>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
dats13 74

dats13

Użytkownik
Florida Panthers - Carolina Hurricanes 1 @ 2.45 Expekt✅✅

Floryda wg mnie łapie drugi oddech, który ma ich poprowadzić po awans do playoffs. Pantery po zwycięstwie 7:4 na Flyers zakończyły złą passe 7 porażek i teraz czas iść za ciosem. Ponadto nadarza się do tego okazja bo na BankAtlantic Center zagoszczą Huragany niedawno najgorsza ekipa, lecz teraz ta drużyna wygrała 7 spotkań z rzędu i pnie się dalej, noc cóż aby kontynuować swoją najlepszą serie w tym sezonie trzeba pokonać Panthers. Floryda zespół zrównoważony z zdecydowanym liderem w bramce bo Tomas Vokoun dwoi się i troi i ma wielkie udziały w zwycięstwach swojej ekipy. Te dwa tygodnie widać przydały się Florydzie, szczególnie, że w końcu po długiej przerwie wrócił niezwykle ważny David Booth i od razu zdobył 6 pkt w 2 meczach. Hurricanes przez te wspomniane wygrane 7 meczy wg mnie tak na prawdę nie trafili na rywala w formie, ponieważ Ottawa już przegrywa, a Buffalo, New Jersey, Islanders i Toronto są w strasznie marnej dyspozycji. Wg mnie zapowiada nam się rewanż za porażkę w Carolinie, a Floryda musi korzystać z atutu własnej tafli i wygrywać, zwłaszcza z drużynami z własnej dywizji oraz konferencji, a wygrana z Huraganami może w przyszłości zaowocować bo prawdopodobnie te ekipy będą się biły o 8 lokatę.
 
tofinek 10

tofinek

Użytkownik
Dziś tak dla wszystkich którzy zastanawiają się nad typowaniem w meczu
Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs
Saturday March 6, 2010
ScotiaBank Place
12:03 p.m.
The Senators are struck by a flu bug with as many as eight players being affected including goaltender Brian Elliott. All will be game time decisions tonight.
It brings back memories of february 5th, 2004 when the Sens were overwhelmed by an in-game flu attack that ravaged the team in a 5-4 loss to the Leafs.
The Leafs will start Jonas Gustavsson tonight. It&#39;s The Monster&#39;s 1st start since February 5th at New Jersey.
No other lineup change is expected for the Leafs as Garnet Exelby will be the lone healthy scratch.
Senators defenceman Anton Volchrnkov is just 4 blocked shots shy of 1000 in the past five seasons.
 
luter 5

luter

Użytkownik
Ottawa Senators-toronto Maple Leafs
Roznica zwyciestwa
Typ:Toronto 2 bramki lub wiecej
kurs:5,40
bukmacher:Centrebet

Analiza:

Juz dzis o godzinie 1:00 czasu polskiego rozpocznie sie spotkanie pomiedzy Ottawa Senators a Toronto Maple Leafs.Spotkanie zapowiada sie bardzo ciekawie jak wszystkie konfrontacje pomiedzy tymi druzynami.Przejdzym jednak do rzeczy zdecydowany faworytem bukmacherow jest ekipa gospodarzy czyli Otawa Sentaros ktora przed przerwa olipmijska spisywala sie wrecz fenomenalnie jednak juz po przerwie ich forma nie byla juz tak dobra o czym mogo swidczyc porazki z NY Rangers i Carolina kazda w stosunku 1:4.Jesli chodzi o gosci ich gra rowniez nie zachwyca przegrana z Carolina i Bosonem po rzutach karnych wyglada jednak lepiej niz mecze Ottawy.Dzisiejszy mecz rzadzi sie jednak swoimi prawami jednak lepiej moim zdaniem prezentuja sie goscie z Toronto ktorych gra w ostatnich meczach mimo porazek moim zdaniem wygladala troche lepiej.uwazam ze Toronto ma spore szanse na zwyciestwo w tym meczu i powtorzenie wyczynu ktorego dokonali na swojej tafli czyli wygrana z Ottawa 5:0.Dlatego stawiam w tym meczu na zwyciestwo Toronto roznica 2 bramek lub wiecej po bardzo wysokim kursie jaki zaproponowal Centrebet​
 
bula 2

bula

Użytkownik
Spotkanie: Colorado Avalanche - St. Louis Blues
Typ: 1✅
Kurs: 2,20
Bukmacher: Ekspekt

Analiza:

Dziś o godzinie 3.00 rozpocznie się mecz pomiędzy Colorado Avalanche a St. Louis Blues. Mecz zapowiada się bardzo emocjonująco.
Ogólnie rzecz biorąc każdy kto by spojrzał tylko na tabelę od razu postawił by na Colorado...i w sumie dobrze ale należy się tutaj zastanowić dlaczego mamy aż tak wysoki kurs na St. Louis. A wynika to z tego że złapali oni jakąś dziwną formę dzięki której pokonują prawie wszystkich... Problem w tym że to jest NHL i dana seria nie trwa dłużej niż 3-4 mecze. Po drugie ostatni ich mecz i to w sumie niedawno bo 14 lutego zakończył się wynikiem 5-2 dla Colorado,,,więc nad czym tutaj się zastanawiać?

Przedstawię jeszcze ostatnie mecze tych drużyn

Mecze Colorado u siebie wyglądają następująco:

Colorado Avalanche vs. Detroit Red Wings 2:3⛔

Colorado Avalanche vs. Phoenix Coyotes 2:1✅

Colorado Avalanche vs. Atlanta 4:3✅

Colorado Avalanche vs. St Louis 5:2✅

Colorado Avalanche vs. Edmonton 3:0✅

Colorado Avalanche vs. Columbus 5:1✅

Jak widać Colorado u siebie spisuje się fantastycznie. Ostatnio przegrali tylko po niesamowitej walce z Detroit o którym pisałem już we wcześniejszych moich typach że oni muszą wygrywać robią tak co roku czyli walczą niesamowicie przed końcem sezonu.

Natomiast mecze St Louis wyglądają tak:

Dallas Stars vs. St Louis 1:6

Phoenix Coyotes vs. St Louis 2:5

Colorado Avalanche vs. St Louis 5:2

Chicago vs. St Louis 2:3

Edmonton vs. St Louis 1:2

Vancouver vs. St Louis 3:2

jak widać po meczach złapali bardzo dobrą formę. Jednak według mnie dzisiaj zostanie ona przerwana. Ponieważ Colorado u siebie gra BDB i nie da się ograć byle komu przed własną publicznością. po drugie walczą oni cały czas o fazę play-off więc z kim wygrywać jak nie z takimi przeciwnikami ?

Według mnie w dzisiejszym meczu padnie wynik 4-3 dal Colorado
 
K 0

kubacki21

Użytkownik
spotkanie: Detroit Red Wings vs Chicago Blackhawks
typ:2
kurs:1.9
Buk:bwin
Analiza: Dzis o godz.18:35 odbędzie się spotkanie Detroit Red Wings kontra Chicago Blackhawks moim faworytem jest Chicago ich dorobek to 43 zwycięstwa a tylko 16 porażek a Detroit ma ich znacznie mnie bo tylko 30 wygranych a 22 przegranych i sa na miejscu 3 w CENTRAL DIVISION a Chicago na 1 Myślę ze Chicago bez żadnych przeszkód dopiszą sobie następną wygraną.
 
S 19

slawus109

Użytkownik
Spotkanie: Edmonton Oilers - New Jersey Devils
Typ: 2
Kurs: 1.80
Buk: betsson
Analiza:
Jutro o 2 rano dojdzie do spotkania Nafciarzy z Diabłami w lidze NHL. Zdecydowanym faworytem jest tutaj drużyna gości. Edmonton w tych rozgrywkach a także już któryś z kolei spisuje się fatalnie. wygrało ostatnio mecz z Minnesota ale po dogrywce a Minnesota to też nei przeciwnik wysokich lotów.
Drużyna popularnych diabłów przegrała ostatni mecz na ciężkim terenie w Calgary ale wcześniej ograła drużynę San Jose Sharks, a więc nie byle kogo. Jeżeli New Jersey chce jeszcze walczyć o zwycięstwo w dywizji atlantyckej taki mecz musi wygrać. Kurs też zachęcający zważywszy na formę gospodarzy. Devils powinno też postarać sie odegrać za porażke z Edmonton u siebie z 2008-11-10 gdzie przegrało 2-1. Dziś Diabły powinny roznieść Nafciarzy i pokazać klasę i chęć walki może nawet o puchar ????
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Nashville Predators - Vancouver Canucks -&gt; under 5,5 [1.90] ⛔
Nasville zwłaszcza u siebie starają się dobrze organizować grę we własnej tercji, w ostatnich dwóch meczach u siebie stracili odpowiednio 3 (z Edmonton) i 2 (z LAK), ogólnie ciężko temu zespołowi wbić over 2,5 bramki w meczu jeśli mają w miarę dobry dzień. Dziś w bramce Preds, Pekka Rinne Fin jest bardzo stabilnym bramkarzem, naprzeciwko Roberto Luongo, który po Igrzyskach stał się niemal bohaterem narodowym Kanady. W całym turnieju olimpijskim legitymował się GAA = 1.75 i w NHL stać go na na prawdę udane występy. Na trzy spotkania w tym sezonie dwa razy padł under (2-3, 4-1), niepewny jest występ jedynej chyba gwiazdy Nashville czyli Shea Webera który doznał jakiegoś urazu ręki a to znacznie ogranicza możliwości Preds w ataku (przede wszystkich w power play). Co do Vancouver to kontynuują oni turnee po całej Ameryce, na które wygnały ich igrzyska, wiedzie się im różnie ich siłą wydają się właśnie Special Teams przy grze 5 on 5 mają oni lekkie problemy ze zdominowaniem rywali.
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
Edmonton Oilers - New Jersey Devils 1 +0.5 @ 2.27 @ Pinnacle ✅✅

Wychodzę z założenia, że New Jersey przyjedzie do Rexall na mecz w którym odniosą łatwe zwycięstwo, ale wg mnie mogą się na tym przejechać. Edmonton zmarnowało sezon i teraz powinno im zależeć tylko na tym aby to upokorzenie było jak najmniejsze. Odkąd do Diabłów dołączył Ilya Kovalchuk to i skończyła się wysoka dyspozycja i wygrywanie meczy. Devils mają problemy zarówno w obronie jak i w ofensywie, nawet spadek formy nie ominął Martina Brodeur&#39;a, który tak naprawdę przesiedział IO na ławie, a teraz puścił 13 bramek w zaledwie 3 spotkaniach. Oilers ostatnio grają lepiej niż było nam to już widywać w tym sezonie. Tylko prześladuję ich fatum 3 tercji, ponieważ większość spotkań przegrali w ostatnich 20min. Tak było z Chicago i Nashville i wielu innych meczach. Ostatnio wygrali z Wild choć po karnych, ale liczy się zwycięstwo. Dobrze spisał się Jeff Deslauriers, który wybronił 28 z 29 strzałów gości oraz Mike Comrie, który strzelił bramkę oraz karnego dającego 2pkt. Lista kontuzji Edmonton jest długa i dotkliwa, ponieważ urazy leczą Sheldon Souray, Ladislav Smid, Ales Hemsky i Nikolai Khabibulin, lecz udaję się ich zastąpić większym i mniejszym stopniu. Nie stawiam w tym meczu Nafciarzy jako faworyta, lecz sądzę, że stać ich na wydarcie jakiś punktów.
 
bula 2

bula

Użytkownik
Spotkanie: Philadelphia Flyers - Toronto Maple Leafs
Typ: 1
Kurs: 1,70✅
Buk: Betgun

Analiza:

Dzisiejszej nocy o godzinie 1.00 rozpocznie się mecz pomiędzy Philadelphia Flyers a Toronto Maple Leafs.
Wybrałem po raz pierwszy mecz z taki niskim kursem ale to z powodu ubogiej listy meczy na dzisiejszą noc z NHL.
Tak jak wspomniałem wcześniej kurs niski ale za to mecz pewny.
W konferencji wschodniej Philadelphia znajduje się na 6 miejscu czyli na razie ma zapewniony udział w fazie play-off. Natomiast Toronto znajduje się na.... ostatnim miejscu czyli na 16. Toronto w sumie jakby się troszkę ocknęło w ostatnich meczach raz wygrana po karnych drugi zaś mecz to porażka po karnych. Natomiast Philadelphia ostatnio 2 porażki pod rząd ale to na wyjeździe gdzie zawsze im nie szło.

Ostatnie mecze Philadelphia Flyers u siebie:

Philadelphia Flyers vs. Montreal Canadiens 3:2✅
Philadelphia Flyers vs. New Jersey 3:2✅
Philadelphia Flyers vs. NY Islanders 2:1✅
Philadelphia Flyers vs. Atlanta 3:4⛔
Philadelphia Flyers vs. Pittsburgh Penguins 1:2⛔
Philadelphia Flyers vs. Carolina 4:2✅

Jak widać u siebie spisują się ostatnio bardzo dobrze. Nie roznoszą przeciwników wygrywając kilkoma bramkami ale jak widać przeciwnicy byli również nie najgorsi. Jeżeli spojrzymy na ich ogólny bilans meczy u siebie to jest on oczywiście na korzyść zwycięstw 19-11.

Ostatnie mecze Toronto na wyjeździe:

Ottawa vs. Toronto 1:2 (po karnych)✅/⛔
Boston Bruins vs. Toronto 3:2 (po karnych)✅/⛔
St Louis vs. Toronto 4:0✅
New Jersey vs. Toronto 4:3✅
New Jersey vs. Toronto 5:4 (po dogr.)✅/⛔
Florida vs. Toronto 2:0✅

Grają różnie,,, ale ogólnie rzecz biorąc słabo. Porażki 4-0 z St Louis czy Floridą 2-0 potwierdzają jakby moje słowa. Ich bilans ogólny meczy na wyjazdach również jest nie najlepszy 9-18.
Po drugie oni o nic już tak naprawdę nie grają, natomiast Philadelphia walczy o fazę play-off a więc porażka była by wielką niespodzianką i głupotą zespołu Philadelphi Flyers. Z kim zbierać punkty jak nie z takimi przeciwnikami...
Według mnie padnie wynik 4-1 dla Philadelphi
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Washington Capitals - Dallas Stars -&gt; Dallas Over 2,5 goals [1,80]✅
Jak jest z siłą Capitals w ataku każdy nawet mniej rozgarnięty fan NHL wie, strzelają w każdym meczu, linie atakujące są tak sprytnie ustawione że nawet gdy jeden z liderów ma słabszy dzień to jest w stanie go zastąpić drugi i trzeci i tak naprzemian Backstrom Semin Ovechkin dają czadu. Ale ja dziś nie o tym, Caps strzelają ale również tracą, płacą oczywiście za swoje nastawienie które mówi nie ważne ile stracimy w 1 i 2 tercji i tak zdążymy to odrobić w trzeciej ???? Dallas grają bardzo fajnie w ataku, ostatni raz oglądałem cały ich mecz co prawda ponad miesiąc temu ale zrobili na mnie pozytywne wrażenie bo naprawdę szybko i żwawo to wyglądało w tercji ofensywnej. Przedwczoraj Stars wbili 3 gole Pittsburghowi którego defensywa jest nawet lepsza niż ta w stołecznej drużynie, dziś też wydaje mi się że mogą namieszać a czy wystarczy to na wygraną to już zależy od wielu wielu innych czynników. Varlamov w bramce, z nim jest różnie raz jego gwiazda świeci mocno raz bardzo gwałtownie spada ... mam dziś nadzieje na ten drugi scenariusz.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Hehe... dokladnie taki sam typ milem napisac jak Odisio, ale mnie ubiegl ???? A jako argument chcialem dac wlasnie mocniejsza defensywe Pingwinow a i tak utrate 3 goli... No nic pozostaje tylko mi sie zgodzic....;)
pozdrawiam.
 
luter 5

luter

Użytkownik
Los Angeles Kings vs. Columbus Blue Jackets
Typ:Aleksander Frolov strzeli bramkę
kurs:4,00
bukmacher: DOXXbet

Analiza:

Juz dzis o godzinie 4:30 czasu polskiego rozpocznie sie spotkanie pomiedzy LA Kings a Columbus Blue Jackest.Spotkanie zapowiada sie bardzo ciekawie poniewa gospodarze jak i goscie beda walczyc o kazdy punkt.Co do LA Kings ich forma w ostatnich 6 meczach nie zachwyca bo udalo im sie zaledwie wygrac 2 z owych 6 meczy.Co do gosci jest podobnie a praktycznie tak samo z ta mala roznica ze owsze kurtki wygraly rowniez 2 z 6 ostatnich mecz leczy bylo to przed czarna seria 4 poraze z rzedu ktore odniesli ostatno gracze Columbus.mnie jedna dzis nie interesuje tak bardzo zwyciezca lecz zawodnik LA Kings Aleksander Frolov ktory ostatnio rozgrywa dosc dobre mecz po tym jak druzyny wrocily do gry po przerwie olimpijskiej.Rosjanin w 3 meczach ktore rozegral po przerwie olimpijskiej zanotował 2 trafienia oraz 2 asysty a jego gra znacznie sie poprawila.Mysle ze i dzis Lewoskrzydlowy Los Angeles pokaże swoje umiejetnosci snajpersie i strzeli przynajmniej jedna bramke w tym meczu zwlaszcza ze w poprzednim pojedynku pomiedzy tymi druzynami na tafli w LA zanotował 2 gole.Dlatego stawiam w tym meczu na zaklad ze grasz |Kings Aleksander Frolov strzeli przynajmniej jedna bramke​
 
hq_ 0

hq_

Użytkownik
Los Angeles Kings - Columbus Blue Jackets

Typ:
2
Kurs: ~3.50​

Typ odważny na pewno ale warty ryzyka. Kursy chodzą po 3.50 nawet. Na tafle w Los Angeles wyjadą drużyny Blue Jackets i Kings. Columbus ostatnio co prawda słaba forma ale porażki albo jednobramkowe albo po dogrywce/karnych. Za to LAK gra w kratkę, zwycięstwa przeplatane porażkami. Myślę że szanse są wyrównane a kursy mocno przesadzone. Jak pokazuje historia Blue Jackets mogą postawić trudne warunki nawet w hali Kings&#39;ów (ostatnie pięć meczów - WWLWL). Po tylu niefartownych porażkach przyszedł czas na przełamanie. Bądźmy dobrej myśli.
 
bula 2

bula

Użytkownik
Spotkanie: Washington Capitals - Dallas Stars
Typ: 1
Kurs: 1,57
Bukmacher: Expekt

Analiza:

Dziś w nocy o godzinie 1.00 rozpocznie się mecz pomiędzy Washington&#39;em Capitals a Dallas Stars. Wybrałem znów mecz z niskim kursem a to dlatego że innych nie ma...po drugie lepiej podtrzymać dobrą passę trafnych typów ????
Zwycięzca tego meczu jest tak oczywisty jak to że jutro będzie wtorek...
Krótko mówiąc gra aktualnie najlepsza drużyna NHL z zespołem z końca stawki...
Washington wygrywa u siebie ze wszystkimi są w nieziemskiej formie i tak na prawdę sam nie wiem która drużyna na ich terenie mogła by im zagrozić.
Na szczęście Dallas ostatnio coś wygrało ze swoich meczy bo tak byśmy mieli kurs 1,20 ...
Przedstawię teraz ostatnie mecze tych drużyn.

Mecze Washington Capitals u siebie:

Washington vs. NY Rangers 2:0✅
Washington vs. Tampa Bay 5:4✅
Washington vs. Pittsburgh Penguins 5:4✅
Washington vs. Atlanta 5:2✅
Washington vs. Tampa Bay 3:2✅
Washington vs. Florida 4:1✅


Co tu dużo mówić... Wszystko widać czarno na białym. Wygrywają ze wszystkimi. Chodzi tu głównie o ich mecze u siebie. teraz UWAGA! Ogólnie w lidze meczy u siebie mają bilans 25-3 !!!!!!!!!!! To jest nokaut!!!
Powtórzę to jeszcze raz. U siebie z taką drużyną jak Dallas poradzą sobie z zawiązanymi oczami! nawet bez Alexander&#39;a Ovechkin&#39;a. ???? )

Mecze Dallas Stars na wyjeździe:

Pittsburgh Penguins vs. Dallas Stars 6:3✅
Phoenix Coyotes vs. Dallas Stars 0:3⛔
Calgary vs. Dallas Stars 1:3⛔
Chicago vs. Dallas Stars 4:3✅
Columbus vs. Dallas Stars 2:1✅
Colorado Avalanche vs. Dallas Stars 4:0✅

W sumie sprawili ostatnio niezłą niespodziankę w meczu z Phoenix&#39;em ????
Problem w tym że to &quot;ostatnio&quot; miało miejsce przed ZIO. Po igrzyskach zagrali 3 mecze...w tym jeden u siebie z Pittsbourgh&#39;iem poza tym zaliczyli porażkę z St. Louis 6-1 i Los Angeles 5-1. Tak więc dzisiaj mieli by szanse z Washingtonem gdyby grali w polu 5 na 2 ????

Typuję wynik 7-1 ????
 
dats13 74

dats13

Użytkownik
Toronto Maple Leafs - Boston Bruins ML 1 @ 2.15 Pinnacle ✅✅

Powtórka środowego spotkania, ale teraz w Air Canda i oczekuje rewanżu od Toronto za porażkę po SO. Maple Leafs jeszcze nie wygrało w regulaminowym czasie od olimpiady, ale w ostatnich 3 meczach wyjazdowych udało im się w 2 starciach wyjść z punktami. W meczu w Banknorth Garden aż takiej wielkiej dominacji Bruins nie było, a nawet Liście mogły wyjść bez problemu na prowadzenie 3-1, ale nie wykorzystali dwóch one on one.Toronto było dosyć aktywne przed trade deadline i znacznie wzmocniło swoją obronę i to widać przynajmniej w meczu z Bostonem. Dion Phaneuf i Tomas Kaberle nie są przeciętnymi defensorami, a przecież dawny Płomień był uważana za jednego z najlepszych obrońców, a w szczególności w grze ciałem. Tylko to wszystko odbiło się trochę na ofensywie. Tak naprawdę został tylko rasowy snajper Phil Kessel, który będzie jeszcze bardziej zmotywowany przed meczem bo Niedźwiadki się go pozbyły. W bramce zaprezentuję się chyba Jonas Gustavsson, przyzwoity bramkarz, który zatrzymał Ottawę. Ekipa z Massachusetts nie jest w najwyższej formie, 4 mecze i 2 wygrane, jedna po SO i 2 porażki. Choć pokonać Isladners ostatnio to nie sztuka, a przegrać u siebie z Habs aż 1-4 to trochę przypał. Boston ma problemy z skutecznością, bo strzela 2 bramki na mecz, gdy 3 to już dużo jak na nich. Teraz do tego dochodzi kontuzja lidera i kapitana Marc&#39;a Savard&#39;a być może poważna bo zemdlał na lodzie, to napewno odbije się na ofensywie Miśków. Pomiędzy słupkami Tim Thomas, ponieważ Tuukka Rask ma problemy z kolanem. Tim ten sezon nie zaliczy w pełni do udanych bo po zeszłorocznej nagrodzie Vezina Trophy wymaga się więcej. Mecz być może bez dużej ilości goli, ale stojący na dobrym poziomie i wg mnie to jednak drużyna z prowincji Ontario powinna zjeżdżać z lodu z podniesionymi gł0owami
 
orngcrsh 251

orngcrsh

Użytkownik
NYI@PHI Philadelphia ML 1.40 2-3 ✅
CLB@ANA Anaheim ML 1.50 5-2 ⛔ okazuje sie ze jednak Anaheim to syf, tym gwiazdkom tam chyba sie w glowach pomieszalo hehe
AKO 2.10 Pinnacle ⛔

W NHL nie ma pewniakow, jednak typ na Flyers w dzisiejszym meczu z New York Islanders szacuje na co najmniej 90%:cool: Za zwyciestwem Lotnikow przemawia absolutnie wszystko. Zawodnicy Orange&amp;Black sa zdrowi (jedynym kontuzjowanym jest Emery, jednak z powodzeniem zastepuje go Leighton), natomiast w teamie z NY mamy sporo absencji (oprocz kontuzjowanych: DiPietro, Witta, Martinka, Huntera i MacDonalda dzisiaj nie wystapia prawdopodobnie rowniez kapitan druzyny Weight oraz Comeau, a wiec kluczowi hokeisci Isles). Po drugie, statystyka bezposrednich meczow jest niezwykle korzystna dla Flyers - wygrali 10 ostatnich starc. We wlasnej hali ich zwycieska passa trwa juz od 9 spotkan!!! Jak widac NY Islanders to wygodny przeciwnik dla Lotnikow i nie sadze zeby dzisiaj byl w stanie odebrac im jakiekolwiek punkty. Philadelphia bedzie chciala w tym meczu zblizyc sie na dystans 5 punktow do zajmujacego 4. miejsce na Wschodzie New Jersey (a nie dlugo jeszcze ostatni bezposredni mecz z NJ..). Wydaje mi sie ze celem Pomaranczowych jest wlasnie wspomniane 4. miejsce zapewniajace home ice advantage w pierwszej rundzie playoff... Dogonienie Pingwinow wydaje sie byc juz malo realne..

Druga czesc skladowa dzisiejszego dubla to typ na Anaheim. Nie dawno pisalem o duzym potencjale tego zespolu, jednak w dalszym ciagu Ducks nie potrafia go wykorzystac... Swoj ostatni mecz przegrali z Montrealem w ostatnich sekundach (2 minuty przed koncem spotkania prowadzili jeszcze 3-1), pare dni wczesniej mimo prowadzenia 2-0 i zdecydowanej przewagi na lodzie rowniez przegrali, tym razem z Colorado.. Cos trzeba z tym zrobic i mysle ze w starciu we wlasnej hali z Columbus zawodnicy z Anaheim w koncu zachowaja zimna krew do konca regulaminowego czasu gry.. Rywal jest w dolku, przegrywa mecz za meczem (5 porazek z rzedu), a wczorajszy wynik 0-6 w Los Angeles mozna nazwac totalna kompromitacja Jackets (zaledwie 11 strzalow oddanych na bramke Quicka). Gdyby tego jeszcze bylo malo, przeciwko Ducks nie zagra Rick Nash, ktory w meczu z LA zjechal z lodu i juz nie wrocil.. Chyba nie musze tlumaczyc jak wazny dla teamu z Columbus jest wspomniany zawodnik:cool:



i dwa single:

OTT@EDM Edmonton ML 2.53 Pinnacle 4-1 ⛔

OTT@EDM under 5 2.41 Pinnacle 4-1 zwrot

Mysle, ze w przypadku tego meczu nie mozna sugerowac sie pozycjami teamow w tabelach swoich konferencji. Zarowno Ottawa jak i Edmonton prezentuja ostatnio porownywalnie slaby poziom;) Mimo ze Oilers nadal sa przetrzebieni kontuzjami, nie jest to dla nich zadna nowosc i fakt ten nie powinien miec jeszcze bardziej negatywnego wplywu na ich gre. Natomiast Ottawa gra z meczu na mecz gorzej, ciagle nie ma Foligno i obroncow: Kuby oraz Campoliego a w ostatnich dniach caly zespol walczy z grypa (az 11 zawodnikow jest oslabionych). Po przerwie spowodowanej olimpiada Nafciarze graja nawet przyzwoicie, mimo dwoch wyjazdowych porazek (w Nashville i Chicago), w ostatnich meczach we wlasnej hali odprawili z kwitkiem Minnesote 2-1 i New Jersey 2-0 (jak widac wyniki bardzo underowe) - takze widac mecza sie ale punktuja. Mysle ze bedziemy mieli do czynienia ze slabym widowiskiem, niskim wynikiem, ale bardziej na korzysc Edmonton.



single bets 17-21-2 [45%] -590,6 units
2-team bets 5-8-0 [38%] -31 units
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Minnesota Wild - Florida Panthers -&gt; Florida win (ML) [2.56] ✅
Nie sposób przejść obok takiego kursu obojętnie ???? Ostatnią porażką Minnesota zapewniła sobie spokojny żywot już w tym sezonie - do play off na pewno nie awansują. Przebudowa zespołu w tym sezonie odniosła moim zdaniem dosyć mizerny skutek chociaż przebłyski były. Wild przegrali dwa mecze z rzędu, chociaż blamażu nie było i gra wyglądała w miarę dobrze to myślę że nadchodzi przegrana. A to dlatego że dziś gościć będą rozpędzonych Panthers, Pantery, które chyba na poważnie traktują cel czyli awans do play offów. Dużych szans im nie dawałem ani na początku ani w środku sezonu ale ostatnimi grami zaczynają mnie do siebie przekonywać. Zasłużone zwycięstwo z Caroliną 4-1 (a Hurricanes ostatnio leją wszystkich równo) i Philadelphią (która również w ostatnim okresie była na mocnym gazie) każą brać pod uwagę opcję pod tytułem Florida in the play offs. Michael Frolik strzelił dwa gole Carolinie, Kamil Kreps dwukrotnie pokonał bramkarza Lotników nie zdziwię się jak dzisiaj David Booth ustrzeli &quot;dublet&quot; bo Florida dysponuje młodą często dosyć niezorganizowaną kadrą ale szybkości czy też waleczności nie można im odmówić. Panthers gorzej prezentują się na pozycji obrońców ale zawsze mogą liczyć na poprawnego Vokouna. Biorąc pod uwagę absencje Wild w ataku (Boogaard, Pierre-Marc Bouchard, prawdopodobnie Clutterbuck) może FLA uda się w tym meczu nie stracić więcej niż 1-2 bramki co przy ich ostatniej skuteczności (last 3 games ; 13 goli co daje średnią powyżej 4 na mecz ...)
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Takze myslalem o typie na Kaczory, ale jak wszedlem i zobaczylem jak spadl kurs oraz to iz stawiaja na nich dzis &quot;wszyscy&quot; to odrazu mi sie odwidzialo;)

Ja na dzis proponuje Blyskawice ML. Goscie zawsze dobrze grali w Montrealu, a do tego dochodzi fakt, ze Montreal powinien przegrac juz ostatni mecz z Kaczkami. Blsykawice maja wcale nie slabszych graczy niz Anaheim wiec byc moze to oni dzis beda swietowac WIN. Montreal daje dzis odpoczac Price&#39;owi lub czuja sie na tyle mocni, ze ida na front Halak&#39;iem. Mysle, ze to gorszy zmiennik...Warto zaznaczyc, ze w ostatnim tygodniu Martin St L. stanowil jedno osobowa armie, byl zawodnikiem ktory moze nie strzelal bramek ale to on otwieral do niej droge. Fajnie wyglada takze, ostatnie 6-2 nad Atlanta ale nie ze wzgledu na wynik bo to nic wielkiego &quot;opedzlowac&quot; slaba Atlante, tylko fakt, ze zawodnicy trafili do siatki, a co za tym idzie wyjda dzis napewno bardzo zacheceni...
pozdrawiam.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
&quot;Wyścig trwa...&quot; to najlepszy tytuł odnośnie tego spotkania. Przed sezonem chyba nikt nie brał pod uwagę takiego scenariusza, jednak na tę chwilę sytuacja Detroit jest ciężka, pomimo tego iż aktualnie są na 8 miejscu premiującym udział w PO, to na dobrą sprawę niczego pewni być nie mogą. Dziś jedno ze spotkań, które powinni wygrać, by nie powiedzieć że muszą. Rywale z Calgary w identycznej sytuacji jak Detroit i jedyna różnica to punkt więcej po stronie Red Wings. Ostatnie występy obu zespołów prognozują dziś wyrównane i ciekawe spotkanie. Na tę chwilę ciężko określić styl Detroit ponieważ potrafią całkowicie zdominować rywali jak choćby w drugiej tercji spotkania z Chicago, jednak co z tego gdy mimo wszystko cały czas wynik nie jest pewny.
Po stronie Płomieni również próżno szukać stabilizacji jednak ostatnie przebudzenie Iginli na pewno bardzo dobrze wpłynie na całą drużynę. Calgary ciekawie rozegrało politykę transferową ponieważ wszystkie ruchy zostały wykonane przed Igrzyskami, aby drużyna miała czas do lepszego zgrania i ostatecznej walki.
Mimo mej sympatii dla ekipy Calgary, dziś decyduję się na Detroit ponieważ w mojej ocenie mają więcej doświadczenia, większy potencjał i będąc w dość trudnej sytuacji nikt w tej ekipie nie panikuje i pewni swego zawodnicy Skrzydeł zapewniają że na pewno nie zabraknie ich w walce o Stanleya.

Detroit Red Wings 60&#39; ⛔1.85 Gamebookers
 
bula 2

bula

Użytkownik
Spotkanie: Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning
Typ: 1
Kurs: 2,20✅
Buk: Expekt

Analiza:

Dzisiejszej nocy go godzinie 1.30 rozpocznie się mecz pomiędzy Montreal Canadiens a Tampa Bay Lightning.
Mecz według mnie zacięcie wygląda tylko na kursach... na tafli będzie już zupełnie inaczej.

W pierwszej kolejności muszę to powiedzieć bo jest to info chyba najważniejsze. Montreal zagrał 4 mecze po przerwie z powodu ZIO, i najważniejsze jest to że aż 3 z nich były wygrane!!! Przegrali tylko z San Jose Sharks i to 3-2. Poza tą porażką 3 piękne wygrane.
z Bostonem 4-1, z Los Angeles 4-2, oraz z Anaheim 4-3. Były to mecze rozegrane na wyjazdach, a więc dzisiaj mają pierwszą szansę od prawie miesiąca na popisanie się przed własną publicznością.

Natomiast Tampa po przerwie zagrała 3 meczyki. Porażka u siebie z Philadelfią aż 7-2!!! przegrana z Washingtonem 5-4 na wyjeździe i wygrana 6-2 z Atlantą u siebie.
Ogólnie rzecz biorąc Montreal gra u siebie całkiem dobrze(dziś będą mieli szansę to potwierdzić) Natomiast Tampa na wyjazdach gra ogólnie rzecz biorąc słabo wygrali tylko 9 meczy wyjazdowych w tym sezonie a więc bardzo mało. Również w tabeli konferencji Montreal jest wyżej ale to już logiczna sprawa.

Kolejną ważną informacją są kontuzje w obydwu drużynach.

Montreal:
Mike Cammalleri - nie gra już od dawna i nie wiadomo kiedy wróci a więc Montreal bez niego jak widać sobie radzi
Marc-Andre Bergeron - to samo co ten wyżej wiadomo tyle że wróci pod koniec marca
Paul Mara - powraca na dzisiejszy mecz

Ogólnie nie mają problemów z zawodnikami i w ostatnich meczach bardzo dobrze sobie radzili bez Paul&#39;a a więc dziś powinno być idealnie. Natomiast nieco inaczej wygląda to w drużynie gości

Tampa Bay:
Dziś na pewno nie zagrają - Paul Ranger oraz David Hale

Na koniec przedstawię ich 6 ostatnich meczy gospodarzy z własnej tafli a gości z meczy wyjazdowych.

Montreal Canadiens:

Montreal Canadiens vs. Philadelphia Flyers 2:6⛔
Montreal Canadiens vs. Washington 6:5✅
Montreal Canadiens vs. Boston Bruins 0:3⛔
Montreal Canadiens vs. Pittsburgh Penguins 5:3✅
Montreal Canadiens vs. Vancouver 3:2✅
Montreal Canadiens vs. NY Rangers 6:0 ✅

Jak widać ostatnio pokonali bardzo wartościowych przeciwników. NYR, Vancouver, Pittsbourgh czy Washington to przecież najlepsze zespoły z NHL!!!

Tampa Bay:

Washington vs. Tampa Bay 5:4
✅
NY Rangers vs. Tampa Bay 5:2✅
NY Islanders vs. Tampa Bay 5:4✅
Atlanta vs. Tampa Bay 1:2⛔
Washington vs. Tampa Bay 3:2✅
NY Rangers vs. Tampa Bay 8:2✅

Jak widaćgrają bardzo słabo. Praktycznie same wtopy i wymęczone zwycięstwo ze słabą Atlantą.

Dzisiaj nie widzę innego wyniku jak pewne zwycięstwo drużyny z Kanady.
Nawet fajnie że mamy aż tak wysoki kurs, zawsze więcej się zarobi. ????
POLECAM TEN TYP

Według mnie padnie wynik 5-1 ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom