>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2006/2007

Status
Zamknięty.
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Edmonton - Columbus :hokej:

Nie ma co tutaj dużo pisac ekipa Columbus gra bardzo słabo. Wczoraj przegrali po dobrym meczu z Calgary który poziomem zbliżony jest właśnie do drużyny Edmontonu. Edmonto i Calgary grają podobnie bo mają wspaniałą defensywę. Myślę, że tak słabo grajacy Columbus nie da rady Edmontonowi który u siebie potrafi pokonać nawet najlepszych.

Mój Typ: 1 KURS: 1.78




Ottawa - Tampa Bay :hokej:

Kolejna szybka analizka bo nie mam zbytnio czasu. Ottawa bez kontuzji, gra świetnie i widac , że zaczynają grać to co w popzredni mseoznie czyli piękny ofensywny hokej. Tampa to średniak który jednak potrafi zrobić niespodziankę. Ku postawienieu na Ottawe nie skłania mnie tylko świetna forma, ale również śwwietny H2H między tymi druzynami na korzyść Ottawy.

Mój Typ: 1 KURS: 1.86
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
DZISIEJSZE MECZE:

New York Rangers - New York Islanders godz. 23:00
Anaheim Ducks - Los Angeles Kings godz. 02:00


MOJ TYP NA DZIS:

New York Rangers - New York Islanders ⛔

NYR od 3 spotkan bez zwyciestwa na w tym dwie porazki na swojej tafli. Mysle ze na mecz z lokalnym rywalem beda maksymalnie skupieni i wygrja w normalnym czasie gry. NY Islanders wczoraj rozegralo zwycieski mecz z Pittsburgh Penguins co moze sprawic ze dzisiejszej nocy beda troszke bardziej zmeczeni od NYR. W tabeli NYR ma tylko punkt przewagi nad Wyspiarzami co dodatkowo powinno wplynac na chec odniesienia 14 zwyciestwa w lidze. NYI zagraja bez kontuzjowanych Alexei Yashina.

TYP: 1

Anaheim Ducks - Los Angeles Kings

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazuja ze zwyciezca tego meczu moze byc tylko i wylacznie fenomenalne w tym sezonie Anaheim. Za Ducks przemawiaja m.in. atut wlasnego lodowiska, znakomita seria 5 zwycistw, pierwsze miejsce w tabeli oraz wczorajsza wygrana Kaczek na wyjezdzie w LA. Jednakze ja ten mecz odpuszczam jako ze kurs nie najwyzszy a do tego w NHL nie w takich meczach padaly zaskakujace rezultaty.
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
[center:2abf6708a1]
[/center:2abf6708a1]

Mecz ten zapowiada się bardzo interesująco, acz moim skromnym zdaniem zdecydowanym faworytem tego meczu jest drużyna Anaheim, która złapała wiatr w żagle i pokonuje wszystkich jak leci (z małymi wyjątkami). Drużyna Królów również prezentuje się nie nagannie, lecz przed cudzą publicznoscią oraz grając na tafli przeciwnika może nie dać sobie rady.

Ostatnie 3 meczy Anaheim Ducks:

Edmonton Oilers 2-3 Anaheim Mighty Ducks
Vancouver Canucks 1-2 Anaheim Mighty Ducks
Los Angeles Kings 3-4 Anaheim Mighty Ducks

Ostatnie 3 meczy Los Angeles:

Los Angeles Kings 3-2 New Jersey Devils
Phoenix Coyotes 7-4 Los Angeles Kings
Los Angeles Kings 3-4 Anaheim Mighty Ducks


[center:2abf6708a1]MÓJ TYP: 1 ⛔ [/center:2abf6708a1]
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Mój typ dnia

[center:87a2742602]
[/center:87a2742602]

[center:87a2742602]Typ 1[/center:87a2742602]wynik 5-6 ⛔

W obydwu drużynach nie wystapi po 3 kontuzjowanych zawodników.Ostatni mecz Bruins przegrali aż 1-5 z Carolina.Niedźwiadki były ostatnio sprawcami sporych niespodzianek pokonali dwukrotnie Toronto.Dziś jednak sensacji nie bedzie.Przemawia za tym doskonała forma napastników Canadiens Saku Koivu i Alexandra Perezhogina.Na ostatnie 10 meczy pomiedzy tymi druzynami ,aż 9 wygrali Canadiens!!!Mój typ 1. ⛔

Ostatnie mecze Canadiens

03 Dec 06 TOR Maple Leafs v MON Canadiens 3:4
01 Dec 06 MON Canadiens v CAR Hurricanes 2:4
29 Nov 06 FLO Panthers v MON Canadiens 0:1
26 Nov 06 PHI Flyers v MON Canadiens 4:2
25 Nov 06 MON Canadiens v BUF Sabres 3:2
23 Nov 06 MIN Wild v MON Canadiens 2:4
19 Nov 06 ATL Thrashers v MON Canadiens 1:3

Ostatnie mecze Bruins

03 Dec 06 BOS Bruins v CAR Hurricanes 2:5
01 Dec 06 TB Lightning v BOS Bruins 3:4
29 Nov 06 BOS Bruins v TOR Maple Leafs 4:1
26 Nov 06 BOS Bruins v TOR Maple Leafs 3:1
24 Nov 06 CAR Hurricanes v BOS Bruins 5:1
23 Nov 06 BOS Bruins v PIT Penguins 4:3
21 Nov 06 FLO Panthers v BOS Bruins 3:2

Tegoroczne mecze Montreal-Boston

2006-10-27 Boston Bruins - Montreal Canadiens 2 - 3

Ubiegłoroczne

2006-04-14 Boston Bruins - Montreal Canadiens 3 - 4
2006-04-05 Montreal Canadiens - Boston Bruins 5 - 3
2006-04-02 Montreal Canadiens - Boston Bruins 2 - 0
2006-03-10 Boston Bruins - Montreal Canadiens 0 - 3
2006-02-04 Montreal Canadiens - Boston Bruins 2 - 0
2006-02-03 Boston Bruins - Montreal Canadiens 3 - 1
2005-10-19 Montreal Canadiens - Boston Bruins 4 - 3
2005-10-06 Boston Bruins - Montreal Canadiens 1 - 2
 
K 0

kevin

Użytkownik
Co to za cuda działy się dzisiejszej nocy! Mam nadzieję, że tym razem zagrają planowo;)

05/12/2006:

[center:bf2381589e] Montreal Canadiens - Boston Bruins

typ: 1 ⛔
(kurs 1,80 BAH)[/center:bf2381589e]

Właściwie ten mecz to w dużej mierze loteria, drużyny porównywalne choć Montreal trochę wyżej w tabeli. Ma za sobą atut własnej hali i większy współczynnik wygrywalności na własnym terenie niż Boston na wyjeździe. Obie drużyny również różnie radziły sobie w ostatnich meczach, jedyną grę między tymi klubami w tym sezonie wygrali Canadiens, w dodatku na wyjeździe. Choć było to grubo ponad miesiąc temu i dużo mogło się zmienić jeśli chodzi o formę. Obstawiam tylko dlatego, że to pierwszy stopień progresji. Jeśli nie uda się, to zawsze mogę ją pociągnąć na w/p którejś z drużyn.



[center:bf2381589e] Phoenix Coyotes - Nashville Predators

typ: 2 ⛔
(kurs 2,00 BAH)[/center:bf2381589e]

Drużyny z przeciwnych krańców tabeli, właściwie wszystko przemawia za wygraną Predators, wszystkie głównej statystyki. Jedyna przewaga Coyotes to atut własnego terenu. Ostatni mecz między klubami wygrało Nashville u siebie, aż 4:1. Mam nadzieję, że i dzisiaj będą lepsi od Phoenix.



Pozostałe typy:
Vancouver Canucks - Edmonton Oilers (I st. prog. na WIN Vancouver Canucks)
Dallas Stars - San Jose Sharks (VII st. prog. na X San Jose Sharks, IV st. prog. na WIN dla Dallas Stars ✅ , I st. prog. na WIN dla San Jose Sharks)

Pozdrawiam i owocnej nocy życzę.
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Minnesota Wild - San Jose Sharks --&gt; remis

Jak ostatnio zobaczyłem wynik meczu Detroit Red Wings - San Jose Sharks to lekko się wkurzyłem. Wynik 3-2 nie zadowalał mnie, podobnie zresztą jak wielu z Was. Kiedy jednak zobaczyłem kiedy została strzelona zwycięska bramka to zaniemówiłem... 6 sekund zabrakło do szczęścia... Troszkę humor poprawili mi hokeiści Dallas, którzy zremisowali wtedy z Minnesotą. Dlatego dzisiaj liczę na to, że humor poprawią mi obie ekipy. W poprzednim sezonie te dwie drużyny grały ze sobą 8 razy i w 5 spotkaniach po 60 minutach gry był remis... Tak więc rezultat ten nie jest im obcy. Mam nadzieję, że dzisiaj przy wyniku tego spotkania zobaczymy OT lub SH. Niech gracze Dallas i San Jose zrobią nam prezent na Mikołaja hehe.


Vancouver Canucks - Edmonton Oilers --&gt; remis

Obie ekipy w tym sezonie grały ze sobą już 2 razy. Jedno spotkanie wygrały Orki, a jedno Oliwiarki. Do kompletu brakuje remisu. Spotkania między nimi zawsze są bardzo wyrównane i na styku. W poprzednim sezonie na 8 meczy 3 zakończyły się remisami. W tegorocznych grach przedsezonowych również raz zanotowano taki rezultat. Edmonton po 3 porażkach z rzędu napewno będzie bardzo zmotywowane. Vancouver z kolei też nie będzie odpuszczało swoejmu rywalowi. Zapowiada się ciekawa walka, w której nie widzę zdecydowanego faworyta. A jak nie widać faworyta to powinien paść remis.
 
maciekluki 0

maciekluki

Użytkownik
Wczorajsze wyniki:

Montreal Canadiens - Boston Bruins 5:6
Dallas Stars - San Jose Sharks 1:0
Phoenix Coyotes - Nashville Predators 3:2
Vancouver Canucks - Edmonton Oilers 0:4


Dzisiejsze mecze:


 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
Toronto Maple Leafs - Atlanta Trasher

Od 26.11 zaczalem progresje na win Toronto. Dlatego moj typ w tym meczu moze byc tylko jeden. Mam nadzieje ze Toronto na wlasnym lodowisku wezmie srogi rewanz za porazke z 1 grudnia kiedy to zostali rozjechani przez Atlante. Mialem okazje sluchac relacji z tego spotkania w radio i wg mnie Toronto nie zasluzylo na taka porazke (0-5). W calym meczu oddali 36 strzalow na bramke przy 27 strzalach rywali. W dwoch meczach z Bostonem 74 strzaly na bramke i zaledwie dwa gole. Skutecznosc i obrona to dwie najwazniejsze rzeczy do poprawienia dla Toronto. W ostatnim ich meczu przeciwko Canadiens zdobyli juz 3 bramki na 39 strzalow wiec mam nadzieje ze w dzisiejszym meczu bedzie jeszcze lepiej...

TYP: 1 ⛔

TYP: (-1,5) ⛔

LET`S GOOOOO TORONTO!!!
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Mój typ dnia

[center:17c89d1c6a]
[/center:17c89d1c6a]

[center:17c89d1c6a]Mój typ 1[/center:17c89d1c6a] wynik 2-3 ⛔

Obydwa zespoły ostatnio graja wprost beznadziejnie.Floryda na ostatnie 5 meczy ,5 LOS .Pittsburgh na ostatnie 5 meczy tylko 1 zwyciestwo,ale za to nad bardzo mocnymi w tym sezonie Wyspiarzami.Jak nie poprawic sobie bilansu punktowego,jak nie w spotkaniu ze słabiutka Florydą?Przednie formacje Pingwinów z Małkinem,Crosbym i Armstrongiem na czele ,nie powinni mieć problemów z rozmontowaniem szyków obronnych Panter.Mój typ 1 ⛔ .Jak obstawiamy za baardzo duza kase warto sie podeprzeć remisem,aby nie zmoczyć kasy na teoretycznym pewniaku.

Ostatnie mecze Pingwinów

03 Dec 06 NY Islanders v PIT Penguins 5:3
02 Dec 06 PIT Penguins v NJ Devils 2:5
29 Nov 06 NY Islanders v PIT Penguins 2:3
26 Nov 06 NY Rangers v PIT Penguins 2:1
24 Nov 06 PIT Penguins v NY Islanders 1:3
23 Nov 06 BOS Bruins v PIT Penguins 4:3
21 Nov 06 PIT Penguins v PHI Flyers 5:3
19 Nov 06 NY Rangers v PIT Penguins 1:3


Ostatnie mecze Panter

03 Dec 06 ATL Thrashers v FLO Panthers 3:1
01 Dec 06 FLO Panthers v OTW Senators 0:6
29 Nov 06 FLO Panthers v MON Canadiens 0:1
26 Nov 06 FLO Panthers v ATL Thrashers 0:1
25 Nov 06 OTW Senators v FLO Panthers 6:4
23 Nov 06 TB Lightning v FLO Panthers 6:4
21 Nov 06 FLO Panthers v BOS Bruins 3:2
19 Nov 06 NY Islanders v FLO Panthers 4:1


NHL 2005/2006

2006-04-08 Florida Panthers - Pittsburgh Penguins 1 - 5
2006-03-30 Pittsburgh Penguins - Florida Panthers 3 - 5
2005-11-26 Florida Panthers - Pittsburgh Penguins 6 - 3
2005-10-26 Pittsburgh Penguins - Florida Panthers 3 - 4 sd


Jeszcze 2 propozycje ,lecz bez analiz.

Tampa Bay - Buffalo typ 2 Dwa razy pod rząd Szable nie przegrywają. wynik 1-4 ✅

St. Louis - Detroit typ 2 ,Dziś Skrzydła udowodnia znów swoja klasę . wynik 1-5 ✅
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Nocka z NHL

Washington Capitals - Ottawa Senators 07-12-06 00:05
New Jersey Devils - Montreal Canadiens 07-12-06 00:30
Dallas Stars - Phoenix Coyotes 07-12-06 01:30
Edmonton Oilers - Carolina Hurricanes 07-12-06 02:30
Anaheim Ducks - Nashville Predators 07-12-06 03:00


[center:c109940283]
[/center:c109940283]

[center:c109940283]Mój typ 1[/center:c109940283] wynik 2-1 Pen ⛔

Diabły ,według mnie dziś nie będą mieli problemów z pokonaniem Canadiens.Przemawia za tym ostatnie wyniki obydwu zespołów.Kanadyjczycy sa w głębokim dołku .Ostatni mecz przegrali we własnej hali z Bruins 5-6.Na ostatnie 5 meczy rozgrywanych pomiedzy tymi druzynami,az 5 razy wygrywali zawodnicy z Jersey.Liczę na wysoka forme strzelecką Zacha Parise ,Patrika Eliasa i Langenbrunner .Ostatnio w wyśmienitej formie jest bramkarz Diabłów Martin Brodeur .Mój typ 1 ⛔

Ostatnie mecze Jersey

03 Dec 06 NJ Devils v PHI Flyers 4:3
02 Dec 06 PIT Penguins v NJ Devils 2:5
28 Nov 06 NJ Devils v LA Kings 2:3
26 Nov 06 NJ Devils v SJ Sharks 0:2
24 Nov 06 NJ Devils v ANA Mighty Ducks 2:4
23 Nov 06 NJ Devils v PHX Coyotes 1:3
19 Nov 06 NJ Devils v TOR Maple Leafs 2:1

Ostatnie mecze Montreal

05 Dec 06 BOS Bruins v MON Canadiens 6:5
03 Dec 06 TOR Maple Leafs v MON Canadiens 3:4
01 Dec 06 MON Canadiens v CAR Hurricanes 2:4
29 Nov 06 FLO Panthers v MON Canadiens 0:1
26 Nov 06 PHI Flyers v MON Canadiens 4:2
25 Nov 06 MON Canadiens v BUF Sabres 3:2
 
maciekluki 0

maciekluki

Użytkownik
Wczorajsze wyniki:

Washington Capitals - Ottawa Senators 6:2
New Jersey Devils - Montreal Canadiens 1:1
Dallas Stars - Phoenix Coyotes 3:0
Edmonton Oilers - Carolina Hurricanes 3:1
Anaheim Ducks - Nashville Predators 4:0


Dzisiejsze mecze:


 
maciekluki 0

maciekluki

Użytkownik


Obie drużyny są w słabej forme świadczy o tym miejsce w licze. W ostatnich meczach tych drużyn:

Chicago u siebie:

Chicago - St. Louis 5:2
Chicago - Dallas 2:1
Chicago - Columbus 1:0

Phoenix na wyjeździe:

Dallas - Phoenix 3:0
St. Louis - Phoenix 1:2
Minnesota - Phoenix 4:0

Ostatnie mecze tych drużyn:

NHL 2006/2007
Phoenix - Chicago 3:2 OT

NHL 2005/2006
Phoenix - Chicago 4:3
Chicago - Phoenix 2:3
Phoenix - Chicago 1:3
Chicago - Phoenix 2:1 OT

Na 5 ostatnich meczy obu ekip aż w 4 padał under. Tutaj może byc tylko under. Polecem ten mecz to wdg mnie najpewniejszy dziś ????

Mój typ: under ✅
Ryzykowny typ: X ✅ JESTEM WIELKI ????
 
sakuraba83 0

sakuraba83

Użytkownik
Boston - Toronto

Bo czekam na zwyciestwo Toronto i mam nadzieje ze w 3 najblizszych meczach nastapi...

TYP: x2

N.Y. Rangers - Pittsburgh

Typ na ktory bardzo dzisiaj licze. Zagram go na jednym kuponie z drugim zespolem z NY. Dlaczego Rangers?? Bo od 4 spotkan nie wygrali, bo graja u siebie, gdzie nie wygrali od 3 spotkan, bo beda chcieli sie zrewanzowac za porazke z 13-10-2006 6:5 z Pingwinami.

TYP 1x 1.50 (betway)

N.Y. Islanders - Montreal

Montreal ostatnio gra w kratke, czesto remisujac. Natomiast Islanders graja 3 mecze na wlasnym lodowisku i przynajmniej raz wygraja. Pierwszy mecz na wlasnej tafli z Sabres polegli. Takze zakladam ze albo dzisiaj z Montrealem albo 9.12 z slabiutka Florida uda im sie wygrac. Warto rozpoczac ta progresje juz dzis jako ze jest dosc ciekawy kurs.

TYP 1 2.25 (betway)
TYP 1x 1.87 (betway)

Co sadzicie Szanowni Koledzy o zagraniu tych dwoch meczow 1x na jednym kuponie?
 
K 0

kevin

Użytkownik
08/12/2006:



[center:b456dbfd03]
[/center:b456dbfd03]
[center:b456dbfd03] Detroit Red Wings - St. Louis Blues

typ: 1 ⛔
(kurs 1,50 BAH)[/center:b456dbfd03]

Kolejny mecz z tych w których zwycięzca może być tylko jeden, teoretycznie. Wszystko przemawia za łatwą wygraną Detroit, grają u siebie, są o większą część tabeli wyżej od St. Louis które to na wyjazdach przegrywa praktycznie wszystko. Ostatni mecz między drużynami odbył się dwa dni temu i właściwie jego wynik mówi wszystko o różnicy klas jaka jest między tymi zespołami w obecnym sezonie. Skrzydła wygrały aż 5:1 i to na wyjeździe. Wcześniejsze wyniki to 3:2 dla St. Louis na wyjeździe i 3:2 dla Detroit również na wyjeździe. Teoretyczny pewniak, vitisport.cz typuje aż 4:0 dla gospodarzy w tym spotkaniu. Jeśli nawet nie będzie tak dobrze to należy spodziewać się wygranej Detroit Red Wings. Choć jak wiemy, 100% pewniaków nigdy nie ma, są tylko faworyci.

(I st. prog. na WIN Detroit Red Wings, I st. prog. na LOST St. Louis Blues)


Inne typy na dzisiejszą noc:
Boston Bruins - Toronto Maple Leafs ✅
New York Rangers - Pittsburgh Penguins
Florida Panthers - Buffalo Sabres (II st. prog. na LOST Florida Panthers)
New York Islanders - Montreal Canadiens (I st. prog. na WIN New York Islanders) ✅
Tampa Bay Lightning - Atlanta Thrashers (I st. prog. na WIN Atlanta Thrashers)
Minnesota Wild - Calgary Flames (II st. prog. na WIN Minnesota Wild) - choć gdyby nie progresja to zagrałbym na wygraną Calgary.
Chicago Blackhawks - Phoenix Coyotes (I st. prog. na LOST Phoenix Coyotes)
Los Angeles Kings - Nashville Predators (I st. prog. na LOST Los Angeles Kings, IV st. prog. na WIN Nashville Predators) ✅
San Jose Sharks - Colorado Avalanche (I st. prog. na LOST Colorado Avalanche, II st. prog. na WIN San Jose Sharks)
 
maciekluki 0

maciekluki

Użytkownik
Wczorajsze wyniki:

Boston Bruins - Toronto Maple Leafs 3:1
New York Rangers - Pittsburgh Penguins 2:2
Detroit Red Wings - St.Louis Blues 3:3
Florida Panthers - Buffalo Sabres 3:1
New York Islanders - Montreal Canadiens 2:4
Tampa Bay Lightning - Atlanta Thrashers 8:0
Minnesota Wild - Calgary Flames 2:2
Chicago Blackhawks - Phoenix Coyotes 1:1
Los Angeles Kings - Nashville Predators 1:4
San Jose Sharks - Colorado Avalanche 2:5


Dzisiejsze mecze:

 
maciekluki 0

maciekluki

Użytkownik


Oba zespoły spisują się dosyc dobrze, Dallas 6 miejsce Edmonton 10. Gwiazdy zagrają bez: Eric Lindros, Antti Miettinen, Mike Modano, Brenden Morrow, Steve Ott. Natomiast Oliers zagra bez kontuzjowanych: Ryan Smyth, Ales Hemsky, Ethan Moreau. Myśle że to będzie nudny mecz i padnie w nim mało bramek.

Ostatnie mecze tych drużyn:

Dallas - Phoenix 3:0
Dallas - San Jose 1:0
Dallas - Minnesota 4:3OT

Vancouver - Edmonton 0:4
Colorado - Edmonton 1:2
St. Louis - Edmonton 5:3

Ostatnie mecze tych drużyn ze sobą:

NHL 06/07
Edmonton - Dallas 2:3

NHL 05/06
Edmonton - Dallas 3:4 OT
Dallas - Edmonton 4:0
Dallas - Edmonton 3:5
Edmonton - Dallas 2:3

Myśle że tutaj bez problemu padnie under.

Mój typ: under ✅
 
M 0

mmody

Użytkownik
Witam
Zabieram pierwszy raz glos na tym forum, ale jestem poruszony gra San Jose. Gra ktos na nich progresje? Bo dzis w nocy byl juz ich chyba ze 25 mecz bez remisu z rzedu, ja juz wlasciwie zgubilem sie w swoich obliczeniach ????
Czy to nie podpada juz pod jakis rekord ligi lub cos podobnego?
Juz brak mi slow do nich
 
bigpapi 3

bigpapi

Użytkownik
W sezonie 1996/97 ekipa Toronto Maple Leafs zremisowała dopiero... 42 mecz.

Oprcz tego:

Longest Undefeated Streak, One Season

35 Games-Philadelphia Flyers, 1979-80
28 Games-Montreal Canadiens, 1977-78

Fewest Ties, One Season (Min 70 Game Schedule)

2-San Jose Sharks, 1992-93
3-New Jersey Devils, 1985-86
3-Calgary Flames, 1986-87
3-Vancouver Canucks, 1993-94
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom