>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
blackman 0

blackman

Użytkownik
Spotkanie: Washington Capitals - Phoenix Coyotes
Typ:WAS Capitals wygra różnicą 5 lub więcej goli
kurs:17
buk: bet365
analiza:
Dzisiejszej nocy Washington podejmowac bedzie na wlasnej tafli druzyne Kojotow z Phoenix. W druzynie gosci szaleje Alex Oviekchin, poza tym swietnie spisuja sie jego partnerzy Backstrom czy tez Alexander Semin. Po ostatnich meczach WSH nabral rozpedu i miejmy nadzieje ze zmiecie druzyne gosci. Dlaczego ryzykuje tak wysoki kurs? ???? nie wiem - z czystej przekory i powodowany intuicja. Co do druzyny gosci atak najkrocej mowiac nie powala - Lombardi - 9 goli, Upshall - 17 goli, Radim Vrbata - 16 goli, co do bramkarza - Ilya Bryzgalov - naprawde dobry bramkarz niemniej mysle ze nie oprze sie fenomenalnemu atakowi WSH ???? Tyle w tym temacie, zobaczymy jak potocza sie losy tego spotkania ???? Na poczatku chcialem zaszalec z typem iz wygraja 4 bramkami - ale mowia - jak isc to na calosc;p
 
marc0 202

marc0

Użytkownik
Spotkanie: Pittsburgh Penguins @ Philadelphia Flyers
typ: dokładny wynik 3:2
kurs: 15
Dzisiaj o godzinie 18:30 rozpocznie się spotkanie pomiędzy chyba największymi rywalami w lidze. Każdy prawdziwy kibic marzy chyba o zobaczeniu na zywo spotkania pomiędzy lotnikami i Pingwinami. Philadelphia u siebie nie przegrała od 7 ostatnich spotkań, jak widać po zmianie trenera złapali wiatr w żagle, grają nieźle. U pingwinów z formą różnie, chociaż ostatni mecz z Capitalsami mimo dobrej gry ulelgi 6:3 u siebie. Ponadto do bramki wraca M.A Fleury (złamany palec)
Spotkania między druzynami sa zawsze bardzo zacięte i mecze przewaznie koncza się różnica jednej bramki. Dlatego też z sympatii jaką daże Pingwiny postanowilem za niska stawke sprobowac dokladny wynik - win 3:2 Pensów.
 
kellhus 0

kellhus

Użytkownik
Spotkanie: Philadelphia Flyers vs Pittsburgh Penguins
Typ: 2✅
Kurs: 2,65
Bukmacher: Bwin
Analiza: Obie drużyne grały już w tym sezonie cztery mecze. Trzykrotnie zwyciężały Pingwiny, tylko raz na początku sezonu wygrali Flyers. Dzisiaj do bramki Pingwinów prawdopodobnie wróci Fleury, który w poprzednich meczach z Flyers sprawował się wyśmienicie, a w szczególności w meczach wyjazdowych. Dodatkowo prawdopodobnie w bramce Flyers nie wystąpi dzisiaj Emery tylko Leighton. Wiem, że Philadelphia wygrała ostatnie sześć meczy w domu, ale jak to się mówi każda seria ma swój koniec, no i może ją zakończyć drużyna która już w tym sezonie trzykrotnie z nimi wygrywała. Przyczynić może się do tego w znacznym stopniu to, że drużyna Philadelphi jest najbardziej nieczysto grającą drużyną ligi i mam nadzieję, że kilka minut PPlaya dla Pingwinów przyczyni się do ich zwycięstwa.
 
bula 2

bula

Użytkownik
Spotkanie:Colorado Avalanche - Dallas Stars
Typ: 1 ✅
Kurs: 2,05
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

Dzisiajszej nocy o godzinie 2.00 czasu polskiego rozpocznie się mecz pomiędzy Colorado Avalanche a Dallas Stars.
Gospodarze będą przystępować do tego meczu w świetnych nastrojach a to za sprawą ich serii zwycięstw pod rząd która wynosi 5 !!!
Natomiast gospodarze grają słabo. Jeżeli pokonują już kogoś to w ogromnych męczarniach w dodatku pokonane drużyny nie należą do czołówki NHL.

Teraz przejdę do głębszej analizy obydwu drużyn

Ostatnie mecze Colorado u siebie prezentują się następujące:

Colorado Avalanche vs. Nashville 2:1
Colorado Avalanche vs. Edmonton 6:0
Colorado Avalanche vs. New Jersey 3:1
Colorado Avalanche vs. NY Islanders 2:3 /
Colorado Avalanche vs. Dallas Stars 4:1
Colorado Avalanche vs. Anaheim Ducks 2:4 /( w tym spotkaniu gospodarze przespali 3 tercję tracąc w niej aż 4 bramki)

Jak widać gospodarze bardzo pewnie pokonują słabych w dodatku bardzo dobrze radzą sobie z najlepszymi drużynami NHL New Jersey czy Nashville.

Warto dodać że ostatni mecz Colorado z Dallas zakończył się wynikiem 4-1!

Teraz czas na drużynę gości a ich ostatnie mecze na wyjeździe prezentują się następująco:

Edmonton vs. Dallas Stars 3:4 ( Colorado pokonało Edmonton 6-0 a Dallas męczyło się niesamowicie)
Vancouver vs. Dallas Stars 4:3 (jedyny mecz który im wyszedł w ostatnim czasie)
Montreal Canadiens vs. Dallas Stars 5:3
Philadelphia Flyers vs. Dallas Stars 6:3
Columbus vs. Dallas Stars 2:0
NY Rangers vs. Dallas Stars 5:2

Jak widać goście z Colorado nie mają szans. W ostatnim czasie pokonali tylko tragiczne Edmonton i niezłe Vancouver a w reszcie spotkań z niezbyt dobrymi przeciwnikami notowali same porażki


Podsumowując:

Drużyna Colorado gra ostatnio bardzo dobrze co widać po ich wynikach. U siebie spisują się bardzo dobrze. Natomiast drużyna Dallas na wyjazdach spisuje się bardzo źle wygrywając w tym sezonie tylko 8 razy.

Jako ciekawostkę mogę dodać że ostatni raz Dallas Stars pokonało Colorado 28 grudnia 2006 roku!!!

A bezpośredni ich bilans to 12 - 4 Dla COLORADO AVALANCHE
 
kellhus 0

kellhus

Użytkownik
Spotkanie: Avalanche vs Dallas Stars
Typ: 2
Kurs: 3,05
Bukmacher: Bwin
Analiza: Obie drużyny grały już w tym sezonie ze sobą i to Avalanch byli górą w Dallas wygrywając to spotkanie 4:1. Dzisiaj to Dallas przyjężdża do Colorado po zwycięstwie w Edmonton. Było to ich pierwsze wyjazdowe zwycięstwo od 11 grudnia kiedy to pokonali po karnych Sharks. Myślę, że to zwycięstwo bardzo umotywowało Dallas i w dzisiejszym meczu to oni będą górą. Na uwagę zasługuje to, że to gospodarze przystępują do tego meczu jako faworyci po serii pięciu wygranych. Jak dla mnie ta seria właśnie zakończy się dzisiejszej nocy. Patrząc na poprzednie sezony można zauważyć, że na cztery spotkania drużyny te dzielą się wygranymi po równo 2/2. Ostatni raz Dallas wygrało w Colorado po karnych 9 kwietnia 09. Mając na uwadze, że to Dallas bardziej potrzebuje punktów będą chciel ten mecz wygrać i zyskać dodatkową psychologiczną przewagę przed kolejnym spotkaniem, które już 29 stycznia odbędzie się w Dallas. Do dzisiejszego spotkania bardziej osłabieni przystąpią gospodarze, bez Matta Hendricksa, Milana Hejduka, Ryana Wilsona i nie wiadomo czy zagra dzisiaj Marek Svatos. W Dallas może natomiast braknąć kapitana Stars Brendena Morrow i Toma Wandella. W hokeju częściej niż w piłce faworyt może przegrać, dlatego dzisiaj typuje zwycięstwo Dallas.
 
donat36 0

donat36

Użytkownik
Spotkanie: Vancouver Canucks - Buffalo Sabres
Typ: 2
Kurs: 2,85
Bukmacher: Expekt

O 4.00 naszego czasu rozegrany zostanie mecz pomiędzy Vancouver a Buffalo. Normalnie od razu mój wybór padłby na Canucksów, ale nie dzisiaj.

Mimo, że są moją ulubioną drużyną i radzili sobie ostatnio dobrze (a Buffalo grało w kratkę), to braki w składzie Vancouver są naprawdę bardzo znaczące. Chodzi mi głównie o linie defensywy. W defensywie prawdopodobnie nie zobaczymy Samiego Salo (kontuzja pachwiny), Willie&#39;go Mitchella (plecy), a już na pewno nie zagra Kevin Bieksa. Nawet jeżeli Salo i Mitchell zagrają przeciwko Buffalo, to ja nie spodziewałbym się po ich grze niczego dobrego. Wystawianie graczy z kontuzjami znacznie osłabiającymi ich mobilność jest wg mnie sporym błędem. Tak więc wybór jest dla mnie jednoznaczny - Vancouver z kaleką obroną, czy Buffalo, które na obronę i atak narzekać nie może ? Warto dodać, że w Buffalo wszyscy zawodnicy są w pełni zdrowi.
Pomimo, że jestem fanem drużyny z Vancouver, to dzisiaj jednak pozostanę realistą ;p.
 
bula 2

bula

Użytkownik
Spotkanie: Vancouver Canucks - Buffalo Sabres
Typ: 1 ✅
Kurs: 2,05
Bukmacher: bet-at-home

Analiza:

Dziś o 4.00 czasu polskiego rozpocznie się mecz pomiędzy Vancouver Canucks a Buffalo Sabres.
Gospodarze przystępują do tego meczu z pięcioma zwycięstwami z rzędu.
Goście natomiast ostatnio nic nie graja... przegrywają mecze na gładko i na pewno nie przerwą tej złej passy w dzisiejszym meczu.

Mecze u siebie drużyny Vancouver Canucks:

Vancouver vs. Chicago 5:1 ✅ (wynik i drużyna z jaką grali mówi sama za siebie, grali wczoraj więc o co chodzi??? [NAWIĄZUJĄC DO TYPU KOLEGI POWYŻEJ] o to że Vancouver ma bardzo poukładaną drużynę dlatego potrafią rozgromić aż 5-1 tak silna druzynę)

Vancouver vs. Dallas Stars 4:3 ✅

Vancouver vs. Pittsburgh Penguins 6:2 ✅ (kolejny bardzo silny przeciwnik a wynik? aż trudno uwierzyć)

Vancouver vs. Nashville 2:3 ⛔

Vancouver vs. Calgary 2-3 ⛔ (o karnych)

Vancouver vs. Phoenix Coyotes 4-0 ✅

Jak widać drużyna gospodarzy bardzo dobrze spisuje się na własnej tafli. Dodatkowo warto wspomnieć że Vancouver ma najwięcej zwycięstw u siebie w NHL (tak samo jak Chicago) 21!!!

Mecze na wyjeździe drużyny Buffalo wyglądają następująco:

San Jose Sharks vs. Buffalo 5:2✅

Los Angeles Kings vs. Buffalo 4-2✅ (po karnych)

Anaheim Ducks vs. Buffalo 5:4✅

Phoenix Coyotes vs. Buffalo 2:7 ⛔

NY Islanders vs. Buffalo 3-2✅ ( po karnych)

Atlanta vs. Buffalo 1-2⛔ (po dogrywce)


Jak widać ostatnio drużyna gości doznaje samych porażek. Wcześniej udało im się wygrać 3 mecze w tym 2 po dogrywce.
Problem w tym że Vancouver u siebie prawie wcale nie doprowadza do dogrywek czy karnych tylko rozprawiają się z przeciwnikiem w 3 tercjach.
Dziś nie może być inaczej! Dodatkowo powiem że Buffalo jeszcze nigdy nie pokonało Vancouver na ich tafli ???? Dziś myślę że będzie ok 4-2 dla VANCOUVER CANUKS!!!
 
L 0

leafar

Użytkownik
Spotkanie: Calgary Flames - St. Louis Blues
Typ: 1 ⛔
Kurs: 1,85
Buk: Bet-at-home

Dziś w nocy po raz czwarty i ostatni w tym sezonie spotkają się Flames z Blues. Jak dotąd bilans jest korzystny dla gości, 2-1, każda z drużyn wygrała po razie na tafli przeciwnika, ponadto STL pokonało CAL u siebie. Wszystkie mecze były zacięte, tylko jeden skończył się w regulaminowych 60 minutach. Flames przystępują dziś do gry po serii 6 kolejnych porażek (choć przegrywali z lepszymi od siebie, m.in. CHI, SJS, PIT, COL) i myślę, że ten 7-my mecz będzie dla nich szczęśliwy. Ich lider i kapitan, Jarome Iginla od 10 gier jest bez gola więc najwyższy czas na przełamanie ???? St. Louis natomiast przyjeżdża do Pengrowth Saddledome po 2 kolejnych acz minimalnych porażkach z Senatorami i Kaczorami. Poważnych osłabień w obu zespołach nie widać, zatem siły będą wyrównane. CAL desperacko potrzebuje punktów by utrzymać miejsce dające play-off, STL ma stratę 6 punktów do magicznego 8-go miejsca i nie wydaje mi się by dziś ta strata się zmniejszyła. Stawiam zatem na skromne zwycięstwo Płomieni, bo z kim wygrywać u siebie jeśli nie z (teoretycznie) słabszymi?

Wynik: 0-2 :-( Płomienie baaardzo przygasły...
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Columbus Blue Jackets - Nashville Predators -&gt; Nashville win (ML) [1.86]
Dziś doskonała okazja przed Nashville do przerwania złej serii, ich przeciwnikiem będzie słaby w tym sezonie zespół Columbus. Predators w ostatnich trzech meczach przegrywali, co jest jednak ważne dla mnie przegrywali po niesamowitej walce w meczach w których byli wyraźnie lepsi i szybsi od rywali - jednak w hokeju nie zawsze to decyduje o wyniku. Z pewnością najbardziej szkoda przegranej Predków z Toronto z 18 stycznia, NAS mieli wszelkie atuty aby tamten mecz wygrać jednak świetna gra Klonowych Liści w Power Play (100 %!) zadecydowała. Jest to piąte spotkanie obu ekip w tym sezonie i co istotne wszystkie cztery dotychczasowe wygrał zespół Nashville ! Rzadko spotykana rzecz jeśli chodzi o rywalizacje w sezonie regulaminowym. Jeśli kogoś odstrasza to że Predators przegrali trzy ostatnie mecze to może zachęci go do tego typu fakt porównania ostatnich 10 meczy obu zespołów, w którym to już panuje równowaga - po 5 zwycięstw i porażek mają na swoim koncie zarówno jedni jak i drudzy. Jeśli chodzi o zespół Columbus to chciałem być wstrzemięźliwy z ich oceną lecz już teraz na półmetku regular sezon mogę chyba powiedzieć że bardzo ciężko będzie im o powtórzenie ogromnego sukcesu z przed roku i zakwalifikowaniu się do Play Off - nie grają przede wszystkim w obronie, ale także dalsze formacje ataku nie spisują się najlepiej a sam Rick Nash meczy dla nich nie zdoła wygrywać. Predators powinni zdobyć komplet punktów w starciu z Kurtkami, może nie przyjdzie im to łatwo, ale jeśli tylko uchronią się przed wpadkami takimi jak w ostatnim meczu przeciwko Colorado (9 kar co jest najwyższym wynikiem w tym sezonie dla NAS, Colorado wykorzystało dwa razy PP i wystarczyło aby zrobić 1-2) to typ powinien okazać się skuteczny. W ataku Predków szczególnie liczę na kolejny dobry występ Hornqvista, który od połowy Grudnia gra wręcz wybornie.
 
bula 2

bula

Użytkownik
Spotkanie: New York Islanders - Washington Capitals
Typ: 2 ✅
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

Dzisiejszej nocy o godzinie 1.00 czasu polskiego rozpocznie się mecz pomiędzy New York Islanders a Washington Capitals.
Nie będzie to łatwy mecz. Gospodarze u siebie spisywali się ostatnio dobrze pokonując gorszych od siebie rywali ale,,, ostatnia porażka z New Jersey jest według mnie początkiem słabszej passy NYI.
Goście natomiast na wyjazdach grają różnie ale kluczową sprawą jest fakt że Washington wygrywa z przeciwnikami nieco mocniejszymi a zdarzają im się wpadki ze słabeuszami...

Ostatnie mecze u siebie drużyny NYI:

NY Islanders vs. New Jersey 2:4 ( New Jersey przerywa w tym meczu swoją złą passę)
NY Islanders vs. Florida 2:1 (Florida - drużyna która słabo spisuje się na wyjazdach, w tym meczu NYI pokonali ich dopiero w rzutach karnych)
NY Islanders vs. New Jersey 4:0 (6 dni potem przegrywają z nimi u siebie 2-4)
NY Islanders vs. Buffalo 3-2 (pokonani dopiero w rzutach karnych)
NY Islanders vs. Detroit Red Wings 6:0 (mecz z przed 2 tygodni)

Ostatnie mecze na wyjazdach Washington Capitals:

W ostatnich 6 meczach zwyciężyli 3 - krotnie. z Pittsburgh Penguins (3-6), z Florida (4-5) oraz bardzo wysoko z Atlanta (1:8 ).

Wcześniej przegrywali z San Jose Sharks (5-2), Los Angeles Kings (2-1) i z Tampa Bay (7-4)

Ostatnie 2 mecze na wyjeździe to zwycięstwa. Washington wraca do nieziemskiej formy. Nie bez powodu są na 3 miejscu w tabeli NHL a NYI na 20.
NYI ostatnio zaliczyli porażkę z Jew Jersey które grało na prawdę ostatnio tragicznie. Dlatego sądzę że Washington Capitals ogra ich sobie na spokojnie.

Liczę na wynik ok 5-3 dla WASHINGTONU!!!
 
karn 0

karn

Użytkownik
Kuponik śmieszny - granie na pewniaków dzisiejszej nocy myślę, że przyniesie niezły zysk.

Do Capitalsów i Nashvill analizy są już wyżej - myślę, że nie trzeba sie rozpisywać.

o 3:30 Blackhawsi mierzą się z Ostatnią drużyną NHL - Edmonton Oilers. W tym sezonie drużyny te spotykaly się do tej pory 2 razy - 2 wygrane druzyny z Chicago. 4:3 5:2. Myślę, że mimo dziwnej formy Blackhawsów w ostatnich spotkaniach odniosą oni łatwe zwycięstwo ????
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Wspolczuje...
Wczoraj sam stawialem na Nsh i przyznam, ze przekonywujace byly ostatnio posty Odisia na temat Nsh, osobiscie nie widzialem w ostatnim czasie tej ekipy w akcji...
Nsh zagralo bardzo dobry mecz mimo porazki... sam nie wiem czego im zabraklo, chyba najbardziej to poprostu szczescia, oddali znacznie wiecej strzalow na bramke niz gospodarze. Mecz byl bardzo wyrownany chyba najbardziej moga zalowac utraty trzeciej bramki, w sumie stracili dwie w przeciagu 45s... Trzecie trafienie dla gospodarzy to taki troche gol z &quot;dupy&quot; ;D no ale taki jest hokej...
Jak dla mnie mecz wyrownany lecz z lekka przewaga Nsh!
Dzis chyba warto grac na under Kaczek ewentualnie WSH. Kaczory przezywaly wczoraj straszne meczarnie, mecz byl nudny akcji nie duzo. Razila nie dokladnosc gosci, jednak w obronie Hiller na wysokosci zadania mimo porazki...
pozdrawiam.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Witam ponownie,
Pozwolilem sobie sporzadzic statystyke typow podawanych przez forumowiczow w tym temacie (zawiera ona rowniez VIP typy Odisio i JuanRoman08), uwzglednia wszystkie podane typy poczawszy od Winter Classic miedzy Bostonem a Phila - czyli od poczatku 2010r. Mysle ze to bardzo cenna informacja dla osob, ktore sledza temat, wzoruja sie na tych typach (zastanawiaja sie ktore typy brac pod uwage, ktorych unikac, itd). Wyniki te pokazuja rowniez jak trudne do przewidzenia sa mecze NHL :mrgreen: Ale z drugiej strony dlatego liga ta jest taka fascynujaca i umozliwia duzy cash in dla najlepszych - dzieki wysokim kursom ????
Statystyka wyglada w nastepujacy sposob:
wygrany-przegrany-zwrot [skutecznosc] / stan jednostek
* stan jednostek - NHL to liga polnocnoamerykanska, wiec jednostki licze rowniez wg systemu amerykanskiego - za stan przyjmuje ilosc posiadanych (lub utraconych) jednostek przyjmujac, ze na kazdy mecz postawiono 100 - taki sposob liczenia zdradza czy dany forumowicz gra niskie czy wysokie stawki
:hokej: :hokej: :hokej: :hokej: :hokej: :hokej: :hokej: :hokej: :hokej: :hokej: :hokej: :hokej: :hokej: :hokej: :hokej:
Liste podzielilem ze wzgledu na czestotliwosc podawanych typow grupami, od najbardziej aktywnych forumowiczow, poprzez srednioaktywnych, az do tych, ktorzy splodzili mniej niz 3 typy.

JuanRoman08 9-14-0 [39%] / ⛔439
Odisio 12-21-1 [36%] / ⛔876
Rex 7-3-0 [70%] / ✅440
Bula 4-0-0 [100%] / ✅385
noobcior 6-4-0 [60%] / ✅324
vdv 3-1-0 [75%] / ✅138
CFab 3-3-0 [50%] / ✅46
blackman 5-6-0 [45%] / ✅15
kellhus 2-3-0 [40%] / ⛔30
donat36 3-4-0 [43%] / ⛔110
mik 2-4-0 [33%] / ⛔225
jancio09 1-0-0 [100%] / ✅130
Arkadiuszch 1-0-0 [100%] / ✅120
wojtek10611 1-0-0 [100%] / ✅100
marcelklb 1-0-0 [100%] / ✅85
dabros89 1-0-0 [100%] / ✅75
Moonlight_Shadow 1-0-0 [100%] / ✅64
mart**sixa 2-1-0 [67%] / ✅45
Pietaszek89 1-1-0 [50%] / 0
Leafar 1-1-0 [50%] / ⛔40
KrasnalTS 0-1-0 [0%] / ⛔100
adqs 0-1-0 [0%] / ⛔100
Cozmo 0-1-0 [0%] / ⛔100
radzio_xp 0-1-0 [0%] / ⛔100
depee 0-1-0 [0%] / ⛔100
marc0 0-1-0 [0%] / ⛔100
Karn 0-2-0 [0%] / ⛔200
Dats13 0-2-0 [0%] / ⛔200
Szynx 0-2-0 [0%] / ⛔200
cwq 0-3-0 [0%] / ⛔300

* w razie pojawienia sie zlosliwych odpowiedzi oznajmiam, ze gdy podawalem swoje typy byly one nietrafione, wiec zrezygnowalem ???? od kiedy przestalem wstawiac je na forum rozpoczela sie seria zwyciestw w singlach 9-2 a w dublach 5-4, a wiec narazie nie chce zapeszac i dolacze do tematu dopiero w lutym. pozdrawiam
 
vdv 66

vdv

Użytkownik
Fajna statystyka, szacun za to, że chciało Ci się to wszystko podliczać ;)

⛔Dallas Stars - Calgary Flames
under 5,5 @ 1,68⛔

W tym sezonie drużyny te spotkały się już ze sobą na tafli 2 razy. W Calgary padł wynik overowy, zaś w Dallas gdzie odbędzie się dzisiejsze/jutrzejsze spotkanie padły tylko 4 bramki. W poprzednim sezonie w 4 meczach pomiędzy DAL i CAL wszystkie 4 mecze zakończyły się underami.
Dalllas u siebie to drużyna grająca na u/o w kratkę i to taką równą kratkę ???? ???? 50% underów, 50% overów. Średnia bramek w meczach domowych DAL wynosi 5,84. Jest to tak drużyna, że kiedy przyjeżdża drużyna overowa, przeważnie pada over, kiedy zaś przyjeżdża team underowy pada under. Taką drużyną na pewno jest:
Calgary, które na wyjazdach zanotowało 64% underów. Średnia bramek w ich meczach wyjazdowych wynosi 5,32. Tak naprawdę to niewiele patrząc na to, że w 2 poprzednich meczach wyjazdowych CAL padało o dziwo mnóstwo bramek, które powinny znacznie zawyżyć średnią.
Ostatni over na tafli Dallas pomiędzy tymi drużynami padł w 2007 roku! Jednak tak naprawdę do tego undera przekonują mnie absencje. Absencje te dotyczą czołowych graczy ofensywnych w obu zespołach. W zespole Dallas nie zagra: David Moss (13pkt) i Nigel Dawes (25pkt). U przyjezdnych lista ta jest dłuższa: Mike Ribeiro!! (33pkt), Brenden Morrow (27pkt!!), Tom Wandell (15pkt) i Jere Lehtinen (11pkt).
Tak więc wszystko przemawia za underem ;)
Pozdrawiam ;)
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Witamy powtórnie ????
Nie wiem czy ten post wyżej jest adekwatny akurat do tego tematu ale jakiś związek ma więc ok.
Aby była pełna jasność przypomnę Twoją działalność w tym temacie :
OrngCrsh 2-4-0 [33%] (to nie złośliwość, jednak swoich typów w styczniu nam nie prezentowałeś, więc wypada pokazać co ty w tym sezonie szerszemu gronu proponowałeś i jak to wypadło ???? )
Oczywiście statystyka którą podałeś nie kłamie, szkoda tylko że wybrałeś sobie taką porę na robienie podliczeń (szkoda dla mnie ???? ) bo ten styczeń to dla mnie jeden z gorszych okresów jeśli chodzi o przewidywanie NHL w ogóle odkąd bawię się w to u buków ;)
Czarna seria i zły okres podobno prędzej czy później dopadają każdego - dlatego też mój temat już w lutym nie będzie w dziale VIP, w zestawieniu z poprzednimi miesiącami pewnie nie wypadłbym tak źle ale na chwile obecną forma jest taka jaka jest.
Słów kilka o osobach które wymieniłeś - śledząc kilka innych forum w tym jedno zagraniczne zauważyłem że liga zaskakiwała wielu zasłużonych i znających się na rzeczy ludzi - taka już jest.
Z debiutantów w temacie spodobała mi się praca usera mik, mimo że także skuteczność podobna do mojej to jednak zauważyłem że wie o czym pisze.
Co do reszty to cóż ... ja nie wyobrażam sobie obstawienia wyniku spotkania NHL bez sprawdzenia który z bramkarzy wystąpi w danym meczu, jakie będą absencje i jak wygląda aktualna forma (nie tylko suche wyniki ...). Niektórzy w temacie zamieszczają &quot;analizy&quot; których nie chce mi się czepiać tylko dlatego że nie mam na to czasu (bo styczeń od zawsze jest dla mnie miesiącem z ograniczonym limitem czasowym). Ktoś napisał że analiza nie jest ważna liczy się skutek - finisz zdarzenia -&gt; ok każdy ma prawo mieć własne zdanie ja bym typu na NHL nie zagrał od osoby która nie wie kto jest kim w tej lidze.
Pozostaje liczyć tylko na to że w lutym wszyscy będziemy typować o wiele skuteczniej a National Hockey League okaż się bardziej przewidywalna i łaskawsza ;)
Zapraszam do pisania ;)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Jeśli chodzi o spotkanie Dallas vs Calgary to takie małe sprostowanie że Morrow i Lehtinen dziś zagrają ;)

A co do tych statystyk to zastanawia mnie ilość wytypowanych meczy od Winter Classic. Sam prowadzę sobie bilans od początku roku i wynosi on 3-3-0, stąd zastanawia mnie tak duża ilość spotkań przy moim nicku ;). Oczywiście nie mam nic przeciwko ujawnianiu takich rzeczy ponieważ niczego się nie wstydzę, jest jak jest raz lepiej raz gorzej.
Pozdrawiam.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Co do reszty to cóż ... ja nie wyobrażam sobie obstawienia wyniku spotkania NHL bez sprawdzenia który z bramkarzy wystąpi w danym meczu, jakie będą absencje i jak wygląda aktualna forma (nie tylko suche wyniki ...). Niektórzy w temacie zamieszczają &quot;analizy&quot; których nie chce mi się czepiać tylko dlatego że nie mam na to czasu (bo styczeń od zawsze jest dla mnie miesiącem z ograniczonym limitem czasowym). Ktoś napisał że analiza nie jest ważna liczy się skutek - finisz zdarzenia -&gt; ok każdy ma prawo mieć własne zdanie ja bym typu na NHL nie zagrał od osoby która nie wie kto jest kim w tej lidze.
Masz rację, w temacie powinny wypowiadać się osoby które mają pojecie o danej dyscyplinie - w tym wypadku o NHL. Sprawdzić sobie statystyki na typosferze każdy może w 5 sekund więc nie warto robić z tego analizy... ALE...
Od pewnego czasu zacząłem hokej grać opierając się na zasadzie ,,jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz&quot; oczywiście mając tutaj na myśli kilka ostatnich spotkań danej drużyny i muszę przyznać, że z efektów jestem zadowolony. Do tego podpatruje oczywiście kontuzje. Nie jestem specem od NHL ale na dziś od siebie proponuję typ na Dallas Stars. Calgary prezentuje się bardzo mizernie a kurs na gospodarzy jest naprawdę kuszący.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Masz rację, w temacie powinny wypowiadać się osoby które mają pojecie o danej dyscyplinie - w tym wypadku o NHL. Sprawdzić sobie statystyki na typosferze każdy może w 5 sekund więc nie warto robić z tego analizy... ALE...
Od pewnego czasu zacząłem hokej grać opierając się na zasadzie ,,jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz&quot; oczywiście mając tutaj na myśli kilka ostatnich spotkań danej drużyny i muszę przyznać, że z efektów jestem zadowolony. Do tego podpatruje oczywiście kontuzje. Nie jestem specem od NHL ale na dziś od siebie proponuję typ na Dallas Stars. Calgary prezentuje się bardzo mizernie a kurs na gospodarzy jest naprawdę kuszący.
I powiem Ci że jest pewna logika w tej twojej zasadzie ???? i jest to nie głupi pomysł. Chociaż wielokrotnie widziałem zwroty typu w jeden dzień masakrują silnego przeciwnika a w następny grają totalnie przeciętnie przegrywając ze średnio silnym rywalem ... ???? Ale tak jak mówię ma to szansę powodzenia.

Ja zagrałem dziś Calgary ... 8 lost drużyny której naprawdę nic nie brakuje ? .. nic ! Czemu osiągnęli tak fatalny rezultat ? Po pierwszych trzech-czterech przegranych pisałem że grają dobrze, jednak w kolejnych to już dobrze nie wyglądało i przegrywali zasłużenie ... Dziś wierzę że Kanadyjska ekipa się opamięta, Dallas jest także w dołku ostatnio. Te powroty o których wspomniał serdeczny kolega JR08 będą miały jakiś wpływ ale moim zdaniem minimalny bo nie spodziewam się dużego TOI (Time on Ice) zawodników wracających po tak długich absencjach.
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
Wybralem okres za 2010r., poniewaz jest najbardziej aktualny. Poza tym, 1 stycznia to taka psychologiczna bariera, mozna zaczac cos od nowa ;) Ale spodziewalem sie wytkniecia mi tej statystyki 2-4 z listopada hehe. Uznalem, ze nie jestem skuteczny, wiec przestalem pisac:razz: Najlepsze jest to ze od razu jak przestalem zaczela sie hossa, a juz w to co sie dzieje w styczniu nie moge uwierzyc.... jak powiedzialem 9-2 w singlach (kursy od 1.962 do 2.660 - pinnacle).
Moze faktycznie, przestane byc przesadny i zaczne pisac... we&#39;ll see...
A co do tego co napisales zgadzam sie w 100% - na NHL nic sie nie ugra patrzac jedynie na kursy i tabele... dla przykladu powiem, ze ostatnio niezle zarobilem na NJD, a przeciez sa tak wysoko w tabeli.. Oczywiscie, mozna sledzic kazdy trend, kazda statystyke, ale wydaje mi sie ze kluczem do sukcesu jest po prostu ogladanie meczow :cool: W NHL mecze rozgrywane sa w tak malych odstepach czasowych, ze o wiele latwiej wtedy polapac sie w aktualnej formie danego teamu - to taka moja rada hehe.
Natomiast najwiekszym wg mnie bledem jest stawianie na przelamanie negatywnej passy???? sledze typy na tym forum i pamietam jak ludzie na poczatku sezonu ostro stawiali na Caroline hehe a mi sie smiac chcialo, w koncu na ilu tam sie zakonczylo porazkach z rzedu? 13? albo teraz sytuacja w Calgary... (to do Odisio). Jak dostaja baty od wszystkich to czemu nie mieliby dostac jeszcze kolejnych 5 z rzedu? Zdecydowanie logiczniej jest stawiac na PODTRZYMANIE SERII ZWYCIESTW. Jak np ostatnio swietnie spisuje sie Ottawa...
No nic to tyle ode mnie... pozdro

JuanRoman08, bralem pod uwage rowniez typy z VIP... Czyli JuanRoman feat. NHL ????
 
bula 2

bula

Użytkownik
Spotkanie: New York Rangers - Carolina Hurricanes
Typ: 1
Kurs: 1,90
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

O godzinie 1.00 czasu polskiego rozpocznie się mecz pomiędzy New York Rangers a Carolina Hurricanes.
Mimo iż ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się korzystnym wynikiem dla NYR, dziś inaczej niż pewne zwycięstwo NYR nie może być.
Dlatego tak sądzę ponieważ Carolina jest ostatnia w tabeli i na wyjazdach spisuje się żenująco.
Natomiast NYR u siebie grają całkiem całkiem. Zdarzają im się wpadki ale jak muszą wygrać to wygrywają.
Dziś przed nimi mecz szczególny. Muszą go wygrać bo z kim robić punkty jak nie z takimi drużynami? a pkt NYR są bardzo bardzo potrzebne. Dlaczego?
Ponieważ są oni cały czas na pograniczu play-off więc niezaprzepaszczą pewnych punktów przed swoimi kibicami.

Przedstawię jeszcze jedne z ważniejszych wyników obydwu drużyn

NYR u siebie spisuje się następująco:


NY Rangers vs. Pittsburgh Penguins ⛔ 2:4 (porażka z takim przeciwnikiem to nie powód do wstydu)
NY Rangers vs. Tampa Bay 8:2✅ (wynik mówi sam za siebie)
NY Rangers vs. Montreal Canadiens 6:2✅(również bardzo dobry mecz w ostatnim czasie w ich wykonaniu
NY Rangers vs. Ottawa 0:2⛔ (Ottawa gra ostatnio bardzo dobrze i taki wynik przynajmniej mnie nie zdziwił)
NY Rangers vs. New Jersey 0-1⛔ (porażka dopiero po rzutach karnych)
NY Rangers vs. Dallas Stars ✅ 5:2 (pewne zwycięstwo)

Jak wdać ostatnio nie dawali szans zespołom lepszym od Caroliny Huricanes.

Mecze na wyjazdach Carolina Huricanes:


Philadelphia Flyers vs. Carolina 4:2 (porażka ze słabą drużyną)
Atlanta vs. Carolina 2:5 (wygrana ale Atalanta to nie jest klasowy przeciwnik)
Detroit Red Wings vs. Carolina 3:1 (porażka z drużyną o podobnych umiejętnościach co NYR
Toronto vs. Carolina 2:4 (wygrana z przedostatnią drużyną w konferencji)
Nashville vs. Carolina 4:2 (porażka ze słabo ostatnio grającym Nashville)
NY Rangers vs. Carolina 1:2 (po karnych,,wpadka NYR)

jak widać Carolina ostatnio radzi sobie z słabszymi rywalami, a gdy na drodze stają im nieco lepsze zespoly od razu nie mogą sobie poradzić.
Tak jak wcześniej wspomniałem NYR bardzo potrzebują tych pkt dlatego nie zaprzepaszczą tego meczu. Dodatkowo mogę powiedzieć że Carolina na wyjazdach wygrywała tylko 5 - krotnie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom