>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
xael 83

xael

Użytkownik
Spotkanie: Calgary Flames - Philadelphia Flyers (+1,5 goal hc)
Typ: 1
Bukmacher: tobet
Kurs: 3,30

Analiza:
Po niewątpliwie najgorszym paśmie porażek , bo było ich aż 9, Flames dośc ewektownie przywitało swoich fanów gromiąc nieoszukujmy się słąbiutkich Nafciarzy którzy już grają o pietruszke. Dzisiaj jednak przyjdzie im się zmierzyc z zespołem o klase lepszym jakim jest Philalephia. Jako, że drużyny mają okazję spotkac się tylko raz to napewno emocji nie zabraknie. Mimo bardzo słabej skutecznosci ze strony Calgary , dzisiejszy mecz z Edmonton mógłbyc przełomem. Jest to drużyna z potencjałem która potrafi pokonac każdego a pozycja na jakiej się teraz znajdują jest conajmniej o 4 oczka za niska.
Zadanie Kiprosoffa nie należy do łatwych ponieważ Philedelphia ostatnio ma zwyżkę formy. Ale co to dla płomieni? także Iginla &amp; Jokinen &amp; others do boju! Dlatego nie zdziwie się jak pojdzie za ciosem i zacznie luty szczęśliwie , od zwyciestwa conajmniej 2 bramkami.
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Spotkanie: Calgary Flames - Philadelphia Flyers
Typ: 1
Kurs: 2,35
Buk: Expekt
No i mialem racje co do zwyciestwa Kojotow, ale nie spodziewalem sie go po regulaminowym czasie. No coz, czas na kolejny typ. Na jutro wpadl mi w oko szczegolnie jeden, wzrostu ktorego kursow niezbyt rozumie. Otoz w mojej opinii ekipa Plomieni nie da nadchodzacej nocy szans Lotnikom. Jakiez sa moje argumenty? Otoz jak wiadomo Calgary ostatnio mialo jedna z najgorszych serii w historii, na szczescie zakonczonej. Dlaczego nie mieli by wiec znow przegrac? Moim zdaniem wskazuje na to kilka spraw. Po pierwsze w wielu z ostatnich spotkan po prostu nie mieli szczescia i dlatego je przegrywali. Zreszta porazki po dogrywce z Kojotami czy gwiazdami na wyjezdzie wcale tak wielkiej ujmy nie daja. Lecz w tych wlasnie meczach, poza oczywiscie ostatnim z Edmonton wreszcie pokazali to, czym sie charakteryzuja, czyli bardzo dobra gre w ataku i mysle, ze tym razem zaczna nowa serie, ale zwyciestw. Bo co Phili mysle, ze powiedzenie, iz w tym sezonie zawodza jest jednak na miejscu. Graja przewaznie ponizej oczekiwan, a to, co robia w niektorych spotkaniach (vide to z Atlanta) wola o pomste do nieba. Mysle, ze nawet bedacy w niezlej formie bramkarz Flyers nie da rady skomasowanym atakom gospodarzy i ci wygraja z goscmi, ktorzy w tym sezonie na wyjazdach z lepszymi druzynami nie maja wiele do powiedzenia.
 
pawel17rm 4

pawel17rm

Użytkownik
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Buffalo Sabres
Typ: 2
Kurs: 2.80
Buk:Unibet
Analiza:
Już jutro o godzinie 1.00 na tafle w Pittsburghu wybiegna drużyny miejscowych Penguins oraz goście Buffalo Sabres. Sptkanie zapowiada się na dośc wyrównane gospodarze zajmują ośmą lokate a goście piątą. Buffalo po seri kilku porażek znow zaczeło grać an przyzwoitym poziomie. Gospodarze maja obecnie podobne statystyki jednak to w gościach widze faworyta. Gospodarze w tym sezonie dużo strzelaja ale takze duzo tracą . Goscie nie maja imponujacej liczy zdobytych goli jednak ich defensywa jest jedną z najlepszym w lidze. Głównie ten czynnik przekonał mnie do wystawienai tego typy dlatego myśle ze warto na nich postawić. Polecam i pozdrawiam.
 
hogan 1,4K

hogan

Użytkownik
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Buffalo Sabres
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365

Analiza:
Drużyna Pingwinów wg mnie jeszcze nie pokazała w pełni swojego potencjału, goście są troszkę wyżej w tabeli jednak uważam że dzisiaj drużyna z Pittsburgha poradzi sobie z rywalami ponieważ będą chcieli wykorzystać przewagę własnej tafli oraz zbliżyć się do Buffalo w tabeli. Ostatnie zwycięstwo nad drużyną z Detroit w dogrywce mam nadzieję że zmotywowało tylko drużynę gospodarzy do kontynuowania zwycięskiej passy chociaż o to nie będzie łatwo ponieważ drużyna Sabres ma bardzo dobrą defensywę. Mimo wszystko uważam że dzisiaj po zaciętym meczu wygrają Pingwiny.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Calgary Flames vs Philadelphia Flayers
Typ: over 5.5 (2.05)⛔ 0:3​

Typ typem, jednak sam mecz w sobie zapowiada się bardzo interesująco. Tak jak napisał Tofinek na poprzedniej stronie doszło do wymiany pomiędzy Calgary a Toronto i dzięki temu ruchowi Płomienie zyskały Hagmana, Stajana, White&#39;a i Mayers&#39;a w przeciwną stronę co ciekawe powędrował Phaneuf i Sjostrom. Zwłaszcza pozbycie się Diona, który był ostoją defensywy jest tu interesującym ruchem. Niewątpliwie w tej sytuacji dużo zyskuje ofensywa Calgary ponieważ i Hagman i Stajan w tym sezonie grają na dość przyzwoitym poziomie i w tej sytuacji sądzę iż okażą się dużym wzmocnieniem. Jeśli chodzi o over w dzisiejszym meczu to myślę że jest to bardzo prawdopodobny scenariusz ponieważ spotykają się dwie bardzo ofensywnie usposobione drużyny i dzisiejszy kurs jest poniekąd prezentem. Jeśli chodzi o walory defensywne to na pewno jest więcej po stronie Flayers jednak Phila lubi się wciągnąć w wymianę ognia, co przy grze Calgary może być wodą na młyn. Flames wczoraj przełamali swoją passę porażek pokazując że nie obce im jest strzelanie bramek.
3-4-0
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Ja osobiscie dzis gram na Plomienie ML✅✅✅, ktore napewno po przelamaniu zlej passy beda bardzo chcialy wygrac kolejny mecz, tym bardziej, ze niezle sobie nagrabili przegrywajac ostatnich 9 z 10 meczy. Phil, jakos w ostatnich spotkaniach mnie kompletnie nie przekonuje, porazka z 3-4 z ekipa Atlanty plus marny wystep przeciwko Islanders co dalo 2-1 i nerwowa koncowke... Wiadomo, ze Edmonton to klapa totalna i wygrana 6-1 to nic wielkiego, lecz liczy sie sam fakt dla druzyny, ze wkoncu wygrali i to 6-1! W bramce obu ekip bez zmian. Jak dla mnie under/ over no bet lecz Flames ML jak najbardziej...

Jak drugie spotkanie polecam under 6.5✅✅✅ w meczu Caroliny vs Edmonton. Under poniewaz Edmonton jest dziurawe wszedzie jak ser Szwajcarski, natomiast Ward w bramce Caroliny pozostaje nie wzruszony, jest bez watpienia w szczytowej formie w tym sezonie. Z moich obserwacji wynika, ze najbardziej w dzisiejszym spotkaniu nalezy mu sie SHO;) Ward w ubieglym tygodniu obronil 129 z 134 strzalow w kierunku jego net&#39;u! Generalnie w tym spotkaniu wszystko w strone Caroliny.

pozdrawiam.
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Spotkanie: Edmonton Oilers - Carolina Hurricanes
Typ: E.Staal strzeli bramkę
Kurs: 3,20
Bukmacher: Doxxbet

Przed nami cztery spotkania NHL dzisiejszej nocy. Z tego zestawu wybrałem konfrontację Edmonton z Caroliną. Mimo, że obie drużyny w tabeli dzieli jedynie 7 punktów różnica w formie prezentowanej obecnie różni je diametralnie. Gospodarze kompletnie bez pomysłu na grę, z bardzo dużymi problemami, coraz głośniej mówi się o odejściu Pennera. Drużyna nie wygrała 13 kolejnych spotkań, a poziom jaki prezentują w każdym spotkaniu jest żenujący. Zupełnie inne nastroje w Carolinie. Po tragicznym początku sezonu drużyna wzięła się w garść i obecnie gra bardzo dobrze. Wygrała cztery kolejne spotkania, a jej liderzy prezentują bardzo wysoką formę. Ich największa gwiazda Eric Staal dysponuje wysoką formą co prezentuje w kolejnych spotkaniach. Osiem spotkań z rzędu z punktem na koncie w tym, aż 8 bramek. Widać, że jeden z trzech braci Staalów dysponuje obecnie najwyższą dyspozycją. Znakomicie spisuje się podobnie jak jego koledzy w grze w przewadze. Liczę, że w konfrontacji z tak słabym rywalem i dziś Eric wpiszę się na listę strzelców. Kurs na pewno bardzo dobry, więc gra jest warta świeczki. Polecam serdecznie!
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Widze ze mecz Flyers @ Flames cieszy sie duzym zainteresowaniem... Do tej pory 2 typy na Phile, 3 na Calgary i do tego 2 na over 5,5... jak dla mnie to 100% NO-BET ???? I to nie tylko z powodu tego ze kibicuje Flyers od dawna i bylbym nieobiektywny - W Pengrowth Saddledome moze wydarzyc sie po prostu wszystko.. Jest to mecz miedzy teamami, ktore znaja sie bardzo slabo (to jedyne spotkanie w tym sezonie). Calgary w tej chwili to team nie do stawiania nie tylko w tym meczu... - po pierwsze, dluga seria porazek przerwana dopiero przed wlasna publicznoscia z najslabsza druzyna ligi, wlasciwie moze to nie miec zadnego znaczenia lub sprawic ze ekipa Plomieni przelamie sie.. po drugie sklad zmienil sie diametralnie z dnia na dzien po blockbuster trade z Toronto. Z drugiej strony Phila, ktorej gra w meczach z Atlanta i Isles faktycznie nie byla zbyt dobra... Jednym slowem ja tego meczu nie ruszam ????


Moj typ na dzisiaj to:

ANA@FLA under 5,5 1.847 Pinnacle 3-0 ✅ (Hiller nie zawiodl. Shutout. 33 obrony):cool:

Oba teamy w swoich konferencjach znajduja sie w strefach walki o playoff, kazdy punkt jest na wage zlota. Pantery w ostatnich 4 meczach we wlasnej hali znalazly sposob na zdobywanie punktow - przeszkadzanie rywalom, defensywa i Vokoun w bramce - taki sposob gry przyniosl im 4 zwyciestwa, kolejno: 1-0 (ATL), 2-0 (TOR), 2-1 (MTL) i ostatnio znowu 2-0 (NYI) - mysle ze dzisiaj nie zrezygnuja ze sposobu gry, ktory przynosi im tak wazne punkty u siebie, narzuca swoj styl grania i znowu padnie under.. Co wiecej, w kazdym z ostatnich przegranych meczow (same wyjazdy) rowniez padalo mniej niz 5,5 gola (biorac pod uwage zwyciestwa i porazki, lacznie under padl w ostatnich 7 meczach Floridy) Wspomnialem juz o Vokounie znajdujacym sie ostatnio w swietnej formie.. Bedzie mial godnego rywala po drugiej stronie tafli - w Anaheim zobaczymy Hillera! Wg mnie to po Ryanie Millerze obecnie najlepszy bramkarz NHL, 30 stycznia ekipa Ducks przedluzyla z nim kontrakt do 2014, w latach tych Jonas Hiller zarobi bagatela 18 milionow bucksow. Dodatkowo Kaczki oddaly J.S. Giguere do Toronto. W tej sytuacji Hiller zostal 100%owym numerem 1 w bramce Anaheim - mysle ze oba te fakty podniosa pewnosc siebie Szwajcara jeszcze bardziej i bedzie uwijal sie jak w ukropie w dzisiejszym meczu aby udowodnic ze jest wart tych pieniedzy oraz zasluguje na ta pozycje ????



straight wagers 8-2-0 [80%] +362,5
2-team parlays 2-1-0 [67%] +255
 
L 0

leafar

Użytkownik
Spotkanie: Florida Panthers - Anaheim Ducks ✅
Typ: under 5,5
Kurs: 1,75
Buk: Bet-at-home

Widzę dzisiaj dużo szumu wokół spotkań Calgary i Pittsburgha, ja natomiast wybrałem mecz o którym cicho: Panter z Kaczorami. Typ na zwycięstwo jednego z zespołów dość trudny więc zagrałem na niewielką ilość goli. Po pierwsze - primo - pojedynek dwóch bardzo dobrych bramkarzy w tym sezonie: Vokoun vs. Hiller. Następca Haszka w bramce Czechów wczoraj po raz 7-my zachował czyste konto, a w całym sezonie obronił najwięcej (1412) strzałów przy skuteczności .932%. Jego vis-a-vis troszkę gorzej, ale też nieźle - .916% obronionych strzałów, średnio na mecz wpuszcza 2,75 bramki. Jednak najlepszą reklamą Hillera jest wylot J.S. Giguere&#39;a (do Toronto), zdobywcy Stanley Cup 2007. Po drugie - primo - Pantery to zespół szczególnie ostatnio bardzo underowy. Co do ofensywy obydwu zespołów, ANA cierpi z braku Selanne i Lupula, FLA natomiast bez najskuteczniejszego Hortona, choć do gry po 3-miesięcznej przerwie powrócił Booth. Reasumując, nie spodziewam się radosnej strzelaniny w tym meczu i choć kurs na under 5.5 w Bah ostatnio delikatnie podskoczył, ja pozostaję przy swoim wyborze.

Wynik: 0-3 ✅✅✅ Brawo Jonas ????


Do OrngCrsh: cóż za jednomyślność i to niemal w tym samym czasie ;) Pozdrawiam!
 
R 0

roger1920

Użytkownik
Spotkanie: Boston Bruins - Washington Capitals
Typ: (1x2) 2
Kurs: 2.0
Buk:http://www.bet-at-home.com

Analiza:



W dniu jutrzejszym o godzinie 1.00 czasu polskiego odbędzie się mecz ligi NHL pomiędzy Boston Bruins, a Washington Capitals. Ekipa gospodarzy zajmuje obecnie 24 miejsce o ogólnej tabeli ligi. Natomiast goście są jak narazie 2 siła ligi. Wydają się być zdecydowanym faworytem, na korzyśc gości przemawia także forma w ostatnich meczach. Gospodarze w 10 meczach odnieśli 9 porażek z czego 7 ostatnio z rzędu, a więc forma słabiutka. Washington natomiast ostatnio w wyśmienitej formie. W 10 meczach odniósł 10 zwycięstw, tracąc zaledwie 23 bramki co jest imponującym wynikiem. W miare wysoki kurs bardzo zachęca i gram na Washington.


Boston (ost 6 meczy) :

31/01/2010 NHL Boston Bruins vs. Los Angeles Kings P - 2:2
2:2 (OT)
2:3 (Po karnych) ✅
30/01/2010 NHL Buffalo vs. Boston Bruins P - 2:1 ✅
24/01/2010 NHL Carolina vs. Boston Bruins P - 5:1 ✅
23/01/2010 NHL Boston Bruins vs. Ottawa P - 1:2 ✅
22/01/2010 NHL Boston Bruins vs. Columbus P - 2:3 ✅
18/01/2010 NHL Boston Bruins vs. Ottawa P - 1:5 ✅



Washington :

31/01/2010 NHL Washington vs. Tampa Bay Z - 3:2 ✅
30/01/2010 NHL Washington vs. Florida Z - 4:1 ✅
28/01/2010 NHL Washington vs. Anaheim Ducks Z - 5:1 ✅
27/01/2010 NHL NY Islanders vs. Washington Z - 2:7 ✅
24/01/2010 NHL Washington vs. Phoenix Coyotes Z - 4:2 ✅
22/01/2010 NHL Pittsburgh Penguins vs. Washington Z - 3:6 ✅
 
fafek 0

fafek

Użytkownik
Spotkanie: Dallas Stars – Minnesota Wild
Typ: 1 (włącznie z dogrywką i rzutami karnymi)
Kurs: 1.70
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dziś w Dallas o 2:00 czasu polskiego spotkają się drużyny z podobną ilością punktów. Jednak faworytem tego spotkania wydaje się być drużyna gospodarzy. Drużyna Stars ma dobry bilans meczów u siebie ( 9 miejsce wśród wszystkich drużyn NHL). Z kolei goście nie radzą sobie na wyjazdach. Zajmują oni odległe 28 miejsce jeśli chodzi o bilans meczów wyjazdowych. Wydaje się więc że gospodarze nie powinni mieć problemów z pokonaniem gości z Minnesoty.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Na dzisiaj proponuje dubla:

DET@SJ San Jose ML 1.556 4-2 ⛔ znowu dubel rozje.... przez Detroit :;/:
NYR@LA Los Angeles ML 1.625 1-2 ✅

kurs 2.528 pinnacle


Pojedynki Sharks i Wings w ostatnich sezonach zawsze elektryzowaly wszystkich kibicow NHL, i mimo ze w tym sezonie Skrzydla to juz nie ten sam team (dopiero 8. pozycja na Zachodzie), dzisiaj w nocy rowniez bedziemy mieli okazje ogladnac zaciety i ciekawy mecz.. San Jose jest w wybornej formie wlasciwie od poczatku sezonu (poza lekka zadyszka z poczatku grudnia 2009), w ciagu ostatnich 10 meczow zwyciezali az 8 razy, a jedyne dwie porazki mialy miejsce po OT (Boston i Chicago). Wszystko funkcjonuje swietnie, zarowno gra 5-on-5 jak i Powerplay (4. w NHL) oraz Penalty Killing (1. w NHL), wszyscy zdrowi, Nabokov w formie... Jesli chodzi o Detroit, obiecalem sobie ze juz nie bede stawial na zwyciestwa tego teamu (po ostatnim meczu z Phoenix, w ktorym to przegrali 4-5 prowadzac jeszcze 2min przed koncem 4-2, zawalajac mi tym samym dubla:?), ale chetnie postawie przeciw nim ???? Tymbardziej ze graja w kratke, a ostatnio mozna powiedziec ze graja nawet slabo (w ciagu ostatnich 10 meczow przegrali az 7!). W tym sezonie Rekiny graly ze Skrzydlami 2 razy, 2 razy przegraly, biorac pod uwage ostatnia dyspozycje obu zespolow mysle ze 3 porazka z teamem Datysuka i Zetterberga nie wchodzi w gre..

Rangersi z nowopozyskanymi Jokinenem i Prustem leca do LA... Oczywiscie, wymiana z Flames moze wplynac na nich pozytywnie, jednak obaj hokeisci grali zeszlej nocy w meczu przeciwko Flyers, w ktorym to Plomienie w slabym stylu ulegli 0-3 - ani Jokinen ani Prust nie zaprezentowali nic ciekawego, dodatkowo moga czuc trudy tego meczu. Rangers z pewnoscia nie maja jeszcze dobrze ulozonego planu gry z dwoma nowymi zawodnikami w skladzie oraz bez Kotalika i Higginsa - waznych ogniw teamu Tortorelli.. Mysle, ze w meczu z Kings beda druzyna slabsza.. LA gra ostatnio swietnie - w ostatnich 10 meczach wygrali 8 (dwukrotnie ulegli San Jose, co akurat jest zrozumiale ???? ); z duzym zaangazowaniem i do konca - udowodnili to w ostatnim meczu z NJD, gdzie odebrali 2 punkty Diablom w ostatnich minutach spotkania ????



single bets 8-2-0 [80%] +362,5
2-team bets 2-2-0 [50%] +155
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Na dziś noc może kurs bez szału ale typ Devils wydaje sie byc pewnym typem. Mam nadzieje ,iz Toronto po lekkiej przebudowanie podobnie jak Calgary wczoraj nie będzie poukladane dobrze i przegra. Może i Devils nie zachwycaja ostatnio ( przegrana w ostatnich minutach z Capitals) jednakże powinni sobie poradzić na wyjeździe z bardzo słabo grającymi ostatnio Maple Leafs. Kurs na zwycięzce może nie zachwycający ( Betssson 1,68 ) ale wydaje się być pewnym typem - jeżeli nie wejdzie będzie to zaskakujące rozstrzygnięcie. Pozdrawiam

p.s. mówiłem ,że Philadelfia wygra. nawet z handicapem weszła a kurs był pewno ponad 3 na taki typ. Pozdrawiam i powodzenia ????
 
kellhus 0

kellhus

Użytkownik
Spotkanie: Boston vs Washington
Typ: 1
Kurs: 2,95
Bukmacher: Bwin
Analiza: Może zaczne od tego, że gospodarze nie wygrali z Capitals w ciagu 60 min od 3 stycznia 2008 roku. W tym sezonie rozegrali jeden mecz wygrany przez Capitals 4:1. Typ jest ryzykowny ale wydaje mi się, że górą w tym spotkaniu będą gospodarze. Jeszcze niedawno zajmowali siódme miejsce w konferencji wschodniej a teraz spadli na miejsce jedenaste. Od meczu z Ottawą 5 stycznia nie wygrali w regulaminowym czasie ani jednego meczu, a było tych meczy aż jedenaście. W tych jedenastu meczach wygrali tylko raz po karnych. Ostatnie spotkania pokazują, że Boston zaczyna lepiej grać, minimalna porażka z Buffalo 2:1 i porażka z LA po karnych. Jest to typ na przełamanie zarówno u gości jak i u gospodaży, gdyż Capitals wygrali swoje ostatnie dziesięć spotkań. Zauważyć u nich można, że od meczu z Islanders wygranego 7:2 ich skuteczność maleje. wyniki odpowiednio: 5:1 z Anaheim, 4:1 z Florydą i ostatni mecz z Tampą wygrany 3:2. W tym ostatnim meczu Capitals grali już bez Mike Greena zawieszonego na trzy mecze. Dzisiaj stawiam na przełamanie złej passy Bostonu i dobrej Capitals.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Boston Bruins vs Washington Capitals
Typ: 2 (2.10)✅ 1:4​

Mecz z serii dobrych gatunkowo, tak przynajmniej zazwyczaj było w teorii przed spotkaniami Bruins i Caps, jednak na chwilę obecną obie ekipy znajdują się na dwóch różnych &quot;półkulach&quot;. Boston aktualnie notuje najgorszą passę w sezonie i ciężko doszukiwać się jakichkolwiek pozytywów w grze Niedźwiadków, zaś drużyna WSH, zaryzykuje stwierdzenie gra obecnie najefektywniejszy hokej w lidze. Dziesięć zwycięstw z rzędu i tylko jedno po rzutach karnych, pozostałe nie pozostawiały złudzeń kto był lepszy. Caps od pewnego czasu wydają się być świetnie pracującą &quot;maszyną&quot; w której na chwilę obecną ciężko doszukiwać się słabych ogniw. Zdaję sobie sprawę również z tego iż dzisiejsze spotkanie jest świetnym kąskiem do zagrania progresji na porażkę WSH a jednocześnie na zwycięstwo Bostonu, jednak nie oszukujmy się patrząc tu z rzeczywistej perspektywy takie zajście nie powinno mieć miejsca, oczywiście jestem świadom tego iż żadna passa nie trwa wiecznie jednak w tym wypadku nie boję się podjąć ryzyka związanego z tym typem. Głównym atutem Caps przed dzisiejszym meczem jest ogromna siła ofensywna, ponieważ teraz Washington to już nie tylko Ovechkin. Ogromną rolę odgrywają choćby tacy zawodnicy jak Semin czy Backstrom. Świetnie również spisują się bramkarze w osobie Theodore&#39;a i Neuvirtha, dziś najprawdopodobniej zobaczymy Theodre&#39;a, zaś na przeciwko Tima Thomasa, który nie może ostatnio się pochwalić dobrymi występami. By określić grę Bruins wystarczy jedno słowo - dramat. Brak siły ofensywnej, fatalna gra w defensywie, z tego wszystkiego nie dziwią mnie zakusy Niedźwiadków na Keith&#39;a Tkachuka który miałby się okazać lekiem na poczynania ofensywne Misków.
Ciężko mi uwierzyć by Boston przeszedł nagłą metamorfozę i sprowadził na ziemię graczy ze stolicy, myślę że na chwilę obecną jest zbyt duża przepaść pod względem stylu gry i to może mieć decydujące znaczenie w tej potyczce.
OrngCrsh pozwolę sobie nie zgodzić się z Twoimi słowami jakoby Kotalik i Higgins byli ważnymi ogniwami drużyny NYR. Od początku sezonu ta dwójka zawodził, a najlepszym na to dowodem było w pewnym momencie odesłanie Kotalika do drużyny rezerw. Poza tym gdyby byli tak jak mówisz tak ważni to na pewno po połowie sezonu nie zdecydowano by się na oddanie ich. W mojej ocenie to najlepszy ruch jaki mogli wykonać. Tej dwójce życzę jak najlepiej, może Calgary będzie dla nich odpowiednim miejscem bo póki co moje zdanie o tych zawodnikach nie jest zbyt pozytywne.
Pozdrawiam.
4-4-0
 
donat36 0

donat36

Użytkownik
Spotkanie: Montreal Canadiens - Vancouver Canucks
Typ: 2
Kurs: 2.15
Buk: Expekt

W nocy, o godzinie 1.30, odbędzie się spotkanie pomiędzy dwoma kanadyjskimi drużynami - Vancouver i Montrealem (Habsi w roli gospodarza). Jak zwykle na początek trochę odświeżę stare mecze. The Canadiens radzą sobie raczej przeciętnie, ponieważ wygrali tylko trzy z dziesięciu ostatnich meczy. Nie lubię hokeja w wydaniu Habsów, ponieważ robią oni na tafli burdel. Ich gra w ogóle się nie klei, a o zgraniu już nie wspominam. Nie wiem czy to wygląda tak tylko w moich oczach, czy inni twierdzą to samo. Po prostu grają brzydko. Pamiętam ich meczyk z Rangersami (których zmiażdżyli 6-0), kiedy to wyłączyłem go już po pierwszej tercji. Ich grę można streścić krótko: &#39;sam nie wiem co robię&#39;.
Vancouver od siedmiu spotkań nie zanotowało ani jednej porażki i gra naprawdę dobrze. Ich wygrane może nie są jakieś spektakularne (odskakiwali rywalom na 1-2 bramki), ale przecież liczy się wygrana, prawda ; ) ?
W kadrze Montrealczyków zabraknie ich najbardziej bramkostrzelnego gracza - Michaela Cammalleri&#39;ego, a u Canucksów znowu będziemy mieli osłabioną obronę. Vancouver wydaje się być w tym sezonie zespołem o klasę lepszym od Habsów, więc wybór jest chyba jasny.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Spotkanie: Boston Bruins – Washington Capitals
Typ: Boston ML
Kurs: 2.32
Buk: Pinnacle
Analiza:
A po nocy wstaje dzień, po dłuższym czasie trend się zmienia itp. Tak mogę zacząć moją analizę, motywując wygraną Bostonu.
Ale po kolei. Zacznijmy od statystyk. Boston ostatnie 10 spotkań W-L 1-9, z czego ostatnie 5 u siebie to porażki. Ostatnie spotkanie dość pechowo przegrali w karnych z LAK, dwukrotnie z Ottawą (1-2, 1-5) i 1-5 z rozpędzoną Caroliną na wyjeździe. Wygrali jedynie z SJS, szczęśliwie, bo w karnych.
Na Washington z kolei nie ma mocnych. Wygrywają mecz za meczem i to dość wyraźnie. 4-1 FLO, 5-1 ANA, 7-2 NYI, 6-3 PIT, 5-3 PHI to tylko niektóre z ich zwycięstw. Spora w tym zasługa Ovechkina i Semina, w każdym meczy chociaż jeden z nich strzelał bramkę. Ostanie 10 spokań to 10 wygranych, także imponująco.
Rzućmy okiem na bramkarzy. U Miśków dwóch równorządnych keeperów, Thomas (SV% 0.916, GAA 2.50) oraz Rask (0,925, 2.13). Kolejno 7 i 5 meczów bez zwycięstwa. Thomas spisał się nieźle w meczy z LAK, broniąc 27 strzałów. Niestety w kranych nie dopisało mu szczęście.
A u Capitals Theodore, który traci średnio 2.83 bramki (0.907 SV%). Trzeba zwrócić uwagę na fakt, iż mimo wysokich wygrancyh Capitals, tracą oni również sporo bramek. I tu upatruję swoją szansę.
Do składu Bruins wraca Begin, Savard, ostatnio zagrał Sturm (strzelił bramkę), na zdrowie nie narzeka Wheeler, Krejci, Bergeron, Recchi i Lucic. W obronie braknie Stuarta, który ma złamany palec. Niemniej jednak myślę, że połączenie ofensywy Bostonu z być może słabszym dniem bramkarza Capitals da wymierny skutek w postaci wygranej gospodarzy. DO tego dochodzi ogromna motywacja i chęć wygrania spotkania u siebie (wreszcie) oraz przerwanie tej wyśmienitej passy Washington (kiedyś muszą dostać zadyszki).
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
OrngCrsh pozwolę sobie nie zgodzić się z Twoimi słowami jakoby Kotalik i Higgins byli ważnymi ogniwami drużyny NYR. Od początku sezonu ta dwójka zawodził, a najlepszym na to dowodem było w pewnym momencie odesłanie Kotalika do drużyny rezerw. Poza tym gdyby byli tak jak mówisz tak ważni to na pewno po połowie sezonu nie zdecydowano by się na oddanie ich. W mojej ocenie to najlepszy ruch jaki mogli wykonać. Tej dwójce życzę jak najlepiej, może Calgary będzie dla nich odpowiednim miejscem bo póki co moje zdanie o tych zawodnikach nie jest zbyt pozytywne.
Pozdrawiam. [/font]
Podbijam ???? Kotalik to ogólnie dobry zawodnik którego umiejętności powinny mu pozwalać zawsze na grę w pierwszej lub drugiej linii każdego średnio dobrego zespołu w NHL - w tym sezonie jednak nie pokazał nawet 1/3 tego co potrafi i już od dłuższego czasu mówiło się o jego oddaniu do innej drużyny.

Co do Higginsa to już sprawa inna, jak dla mnie zawodnik który praktycznie nigdzie się na dobre nie sprawdził, ile razy go w tym sezonie oglądałem tyle razy sobie myślałem że to chyba jednak nie ten poziom ...
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
OrngCrsh pozwolę sobie nie zgodzić się z Twoimi słowami jakoby Kotalik i Higgins byli ważnymi ogniwami drużyny NYR. Od początku sezonu ta dwójka zawodził, a najlepszym na to dowodem było w pewnym momencie odesłanie Kotalika do drużyny rezerw. Poza tym gdyby byli tak jak mówisz tak ważni to na pewno po połowie sezonu nie zdecydowano by się na oddanie ich. W mojej ocenie to najlepszy ruch jaki mogli wykonać. Tej dwójce życzę jak najlepiej, może Calgary będzie dla nich odpowiednim miejscem bo póki co moje zdanie o tych zawodnikach nie jest zbyt pozytywne.
Myslac w ten sposob to malo ktory z hokeistow NY Rangers jest waznym ogniwem tej druzyny hehe ..no moze poza Gaborikiem czy Prospalem, ktorzy z kolei graja powyzej oczekiwan..

Tak czy inaczej, mysle ze na ostatnich wymianach najbardziej stracili Flames oddajac Jokinena i Pheneufa za bande przecietnych zawodnikow...
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Toronto - New Jersey
Typ: 2 (60min) ⛔
Kurs: 2,1
Po takim kursie warto dzisiaj zagrać na Devils. Ostatnie zmiany w Toronto mozna smialo nazwac odpuszczeniem tego sezonu i mysleniu o przyszlosci. To co zrobil manager Toronto to ja kompletnie tego nie rozumiem. Oddal 4 zawodnikow Hagmana, Stajana, White i Blake w zamian za Gigeure&#39;a, obronce Calgary Phanaeuf&#39;a. Nieporozumienie totalne, strata Hagmana czy swietnego mlodego Stajana i Blake&#39;a - 3 napastnikow kluczowych, teraz to nie ma kim straszyc, pozyskali jakiegos Sjostroma, ktory 6 pkt nazbieral w Calgary. Gustaffsonowi tez szansy nie dali, dobrze ze Toskale cienkiego oddali. Z tych powodow dzisiaj nie bedzie mial kto strzelac, wiec dzisiaj Devils.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom