>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2018/19

Status
Zamknięty.
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dziś taki pomysł na remis w spotkaniu Kurtek z Huraganami. Obie ekipy na granicy PO, walka o ósemkę trwa i na pewno każdy punkt będzie ważny dla tych ekip. Jeśli wynik będzie się trzymał na remisowym poziomie można oczekiwać, że ekipy nie będą się zabijały o 2 punkty, na pewno docenią ten jeden punkt jaki uda się zorganizować. Więc myślę, że warto tutaj spróbować pograć w kierunku remisu. Pewnie bardziej zmotywowani będą gracze gospodarzy, którzy mają jeden mecz więcej niż Carolina za sobą i dwa punkty mniej. Bez szarpania się ze stawkami, ale myślę, że można tutaj popróbować remisu.
Columbus - Carolina X @3,9⛔
X/-4,5 @6,2⛔

Niestety Bober dziś jak ściana, Kurtki przestrzelone 2x ale nic z tego nie było.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Mi osobiście bliżej do Jetsów, ostatnio zaliczyli kilka wpadek ale z Caps, Sharks i Bolts a więc z czołówka ligi. Natomiast Flames nie imponują na wyjazdach i wygrywali ostatnio z Ottawą, Devil i Ilses a zaliczyli wtopy z Arizoną i Vegas.
Licze, że dziś Winni ✅zachcą się odegrać za 2 porażki w tym sezonie.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Mam info ze nie gra dziś Sean Monahan a wiec kolejny argument za Jetsami
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja dziś spróbuje kierunku Stołecznych, oczywiście starcie z mega mocną Tampą, która myśli o Pucharze. Ale Caps też w dobrej formie, walczą o prymat w swojej dywizji więc na pewno będą tutaj walczyć o punkty, na których Tampie już tak nie zależy. Gospodarze u siebie rzecz jasna bardzo mocni, ale dla nich teraz najważniejsze to dojechać do PO bez problemów więc zabijać się nie muszą. To, że mają przestoje widać było w Detroit, gdzie ostatecznie spotkanie wyciągnęli, ale jak wiadomo przeciwnik z innej półki. Dziś jak dla mnie dysproporcja kursów niezrozumiała przy tym jaka sytuacja jest w tabeli więc próbuję zagrać na Caps.
Caps RT @3,65⛔
Caps ML @2,6 ⛔
Caps x2 @1,94⛔
Caps -1,5 @5,2⛔
Caps/-6,5 @6,2⛔
Poza tym dziś spotkania must win dla gospodarzy w Carolinie i Minnesocie więc te kierunku też wskazane w mojej ocenie, choć kursy bez zachwytu
Carolina RT @1,75✅
Minnesota RT @1,8✅
w dublu AKO @3,15✅
Co do spotkania w Winni gospodarze mocni u siebie, walczą o prymat w dywizji podobnie jak Calgary. Ale Calgary w b2b i na wyjazdach nie jest tak mocne jak u siebie. Dodatkowo w bramce potwierdzony Smith, który lata świetności ma już za sobą więc jak dla mnie również raczej kierunek gospodarzy, którzy po przestawieniu Laine do pierwszej linii wyglądają lepiej. Ja osobiście to spotkanie odpuszczam.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Winnipeg Jets - Calgary Flames X/2 @ 1.65
Cztery razy pod rząd nie dali rady wygrać, nie dadzą i dziś.
Powodzenia ????
Ja bym szedł jak koledzy wyżej pisali w stronę Jetsów.
Ostatnio się udało z tripelkiem dzisiaj też próbuję
Winnipeg+Boston+Montreal ????
 
michbrze 387

michbrze

Użytkownik
Anaheim Ducks - Florida Panthers
Florida OT @1,84 efortuna

Dzisiejszej nocy kolejny raz pokuszę się o zakład przeciwko Kaczkom z Anaheim. Pantery grają ostatnio wyśmienicie. Dobrze funkcjonuje nie tylko ofensywa ale także solidna defensywa. Ostatnie mecze pokazują, że nie zwątpili jeszcze w playoffy, chociaż szanse wydają się bardzo małe. Sam Bob Boughner wypowiadał się ostatnio, że będą walczyć do samego końca i że dają z siebie ile mogą w każdym jednym meczu. https://www.apnews.com/51b6cb5c02474494b146d69370451cf9. Na wzór mojej ostatniej analizy myślę że desperacka potrzeba wygranej zagra tutaj pierwsze skrzypce. W momencie gdy Floryda jest w takim gazie nie mogę postąpić inaczej niż zaufać, że przybliżą się Oni tej nocy do miejsca promującego do playoffów.
W tym tygodniu będzie to piąty mecz Kaczek, natomiast w ostatnich czterech dniach rozgrywać będą trzeci. Zdobyli w tym czasie 2 zwycięstwa co jest wynikiem wcale niezłym jak na zespół, który gra już od dłuższego czasu o pietruszke. Floryda przeciwko Pacyficznym rywalom uzyskuje solidny bilans 5-2.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Arizona RT@4,9
Arizona -1,5 @6,45

Nie zostanę zbyt zaskoczony gdyby Arizona wygrała dziś wieczorem. Tampa ma oczywiście wszelkie powody i argumenty by wygrać dziś wieczorem w Amalie, zdobyć swoją dywizję i uzyskać jeszcze większą przewagę, ale- no właśnie mnie interesuje to ALE. Statystyki Arizony są podobne do tych co ma Minnesota w tej chwili, a Tampa ostatnio przegrała z Minnesotą. Arizona i Minnesota znajdują się w tej samej strefie punktowej, próbując zdobyć pozycję Wild Card i tutaj liczą się kazdę pkt.(Arizona ma 7-2-1 w ostatnich 10). Dziś liczę, na typowa sytuację, w której to świetny zespół nie jest zmotywowany do gry ze znacznie słabszym zespołem a słabsza drużyna spina się aby wygrać z TOP TEAM. Poza tym jak spojrzymy na staty to Arizona aż 3 krotnie wygrywała w Amalie w ciągu ostatnich 5 spotkań.
Ponadto jak spojrzymy na kalendarz Bolts to czekają ich w końcówce sezonu regularnego ciężkie boje 2x Caps 2xBruins, Leafs, Blues.
Tak więc dziś idę w niespodziankę a takich ostatnio trochę dużo.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Dziś ponownie spróbuje zagrać przeciwko Tampie. Oczywiście co do siły ekipy nie ma się do rozpisywać, niewątpliwie w tym momencie główny kandydat do pucharu. Jednak za RS nikt nie daje handi na PO więc dla Tampy ostatnie 10 spotkań to oczywiście dobry trening no i walka Kucherova o ewentualne punktowe rekordy, ale wiadomo że też nie o to tutaj chodzi. Chyba jednego punktu im brakuje, by mieć już pewność P1, albo strata ekip, które są za Tampą. Dziś po drugiej stronie ekipa, która chyba sama się nie spodziewała, że w tym momencie będzie jeszcze w grze o PO. Skoro taka szansa się pojawiła to niewątpliwie dla nich teraz każdy punkt będzie na wagę złota i dziś będą w stanie zjeść lodowisko, byle coś ugrać. Tampa zaś na noże nie powinna pójść w tym meczu, by nie ryzykować kontuzji. Jeśli goście zagrają dobre spotkanie, unikną głupich kar to na pewno są w stanie dziś wyjechać z punktami z Florydy. Oczywiście wiele będzie zależeć od podejścia gospodarzy i tego z jaką motywacją wyjdą na lód. Ostatnio wygrane spotkanie z Caps, też grałem przeciwko Tampie. Jednak mecz był z gatunku pokazania siły więc Tampa zagrała pełną mocą i można było obejrzeć ciekawe spotkanie. Wynik nie oddaje spotkania, dwa razy do pustej na koniec Tampy, a Caps mieli też swoje szanse między innymi słupek pod koniec przy stanie 3:4, a wcześniej także mogli myśleć o wyjściu na prowadzenie. Myślę, że w kolejnych spotkaniach będzie można próbować pograć w betach przeciwko Tampie, bo kursy pewnie będą zacne. Tak wiec dziś Arizona
Arizona RT @4,9 ⛔
Arizona ML@3,35 ⛔
Arizona -1,5 @7,5 ⛔
Arizona/-4,5 @14,5⛔
Arizona x2 @2,35⛔
Edit: o widzę, że kolega elmisteriozo mnie uprzedził
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Jednak Bolts nie zwalniają, ale Coyoty były blisko wyrównania.
 
C 1K

czleko

Użytkownik
Kojoty były rzeczywiście bliżej zwycięstwa w całym meczu, ale to co wyprawiał Vasilevski w bramce, po raz kolejny pokazuje, że kluczem do sukcesu nie zawsze jest tylko atak vide Sharks dla przykładu. A propos Rekiny nieźle zostały u siebie rozstrzelane przez Vegas. Czyżby jakiś głębszy dołek ich dopadł, jak sądzicie Panowie?
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Bolts rzeczywiście nie zwalniają jeśli chodzi o zwycięstwa, ale podobnie jak z Caps wynik nie oddaje meczu. Kojoty miały swoje szanse, no ale goalie w Tampie zrobił naprawdę dobrą robotę. Po cichu zanim poszło potwierdzenie liczyłem, że pojawi się Louis i wtedy Arizona będzie miała łatwiej ale niestety. Tak jak się spodziewałem poszło to w under i 2x do pustej. Dla Kojotów dobrze, że Blackhawks tylko z jednym punktem wczoraj.
Jeśli chodzi o Sharks trudno powiedzieć, oglądałem tylko pierwszą tercję. Możliwe, że mają za sobą jakiś mocniejszy trening już pod kątem PO i teraz trochę daje to w kość w trakcie spotkań. Pewnie jakiegoś wielkiego znaczenia z jakiej pozycji ruszą dla nich nie ma bo liczą na dużą moc i to, że z każdym będą w stanie sobie poradzić. Ale niewątpliwie problem bramki u nich istnieje, mają bardziej rzemieślników niż wirtuozów i tutaj na pewno są rezerwy przed kolejnym sezonem. Dodatkowo ciągle brakuje w obronie Erika, co też pewnie daje się im we znaki.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
To co gra Tampa w tej chwili jest dla innych nieosiagalne- chodzi mi o kolejne rekordy. Wprawdzie ostatnio maja trochę szczęścia ale maja jeszcze w kalendarzu drużyny w czołówki ligi i zobaczymy jak zamkną sezon. Vegas ma jak dla mnie jeden z bardziej widowiskowych stylów gry, oddają bardzo dużo strzałów z okolicy niebieskiej lini. Nie jest to jakiś wyrafinowany styl gry ale widać skuteczny jak pokazuje zeszly oraz obecny sezon. Aby z nimi wygrać trzeba mieć obrońców którzy są w stanie dużo przyjąć strzałów na siebie. Oczywiście aby tak grać trzeba tez posiadać umiejętności zmiany kierunku krążka aby wpadł do bramki. Sharkom nigdy nie grało się dobrze Vegas i całkiem niezłe w nocy bronił Subban.
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Podobnie jak rok temu podczas końcówki rozgrywek zasadniczych z overów/typowania zwycięskich drużyn przerzucam się na kary czasowe. Dzisiejszej nocy jest kilka perełek miejmy nadzieję że będzie podobny zysk jak rok temu ???? Na wstępie napiszę, że pisane chaotycznie i w lekkim pośpiechu.
Carolina Hurricanes - Pittsburgh Penguins
Zaczynamy od hitu w dywizji Metropolitarnej gdzie zrobiło się bardzo ciasno w grupie drużyn awansujących do PO.
Na PNC Arena Carolina Hurricanes będzie gościć drużynę Pingwinów, owe drużyny dzieli różnica zaledwie 3 punktów. Pingwiny mają ich 88 natomiast Carolina 85, zajmują kolejno 3 oraz 4 miejsce. Tuż za plecami Caroliny znajduje się drużyna Columbus Blue Jackets, dzieli ich tylko 1 punkt, do grona drużyn awansujących wspina się również drużyna z Philadelphi, która posiada 78 punktów. Wracając do meritum, gospodarze rozegrali najmniej spotkań w całej lidze ( 71 ) natomiast Penguins rozegrali ich o dwa więcej co daje sporą przewagę drużynie z Karoliny. Moim zdaniem drużyna z Pittsburgha od samego początku będzie cisnąć przeciwników aby odskoczyć im na dodatkowe 2 punkty, według mnie mecz będzie nerwowy, dlatego moim zdaniem warto pograć Pittsburgh Penguins powyżej 6.5 karnych minut @2.24.
Philadelphia Flyers - Montreal Canadiens
Tak jak pisałem wyżej pnąca się ku awansowi Philadelphia na własnym lodzie podejmować będzie ekipę z Montrealu. Tutaj wywodzić się nie będę, po prostu nie widzę awansu Canadiens do Play-off, zobaczymy co czas przyniesie. Co do Philadelphii, ostatnia wygrana z Pingwinami na 100% dodała im wiary we własne siły i możliwość awansowania do PO. W moim odczuciu Phlidelphia zaraz po rozpoczęciu meczu rzuci się do ataku, a kiedy przeciwnik zbliży się do bramki gospodarzy obrońcy z Myers`em na czeel zrobią swoje. Liczę tutaj na sporą liczbę przewinień w ekipie Flyers. Phliadelphia Flyers powyżej 3.5 mniejszych kar @2.39
Minnesota Wild - Colorado Avalanche
Kolejny nocny hit tylko zmieniamy dywizję na Centralną, różnica punktowa jest jeszcze bardziej mniejsza niż w dywizji Metropolitarnej. St. Louis Blues znajdujące się na 3 pozycji posiadają 82 punkty, zaraz za nimi znajduje się Dallas Stars z dorobkiem 80 punktów, następnie mamy naszych gospodarzy, którzy posiadają 77 punktów na ostatniej lokacji mamy ex aequo Chicago Blackhawks oraz drużynę przyjezdną czyli Colorado Avalanche z dorobkiem 74 punktów. W tej dywizji może wydarzyć się wszystko dlatego tak jak pisałem na samym początku typuję karne minuty, Colorado są znani z częstego otrzymywania kar lecz ich przeciwnicy nie pozostają im dłużni i również lubią ich sfaulować. Mój typ na to wydarzenie Colorado Avalanche powyżej 6.5 karnych minut @2
St. Louis Blues - Edmonton Oilers
Sytuację ściśniętej dywizji Centralnej opisałem wyżej ( St. Louis ). Co do dywizji Pacyfiku, pewny awans wywalczyli już sobie Płomienie, wczorajszej nocy mogli zapewnić sobie również Rekiny, nie wyszło. Nas interesuje ostatnia lokata dająca awans do PO, którą zajmuje Arizona Coyotes z dorobkiem 78 punktów, Edmonton ma ich 71. Edmonton musi wykorzystać nieobecność jednego z podstawowych zawodników Nutek, Tarasenko, który pauzuje z powodu kontuzji. Oilers podobnie jak Colorado nie szczędzą przeciwników i często za przewinienia na nich zostają ukarani karną ławką. Podobnie jak w spotkaniu Minnesota - Colorado typuje na przewinienia gości i gram Edmonton Oilers powyżej 3.5 mniejszych kar @2.28.
Dla tych co nie chcą czytać moich wypocin :
Pittsburgh Penguins powyżej 6.5 karnych minut @2.24⛔
Phliadelphia Flyers powyżej 3.5 mniejszych kar @2.39⛔
Colorado Avalanche powyżej 6.5 karnych minut @2✅
Edmonton Oilers powyżej 3.5 mniejszych kar @2.28✅
Typy grane na 1xbet
Życzę wysokich wygranych ????
 
deepred 665,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Pittsburgh Penguins @ Carolina Hurricanes

Penguins OT @2,23 Unibet ⛔
Niesamowity ścisk w konferencji wschodniej. Pingwiny ostatnio się sfrajerzyli i przegrali wygrany mecz z Lotnikami. Gol w końcówce meczu i potem w końcówce dogrywki. Wcześniej też smary z Nutkami na swoich śmieciach. Poprzedni tydzień więc średnio udany, była szansa zaklepać sobie miejsce w post-season.
Uważam, że Huragany grają świetny sezon. Mają bardzo młody zespół i awans do post-season będzie dla nich bardzo dużym sukcesem. Fakt, iż Rod jest trenerem jest dla mnie bardzo pozytywny. Większość tych dzieciaków widzi w trenerze gracza, który w sezonie 05-06 podnosił jedyny w historii Puchar Stanleya dla klubu z Raleigh. To jest z pewnością świetny bodziec dla młodych takich jak Aho, który rozgrywa fantastyczny sezon, czy też Teravainen. Justin Williams bardzo fajnie jako kapitan, dobry sezon rozgrywa były zawodnik Capitals.
Mimo wszystko stawiam na Penguins, którzy po prostu są bardziej ograni w meczach o stawkę. Kurs nieproporcjonalny w stosunku do prawdopodobieństwa wygrania meczu przez ekipę z Pittsburgha. Dodatkowo h2h bardzo korzystne. Gram zgodnie z rozumem, serca tym razem nie słucham, chociaż chciałbym, żeby Canes wygrali ten mecz. Jednak w bukmacherce nie ma sentymentów, trzeba grać zgodnie ze swoimi przypuszczeniami, a nie preferencjami co do danych drużyn.

Boston Bruins @ New York Islanders

Bruins OT @1,89 Unibet ✅
Biorąc pod uwagę obecne formy obydwu drużyn grałbym na Islanders, gdyby był to początek sezonu i te mecze nie miałyby takiej wagi. Jednak w tym wypadku idę w kierunku Niedźwiadków z Massachusetts.
Dlaczego?
Nie podoba mi się to, co zrobił Barry Trotz w tym spotkaniu. Lehner wraca po lekkim urazie, przez który pauzował w trzech ostatnich spotkaniach Wyspiarzy. Wraca dziś do klaty, mimo, że GENIALNIE dysponowany jest Greiss. Bramkarz Islanders został wybrany najlepszym hokeistą poprzedniego tygodnia. Zdecydowanie jest HOT i nie można go odpuszczać. Lepsze jest wrogiem dobrego, a Trotz w tym przypadku trochę szuka kwadratowych jaj. Uważam, że w takich spotkaniach jak te, trzeba stawiać na najlepszych, a Greiss na dzień dzisiejszy jest lepszy od Szweda.
Takie spotkania jak te są przedsmakiem tego, co będziemy oglądali w play-offs. Wątpię, żeby ktokolwiek tutaj odpuścił. Marchand jest hot, ostatnie 10 spotkań to 16 punktów skrzydłowego Bruins, dodatkowo trzy oczka w dwóch spotkaniach w tym sezonie z Islanders.
Historycznie również to wszystko pięknie wygląda dla Bruins, mam nadzieję, że goście podtrzymają dobrą passę spotkań z Nowojorczykami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Jakby ktoś dziś myślał o Edmonton to już u Nutek Taras w składzie, ciekawe w jakiej formie, ale tak czy tak wzmocnienie. Gospodarze pewnie zechcą dziś wziąć 2 cenne punkty w walce o PO
 
roshi 186K

roshi

Użytkownik
Washington Capitals - Tampa Bay Lightning
Moim zdaniem najciekawsze spotkanie dzisiejszej nocy, Tampa zapewniła sobie już awans do PO, Capitals są jedną nogą w Play-offach, formalność aby się do nich dostać. Zaledwie kilka dni temu obie drużyny miały przyjemność się spotkać, Tampa pokazała kto króluje w obecnym sezonie wygrywając z Capsami 6:3. Dzisiejszej nocy jestem co najmniej pewien że drużyna z Waszyngtonu będzie chciała się odegrać i od pierwszych minut zaczną szarżować bramkę przeciwnika. Na odpowiedź zdobywców Pucharu Prezydenta raczej długo nie będziemy musieli czekać dlatego pierwszym moim typem na to spotkanie jest BTS w 1 tercji @2.32. Tak jak pisałem wyżej aktualni zwycięzcy Pucharu Stanleya za wszelką cenę będą chcieli pokazać na co ich stać, liczę na agresywną grę z obu stron a co za tym idzie, liczne przewinienia oraz karne minuty. Kolejnym typem na to spotkanie jest Washington Capitals powyżej 3.5 2-minutowych kar @2.1. Ostatnim ciekawym zakładem jest zakład na bramkę rosyjskiego snajpera, Ovechkina. Faworyt do nagrody najlepszego strzelca sezonu, który na swoim koncie posiada 48 zdobytych bramek, drugą osobą w tym rankingu jest Niemiec Leon Draisaitl z dorobkiem 43 bramek, wątpię że dogoni on Wielką Ósemkę ale wszystko może się wydarzyć. Wracając do Oviego niejednokrotnie zaskoczył on przeciwną drużynę swoim celnymi oraz dalekimi strzałami wprawiając w zachwyt widownię. Dodatkowo to on w pierwszym starciu z Piorunami dwukrotnie pokonał bramkarza.
Podsumowując moje wypociny oto typy które proponuje zagrać:
BTS w 1 tercji @2.32⛔
Washington Capitals powyżej 3.5 2-minutowych kar @2.1✅
Aleksandr Owieczkin zdobędzie gola @2.2⛔
Bukmacher 1xbet
edit
Mogłem się trzymać samych kartek
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom