>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
mik 53

mik

Użytkownik
Sekular - Piszesz, że pingwiny w ostatnim meczu bez problemu znajdywały drogę do bramki strzeżonej prze Fleurego. Tak się składa, że również oglądałem ten mecz i zupełnie się nie zgadzam, bramka Malkina zdobyta dla PITsów to czysty fart, krażek jakoś koślawo odbił się od bandy i tyle. Nie uważam też, żeby to dzisiaj Canadies byli faworytami, którzy aktualnie są w przebudowie drużyny. Wiadomo, że jest to hockeyday więc różnie może być, ale dzisiaj widziałem, że w pomeczowym wywiadzie center przepraszał za kibiców za ich grę, więc jeżeli do tego stopnia zdają sobię sprawę ze swej nieporadności, to raczej skłaniałby się ku Senatorom.
edit/
być może słowo fart jest troszkę kolokwialne ale nie będę używał wyszukango słownictwa aby określić taką drobnostkę ???? przeczytałem raz jeszcze Twój post i nie wiem czego nie zrozumiałeś czytając mój ????
aha odnośnie pisania po gwizdku, tak zgadzam się, masz rację.
mecz zaczął się 20:20 a pierwsza bramka padła o 21 więc nie przesadzajmy ????
i nie odbieraj mojego postu jako atak na Twoją osobę, bo nie miałem tego na uwadze pisząc wcześniejszy post ????
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
No niestety ale nie rozumiem twojej wypowiedzi. Wydaje mi sie, ze nie przeczytales mojego posta ze zrozumieniem, ktory wcale nie tyczy sie &quot;fartownej&quot; bramki Malkina. Idac dalej, wybacz no ale niestety, post pisany po gwizdku troche mija sie z celem konstruktywnej dyskusji tego forum na temat spotkan NHL.
pozdrawiam.
 
isenor 7

isenor

Użytkownik
Carolina Hurricanes - Chicago Blackhawks 1 @3.35 Unibet

Ostatnie 6 spotkań Carolina to 4 wygrane i 2 porażki - porażka z Tampa Bay 2:3, wygrana z Atlanta 2:5, porażka z Flyers 4:2 i 3 ostatnie mecze wygrane bardzo łatwo - z Bostonem 5:1, z NY Rangers 1:5, NY Islanders 4:1 a więc forma Caroliny jest wysoka a rywal Chciago w słabszej formie, ostatnie 6 spotkań ich to 2-2-2.Carolina jeszcze nie dawno kiedy przegrywali większość meczy u siebie właśnie punktowała i dziś mają atut własnej tafli plus znakomita forma przeciw średniodysponowanym Chicago powinnia wygrać Carolina bo nie tylko wyniki idą w górę ale i dobrze grają coraz lepiej się ogląda mecze ich.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Tak czy owak hockey day zgodnie z moimi typami dla Sens ???? Wlasciwie gdyby nie powerplay, Habs nie mieliby nic do powiedzenia, poniewaz 5-on-5 odstawali od Ottawy o klase. To, ze zdobyli punkt to i tak sukces... Dodajac do tego zwyciestwo Flyers (nie wiem co wy chcecie od Emerego...), zgodnie z moimi oczekiwaniami duzy cash in za dubel ML :grin:
edit: dobrze, ze Fisher powiozl ich w dogrywce, bo w karnych wieksze szanse mieliby chyba Habs... Gionta, Gomez, Cammalleri... no ale mamy happy end hehe
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
To ja na dzis proponowalbym jeszcze jeden typ a jest nim mecz Kojotow i Straznikow. Kojoty sa na lekkiej fali wznoszacej, lecz dzis w ich bramce zagra LaBarbera, bramkarz ktorego juz dawno nie widzialem miedzy slubkami. Genralnie mozna by sie pokusic o ML na Rangers, lecz widzac ich gre w spotkaniu z Carolina wypada sie glebiej zastanowic. Straznicy zaczeli poruszac sie strasznie wolno, zero tempa gry, stracili power i nie graja juz tak ladnie w ofensywie, na bakier takze z iloscia trafien. Dzis upatruje w tym spotkaniu under&#39;u 5.5✅✅✅ i sadze, ze jest to najlepsze wyjscie.

pozdrawiam.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Cammalleri raczej by juz nie strzelał,bo nie zjechał z tafli o własnych siłach...
Oczywiscie masz racje.. w euforii po bramce Fishera kompletnie o tym zapomnialem.. nie mniej jednak wydaje mi sie ze Habs mieliby o kilka procent wieksze szanse w SO.

Isenor swietny typ, tez o tym myslalem ale jednak nie zaryzykowalem (bo to jednak Chicago..). Carolina gra z meczu na mecz coraz lepiej, prawdziwa metamorfoza po przydzieleniu C Staalowi! Warto miec to na uwadze przy kolejnych meczach Canes, bo kursy moga byc dalej zachecajace..
A co do meczu Phoenix wszystko szlo jak po masle az do polowy 3 tercji, w ktorej to po prostu Coyotes uspieni przez fatalna gre Rangers dali sie dwa razy zaskoczyc.. a kiedy ze stanu 3-0 nagle robi sie 3-2 gra staje sie nerwowa, wszystko na szczescie zakonczylo sie na slupku Gaborika w ostatniej minucie meczu i zwyciestwie &#39;Yotes ???? Seku(L)ar buki oferowaly na ten mecz under 5 a nie under 5,5..
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Under 5? Kurcze a ja wszedlem w OT Include w pinnacle sports i mialem cala game under&#39;ow i over&#39;ow do wyboru, nawet 6.5 po kursie 1.4, gdzie ty grasz, lepiej zmien buka?!
Dzis fajnie wyglada pierwsze spotkanie PIT vs DET. Osobiscie w tej konfrontacji jak dla mnie wszystko w strone skrzydel. W bamce PIT zobaczymy pewnie Fleury&#39;ego ktory w spotkaniu z Ottawa nie pokazal sie z najlepszej strony. Ofensywa PIT takze, bez pazura. Droge do bramki znajduja jak na team tej klasy przystalo, lecz wiele do zyczenia pozostawia skutecznosc poszczegolnych graczy. W bramce DET napewno Howard, ktory zagral ladne spotkanie przeciwko Nashville. Osoba w ekipie DET na ktora warto zwrocic uwage to postac Lindstrom&#39;a ktory w obecnym czasie gra wysmienite zawody, twardo w obronie plus znakomity strzal z &quot;niebieskiej&quot; daja efekty w postacji goli i asyst. Mecz dzisiejszy to spotkanie finalistow pucharu Stanleya sezonu 2008/ 2009 wiec zapowiada sie dobry mecz...Jak dla mnie under 5.5 i tak zagram, lecz dla bardziej odwaznych DET ML;)
EDIT: Fajnie, takze wyglada typ na mecz WSH- Tampa na gosci +1.5 OT. W bramce WSH zobaczymy Theodora, wiec byc moze to wlasnie ejst szansa dla Blyskawic. W druzynie gosci w ostatnich meczach z dobrej strony pokazuje sie defensywa. W ataku ladnie gra St. Louis ktory napewno poszuka kolejnego trafienia w dzisiejszym meczu. Passa WSH zaczela sie po przegranym meczu wlasnie z Blyskawicami, byc moze dzis na rpzegranym takze sie zakonczy;)
pozdrawiam.
 
sandman. 0

sandman.

Użytkownik
Spotkanie: Colorado Avalanche - New York Rangers
Typ: 1
Kurs: 1.90
Bukmacher: Tobet

Rangersom w Colorado gra się wyjątkowo źle. Nie wygrali tutaj już od ponad 10 lat (Colorado wygrało pięć ostatnich spotkań) . Dziś nie ułatwi im zadania obecność będącego w znakomitej formie Andersona w bramce Lawin, którego bilans ostatnich ośmiu spotkań w Pepsi Center to 5-3-0 i 1,39GAA (w tym dwa czyste konta). Gra w przewagach również nie jest obecnie mocną stroną drużyny z Nowego Jorku – na ostatnie 16 okazji nie wykorzystali ani jednej, co w połączeniu z ponad 80% PK Colorado nie wróży im najlepiej. W trakcie sezonu Lawiny strzelały średnio więcej bramek na mecz (2.92 przy 2.55 Rangersów), tracąc jednocześnie mniej (odpowiednio 2.64 i 2,78). Kluczowa dla całego spotkania może jednak okazać się nieobecność w bramce Rangersów Henrika Lundqvista - wystąpić ma niedoświadczony Johnson, dla którego będzie to dopiero trzeci mecz w tym sezonie. Colorado z pewnością zrobi wszystko żeby wykorzystać fatalną passę przyjezdnych i umocnić się na pozycji gwarantującej awans do play-off. Przewaga własnego lodu, gdzie bilans Lawin to 15-7-2, również nie będzie bez znaczenia.
Dodatkowo:
NY Rangers are 0-5 SU in their last 5 games
NY Rangers are 1-5 SU in their last 6 games on the road
NY Rangers are 1-6-1 SU in their last 8 games when playing Colorado
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Under 5? Kurcze a ja wszedlem w OT Include w pinnacle sports i mialem cala game under&#39;ow i over&#39;ow do wyboru, nawet 6.5 po kursie 1.4, gdzie ty grasz, lepiej zmien buka?!
Oczywiscie gram w pinnaclesports dot com :cool: Kursy rzadza. Powodzenia w 3 tercji Pens vs Wings, do underu 5,5 juz niewiele brakuje...
 
cozmo 19

cozmo

Użytkownik
Spotkanie: Dallas Stars - Phoenix Coyotes
Typ: x
Kurs: 4,3
Buk: Betfair
Dokladnie o polnocy rozpocznie sie ten bardzo ciekawy mecz w NHL pomiedzy dwiema druzynami z Pacific Division? Co mnie sklania za tym typem? Po pierwsze w historii tych druzyn wcale nierzadko padaly remisy w regulaminowym czasie. Po drugie obecna forma tych zespolow, ostatnie 2 mecze ida wrecz leb w leb, gdyz wygraly wpierw po dogrywce (co ciekawe, obydwie z Calgary), a nastepny wygraluy 3:2. Jednakze trudniejsza robote mialy Gwiazdy, gdyz do konca graly wyrownane spotkania z Avalanche, za to Kojoty po 1 tercji prowadzily juz 3:0 i dopiero pod koniec mieli nerwowke z wlasnej winy. Znajac styl gry gosci sadze, ze skupia sie oni bardziej na grze w obronie i rozbijaniu atakow Dallas, samemu starajac sie cos strzelic. Jak juz kiedys wspominalem co do ataku niestety nie jest on tak dobry jak formacja obronna i w tym wzgledzie upatruje rowniez nie zwyciestwa gosci, ktorzy sa w tym sezonie druzyna lepsza, ale remisu. Innego wyniku bym upatrywal, gdyby mecz byl rozgrywany w Phoenix.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Spotkanie: Colorado Avalnche - NY Rangers ✅
Typ: 2
Kurs: 3.50
Buk: bet365
Analiza:
Chyba nikt o zdrowych zmysłach dzisiaj nie postawi na NY Rangers. Ale przyglądnijmy się bliżej druzynie z NYC. Ostatnie 10 spotkań to 2 wygrane i 8 porazek, z czego ostatnich 5 z rzędu. Tak fatalnej passy druzyna Rangersów nie miała od dawna. I co ciekawe, trudno doszukać się podstaw do tak słabej postawy. Co prawda na liście niedyspozycyjnych widnieje tylko Lundqvist (grypa żołądkowa - występ pod znakiem zapytania). Zastępcy Lundqvista nie spisują się najlepiej w bramce NYR - u siebie (1-5 CAR, 2-4 PIT) czy na wyjeździe (0-6 MON, 2-3 PHO) - druzyna przegrywa mecz za meczem.
Colorado z kolei przegrało ostatnie dwa spotkania przerywając tym samym passę 6 kolejnych meczów bez porażki. U siebie grają niemal idealnie - Dallas, Nashville, Edmonton, NJD przekonały się ostatnio o sile Lawin.
Patrząc na h2h zdecydowanie lepiej wypada druzyna z Colorado. Trzeba dodać, że ostatnie spotkanie, w lutym ubiegłego roku Rangersi wygrali 6-1, przerwyając tym samym niemoc w meczach z Lawinami na wyjezdzie az od 2001 roku. Nie wiadomo, czy to był jednorazowy wybryk, czy i tym razem historia się powtórzy?
Colorado osłabione, dość pokaźna lista kontuzjowanych graczy, m.in. Hejduk, Jones, Hendriks, Salei.
Porównajmy jeszcze krótko siłę ataku obu druzyn. W Colorado dość wyrównana grupa graczy, mających po kilkanascie goli. M.in. Wolski, Stastnym, Stewart czy Hejduk (nie zagra). W NYR wyróznia się rpzede wszystkim Gaborik mający bramek 30. Także jeśli będzie dzisiaj w formie, wszystko moze się zdarzyć. Liczę na niespodziankę i wygraną NYR w podstawowym czasie.
 
tofinek 10

tofinek

Użytkownik
Raczej znawcy i zainteresowani już wiedzą, ale może się przydać:

Toronto Maple Leafs ogłosiło kupno Dion Phaneuf`a z Calgary Flames
i bramkarza J.S. Giguere z Anaheim Ducks.
A pozbywa się Vesa Toskala, Niklasa Hagmana i Matta Stajana
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Mam nadzieję,iż kurs na Flyersów okaże się być prezentem. Powinni pewnie wygrać z lekko przebudowanym Calgary, w każdym razie na to liczę. Pozdrawiam
 
horus 129

horus

Użytkownik
Spotkanie: Edmonton Oilers - Carolina Hurricanes
Typ: Carolina Hurricanes
Kurs: 2,25
Bukmacher: Betsafe
W nocy z poniedziałku na wtorek polskiego czasu szykuje się spotkanie dwóch ekip z dolnych rejonów tabel. Mimo, że obie drużyny są na odległych miejscach, to jednak jakże różną formę prezentują. Edmonton Oilers dostaje łomot od każdego, bez różnicy czy grają u siebie, czy też na wyjeździe. Carolina natomiast jakby złapała wiatr w żagle. Cztery wygrane z rzędu, dwoma, trzema, a nawet czterema bramkami świadczą, że coś w ekipie gości drgnęło. Nadarza się więc świetna okazja na kolejne, piąte już zwycięstwo z rzędu w lidze, tym razem z outsiderem rozgrywek. Nie wierzę, że ekipa Caroliny tego nie wykorzysta, mimo, iż na wyjazdach statystyki ma nieciekawe. Gospodarze są przybici serią porażek i z Caroliną u której morale zdecydowanie wzrosły nie powinni mieć za wielkich szans.
Ostatnie spotkania:
Calgary Flames - Edmonton Oilers 6:1
Edmonton Oilers - St. Louis Blues 1:2
Edmonton Oilers - Chicago Blackhawks 2:4
Carolina Hurricanes - Chicago Blackhawks 4:2
Carolina Hurricanes - New York Islanders 4:1
New York Rangers - Carolina Hurricanes 1:5
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
Spotkanie: Edmonton Oilers – Carolina Hurricanes ✅
Typ: Edmonton ML
Kurs: 2.30
Buk: pinnacle
Analiza:
Zacznijmy od mojego typu, Edmonton. Nafciarze grają fatalnie. W styczniu nie wygrali kompletnie nic, 13 kolejnych spotkań bez zwycięstwa, ba, 8 kolejnych u siebie. Co prawda czasami niewiele brakowało, jednak wynik końcowy zawsze był na niekorzyść Edmonton. Jakie mogą być przyczyny tej tragicznej passy?
Winę można zrzucić na dość słabą ławkę. Z racji, iż aż 6 zawodników jest kontuzjowanych (Stone, Hemsky, Khabibulin, Smid, Souray, Staios), pozostali nie potrafią godnie zastąpić liderów. W bramce Dubnyk, który jeszcze nie wygrał meczu z tym sezonie.
Pozostali grają rzadko, albo wcale. Co dziwne, jest kilku graczy, którzy jednak grają na równym poziomie, jednak widać, że bez wsparcia podstawowych kontuzjowanych ciężko idzie wygrać mecz. Wczoraj z Calgary błysnął Gagner, po cichu liczę na Potulny’ego, wczoraj nie zagrali Nillson i Penner, być może trener oszczędzał ich na dzisiejsze spotkanie, które jest bardziej prawdopodobne do wygrania niż to z Calgary.
Spójrzmy szybko na Caroline. Druzyna Hurricanes zadziwia ostatnimi czasy. W-L 6-4 ostatnie 10 spotkań robi wrażenie, zwłaszcza, że z początku sezonu byli raczej chłopcami do bicia. A tu proszę: wczoraj 4-2 CHI, 5-1 NYR, 5-1 BOS, 5-2 Atlanta, także very impressive.
Staal, Witney, Jokinen, lider asyst Pitkanen i w bramce Ward rządzą na tafli, ale czy dzisiaj sobie poradzą? Czy nie dostaną zadyszki? Zwykle lekceważenie przeciwnika daje przeciwne od pożądanych rezultaty.
Nowy miesiąc, większa motywacja – myślę, że przy odrobinie szczęścia Edmonton jest w stanie wreszcie przerwać czarną passę porażek.
 
R 0

roger1920

Użytkownik
Spotkanie: Calgary Flames - Philadelphia Flyers
Typ: (1x2) 2
Kurs: 2.60
Buk: www.bet-at-home.com
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem rozpoczynający sie o godz 3.30 mecz ligi NHL pomiędzy Calgary Flames a Philadelphia Flyers. Gospodarze zajmują 13 miejsce w ogólnej tabeli ligi NHL, natomiast goście 20. Ale w ostatnich 10 meczach Calgary przegrywało aż 9-cio krotnie, co swiadczy o słabe jformie w ostatnim czasie, Philadelphia natomiast z 10 meczy wygrała 6 meczy. Podsumowując: Liczę na zwycięstwo Philadelphii będącej ostatnio w dużo lepszej formie niż ekipa z Calgary A że kurs ciekawy to zaryzykuje.
 
B 0

brejna

Użytkownik
02-02-10 03:35
Spotkanie: Edmonton Oilers - Carolina Hurricanes
Typ: 2 - wygra pierwszą tercję
Kurs: 2.45
Moim typem na dziś jest mecz NHL ,a konkretnie spotkanie Edmonton Oilers - Carolina Hurricanes. Edmonto zajmuje obecnie ostanie trzydzieste miejsce w tabeli z 38 punktami ,a ich przeciwniki jest na miejscu 28. Tak wiem ,że to tylko dwa oczka ale trzeba zaznaczyć ,ze Hurricanes wygrało pięć z ostatnich siedmiu spotkań z tego cztery z rzędu.Trzeba przyznać ,że jest to imponujący wynik jak na drużynę z dołu tabeli! Ich przeciwnik zaś nie wygrało żadnego z ostatnich 10 spotkań ! Gorąco polecam ten typ ! Pozdrawiam !
 
donat36 0

donat36

Użytkownik
spotkanie: Calgary - Philadelphia
typ: over 5,5
bukmacher: Expekt
kurs: 1.95

Nad overami i underami nie ma się co za bardzo rozpływać, więc będzie krótko, zwięźle i na temat. W nocy szykuje się bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy Calgary a Filadelfią. Jest ono dla mnie taką ciekawostką, bo w drużynie Płomieni chyba coś ruszyło i przełamią fatalną passę. Chodzi o to, że w meczu z Edmonton Calgary ustrzeliło aż 6 bramek. Już same bramki Płomieni wystarczyłyby na pokrycie overa ;p. W dodatku drużyna, z którą przyjdzie im grać, strzela też dość znaczne ilości bramek. Mocna ofensywa Flyersów powinna wbijać się w obronę Płomieni ze spokojem, a atak Calgary powinien robić gnój w defensywie Flyersów. Ot, żelazna logika.
 
typer. 0

typer.

Użytkownik
Pittsburgh Penguins vs. Buffalo Sabres
Typ:Jordan Staal strzeli bramkę w meczu
kurs:4,00
bukmacher ???? OXXbet

Analiza:
Dziś o godzinie 1:00 czasu polskiego dojdzie do dość ciekawej konfrontacji pomiędzy Pittsburgh Penguins a Buffalo Sabres.Spotkanie zapowiada się ciekawie ponieważ gospodarze jak i goście grają ostatnio bardzo dobrze.Drużyna gospodarzy w ostatnich 6 spotkaniach zanotowała 4 zwycięstwa natomiast goście po 4 przegranych meczach z rzędu w ostatnich dwóch pokazali że potrafią wygrywać i pokonali Boston Bruins i New Jersey Devils.Ja jednak w dzisiejszym meczu stawiam chyba już poraz enty na strzelenie bramki przez Jordana Staala który ostatnio nie strzela regularnie bramek tak jak to było choćby ok 3 tygodnia temu.Myślę jednak że w dzisiejszy meczu młody center drużyny z Pittsburgh się przełamie i uda mu się trafić przynajmniej raz do bramki przeciwnika po dość długiej przerwie która trwała 12 spotkań(bez zdobytej bramki)Dlatego w tym meczu stawiam na to że Jordan Staal strzeli przynajmniej jedną bramkę
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom