>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
T 52

thedon

Użytkownik
...no chyba sobie zartujesz....​
tez uwazam ze Boston dzisiaj wygra aczkolwiek chyba zapomniales o zeszlorocznych PF
Nie wzialem pod uwage meczow PO bo to zupelnie z reguly inna bajka.
Dodam wiec ze w 7 meczu rywalizacji Carolina przechylila szale na swoja strone po wygraniu meczu po dogrywce. W 3 pozostalych meczach na terenie niedzwiadow 2 razy gospodarze wygrali 4-1 i 4-0 oraz raz przegrali. W sumie to jeszcze jeden powod zeby zagrac na Boston. Bo na pewno beda chcieli sie zrewanzowac za tamta porazke.
PS: Fakt troche niefortunnie mi sie powiedzialo ???? ale moze cos w tym jest :spokodfhgfh:
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Początek typowania NHL to na razie dwie porażki, dwukrotnie ekipa Colorado przeciwko której stawiałem potrafiła pokonać lepsza na papierze zespoły. O ile w meczu SJS wynikało to trochę z przypadku i wyglądało głównie na słabość obronną Sharks to już za dzisiejszy mecz przeciwko VAN należą się Avalanche duże oklaski, pokazali dobrą grę a na szczególne pochwalenie ponownie zasłużył bramkarz Anderson (shutout w tym meczu). Kto by przypuszczał że Roberto Luongo z VAN po dwóch meczach sezonu zasadniczego będzie miał na koncie 7 puszczonych bramek ...
Typ na nocne przełamanie ????

Atlanta Trashers - Tampa Bay Lightning -&gt; Tampa Bay win (2,70) [Jetbull]
⛔
Zaczynając od Atlanty, gwiazda tej drużyny Ilya Kovalchuk postawił włodarzom klubu jasne warunki : nie przedłużam kontraktu dopóki zespół nie zostanie na tyle silnie wzmocniony aby walczyć o play offy. Życzenia Kovalchuka zostały spełnione dosłownie w minimalnym stopniu (sprowadzono centra Nika Antropova oraz obrońce Pavla Kubine) i Ilya do tej pory kontraktu nie przedłużył. Kolejna pozytywna postać znajdująca się w szeregach Trashers to bramkarz Kari Lehtonen, jest on jednak od dłuższego czasu kontuzjowany i w jego miejsce grać będzie przynajmniej w początkowych meczach sezonu Ondrej Pavelec, najdelikatniej mówiąc niedoświadczony i chyba nie tak utalentowany jak Lehtonen - jego GAA z ubiegłego sezonu 3.60 nie robi dobrego wrażenia. Wypada również przed pierwszym meczem sezonu w wykonaniu Atlanty przypomnieć że zespół ten miał różne zawirowania natury finansowej, pojawili się chętni na kupno klubu, pisano dużo o możliwych przenosinach do innego miasta lub kilku innych dziwnych opcjach które z pewnością na samą wartość sportową nic dobrego nie przyniosły. Tampa Bay Lightning to natomiast mocno wzmocniona ekipa, która ma wszelkie powody do patrzenia z optymizmem na ten sezon. Z drugim numerem draftu do zespołu trafił Victor Hedman, obrońca który wraz ze sprowadzonym z VAN Ohlundem ma za zadanie zapobiec dużym stratom bramkowym które notorycznie notował zespół TBL w sezonie poprzednim. Wzmocniono i tak niesamowicie silny już atak, do St. Louisa Lecavaliera i Stamkosa dołączył kolejny strzelec wyborowy Alex Tanguay. Jeśli chodzi o fazę pre season to niezwykle słabo wypadła w nich Atlanta, wygrywając tylko 2 z 6 spotkań. Lepiej radzili sobie gracze Tampy którzy zwyciężali 4 razy na 7 meczy. Overowe zwycięstwo Tampy to według mnie najbardziej prawdopodobny wynik, oczywiście zalecam rozsądne stawkowanie ze względu na to że są to pierwsze mecze w lidze dla obu ekip
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
panowie wiem że to może nie za bardzo temat dlatego proszę moda aby skasował ten krótki post jutro rano. A więc co myslicie o underze 5,5 w meczu NYR-Ottawa. Patrząc w statystyki to uner badał dość często 21 razy w 30 spotkaniach oraz 16 razy w 21 meczach na tafli NYR. Z tego co pamiętam choć, nie bardzo interesuje sie hokejem to w tamtym sezonie gospodarze doskonale sobie radzili w obronie i mieli podajże najmniejszy bilans bramkowy w całej lidze. natomiast Ottawa w tamtym sezonie tez jakos nie błyszczała w porównaniu do chdźby 2 sezoów w stecz. Wiecie może coś o jakiś w zmocnieniach drużyn bądź ich osłabieniach?
Na wstępie od razu napisze że dla mnie granie w pierwszy kolejkach sezonu zasadniczego opcji under over to trochę (bardziej niż zwykle) loteria, trudno określić prawdziwą formę i stan poszczególnych zespołów i ich formacji. Tamten sezon to już historia i chociaż Rangers dalej wyglądają na ekipę z solidnym &quot;defence&quot; to z przodu zostali mocno wzmocnieni głównie postacią Mariana Gaborika. Zmiany w Ottawie to głównie wymiana - Heatley za Cheechoo i Michalka, czy wymiana była korzystna to czas pokaże. OTT to drużyna która dysponuje dużą siłą w ataku zaś na ich słabą stronę wygląda obsada bramki i formacje obronne.
 
Q 4

qw85qw

Użytkownik
Witam wszystkich Rycerzy ???? Ale się cieszę że ruszył sezonik NHL fiu fiu ???? ))) Będzie sie działo :p Aha, ja tu kiedyś byłem baardzo stałym bywalcem ale pod innym nickiem ;)) W sumie nie ważne jakim :] Kto ma wiedzieć się dowie kiedyś... ;)
Dzisiaj moja propozycja:
NY Islanders - Pittsburgh Penguins - suma bramek 1 tercja : -1,5+ typ: 2 (jak ktoś woli to inaczej zwane: over 1,5 1 tercja) ???? @1,75 ✅
Buffalo - Montreal Canadiens - suma bramek : -5,5+ typ: over 5,5 @1,87 ⛔
No to jazda za 45 minut ! :]
Vader// No ja już wiem pod jakim innym nickiem. Mam nadzieję, że zrobisz &quot;lepsze wejście&quot; od tamtego...
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Witam wszystkich Rycerzy ???? Ale się cieszę że ruszył sezonik NHL fiu fiu ???? ))) Będzie sie działo :p Aha, ja tu kiedyś byłem baardzo stałym bywalcem ale pod innym nickiem ;)) W sumie nie ważne jakim :] Kto ma wiedzieć się dowie kiedyś... ;)

Dzisiaj moja propozycja:

NY Islanders - Pittsburgh Penguins - suma bramek 1 tercja : -1,5+ typ: 2 (jak ktoś woli to inaczej zwane: over 1,5 1 tercja) ???? @1,75

Buffalo - Montreal Canadiens - suma bramek : -5,5+ typ: over 5,5 @1,87

No to jazda za 45 minut ! :]
Jakie masz argumenty za Overem BFL-MTL??Moim zdaniem to wielka loteria stawiac dzisiejszej nocy cos z NHL a jezeli juz to delikatnie...:spokodfhgfh:
 
Q 4

qw85qw

Użytkownik
Jakie masz argumenty za Overem BFL-MTL??Moim zdaniem to wielka loteria stawiac dzisiejszej nocy cos z NHL a jezeli juz to delikatnie...:spokodfhgfh:
Hmmm... Co by Ci tu powiedzieć ???? Wiesz, gadanie bo zagra tamten czy bramkarz w kiepskiej formie, to bez sensu. Jak każdy wie, opcje over under czy to 1,5 czy to 5,5 to zwykla loteria. Nie zmierzam do tego że rzuciłem monetą i wypadł orzeł, a to że obserwuję NHL od roku 2006 i nie dość że serce mi to mówi, to dla mnie Sabres, Canadiens, Penguins, Islanders, Tamba Bay itd... będą zawsze overowymi drużynami :] Zależy jeszcze z kim grają ! Ha :-D:-D:-D:-D Powodzonka !! :spokodfhgfh:
Aha co do loterii żadna loteria na całe mecze. Przysięgam to co teraz powiem, ale 1 mecz i dzisiejszy chciałem grać na Colorado, nie miałem wpłaconej kasy... - Ale to nie chodzi o to co chciałem &quot;po&quot; bo zaraz zjechany za to będę ! ???? Dobra zresztą, kolejne dni wszystko na bierząco będą wyjaśniać ????
 
klawisz902 1

klawisz902

Użytkownik
Vancouver Canucks - Columbus Blue Jackets / 3:5 (1:1, 1:3, 1:1)
Pierwsze dwa mecze Orek pokazały, że dobre wyniki osiągnięte w pre-season niekoniecznie przekładają się na dobre wyniki w sezonie zasdniczym. Dwa pierwsze mecze i dwie przegrane. Kiepski start, jak na drużynę, która corocznie ma aspiracje na grę w play-offach. Znawcy tematu upatrują w Vancouver zwycięzcę Dywizji, a i przed sezonowe ruchy kadrowe też uchodzą za najlepsze w Northwest Division i dlatego czas najwyższy pokazać co ta drużyna potrafi. Podpisanie nowych umów z braćmi Sedinami, przedłużenie kontraktu z Robertem Luongo, sprowadzenie Mikaela Samuelssona z Red Wings, Mathieu Schneidera z Canadiens, Brada Lukovicha i Christiana Ehrhoffa, obydwóch z Sharks, świadczą o tym, że Mike Gillis poważnie myśli nie tylko o wygraniu Dywizji, ale nawet Konferencji, a kto wie, może nawet Pucharu Stanley&#39;a. Jeśli chodzi o ich dzisiejszych przeciwników to szukając informacji o przed sezonowych wzmocnieniach Kurtek, trudno mi było znaleźć jakieś znane nazwisko. Jedynie bramkarz Mathieu Garon sprowadzony z Penguins, może coś znaczyć dla fanów NHL, jednak Garon nie zagrał w jedynym jak dotychczas rozegranym spotkaniu z Minnesota Wild (wygranym 2:1). Drugie nazwisko to Sammy Pahlsson, center z Blackhawks, a reszta to chłopaki grający w AHL. Sądziłem, że po awansie do play-offów w ubiegłym sezonie, zespół pomyśli o kontynuacji tego trendu, ale myślę, że jednak Blue Jackets nie będą się liczyć w tym sezonie i będzie im trudno poprawić lub przynajmniej osiągnąć wynik z poprzedniego sezonu.
Reasumując: Canucks mają dziś większe szanse na wygranie i pokazanie, kto tak naprawdę będzie rządzić w Northwest Division.
Moja propozycja: 1 (1,90) Unibet ⛔


EDIT: No i jednak stało się! Orki zaliczyły najgorszy start od wielu lat. Trzeci występ - trzecia przegrana. Ani The Don, Almighty, Odisio, Panmv i ja nie przewidzieliśmy takiej sytuacji. Tylko Maritos wczoraj najlepiej z nas wytypował. Moje gratulacje, Maritos! Za Rangers i Blue Jackets!
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: New Jersey Devils - New York Rangers [ Typ: New York Rangers @ kurs: 2,70] ✅

Analiza : Dziś a w zasadzie jutro o godzinie 1:00 w nocy rozpocznie się mecz pomiędzy New Jersey Devils a New York Rangers. Tak jak przy I typie na Colorado również i przy typ spotkaniu nie dałem się przekonać do zasugerowanego przez bukmachera faworyta. Moim faworytem jest zdecydowanie NYR. Mimo, iż NYR nie gra ultra nadzwyczajnego hokeja to w zestawieniu z NYD ma duzą przewagę, głownie z racji paraliżu w ataku. Tą niemoc było widać w meczu przeciwko PHI, w którym NYD nawet nie potrafiło znacząco zagrozić bramce przeciwników przy sytuacji 5vs3, gdzie o stanie 5vs5 już nie wspomnę. Próbując wyjaśnić takie zachowanie ataku NYD doszedłem do jednego z bardziej prawdopodobnych wytłumaczeń, bo wiadomo czynników jest dużo. Kontuzjowany jest Patrick Eliash, który w tamtym sezonie i we wcześniejszych był wiodącą postacią ofensywy. Pomijając Eliasha jest kto strzelać, ale na lodzie to się nie za bardzo przekładało - za dużo chaosu. W obronie też nie za dobrze, wprawdzie Martin Brodeur to jeden z najwybitniejszych bramkarzy, ale trzeba pamiętać, że obrona to nie jest sam bramkarz i chyba właśnie o tym zapomniało NYD w spotkaniu z PHI. Martin wyciągał aż 5 razy krążek z siatki a słynący z potężnego ataku przeciwnicy wchodzili jak nóż w masło. Przejdźmy do obozu NYR. W ataku w tym zespole tak jak zawsze - lekko powyżej średniej, ale Rangersi poczynili dobry krok sprowadzając Mariana Gaborika z Minnesoty, który już w I meczu przeciw swojemu byłemu klubowi strzelił bramkę potwierdzając, że to był dobry transfer. W obronie jest dobrze, choć nie obchodzi się bez błędów, które to widać bardziej wraz z siłą przeciwnika tak jak to było z Penguins. Przy mniej agresywnych Senatorach NYR poradziło sobie bez problemu. Kończąc jeżeli potwierdzi się słaby występ ataku NYD to Henriq i obrona powinna się uporać z przeciwnikami a sami wykorzystując Mariana Gaborika i kilku innych utalentowanych graczy poprowadzą swój zespół do zwycięstwa.
 
T 52

thedon

Użytkownik
Vancouver Canucks - Columbus BlueJackets
Typ : 1
Kurs: 2,00 @bet365


Vancouver przegrali jak dotad dwa wyjazdowe mecze (na inauguracje z Calgary 3-5 i z Colorado 0-3). Jest to najgorszy poczatek sezonu od 8 lat kiedy to przegrali 3 pierwsze mecze. Stracili w nich 8 bramek ( z czego 4 w czasie gry w oslabieniu). Musza oni zwrocic szczegolna uwage na nie lapaniu czasem bezsensownych kar minutowych, co sam podkresla Daniel Sedin w ostatnim wywiadzie. Jezeli tego nie zrobia moze byc im bardzo ciezko w osiagniecu jakiegos korzystego rezultatu.
W pierwszym meczu w Calgary po dwoch pierwszych oslabieniach przegrywali 0-2. Po krotkiej chwili stracili kolejna bramke i po 1 tercji schodzili do szatni przy wyniku 0-3. Praktycznie bylo juz po meczu... Trzeba ich jednak pochwalic za ambicje i za to ze grali do konca.
W dwoch kolejnych tercjach mieli spora przewage i doszli do wyniku 3-4.
Oddali w calym meczu 42 strzaly przy tylko 23 Flames. Duzy udzial w zwyciestwie Calgary mial Kiprusoff, ktory jak zwykle wybronil kilka trudnych sytuacji.
W kolejnym meczu trafili na rownie dobrze dysponowanego bramkarza Colorado - Andersona., ktory zachowal czyste konto przy 35 strzalach.
Jak widac w dwoch tych meczach Canucks oddali az 77 strzalow. Tak wiec sytuacje maja. Musza byc po prostu bardziej skuteczni.
Niestety, zla dla nich informacja jest to, ze miedzy slupkami gosci stanie kolejny swietny bramkarz. Zdobywca ubieglorocznej nagrody Calder Memorial Trophy - S. Mason.
O tym, ze jest w rownie dobrej formie jak w tamtym roku potwierdzila jego postawa w meczu z Minnesota, gdzie stracil tylko jedna bramke ( w oslabieniu) przy 33 strzalach. Bedzie niezwykle ciezko go pokonac ... ale nikt nie mowil ze bedzie latwo.
W calym Vancouver mecz jest okrzykniety jako &quot;MustWin&quot;. Kibice sa lekko wstrzasnieci postawa swoich pupili. Sam trener Vigneault doszedl do wniosku po przegranym meczu z Colorado, ze narazie w ofensywie gra jedna linia H Sedina ( D Sedin i Burrows), a trzy pozostale nie spisuja sie na miare oczekiwan. Tutaj ma sporo racji... Moim zdaniem brakuje przynajmniej jednego solidnego zawodnika ktory wykanczyl by sytuacje..
Duzo mowilo sie po meczu z Coloradu o tym, ze trener zamierza cos zmienic w ustawieniu tych 3 pozostalych liniach. Jednak trener Orek powiedzial, ze owszem byla taka mozliwosc ale pozostawi swoich graczy w takim samym ustawieniu jak dotychczas.
Z kolei Daniel Sedin podchodzi do tego bardziej optymistycznie. Stwierdzil, ze rozegrali dwa niezle spotkania a do konca sezonu zostalo jeszcze 80 meczy do rozegrania.
Sporo w tym racji... bo przeciez nie mozna zalamywac rak i trzeba walczyc dalej. Przeciez przegranie dwoch meczow wyjazdowych to jeszcze zaden powod do tragedi. Jezeli zagraja w podobnym stylu z przodu i oddadza podobna ilosc strzalow co w poprzednich meczach to powinno byc dobrze.
Mysle, ze nawet 3 bramki moga wystarczyc zeby wygrac to spotkanie. Musza jednak tym razem pilnowac sie z karami by nie dopuscic znowu do postawienia sie w roli goniacej druzyny. Poza tym teraz czas na dobry mecz Luongo, ktory na pewno chcialby zapisac na swoim koncie wygrana i dobry mecz. Podobno posiada swojego prywatnego trenera do szlifowania jego umiejetnosci bramkarskich. Skutkow tego ruchu narazie nie widac.
W meczu z Calgary po zaledwie 7 strzalach mial juz na koncie 3 stracone bramki (jednak 2 po przewagach rywali).
Sam Roberto mowi, ze nie przepada za poczatkiem sezonu (szczegolnie nie lubi pazdziernika). Potrzebuje on czasu zeby zlapac wlasciwy rytm. W zeszlym sezonie w pierwszym miesiacu mial dramatyczne jak na niego staty 4-4 3,39GAA i 0,886 S%. Krotko mowiac slabiutko... Mowi jednak, ze nie czuje sie jakos okropnie z tym, ze narazie ma na swoim koncie 2 porazki.
Twierdzi, ze moze nie bylo na jego bramke duzej ilosci strzalow ale bramki biora sie z reguly z braku koncentracji jego kolegow w obronie i dosc prostych bledow.
Przykladem moze byc fatalne wyjscie z wlasnej tercji w meczu z Colorado. Obronca wrecz podal do przeciwnika krazek na srodku tafli i tylko dzieki wlasnie dobrej postawy Luongo, nie przegrali tamtej tercji (1) wyzej. Musza sie zawodnicy Canucks wziasc w garsc i wyeliminowac te wszystkie bledy. Jak nie wygraja dzisiaj z jednak mniej wymagajacym przeciwnikiem, to kiedy?
W calej histori spotkan pomiedzy tymi druzynami na lodowisku Canucks jest stan 11-2-3 dla gospodarzy.
W zeszlym sezonie Vanocuver u siebie wygralo z Columbus tylko raz 3-1 i bylo to jedyne zwyciestwo w serii 4 meczy.
Musze powiedziec, ze w ogole mecze w ostanich latach pomiedzy tymi druzynami naleza do bardzo zacietych i dzisiaj nie powinno byc inaczej.
Tutaj jednak lekka przewage widze w tym, ze Orki graja u siebie (mam w pamieci ich wyczyn pod koniec tamtego sezonu 13-1-1 na wlasnej tafli) i sa delikatnie mowiac pod sciana, co powinno ich dodatkowo zmobilizowac.
Jak nie wygraja to tragedi tez nie bedzie ... (przynajmniej dla nich ???? )
Kolejne dwa mecze zagraja rowniez u siebie z Montrealem a pozniej z Dallas ( na pewno o wiele bardziej wymagajace ekipy)
Ich los w ich rekach. Let&#39;s Go Canucks!!!
NHL09/10 : W/L/Z (1-0-0) +165
 
A 0

almighty

Użytkownik
Dzisiaj tylko 2 spotkania, wiec wielkiego wyboru nie ma. Zdecydowalem sie dzisiaj na NY Rangers + Vancuver Canucks. Dlaczego?
Rangers zagrali 2 niezle spotkania, a w spotkaniu z Ottawa pokazali, ze maja duzy potencjal w ataku w tej chwili. Devils nie prezentowali sie najlepiej przeciwko Flyers - obrona nie funkcjonowala najlepiej, w ataku tez niewiele sie ukladalo. Zagrali troche lepiej, ale dopiero w momencie kiedy przegrywali 0-4. Jezeli Rangers zaczna mocno to spotkanie to maja duze szanse na korzystny rezultat w tym spotkaniu - ja stawiam po niezlym kursie NY Rangers (+0.5) @1.75.
Vancuver rozpoczeli sezon zdecydowanie ponizej oczekiwan, ale oba spotkania rozegrali na wyjezdzie, a jak wiadomo zdecydowanie lepiej graja na wlasnym lodzie. Dodatkowo zagrali przeciwko ekipom, ktore zaczely z wysokiego pulapu i wygraly oba swoje spotkania. Dzien przerwy i powrot do siebie powinny dobrze podzialac na zespol. Columbus to tak na prawde przecietna druzyna, ktora stac na sprawianie niespodzianek, ale chyba glowanie na wlasnej tafli. Przelamanie nie jest dla mnie argumentem, ale pierwsze spotkanie w sezonie przed wlasna publicznoscia juz tak. Vancuver Canucks (-0.5) @2.05
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
:hokej: New Jersey Devils - New York Rangers [ Typ: New York Rangers @ kurs: 2,70]

Analiza : Dziś a w zasadzie jutro o godzinie 1:00 w nocy rozpocznie się mecz pomiędzy New Jersey Devils a New York Rangers. Tak jak przy I typie na Colorado również i przy typ spotkaniu nie dałem się przekonać do zasugerowanego przez bukmachera faworyta. Moim faworytem jest zdecydowanie NYR. Mimo, iż NYR nie gra ultra nadzwyczajnego hokeja to w zestawieniu z NYD ma duzą przewagę, głownie z racji paraliżu w ataku. Tą niemoc było widać w meczu przeciwko PHI, w którym NYD nawet nie potrafiło znacząco zagrozić bramce przeciwników przy sytuacji 5vs3, gdzie o stanie 5vs5 już nie wspomnę. Próbując wyjaśnić takie zachowanie ataku NYD doszedłem do jednego z bardziej prawdopodobnych wytłumaczeń, bo wiadomo czynników jest dużo. Kontuzjowany jest Patrick Eliash, który w tamtym sezonie i we wcześniejszych był wiodącą postacią ofensywy. Pomijając Eliasha jest kto strzelać, ale na lodzie to się nie za bardzo przekładało - za dużo chaosu. W obronie też nie za dobrze, wprawdzie Martin Brodeur to jeden z najwybitniejszych bramkarzy, ale trzeba pamiętać, że obrona to nie jest sam bramkarz i chyba właśnie o tym zapomniało NYD w spotkaniu z PHI. Martin wyciągał aż 5 razy krążek z siatki a słynący z potężnego ataku przeciwnicy wchodzili jak nóż w masło. Przejdźmy do obozu NYR. W ataku w tym zespole tak jak zawsze - lekko powyżej średniej, ale Rangersi poczynili dobry krok sprowadzając Mariana Gaborika z Minnesoty, który już w I meczu przeciw swojemu byłemu klubowi strzelił bramkę potwierdzając, że to był dobry transfer. W obronie jest dobrze, choć nie obchodzi się bez błędów, które to widać bardziej wraz z siłą przeciwnika tak jak to było z Penguins. Przy mniej agresywnych Senatorach NYR poradziło sobie bez problemu. Kończąc jeżeli potwierdzi się słaby występ ataku NYD to Henriq i obrona powinna się uporać z przeciwnikami a sami wykorzystując Mariana Gaborika i kilku innych utalentowanych graczy poprowadzą swój zespół do zwycięstwa.
Ciekawie ujete i zabiore dwa slowa...

Generalnie Lotnicy to moj ulubiony team NHL. Wydaje mi sie, ze zbyt pochopnie wyciagnales wnioski i troszke za szybko....

Widzialem oba mecze Lotnikow. I brak goli NJD nie wynikal z paralizu w ataku ( moze z wyjatkiem 5 vs 3) tylko ze swietnej gry obronnej gosci. Carolina w meczu z PHI takze wogole sobie nie pograla. PHI rozbijali bez problemu wszystkie ataki Carolin&#39;y. I w 2t na tyle gier PP co mieli gospodarze to takze az zal nie trafic...! No ale PHI stali twardo w obronie, Pronger czyscil rowno jak lecialo...Jedyna bramka ktora padla dla Hurricanes to strzal Erica S. ktory trafil do bramki w okropnym zamieszaniu kiedy koledzy z druzyny przygnietli bramkarza PHI...gol nie uznany.

Lotnicy wykorzystali swoje PP + za 30 sekund atak i po meczu... skoro tylko 0-2 i jeszcze 40 minut gry starczylo zeby PHI wygrali to dobrze swiadczy o szeregach obronnych.

Z NJD bylo dokladnie tak samo, tylko PHI wystrzelali sie bardziej...

Ja dzis osobiscie gram na NJD!

pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Szkoda, że dziś tylko dwa mecze ponieważ jak widać wyżej oba zostały dość ładnie rozpisane na części pierwsze. Ja ze swojej strony również coś dopiszę na temat meczu Devils vs. Rangers.

Z punktu widzenia kibica NHL spotkanie to zapowiada się na bardzo wyrównany bój i w rzeczywistości nie widzę innej opcji by tak się nie stało to że Diabły w pierwszym meczu dość wyraźnie uległy Flayers znaczy tyle co nic. Nie zapominajmy, że hokej to nie piłka nożna i tutaj przewidywalność spotkań równa się w dużej mierze szczęściu a w dalszej kolejności znajomości ligi itp. Na pewno fakt iż NJD grają bez Eliasa jest tu dość znaczącym argumentem by tłumaczyć sobie problemy z grą w ofensywie, wystarczy wspomnieć ubiegły sezon w wykonaniu Wild, którzy byli skazani na grę bez swojego asa Gaborika. Jednak w porównaniu Wild i Devils przychodzi mi do głowy tylko jedno, New Jersey ma jeszcze w zanadrzu takich zawodników jak Parise, Zajac czy Langennbruner stąd też nie mówiłbym póki co o kłopotach NJD z grą w ofensywie, ponieważ by snuć takie wnioski trzeba mieć w argumentacji troche więcej meczy niż tylko jeden i to z dobrze dysponowaną ekipą Flayers.

Jeśli chodzi o druzynę Strażników to widać w nich dużą siłę, która powoli się napędza, bez wątpienie linia Higgins - Dubinsky - Gaborik to już w tej chwili najaśniejszy punkt NYR, a rozpatrując ją w kategoriach kolejnych spotkań można śmiało zaryzykować stwierdzenie iż będzie siała spustoszenie pod niejedną bramką. Osobiście póki co nie podejmuje się oceny gry jednej jak i drugiej drużyny ponieważ ilośc rozegranych meczy nie jest odpowiednia do tego by wyciągać już mocno uargumentowane wnioski. Jak na razie bawimi się troche w typowanie za pomocą przypuszczeń jaki i spostrzeżeń, które objawiły się w pierwszych spotkaniach.

Podsumowując zaryzykuję dziś typ na Rangers ML, kurs jest całkiem dobry, a przy tym myślę że i sam typ jest dość racjonalnym posunięciem. Oczywiście nie oznacza to, że mam 100% pewności ponieważ wydaje mi się, że dziś gospodarze mogą zgotować przyjezdnym prawdziwe piekło. Chciałbym się mylić co do Devils jednak porażka w takich rozmiarach z Flayers może być dużym bodźcem w stronę lepszej gry, ale z drugiej strony Rangers, którzy dysponują dużą siłą ataku i co by nie mówić dość solidną defensywą, która w porównaniu z zeszłym sezonem nie zmieniła się zbyt mocno.

vs.

New Jersey Devils vs New York Rangers
Typ: 2 ML (2.10) ✅ 2:3
Buk: bet365
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Seku(L)ar - dzięki za uwagę co do mojej analizy ???? - każda poparta argumentami wypowiedz jest mile widziana.

W odpowiedzi postaram się odnieść do tego co napisałeś. Świetna obrona lotników to jedno a paraliż w ataku NYD to drugie. Również oglądałem mecz PHI vs CAR i w tym meczu CAR w ataku zaprezentowało się bardzo ładnie - rozgrywali krążek, szukali pozycji strzeleckich i oddali nawet sporo strzałów a kilka naprawde groźnych. Niestety tak konstruktywnej gry w ataku NYD nie widziałem - jak dla mnie zagrali słabo i myślę, że z NYR zagrają podobnie.


Pozdrawiam Maritos
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: Vancouver Canucks - Columbus Blue Jackets [ Typ: Columbus Blue Jackets @ kurs: 3,25] ✅

Analiza : Vancouver Canucks vs Columbus Blue Jackets jedno z 2 dzisiejszych nocnych zmagań NHL. W tym meczu moimi kandydatami na zwycięzców jest rzecz jasna CBJ. &quot;Kurtki&quot; w meczu z Minnesotą pokazały jak silne indywidualności są w ich zespole i pomimo tego, że nie jest to tak finezyjna drużyna w ataku jak Colorado w meczu z VAN to mają wystarczające zgranie by przeprowadzać równie groźne akcje jak Colorado. Pradoksem jest to, że na papierze w ataku CBJ groźni wydawać się może tylko Rick Nash, ale to tylko złudzenie! W tej drużynie jest tak dużo młodych talentów jak w żadnej innej drużynie. Siłą tej drużyny jest przede wszystkim to, że groźny jest prawie każdy! To co zauważyłem w meczu CBJ przeciw MIN - niezwykła determinacja - ekipa zawzięcie i solidnie idzie w ataku stwarzając regularne zagrożenie. Uległ nawet Nicolas Backstrom i jego obrona, która jak wiemy jest jedną z najsolidniejszych jak nie najsolidniejszą obroną ligi. Obrona VAN ma sporo problemów a każdy błąd może kosztować bramkę. Zaatakować CBJ to też nie jest łatwe zadanie - na bramce najlepszy bramkarz minionego sezonu - Stave Mason sprawuje się bardzo ładnie. Przyjdzie Masonowi się mierzyć z mocniejszym atakiem od MIN, ale uważam, że jeżeli rozegra dobry mecz to zwycięstwo Kurtek jest bardzo bardzo możliwe a kurs 3,25 normalnie jak prezent na urodziny.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Fajnie tez wyglada typ w tym spotkaniu a under 5.5 gola...
W CBJ w pierwszym spotkaniu super spisal sie Mason! Gral bardzo dobre zawody. Co do ataku to CBJ powinni wygrac duzo wyzej tylko, ze nie trafili setek jesli tak mozna w Hokeju ujac sam na sam z bramkarzem... VAN ostatnio sie nie popisuje zarowno w ataku jak i defensywie bo ile 5-3 z Plomieniami mozna zrozumiec to juz 3-0 z Colorado jak dla mnie ciezko...
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Na dzień dzisiejszy zgadzam się w pełni z analizami klawisz902, The Dona i almighty&#39;ego - stawiam po raz drugi w tym sezonie na zwycięstwo Vancouver ⛔ a że analizy które zostały napisane naprawdę wyczerpują ten temat nie pisze nic swojego. Dodać tylko mogę że VAN w pierwszych dwóch swoich meczach trafiało na świetnie broniących Kirpusoffa a później Andersona. Dziś bramki przeciwników strzeże również solidny goaltender - Mason jednak widzę w tym przypadku większe szansę na gole dla Canucks. W ostatnim spotkaniu nie zdołali oni zdobyć bramki mimo ponad 30 strzałów, taka niemoc trwać długo nie może a i Luongo pokaże w końcu klasę.
Solidna robota w dziale Panowie, oby tak dalej trzymamy poziom :spokodfhgfh:
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
No to wszyscy juz wszystko napisali to ja dodam cos od siebie.
A wiec jesli chodzi o mecz Devils vs Rangers, jak dla mnie typowa 1, bo zawodnicy z New Jersey raczej nie pozwola sobie na najgorszy start od 01-02 roku przegrywajac kolejne spotkanie z rzedu z zespolem z ktorym ostatnie mecze u siebie wygrali. Moim zdaniem jednakze jest to No Bet gdyz w razie porazki beda sie oni mogli odbic na biednej Tampie:spokodfhgfh: . Pare oczywiscie wiecej argumentow przemawia za &quot;nie graniem tego typu&quot; ale jesli dokladnie wglebicie sie tresc poprzednich analiz swoje wywnioskujecie.
Mecze Vancuver. No tak niby wreszcie nastal najlepszy czas na przelamanie Canucks. Zastanawia mnie jednakze czy Blue Jackets powinni byc az tak niedocenieni. Slynacy z brutalnej gry na pewno latwo nie dadza sobie wyrwac zwyciestwa.
Ja jednakze nie bede dzisiaj nic z tych rzeczy typowal z powodow powyzszych. Moja natomiast uwage przykuly dwa typy dla ktorych kompletnie nie rozumiem wysokosci kursow:
Over 5.5 Devils - Rangers 2.18
Over 5.5 Vancuver - Columbus 2.18
No wiec co zrobie to rozbije stawke na dwa czlony i jak dla mnie pewnosc typu jest ogromna jesli chodzi o najbardziej ofensywnie grajacy zespol z New Jersey. A przypadkiem moga wejsc i dwa typy gdyz drugi mecz bedzie na pewno zaciety, a tego typu spotkania koncza sie albo wysokim over albo niskim underem. Coz typ wielce prawodopobny moim zdaniem wiec zaliczam plusa jesli chodz jeden z nich wejdzie (bo bedzie jakikolwiek 0.18 jakby nie bylo), a minusa jesli zaden.
Polecam

Tak jak w sumie myslalem, mamy ✅
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Ja tam tak samo jak większość zagrałem na przełamanie Canucks. Nie wierzę w najgorsze rozpoczęcie sezonu w wykonaniu orek od paru lat. To jest czołowa drużyna północno zachodniej dywizji która ma problemy przede wszystkim z powodu nie ustabilizowanej gry Luongo.
Chyba juz nikt nie bedzie wpisywał się na temat dwóch meczów dzisiejszej nocy, więc wpisze juz to co widzę na jutrzejszą kolejkę, mogę nie mieć czasu jutro.

Toronto Maple Leafs vs Ottawa Senators

Czyli kolejna bitwa o Kanadę. Ottawa przed sezonem moim zdaniem się osłabiła oddając Heatleya za Michalka i Chechoo, którym juz &quot;nie szła&quot; gra w SJS. Pozyskali też Kovaleva z Canadiens. Generalnie na papierze skład Ottawy wygląda lepiej, ale już ta drużyna nie gra tak dobrze jak jeszcze 3-4 sezony temu, kiedy dzieliła i rządziła na wschodzie. 2 sezony temu ledwo awansowali do PO, w poprzednim zakończyli grę już w kwietniu. Jak jest z Toronto? No cóż, kibice z największego miasta Kanady od wielu lat już nie widzieli play-offów. Wystarczy wspomnieć, że ostatni raz zagrali post-season jeszcze przed lokautem który był 5 lat temu. Czas na zmiany? Tak przynajmniej zapowiadają zapowiadają kibice Klonowych Liści. Moim zdaniem najgorzej w Toronto z pozycją bramkarza, bo Toskala jest bardzo nierówny, Gustavsson nowo pozyskany z Farjestadu zaprezentował się tylko troche lepiej w meczu z Caps od Fina. Być może trener na niego dzisiaj też postawi. Wzmocniona obrona narazie też nie może się popisać dobrymi statystykami +/-. Czemu więc sugeruje postawić na Toronto? No bo ile razy można przegrywać? Ten team zasługuje w końcu na dobry sezon. Tymczasem początek sezonu to dwie porażki, z czego jedna &quot;bitwa o Kanadę&quot; przegrana. Myślę że dzisiaj z Senatorami się przełamią, tymbardziej, że Maple Leafs przyjemnie się gra z tą drużyną na własnym lodzie. Na 3 mecze w poprzednim sezonie wszystkie wygrało Toronto w regulaminowym czasie. Typ ryzykowny ale moim zdaniem warto zagrać na przełamanie.
Mój typ: Toronto Maple Leafs @ 2.30 / + OT @ 1.72
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Toronto Maple Leafs - Ottawa Senators -&gt; Toronto win (2,35) [betsafe]
W ostatnim całkiem niedawno rozegranym spotkaniu pomiędzy tymi ekipami jeszcze w fazie pre season zespół Toronto pewnie pokonał Senators w stosunku 5-2. W meczu otwarcia Ottawa przegrała z New York Rangers, Toronto także dwukrotnie uległo rywalom. Zapowiada się więc ciekawy mecz po którym jeden z zespołów odniesie swoje pierwsze w tym sezonie zwycięstwo drugi zaś będzie kontynuował serie przegranych. Moim zdaniem drugą porażkę zanotują hokeiści Ottawy, wskazuje na to nie tylko wcześniej wspomniany mecz pomiędzy lokalnymi rywalami w pre season. Ottawa praktycznie tylko pierwszą tercje w meczu przeciwko NYR grała na zadowalającym poziomie. Ciężką przeprawe Ottawa będzie miała głównie w obronie, bramkarz Pascal Leclaire chyba nie potrafi zagrać solidnie przez długość całego meczu co jest na rękę mocnej i dynamicznej ofensywie Toronto. Fatalny mecz przeciwko Rangers zagrał Jason Speeza, nie pomógł swojemu zespołowi a wręcz zaszkodził łapiąc kilka zupełnie nie potrzebnych kar. W Maple Lefs są problemy podobnej natury, ofensywa całkiem ciekawa i punktująca jednak jak do tej pory luki w obronie i duże straty bramek doprowadziły ten zespół do porażek. Jest jednak duża szansa że ulegnie to zmianie, dziś na pozycji goalie wystąpi Jonas Gustavsson (wcześniej bronił Toskala który kilka bramek ma na sumieniu). Dobra postawa w obronie będzie więc w tym meczu kluczem do wygranej, jeśli Mike Komisarek nie będzie bezsensownie łapał dwuminutowych kar a forma dopisze Gustavssonowi to Toronto powinno to spotkanie wygrać. Najgroźniejsi w ataku gracze to ze strony Ottawy - Alfredsson a w Toronto Lee Stempniak (świetne występy w pre season). Możemy spodziewać się overowego wyniku, ekipy OTT i TOR lubią sobie postrzelać, wyżej cenie sobie póki co linie ataku Toronto i aż strach pomyśleć jak dużą siłą dysponują Klonowe Liście w kontekście powrotu po kontuzji Philla Kessela.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
vs.
Philadelphia Flyers - Washington Capitals
Typ: OVER 6 ✅
Kurs: 1,95
Buk: Pinnacle​

Jedno z ciekawszych spotkań dzisiejszej nocy. Oba zespoły z wielkim animuszem rozpoczęły sezon i w pierwszych 2 meczach zgodnie rozbiły swoich rywali. Lotnicy w świetnym stylu rozprawili się w ostatnim spotkaniu z Devils. W tym sezonie wydają się być bardziej dojrzałym i poukładanym teamem. I tak już mocna ofensywa z Jeffem Carterem na czele, odświeżona młodym i utalentowanym James&#39;em van Riemsdykiem (zaliczył już 3 asysty) z niezwykłą lekkością rozbija linie obronne rywala. Dodatkowo przed tym sezonem defensywa została wzmocniona jednym z najlepszych obrońców ligi Chrisem Prongerem, którego zadaniem będzie trzymać w garści szyki obronne zespołu. Jak pamiętamy w ubiegłym sezonie Lotnikom zdarzało się dosyć niefrasobliwie grać w obronie, jednak po przyjściu Prongera można mieć nadzieję, że grzechy z ubiegłego sezonu pójdą w niepamięć i team z Philadelphii stanie się jednym z kandydatów do finału Stanleya z konferencji wschodniej. Dodatkowym atutem może być nowy nabytek w bramce czyli Ray Emery, który jak dotąd obronił aż 52 z 54 strzałów.
Dzisiaj nie będzie jednak łatwo o kolejne punkty, ponieważ Lotnicy przywitają dzisiaj rozpędzonych stołecznych Capitals. Alex Ovechkin wraz ze swoim tercetem giermków: Semin, Backstrom, Laich dali popis skutecznej ofensywnej gry nie dając szans Miśkom i Liściom (cała czwórka zdobyła w sumie 21 punktów w 2 meczach i zgodnie przewodzą w klasyfikacji kanadyjskiej ligi). Ciekawy jestem jak długo stołeczni będą w takim rozpędzie, na razie jednak nic nie wskazuje, żeby mieli nagle osłabnąć i myślę, że będą w stanie zagrać jeszcze kilka kolejnych spotkań na tak wysokim poziomie.
Na pewno warto zwrócić dziś uwagę na Wachovia Center bo szykuje się nam naprawdę ciekawy mecz, w którym powinno paść sporo goli, dlatego też po dosyć dobrym kursie zdecydowałem się zagrać tu over.

Inna propozycja:
Calgary Flames - Montreal Canadiens
Typ: Calgary 60&#39; ✅
Kurs: 2,00
Buk: Expekt
Sezon 2009/2010(W-L-Z): 2-1-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom