>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

NHL - sezon 2006/2007

Status
Zamknięty.
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Nocka z NHL

Washington Capitals - Anaheim Ducks 09-12-06 00:05
New Jersey Devils - Philadelphia Flyers 09-12-06 00:30
Dallas Stars - Edmonton Oilers 09-12-06 01:30
Vancouver Canucks - Carolina Hurricanes 09-12-06 03:00

Mój typ dnia

[center:d6ad143080]
[/center:d6ad143080]

[center:d6ad143080]Mój typ 1[/center:d6ad143080]wynik 2-0 ✅

Obie druzyny przetrzebione kontuzjami.W druzynie Diabłów nie zagrają - Cam Janssen,Jim Fahey,Jason Wiemer sa to zawodnicy,którzy niewiele wnoszą do drużyny ,a wiec strata nie jest taka duża.W druzynie Lotników zabraknie - Jason Wiemer( 8 goli - 9 asyst),Jeff Carter(1 gol - 4 asysty),rezerowy bramkarz Robert Esche oraz Mike Rathje i Denis Gauthier.Diabły sa liderem Atlantic Division ,w meczach u siebie maja rewelacyjny bilans na 12 meczy 10 zwycięstw,natomiast Flyers w Atlantic zajmuja ostatnie miejsce z bilansem meczów wyjazdowych na 13 meczy 5 WIN i 8 LOS.Prosze zwrócić uwagę ,ani jeden remis....
Dziś jednak sadzę,że faworytem tego spotkania sa zawodnicy Devils.Jednak dla tych co nie lubia ryzykować polecam delikatna podpórkę....Mój typ 1 ✅

Ostatnie mecze Devils

07 Dec 06 MON Canadiens v NJ Devils 1:2
03 Dec 06 NJ Devils v PHI Flyers 4:3
02 Dec 06 PIT Penguins v NJ Devils 2:5
28 Nov 06 NJ Devils v LA Kings 2:3
26 Nov 06 NJ Devils v SJ Sharks 0:2
24 Nov 06 NJ Devils v ANA Mighty Ducks 2:4

Ostatnie mecze Flyer

03 Dec 06 NJ Devils v PHI Flyers 4:3
01 Dec 06 PHI Flyers v NY Islanders 3:2
30 Nov 06 NAS Predators v PHI Flyers 3:2
26 Nov 06 PHI Flyers v MON Canadiens 4:2
23 Nov 06 OTW Senators v PHI Flyers 3:2
21 Nov 06 PIT Penguins v PHI Flyers 5:3
19 Nov 06 PHI Flyers v SJ Sharks 1:6


Tegoroczne bezposrednie spotkania

2006-12-03 Philadelphia Flyers - New Jersey Devils 3 - 4 pen
2006-10-15 New Jersey Devils - Philadelphia Flyers 3 - 2


Sezon 2005/06

2006-04-16 New Jersey Devils - Philadelphia Flyers 5 - 1
2006-04-14 New Jersey Devils - Philadelphia Flyers 4 - 1
2006-04-01 Philadelphia Flyers - New Jersey Devils 1 - 4
2006-03-22 Philadelphia Flyers - New Jersey Devils 2 - 1
2006-03-02 New Jersey Devils - Philadelphia Flyers 2 - 1 sd
2006-01-10 New Jersey Devils - Philadelphia Flyers 3 - 0
2005-12-01 Philadelphia Flyers - New Jersey Devils 2 - 1
2005-10-08 Philadelphia Flyers - New Jersey Devils 5 - 2
 
maciekluki 0

maciekluki

Użytkownik
Wczorajsze wyniki:

Washington Capitals - Anaheim Ducks 1:6
New Jersey Devils - Philadelphia Flyers 2:0
Dallas Stars - Edmonton Oilers 0:2
Vancouver Canucks - Carolina Hurricanes 3:3


Dzisiejsze mecze:



 
maciekluki 0

maciekluki

Użytkownik


Buffalo jest na 2 miejscu a Montreal na 8. Szable grają bardzo dobrze na wyjeździe, Monteal spisuje się średnio u siebie. Buffalo musi ten mecz wygrac po ostatniej niespodziewanej porażce z Florydą.

Ostatnie mecze obu ekip:

Montreal - Boston 5:6
Montreal - Toronto 4:3OT
Montreal - Florida 1:0OT

Florida - Buffalo 3:1
Tampa Bay - Buffalo 1:4
Washington -Buffalo 7:4

Historia meczy obu ekip:

Buffalo Montreal 1:2 OT
Montreal Buffalo 1:4
Montreal Buffalo 1:4
Buffalo Montreal 5:4 OT
Buffalo Montreal 5:4 OT

Tutaj widze tylko wygraną Buffalo. Każdy inny wynik będzie dużą niespodzianką :mrgreen:

Mój typ: 2 ⛔
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Phoenix Coyotes - Dallas Stars under 5,5 /@ 1,80 Betgun

W tym sezonie obie ekipy spotykały się ze sobą już 3 razy i w każdym z tych spotkań padało bardzo mało bramek: 4, 1, 3. W ostatnich swoich spotkaniach w lidze obie drużyny również zaliczały under 5,5. W dzisiejszym spotkaniu w ekipie Dallas najprawdopodniej nie wystąpią: najlepszy strzelec Modano oraz najlepiej asystujący Lindros. Jest to napewno duże osłabienie w ofensywie gwiazd, więc dużo goli nie powinni dzisiaj strzelić. Do tego należy dodać najlepszą obronę z całej NHL - tylko 60 straconych bramek w 29 spotkaniach. Z obroną Dallas hokeiści Phoenix mają już problemy od 3 spotkań, gdyż od tylu gier nie potrafią pokonać bramkarza Dallas.

St.Louis Blues - Columbus Blue Jackets --&gt; 1 (z OT i SH) /@ 1,91 Betgun

Jest to mecz dwóch najsłabszych drużn NHL. Obie ekipy zdobyły do tej pory po 18 pkt. Ekipa St.Louis nie potrafi już wygrać od 6 spotkań, natomiast Columbus niespodziewanie wygrało 2 ostatnie wyjazdowe spotkania, na dodatek nie tracąc w nich żadnej bramki. Dzisiaj zapewne gola już stracą. W tym sezonie obie drużyny grały ze sobą 2 razy i każda z nich wygrała po jednym meczu na lodowisku przeciwnika. Dzisiaj pora więc na zwycięstwo gospodarza. Z kim, jak nie z sąsiadem w tabeli ma się przełamać ekipa Blues. Zwłaszcza, że jest to mecz wewnątrz dywizji i ewentualne zwycięstwo nad Kurtkami pozwoli gospodarzą na wyprzedzenie ich w tabeli.
 
maciekluki 0

maciekluki

Użytkownik
Wczorajsze mecze:

Atlanta Thrashers - Pittsburgh Penguins 3:3
Boston Bruins - New Jersey Devils 1:5
Detroit Red Wings - Toronto Maple Leafs 5:1
Montreal Canadiens - Buffalo Sabres 2:2
New York Islanders - Florida Panthers 4:4
Philadelphia Flyers - Washington Capitals 3:5
Tampa Bay Lightning - Anaheim Ducks 3:4
Minnesota Wild - Chicago Blackhawks 4:4
St.Louis Blues - Columbus Blue Jackets 1:5
Phoenix Coyotes - Dallas Stars 3:3
Calgary Flames - Vancouver Canucks 5:3
Los Angeles Kings - Colorado Avalanche 5:4
San Jose Sharks - Nashville Predators 3:1



Dzisiajsze mecze:

 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Mój typ dnia

[center:216e89095b]
[/center:216e89095b]

[center:216e89095b]Mój typ 2[/center:216e89095b] wynik 6-2 ⛔

Wczorajszy mecz Senatorom z Rangers całkowicie nie wyszedł.Oddali w sumie w całym meczu,aż 35 strzałów i tylko po jednym krażek znalazł drogę do bramki.Dzis w druzynie Columbus nie wystąpi Ukrainiec Nikolai Zherdev (6 goli i 6 asyst) oraz Duvie Westcott(3 gole ,5 asyst).W zespole Senatorów zabraknie natomiast dwóch mało znaczących zawodników.Na 13 meczy rozegranych u siebie Columbus wygrało tylko 4.Dziś sądzę,że formacje ofensywne Ottawy z Jasonem Spezzą ,Danym Heatleyem oraz Antoine Vermette rozmontują defensywę Blue Jakets.Mój typ 2 ,ewentualnie x2. ⛔

Ostatnie mecze Columbus

10 Dec 06 CBS Blue Jackets v STL Blues 5:1
06 Dec 06 CBS Blue Jackets v COL Avalanche 3:0
03 Dec 06 CBS Blue Jackets v EDM Oilers 4:0
02 Dec 06 CBS Blue Jackets v CAL Flames 1:2
29 Nov 06 CBS Blue Jackets v VAN Canucks 0:1
26 Nov 06 MIN Wild v CBS Blue Jackets 3:5
23 Nov 06 STL Blues v CBS Blue Jackets 4:3
21 Nov 06 NAS Predators v CBS Blue Jackets 3:1
19 Nov 06 CBS Blue Jackets v NAS Predators 2:4

Ostatnie mecze Ottawy

09 Dec 06 NY Rangers v OTW Senators 3:1
07 Dec 06 OTW Senators v WAS Capitals 2:6
06 Dec 06 OTW Senators v NY Islanders 4:2
03 Dec 06 TB Lightning v OTW Senators 2:5
01 Dec 06 FLO Panthers v OTW Senators 0:6
29 Nov 06 OTW Senators v CAR Hurricanes 4:1
26 Nov 06 OTW Senators v TB Lightning 1:3
25 Nov 06 OTW Senators v FLO Panthers 6:4
23 Nov 06 OTW Senators v PHI Flyers 3:2
21 Nov 06 MIN Wild v OTW Senators 3:5
 
L 237

lookash

Użytkownik
San Jose - Phoenix
San Jose podejmuje u siebie Phoenix Coyotes.San Jose zdecydowanie lepiej spisuje sie w tym sezonie od przyjezdnych.Obie druzyny graja w tej samej konferencji.Rekiny zajmuja druga pozycje z bilansem meczy 21-0-9.Kojoty juz nie graja tak imponujaco i zajmuja otatnie miejsce z bilansem 11-1-16.Sharks podbudowni zwycieztwem u siebie z mocnym nashville predators (lider centralnej konferencji) zas Coyotes podcieli skrzydla Dallas ktore w ich hali wygralo po dogrywce.Kolejnym atutem jest wlasne hala oraz publicznosc.Dorzucajac jeszcze do tego ze w tym sezonie San Jose pokonalo z Phoenix i trzy ostatnie mecze zakonczone zwycieztwem Sharks to goscie tego meczu maja male szanse na osiagniecie korzystnego wyniku.Stawiam na wysoka wygrana SAn Jose.
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Mój typ dnia

[center:ab96fd9952]
[/center:ab96fd9952] wynik 4-5 Pen

[center:ab96fd9952]Mój typ 1[/center:ab96fd9952]

Ostatnio Owieczkin i spółka spisuja sie rewelacyjnie.Maja na rozkładzie takie tuzy jak - Ottawa,Buffalo,Dallas.Doskonale uzupełniaja Owcę w formacjach ofensywnych Chris Clark, Matt Pettinger oraz Alexander Semin .W bramce rewelacyjnie spisuje się Niemiec Olaf Kolzig.Martwi mnie tylko kontuzja Słowaka Richarda Zednika(5 goli ,8 asyst).W pojedynku dwóch wschodzących gwiazd hokeja Jewgenij Małkin bedzie musiał uznać wyższość teamu Aleksandra Wielkiego.Mój typ 1 ⛔ ,ewentualnie 1x ✅

Ostatnie mecze Waszyngton

10 Dec 06 WAS Capitals v PHI Flyers 5:3
09 Dec 06 ANA Mighty Ducks v WAS Capitals 6:1
07 Dec 06 OTW Senators v WAS Capitals 2:6
03 Dec 06 BUF Sabres v WAS Capitals 4:7
01 Dec 06 DAL Stars v WAS Capitals 3:4
29 Nov 06 WAS Capitals v TB Lightning 5:2

Ostatnie mecze Pittsburgh

10 Dec 06 PIT Penguins v ATL Thrashers 4:3
08 Dec 06 PIT Penguins v NY Rangers 2:3
06 Dec 06 FLO Panthers v PIT Penguins 3:2
03 Dec 06 NY Islanders v PIT Penguins 5:3
02 Dec 06 PIT Penguins v NJ Devils 2:5
29 Nov 06 NY Islanders v PIT Penguins 2:3
26 Nov 06 NY Rangers v PIT Penguins 2:1
24 Nov 06 PIT Penguins v NY Islanders 1:3

Wyniki z zeszłego sezonu bezpośrednich spotkań

2006-03-09 Washington Capitals - Pittsburgh Penguins 6 - 3
2006-02-12 Washington Capitals - Pittsburgh Penguins 3 - 6
2006-01-26 Pittsburgh Penguins - Washington Capitals 8 - 1
2005-11-23 Pittsburgh Penguins - Washington Capitals 5 - 4
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Detroit Red Wings - Ottawa Senators --&gt; 1 (z OT i SH)

Ottawa bez Alfredssona jakoś zatraciła swoją skuteczność. W 3 ostatnio przegranych spotkaniach strzelili tylko 5 goli. Dzisiaj na ich drodze stanie drużyna, która na własnym lodowisku traci najmniej bramek w całej lidze (27 straconych goli w 14 spotkaniach). Czerwone Skrzydła, w przeciwieństwie do Senators, wygrały 3 ostatnie mecze (2 u siebie, 1 na wyjeździe) i wydaje się, że wracają do formy, którą prezentowali na początku sezonu. Dodatkowo w Ottawie nie wystąpi dzisiaj Redden co znacząco osłabia defensywę Sens. W ostatnich sezonach obie ekipy nie spotykały się ze sobą. Ostatni mecz między sobą rozegrały 12 października 2003 roku w Ottawie, gdzie lepsi okazali się hokeiści Detroit, wygrywając 3-2. Mam nadzieję, że Hasek powstrzyma dzisiaj swoich byłych klubowych kolegów.

Toronto Maple Leafs - Tampa Bay Lightning --&gt; 1 (60&#39;)

Typ przede wszystkim na przełamanie fatalnej passy Toronto - 7 przegranych z rzędu. Tampa, poza nieoczekiwanym zwycięstwie z Atlantą 8-0, w ostatnich meczach również zawodzi - 5 porażek w 6 spotkaniach. W tym sezonie już raz się spotkali i lepsi okazali się hokeiści Maple Leafs, którzy wygrali 4-2 i to na wyjeździe. Mam nadzieję, że dzisiaj wykorzystają atut własnego lodowiska i pokonają ekipę Tampy po raz drugi.

Dallas Starts - Columbus Blue Jackets --&gt; under 5,5

Obie ekipy w ostatnich 5 meczach odniosły po 4 zwycięstwa. W przypadku Dallas może to nie dziwi, jednak postawa Columbus napewno jest dla niektórych zaskoczeniem. Drużyna ta przez długi czas zajmowała wraz z St.Louis ostatnie miejsce w ligowej tabeli. W chwili obecnej grają jednak bardzo dobrze. Są niesamowicie skuteczni i do tego grają bardzo dobrze w defensywie: w ostatnich 5 spotkaniach stracili tylko 5 goli. Drużynie Dallas przeciwnicy w ostatnich 5 grach strzelili tylko 8 goli. Obaj bramkarze zanotowali niedawno również po 2 shutouty z rzędu. Pozatym defensywa Stars z Turco w bramce traci najmniej bramek w całej lidze. Dlatego uważam, że po ostatnich festwialach strzeleckich ekipa Columbus dzisiaj zdobędzie góra 1-2 bramki. Dallas natomiast w dalszym ciągu osłabione brakiem Modano i Lindrosa również za wiele goli nie powinno strzelić.
 
L 237

lookash

Użytkownik
Vancouver vs Phoenix
Vancouver Canucks podejmuje u siebie Phoenix Coyotes.Vancouver w ostatnich meczach gra bardzo nie rowno_Ostatnio przegrali mecz wyjazdowy z Calgary 3-5.Phoenix tez nie graja zbyt dobrze.Zajmuja ostatnie miejsce w swojej dywizji i przegrywaja spora czec meczy.Dzisiejszej nocy doznali dotkliwej porazki az 0-4 z san jose.Warte podkreslenia a glownie ten argument mnie sklonil do postawienia typu ze w ostatnich trzynasu meczach phoenix tylko raz zdolali pokonac vancouver.Duzy wplyw na wynik meczu moze miec wlasna publicznosc oraz hala.Stawiam na przekonujace zwycieztwo gospodarzy
 
fox71 2,2K

fox71

Forum VIP
Mój typ dnia

[center:b4f0960816]Calgary -Minnesota typ 1[/center:b4f0960816] wynik 5-2 ✅

Analiza pisana na kolanie.Chciałem opisać inny mecz,ale userzy mnie uprzedzili.Dzikusy nadal bez kontuzjowanego Mariana Gaborika nie bedą w stanie pokonać dziś Płomienie.Doskonały bilans Calgary na swojej tafli na 14 meczy 11 WIN.Natomiast Minnesota na 13 meczy wyjazdowych tylko 4 WIN.Liczę na dobrą postawę występujacego w bramce Płomieni -Fina Mika Kiprusoffa. Również na szalejacego w przodzie napastnika Jarome Iginla (16 goli,17 asyst) oraz Daymonda Langkow (8 goli ,17 asyst)Mój typ 1 ✅

Bilans meczu dwóch wyżej wymienionych hokeistów

Jarome Iginla 2 gole i 2 asysty

Daymond Langkow 1 gol 1 asysta


Ostatnie mecze Flames

10 Dec 06 VAN Canucks v CAL Flames 3:5
08 Dec 06 CAL Flames v MIN Wild 2:3
06 Dec 06 CAR Hurricanes v CAL Flames 0:3
02 Dec 06 CBS Blue Jackets v CAL Flames 1:2
29 Nov 06 COL Avalanche v CAL Flames 2:5
27 Nov 06 CAL Flames v ANA Mighty Ducks 3:5
26 Nov 06 CAL Flames v LA Kings 1:3

Ostatnie mecze Wild
10 Dec 06 CHI Blackhawks v MIN Wild 4:5
08 Dec 06 CAL Flames v MIN Wild 2:3
06 Dec 06 CHI Blackhawks v MIN Wild 2:3
03 Dec 06 MIN Wild v DAL Stars 3:4
02 Dec 06 DET Red Wings v MIN Wild 3:0
30 Nov 06 SJ Sharks v MIN Wild 2:1
26 Nov 06 MIN Wild v CBS Blue Jackets 3:5
 
wnunio 0

wnunio

Użytkownik
Pittsburgh - Philadelphia 1 1,78 ✅ 8:4

Wczoraj grała philadelfia w oskubanym składzie z NY Rangers i tylko dzięki dużej nie skuteczność ekipy NY przegrali zaledwie 3:1 ???? dzisiaj wyruszają na mecz z Pittsburgh, bedą grali drugą noc(czasu polskiego :k: ) z rzędy, a jak pisałem 2 posty wyżej ekipa z Philadelfii ma wielkie kłopoty ze składem, w meczu grają młodzi nie doświatczeni zawodnicy, i nie wytrzymają takiego tempa żeby grać co dziennie, zważywszy na to że wczoraj głównie się bronili a to kosztuje sporo sił ???? , przypomnę jeszcze raz listę kontuzjowanych z phil:

J. Carter
R. Esche
P. Forsberg
D. Gauthier
K. Primeau
M. Rathje
M. Richards
G. Sanderson

z wczorajszych nieobecnych zagrają dzisiaj Kapanen i Primeau ale oni dużo do dzisiejszej gry nie wniosą.... ????
natomiast w drużynie Pittsburgh nie zagrają zawodnicy którzy nie są gwiazdami w swoim zespomle ???? :

M. Eaton
N. Ekman

mecze w tym sezonie pomiędzy obydwiema druzynami :

Philadelphia 3-5 Pittsburgh
Pittsburgh 3-2 Philadelphia
Philadelphia 2-8 Pittsburgh
Pittsburgh 4:0 Philadelphia

Jak widać po meczach dla Pittsburgh &quot;leżą&quot; dzisiejsi goście ???? i wygrają po raz 5-ty w tym sezonie ????


Zdecydowanym faworytem jest Pitt i nie będą marnować dobrych okazji jak NY wczoraj i wygraja ten mecz ????
typ na wynik: 4:1 :k:
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Zgadzam się z moim poprzednikiem

Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers --&gt; 1 /@ 1,70 Betgun

W Philadelphii dalej mamy szpital. Brakuje zawodników w każdej formacji. Jeśli do tego dodamy bilans ostatnich pojedynków między tymi zespołami to wychodzi tylko jeden faworyt Pingwiny. W tym sezonie Pittsburgh wygrał wszystkie 4 spotkania z Flyers. Widać, że lubią i potrafią grać z Flyers, tak więc myślę, że dzisiaj nie będzie niespodzianki.

Czy Sideny Crosby zdobędzie w tym meczu punkt --&gt; TAK /@ 1,45 Betgun

Młoda gwiazda NHL uwielbia chyba grać przeciwko Flyers. W dotychczasowych 4 spotkaniach z tą drużyną zdobył 6 bramek i zaliczył 3 asysty. W obliczu słabej formy oraz wielu kontuzji w ekipie Philadelphii myślę, że Sidney przynajmniej jedną bramkę dzisiaj strzeli lub też zaliczy jakąś asystę.
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Pittsburgh Penguins - Philadelphia Flyers --&gt; 1 /@ 1,70 Betgun ✅ 8-4

W Philadelphii dalej mamy szpital. Brakuje zawodników w każdej formacji. Jeśli do tego dodamy bilans ostatnich pojedynków między tymi zespołami to wychodzi tylko jeden faworyt Pingwiny. W tym sezonie Pittsburgh wygrał wszystkie 4 spotkania z Flyers. Widać, że lubią i potrafią grać z Flyers, tak więc myślę, że dzisiaj nie będzie niespodzianki.

Czy Sideny Crosby zdobędzie w tym meczu punkt --&gt; TAK /@ 1,45 Betgun ✅ 1 gol, 5 asyst

Młoda gwiazda NHL uwielbia chyba grać przeciwko Flyers. W dotychczasowych 4 spotkaniach z tą drużyną zdobył 6 bramek i zaliczył 3 asysty. W obliczu słabej formy oraz wielu kontuzji w ekipie Philadelphii myślę, że Sidney przynajmniej jedną bramkę dzisiaj strzeli lub też zaliczy jakąś asystę.
 
L 237

lookash

Użytkownik
Buffalo - Florida
Buffalo Sabres podejuje we wlasnej hali Florida Panthers.Buffalo to nalepsza badz jedna z lepszych druzyn w tym sezonie w nhl.Oczywiscie prowadza w swojej dywizji z duza przewaga nad reszta zespolow.Moga sie pochawalic imponujacym bilansem 23-2-5.Gra florydy w porownaniu z gra buffalo to niebo a pieklo.Przegrywaja mecz za meczem,zajmuja ostatnie miejsce w swojej dywizji,ich bilans to 10-6-17 i ostatnie trzy mecze przegrali.Ale co ciekawe niecaly tydzien temu obie druzyny graly ze soba i florida dosc pewnie pokonala buffalo 3:1.Wiec w jakis sposob maja przewage psychologiczna nad rywalem.Za druzyna buffalo stoi wlasna hala oraz publicznosc.Gopsodarze dzisiejszego meczu sa druzyna zdecydowanie bardziej poukladana i imponuja lepsza gra.Sadze ze szable nie powinny miec problemow z uporaniem sie z panterami
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
a jak myślicie San Jose zremisuje w końcu dzisiaj?Juz ma chyba z 31 gier bez remisu
Moim zdaniem nie zremisują. Jeżeli już mają taką passę to pójdą na remis do końca. Grając na nich progresję natknąłem się w dwóch spotkaniach na dziwną końcówkę. Raz przy stanie 2-2 w końcówce wycofali bramkarza, a drugim razem grali w przewadze 2 zawodników i do tego nie wykorzystali 100% sytuacji na strzelenie bramki. To dało mi do myślenia, żeby przerwać progresję.
Dziś grają z Los Angeles, które od 6 spotkań są bez remisu. Do tej pory w miarę często remisowali, a ich serie bez remisu w tym sezonie są: 7-2-6-4-7.
W poprzednim sezonie również często remisowali, jednak mieli 3 serie bardzo wysokie bez OT 17, 16 oraz 12.
 
nazimek 0

nazimek

Forum VIP
a jak myślicie San Jose zremisuje w końcu dzisiaj?Juz ma chyba z 31 gier bez remisu
Moim zdaniem nie zremisują.
Jeżeli już mają taką passę to pójdą na remis do końca
. Grając na nich progresję natknąłem się w dwóch spotkaniach na dziwną końcówkę. Raz przy stanie 2-2 w końcówce wycofali bramkarza, a drugim razem grali w przewadze 2 zawodników i do tego nie wykorzystali 100% sytuacji na strzelenie bramki. To dało mi do myślenia, żeby przerwać progresję.
Dziś grają z Los Angeles, które od 6 spotkań są bez remisu. Do tej pory w miarę często remisowali, a ich serie bez remisu w tym sezonie są: 7-2-6-4-7.
W poprzednim sezonie również często remisowali, jednak mieli 3 serie bardzo wysokie bez OT 17, 16 oraz 12.

troche nie bardzo kumam tą Twoją wypowiedź..Szczególnie chodzi mi o ten fragment:
Jeżeli już mają taką passę to pójdą na remis do końca


moim zdaniem remis,to nie jest kwestia żadnych statystyk ,lecz przypadku...któraś z druzyn będzie prowadziła jednym golem przed koncem spotkania-pyk remis-i do konca meczu nikt nie strzeli gola.Generalnie tutaj jest kwestia przypadku.Nie mówie,że będzie to akurat dzisiaj...ale może akurat tonight :hokej: :jezora:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jeżeli już mają taką passę to pójdą na remis do końca
Może źle to napisałem, chodzi mi o rekord. Z tego co wiem wynosi on 35 czy 37 spotkań bez OT w sezonie zasadniczym i należy albo do Toronto albo do Philadelphi. Moim zdaniem, będą chcieli go przebić. Jaki sens jest przy stanie 2-2 na sekundy przed końcem wycofać bramkarza i przegrać mecz?

Może i kwestia przypadku, ale grając na nich progresje obserwowałem niektóre spotkania. Piszę co to myślę na temat SJ. Prawda może być inna i w końcu zremisują. Ja na nich drugi raz progresji nie zaczynam, bo szkoda nerwów. Obecnie mają 31 spotkań bez X
 
R 0

robak1984

Użytkownik
Edmonton Oilers - Minnesota Wild --&gt; under 5,5 /@ 1,70 Betgun

Na ostatnie 10 spotkań między tymi drużynami 6 razy padało mniej niż 6 goli. Na ostatnie 10 spotkań rozgrywanych w Edmonton under 5,5 padał 7 razy. W ostatnich 2 spotkaniach Minnesoty padało odpowiednio: 9 i 7 bramek. Bramkarz Wild - Manny Fernandez - aż 8 razy przepuszczał krążek lecący w stronę bramki. Liczę na to, że dzisiaj ten zawodnik zagra już znacznie skuteczniej. Będzie miał trochę ułatwione zadanie, gdyż w ekipe Oilers nie zagra najlepszy strzelec tego zespołu Ryan Smith oraz jeden z najlepiej asystujących Ales Hemsky. W bramce Edmonton wystąpi natomiast Dwayne Roloson, który po 2 wspaniałych występach przeciwko Vancouver i Dallas kiedy to zaliczył 2 shutouty, w ostatnich 2 meczach puścił 6 bramek (po 3 w każdym). Podobnie, jak w przypadku bramkarza Wild, dzisiaj liczę na to, że Roloson zagra znacznie skuteczniej.

Dallas Starts - New York Rangers --&gt; 1 (OT i SH) /@ 1,73 Betgun

Rangersi są już nie pokonani od 4 spotkań, jednak trzeba zaznaczyć, że przeciwnicy, z którymi ostatnio się spotykali nie zaliczają się do ścisłej czołówki NHL. Dzisiaj w nocy przyjdzie im się zmierzyć z drużyną zajmującą 6 miejsce w ogólnej tabeli NHL. Tak więc przeciwnik będzie napewno bardziej wymagający niż osłabiona wieloma kontuzjami drużyna Philadelphii Flyers. Dallas ostatnio znalazło się w lekkim dołku. Szwankuje u nich przede wszystkim skuteczność co napewno spowodowane jest brakiem Modano. Jednak dzisiaj ten zawodnik być może wróci do składu co napewno wzmocniłoby siłę ofensywną Gwiazd. Do gey wraca również Lindros. Myślę jednak, że nawet bez swojego najlepszego strzelca gospodarze wygrają ten mecz. U siebie spisują się bardzo dobrze: 11 zwycięstw i 4 porażki. Z racji tego, że są w jednej dywizji zarówno z San Jose, jak i Anaheim, to zajmują dopiero 3 miejsce w swojej dywizji. Jeżeli więc myślą o awansie do playoff to muszą gromadzić, jak największą ilość pkt. Mecz u siebie to dobra okazja do tego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom