>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Wiem,ze post nie bedzie spełaniam wymogów analizy itp. ale proszę nie uswajcie go:p mam pytanie do wszystkich którzy interesują sie hokejem. nie do końca retoryczne pytanie , chociaż tak wygląda: Czy ktokolwiek może mi wytłumaczyć jak to sie stało,że Chicago przegrało u siebie wracając do swojej hali ze słabiakami Blues?! Co nam daje analizowanie nhl kiedy dzieją sie takie niespodzianki! :p

By the way: brawo dla Ottawy za 10 Win. Ale już bardziej sie spodziewałem wygranej Chicago jako oczywistości! niż wygranej Ottawy z racji tego ,że nie bedzie łatwo :p no i mam... :p pozdro :]

Oczywiscie, wynik Blues @ Hawks moznaby odczytywac jako niespodzianke, ale NHL to najbardziej wyrownana liga swiata i nie ma w niej druzyny ktora nie bylaby w stanie wygrac z kazda inna druzyna ligi ???? Przechodzac do konkretow, Chicago gra ostatnio nierowno, troche przegrywa troche wygrywa, natomiast St Louis to jeden z najlepszych wyjazdowych teamow w lidze, wygrali m. in. w LA, w Vancouver, w Detroit, Philadelphii czy w San Jose! Na pewno nie mozna nazywac ich slabiakami, maja dobry sklad, zarowno doswiadczonych jak i obiecujacych mlodych zawodnikow... Ich pech polega na tym, ze graja w silniejszej Western Conference - wez pod uwage ze na Wschodzie z 59 punktami byliby na 6 miejscu ???? Dlatego ze wzgledu na bardzo niski kurs jak na NHL nie bylo sensu grac tego meczu (no chyba ze na St Louis;))
 
R 0

roger1920

Użytkownik
Spotkanie: Ottawa Senators - Vancouver Canucks
Typ: (1x2) 1
Kurs: 2.50
Buk: http://www.bet-at-home.com

Analiza:

Na jutro wybralem mecz ligi NHL, ktory odbedzie sie o godzinie 1.30 czasu polskiego. Wystapia w nim ekipy ze stolicy Kanady - Ottawy oraz Vancouver. Gospodarze sa na fali, w ostatnich 10 grach odniesli komplet zwyciestw ich morale są bardzo wysokie i czekaja juz na pokonanie ekipy z Vancouver, która jest o 2 oczka wyżej w tabeli z przewaga 2 pkt. Ottawa u siebie spisuje sie wyśmienicie odniosła 20 zwyciectw, lepiej prezentuja sie tylko 4 ekipy. Vancouver natomiast na wyjazdach nie radzi sobie zbyt dobrze przegrała 12 razy. Wysoka forma w ostatnim czasie Ottawy i statystyki ich meczów u siebie oraz przecietna gra Vancouver na wyjazdach skłaniaja mnie do tego by zaryzykowac i postawic na graczy ze stolicy.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Spotkanie: Boston Bruins – Montreal Canadiens ⛔
Typ: Boston -1,5
Kurs: 2.90
Buk: expekt
Analiza:
Typowałem ostatnio zwycięstwo Bostonu nad Washington i w zasadzie wszystko szło pomyślnie przez pierwszą tercję. Jednakże bramkarz Capitals Theodore miał dzień konia. Obronił 44 strzały, wpuscil tylko jedną bramkę. Capitals oddało strzałów mało (22), a jednak cztery znalazły drogę do bramki Bruins.
Tym razem znów typuję Boston, trudno powtarzać mi tą samą analizę, myślę jednak, że Canadiens są idealnym przeciwnikiem do tego, by złą passę przerwać. Nie jest to zespół szczególnie mocny, choć statystyki są porównywalne do Bostonu. Tracą jednak nieco więcej bramek niż gospodarze. Dzisiaj w ich szeregach braknie Camalleriego, Mary i Spacka, którzy nie ma co ukrywać są jednymi z lepszych zawodników Kanadyjczyków.
A co do Bruins, niewiele się zmieniło od przedwczoraj. Dalej kontuzjowani Stuart oraz Ference. Bramkarz Thomas nie miał zbyt wiele roboty z Washington, jednak puscil 4 bramki i nie wiadomo, czy w bramce nie zagra dzisiaj Rask. Co do pzostałych graczy, jest kim straszyć, Lucic, Krejci, Bergeron powinni rządzić dzisiaj na tafli w Bostonie.
Suma sumarum, myślę, że ambicje Boston ma wielkie i dzisiaj powinni coś udowodnić sobie oraz swoim kibicom, odnosząc zdecydowane zwycięstwo nad Canadiens.
 
damianho91 82

damianho91

Użytkownik
mecz: New York Rangers - Washington Capitals
typ: Washington Capitals
kurs: 1,95
buk: bet-at-home


Nie ma co sie oszukiwac - druzyna z waszyngtonu gra w tym sezonie swietnie i nie wierze ze teraz poslizgnie im sie noga.
Mysle ze gospodarze nie maja najmniejszych szans z goscmi a ze kurs nie jest zly to stawiam na capitals!
Nie ma co za duzo sie rozpisywac o formie wiec pokaze ostatnie 3 mecze obu druzyn (zaznaczam ze druzyna z waszyngtonu wygrala ostatnie 11 meczy ;])

Gospodarze:
03.02. Los Angeles Kings 2:1 New York Rangers
01.02. Colorado Avalanche 1:3 New York Rangers
31.01. Phoenix Coyotes 3:2 New York Rangers

Goscie:
03.02. Boston Bruins 1:4 Washington Capitals
31.01. Washington Capitals 3:2 Tampa Bay Lightning
30.01. Washington Capitals 4:1 Florida Panthers

dodam ze w tym sezonie waszyngton wygrywal wszystkie pojedynki z NY. ;]
 
P 1

pladi

Użytkownik
Spotkanie: Los Angeles Kings - Anaheim Ducks (Handicap -1,5)
Typ: 1
Kurs: 2,90
Bukmacher: Betway
Analiza:
Dziś w nocy o godzinie 4:30 zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Los Angeles Kings, a Anaheim Ducks w najlepszej lidze świata NHL. Stawiam odważnie, ale postaram się przekonać każdego sceptyka. Zacznijmy od początku. Gospodarze zajmują 8 miejsce, a goście 15 tracąc do rywala 10 punktów. Nie wiem jak dla was, ale dla mnie to sporo. W ostatnich spotkaniach 10 lepiej radzi sobie Los Angeles. Zdobył w tym okresie o 6 punktów więcej, oraz strzelił o 13 bramek więcej niż Anaheim. Już samo to mnie przekonuję, ale są jeszcze inne fakty. Ostatnie 3 spotkania Kings z Ducks ci pierwsi wygrywali minimum 3 bramkami. No i na koniec jeszcze jeden fakt, a mianowicie Los Angeles gra u siebie.
 
fafek 0

fafek

Użytkownik
Spotkanie: Columbus Blue Jackets - Dallas Stars
Typ: 1 (1X2)
Kurs: 2,15
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Teoretycznie faworytem tego spotkania jest drużyna gości, która do tej pory zgromadziła więcej punktów niż drużyna gospodarzy. Jednak większość tych punktów drużyna z Dallas zdobywa we własnej hali. Co prawda wygrali oni nie dawno na wyjeździe z Edmonton, jednak zwycięstwo z najsłabszą drużyną NHL wielkim sukcesem nie jest. Ponadto obie drużyny spotkały się w tym sezonie już 3 krotnie i dwukrotnie górą była drużyna Jackets raz u siebie a raz na wyjeździe. Swój dzisiejszy typ oddam zatem na gospodarzy.
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Jak dla mnie najpewniejsze spotkania tej nocy to Boston i San Jose. Kursy wcale ladne i wszelkie znaki na niebie i ziemi przemawiaja za nimi. Boston w koncu musi sie przelamac, a juz ostatni mecz pokazal, ze maja kim straszyc w ataku. Byle tylko poprawili wreszcie skutecznosc... Montreal zas poza nielicznymi przypadkami to druzyna raczej wlasnej tafli i Boston nie powinien miec z nimi wiekszych problemow, zreszta musza sie zrewanzowac za 1:5 w Montrealu.
Co do San Jose to jest toto na tyle klasowa ekipa, ze wygrana z St Louis nie powinna im przysporzyc wielkich klopotow. Moze i nieraz staneli im oscia w gardle, ale o dziwo czesciej dzialo sie to w San Jose niz u Nutek. Mysle, ze szczescie gospodarzy sie juz wyczerpalo i beda stanowic jedynie tlo dla Rekinow, ktorzy bedac zwyczajnie duzo lepsi nie dadza im zadnych szans.
 
T 0

trk

Użytkownik
mecz: New York Rangers - Washington Capitals
typ: Washington Capitals
kurs: 1,95
buk: bet-at-home

Nie ma co sie oszukiwac - druzyna z waszyngtonu gra w tym sezonie swietnie i nie wierze ze teraz poslizgnie im sie noga.
Mysle ze gospodarze nie maja najmniejszych szans z goscmi a ze kurs nie jest zly to stawiam na capitals!
Nie ma co za duzo sie rozpisywac o formie wiec pokaze ostatnie 3 mecze obu druzyn (zaznaczam ze druzyna z waszyngtonu wygrala ostatnie 11 meczy ;])
Gospodarze:
03.02. Los Angeles Kings 2:1 New York Rangers
01.02. Colorado Avalanche 1:3 New York Rangers
31.01. Phoenix Coyotes 3:2 New York Rangers
Goscie:
03.02. Boston Bruins 1:4 Washington Capitals
31.01. Washington Capitals 3:2 Tampa Bay Lightning
30.01. Washington Capitals 4:1 Florida Panthers
dodam ze w tym sezonie waszyngton wygrywal wszystkie pojedynki z NY. ;]
to bedzie jeden z tych meczy w NHL po ktorym KABACIK napisze posta zeby mu wytlumaczyc ????
Straznicy ML 2.36
Pzdr.
 
C 0

cezarrom

Użytkownik
mecz: New York Rangers - Washington Capitals
typ: Washington Capitals
kurs: 1,95
buk: bet-at-home

Nie ma co sie oszukiwac - druzyna z waszyngtonu gra w tym sezonie swietnie i nie wierze ze teraz poslizgnie im sie noga.
Mysle ze gospodarze nie maja najmniejszych szans z goscmi a ze kurs nie jest zly to stawiam na capitals!
Nie ma co za duzo sie rozpisywac o formie wiec pokaze ostatnie 3 mecze obu druzyn (zaznaczam ze druzyna z waszyngtonu wygrala ostatnie 11 meczy ;])
Gospodarze:
03.02. Los Angeles Kings 2:1 New York Rangers
01.02. Colorado Avalanche 1:3 New York Rangers
31.01. Phoenix Coyotes 3:2 New York Rangers
Goscie:
03.02. Boston Bruins 1:4 Washington Capitals
31.01. Washington Capitals 3:2 Tampa Bay Lightning
30.01. Washington Capitals 4:1 Florida Panthers
dodam ze w tym sezonie waszyngton wygrywal wszystkie pojedynki z NY. ;]
Chyba jesteś w błędzie z tym wygrywaniem z NY- spotkali się 4 razy (włączając w to Preseason) i dwa razy wygrał Washington a dwa razy NY ???? .
Wydaje mi się również że Washington w poprzednim meczu pobił rekord zwycięstw z rzędu więc stawianie na ich zwycięstwo to troche jak całowanie lwa w tyłek (jak pokazuje historia każda seria kiedyś się kończy i to z reguły w najmniej oczekiwanym momencie. Dla mnie no bet ale jakbym miał obstawiać to może Washington over 3 po 1,72. Życze szczęścia i obym się mylił.
 
N 77

noobcior

Użytkownik
New York Rangers(+1.5) - Washington Capitals
Typ: Washington Capitals
Kurs: 3.06
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Już dziś w nocy o godzinie 1:00 rozpocznie się kolejny mecz w ramach NHL pomiędzy Rangersami i Capitals. Gospodarze dzisiejszego pojedynku zajmują dopiero 21 miejsce z dorobkiem 57 punktów. Ich dzisiejsi rywale są w ogóle po innej stronie bieguna, gdyż Capitals zajmują lokatę lidera rozgrywek, zdobywając do tej pory 82 oczka. Strażnicy są bardzo daleko chociaż od przyzwoitej formy, gdyż przegrywają mecz za meczem. Od czasu do czasu trafi im się niespodziewany przebłysk, tak jak np. w meczu z Lawinami, kiedy w Colorado wygrali 3:1. Co raz to większym standardem stają się ogromne porażki takie jak z Canadiens 6:0 czy Hurricanes 5:1...Poza tym ostatnio ulegali Pingwinom 4:2, Kojotom 3:2 oraz Królom z LA 2:1. Zespół ze stolicy USA notuje nieprawdopodobną formę, wygrywając już 11 meczy pod rząd! Ostatnio odnieśli przekonujące zwycięstwa m.in. z Wyspiarzami 7:2, Kaczkami 5:1, Panterami 4:1, a także w Bostonie 4:1. Sądzę, że po jednostronnym widowisku Capitals utrzymają pozycję lidera, powiększając bilans bramkowy nawet o 3 bramki.
 
E 0

emil-24

Użytkownik
Spotkanie: St. Louis Blues - San Jose Sharks
Typ: 2
Kurs: 2.88
Bukmacher: SportingBet
Analiza:

Dobrze idzie to dziś kolejny hokejowy typ. ???? Co mnie skłoniło do takiego typu to:
St.louis ostatni mecz wygrali z Chicago co jest niemalże sensacją więc nie sądzę, że po raz drugi uda im się taka sztuka i ograją drużynę z czuba tabeli tym bardziej,że u siebie spisują się fatalnie i zdobyli najmniej punktów ze wszystkich zespołów NHL.Natomiast Rekiny ostatni mecz niespodziewanie przegrali i napewno będą chcieli zmazać plamę.kolejny powód na wygraną San Jose to to,że nie będą chcieli stracić dystansu do zespołu Capitals, który najprawdopodobniej też zwycięży. Także niech Rekiny pożrą Blusmanów.
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
to bedzie jeden z tych meczy w NHL po ktorym KABACIK napisze posta zeby mu wytlumaczyc ????

Straznicy ML 2.36

Pzdr.
Heh dobre:p Ale szczerze mówiac też sądze, iż na Capitals ryzykowny typ ( może wejść ale Rangers nie jest słaba drużyna tzn. w porównaniu z Capitals może i jest, ale u siebie nic nie stoi na przeszkodzie żeby przerwać imponujaca seria W10 Capitals :p) wiec nie będe zaskoczony :p Ja dziś zagrałem dwa single ( będę prosił o wytłumaczenie jeśli nie wejdzie :p ) San Jose jeśli nie wejdzie będę bardzo zaskoczony ( szczescie Blues nie może trwać drugi mecz :p - dosyć , ze wygrali z Chicago ) Co do drugiego typu LOS Angleles Kings - cóż 9-1 ładny bilans poza tym grają u siebie z Anaheim, którzy nie powinni im zagrozić tzn. teoretycznie :p:p Anyway, LOS ANGELES i SAN JOSE

SAN JOSE Sharks 1,70 Betsson ✅
Los Angeles Kings 1,60 ✅ You gotta be kiddin&#39; me? jeśli nie wejdzie :] musi wejść :p:]
jeszcze Minnesota też ładnie weszła✅:grin: Pozdrawiam!
 
luter 5

luter

Użytkownik
Minnesota Wild - Edmonton Oilers
Typ:Edmonto Oilers
kurs:4,00
bukmacher:Bwin

Analiza:

Dzisiejsze nocy o godzinie 2:00 rozpocznie się bardzo ciekawy pojedynek pomiędzy Minesotą Wild a Edmonton Oilers.Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie ponieważ ostatnio Edmontom wzieło się za gre i wygrał 2 mecze z rzędu natomiast Minesota w ostatnich 6 spotkaniach zanotował 3 zwycięstw oraz 3 porażki w tym jedną po dogrywce.Jednak nie ta statystyka jest najważniejsza.Do kladu nafciarzy powrócił Gilber Brule oraz Mark Comrie i to właśnie jest przyczyna sukcesów Edmonton w ostatnich meczach.Obwdwaj zawodnicy po powrocie na tafle prezentują się bardzo dobrze.Brule w 4 rozegranych meczach strzelił bramkę natomiast Comrie miał jedną asyste w 3 spotkaniach rozegranych po kontuzji.Co prawda nie jest to dużo jedna gra Oilers po powrocie do gry obydwu zawodników znacznie się poprawiła.Świadczą o tym choćby zwycięstwa z Philadelphią czy Caroliną która ostatnio jest na fali.Myślę że dziś Oilers sprawią kolejną niespodzianke i wygraja spotkanie wyjazdowe z Minesotą.Dlatego moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo Edmonton Oilers w regulaminowych 60 minutach​
 
impertynent 0

impertynent

Użytkownik
mecz: Ottawa Senators - Vancouver Canucks
typ: 2
kurs: 2,3
bukmacher: Bwin
Analiza: Vancouver prezentuje ostatnio dobrą dyspozycję. 2 dni temu przerwana została passa 7 zwycięstw po zaciętym boju z Montreal Canadiens. Canucksi zostali skarceni za lekceważenie rywali już w pierwszej tercji tamtego spotkania przegrywając 1-2 . Ten zimny prysznic dobrze im zrobi.
Stosunek bramek zdobytych(srednio 2.88) do straconych(3) w meczach wyjazdowych pokazuje, że zawodnicy z BC nie poddają się bez walki.
Vancouver nie przegrało w stolicy od listopada 2001.
W zespole Canucks&#39;ów nie zagra kontuzjowany od dłuższego czasu Willie Mitchell.
 
kellhus 0

kellhus

Użytkownik
Spotkanie: New York Rangers vs Washington Capitals
Typ: 1
Kurs: 3,10
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj stawiam na przełamanie świetnej passy Capitals. Już w meczu z Bostonem można było zauważyć, że w 1 tercji mieli problemy, a le szczęście mieli po swojej stronie ,a wiadomo że jest ono przy tych co im idzie. Meczem tym pobili swój dotychczasowy rekord zwycięstw z rzędu do 11 i podejrzewam, że są już trochę rozluźnieni i zmęczeni. Z Rengers dorobek w 13 meczach w NY to 4-9. Rengersi od 2 tercji meczu z Kojotami grają coraz lepiej, przełamał się Gaborik, debiutuje na lodzie w NY dwóch nowych gracz Olli Jokinen i Brandon Prust, a w bramce zobaczymy Henrika Lundqvista.
Do tegto meczu można dołożyć jeszcze dwa mecze na przełamanie
CANADIENS at BRUINS na Boston,
już mecz z Capitals pokazał, że coś u nich zagrało ale niestety brakło szczęścia,
CANUCKS at SENATORS na Vancouver, jak to pokazał mecz w Buffalo są systematyczni i jak im idzie z jakimś zespołem to idzie, z Buffalo mają H2H 8-0 od 2 lutego 2009, a z Canucks nie wygrali u siebie od 2001 no i tym samym powinna się zakończyć ich seria zwycięstw.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Po czarnej srodzie czas zeby sie odkuc;) Przygotowalem 3 single i dubla... (wszystkie kursy z Pinnacle)
WSH@NYR Washington REG 2.10 6-5 ✅
Oczywiscie, zgodze sie ze kazda seria zwyciestw musi sie kiedys skonczyc, ale w przypadku Caps mysle ze nie bedzie to jeszcze w Madison Squere Garden:p Potrafili wygrac ze zdesperowanym Bostonem wcale nie posiadajac inicjatywy w tamtym spotkaniu, swietnie w bramce zagral Theodore, jednak sadze ze dzisaj w nocy nie bedzie zmuszony do bronienia takiej ilosci strzalow, gdyz Rangers to team meczacy sie ostatnio w ataku. wlasciwie nic nie wskazuje ze kryzys w ekipie Tortorelli mialby sie zakonczyc... Capitals natomiast nie maja zadnych problemow w ofensywie, nie musza oddawac 50 strzalow na bramke rywala aby wygrywac mecze ????

single bets 9-4-0 [69%] +272,5
2-team bets 2-2-0 [50%] +155
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
OrngCrsh taka moja sugestia bo widzę już kilka dni z rzędu ???? Ideą forum i działu jest podawanie typów po to aby inni mogli skorzystać w tym przypadku z Twojej wiedzy którą jak widzę posiadasz ???? Staraj się typy dodawać wcześniej bo te parę minut przed meczem mało kto jest w stanie skorzystać ... Sam dostawałem swojego czasu mnóstwo PW z prośbą o zamieszczanie typów popołudniu, nie jest to możliwe chociażby ze względu na info o bramkarzach które najczęściej potwierdza się w godzinach 20-21 , jednak do 22 spokojnie wyrabiałem i ktoś mógł poczytać/zagrać.
Do skasowania po zapoznaniu się ;)
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
pozostale typy pisze w oddzielnym poscie zeby nie bylo ze pierwszy typ (Rangers vs Caps) napisalem po gwizdku...
NYI@TB Tampa Bay REG 2.13 2-5 ✅
Tampa jest silna we wlasnej hali (14-6-6), potrafili w niej zmiazdzyc nawet Washington Capitals.. wszyscy zawodnicy sa zdrowi, Lecavalier i Stamkos w skladzie. Co wiecej, w obu meczach z Islandersami w tym sezonie pewnie wygrywali (4-0 i 4-2) a w ostatnich 10 meczach na Florydzie Isles wygrywali tylko 2 razy... Team z NY jest ostatnio w dolku, po swietnej pierwszej polowie stycznia (7 zwyciestw i tylko 2 porazki) Tavares, Okposo i ekipa zdecydowanie zwolnili, przegrywajac 6 z ostatnich 7 meczow.. Na dodatek nadal kontuzjowani sa Witt, Martinek i Jackman, a ostatnio ze skladu wypadli takze Hillen i Bailey.

i dubelek:
WSH@NYR Washington ML 1.69 6-5 ✅
NYI@TB Tampa Bay ML 1.69 2-5 ✅
kurs 2.86 +186

p.s.
Z trzeciego singla - na Vancouver - zrezygnowalem, gdy przeczytalem ze stan ostatnich spotkan miedzy tymi teamami to 10-1 na korzysc Sens;) i widze ze dobrze zrobilem, bo hokeisci Ottawy najwyrazniej wcale nie maja zamiaru zwalniac tempa..


single bets 10-4-0 [71%] +385,5
2-team bets 3-2-0 [60%] +341
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
OrngCrsh taka moja sugestia bo widzę już kilka dni z rzędu ???? Ideą forum i działu jest podawanie typów po to aby inni mogli skorzystać w tym przypadku z Twojej wiedzy którą jak widzę posiadasz ???? Staraj się typy dodawać wcześniej bo te parę minut przed meczem mało kto jest w stanie skorzystać ... Sam dostawałem swojego czasu mnóstwo PW z prośbą o zamieszczanie typów popołudniu, nie jest to możliwe chociażby ze względu na info o bramkarzach które najczęściej potwierdza się w godzinach 20-21 , jednak do 22 spokojnie wyrabiałem i ktoś mógł poczytać/zagrać.
Do skasowania po zapoznaniu się ;)
Ostatnio nawet o tym myslalem, faktycznie masz racje. Nastepne typy bede juz podawal wczesniej.... narazie niestety Caps przegrywaja z NYR jednak z Bostonem tez przegrywali 0-1....
Ten post tez mozna skasowac ;)
Vader// Niech zostaną te posty. Być może inni użytkownicy czytający dział też &quot;pochylą&quot; się nad sprawa pisania trochę wcześniej ;)
????
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Spotkanie: Chicago Blackhawks - Pheoenix Coyotes ⛔
Typ: Chicago -1,5
Kurs: 2,49
Buk: Betsafe
Analiza:
Co mogę powiedzieć, ostatnio się zawiodłem i nie tylko ja zapewne. Chicago wróciło do swojej hali i w głupi sposób przegrali z St Luis. Przespali drugą tercję i dali sobie wpakować 3 bramki ulegając ostatecznie 2-3. Gdzie szukać przyczyny? Trudno powiedzieć. Dziś w nocy do hali Blackhawks przyjezdzają Kojoty, które to mają passę 5 wygranych z rzędu. Aż trzy mecze nie skończyły się w regulaminowym czasie, więc jak widać walczą zacięcie. Jednakże bramek wiele nie strzelają w porównaniu do CHicago. 177-149 na korzyść gospodarzy. Straty bramek średnio 2.43 do 2.25 na korzyść Chicago.
Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz, to w Chicago dalej numerem jeden w bramce będzie Huet, w polu z kolei Verseeg, Hossa, Sharp, Toews - solidni gracze. W szczególnosci Sharp, który miał asysty w czterech ostatnich spotkaniach. Być może dzisiaj się wstrzeli.
Co do Phoenix - nie będą oni łatwym rywalem dla Chicago, ale mam nadzieje, że gospodarze będą mocno zmotywowani by w końcu wygrać i zrobią to ze znaczącą przewagą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom