>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Spotkanie: Boston Bruins – Washington Capitals
Typ: x
Kurs: 4,6
Buk: Betfair
Widze, ze opinii na ten mecz jest pelno i typow rowniez sporo. Dla mnie zostal juz tylko jeden wynik ;] I w sumie nie zdziwie sie, gdy padnie remis wlasnie. Co mnie za tym sklania? Poza historia, gdzie w ostatnich sezonach jakis mecz konczyl sie wlasnie tak konczyl i to nieraz niejeden nawet. Z pewnoscia bedzie to przewaga wlasnej tafli i co z tego wynika kibicow po swojej stronie, gdyz gdzie najlepiej bedzie sie przelamac jak nie u siebie? Juz mecz z LAK (ktore swoja droga jest w niezlym gazie) pokazal, ze chyba Miski zaczynaja sie odbijac od dna i jestem pewien, ze drogo dzis skory nie sprzedadza. A w koncu maja taka ekipe, ktora powinna walczyc o PO i Puchar Stanleya, a nie byc gdzies w srodku stawki. Naprzeciw nim stana bedacy obecnie na absolutnym topie jesli chodzi o forme i serie wygranych w NHL Capitals. Jednakze jak dla mnie juz ostatni mecz pokazal pewne rozprezenie tejze druzyny, ktora o maly wlos nie stracilaby punktow z Tampa, z ktora dotychczas nie mieli najmniejszych problemow, zas obecnie idzie im jak po grudzie. Zreszta jak wiadomo to jest w koncu NHL, gdzie kazda, najdluzsza nawet seria dobiega kiedys konca i moze sie nawet skonczyc w meczu z potencjalnym slabiakiem. Do slabych jednak Bruins nie naleza i dlatego tym bardziej mysle, ze w regulaminowym czasie nie pozwola oni wygrac gosciom. Spodziewam sie bardzo zacietego pojedynku, ktory nie przyniesie rozstrzygniecia po 3 tercjach.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Myslac w ten sposob to malo ktory z hokeistow NY Rangers jest waznym ogniwem tej druzyny hehe ..no moze poza Gaborikiem czy Prospalem, ktorzy z kolei graja powyzej oczekiwan..

Tak czy inaczej, mysle ze na ostatnich wymianach najbardziej stracili Flames oddajac Jokinena i Pheneufa za bande przecietnych zawodnikow...
Chyba się nie zrozumieliśmy, z założenia mieli być ważnymi ogniwami jednak ich poziom gry odbiegał od tego co się od nich wymagało i dlatego też zostali oddani, a co do oceny innych to wymienienie tu tylko Gaborika i Prospala jest niedorzeczne ponieważ będąc takim szczegółowym powinno tu się znaleźć jeszcze kilka nazwisk, ale tak jak napisałem wyżej chyba nie zrozumieliśmy się w 100% ;)
Peace
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Tak czy inaczej, mysle ze na ostatnich wymianach najbardziej stracili Flames oddajac Jokinena i Pheneufa za bande przecietnych zawodnikow...
True ... W ogóle nie rozumiem tych posunięć z ich strony, wydaje mi się podobnie jak Tobie że oddali ważne ogniwo z ataku i obrony za garstkę ludzi którzy nie sprawdzają się za dobrze od jakiegoś czasu.
 
E 0

emil-24

Użytkownik
Spotkanie:Los Angeles Kings-New York Rangers
Typ: 1
Kurs:1,95
Bukmacher: Bet at home
Analiza:
Na dziś wybrałem spotkanie NHL pomiędzy zajmującym 9-te miejsce zespołem Los Angeles Kings a plasującym się znacznie niżej bo na miejscu 20 zespołem New York Rangers.Uważam, że zespół Kings jest w duzo lepszej dyspozycji o czym mogą świadczyć ostatnie wyniki wygrana z Toronto,Columbus czy pokonanie bardzo mocnego zespołu z New Jersy.Wszystkie te mecze zespół z Los Angeles rozgrywał na wyjeździe gdzie spisuje się najlepiej w całej lidze i myślę, że teraz błysną formą także na własnym terenie tym bardziej, że przeciwnik nie jest z najwyższej półki.
 
luter 5

luter

Użytkownik
Atlanta Thrashers vs. Tampa Bay Lightning
Typ:Vincent Lecavalier strzeli bramkę w meczu
kurs:3,80
bukmacher: DOXXbet

Analiza:

Już dziś o godzinie 1:00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy Atlantą Thrashers a Tampa Bay Lightning.Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie jak większość pojedynków pomiędzy tymi drużynami.W meczach pomiędzy Thrashers a Lightning kibice są prawie zawsze świadkami sporej ilości bramek a wyniki znacznie przewyższają over wystawiane przez bukmacherów.Ja jednak w dzisiejszym meczu stawiam na strzelenie bramki przez centera gości Vincenta Lecavaliera który ostatnio dość regularnie strzela bramki na wyjazdach a jego dorobek w 9 ostatnich meczach wyjazdowych to 4 gole oraz 6 asyst co daje prawie średnią jednej zobytej bramki na 2 mecze rozegrane na wyjeździe.Co prawda osiągnięcia kanadyjskiego centera przeciwko popularnym drozdą w 4 meczach obecnego sezonu to tylko 4 asysty lecz 3 mecze były rozgrywane w momencie nie najlepsze dyspozycji kanadyjczyka.Myślę jednak że dziś Lecavalier wspólnie z Jeffem Halpernem oraz Rayanem Maloneem w w lini strzeli przynajmniej jedną bramkę.Dlatego moim typem na to spotkanie jest strzelenie przynajmniej jednej bramki przez Vincenta Lecavaliera w meczu z Atlantą​
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Spotkanie: Los Angeles Kings - New York Rangers
Typ: 1 (Łącznie z dogrywką i karnymi)
Kurs: 1,62
Bukmacher: bet365
Drużyna Los Angeles jest w pełnym gazie o czym świadczą jej ostatnie wyniki. New York nie radzi sobie ostatnio zbyt dobrze delikatnie mówiąc. Także pozycja w tabeli przemawia za graczami z miasta aniołów. Hokeiści z Los Angeles są bardzo dobrzy na wyjazdach lecz wg mnie dzisiaj także udowodnią swoją klasę na własnej tafli, tym bardziej że Rangersi nie są zbytnio wymagającym przeciwnikiem i nie radzą sobie dobrze na wyjazdach. Typuję zwycięstwo łącznie z dogrywką i karnymi tylko dlatego że kolega wcześniej mnie ubiegł z czystą &quot;jedynką&quot; ????
 
cl9vius 17

cl9vius

Użytkownik

vs


Nashville Predators vs Phoenix Coyotes :hokej:

Nashville Predators ⛔ 0:0 [0:1 SO]
2.20
Expekt
Nashville w końcu przerwało zwycięstwem passę 5 przegranych - wracają na właściwe tory? Dzisiejszy przeciwnik do łatwych nie należy, wygrał cztery ostatnie spotkania - będzie 5? Nie sądzę. W NSH do gry wraca Goc, który niedawno przedłużył kontrakt, nadal kontuzjowany jest Belak.. ale w Kojotach nie wystąpią Sauer i Upshall. Ten ostatni napsuł krwi Trotz&#39;owi w ostatniej potyczce - strzelając hattricka w ostatniej tercji! czym zapewnił zwycięstwo Kojotom 4:2. W bramce NSH ponownie Rinne po drugiej stronie Bryzgalov, który ostatnio zachwyca. To samo kapitan Phoenix Shane Doan.. w 4 spotkaniach 3 gole - 6 asyst.. idąc dalej Keith Yandle, obrońca, który zanotował 4 gole i asystę. Zatem czemu stawiam na Predators w spotkaniu z rozpędzoną lokomotywą? Ano źle się gra Kojotom w Sommet Center.. na ostatnie 8 spotkań w tej hali wygrali zaledwie jedno. Własna tafla kluczem do sukcesu? NSH na pewno będzie chciało ponownie wygrać, bo ostatnią postawą oddalają zamiast się przybliżać do PO.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
A moim zdaniem dobrym typem na dzisiaj jest zespol z Dallas. Druzyna gra naprawde niesamowicie chodz pozycja tego nie wskazuje. Ostatni mecz na wlasnym terenie wygrany z Minnesota, ktora jako tako dopiero podnosi sie po problemach &quot;poza sportowych&quot;. Do tego wydluzona lista kontuzji i wlasna halla gwiazd powinno latwo przewazyc zwyciestwo na ich korzysc. Ostatecznoscia moze byc dogrywka.

Do tego co do No Bet meczu Vancuver jednak jakos bardziej optymowalbym za wygrana Montrealu.
 
R 0

roger1920

Użytkownik
Spotkanie: Calgary Flames - Carolina Hurricanes
Typ: (1x2) 2
Kurs: 3.30
Buk: http://www.bet-at-home.com

Analiza:


Na jutro wybrałem ponownie mecz ligi NHL pomiędzy Calgary Flames, a Carolina Hurricanes. Zostanie on rozegrany o godz 3.00 czasu polskiego. Calgary zajmuje 14 miejsce w ogolnej tabeli, goście natomiast 28. Wydawało by się, że to Calgary jest zdecydowanym faworytem, ja jednak za zwyciezce upatruje zespól Caroliny. Patrząc na forme z ostatnich 10 spotkań to zdecydowanie lepiej wygladaja goscie, mimo wpadki z ostatniego meczu z Edmonton. Calgary jest ostatnio w kryzysie, w 10 meczach odnieśli tylko jedno zwyciestwo i to z ostatnia druzyna w tabeli. Carolina natomiast 5 meczy wygrala, a 5 przegrala. Ale wygrala z taka druzyna jak Chicago, strzelala takze sporo bramek. Poraz kolejny w tym tygodniu gram przeciwko Calgary, kurs wysoki - stawiam na Caroline.


Calgary (ost 6 meczy) :

02/02/2010 NHL Calgary vs. Philadelphia Flyers P - 0:3 ✅
31/01/2010 NHL Calgary vs. Edmonton Z - 6:1 ⛔
29/01/2010 NHL Phoenix Coyotes vs. Calgary P - 2:2
2:2 (OT)
3:2 (Po karnych) ⛔✅
28/01/2010 NHL Dallas Stars vs. Calgary P - 3:3
3:3 (OT)
4:3 (Po karnych) ⛔✅
26/01/2010 NHL Calgary vs. St Louis P - 0:2 ✅
22/01/2010 NHL Calgary vs. Chicago P - 1:3 ✅



Carolina :


02/02/2010 NHL Edmonton vs. Carolina P - 4:2 ⛔
31/01/2010 NHL Carolina vs. Chicago Z - 4:2 ✅
29/01/2010 NHL Carolina vs. NY Islanders Z - 4:1 ✅
28/01/2010 NHL NY Rangers vs. Carolina Z - 1:5 ✅
24/01/2010 NHL Carolina vs. Boston Bruins Z - 5:1 ✅
23/01/2010 NHL Philadelphia Flyers vs. Carolina P - 4:2 ⛔
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Spotkanie: Chicago Blackhawks – St Louis Blues
Typ: Chicago -1,5
Kurs: 2.05
Buk: bet365
Analiza:
Po długim okresie wyjazdów Chicago, gdzie wiodło im się ze zmiennym szczęściem Blackhawks wracają do swojej hali, gdzie zapewne będą chcieli godnie przywitać swoich kibiców. Gospodarze zajmujący jak do tej pory druga pozycję w Western Conference wygrali 41 z 55 rozegranych spotkań, strzelając w 175 bramek. Trudno wyróżnić tutaj zawodników, którzy się przyczynili do tego wyniku, gdyż skład jest bardzo wyrównany i mocny. Zdecydowanymi liderami są Kane i bramkarz Niemi, mogący pochwalić się 1.99 GAA i 0.918 SV%. Co prawda ostatnio grał Huet, ale na dzisiaj zapowiedziany jest właśnie Niemi.
Jeśli chodzi o „Nutki”, to ich forma również jest szarpana, trudno przewidzieć ich wyniki, gdyż mogą przegrać z najsłabszymi jak i wygrać z faworytem. Skład również wyrównany, ale już nie są tak bramkostrzelni jak Chicago. Trzeba również zaznaczyć, ze łąpią dużo kar, a Chicago w PP strzeliło az 40 bramek.
Jeszcze szybkie h2h, ostatnie spotkania to dominacja Chicago, 3-0 i 6-3, nie sadzę, żeby mecz miał skończyć się innym zwycięstwem niż co najmniej dwubramkowym.
 
fafek 0

fafek

Użytkownik
Spotkanie: Buffalo Sabres - Ottawa Senators
Typ: 1 (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj o 1:00 czasu polskiego spotkają się 3 i 5 drużyna konferencji wschodniej. Według mnie faworytem tego spotkania są gospodarze którzy są u siebie bardzo skuteczni (4miejsce w lidze jeśli chodzi o mecze u siebie). Z kolei Senators nie radzą sobie za dobrze na wyjazdach o czym świadczy odległe 21 miejsce jeśli weźmiemy pod uwage tylko mecze wyjazdowe. Dlatego dzisiejszy swój typ oddam na drużynę gospodarzy.
 
kellhus 0

kellhus

Użytkownik
Spotkanie: Edmonton vs Philadelphia
Typ: 1
Kurs: 3,50
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Edmonton to aktualnie najsłabsza drużyna ligi, osłabiona kontuzjami, ale mimo wszystko wygrała wczoraj z będącą ostatnio w znakomitej formie Caroliną(4 zwycięstwa z rzędu). Dzisiaj grają z Filadelfią, której bilans meczy wyjazdowych nie jest imponujący(12-12-1), a dodatkowym atutem jest to, że przeciwko Edmontonowi gra im się bardzo ciężko, ostatnie wyniki to same porażki
11/02/08 PHI 4 - EDM 5
10/06/07 EDM 5 - PHI 3
12/08/05 PHI 2 - EDM 3
01/10/04 PHI 0 - EDM 3
Dlatego dzisiaj stawiam na Oilers, którzy po rekordowej liczbie porażek będą chcieli wygrać drugi mecz z rzędu, a Filadelfia jest dla nich dobrym przeciwnikiem.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
PHI@EDM Philadelphia REG 1.885 Pinnacle 0-1 ⛔
Po bardzo przekonywujacym zwyciestwie nad przebudowywanymi Flames podopieczni Petera Laviolette zmierza sie z najslabsza druzyna NHL.. Czemu wybralem typ na Flyers, mimo ze nie wygrali z Nafciarzami od 19 marca 2001r?;) Po pierwsze, juz w Calgary pokazali ze sa obecnie w swietnej dyspozycji, moze nie zagrali efektownie, ale niezwykle efektywnie, tlumiac zupelnie ofensywe Plomieni, nie dajac im dochodzic do sytuacji bramkowych oraz bezwzglednie wykorzystujac kazdy ich blad.. A nawet jesli Flames dochodzili juz do jakichs sytuacji, swoj kunszt pokazywal Ray Emery, wygladajacy ostatnio na bardzo skoncentrowanego, ktory w swoich ostatnich 7 wystepach zanotowal 5 zwyciestw, 2 shutouty i GAA na poziomie 1.73 na mecz! W obrone Flyers swietnie wkomponowal sie nowopozyskany Lukas Krajicek, ktory zagral w ostatnim meczu naprawde solidne zawody.. Natomiast parzac na Oilers nie doszukuje sie praktycznie zadnych pozytywow (nie bede sie juz tu rozpisywal o kontuzjach, wynikach, statystykach, itd, poniewaz sytuacja w teamie z Edmonton znana jest chyba wszystkim interesujacym sie NHL..). Mimo ze w ostatnim meczu w koncu wygrali (z Carolina 4-2), nie sadze by mialo to jakis wiekszy wplyw na wynik dzisiejszego meczu, w ktorym to goscie beda dyktowali warunki .. GO FLYERS!

single bets 8-3-0 [73%] +262,5
2-team bets 2-2-0 [50%] +155
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Spotkanie: Calgary Flames - Carolina Hurricanes
Typ: 2 (Łącznie z dogrywką i karnymi)
Kurs: 2.55
Bukmacher: bet365
Analiza:
Mecz 14 drużyny w tabeli z drużyną plasującą się na 28 miejscu, wg bukmacherów faworyt jest tutaj jeden, a mianowicie drużyna Calgary. Natomiast wg mnie dzisiaj Carolina wygra łatwo, mają zdecydowanie lepszą formę co pokazują w ostatnich meczach. Ostatni mecz zakończył się porażką Hurricanes lecz także Calgary przegrało ostatni mecz i to na własnej tafli z drużyną Philadelphi. Myślę że dzisiaj Carolina będzie kontynuowała swój ciąg w górę tabeli i pokona Calgary. Typ na wygraną z dogrywką i karnymi tylko dlatego że już wcześniej ten mecz typowano ????
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
No ja bym sie troche nie zgodzil, poniewaz Calgary przegral z PHIL a Carolina z Edmonton. Forma plus przeciwnik w tych spotkanich plus wynik w znacznie lepszym swietle stawiaja druzyne Plomieni. Carolinie w ostatnich meczach wyniki dawal Ward, gdyz majac takiego goscia w bramce mozna bylo smialo operowac w ataku. No niestety ale Ward w ostatnim spotkaniu nie popisal sie tak jak i defensywa Caroliny! Dlatego uwazam, ze Calgary✅✅✅ pomimo kolejne porazki wygra dzis z Hurricanes.

pozdrawiam.
 
horus 129

horus

Użytkownik
Spotkanie: Chicago Blackhawks - St. Louis Blues
Typ: Chicago Blackhawks (I tercja)
Kurs: 2,20
Bukmacher: betsafe
Wynik: 1:0 ✅
Analiza:

vs

Przez ostatnie 8 spotkań Chicago Blackhawks tułało się po obcych terenach. Bilans tego wojażu to 5 wygranych i 3 porażki. Wydaje mi się, że to dobry wynik jak na taką długą serię wyjazdowych spotkań. Tej nocy nareszcie drużyna wystąpi na własnej tafli, kibice już strasznie stęsknili się za swoimi ulubieńcami, ci zapewne będą chcieli w godny sposób tą rozłąkę swoim fanom wynagrodzic. Zwłaszcza, że we własnej hali Chicago gra świetnie. Zespół gości to natomiast taki średniak, który o dziwo lepiej sobie radzi na wyjazdach, niż w spotkaniach u siebie. Taka sytuacja nie zdarza się za często, w zdecydowanej większości przypadków lepszy bilans drużyna mają na własnych obiektach. Mimo, że St. Louis ma niezły bilans w meczach wyjazdowych, to ja stawiam na Blackhawks. Na to, że zwyciężą w I tercji. Tak dawno nie grali u siebie, że na początku spotkania przycisną rywali.
Ostatnie spotkania:
Carolina Hurricanes - Chicago Blackhawks 4:2
San Jose Sharks - Chicago Blackhawks 3:4(OT)
Edmonton Oilers - Chicago Blackhawks 2:4
St. Louis Blues - Culumbus Blue Jackets 2:3(OT)
Edmonton Oilers - St. Louis Blues 1:2
Vancouver Canucks - St. Louis Blues 3:2
 
luter 5

luter

Użytkownik
Anaheim Ducks vs. Detroit Red Wings
Typ:Saku Koivu strzeli bramkę
kurs:4,50
bukmacher: DOXXbet

Analiza:

Dziś o godzinie 4:05 dojdzie do spotkania pomiędzy Anaheim Ducks a Detroit Red Wings.Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie ponieważ Detroit gra ostatnio troche lepiej natomiast ekipa z Anaheim gra wyśmienicie na wlasnym kodowisku.Dilans kaczorów w ostatnich 6 meczach we własne hali to 6 zwycięstw a ogólnie dobra passa Ducks na własnym lodowisku trwa już nieprzerwanie od ośmiu spotkań.Jednak w dzisiejszym meczu nie stawiam na Anaheim lecz na ich centera z drugiej lini Saku Koivu.Uważam że w dzisiejszym meczu to właśnie on będzie autorem jednej z bramek dla Anaheim z tego względu iż wyraźnie pasuje mu gra przeciwko Detroit a jedo bilans w dwóch dotychczasowych pojedynkach z Red Wings to 2 bramki oraz jedna asysta.Warto też wspomnieć że do składu gospodarzy wrocił Teemu Selanne który gra w jednej piątce z Saku Koivu oraz Jasonem Blakem i to wlaśnie oni a zwłaszczas Selanne asystują przy bramkach Koivu.Co prawda Koivu nie jest jakimś super snajperem bo strzelił tylko 10 bramek w 47 rezegranych meczach ale jego bardzo dobra dyspozycja w meczach przeciwko Red Wings skłania mnie aby dzisiejszej nocy postawić właśnie na niego.Dlatego moim typem na to spotkanie jest zdobycie przynajmniej jednej bramki przez Saku Koivu w meczu z Detroit​
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Po glebszym namysle postanowilem zamiescic jeszcze jeden singiel na dzisiejsza noc...

OTT@BUF
Buffalo ML w regulaminowym czasie gry 3-2 ⛔
1.699 Pinnacle

Postawilem na to, ze Szable rozstrzygna mecz na swoja korzysc w regulaminowym czasie, jednak w przypadku dogrywki czy karnych stawka jest zwracana ????

HSBC Arena to prawdziwa twierdza Buffalo Sabres (18-5-5). Ostatnia porazke w regulaminowym czasie gry (a to nas interesuje) na wlasnym lodzie poniesli 9 grudnia 2009! Po dosyc mizernych (ponizej oczekiwan) wynikach wyjazdowych w ostatnich meczach na pewno beda chcieli wykorzystac atut wlasnej hali. Co wiecej, w ostatnim meczu z Pens grali swietnie do momentu kiedy to Crosby (wg mnie najlepszy obecnie zawodnik NHL) sam wzial gre na swoje barki.. ostatecznie mecz przegrali jedna bramka.. Wszyscy w skladzie Buffalo sa zdrowi, nie wiadomo jedynie czy wystapi Kaleta.. z drugiej strony Ottawa, ktora jest RED HOT w ostatnim czasie... jednak w ostatnim meczu z Canadiens widac bylo ze passa nie dlugo sie zakonczy, Sens nie grali juz z takim polotem jak w poprzednich spotkaniach a o zwyciestwie z przecietnym przeciez teamem z Montrealu zadecydowala OT. Na dodatek ze skladu Senators wypadl Foligno.



single bets 8-4-0 [67%] +162,5
2-team bets 2-2-0 [50%] +155
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
A moim zdaniem dobrym typem na dzisiaj jest zespol z Dallas✅. Druzyna gra naprawde niesamowicie chodz pozycja tego nie wskazuje. Ostatni mecz na wlasnym terenie wygrany z Minnesota, ktora jako tako dopiero podnosi sie po problemach &quot;poza sportowych&quot;. Do tego wydluzona lista kontuzji i wlasna halla gwiazd powinno latwo przewazyc zwyciestwo na ich korzysc. Ostatecznoscia moze byc dogrywka.

Do tego co do No Bet meczu Vancuver✅ jednak jakos bardziej optymowalbym za wygrana Montrealu.

To byl jeden z tych dni kiedy wszystkie typy okazaly sie prawidlowe...
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Wiem,ze post nie bedzie spełaniam wymogów analizy itp. ale proszę nie uswajcie go:p mam pytanie do wszystkich którzy interesują sie hokejem. nie do końca retoryczne pytanie , chociaż tak wygląda: Czy ktokolwiek może mi wytłumaczyć jak to sie stało,że Chicago przegrało u siebie wracając do swojej hali ze słabiakami Blues?! Co nam daje analizowanie nhl kiedy dzieją sie takie niespodzianki! :p

By the way: brawo dla Ottawy za 10 Win. Ale już bardziej sie spodziewałem wygranej Chicago jako oczywistości! niż wygranej Ottawy z racji tego ,że nie bedzie łatwo :p no i mam... :p pozdro :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom