>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NHL - sezon 2007/2008

Status
Zamknięty.
panmv 10

panmv

Forum VIP
Do tych, którzy lubią stawiać na NHL.

Nie radzę na początek tworzyć kuponów opartych na NHL. Jest to taka liga, gdzie przez pierwsze pare kolejek wyłaniają się topowe drużyny i niespodzianki. Tak jak rok temu Buffalo czy Anaheim. Kiedyś te druzyny były ogonami, teraz faworytami do Stanleya.

Tak więc radze poczekac 5-6 kolejek.

Pozdrowienia.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Zapowiedź sezonu NHL.

Już jutro w ... ciekawostka w Londynie rozpocznie sie pierwszy mecz NHL pomiędzy ubiegłorocznym zdobywcą Pucharu Stanleya Anaheim Ducks i Los Angeles Kings .

Western Conference - faworyci według mnie.

Anaheim Ducks - nadal nie podpisali kontraktu Teemu Selanne oraz Scott Niedermayer.W bramce nadal dwóch doskonałych bramkarzy Jean-Sebastien Giguere i Ilia Bryzgałow .W zespole pozostali Chris Pronger, Rob Niedermayer,Ryan Getzlaf oraz Chris Kunitz.Zakup Todda Bertuzziego był bardzo dobrym posunięciem menedżera klubu Briana Burke.

San Jose Sharks - zmora grajacych progresja na ich remis w ubiegłym sezonie,seria 49 meczy doprowadziła niejednych do utraty dużych pieniędzy pieniędzy.Wybawcą wszystkich ,,progresowiczów&quot; był gracz Dallas Stars Philipe Boucher, strzelił gola na 2-2 w 19:57,3 sekundy przed końcem spotkania!!!Odeszli z zespołu Bill Guerin ,zasilił NY Islanders oraz Vesy Toskala,bedzie grał w Klonowych Liściach z Toronto.
Nadal o sile zespołu będą decydować Joe Thornton,Jonathan Cheechoo oraz kapitan zespołu Marleau.Dużym minusem zespołu jest brak klasowego bramkarza ,Jewgienij Nabokow mnie wogóle nie przekonuje.


Detroit Red Wings -„Czerwone Skrzydła” co roku upatrywani są jako faworyt do zdobycia Pucharu Stanleya.Osłabieni brakiem Bertuzziego oraz Mathieu Schneidera ,którzy w tym sezonie bedą grali w Anaheim.Obsada bramki legendarny bramkarz NHL , 42 letni - Czech Dominik Hasek,który mimo podeszłego wieku w bramce spisuje się rewelacyjnie.Czech nie jest jednak najstarszym graczem zespołu z Detroit,jest nim 45-letni Chris Chelios!!!!!!!Nadal grają w zespole doskonali strzelcy z zeszłego sezonu Rosjanin Pavel Datsyuk (28 goli,59 asyst w ubiegłym sezonie)oraz Szwed Henrik Zetterberg (33 goli,36 asyst w ubiegłym sezonie).



Colorado Avalanche -Lawiny sa dla mnie czarnym koniem rozgrywek.Nieźle sobie poczynaja w pre-seasion.Dobrze w bramce spisuje sie Czech broni Peter Budaj GAA 2.68,SV% 0.905,SO 3 statsy z zeszłego sezonu.Mimo,ze w meczach przedsezonowych przepuszcza dużo bramek,bedzie pewnym punktem zespołu.Pozyskali w tym sezonie doskonałego obrońcę z Jose Sharks Scotta Hannan oraz z Olejarek pozyskali Ryana Smytha.Nadal gra w zespole genialny Joe Sakic ,który w ubiegłym sezonie zdobył aż 100 pkt w klasyfikacji kanadyjskiej (36 gole 64 asyst).Wspierany młodziutkim Paul Stastny oraz moim ulubieńcem ze wzgledu na pochodzenie i nie tylko - Wojtkiem Wolskim są w stanie rozmontować każdą defensywę.Dobrze w grach przedsezonowych spisuje sie również John-Michael Liles.

Wyniki ostatnich 5 meczy przedsezonowych.

Last Five Games
Mon, Sep 17 at Phoenix W 4-3
Wed, Sep 19 Los Angeles W 6-3
Thu, Sep 20 at Dallas W 6-3
Sat, Sep 22 at Los Angeles OTL 2-3
Tue, Sep 25 Dallas OTL 4-5

Dorobek 3 zwyciestwa i 2 porażki po OT.Mam nadzieje,ze Lawiny jak sie rozpedza zatrzymaja sie dopiero w finale Konferencji.

Dwójka finalistów Western Conference,zaznaczam ,według mnie.
Colorado Avalanche - Anaheim Ducks
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Eastern Conference -faworyci ,według mojej opinii.


Ottawa Senators -bezapelacyjnie najlepszy zespół Eastern Conference ,co udowadniają w grach przedsezonowych wygrywając wszystkie 5 meczy.Doskonale w bramce spisuje się Ray Emery ,który ma równiez dobrego zmiennika w osobie Szwajcara Martin Gerber.Obaj w meczach przedsezonowych spisuja sie wyśmienicie ,przeciwnicy zdobyli tylko 10 bramek w 10 meczach.W przodzie szaleje fantastyczne trio napastników,Dany Heatley,Szwed Daniel Alfredsson oraz borykający się w ubiegłym sezonie z kontuzjami Jasonem Spezza.


New York Rangers -mój ulubiony klub wraz z Jaromirem Jagrem,ma szanse w tym roku osiagnąć wreszcie hokejowy Olimp.Sadziłem ,że zagra juz w tym sezonie w ich składzie młodziutki Rosjanin Aleksiej Czerepanow z Avangard Omsk wybrany przez nich w 1 rundzie tegorocznego draftu z numerem 17.Jednak ,,Syberyjski Express&quot; postanowił jeszcze jeden sezon ,szlifować swoje umiejetności na rosyjskich taflach.Drużynę wzmocnili dwaj doskonali napastnicy Scott Gomez i Chris Drury.Ciekawy jestem jak będzie przyjmowany przez kibiców ,,Diabłów&quot; w meczach derbowych?Gomez otzrzymał najwyższy kontrakt w zespole w wysokości 10 mln dolarów za sezon.Niezapomnijmy równiez o dwóch innych wybitnych hokeistach ,,Strażników&quot;,o Martinie Strace oraz Brendan Shanahanie.Szwedzki bramkarz Henrik Lundqvist dopełnia kalejdoskop gwiazd Rangers.


Montreal Canadiens - drużyna pozbawiona wielkich nazwisk,może poza Saku Koivu.Sadzę,że popularni Kanadyjczycy mogę w tym sezonie powaznie zagrozić faworytom rozgrywek.Bramkarz Cristobal Huet ze srednia z zeszłego sezonu GAA 2.81 jest pewnym punktem zespołu.Pozyskali w tym sezonie z zespołu AHL Hamilton Bulldogs zdobywcy zeszłorocznego Calder Cup, Matta D&#39;Agostini,który według mnie moze być wybrany na debiutanta sezonu, w meczach przedsezonowych juz zaczął strzelać bramki dla nowego pracodawcy.


Pittsburgh Penguins -wielka niewiadoma tego sezonu,szczególnie patrzac na wyniki meczy przedsezonowych,tylko 1 zwycięstwo w 5 spotkaniach.Niby ,,Młode strzelby&quot; zespołu Sidney Crosby, Jewgienij Małkin strzelaja duzo goli i maja duzo asyst jednak nie przekłada sie to na zdobycze punktowe.Sadzę jednak,że Sidney Crosby objawienie zeszłego sezonu(36 goli,84 asysty)wspierany przez Staala oraz Armstronga zapewnia sobie udział w PO.Młody bramkarz Marc-Andre Fleury mam nadzieje,że w tym sezonie zapewni,,Pingwinom&quot; wiele punktów.Ściagniecie z Edmonton Oilers Petra Sykory oraz pozyskanie z Dallas Stars doswiadczonego obrońcy Dallas Darryl Sydor ,bedzie poważnym wzmocnieniem zespołu z Pittsburgha.

Typ na finał Konferencji.

Ottawa Senators -New York Rangers
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
W zachodniej konferencji zgodze sie co do Colorado jednak drugim faworytem wg mnie sa San Jose Sharks. Udalo im sie zatrzymac Thorntona i kapitana Marleau. Do tego doszly dobre transfery Semenov, Montrealski czy Davidson. Jednak tak samo jak Ty mam obawy co do bramkarzy.

do tego atak: Cheechoo-Thornton-Michalek
mniam :jezora:
 
elmadrigal 0

elmadrigal

Użytkownik
chcialbym zapytac sie ekspertow od hokeja co sodza o dzisiajszej inauguracji
Los Angeles Kings - Anaheim Ducks co wedlug was warto obstawic w tym spotkaniu z gory dzieki
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP


Mój typ over 6 gola.
kurs BAW 2.00 (wynik 1-4) ⛔

W dzisiejszym premierowym spotkaniu NHl ,spotkają się w ... Londynie w hali O2 Arena ,ubiegłoroczny zdobywca Pucharu Stanleya drużyna Anaheim Ducks z Los Angeles Kings.

Oba zespoły spotkały się dwukrotnie w pre -seasion:

September 14, 2007 Anaheim Ducks - Los Angeles Kings 4-5
Bramki dla Anaheim zdobyli. LaCouture ,M. Kondratiev ,J. King oraz M. Hoffman .
Bramki dla Los Angeles zdobyli:dwie K. Calder, G. Gauthier,M. Moulson oraz B. Willsie

September 16, 2007 Los Angeles Kings - Anaheim Ducks 2-3
Bramki dla Los Angeles zdobyli:M. Cammalleri oraz T. Preissing .
Bramki dla Anaheim zdobyli:R. Getzlaf , D. Miller oraz J. King.

Bramkarze anonsowani w tym meczu to w druzynie Anaheim Ilya Bryzgalov,w drużynie Kings Jonathan Bernier.Fatalnie w pierwszym meczu przegranym 5-4 spisał sie Ilja w bramce na 18 strzałów obronił tylko 14 SV % 0.77 %.Wyśmienicie natomiast w drugim meczu spisywał sie w bramce Kings Bernier SV % 0.94%.

Znakomitą formą strzelecką popisał się w wygranym przez Kings turnieju Red Bull Salute rozgrywanym w Austrii,Słoweniec Anze Kopitar strzelec 4 bramek,miał również asystę.

W ostatnim meczu pre-sesion wygranym z Vancouver 5-0 ,znakomitym instynktem strzeleckim popisał się Ryan Getzlaf strzelec dwóch bramek.

Biorac pod uwagę,że mecz ten jest rozgrywany w Londynie,gwiazdy NHL będą chciały zaprezentować efektowną grę pod tzw publiczkę,aby zyskać nowych kibiców hokeja,Udowodniła to drużyna King,która w dwóch meczach Red Bull Salute zdobyła 11 bramek a straciła 9.

Mimo wysokiego progu jakim jest 6 bramek,sadzę,ze jest on osiagalny tym bardziej biorac pod uwagę kurs 2.00.Mój typ over 6⛔.

P.S.BAW zwiekszył kurs na over 6 wynosi,on 2.15 a na over 5.5 1.70
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
fox71 co do western conference to sie w 100% zgadzam.
Anaheim kiedyś nie awansowywali do play-offów, ale w ostatnich sezonach świetnie sobie radzą. W dużej mierze to zasługa świetnego bramkarza Giguere&#39;a, ale tez dobrej gry w ofensywie. Jednak wątpie zeby powtórzyli sukces z poprzedniego sezonu, a jak nie podpisza kontraktu Selanne i Niedermayer...
Sharks mają swietny atak i mimo, ze obrona nie jest tak samo dobra, to mysle ze bedzie to kandydat do zwycięstwa w konferencji zachodniej.
Detroit jak co roku jest faworytem, ten sezon mysle ze równiez bedzie dla nich pomyslny. Co prawda odeszli Bertuzzi czy Lang, ale nadal mają swoje rakiety. na dodatek przyszedł rafalski, który razem z Lidstromem będą tworzyc chyba najlepsza obronę ligi.
No i moja kochana druzyna Colorado, nikt znaczący nie odszedł, ale kto prszyedł - Ryan Smyth! Nie zapominam tez o Hejduku i przede wszystkim Sakicu. Myślę ze kanadyjczyk zapisze sie w historii hokeja jako jeden z najlepszych graczy, tuz za Gretzky&#39;m, Lemieux czy Yzermanem. Przez lata trzyma równą formę, a w zeszłym sezonie zdobył 100 pkt. Druga linia tez jest dobra, Svatos Statsny i Wolski to młodzi hokeiści, którzy się na pewno rozkręcą. Szkoda tylko że Blake odszedł do LAK, bo był to jeden z lepszych obrońców w lidze. Mam też nadzieje ze Budaj zaaklimatyzuje się w druzynie i będzie bronił dobrze, bo bramka Colorado, od kiedy skonczył karierę Roy, to ich najsłabszy punkt.
Konferencja Wschodnia
Ottawa jak co roku jest faworytem, mają świetną ofensywę, ale coś im nie idzie i od wielu lat nie mogą zdobyć Pucharu Stanleya.
W Pittsburghu grają świetni młodzi hokeiści, którzy na pewno pozyskają doświadczenie i rozkręcą się w sezonie. Kto wie, moze w ciagu kilku sezonów pingwiny osiągną taki sukces jak anaheim? By z czerwonej latarnii ligi stać się zdobywcą pucharu?
Co do Montreal i Rangersów to cóż, hmm mysle ze nie bedzie tak jak mówisz. Rangersi od zawsze mieli dobrych strzelców i nic nei wychodziło. A Montreal, no cóż, tam nie ma za bardzo kto strzelać oprócz Koivu.
Moim zdaniem finały będą takie:
Zachód : San Jose vs Colorado
Wschód : Ottawa z kimś z trójki Pittsburgh, New Jersey, Tampa.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Propozycja na nockę.

Mój typ over 5.5 (wynik 4-3)✅

kurs BAW 1.91

W dzisiejszym meczu w bramce Colorado anonsowany jest występ Słowaka Petera Budaja,natomiast bramki Stars strzegł będzie Marty Turco.Nadal kontuzjowany jest niegdyś podstawowy bramkarz ,,Lawin&quot; Jose Theodore.Niedawno oba zespołu spotkały sie dwukrotnie w pre-sesion.W drugim spotkaniu przegranym po dogrywce z zespołem z Dallas 4-5 OT w bramce Colorado stał cały mecz Turco (SV 0.852 %)mecz ten odbył się 25 września,natomiast 1 mecz rozegrany 20 września zakończył sie wynikiem 6-3 dla Colorado.Jak widać mecze pomiedzy tymi drużynami obfitują w grad bramek. Mam nadzieję,że już dziś Joe Sakic rozpocznie marsz ku osiągnięciu z zeszłego sezonu (zeszły sezon 36 goli,64 asyst w punktacji kanadyjskiej !!!).Liczę również na bramkę Wojtka Wolskiego,prosze zwrócić uwagę na obrońcę John-Michael Lilesa ,który w ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami zdobył 2 gole.Mój typ over 5.5✅

Wyniki ostatnich bezposrednich spotkań.

26/09/2007 NHL Preseason Colorado Avalanche vs. Dallas Stars 4:4 4:5 (OT)
21/09/2007 NHL Preseason Dallas Stars vs. Colorado Avalanche 3:6
11/02/2007 NHL Dallas Stars vs. Colorado Avalanche 7:5
28/12/2006 NHL Colorado Avalanche vs. Dallas Stars 4:5
21/11/2006 NHL Dallas Stars vs. Colorado Avalanche 5:4
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
w 100% zgadzam się z twoim typem, sam takie cos wykombinowałem wczoraj przeglądając ofertę NHL. Mecze pomiedzy colorado a dallas zawsze obfitują w bramki, o czym swiadczą ostatnie wyniki. Na dodatek jest to początek sezonu, wiec składy obydwu druzyn są najmocniejsze (do gry wracają Modano i Morrow ze Stars).
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
:hokej: NY Rangers-Florida Panters, kurs 1.90 ✅

analiza: dzis postanowiłem rozpocząć nowy sezon typowania NHL. Na pierwszy rzut oka rzuciło mi się spotkanie Rangersów z Florydą. Uważam, że &quot;strażacy&quot; są w tym roku o wiele lepszą drużyną niż w poprzednim sezonie i będą liczyć się w górnej części tabeli. Mimo, że Floryda grała przyzwoicie w sezonie 06/07 to i tak uważam, że dziś nie mają szans z NY Rangers. Kontuzjowani w zespole Florydy są: Richard Zednik, Radek Dvorak, Steve Montador, Rostislav Olesz. W dzisiejszym spotkaniu nie wystąpi także Sean Avery-hokeista NY Rangers. Tak więc dochodzą jeszcze problemy związane z kontuzjami w zespole Florydy. Może zwycięstwo nie będzie przekonywujące (chciałbym,żeby było) to i tak stawiam na gospodarzy ????
Powodzenia!
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
NEW YORK RANGERS VS FLORIDA PANTHERS
Analiza: Rangersi przed sezonem wzmocnili się, co prawda odszedł Nylander, ale przyszli Drury z Buffalo (kluczowy zawodnik) no i Gomez z New Jersey. Te wzmocnienai mówią o tym, że zarządcy klubu chcą tym razem zajść dalej i wywalczyć coś więcej w play-offach. Do tego dochodzą &quot;stare&quot; gwiazdy jak Jagr, Shanahan czy Straka... Florida nic nie prezentuje, w przedsezonowych meczach wygrali zaledwie 3 razy, z czego 2 razy z najsłabszą druzyną konferencji zachodniej - Chicago. Co prawda Rangersi tez nie błyszczeli w meczach przedsezonowych... Jednak myślę ze na własnym lodowisku pokonają Pantery. Jeżeli chcą liczyć się w tym sezonie (co zapowiadają) to muszą wygrywać takie mecze z outsiderami ligi. Dodatkowo pojedynki H2H na lodowisku NY przemawiają za nimi - na 8 meczy wygrali 6 razy.
Mój typ: 1 @ 1,90 ✅ (5:2) / 1X @ 1,30 ✅ (5:2) - dla mniej odważnych
MINNESOTA WILD VS CHICAGO BLACKHAWKS

Analiza: Co tu duzo mówić, Minnesota kiedy zaczynała przygodę w NHL (a zaczęła kilka sezonów temu) jej celem był awans do play-off. Teraz &quot;Dzikusy&quot; są bardziej ambitne, można powiedzieć że są faworytami do wygrania swojej dywizji (chociaż muszą się uporać z Colorado i Calgary). Na dodatek mają bardzo dobrą pierwszą formację: Gaborik, Rolston i Demitra. A co tu powiedzieć o Chicago? To chyba najsłabsza druzyna Konferencji Zachodniej (a może nawet i ligi) i może jedynie wspominać czasy, kiedy grał Amonte, a w bramce stał Thibault. Jedyne mecze jakie wygrali w pre-season to 2 spotkania z Blues. Za Minnesotą przemawia też wspaniały bilans H2H - w 9 spotkaniach które sie rozegrały na lodowisku dzikusów... Chicago nie wygrało ani razu, ba, nawet nie zremisowało.
Mój typ: 1 @ 1,80 ✅ (1:0)
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
New York Rangers - Florida Panthers
typ 1
kurs 1,80-1,90

Sezon NHL powoli rusza. Dzisiejszej nocy (dokladnie za dwie godziny) odbedzie sie interesujace spotkanie pomiedzy zespolem New York Rengers oraz Florida Panthers. Do tego sezonu niewatpliwie wzmocnienia dokonala druzyna NYR ktora pozyskala w swe szeregii takich zawodnikow jak Drury czy Gomez. Lider zespoły - Jagr który jak co sezon blyszczy mam nadzieje iz i tym razem doprowadzi druzyna NYR to pierwszego zwyciestwa w tym sezonie. Jak sie przekonaly &quot;Pantery&quot; w zeszlych sezonach na terenie Rangersow gra sie bardzo trudno - w 6 ostatnich spotkaniach miedzy tymi druzynami na tafli NYR az 5-cio krotnie druzyna Panthers musiala uznac wyzszosc ekipy gospodarzy. Czy dzisiejszej nocy historia sie powtorzy ? Jak wiemy &quot;historia lubi sie powtarzac&quot; i na to rowniez licze w tym wypadku.

Florida przed sezonem zasadniczym nabyla jednego z solidnego gracza z Nashville - T. Vokuna. Rowniez w dzisiejszym spotkaniu pod znakiem zapytania stoja wystepy Richarda Zednika, Radka Dvoraka, Steva Montadora oraz Rastislava Oresza. W tym spotkaniu przewiduje zwyciestwo gospodarzy i miejmy nadzieje iz nowy sezon NHL przyniesie profity.

5-2 ✅
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Krótkie podsumowanie wszystkich 14 meczy ,które się dotychczas odbyły.Usiadłem sobie z kalkulatorem w ręku i co obliczyłem?

Rozegrano 14 meczy.
11 zakończyło się wynikiem under 5.5 gola
tylko 3 wynik over 5.5
suma strzelonych bramek 66 ( nie liczyłem bramek strzelonych w dogrywce)
średnia strzelonych bramek na mecz 4,71

Dla mnie zapalonego overowca,liczba strzelanych bramek powoduje coraz wiekszą liczbą siwych włosów na głowie.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
Columbus Blue Jackets - Anaheim Ducks
typ 2
kurs 2,30
Betgun


Dzisiejszej nocy a dokładnie za pare godzin rozegra się kolejka najpopularniejszej ligi jezeli chodzi o hokej - NHL. W tym spotkaniu bedziemy mogli zobaczyc samych mistrzow w akcji ktorzy maja juz rozegrane za soba 3 mecze i sa w tzw. ligowym toku czyli przywyczajenis a juz do gry. Druzyna Columbus natomiast bedzie rozgrywala dopiero swoj pierwszy mecz w tegorocznych rozgrywkach NHL. Manager druzyny gospodarzy zapowiada walke o Play - Offy ( co sie nigdy nie przydazylo w historii druzyny Columbus&#39;a ) co mysle iz jest to stwierdzenie motywujace dla zawodnikow ale druzyna ta ma bardzo male szanse na znalezienie sie w PO. W dzisiejszym spotkaniu zabraknie 3 bardzo waznych zawodnikow w druzynie Blue Jackets - nie zobaczymy takich zawodnikow jak Foote, Modin oraz Peca co niewatpliwie stawia gospodarzy w tym inauguracyjnym meczu w bardzo trudnej sytuacji. Kaczki natomiast maja cos do udowodnienia - po 2 porazkach (z Detroit po dogrywce oraz Los Angeles Kings) mistrzowie musza sie przebudzic z letargu i powoli zaczynaja grac &quot;swoje&quot;. W dzisiejszym meczu w roli faworyta zobaczymy druzyne Anaheim Ducks i spodziewam sie wygranej po stronie Kaczek. Polecam zagrac dla bezpieczenstwa na wynik koncowy z dogrywka i karnymi po przyzwoitym kursie 1,87 w Betway na przyklad ;).


Inne ciekawe spotkania:

Buffalo Sabres - New York Islanders 1 | 1,80
Dallas Stars - Boston Bruins 1 | 1,82
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
nie zgadzam się do końca z tym typem, chociaż moim zdaniem to oprócz buffalo najciekawszy mecz z tej nieciekawej kolejki :]
Anaheim jakoś tak nie może się odnaleźć bez Niedermayera w obronie i Selanne w ataku (a szczególnie tego pierwszego). Na dodatek Schneider, który przecież miał chociażby w części zastąpić Niedermayera jest kontuzjowany. Giguere który ratował kaczki z niejednej opresji tez niewystąpi... chociaż Bryzgalov na bramce to tez dobrze.
 
N 0

normal

Użytkownik
czesc co myslicie o Buffalo Sabres - New York Islanders 1 i Dallas Stars - Boston Bruins tez czysta 1 ? nie ma dzis w czym wybierac w sumie ,moze jakas podporka w ktoryms z tych 2 ? ( jezeli juz to 1x w dallas -boston moze ?)
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Phoenix Coyotes vs. Boston Bruins

Typ: 1 [2,18] ---&gt; Profesjonal ⛔ (1:3)
Dla ostrożnych typ na zwycięzce 1 [1,73] ⛔

Z pośród wielu dzisiejszych meczy wybrałem spotkanie w Phoenix gdzie miejscowi podejmą Niedźwiadki z Bostonu. Będzie to drugie spotkanie w sezonie zarówno dla gospodarzy jak i dla gości. W pierwszych meczach Phoenix ograło u siebie St.Luis 3:2, zaś goście przegrali w Dallas 4:1. Z racji tego że jest to początek sezonu jak na razie ciężko powiedzieć jak drużyny będą się prezentowały. Po meczach pre-season można jednak stwierdzić że to Kojoty są w wyższej formie bo wygrały 3 z 8 meczy, co przy jednej wygranej Bostonu w 6 meczach wygląda troszke lepiej :-D .
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Florida Panthers vs New Jersey Devils
Analiza: Dzisiejszy mecz bedzie wazny dla obu ekip. Zarówno pantery jak i diabły przegrały swoje inauguracyjne spotkania, i to w dość kiepskim stylu. Oba zespoły nie grzeszą też skutecznością. Florida strzeliła w ostatnich 5 meczach tylko 8 goli, co daje 1,6 gola na mecz. New Jersey co prawda kilka dni temu strzelili 6 bramek dla Islanders... jednak biorę pod uwagę też ich defensywny styl gry oraz to, że mają Brodeura na bramce, który rzadko zawodzi. Oraz to, że jeden z podstawowych zawodników- Langenbrunner nie zagra. W tamtym sezonie diabły strzeliły tylko 216 goli. W konferencji wschodniej mniej strzeliła tylko ekipa Flyers. Nie pozwalali tez na zdobywanie goli przeciwnikom - 201 goli, co jest najlepszym wynikiem w konferencji wschodniej.
Mój typ: under 5,5 gola @ 1,68 ✅ (1-4)
Toronto Maple Leafs vs Montreal Canadiens
Analiza: Klonowe liście zagrały już 2 mecze w sezonie zasadniczym i to z najlepszą druzyną ligi - Ottawą. Mimo ze przegrali oba mecze, grali dość dobrze o czym świadczą wyniki - 3:4 i 2:3, a więc nie pozwolili Senatorom na dominację. W ekipie toronto motywacja jest ogromna, bo po dwóch meczach nie mają ani jednego punktu. Teraz grają u siebie z Montrealem, która moim zdaniem jest najsłabszą druzyną dywizji północno-wschodniej. Oprócz Koivu nie ma tam żadnego hokeisty, który byłby w stanie odwrócić przebieg spotkania i poprowadzić zespół do zwycięstwa. Myślę że w derbach kanady, bo tak często nazywa się spotkania pomiędzy Ottawą, Toronto i Montrealem, Klonowe Liście będą wreszcie chciały wygrać i pokazać przed własną publicznością że w tym sezonie są druzyną, która moze wywalczyć play-offy.
Mój typ: 1 @ 2,15 ⛔ / 1X @ 1,40 ✅ (4:3) dla mniej odważnych

Ottawa Senators vs New York Rangers
Analiza: Trudno jest wytypować wynik tego meczu, bo grają dwie naprawdę porządne ekipy które poczyniły wzmocnienia i walczą o play-offy. Dlatego typuje over. Dwa mecze Ottawy z toronto to odpowiednio 7 i 5 goli czyli over i prawie jak over :] Pierwszy mecz NYR - również 7 goli. Uważam że i w tym meczu posypią się bramki bo oba teamy mają świetną ofensywę, a najsłabszymi punktami są... bramkarze. No dobra Lundqvist i Gerber nie są tacy słabi, ale do takiego Brodeura, Turco czy Haska jeszcze troszkę im brakuje...
Mój typ: over 5,5 gola @ 1,80 ⛔ (2:0)
Chicago Blackhawks vs Detroit Red Wings
Analiza: Detriot w meczu otwarcia wygrał z Anaheim co prawda po rzutach karnych... ale w całym meczu to oni dominowali. Kaczki oddały zaledwie 15 strzałów, przy 42 Detroit! I tylko Bryzgalov na bramce uratował ich od blamażu. Mecz z Chicago nie powinien być trudnością. Tymbardziej że nie zagra Martin Havlat, najskuteczniejszy gracz Chicago w tamtym sezonie (chociaz zdobył tylko 57 punktów, ale to świadczy tylko o tym, jak słabym zespołem jest Chicago). W poprzednim meczu z minnesotą nie udało się indianom strzelić ani jednego gola. Pojedynki H2H równiez przemawiają za ekipą czerwonych skrzydeł - w 8 ostatnich meczach na własnym lodowisku Chciago wygrało tylko raz...
Mój typ: 2 @ 1,95 ⛔ (4:3)
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Colorado Avalanche vs San Jose Sharks
Analiza: Drużyna Lawiny zniesmaczona i wkurzona po srogiej porazce z Nashville 4:0 bedą chcieli się zrehabilitować na własnym lodowisku. Tym razem przeciwnikiem jest ekipa z San Jose. Gospodarze są naprawdę zmotywowani, Andrew Brunette mówi, że ten mecz to dla nich &quot;must win&#39;. Trener zdecydował się na przesunięcie tego gracza do formacji z Sakiciem, a ta para w zeszłym sezonie bardzo dobrze się komunikowała i zgromadziła razem 183 punkty. San Jose w dotychczasowych 2 meczach raz przegrało i raz wygrało. Ta przegrana to był mecz z Edmonton na wyjeździe. Więc skoro nafciarze, którzy nie są w formie wygrali, to dlaczego zmotywowane Colorado mogłoby tego nie zrobić?
P.S. Zaznaczam jednak, że gram na nich również ze względu na to, że jest to moja ulubiona drużyna.
Mój typ: 1 @ 2,30 ✅ (6:2)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom