>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

NHL - sezon 2009/2010

Status
Zamknięty.
panmv 10

panmv

Forum VIP
Tak a propo Toronto.

Wczoraj kolejny wielki zawodnik zakończył grę w hokeja - mowa o Matsie Sundinie. Karierę rozpoczynał w Quebec Nordiques, potem na wiele lat związał się z Toronto Maple Leafs. Stał się legendą klonowych liści. Ostatni sezon (a raczej pół) jednak spędził w Orkach z Vancouver. Niestety w ciągu swojej kariery nie zdobył nigdy Pucharu Stanleya. Jest za to obecnym złotym medalistą olympijskim.
G: 564 A: 785 P: 1349
http://www.nhl.com/ice/news.htm?id=500453#&amp;amp;navid=nhl-search
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Wczoraj pierwszy dzień sezonu.
Waszyngton rozbił Boston. Oviechkin 2 gole (w tym GWG), asysta. Calgary uporali się z Vancouver. Mnie najbardziej interesował mecz Toronto - Montreal. Kibicowałem z wielu względów Klonowym Liściom. Waleczni gospodarze nie zdołali jednak wygrać z lokalnym rywalem. Zdecydowanie lepiej gra Toronto niż zdążyli się wszyscy przyzwyczaić. Potrzebują jednak jeszcze dobre bramkarza. Bo Toskala od zawsze był dla mnie zwykłym ogórkiem z rzadkimi przebłyskami. Ale już rozmawiałem z panmv, że w tym sezonie Toronto ma szanse na &quot;objawienie&quot; sezonu. Jeśli postarają się to mają szanse na Play Offy. Wszystko zweryfikuje lód.
Colorado godnie uczciło Joe Sakica i pokonali faworyzowane San Jose. Miły akcent w postaci dwóch goli Polaka Wojta Wolskiego.
Sam wczoraj nic nie zagrałem. I słusznie. Bo na pewno bym zagrał Toronto. I bym wtopił. A na siłę szukać typu nie ma co.
Co do Sundina. Jakoś nigdy go zbytnio nie lubiłem. Może odejście jego z drużyny Liści (już w zeszłym sezonie) i zmiana składu pozytywnie wpłynie na Toronto.
Też pisałem z panmv, że mógłby jeszcze pograć w NHL. Mike Modano, który rok wcześniej był numerem 1 draftu nadal gra. Już nie jest to ten sam poziom co kiedyś ale nadal to czołowy zawodnik Stars. Sundin rok później był #1 draftu a już kończy zabawę z hokejem...
Kolejne mecze na dziś.

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz :spokodfhgfh:
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
Witam wszystkich. Sezon rozpoczęty, tak więc i ja od siebie wrzucę od czasu do czasu jakieś typy. Mamy już za sobą pierwsze gry. Jak wiadomo na początku trzeba dosyć ostrożnie typować, bo ciężko wywróżyć formę zespołów (ja myślę, że mecze pre-season nie są do końca miarodajne, ekipy grają często w eksperymentalnych ustawieniach, a do tego najlepsi gracze nie zawsze angażują się na 100%, chociażby dlatego by uniknąć niepotrzebnych kontuzji przed startem RS). W dniu wczorajszym udało mi się na &quot;sucho&quot; trafić under w meczu BOS-WAS, więc mogę nieco żałować, że nie zainwestowałem kilku groszy w ten mecz. Jednak dzisiejszego wieczoru już nie odpuszczę i jak najbardziej zainwestuję conieco u buka.

Chicago Blackhawks - Florida Panthers​


Stało się już tradycją, że NHL-show gości w Europie na inauguracji sezonu, by pokazać zacofanej Europie jak się posługiwać kijem i krążkiem :spokodfhgfh:
W tym sezonie tego zaszczytu dostąpiły 4 teamy, oprócz Chicago i Floridy również St.Louis i Detroit. Mnie pod kątem typerskim bardziej interesuje ten pierwszy mecz, który odbędzie się w Helsinkach.
Zacznę od zespołu Jastrzębi, ponieważ osobiście wiążę z nimi duże nadzieje na ten sezon. Po świetnym ubiegłym sezonie w którym dotarli aż do finału konferencji, w tym sezonie apetyty sympatyków są jeszcze większe. Moim zdaniem jest to całkiem uzasadnione. Team z Chicago już w zeszłym sezonie grał bardzo poukładany i atrakcyjny hokej (jak widać młodzi też potrafią ???? ). W przerwie międzysezonowej poczynili kilka ciekawych ruchów, które pomogą im jeszcze bardziej skonsolidować zespół i wzbogacić przede wszystkim o doświadczenie. Tego z pewnością powinien dostarczyć pozyskany z Red Wings Marian Hossa. Niestety na początku sezonu nie będzie mógł pomóc swoim nowym kolegom, ponieważ przechodzi rehabilitację po operacji, ale w dłuższej perspektywie powinien doskonale i z nawiązką wypełnić lukę po Martinie Havlacie, który został przejęty przez Minnesotę Wild. Ofensywa Blackhawks została wzmocniona również przez Tomasa Kopeckiego, który nie mógł jakoś znaleźć sobie miejsca w zespole Detroit. W Chicago z pewnością jednak otworzą się przed nim możliwości i będzie miał szansę udowodnić, że jest klasowym napastnikiem. Dodatkowo linie obronne zostaną wzmocnione przez doświadczonego Johna Maddena. Suma sumarum ten sezon zapowiada się naprawdę wyśmienicie fanów Jastrzębi.
Jedyną niewiadomą jest jedynie kwestia obsady bramki. Nikolai Khabibulin odszedł do Oilers. Co by o nim nie powiedzieć, był on jednak z goalie z tej wyższej półki. Czy Christobal Huet poradzi sobie jako #1? Czas pokaże.

Przejdźmy zatem do zespołu z Florydy. W ostatnich sezonu stali się oni mistrzami tego &quot;jak stracić awans do PO w końcówce RS&quot; ???? Niestety ciężko powiedzieć coś pozytywnego o ich ruchach transferowych, a wręcz przeciwnie. Pantery nie wzmocniły się nikim szczególnym, a do tego jeszcze straciły swojego najlepszego obrońcę Jaya Bouwmeestera na rzecz Calgary Flames. Najważniejszy problem z Panterami jest taki, że nie ma komu pociągnąć tego zespołu w tym sezonie, bo kto może wziąć odpowiedzialność za wyniki zespołu, Leopold, Reinprecht, Weiss?. Chyba jednak żaden z nich nie zdoła udźwignąć takiego zadania. Tak więc trudno się spodziewać aby Pantery zdołały awansować do PO w tym sezonie, raczej nie widzę na to szans.

Jeśli chodzi o dzisiejszy mecz, to w zespole Blackhawks nie wystąpi wspomniany już Hossa, natomiast występ Krisa Veerstega jest &quot;questionable&quot;, poza tym wszyscy z Kanem i Sharpem będą gotowi do gry.
Inaczej ma się sprawa w zespole Panter, gdzie szaleje epidemia grypy. Rozchorowali się Stephen Weiss, Keith Ballard, Bryan Allen, a także Jordan Leopold. Żaden z nich nie trenował w dniu wczorajszym. Nawet jeżeli będą w &quot;lineup&quot; na dzisiejszy mecz, to trzeba się liczyć z tym, że nie będą w stanie zagrać na 100% swoich możliwości. Podsumowując, nie widzę dzisiaj innej możliwości niż wygrana Jastrzębi w czasie regularnym

Typ: Chicago 60&#39; / 1,95 / Bwin
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik



Florida Panthers - Chicago Blackhawks


Mecze inaugurujące za nami, więc pora rozpocząć sezon 2009/2010 swoich przemyśleń na temat najlepszej hokejowej ligi świata. Meczem jaki chciałbym przedstawić na początek zmagań zza oceanem jest pojedynek Chicago z Floridą. Mecz nie do końca odbędzie się zza oceanem, ponieważ dwa spotkania Chicago - Florida oraz Detroit - St. Louis będą rozgrywane w Europie. Wybrany przeze mnie pojedynek odbędzie się w Helsinkach, a Red Wings z Blues będą mierzyć się w Sztokholmie. Dlaczego więc wybrałem mecz Chicago? Powód jest prosty, Blackhawks przemeblowali troszkę skład, według mnie bardziej na plus. Tak to już jest zza oceanem, że żeby pozyskać jakąś gwiazdę jakąś trzeba sprzedać. Wszystko to podyktowane jest limitem płacowym, które dane zespoły nie mogą przekraczać. A zawodnicy, których Chicago opłaciło są dość wysoko w hierarchii płac. Największym bez wątpienia transferem jest pozyskanie Mariana Hossy z Detroit Red Wings. Hossa w ubiegłym sezonie zdobył 71 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej i rzecz jasna był jednym z filarów Detroit. Razem z Marianem do Chicago przeniósł się Tomas Kopecky (6G, 13A). Tomek w ubiegłym sezonie nie grał jednak na swojej ulubionej pozycji centra, tylko był ustawiany jako prawoskrzydłowy. Kolejnym nowym nabytkiem jest John Madden (7G, 16A). John po dość słabym początku sezonu w kolejnej części sezonu spisywał się już zdecydowanie lepiej i był podporą ekipy Diabłów. Zawodnikami raczej drugoplanowymi, którzy przyszli do Chicago są Richard Petiot (obrońca, Tampa), Peter MacArthur (napastnik, AHL), Mark Cullen (center, AHL) oraz Danny Bois (prawoskrzydłowy, Ottawa). Tak jak już wspominałem limity płacowe nie pozwalają na sprowadzenia, aż tylko zawodników w przypadku trzech pierwszych dość sporą zarabiających. Dlatego z klubem pożegnało się kilku zawodników. Przede wszystkim brak dwóch może być odczuwalny w nowym sezonie. Nikolai Khabibulin podstawowy bramkarz od czterech poprzednich sezonów przeniósł się do Edmonton Oilers. Popularny Kabba jest na pewno jednym z najlepszych bramkarzy w lidze, jednak według mojej opinii w tamtym sezonie nie dawał z siebie 100% przede wszystkim w sezonie regularnym, ale w Play Off poprowadził już młody team do Finału Konferencji. Drugim znacznym osłabieniem jest brak w składzie Martina Havlata, który przeniósł się do Minnesoty Wild. Martin w ubiegłym sezonie zdobył, aż 77 punktów w klasyfikacji kanadyjskiej. Warto też dodać taką ciekawostkę, że w rozgrywkach przed sezonowych Wild zmierzyli się z Chicago, a Havlat strzelił swojemu byłemu klubowi dwa gole. Oprócz tej dwójki odeszli również Matt Walker (obrońca, Tampa Bay), Samuel Pahlsson (center, Columbus) oraz Mike Brodeur (bramkarz, Ottawa). Warto również dodać, że kilku zawodników po przedłużało umowy z klubem co z pewnością jest sukcesem włodarzy Chicago. Podsumowując ekipę Blackhawks według mnie najpoważniejszym osłabieniem będzie brak właśnie Havlata, chociaż patrząc na to z drugiej strony w jego zastępstwo ściągnięto Hossę, który jest chyba troszkę lepszy od Martina. W końcu swoją szansę na bramce powinien dostać Cristobal Huet, który w ubiegłym sezonie zdążył się troszkę poogrywać podczas kontuzji jakiej nabawił się Nikolai. Pora przejść do ekipy Floridy, w której, aż takich wielkich zmian nie było. Z nowych zawodników na pewno wartych zauważenia jest dwóch Jordan Leopold pozyskany z Calgary, który jednak większość sezonu grał w Colorado oraz Steven Reinprecht, center pozyskany z Phoenix. Są to dwa największe transfery, porównując z nabytkami Chicago to spora przepaść. Oczywiście nie tylko Ci dwa przeszli do Panter. Swojej szansy na Floridzie będą szukać także Scott Clemmensen (bramkarz, New Jersey), Jeff Taffe (center, Pittsburgh), Ville Koistinen (obrońca, Nashville), Graham Mink (prawoskrzydłowy, Washington) oraz Clay Wilson (obrońca, Atlanta). Nowe nabytki w porównaniu z osłabieniami nie mogą się w ogóle równać. Z klubu odeszło trzech naprawdę wartościowych graczy są nimi Jay Bouwmeester (15G, 27A, obrońca), Richard Zednik (17G, 16A, lewoskrzydłowy) oraz Craig Anderson (bramkarz, Colorado). Dwóch pierwszych to gwiazdy Floridy, trzeci to bramkarz, który według mnie mógł powalczyć o pierwszeństwo w bramce z Tomkiem Vokounem. Oprócz tych zawodników ze składem pożegnali się również Karlis Skrastins (obrońca, Dallas), Nick Boynton (obrońca, Anaheim), Steve Eminger (obrońca, Anaheim), Tanner Glass (lewoskrzydłowy, Vancouver) oraz Stefan Meyer (lewoskrzydłowy, Phoenix). Kontrakty przedłużono z Dvorakiem oraz Boothem. Podsumowując poczynania Floridy na rynku transferowym zdecydowanie ekipa Panter się osłabiła i to znacznie. Nie sądzę, żeby nowi zawodnicy szybko zapełnili lukę przede wszystkim po Jay&#39;u i Richardzie. Oczywiście obie drużyny grały mecze sparingowe jednak tak są również testowani gracze z AHL pod kątem pierwszego zespołu i nie ma co za bardzo tych wyników porównywać. Również w Europie obie ekipy mierzyły się z innymi zespołami, jednak różnica między europejskim hokejem, a tym zza oceanu jest znacząca. Jak, że mecz w Helsinkach nie ma mowy o własnym lodzi czy publiczności. Jednak jakbym miał wybierać kogo bardziej będą preferować to wybrałbym Chicago. Podsumowując swoje rozmyślania kursy dziś wystawiony na ten mecz są troszkę chyba przesadzone. Uważam, że dziś Chicago pokaże, że w tym sezonie również będą chcieli prezentować ładny dla oka hokej, a wzmocnieni takimi zawodnikami może wyglądać to tylko lepiej. Jak najbardziej mecz polecam do grania!


Propozycję typerskie:

- Chicago ML @1.62
- Chicago zwycięstwo w regulaminowym czasie @2.00
- Chicago -1.5 @2.85

Dobór pozostawiam Wam ;)
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
witam fanów nhl .może ktoś wrzucić parę zdań o Ottawie Senators, zmiany w składzie ewentualnie rokowania na ten sezon ( bo tamten mieli tragiczny)
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Blues vs. Red Wings
Typ: 2ML ⛔

Niedlugo rozpocznie sie spotkanie pomiedzy zeszlorocznym finalista, a zespolem po prostu o klase nizsza. Dzisiaj w hali Detroit moim zdaniem zobaczymy widowisko stojace na wysokim poziomie aczkolwiek moim zdaniem przewaga czerwonych skrzydel nie bedzie podlegac dyskusji. Jak wiadomo Detroit roznie radzilo sobie w przedsezonowych meczach, ale jak juz mowilem wczoraj nigdy im specjalnie nie zalezy gdy graja o pietruszke. Powazne oslabienie w druzynie gospodarzy to brak H. Zetterberg, ale akurat o brak zmiennikow Ken Holland Menadzer zespolu nie moze narzekac. Z zepolu odeszli takze Marian Hossa, Jiri Hudler, Mikael Samuelsson and Tomas Kopecky, ale jak juz mowilem nie sadze zeby akurat dzisiaj ten zespol polegl gdyz icz rywal nigdy nie prezentowal niczego szczegolnego​
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
A samemu to nie łaska poszukać? Chciałbyś mieć tu darmowych researcherów? ????
Takie pytania ze strony osób co interesują się NHL od lat i rokują szanse, że mogą czasami tutaj coś pisać są dopuszczalne ;)
W końcu jakaś to dyskusja poza analizami.
witam fanów nhl .może ktoś wrzucić parę zdań o Ottawie Senators, zmiany w składzie ewentualnie rokowania na ten sezon ( bo tamten mieli tragiczny)
Co do składu to można go zobaczyć tutaj
http://sports.espn.go.com/nhl/teams/roster?team=ott
W dwóch zdaniach. Danny Heatley przeszedł do San Jose. W zamian do Ottawy przyszli Milan Michalek i Jonathan Cheechoo.
Do zespołu przyszedł Alexei Kovalev, który nie zdecydował się dalej grać w Montrealu.
Bramka nadal dość przeciętna, żeby nie powiedzieć słaba.
Rokowania chyba nie są najlepsze. To nie ta Ottawa, która dochodziła do finału Pucharu Stanleya żeby przegrać z Anaheim.
Play offy być może w ich zasięgu, ale też łatwo nie będzie. Coś więcej to chyba nie ten sezon. Jest dużo ekip, które mają lepsze rokowania.
Ciebie zapraszam do &quot;życia&quot; w temacie ;)
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
W stolicy Szwecji grają.

Racja, moj blad, co nie zmienia faktu ze zespol z Detroit bedzie sie czul jak u siebie gdyz St. Louis ma tylko dwoch zawodnikow z tego kraju


&quot;I would say the Red Wings could be the second national team back home,&quot; Detroit center Henrik Zetterberg said. &quot;People are really fired up for this. We have a lot of fans in Sweden.&quot;

Dodam ze bilety rozeszly sie w pare godzin...

Vader// Co roku na mecze bilety rozchodzą się szybko. W Czechach czy w Anglii było to samo było w poprzednich latach. Ja przypadkowo zagrałem dziś na STL... Mam taśmę hokejową zagraną... wygląda na to, że wszystkie mecz wejdą i zostanie mi win reg. time STL...


Nie pozostaje mi nic innnego jak podziekowac tobie i bukom Vader. Wystawiajac +1.5 na Detroit dali mi duzo do myslenia dlatego odbilem wynik przy 2:1 dla Detroit i postawilem na St. Louis sporo kasy przy 4:3 dla nich. Jestem wiec na naprawde ogromnym plusie, a moglem poplynac...
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP
A dziś do wyboru do koloru. Jakiejkolwiek drużyny byście sobie nie pomyśleli to ona właśnie dziś gra ;).



Zapraszam do dyskusji!
 
shen 408

shen

Użytkownik
Columbus Blue Jackets-Minnesota Wild 1 2,10 Expekt
✅
Goście mają nowego coacha Todda Richardsa którego celem w tym sezonie powinno być wywalczenie po nieudanym zeszłorocznym sezonie ponowne z ekipą Minnesoty awansu do play-off.Z ekipy z St.Paul odeszła jego największa dotychczasowa gwiazda tj Marian Gabornik który od tego sezonu reprezentuję barwy New York Rangers,wśród ciekawszych wzmocnień wymienić można Martina Havlata który podpisał 6letnią umowę za kwotę 30mln$ oraz Kyla Brodziaka.Ekipa Blue Jackets czyli największe zaskoczenie na plus tamtego sezonu nie szalała w czasie między sezonami,stracili co prawda Jasona Williamsa ale w jego miejsce podpisali weterana Samuela Pahlssona oraz obrońca Antona Stralmana.Generalnie po najlepszym sezonie w historii władze klubu z Ohio uznały że należy kontynuować dalej politykę stawiania na młodych graczy takich jak Steve Mason na bramce(Rookie of the year)oraz budowania zespołu wokół Ricka Nasha.Co do meczu to rozpoczyna się nowy sezon,trudno coś wywróżyć w pierwszych tygodniach,ja jednak stawiam na ekipę gospodarzy która po udanym zeszłorocznym sezonie raczej będzie kontynuowała to co rok temu,goście mają nowego trenera więc raczej od razu wszystko u nich nie powinno być good.Nie za bardzo śledziłem to co działo się w postseason ale mimo to stawiam na Blue Jackets choć to początek sezonu,różnie może być,może być pełno niespodzianek.​
 
matred21 0

matred21

Użytkownik
Ciekawym typem na dzis wydaje się mecz CHICAGO Z FLORIDA.
W poprzednich postach pietaszek89 i gutek84 napisali juz o tych drużynach bardzo dużo.
To drugie spotkanie między tymi drużynami. W pierwszym stroną dominującą byli hokeiści Chicago, niestety za każdym razem oddawali prowadzenie by na koniec polec w karnych. Dziś z pewnością przystąpią do meczu z myslą, aby mecz roztrzygnąc w 60 minutach. Zwłaszcza że na lodzie prezentują się zdecydowanie lepiej i gdyby wczoraj drużyny mogłyby pograc pięc minut dłużej śmiem twierdzic ze drużyna Blackhawks z pewnością zdobyłaby zwycięską bramke.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Krótka propozycja bo czasu mało, dłuższe przemyślenia i typ będzie na mecze rozgrywane naszego czasu nocą.
Colorado Avalanche - Vancouver Canucks -&gt; Vancouver win (2,10) [Jetbull] ⛔
Colorado w pierwszym meczu zaskoczyło, swoich kibiców, fanów nhl i pewnie samych siebie. Pokonując SJS w dobrym stylu pokazali że w tej lidze wszystko się zdarzyć może, natchnienie przyniosła im z pewnością wizyta Joe Sakicia w szatni. Tamten wynik to efekt dosyć niezorganizowanej i po prostu słabej gry w obronie Sharks. Mimo że zespół San Jose w dużej części dominował i uderzał więcej razy na bramkę COL (świetny występ Andersona w bramce) to nie zdołali naprawić tego co z tyłu zepsuli. Moim zdaniem Rekiny bardziej przegrały to spotkanie niż wygrało je Colorado. Dzisiejszy rywal COL - drużyna Vancouver Canucks przegrała swój pierwszy mecz mimo iż podobnie jak SJS, oddali więcej strzałów na bramkę rywali i wydawali się stroną dominującą. W bramce dosyć nijaki mecz rozegrał kapitan Luongo, dziś pora się zrehabilitować. Zespół VAN notował świetne wyniki w fazie pre season więc w końcu musi znaleźć to swoje przelozenie na wyniki początkowych kolejek NHL. W ekipie Canucks kontuzjowani wciąż są Mathieu Schneider i Pavol Demitra i gdy tylko powrócą do gry siła VAN wzrośnie jeszcze bardziej. O zdobycze bramkowe nie ma się jednak co martwić, z przodu brylują niezastąpieni bracia Sedinowie a pomaga im sprowadzony Mikael Samuelsson i młody Alexander Burrows. Canucks dysponują jedną z mocniejszych linii obronnych w lidze, obrońcy jak Bieksa czy Ernhoff powinni skutecznie wyłączyć z gry atakujących Colorado którzy jak na moje oko wystrzelali się już w meczu otwarcia. Kurs dosyć wysoki biorąc pod uwagę to że gra outsider ligowy z zespołem mającym aspiracje na długą przygodę w Play Off.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Chicago vs Florida

Typ: 1ML✅

Analiza

Dosc niespodziewany przebieg mialo ostatnie spotkanie pomiedzy obiema druzynami. Chicago jako jeden z objawien poprzedniego sezonu trzeba powiedziec ze zawiodlo oczekiwania na swoje wlasne zyczenie. Ogladalem przypadkowo owy mecz i zdecydowanie moim zdaniem lepiej grali Blackhawks. Wydaje mi sie ze zawiodl po prostu brak skupienia przy prowadzenie w 3 kwarcie. Dzisiaj mam nadzieje zmobilizowana do dzialania druzyna z Chicago nie da szans Panterom. Bedzie to na pewno wyrownany mecz gdyz obie druzyny prezentuja podobny styl gry aczkolwiek typuje 1ML a dodatkowo czysta 1✅. W sumie mozna napisac o skladach i kontuzjach, ale wydaje mi sie ze nie ma to sensu gdyz wczoraj wszystko o tych zespolach zostalo juz powiedziane (czyt Pietaszek89 i Gutek84)​
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
Już po czasie, ale może na LIVE komuś się przyda.



Colorado Avalanche - Vancouver Canucks[ Typ: Colorado Avalanche @ kurs: 2,85] ✅
Analiza: Niestety tylko pare zdan. Colorado w I sezonowym meczu przeciwko Sharks pokazali naprawdę świetnych hokej. W tym meczu było widać indywidualne umiejętności poszczególnych graczy, ale to głownie przez świetnie zgraną ekipę. W bramce &quot;Lawin&quot; Anderson, który w tamtym sezonie prezentował się bardzo dobrze. W Obronie jest &quot;średnio&quot;, brak bardziej znanych nazwisk, lecz determinacja i wzmocnienie w bramce wystarczyło podczas meczu przeciw Sharks i mysle ze wystarczy rowniez podczas meczu z VAN. VAN solidnie, ale to nie jest tak dopracowany hokej jaki zaprezentowało Colorado. W bramce Roberto także będzie cieżko, lecz jeżeli &quot;Lawiny&quot; podczymają swoją bajeczną grę to nic nie będzie ich w stanie zatrzymac.
 
T 52

thedon

Użytkownik
Boston Bruins - Carolina Hurricans ✅ 7-2 ✅
Typ : Boston (-1,5) @2,65
Buk: bet365

Dzisiaj dla mnie najbardziej prawdopodobnym typem jest zwyciestwo niedzwiadkow. Wiadmo ze na poczatku sezonu ciezko jest cos wytypowac. Nawet PRE-SEASON do konca nie odzwierciedla chemi w ekipach i formy poszczegolnych druzyn.
Boston juz pierwszy mecz ma za soba. U siebie przegrali z Capitals 1-4
i wlasciwie przez caly mecz nie mieli nic do powiedzenia.
Carolina tez juz po inauguracji ... przegrali u siebie z Flyers 0-2.
Mysle ze niedzwiadki beda szybko chcialy wrocic na wlasciwa droge i pokonac swoich rywali dosyc przekonywujaco. Zeby im sie to udalo musza przedewszystkim poprawic swoja gre w przewadze. Z Caps nie potrafili wykorzystac 5 okresow przewagi. Moze wlasnie ta niemoc przekreslila ich szanse z Washingtonem.
Dzisiaj chlopaki powinni na to zwrocic szczegolna uwage. Carolina lapie dosyc sporo kar a w ostatnim meczu stracili dwie bramki po tym elemencie gry. W bramce Bostonu prawie na pewno stanie Thomas ktory jest jednym z najrowniej grajacych bramkarzy w lidze i moim zdaniem jest troszke lepszy od Warda. Poza tym czas na lepszy wystep po niezbyt udanym ...
W ubieglym sezonie wszystkie 4 mecze wygrali dosc wyraznie gracze Bostonu i chyba lezy im gra zespolu Caroliny.
Zobaczymy jak to bedzie w tym sezonie. Ja typuje tutaj powtorke z rozrywki i conajmniej dwubramkowe zwyciestwo gospodarzy.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
W ubieglym sezonie wszystkie 4 mecze wygrali dosc wyraznie gracze Bostonu i chyba lezy im gra zespolu Caroliny.
Zobaczymy jak to bedzie w tym sezonie. Ja typuje tutaj powtorke z rozrywki i conajmniej dwubramkowe zwyciestwo gospodarzy.
...no chyba sobie zartujesz....​
tez uwazam ze Boston dzisiaj wygra aczkolwiek chyba zapomniales o zeszlorocznych PF
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
panowie wiem że to może nie za bardzo temat dlatego proszę moda aby skasował ten krótki post jutro rano. A więc co myslicie o underze 5,5 w meczu NYR-Ottawa. Patrząc w statystyki to uner badał dość często 21 razy w 30 spotkaniach oraz 16 razy w 21 meczach na tafli NYR. Z tego co pamiętam choć, nie bardzo interesuje sie hokejem to w tamtym sezonie gospodarze doskonale sobie radzili w obronie i mieli podajże najmniejszy bilans bramkowy w całej lidze. natomiast Ottawa w tamtym sezonie tez jakos nie błyszczała w porównaniu do chdźby 2 sezoów w stecz. Wiecie może coś o jakiś w zmocnieniach drużyn bądź ich osłabieniach?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom