>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2008/2009

Status
Zamknięty.
xael 83

xael

Użytkownik
Ohh maritosie nie grasz na swoich ulubieńców , nie wiem czy nie robisz błedu , ale życze powodzenia ;)

Buffalo Sabres - New Jersey Devils 1 @ 2,35 tobet⛔
Bardzo ciężki mecz lecz warty zagrania. Albo wóz albo przewóz. Florida wczoraj przegrała swój mecz i dzisiaj Buffalo ma szanse się zbliżyc do nich i zrównac się punktami. Grają dzisiaj z Devilsami którzy na swoim koncie mają 100 pkt , ale co do gry to teraz grają niezłą kaszanke. Wczoraj NJD wymęczyło zwycięstwo u siebie z cianiutką Tampa Bay. Natomiast Buffało wywalczyło zwycięstwo z bardzo dobrym WSH. Oba spotkania kończyly się w dogrywkach. Buffalo podbudowane zwycięstwem w stolicy napewno uderzy od samego początku. Zagrają napewno z sercem i nie bedą zwracac uwagi czy dzisiejszego rywala czy jest 3 w konferencji czy broni Brodeur. Dzisiaj Buffalo wyjdzie z załozeniem , żeby strzelic więcej bramek niż przeciwnik. W zespole gospodarzy wszyscy są do dyspozycji , nie ma żadnych kontuzji. Jeżeli chodzi o NJD to niepewny występu jest Patrik Elias i Andy Greene&#39;a. Gorszą sytuacją ma oczywiscie Buffalo bo sprawa PO jest u nich wziąc pod znakiem zapytania. Jednak Vanek i społka w ostatnich meczach przez własną publika wygrywali. Zawodnicy BUF przystąpią do meczu bardzo skupieni i wyszarpią dzisiaj wynik korzystny dla nich. Powinni tego dokonac zwłaszcza że siła ofensywna NJD lekko się zacięła. Gram na zwycięstwo w regulanowym czasie ponieważ na 6 wyjazdów New Jersey tylko raz przegrali w dogrywce , areszte meczy przegrywali dwoma lub trzema bramkami. Buffalo dzisiaj nie powinno zrobic niespodzianki i nie zrobic przykrosci kibicom. Mimo zmęczenia obu zespołow Buffalo dla mnie sobie poradzi , wystarczy chciec. Potrzebują tego jak nigdy bo jeszcze im zostały spotkania z samą czołowką: Detroit , Boston , Carolina same znane marki. Niewątpliwie trzeba przelożyc słaba dyspozycje NJD na korzystny wynik.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
16-7-0 +309.45
Dzisiaj szybko bo zaraz zaczynają. Na dzisiaj handi dubel na Drapieżców jak i na Pingwiny. Nashville L2 streak 9. miejsce traca jeden punkt do strefy PO, więc chłopcy naprawdę powinni podejść do tego poważnie i drapieżnie, Columbus 6. miejsce i PO jako tako narazie mają, W1 streak ale w L28 w Nashville wygrali zaledwie 6. razy. Myślę że gospodarze wiedzą o co jest toczona gra w ostatnich spotkaniach i tutaj nie powinni zawieść lecz przez to że NHL zaniedbuję przez ostatni czas przez służbę dla państwa, myślę że handi to dobra asekuracja. Co do Pingwinów ktoś dzisiaj będzie musiał przegrać albo Carolina W7 lub właśnie Pittsburgh W3 obydwa kluby dzieli w tabeli tylko jeden punkt. Carolina w tamtym roku zanotowała blamaż na końcówce w tym sezonie wie że gra się naprawdę do końca ale jednak streak jak na nich jest już za duży, Nie wiem kto wygra możliwe że Pingwiny ale myślę że spotkanie będzie na styku więc dlatego biorę handi.
Nashville +1.5 &amp; Pittsburgh +1.5 @ 1.81 (2/10) ✅
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Ja również na dziś polecałbym typ na Devils i to nawet ML ponieważ kurs bardzo zachęcający, a wydaję się, że zawodnicy z New Jersey już chyba mają dość upokorzeń i swojej słabej serii ostatnimi czasy. Oczywiście nie twierdzę, że czeka ich lekka przebieżka w Buffalo, bo gospodarze po wczorajszej porażce Panter i dzisiejszej porażce Strażników mają jeszcze teoretyczne szansę na załapanie się do ósemki. Szczerze powiedziawszy myślę, że Sabres nie zasłużyli na PO, niestety ale pokazali to ostatnio w pojedynku z Trashers, którzy o dziwo stają się zmorą drużyn walczących o PO.
Dziś w bramce gości zobaczymy Martina co już jest znakiem, który pozwala myśleć, że Devils na pewno potraktują to spotkanie poważnie i wcale się nie zdziwię jeśli odniosą przekonywujące zwycięstwo, a Brodeur błyśnie swoim talentem.
Odnosząc się do słów XAEL, który wspomniał o tym, że Buffalo ma szansę zbliżyć się do FLO, to ja dodam tylko tyle od siebie, że obu tych drużyn w moim mniemaniu nie zobaczymy w PO. Atlanta obnażyła ich słabości, jak dla mnie to wystarczy ????
Pozdrawiam
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Propozycja :
Columbus Blue Jackets - Chicago Blackhawks --&gt; Chicago Blackhawks ML (2.00) ✅
Dzisiaj co najmniej kilka bardzo ciekawych pojedynków, jednym z nich jest kolejne spotkanie rywali z Central Division. Chicago które już do PO awansowało oraz Columbus któremu już tylko jakaś niebywała katastrofa mogła by ten awans odebrać. Motywacje obu zespołów opierają się głównie na prestiżu samego pojedynku, ostatnie dwa pojedynki (jedyne w roku 2009) pomiędzy tymi zespołami wygrali dwukrotnie Blue Jackets, Chicago z pewnością więc będą zainteresowani wzięciem odwetu. Z obu stron pewne braki, w Blackhawks wątpliwy jest występ Patricka Sharpa zaś CBJ prawdopodobnie zagra bez Husseliusa oraz kilku innych hokeistów. Główne zagrożenie ze strony Blue Jackets widzę ze strony Ricka Nasha i to jego dyspozycja zadecyduje o tym ile bramek zdołają zdobyć CBJ w dzisiejszym spotkaniu, zaś Chicago, cóż są jedną z ciekawiej grającą w PP zespołów, stwarzają sobie wiele okazji do zdobycia bramki i dużą część z nich wykorzystują, jeśli więc tylko dostaną okazje gry w przewadze to moim zdaniem odstrzelą dziś Columbus zwłaszcza że Steve Mason ostatnio nie pokazuje swoich dużych umiejętności. Warto dodać że zespoły te spotkają się ponownie już w środę tym razem w Chicago i moim zdaniem po środowym spotkaniu stan rywalizacji między tymi zespołami w roku 2009 będzie brzmiał 2-2
 
xael 83

xael

Użytkownik
Jubileuszowy 400 post. Może i kurs mierny ale dla mnie spotkanie dośc pewne jak nie bardzo pewne

Vancouver - Colorado 1 @ 1,52 / -1,5 goals (handi) @ 1,80 tobet

Jako że mecz do bardzo prestiżowych się nie zalicza , Vancouver podejdzie do tego meczu w 100% serio. Orki napewno będą chciały zwycięzyc w swojej dywizji. Teraz na 4 kolejki przed końcem przyjdzie im grac 3 razy u siebie i warto rozpocząc tą serie zwycięstwem. Colorado teraz to teoretycznie najsłabsza drużyna w lidze , zamykaja zachodnią konferencje. Dla nich najlepiej by było żeby ten sezon już się zakonczył. Dostają wszędzie od każdego. Głownie duża ilośc kontuzji podstawowych graczy wpłynęła na tak słaby sezon. Skutecznośc to już stracili kompletnie. W ostatnich 10 meczach strzelili zaledwie 14 bramek. Dzisiaj żadnego przebłysku niepowinno byc bo w za słupkami Canucks grający dobry sezon Roberto Luongo. Dzis w dalszym ciągu nie zobacyzmy ani Smitha, Wolskiego , Sakica , Statnego , Foota , Nycholata , Salei&#39;a , Clarka , Tjanqvist. Daaawno nie widziałem aż takich osłabien. Vancouver napewno to wykorzysta , dodatkowo gra u siebie. Mają również całutką kadre do gry. Bezpośrednie spotkania tych drużyn:
28/03-09 Colorado Avalanche vs. Vancouver 1:4
16/03-09 Vancouver vs. Colorado Avalanche 4:2
12/11-08 Vancouver vs. Colorado Avalanche 1:2 SO
07/12-08 Colodaro Avalanche vs. Vancouver 5:4 SO
Mimo 2 wygrancyh COL z początku sezonu , dzisiaj nie dopuszczam tu nawet remisu a co dopiero wygranej gości. Jak widac mecze kończyly się dopiero w rzutach karnych ,a jak wiemy Wojtek Wolski wtedy miał skutecznosc karnych 100% także zawsze pierwszy karny kończyl się powodzeniem. Teraz są bardzo osłabieni o czym pisałem już wcześniej i grają bo muszą tak więc niczego się po nich nie można spodziewac , a Canucks? Orki grają od lidera Northwest Division. Dla mnie 10/10
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Spotkanie: Montreal Canadiens - Ottawa Senators
Typ: 1
Kurs: 1,9
Bukmacher: bwin
Analiza:
Dzisiaj o 1.30 polskiego czasu odbędzie się spotkanie pomiędzy Montrealem a Ottawą. Dla gospodarzy jest to bardzo ważne spotkanie, ponieważ ciągle walczą o awans do Play - Off. Są bardzo blisko tego awansu, ale do sukcesu potrzeba konsekwencji w działaniu, które zaprocentują zwycięstwami. Ostatnio ekipa z Montrealu bardzo ładnie pracuje i sądzę że dzisiaj nie będzie miała kłopotu z Ottawą, która już może myśleć o wakacjach a w dłuższej perspektywie o przyszłym sezonie. Wysokie i pewne zwycięstwa osiągnięte przez Canadiens z Toronto 6:2, z NY Islanders 5:1 oraz z Chicago 4:1 stawiają mocno zespół w roli faworyta. Jednak Ottawa do słabych nie należy i zapewne przed końcem sezonu zasadniczego będzie chciała coś udowodnić dobrze prezentując się dzisiaj. Jak dla mnie kurs wysoki na Montreal, upatruje podpuchy ze strony bukmacherów, ale mimo to uważam że gospodarze wygrają ten mecz i zdobędą prawo gry o Puchar Stanley&#39;a
 
G 0

gurkens

Użytkownik
Spotkanie: Calgary Flames - Los Angeles Kings
Typ: X2
Kurs: 2,03
Buk: Bah
Analiza: Calgary ma poważne kłopoty kadrowe. Aż 8 graczy jest kontuzjowanych w tym większość to zawodnicy z formacji obronnej. W Los Angeles natomiast większych problemów nie ma. Do typu skłania mnie forma gości na wyjazdach. Przegrali tylko 3 spotkania na 38, wygrywali 15 razy, remisowali 20. Myślę, że przy takich ubytkach w drużynie gospodarzy tego meczu również nie przegrają. Jednak jest jeszcze jedna sprawa mianowicie Calgary zaliczyło 10 spotkań z rzędu bez dogrywki co skłania mnie do podparcia typu. U siebie grają również nieźle 25-10-4 więc remis po 3 tercjach jest bardzo możliwy. Również w 7 spotkaniach z rzędy obu drużyn wszystkie zakończyły się w regulaminowym czasie. Więc stawiam na Los Angeles podpierając do remisu ????
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Spotkanie: Calgary Flames vs. Los Angeles Kings
Typ: Los Angeles Kings +1,5
Kurs: 1,71
Buk: bet365

Dzisiaj oferta nas nie rozpieszcza. NBA ma przerwę, a że zazwyczaj siedzę w koszu to dzisiaj trzeba szukać innych alternatyw ???? Preferuje sporty zza oceanu, więc na dzisiaj, jako że są aż 3 spotkania NHL to się skuszę na jedno. Wybrałem spotkanie Calgary Flames - Los Angeles Kings. Calgary mają już zapewnione PO więc troszeczeczkę luzu jest w zespole. Mogą odpoczywać i z pełnym impetem przystąpić do walki o puchar Stanley’a. Pewnie stawiłbym na nich gdyby musieli walczyć bo są o wiele lepszą drużyną od przeciwników i mobilizując się mogliby wygrać spokojnie, tym bardziej że grają w Pengrowth Saddledome. Ale warto spróbować postawić na L.A z kilku względów. Nie walczą już o nic, jedynie o prestiż i wygrana z Calgary byłaby świetnym uwieńczeniem zbliżającego się końca sezonu. W zespole Flames są niezłe roszady kadrowe i w niedyspozycji są: Rene Bourque, Andre Roy, Mark Giordano, Wayne Primeau i Rhett Warrenem. Większość z nich pracuje w linii ofensywnej, więc linia przebicia jest trochę słabsza. Ponadto możliwe są wykluczenia: Adrian Aucoin, Robyn Regehr i Cory Sarich co jeszcze bardziej osłabia zespół Z Calgary. Los Angeles zagra bez większych osłabień, będzie podbudowane zwycięstwem z Phoenix Coyotes gdzie rozgromili ich po pierwszym przegranym spotkaniu 6:1. L.A ponadto będzie chciało po części zamazać bilans H2H z Calgary na ich tafli. Od sześciu spotkań nie potrafią sobie z nimi poradzić, a dzisiaj będąc bardziej zmobilizowani mogą w końcu się przełamać, na co liczę. L.A potrafi wygrywać z każdym ,nawet na wyjeździe to czemu nie mieliby wygrać z Calgary…Analiza nie jest zbyt rzeczowa, ale cos trzeba było napisać ????
 
shen 408

shen

Użytkownik
Ottawa Senators-Boston Bruins 2 2,25 ⛔
Dziś stawiam na gości z Bostonu. Ostatnie 7 spotkań między tymi zespołami wygrali Bruins,a ich goalie Tim Thomas w ostatnich 7 startach przeciwko Senators wygrał 7 spotkań,dziś nie wiadomo czy zagra,ostatnio podpisał 4 letni kontrakt za 20mln$,dziś do zespołu Bruins po kilkumeczowej nieobecności wracają P.Kessel 31+23 i S.Thornton 6+5.Bruins wygrali 6 z rzędu więc raczej dziś nie odpuszczą,nawet jak nie zagra Thomas to i tak mają bardzo silną defensywę i powinni zatrzymać przeciętnie grający ostatnio zespół Senators.
edit. W bramce Bruins dziś zagra M.Fernandez

Taki kupon w Totomixie dziś poszedł ,kurs razem 8,95
New Jersey-Toronto 1 1,65 ⛔ 1-4 w strzałach 48-18 :przeklina: Gerber miał mecz sezonu chyba:przeklina:
Goście przegrali 4 z ostatnich 5 meczy.W tym sezonie New Jersey jeszcze nie wygrali z klonowymi liśćmi z regulaminowym czasie gry,dziś jest bardzo dobra okazja ku temu,gospodarze ostatnio przegrali 2 wyjazdowe spotkania,dziś powinni poradzić sobie z ekipa z Toronto,ekipą która gra fatalnie w obronie,ostatnio przegrali 5-8 z Flyers i 2-6 z Canadiens.Gospodarze walczą jeszcze o drugie miejsce na wschodzie,przed dzisiejszym meczem mają stratę 2 punktów do Capitals.
Carolina-NY Islanders 1 1.55 ✅
Gospodarze wygrali 8 z rzędu z czego 6 na wyjazdach,goście są zdziesiątkowani przez kontuzje,3 ostatnie mecze między tymi zespołami wygrali Hurricanes.gospodarze cały czas walczą o 4 miejsce na wschodzie ,jeśli dziś wygrają to przeskoczą ekipę Flyers i znajdą się na jakiś czas na 4 miejscu na wschodzie.
Tampa Bay-Pittsburgh 2 1,75 ✅
Gospodarze bez Lecavaliera oraz z zdziesiątkowaną obroną,nie zagrają obrońcy Melichar 0+9,Murphy 5+11,Ranger 2+11,Malik0+5,Meszaros 2+14,Petiot 0+3 w bramce Tampy zagra K.Ramo GAA 3.60.Pittsburgh wygrał ostatnie 3 mecze w Tampie z miejscowymi Lightings 3-1 2-0 i 4-1,Goście cały czas walczą o dobra pozycje przed PO więc dziś z zdziesiątkowanymi Lightings nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów.Gospodarze przegrali 6 ostatnich spotkań(2 po dogrywkach)
Atlanta-Washington 2 2,0 ✅
Goście ograli gospodarzy 2 dni temu u siebie 6-4.W bramce Atlanty zagra niejaki Ondrej Pavelec GAA 3.55.Capitals wygrali kolejne 5 wyjazdowych spotkań,goście są 2 na wschodzie i mają tylko 2 punkty przewagi nad trzecimi New Jersey więc raczej dzisiejszego meczu nie odpuszczą.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Dziś postaram się w ogólnym komentarzu ująć najciekawsze spotkania nadchodzącej nocy w NHL a jest co komentować bo meczy aż 13 w tym pojedynki drużyn które walczą o być albo nie być w fazie play off więc będzie gorąco.
Mecz Ottawa - Boston czyli pojedynek zespołów którym już praktycznie zależy tylko na dobrej grze bo BOS od dawna znajdują się w miejscu premiowanym dalszą grą w PO zaś OTT nie ma już chyba nawet matematycznych szans na awans. Wczoraj po bardzo ciekawym meczu Senators zdołali pokonać Montreal 3-2 i bardzo utrudnili w ten sposób życie swoim &quot;kompanom&quot; z Kanady, ale tak to jest, w lidze NHL nie ma sentymentów i odpuszczania. Ze względu jednak między innymi na to że OTT są po trudnym wczorajszym meczu ale także mocno mobilizującym będzie tak jak to napisał już Shen powrót do zespołu Niedźwiadków Kessela i Thortona. Kurs bardzo zachęcający do grania na Bruins
Kolejnym ciekawie wyglądającym zwłaszcza do typowania meczem będzie Atlanta-Washington, oba zespoły kilka dni temu już starły się i zwycięsko (co prawda minimalnie bo w stosunku 6-4) wyszli z tej konfrontacji Capitals. Nie inaczej powinno być dzisiaj bo WAS to drużyna po prostu dużo lepsza w każdej formacji a zwłaszcza na bandach gdzie ATL pozna raczej siłę obrońców Caps oraz w ataku (a Trashers to najsłabsza obrona ligi którą dodatkowo będzie w tym meczu dyrygował bardzo słaby bramkarz Ondrej Pavelec) kurs przyzwoity więc myślę że na Capitals można dzisiaj stawiać.
Po jednym zdaniu do innych interesujących dziś pojedynków, jako fana najbardziej jestem ciekawy spotkania drużyn wciąż walczących i będących o krok albo od sukcesu albo od dużej porażki. Wiadomo już że chodzi o spotkanie NY Rangers - MTL Canadiens, osobiście jako kibic będę trzymał kciuki za Rangers, jednak jest jedna niepokojąca rzecz, mianowicie Antropov który jest sprawcą wszystkiego co dobra w tych ostatnich tygodniach dla NYR być może dziś nie będzie mógł wyjechać na lód. Byłoby to olbrzymie wręcz osłabienie formacji ofensywnej &quot;strażników&quot; i nie życzę im takiego scenariusza. MTL wczoraj pokazali w przegranym meczu przeciwko Senators że play offy im się w moim mniemaniu nie należą, dziś w ich bramce ponownie &quot;fenomenalny inaczej&quot; Price więc liczę na jego &quot;piękne inaczej&quot; interwencje.
Warto równiesz napomknąć słówko o sytuacji przed meczem Nashville Predators - Chicago Blackhawks. NAS potrzebują za wszelką cenę wygranej i mają ku temu dziś dużą okazję, CHI osłabione prawdopodobnie brakiem Sharpa bez którego tracą oni chyba 50 jak nie więcej % jeśli chodzi o atak, dodatkowo atut świeżości i motywacji po stronie Predators a i własny lód w ich przypadku odegra tu sporą role
Myślę że czeka nas jedna z ciekawszych nocy sezonu zasadniczego, pozdrawiam Pasjonatów ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Witam wieczorową porą i na wstępie mogę zapewnić wszystkich fanów NHL, że dzisiejsza noc będzie bardzo emocjonująca. Wszystko to za sprawą rozkładu spotkań, jakie przed nami i myślę że spokojnie możemy wyróżnić takie pozycje jak New York Rangers vs Montreal Canadiens; Philadelphia Flayers vs Florida Panthers i Vancouver Canucks vs Calgary Flames. Nie bez powodu podałem mecze w takiej kolejności, ponieważ ułożyłem je pod względem atrakcyjności i stawki o jaką będą walczyć ekipy.
Philadelphia Flayers vs Florida Panthers
Wyżej wymienione spotkanie jest dziś tym, które trafia pod lupę i spróbuje wytypować zwycięzce. Oczywiście każdy kto uważnie śledzi rozgrywki na pewno szybko się zorientuję, że dziś będę grał na gości z Florydy, którzy de facto mają wielką szansę na wślizgnięcie się do czołowej ósemki, ale niestety prócz siebie muszą również liczyć na innych a dzisiejszej nocy tak świetnie się ułożyło, że ekipy z NY i MTL grają przeciwko sobie. Jednak powróćmy do głównej kwestii czyli obecnej dyspozycji Panter. Można śmiało powiedzieć, ze gdyby nie &quot;głupia&quot; porażka z Atlantą dziś Florki byłyby w ósemce i spokojnie mogliby liczyć tylko na siebie, niestety weryfikacja okazała się brutalna w meczu z Trashers, który dla mnie osobiście był pozbawieniem złudzeń ekipy z Florydy, jednak szczęśliwie los chciał aby Pantery zostały w grze i dlatego dziś w Wachovia Center pierwszy z trzech pojedynków o wszystko. Po porażce z Drozdami, coach DeBoer postanowił przywrócić do bramki Thomasa Vokuna, co okazało się kolejnym strzałem w 10 pod względem pierwszego goalie ponieważ wkład Vokuna w zwycięstwo z Pitts był ogromny. Dzięki wygranej u siebie z Pingwinami 4:2, Pantery mają nadal nadzieję, ale co może napawać optymizmem to sama postawa hokeistów z Florydy, którzy w ostatnim meczu pokazali wielkie zaangażowanie i pomimo tego, ze to Pingwiny dość mocno nacierały, Pantery zdołały odpowiedzieć dobrą skutecznością w postaci czterech strzelonych bramek. Goście dziś praktycznie w niezmienionym składzie, gdyż nadal uraz leczy B.Allen. W bramce oczywiście bohater wygranej z Pitts.
Jeśli chodzi o Lotników to w ich bramce zobaczymy człowieka, który przez cały sezon, a zwłaszcza w końcówce prezentuje kapitalną formę, mowa oczywiście o Bironie 2,80 GAA. Lotnicy dziś grają można powiedzieć bez celu ponieważ, awans już od dawna mają i chyba tylko jedyna sprawa to to że będą chcieli utrzymać czwartą pozycję, która pozwoli w PO mieć atut swojej tafli w decydujących spotkaniach.
Nie ma sensu bym jeszcze głębiej drążył temat tego spotkania, gdyż wszystkie najważniejsze sprawy zostały poruszone i wydaję mi się, że to będzie noc prawdy dla Florydy. Wszystkie armaty zespołu z Southeast Division są w 100% zdolne do odbycia wielkiej batalii o PO.
Godzina 01.00 serdecznie zapraszam do oglądania tego spotkania (jeśli oczywiście będzie ono dostępne)
Mój typ Florida Panthers 60&#39; i ML (jak kto uważa, ja podam swój typ w kuponach, oba kursy bardzo dobre, a różnica w granicach 0,60 także tu już Wasz wybór)

Z pozostałych spotkań polecam przyjrzeć się St.Louis Blues oraz Nashville Predators. Obydwie drużyny czekają dość ciężkie przeprawy ponieważ Nuty zagrają z nieobliczalnym Phoenix na ich lodzie a Predatorzy podejmą Chicago u siebie. Dlatego polecam te dwa typy ponieważ walka o 8 lokatę w konferencji zachodniej w mojej opinii już zamyka się w granicach tych dwóch ekip. Sadzę, że jeszcze dziś zwycięzcy tego wyścigu nie poznamy ponieważ, oba team&#39;y powinny sobie poradzić z rywalami a kurs na Blues 60&#39; również bardzo zachęcający.
Pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
maritos 4

maritos

Użytkownik
:hokej: Carolina Hurricanes - New York Islanders [ Typ: 1 @ kurs: 1,53]
CAR w ostrym natarciu, bo aż 8 wygranych z rzędu. Gdy już myślałem, że są zmęczeni i nie dadzą dłużej rady to oni naglę zdobywali nowe siły przy kolejnych meczach. Dziś grają w NYI - nie ma co ukrywać z niezbyt wymagającym przeciwnikiem i myślę, że sięgnięci po 9 wygraną nie powinno sprawić im problemu.
:hokej: New Jersey Devils - Toronto Maple Leafs [ Typ: 1 @ kurs: 1,62]
Klonowe liście to na dzień dzisiejszy “chłopcy do bicia” a NYD wkońcu po małym kryzysie zaczyna wygrywać. Myślę, że kolejna wygrana nie powinna im sprawić problemów - MTL wygrał z TOR 6-2 a z PHI 8-5. Mają beznadziejną obronę i NYD napewno to wykorzysta.
:hokej: San Jose Sharks - Colorado Avalanche [ Typ: 1 @ kurs: 1,43]
kurs bardzo niski, ale pewność typu bardzo wysoka. SJS otwiera tabelę NHL a COL zamyka. Colorado jest w fatalnej dyspozycji i nic nie zapowiada na zmianę tego stanu rzeczy. SJS na własnym lodzie jest bezlitosne i dla COL napewno wyjątku nie zrobi. Jeśli Sharks czasami bez problemu odżegnują na własnym lodzie mocne ekipy to COL powinno być bułką z masłem.

I linki do transmisji: http://www.praca.izaklady.eu
 
xael 83

xael

Użytkownik
Detroit Red Wings - Nashville Predators 2 @ 4,00 expekt ⛔
no niestety NSH wygrało po dogr. , gz Sekular


Jest to mecz życia i śmierci. Nashville po ostatniej porażce 4:2 z Chicago prawie straciło szanse na PO , natomiast St.Louis wygrało swój mecz i to oni wskocyzli na ósmą pozycje. Teraz Predatorzy na 9 pozycji i dziś staną przeciwko trzeciej drużynie ligi ,Detroit Red Wings. Jak najbardziej NSH się napewno nie wystraszy gospodarzy po nazwie drużyny czy nie swojej hali. Po prostu potrafi zagrac ze skrzydłami jak równy z równym i można powiedziec że nawet w tym sezonie pasuje im grac z nimi. Tak grali w tym sezonie
29/03-09 Detroit Red Wings vs. Nashville 3:4
01/03-09 Nashville vs. Detroit Red Wings 8:0

19/02-09 Detroit Red Wings vs. Nashville 6:2
11/02-09 Nashville vs. Detroit Red Wings 3:5

25/12-08 Nashville vs. Detroit Red Wings 3:2
Na pięc meczy NSh wygrało 3 , a ta wygrana 8:0 aż napawa optymizmem. W żadnym z tych pięciu nie było dogrywki , także dzisiaj też mozemy liczyc że wygra jakiś zespół w regulaminowych 60 minutach. Mam nadzieje że tym zespołem będzie ekipa Nashville. Detroit już ma pewne drugie miejsce w konferencji bo nie wierze że SJS w swoich dwóch meczach straci wszystkie możliwe punkty także dzisiejsza porażka wielkiej szkody by im nie wyrządziła. Ostatni mecz miedzy tymi drużyny wygrało Nashville i to bardzo niedawno. Powtórka z rozgrywki bardzo prawdopodobna , bo jak już pisałem Red Wings na tym ani nie straci ani nie zyska , a Nashville może tylko zyskac. Oczywiscie nie wykluczam że Detroit również dzisiej może wygrac. Ich wyniki mówią same za siebie. Jednak mam nadzieje że dzisiaj szczęście będzie w NSH i przypadku potnięcia sie St.Louis a 2óch wygranych NSH zobaczymy Predatorów w play-offach. Spotkanie może niezbyt pewne ale kurs niewątpliwie kusi żeby je dzisiaj zagrac. Prawdopodobnie w bramce NSH Rinne i bardzo dobrze nieopłacalne było by kombinowanie z bramkarzami kiedy do konca zostały 2 mecze , zwłaszcza że Rinne broni już od dobrych 10 meczy..Napewno dzisiejsza wygrana NSh by podniosła wiare w zawodnikach także upatrujemy niespodzianki.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Ottawa Senators - New Jersey Devils (ML)

Typ : New Jersey Devils

Kurs: 1.95

Buk: Bet365

Analiza: Dzisiejszą ewentualną wygraną z zespołem Ottawy, Diabły z New Jersey mogą przypieczętować czwarty z rzędu tytuł mistrzów dywizji. Nie będzie to zadanie łatwe bo Senators odkąd są pod wodzą trenera Cory Clouston&#39;a na pewno nie są tą słabą Ottawą z pierwszej połowy sezonu. Według mnie jednak motywacja i umiejętności pozwolą dziś odnieść pierwszy większy sukces tego sezonu drużynie New Jersey Devils.

Devils staną dziś przed okazją przerwania bardzo korzystnej serii Ottawy czyli trzech zwycięstw z rzędu, najlepsza drużyna Atlantic Division oczywiście jest w stanie to zrobić bo przez cały sezon utrzymują równy bardzo wysoki poziom swojej formy i praktycznie w każdym aspekcie gry i w każdej formacji przewyższają swoich dzisiejszych rywali, aczkolwiek trzeba brać także pod uwagę to że pod wodzą trenera Cloustona Senatorowie nie przegrali u siebie od 9 spotkań co jest wynikiem bądź co bądź bardzo dobrym. Każda seria jednak musi się kiedyś skończyć i jeśli miałbym wskazywać zespół który jest w stanie złamać każdą dobrą serie jakiegokolwiek teamu to na pewno pomyślałbym o NJ Devils.

Słów kilka o zespole na który dziś typuje, Diabły zajmują obecnie 3 pozycje w Konferencji Wschodniej i zakończą zmagania w Atlantic Division na pierwszym miejscu jeśli tylko zdobędą 1 punkt w dwóch ostatnich grach, wszystko za sprawą 5 punktowej przewagi Devils nad kolejnym w tabeli zespołem czyli Philadelphi Flyers. Sytuacja więc bardzo dobra, w New Jersey od dłuższego już czasu myślą dużo o PO i z pewnością mają duże nadzieje na końcowy sukces. W ostatnim miesiącu nie szło zespołowi NJD najlepiej i większość spotkań przegrali, dosyć nieustabilizowaną formę prezentował as drużyny Martin Brouder a jego forma w play offach odegra kluczową dla Devils rolę, wielokrotnie podkreślano że dobrze by było aby Brouder zakończył sezon zasadniczy jakimś mocnym akcentem co dało by duży psychiczny komfort całemu zespołowi NJD. Taka okazja na bardzo dobry występ a może nawet SO nadarza się właśnie dzisiaj, przeciwko trochę bezbarwnemu zespołowi Ottawy który nie oddaje zbyt dużo strzałów na bramke i jest słabo skoncentrowany na obronie własnej tercji można nabrać pewności siebie i zrobić dobry wynik. Liczę z pewnością na przebłysk geniuszu i dobry występ Martina, ale nie tylko, przebudzenie takich graczy jak Parise czy Jamie Langenbrunner także było by pomocne, a przecież potrafią oni wspaniale jeździć i zdobywać punkty.

Pewnym dobrym prognostykiem dla dzisiejszego typu jest to że trzykrotnie w tym sezonie NJ Devils pokonali OTT, jednak nie jest to w pełni miarodajna statystyka bo było to jeszcze za poprzedniego trenera Senatorów.

Jeśli chodzi o prezentacje zespołu z Ottawy przed tym mecze to co można powiedzieć, OTT z pewnością już nie zagrają w tegorocznych play offach więc grają o pietruszkę, w takiej sytuacji wiele zespołów na tak zwanym &quot;luzie&quot; potrafi prezentować się dużo korzystniej niż gdy jeszcze ciążyła jakaś presja, z taką też sytuacją mamy do czynienia w przypadku Ottawy. Dobrą formę utrzymuję w ostatnich występach Dany Heatley, jak zwykle jednak piętą achillesową zespołu z Kanady jest obrona i bramka, na tej pozycji dziś najprawdopodobniej obsadzony będzie Alex Auld któremu zdarzają się duże wpadki.

Ostatni mecz przeciwko Toronto Martin Brodeur będzie chciał jak najszybciej wymazać ze swojej pamięci i myśle że pomoże mu w tym dzisiejszy mecz, Martin bardzo rzadko notuje dwa słabe występy pod rząd zaś Ottawa Senators chyba nie mają już po co śrubować streak&#39;u zwycięstw. Gra powinna być ofensywna i widowiskowa bo Senators z pewnością postawią na atak i ewentualne &quot;strzelenie jednego więcej niż stracimy&quot;. Z tej strzelaniny zwycięsko moim zdaniem wyjdą New Jersey Devils​
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
ja na dzisiaj znalazłem wydający się na pierwszy rzut oka pewny mecz. Florida gra mecz o playoff z Atlantą, która w tym momencie już myśli o następnym sezonie. ML Florida wydaje się naprawdę realne, z tego co wiem oba zespoły bez większych osłabień, co myślicie o tym meczu?
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Detroit Red Wings - Nashville Predators ML2✅
Popieram XAELa w typie na Nashville tylko ja bym zagram ML poniewaz Red Wings moze bedzie chcialo skubnac chociaz 1pkt?! Dzis w nocy moim zdaniem oplaca sie grac na dwie ekipy, tj: Floryda i Nashville! Oba ML co w kombo daje nam kurs ponad 4! Zle nie jest a prawdopodobienstwo ogromne. Oba sklady jedna noga w PO a druga za Burta. Do konca 2-3 mecze i jak powalczyc to juz ostatni gwizdek! A oba teamy po ostatnich wpadkach, maja teraz noz na gardle, a do tego jak dla Nashville dochodzi znakomicie grajaca ekipa Nutek ktora wyprzedza icj o jedno miejsce! Sa to dwa spotkania w ktorych ekipy wygrac musza! W innych mozna pokusic sie o over under. Wydaje mi sie ze ostatnie kolejki mozna odpuscic, bo ktos kto w PO zagra napewno nie bedzie chcial sie poobijac, po co wkoncu ryzykowac kontuzjami;/ Moj typ to Nashville ML✅ i Floryda ML✅, tak zbiorczo...
pozdrawiam✅
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
New York Rangers vs Philadelphia Flayers

Chociaż ostatnio to właśnie ekipa Lotników zapewniła mi przegrany kupon, a Panterom zabrała dużą część nadziei na PO, to dziś dalej gram przeciwko nim. Jednak dziś sytuacja wygląda diametralnie inaczej ponieważ to Phila jest gościem, a także rywal, który dzisiejszym meczem zapewni sobie 100% start w PO. Stawka dla Strażników jest wielka i pomijając już fakt, ze gdyby dzisiaj się nie udało to zawsze zostanie ostatni mecz, oczywiście jeszcze duży wpływ będzie miała postawa Florydy, która spotka się z ATL (nie wróże im tam zbyt dobrego wyniku ???? ), ale mimo wszystko myślę że Rangers mają coś do udowodnienia i w dzisiejszym spotkaniu będą chcieli pokazać wszystkim niedowiarkom że prawo o puchar Stanleya należy im się jak psu buda. Ostatni występ gospodarzy na pewno cieszy wszystkich fanów NYR, ponieważ ekipa z Montrealu była przez większą część meczu cieniem dla Rangers i gdyby nie kilka dobrych obron Price&#39;a to wynik mógł być o wiele okazalszy, co nie zmienia faktu że i tak Carey miał duży udział przy drugiej bramce dla Strażników ????
Jeżeli chodzi o kontuzje to takowych w ekipie gospodarzy nie ma, w bramce zobaczymy Henrika Lundqvista, który ostatnio spisuje się bardzo dobrze.
W ekipie gości bez większych zmian w porównaniu do pojedynku z FLO, w bramce Biron.
Mecz zapowiada się dość interesująco i na pewno faworyta nie ma ponieważ Lotnicy nikomu nie odpuszczają w końcówce sezonu, jednak dziś trochę więcej argumentów po stronie gospodarzy i typ właśnie na nich proponuje.
Typ New York Rangers 60&#39;

Wojas pytałeś o Pantery, więc ja Ci powiem, ze jest do duże ryzyko ponieważ już raz i to kilka dni temu to właśnie Drozdy przyczyniły się w dużej mierze do tego, że gospodarzy już na 90% zabraknie w rozgrywkach play off. Naprawdę potrzebują cudu, a ATL lubi grać z takimi rywalami. Ostatnio dwie wpadki z Caps, dziś w bramce zobaczymy Hedberga, więc wróżę Panterom ciężką przeprawę i jeśli miałbym już typować to jednak byli by to gospodarze.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Wojas pytałeś o Pantery, więc ja Ci powiem, ze jest do duże ryzyko ponieważ już raz i to kilka dni temu to właśnie Drozdy przyczyniły się w dużej mierze do tego, że gospodarzy już na 90% zabraknie w rozgrywkach play off. Naprawdę potrzebują cudu, a ATL lubi grać z takimi rywalami. Ostatnio dwie wpadki z Caps, dziś w bramce zobaczymy Hedberga, więc wróżę Panterom ciężką przeprawę i jeśli miałbym już typować to jednak byli by to gospodarze.
Nie, no ok, wiem że przegrali ostatnio z nimi, ale czemu mówisz, że na 90% ich zabraknie. Wg mnie jakieś tam większe szanse mają, 2pkt straty do Rangersów,3 pkt do Montrealu. Kluczem będzie wygrana w dzisiejszym meczu. Inna kwestia to czy są w stanie tego dokonać? Ja liczę na to, że Atlanta nie potraktuje tego meczu zbyt poważnie, bo w nogach już mają 80 meczy i grają naprawdę o nic. Nie ukrywam również, że liczę po prostu na determinację Floridy, która nadal mam nadzieję wierzy w awans ???? . Nie jestem znawcą NHL, ale z doświadczenia z innych lig wiem, że drużyny, które walczą o playoffy, bardzo często w końcówce regular season dają z siebie wszystko. Pozdrawiam.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Również nie odbierał bym szans Panterom , walczą jeszcze o PO i chociaż większej części ekip zostały do rozegrania 2 mecze (wraz z dzisiejszymi) a strata punktowa FLA do Montrealu czy Rangers wskazuje na to że muszą wygrać oba swoje mecze i liczyć na potknięcia tych drużyn, to myślę że wszystko się może zdarzyć.
Osobiście dużo chętniej widział bym ekipe Floridy w play offach niż takich Canadiens
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Napisałem 90% ponieważ nie wierzę w szczęśliwą serię wypadków, w której to Montreal lub Rangers przegrają dwa mecze bez zdobycia choćby punktu. Jasna sprawa, że darze sympatią ekipę z Florydy ale niestety w mojej ocenie nie zasługują na PO, przegrali spotkania, których na dobrą sprawę nie powinni przegrać, a teraz wielkie szczęście miałoby im dopisać, niestety jakoś tego nie kupuję. Każdy ma swoje zdanie dlatego szanuję w/w opinię jednak nadal będę utrzymywał swoją opinię odnośnie dzisiejszego spotkania.
Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom