie to na reke Philii;) No nawet jak im nie dadza popalic to zostaje handicap 1,5 bramki, a jak juz napisalem na 5 meczow Bruins vs Sabres az 4-krotnie mecz byl rozstrzygany jednym golem..
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Dzisiaj dwa single i dubel...


ATL@WSH Washington(-0,5) 1.699 2-5 ✅


DET@CLB Detroit(-0,5) 2.33 1-0 SO ⛔


ATL@WSH Washington ML 1.40 2-5 ✅
DET@CLB Detroit ML 1.813 1-0 SO ✅
AKO 2.54 ✅


Caps juz od paru meczow maja zapewnione President Trophy, jednak nie sadze zeby mieli odpuscic mecz z trapionymi kontuzjami Thrashers, ktorzy po ostatniej porazce u siebie z Devils 0-3 stracili nawet matematyczne szanse na playoffs 2010... Caps dosc regularnie wygrywaja z ekipa z Atlanty, na 10 ostatnich bezposrednich meczow wygrali az 9 z nich, w tym 7 pod rzad:cool: W bramce Stolecznych wystapi Theodore, ktory jest wg mnie lepszym goalie niz Varlamov..

Natomiast Wings zagraja na wyjezdzie z Jackets, ktorzy nie maja juz szans na polepszenie swojej pozycji w tabeli Western Conference a z drugiej strony nikt rowniez nie jest w stanie ich dogonic.. Detroit maja za to calkiem realne szanse na 5. miejsce na Zachodzie i z pewnoscia beda chcieli pojsc za ciosem po ostatniej wygranej z Jackets u siebie...



single bets 32-34-2 [48,4%] -522,4 units
2-team bets 12-15-0 [44,4%] +358 units
 
luter 5

luter

Użytkownik
Washington Capitals-Boston Bruins
Typ:Aleksander Ovechkin srzeli bramke
kurs:1,90
bukmacher: DOXXbet

Analiza:

Już dziś o godzinie 18:00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Washingtonem Capitals a Bostonem Bruins.Spotkanie będzie miał jednak charkter meczu towarzyskie ponieważ Boston jak i Washington mają już pewny awans do play-off i przegrana jednej lub drugiej drużyny nie zmieni jej pozycji w tabeli przed fazą pucharową.Jednak jeden zawodnik ma jeszcze o czo walczć i jest nim lewoskrzydłowy Washingtonu aleksander Ovechkin który z 50 bramkami na koncie jest liderem NHL w klasyfikacji najlepszych strzelców,jednak z taką samą ilością bramek na koncie zaraz za plecami Ovechkina znajduje się młody center Tampy Steven Stamkos.Przejdzmy jednk do Ovechkina który jak już zapowiedził będzie walczył o tytuł najlepszego strzelca do samego końca i po tym co pokazał w meczu z Atlantą(2G 1A) myślę że dziś także podejmie walke zwłaszcza że w tym sezonie w każdym meczu z Bostonem rosjanin strzelał po jednej bramce oraz notował po asyście.W tym meczu jednak nie będą sie liczyć statystyki ponieważ Ovechkin potrzebuje przynajmniej dwoch bramek by spokojnie oglądać mecze Tampy i Pittsburgha ze względu na to że Crosby który ma 1 bramke straty nie strzlił nigdy w swojej karierze więcej niż 3 bramek w meczu więc przy dwóch bramkach rosjanina i 3 Crosbyego daje im to wspólne pierwsze miejsce.nie wolno też zapominac o młodym Stamkosie ktory we wczorajszym meczu strzelił 2 bramki Florydzie i dziś także zagra przeciwko Panthers jednka mecz będzie rozgrywany na tafli we Florydzie.Reasumjąc Ovechkin poprostu musi strzelić w tym meczu przynajmniej jedną bramke żeby mieć szanse na tytuł choć myślę że bramek przez strzelonych przez Ovechkina będzie więcej bo ma on także realne szanse na nagrode dla zawodnika który zdobył najwięcej punktów w sezonie jednak trafi on 3 punkty do Henrika Sedina ktory już zakończył swoją gre w fazie zasadniczej.Dlatego w tym spotkaniu stawim na zakład Ovechkin strzeli przynajmniej jedną bramke w meczu z Bostonem po niezły kursie 1,90 w stosunku do prawdopodobieństwa które wynosi prawie 100%

Mój suchy typ:2 lub 3 bramki Ovechkina​
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
A ja dzisiaj skupie sie na zdecydowanie najwiekszym hicie ostatniej kolejki NHL w tym sezonie... czyli:
New York Rangers @ Philadelphia Flyers
Mecz o wszystko, kto wygrywa (bez znaczenia czy w regulaminowym czasie czy po dogrywce/karnych) ten wchodzi do Stanley Cup Playoffs 2010. Dzieki tylko jednemu punktowi zdobytemu wczoraj przez Montreal, jesli dzisiaj Phila przechyli szale zwyciestwa na swoja strone, uniknie starcia z Washington Capitals w pierwszej rundzie i wpadnie najprawdopodobniej na New Jersey Devils, ktorych przeciez rozniosla w season series az 5-1:cool: Mysle, ze taki uklad jest zbyt korzystny dla Lotnikow zeby mieliby z niego nie skorzystac, wszystko jest w ich rekach:cool: Przy okazji tego spotkania nie ma sensu wchodzic w jakiekolwiek detale i statystyki, kto kontuzjowany, kto broni, bilans bezposrednich meczow, itd, juz dawno nie bylo meczu o taka stawke w sezonie zasadniczym i na pewno bedzie sie on rzadzil swoimi prawami..
Moj typ to Flyers ML 1.769 ✅✅✅ 2-1 SO ✅✅✅
edit: przyznam, ze dawno nie przezywalem takich emocji, przed rzutami karnymi nie wierzylem juz prawie w Phile, Lundqvist to przeciez goalie z najlepszym bilansem w karnych sposrod wszystkich bramkarzy NHL, a jednak!!! BRIERE i GIROUX zadecydowali o koncowym sukcesie Lotnikow!!!

single bets 33-34-2 [49,2%] -445,5 units
2-team bets 12-15-0 [44,4%] +358 units
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Philadelphia Flayers vs New York Rangers

Typ: 2 ML


Decydujące starcie w Wachovia Center. Chyba nikt lepiej by tego nie ułożył, a jednak w ostatniej kolejce spotkanie pomiędzy drużynami walczącymi o PO. W tym momencie nie liczy się to jak grali do tej pory ponieważ jest to spotkanie o wielką stawkę i każda z drużyn na pewno da z siebie wszystko. Oczywiście już na stracie przewagą dla Flayers jest to że grają u siebie i będą wspierani przez &quot;czerwoną armię&quot; która zapewne do ostatniego miejsca wypełni halę. Z drugiej strony jednak przewaga psychologiczna po stronie Strażników, którzy dwa dni temu dzięki bramce Gaborika odprawili Lotników 4:3 tym samym przedłużyli swoje szanse na PO. Myślę że ważną sprawą jest czy dziś zdolni do gry w ekipie Rangers będą Avery i Callahan, gdyż z nimi na pewno to spotkanie będzie jeszcze lepsze.
Po stronie gospodarzy kontuzjowani goalie tj. Emery i Leighton którzy na pewno nie wystąpią.
Ja zdecydowałem się na typ na gości ponieważ doceniam ich walkę i starania do samego końca by znaleźć się w topowej ósemce. Philadelphia w pewnym momencie była niemalże pewna gry w play off jednak kilka słabszych meczy doprowadziło ją do dzisiejszego spotkania o wszystko. Presja wielka bo i stawka duża, a że ktoś musi dziś być wielkim przegranym dlatego wolę aby to była drużyna gospodarzy.
 
dygas 0

dygas

Użytkownik
Spotkanie: DET Redwings v CHI Blackhawks
Typ: Chicago (-1.5 gola EH)
Kurs: 2,65
Buk: Bet365
Analiza:

O godzinie 21:00 dojdzie do ciekawego meczu ostatniej kolejki zasadniczego sezonu NHL sezonu 2009/2010 pomiędzy Chicago, a Detroit.
Atut własnej tafli przemawia na korzyść &quot;Hawków&quot; oraz to, że są oni zdeterminowani do wygrania zachodniej konferencji. Jeżeli dziś drużyna z Chicago odniesie zwycięstwo zrówna się pod względem punktów z San Jose Sharks tzn. 113pkt. Jednak na korzyść gospodarzy przemawia lepszy stosunek bramkowy, więc to od nich będzie zależeć na którym miejscu skończą rywalizację. Do tego dochodzi fakt, że Detroit nie walczy już o nic ponieważ już ma zapewnione 5 miejsce i nikt im tej pozycji odebrać nie może. A więc goście podejdą do tego meczu na luzie, przygotowując się do Play Offów.

Statystyki &#39;Hawków&#39; u siebie prezentują się bardzo dobrze bo na ostatnie 10 meczy wygrali 7 spotkań (przegrali m.in z Capitalsami)
5 spotkań zakończyło się przynajmniej dwubramkowym prowadzeniem.
Średnia ilość goli u Siebie dzisiejszych gospodarzy to 4 bramki.
Ale myślę, że dzisiejszy mecz zakończy się wyższym wynikem.

Powodzenia !
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
Florida Panthers - Tampa Bay Lightning 2 Over 2.5 @ 1.97 Pinnacle✅✅

Dziś wszystkie oczy fanów NHL są skierowane na jeden mecz Flyers - Rangers, który ma zdecydować kogo zobaczymy w playoffs, ale spodobało mi się spotkanie w którym spotkają się dwie ekipy z florydzkich miast Sunrise i Tampa. Zatem derby State of Florida. Trudno w takim meczu typować ekipa, która zdecydowanie jest faworytem do wygranej, ponieważ ostatnie spotkanie tych druzyn było niezwykle wyrównane i zakończone po SO i dlatego wybrałem typ, że dzisiejsi goście Błyskawice strzelą min 3 bramki. Przemawia z tym wiele argumentów. Szczególnie prawdopodobieństwo ze znowu zabraknie nam lidera i człowieka, który jest tak ważny dla Kotów, czyli bramkarz Tomas Vokoun. Bez Czecha Pantery to już nie ta ekipa, cała obrona nie funkcjonuje tak jak powinna, a trzeba pamiętać, że defensywa Floridy no do najlepszych nie należy. W miejsce Vokoun&#39;a wystąpi Scott Clemmensen, który nigdy nie był wielką postacią w bramce. Tampa w swoim składzie ma Steven&#39;a Stamkos&#39;a, dwudziestoletnią strzelbę, która w tym sezonie pokonała bramkarzy już 50 razy, a tym właśnie meczem z Florydą może zgarnąć Maurice &#39;Rocket&#39; Richard Trophy jak strzeli tylko jedną bramkę, która pozwoli mu wyprzedzić Alex&#39;a Ovechkin&#39;a. Stamkos + St. Louis para, która decyduje o ofensywie Bolts, którzy razem zdobyli 188 pkt. Lecavalier, Downie i Malone wszyscy mają ponad 20 goli w tym sezonie. Linia 2.5 wystawiona na Tampa Bay powinna dziś zostać łatwo pokryta, ponieważ to ostatni mecz sezonu dla obu ekip, bo zabraknie ich w playoffs i na pewno będą się chcieli efektownie pożegnać się z swoimi kibicami, a zapewni to oczywiście otwarta gra ofensywna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom