>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2016/2017

Status
Zamknięty.
charlie_prince 39

charlie_prince

Użytkownik
St. Louis Blues podejmą dziś na własnym lodowisku Buffalo Sabres. Gospodarze, jedna z najlepszych ekip ubiegłego sezonu, ewidentnie nie mogą znaleźć rytmu i przystępują do meczu po trzech porażkach z rzędu. Zespół, który miał żelazną defensywę, przez ostatnie dwa tygodnie daje sobie wbić 8 goli z Blue Jackets, 6 ze Stars czy 5 z Rangers. W ofensywie też wygląda to źle, choć nigdy nie było super to zawsze nadrabiali obroną. U siebie jeszcze jakoś to wygląda i w tym głównie upatruję ich szansy na zwycięstwo. Co do Sabres, to za nimi seria czterech porażek, teraz ostatni wyjazd, a później cztery mecze w domu i spodziewam się, że w właśnie w tych meczach będą szukać szansy na przełamanie. Podzielam zdanie, żę dziś złą passę przerywają Blues.
Blues - Sabres
Blues OT
1,47

bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Dobra ostatni typ na dziś bo właśnie składy zobaczyłem.

Bez szablonu i krótko.

Columbus Blue Jackets ML @ 2.05 bet365 3 j✅


Capitals wystawiają dzisiaj backup w bramce, i jest to dla mnie jasny sygnał,że skupiają się przede wszystkim na jutrzejszym prestiżowym meczu u siebie z Pingwinami. Kurtki w świetnej formie u siebie , przeciwko drugiemu bramkarzowi Capitals , powinni dać radę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Dzisiaj jeden typ,z gatunku dla zabawy,bo jest to typ na czuja.


Washington Capitals - Pittsburgh Penguins


TJ Oshie strzeli gola @ 3.75 unibet 1 j✅

Oshie ma to do siebie w tym sezonie że jak już strzela,to głownie u siebie (5 bramek,na 6 zdobytych) nie udało mu się trafić na własnej tafli tylko w 2 meczach w tym sezonie. Gra w drugiej linii razem z Niklasem Bäckström który jest świetnym asystentem,oraz Marcusa Johanssona który również kreuje dużo okazji dla kolegów z drużyny. Oshie jest od wykańczania sytuacji stworzonych przez kolegów. TJ gra w 1 formacji PP Capitals, a rywale zazwyczaj poświęcają sporo uwagi Owcy (Ovechkin) co daje więcej możliwości dla TJ-a,który od 4 spotkań nic nie ustrzelił ,a w meczach przeciwko Pingwinom lubi to robić ???? Symbolicznie stawiam że uda mu się trafić w tym meczu.

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
To już kolejna kolejka najlepszej ligi świata.
Od początku mieliśmy kilka przetasowań i wielcy dopiero teraz zaczynają powoli wracać do formy. Capitals jak to Capitals - idą na rekord w sezonie zasadniczym, Pingwiny na początku również wolno się rozkręcały, a z kolei Sabres, Wilds i Edmonton grały ponad stan.
Naturalnym typem na kolejna zmianę warty wychodzi mi tutaj Dallas Stars.
Gwiazdki w zeszłym sezonie budziły respekt, a rekordy BenJa i spółki pozwoliły dzisiejszym gospodarzom poszaleć w fazie play-off.
Przetrzebiony przez kontuzje zespół powoli łapał stabilizację, ale tylko na wyjazdach, czas na domową wygraną.
Dzisiejsi przeciwnicy to Lawiny z Colorado, których jedynym rozpoznawalnym szerzej aspektem/graczem jest Matt Duchene, ale Kanadyjczyka może dzisiaj zabraknąć...
5 powodów dlaczego Dallas wygra dzisiaj w regulaminowym czasie:

1. Seguin i Ben Ja wkradli się do topu najlepiej punktujących w lidze, u gości nie ma takiego zawodnika
2. Dallas ostatnich gier z Colorado nie może zaliczyć do udanych, więc to świetna okazja do podwójnego przełamania.
3.Wczoraj nie trafiłem Flames, więc i czas na moje przełamanie... : P
3.Własna tafla w Dallas
4.Lider Avalanche jeśli nawet zagra, to może nie być w pełni sił, a Wiercioch to jednorazowy wyskok z szeregu.
5. Różnica klas, która już dzisiaj powinna być widoczna.

Myślę, że gospodarze są w stanie nabic jakieś handi, ale ja idę bezpieczniej
TYP:
DALLAS STARS✅✅✅
1.95
WilliamHill

EDIT:Jak powiedzieli w studio po meczu - win is a win :razz:
Lehtonen nauczył się sporo przy Niemim

 
charlie_prince 39

charlie_prince

Użytkownik
Nie lubię i nie umiem grać na liczbę bramek w NHL, ale dziś żaden zakład na zwycięstwo jakoś specjalnie do mnie nie przemawia, więc pobawię się w over bramkowy. Flyers dużo strzelają (drugi atak na wschodzie) i jeszcze więcej tracą (najgorsza defensywa), Jets tak samo, najwięcej goli strzelonych na zachodzie i bardzo dużo straconych. W obu ekipach ma kto strzelać gole, Laine (12 bramek), Scheifele (10), Simmonds (8), Voracek (7), więc niby wszystko się zgadza, ale często bywa tak, że w takich meczach strzela tylko jedna drużyna. Kursy są dobrze wystawione, szanse są 50/50, a w takich wypadkach zawsze wolę pograć over. Zobaczymy.
Flyers - Jets
Over 5,5
1,9

bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Mecz za niedługo także lecimy.

Buffalo Sabres - Tampa Bay Lighting



remis @ 4.15 marathonbet 1 j⛔
Kyle Okposso strzeli gola @ 3.7 unibet 1 j⛔



Stawki słabe,ale obydwa typy ryzykowne.Wg mnie nie ma sensu branie tutaj Błyskawic w regulaminowym. Sabres to jedna z moich ulubionych drużyn jako underdog,mają fatalną passę meczy bez zwycięstwa,a dzisiaj podejmą Błyskawice,które zagrają bez swojego najlepszego zawodnika, Stamkosa.Jest to gwiazda Błyskawic i jeden z najlepszych zawodników w NHL,więc strata takiego zawodnika to duże osłabienie. Czemu gram na remis?
-brak Stamkosa
-Błyskawice ani jednej dogrywki na wyjazdach w tym sezonie
-Sabres u siebie raczej trzymają wynik i przegrywają jednym golem (wyjątki z Habs i Wilds)
- od 8 meczy między tymi drużynami nie było dogrywki.

Moim zdaniem mecz będzie wyrównany i nie zakończy się w regulaminowym czasie.Gram również na bramkę Okposso który jest najlepszym strzelcem Sabres w tym sezonie.W dodatku bardziej tutaj widzę zwycięstwo gospodarzy a Okposso strzelał 4/5 wygranych meczach.



Anaheim Ducks - New Jersey Devils



tutaj analiza od Mikko i w zupełności się z tym zgadzamhttps://forum.bukmacherskie.com/f35/system-300-a-137002-4.html#post6192357

moje typy na ten mecz:

Ducks ML @ 1.66 bet365 4 j✅
Ducks wygrają w dogrywce @ 8.8 marathonbet 1 j⛔


Do tego co napisał Mikko dodam,że nie wierzę w podtrzymanie serii zwycięstw Devils.Ducks są zbyt mocni u siebie żeby na to pozwolić,oraz fakt że Devils zagrają bez Halla robi swoje. Gram solidnie Ducks ML tak jak Mikko i za drobne Ducks wygrają w dogrywce ponieważ będzie to wg mnie close-game ,Devils to underowa drużyna która często gra dogrywki,a tam Getzlaf i reszta powinni rozstrzygnąć to na własną korzyść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik


Wszystko wskazuje na to, że między słupkami Caps stanie dzisiaj Holtby, który zagrał rewelacyjnie, tak jak cała drużyna przeciwko Pingwinom, kiedy to roznieśli ich 7-1. Holtby odpoczywał przez 2 ostatnie spotkania wyjazdowe, więc dzisiaj powinien ponownie stanąć między słupkami od 1 minuty.

Braden Holtby stopped 25 of 26 shots in Wednesday&#39;s 7-1 win over the Pittsburgh Penguins. Holtby&#39;s won six of his last seven games and he&#39;s given up two goals or less in six of those contests. He has an 8-3-1 record with a 2.06 goals-against-average and a .925 save percentage this season.

Top Trends for this game.
DETROIT is 12-20 ATS (-13.6 Units) when playing with 2 days rest over the last 3 seasons.
WASHINGTON is 72-38 ATS (+32.9 Units) in all games over the last 2 seasons.
WASHINGTON is 38-15 ATS (+15.7 Units) first half of the season over the last 2 seasons.
WASHINGTON is 37-13 ATS (+17.9 Units) when playing against a team with a losing record over the last 2 seasons.
Head-to-Head Series History
WASHINGTON is 4-2 (+1.6 Units) against the spread versus DETROIT over the last 3 seasons
WASHINGTON is 4-2-0 straight up against DETROIT over the last 3 seasons
4 of 5 games in this series have gone UNDER THE TOTAL over the last 3 seasons . (Under=+3.1 Units).

Capitals w ostatnich spotkaniach nie spisywali się najlepiej. Jest to taka drużyna, która na określone drużyny motywuje się szczególnie.
W ostatnim spotkaniu przełamali się i bardzo pewnie wygrali 7-1. Przed dzisiejszym spotkaniem mieli 1 dzień przerwy (seria home games), więc liczę na ich kolejne pewne zwycięstwo.

Washington Capitals 60&#39; ✅
1.80
Unibet





Niepewny był dzisiaj występ Kreidera (NY Rangers), ale znalazł się w kadrze meczowej.
Strażnicy (Rangersi) to niesamowicie skuteczna drużyna w tym sezonie - w 17 spotkaniach zdobyli aż 72 bramki !!

Obie drużyny miały sporo czasu na odpoczynek, więc sił i motywacji na pewno nie zabraknie. Motywacji? Kurtki (Blue Jackets) notują serię 6 zwycięstw z rzędu na własnej tafli, a ogranie Strażników byłoby dużym osiągnięciem.

Kurtki u siebie wygrały 6 z 8 spotkań (3 w 60&#39;) przy bilansie 34 - 20 - wiadomo wszystko koloryzują 2 spotkania - Habs 10-0 i Blues 8-4, ale siły w ofensywie odebrać im nie można.

Bardzo ważna kwestia:
NY RANGERS is 7-1 (+6.0 Units) against the spread versus COLUMBUS over the last 3 seasons
NY RANGERS is 7-1-0 straight up against COLUMBUS over the last 3 seasons
6 of 8 games in this series have gone OVER THE TOTAL over the last 3 seasons . (Over=+4.0 Units).

Wytypować zwycięzcę tego spotkania jest ciężko. Trendy, h2h, skuteczność obu drużyn, skłania mnie ku:

NY Rangers over 2.5 OT ⛔
1.645
Pinnacle






Trendy:
CHICAGO is 5-3-0 straight up against CALGARY over the last 3 seasons
6 of 8 games in this series have gone UNDER THE TOTAL over the last 3 seasons . (Under=+3.3 Units)

Hawks w ostatnim czasie nie grają najpewniej. W 3 na 5 spotkań odnotowali dogrywki - 2x wygrali i 1x przegrali. Generalnie w 3 ostatnich spotkaniach polegli 2 razy. O ile porażkę z Capitals można zrozumieć, to porażka w ostatnim spotkaniu wyjazdowym do Winnipeg - 4-0, na pewno była dużym zaskoczeniem.

To jest NHL ... pewne spotkania czasem drużyny odpuszczają, żeby w kolejnych zagrać lepiej. Hawks mają bardzo ciężki roadtrip, w którym 2x grają b2b (dzień po dniu) - jutro z Canucks - na 90% będzie bronił Darling.

Uważam, że jeśli dzisiaj między słupkami wystawiają Crawforda, to traktują to spotkanie poważnie i powalczą dzisiaj o zwycięstwo. Trzy pierwszy spotkania w roadtripie mają z teoretycznie słabszymi rywalami. Z jednym już przegrali, więc czas na powrót na właściwe tory.

W 4 ostatnich spotkaniach tylko 1 raz strzelili minimum 3 bramki, a wcześniej mieli serię 6 takich spotkań i 6 razy wygrywali.

Płomienie są najgorszą drużyną konferencji zachodniej w grze na własnej tafli - bilans 6 porażek (wszystkie 60&#39;) na 9 spotkań - 24 strzelone bramki do 32 straconych.

Mimo dogrywek, warto postawić na Hawks 60&#39;

Chicago Blackhawks 60&#39; ✅
2.20
Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Carolina Hurricanes - Montreal Canadiens


over 5.5 @ 2 bet365 3 j⛔



Zacznijmy od tego że Canadiens dzisiaj bez Price,zastąpi go Montoya który jest zdecydowanie słabszym bramkarzem od Price, w tym sezonie zaledwie .909 SV i 3.14 goli puszczonych na mecz to kiepskie staty.Hurricanes średnio 2.5 bramek zdobytych na mecz, powinni ogarnąc dzisiaj te 3 bramki, a Habs nie jadą tam po to żeby przegrać z przeciętnymi Hurricanes. Goście mają jedną z najlepszych ofensyw w tym sezonie,zdobywają 3.3 goli na mecz,i jest to 4 wynik w NHL w tym sezonie, co przy słabej grze obronnej Hurricanes 3 gole na mecz, zwiastuje wg mnie over i ten zakład polecam na dzisiaj.


Columbus Blue Jackets - New York Rangers


Remis @ 4 betsafe 1 j⛔



Tutaj stawka spokojna, mecz za chwilę a typ na czuja więc nie ma się co rozpisywać. Pojedynek dwóch mocnych w tym sezonie ekip . Kurtki są u siebie na prawdę groźną drużyną,i nie jest łatwo tam wygrać ,a Rangersi szaleją w tym sezonie i leją każdego jak leci.Moim zdaniem to będzie dla nich ciężki,wyrównany mecz który nie rozstrzygnie się w regulaminowym czasie. Do grania remisu przemawia za mną również fakt ,że Rangersi jako jedyna drużyna w tym sezonie nie miała jeszcze dogrywki!


Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik
Dzisiaj będzie dość krótko, bo mam dzisiaj kumpla wesele. Od razu mówię, żeby dzisiaj nie szaleć ze stawkami. Mamy weekend, dużo kasy idzie w zakłady w Stanach, więc nie ma co ryzykować, aczkolwiek przygotowane przeze mnie bety wyglądają naprawdę nieźle.
Kursy dzisiaj będą mniejsze - można zrobić sobie jakiegoś dubla.
Jeszcze jedna ważna informacja - typy podaję teraz, bo jak napisałem wyżej, już o 14 wychodzę. Jakby się okazało, że nie będzie bronił Budaj albo Price - to nie grajcie tych zakładów !


Według moich informacji - na ten moment na 90% między słupkami będzie Budaj. Nie jest to wielka postać, ale notuje ostatnio całkiem niezłe występy - średnia w sezonie 2.12 GAA i 91.4%.
Przeciwko niemu zagra dzisiaj bardzo słaba ofensywa, która jak już ostatnio pisałem - została bardzo poważnie osłabiona brakiem Halla, a więc głównej strzelby Diabłów.
22 miejsce w lidze - średnia 2.38 GF/G.
Devils na 5 ostatnich spotkań tylko 1 raz zdobyli więcej niż 2 bramki - wygrana z Buffalo Sabres.
W dwóch ostatnich sezonach drużyny zagrały ze sobą 4 razy - tylko 1 raz Diabły zdobyły więcej niż 2 bramki.
NJ Devils under 2.5 60&#39;✅
1.48
Unibet



Tampa rozegra 4 spotkanie na wyjeździe - do tej pory odnieśli 3 zwycięstwa.
Moim zdaniem czeka ich dzisiaj bardzo ciężkie zadanie przeciwko Lotnikom, którzy są 3 siłą ofensywną NHL !! - średnia 3.33 GF/G.
Do tego historia bezpośrednich spotkań pokazuje, jak trudnym rywalem są Flyers, a do tego Bolts są osłabieni brakiem Stamkosa.
Lotnicy tylko w jednym spotkaniu w tym sezonie nie zdobyli 2 bramek !! - w przegranym 1-3 spotkaniu na wyjeździe z Habs, w którym bronił niezawodny Price !
Philadelphia Flyers over 1.5/over 2.0 60&#39;⛔
1.26/1.41
Unibet



Tutaj sprawa jest prosta. O ile potwierdzi się, że w bramce stanie Price, to warto zagrać under bramkowy Klonowych Liści.

Liczby mówią same za siebie.
Habs mają dołek formy, ale spotkania pomiędzy tymi drużynami zawsze są bardzo ważne dla obu drużyn. Odsyłam tutaj do historii spotkań pomiędzy tymi drużynami - rzadko kiedy Klonowe Liście zdobyły więcej niż 2 bramki.

Toronto Maple Leafs under 2.5 60&#39; ✅
1.61
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
D 67

duzy-los

Użytkownik
Montreal Canadiens - Toronto Maple Leafs
Typ: Montreal Canadiens OT 1.62 ✅
Nie będe przytaczał sylwetek bramkarzy bo zrobił to Mikko w poście wyżej, w każdym razie Price klasa sama w sobie. Canadiens po 3 porażkach z kolei na pewno będą chcieli przerwać złą passę tym bardziej z takim rywalem. Na ostatnie 5 meczy Canadiens wygrało 4. Toronto ma słabą obronę i mecze głównie wygrywają zdobywając po prostu więcej bramek ale dzisiaj staną naprzeciwko Price, który w moim odczuciu ich zatrzyma a ofensywa Canadiens zrobi swoje i Canadiens wygrają ten mecz.

Dallas Stars - Edmonton Oilers
Typ: Edmonton Oilers OT 2.15 ✅
dla odważnych 60&quot; 2.75
✅
Dlaczego tak? cóż głównie moje przeczucie. Edmonton zanotowało passę 5 porażek z kolei i wydaje mi się, że najwyższy czas to zmienić. Ostatni mecz wygrało Dallas i myślę, że czas na rewanż. Jak to się mówi nic nie trwa wiecznie i passa porażek musi sie kiedyś skończyć tym bardziej ze Edmonton to nie jest słaby zespół. Może się mylę i to nie jest jeszcze ten mecz ale po takim kursie jestem gotów zaryzykować ????
edit: troszkę nerwów w meczu Canadiens było ale dowieźli wynik do końca Oilers spokojne zwycięstwo. Mam nadzieję, że ktoś skorzystał ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Washington Capitals - Columbus Blue Jackets
Niklas Bäckström zdobycie punktu @ 1,60 Betsson ✅ ✅ ✅
Witam wszystkich po dość dłuższej przerwie i pozdrawiam wszystkich hejterów, którzy nie mogli zaprzepaścić swoich 5 minut, na pieprzenie bzdur na mój temat. ???? ???? Cóż życie toczy się dalej, a ja jadę dalej z tematem swojej ukochanej ligi i najlepszej dyscypliny świata. Oczywiście dla mnie, inni nie muszą tego akceptować. Dzisiaj pod lupę biorę spotkanie, w Stolicy gdzie Stołeczni będą gościć na swoich śmieciach kurtki. Jeszcze niedawno, byłem pewny z deepretem, że w meczu Kurtek, z Capitals w Ohio padnie over bramkowy, ale już po pierwszej tercji wiedzieliśmy, że Vegas będzie w tym meczu rozdawać karty. Pomimo, że dzisiaj jest niedziela i zwykle w niedziele dużo bramek nie pada, to ja tutaj zaufam Niklasowi. Zawodnikowi, który w mojej ocenie jest kreatorem asyst, a przede wszystkim, rozdający karty w strefie d-zone kiedy jest power play. Nawet więcej minut ostatnio dostaję, niżeli miałby spoczywać na laurach. Ostatnio nawet więcej oddaję strzałów, co też skutkuje sporo problemom bramkarzom po drugiej stronie. Dziś od pierwszych minut, już będzie grał a że, kurtki ostatnio też grają całkiem nieźle, jak na ich roster to i Niklas tutaj będzie chciał postawić szale na swoją korzyść na swoim terenie, jako kapitan i urwać te 2 punkty na swoim terenie. Kurs może nie jest jakiś szalony, ale wydaję mi się jak najbardziej do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
deepred 736,1K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Kacperek wrócił ???? ???? :wowsdf: :gool:
O panie, święto w domu, z tej okazji też nabazgrzę kilka głupot, żeby potem dostać parę privów, że jestem ch...wy.
:hokej::hokej::hokej:
Winnipeg Jets @ Carolina Hurricanes

Jets OT @2,23 betsson
⛔⛔
Ostatnio brakowało trochę czasu na analizowanie poszczególnych spotkań, ale niedzielny wieczór to czas, w którym można na spokojnie parę spraw przemyśleć. Jedną z tych spraw był mecz pomiędzy Huraganami, a Odrzutowcami. Odrzutowcami, którzy wczoraj zagrali jedno wielkie G. w Bostonie i gorzej dzisiaj zagrać nie mogą. 12 SOG w całym meczu. Czy to jakiś żart? Jeżeli tak, to nie wiem, czy jest jedna osoba, którą będzie ten fakt bawił. Jets wczoraj kompletnie nie istnieli, Bruins gnietli ich przez całe spotkanie. Jeden wturlany gol przez gości, w dodatku nie zasłużyli na niego poprzez swoją śmieszną grę. Usprawiedliwiać to można brakami kadrowymi, ale na Boga... oddać średnio 1 SOG na 5 minut w najlepszej hokejowej lidze świata? Dno dna zostało osiągnięte, mam nadzieje, że wnioski wyciągnięte. Jets nie mogą zagrać dwóch tak fatalnych meczów w przeciągu kilkunastu godzin. Odrzutowce dość pewnie czują się w Raleigh i bardzo często inkasują dwa punkty w tej rywalizacji.
Jeżeli chodzi o Huragany, to trzeba powiedzieć, że zaliczają bardzo dobry home-stand. W czterech spotkaniach przegrali zaledwie raz z Kaczorami, a przegrywali tutaj Capitals, Sharks oraz Canadiens, a więc ekipy, które (zwłaszcza na papierze) są znacznie lepszymi drużynami niż Odrzutowce. Nie ukrywam, że liczę na mały przestój tej ekipy, bo nie oszukujmy się, Canes nie są drużyną, która jest w stanie przez dłuższy czas podtrzymywać formę (mam na myśli tę dobrą, bo przegrywać mecze seriami to oni akurat potrafią). Typ troszeczkę życzeniowy, ale mający (w mojej opinii) rację bytu. Stawiam na Jets, bo gorzej niż wczoraj już nie zagrają.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Carolina Hurricanes - Winnipeg Jets
Poniżej 5,5 bramek @ 1,69 Unibet ✅ ✅ 3:1 ✅ ✅
Depredzik ????, widzę już wyżej podał typ na to spotkanie i muszę tutaj też zabrać swój głos a także postawić coś w tym meczu. Do północnej Karoliny, przyleciała już ekipa odrzutowców. Jak sama nazwa wskazuje, uwielbiają &#39;&#39;latać&#39;&#39; Dziś mają ciężką przeprawę bo w swoim rosterze, jest kilka absencji więc i tu będzie problem z wygraniem tego meczu, ale nie zawsze się to przekłada, bo ci co dostają szanse do gry lepiej grają niż ci którzy są w podstawowym składzie. Huragany, to ekipa w której zawsze będzie brakować kogoś, kto by mógł stawiać w każdym meczu kropkę nad i. Nie są regularni, czasem postraszą w power play, ale jedynie za co można ich pochwalić i to nie jest sekret, to jest to że oddają masę strzałów na bramkę. Tak samo jak ich dzisiejsi rywale. Momentami, są zbyt chimeryczni, usypiający na lodzie ale jest tam player, który jest wiecznie głodny na bramki. Nie kto inny jak Skinner. Potrafi oddać w swoim meczu 5SOG na bramkę i oddać tylko jedną gumę do sieci. Rask, także dużo widzi, sporo punktuje ale to też nie jest to. Natomiast, po drugiej stronie Odrzutowce zawsze grają tak jakby grali za karę. Może zbyt przesadzam, ale oni też nie powalają formą, a jak zdobywają gole, to potem jeszcze głupiej tracą. Laine, kapitalna postać i młody chłopak, ogromny potencjał a obok niego który zawsze go wspiera na linii jest Scheifele. O nim można również wiele powiedzieć. W tamtym sezonie też dawał kilka razy, zarobić. Niezwykle aktywny na lodzie, niemal całe minuty w grze w przewadze. Także jest dobrze. Jest też Wheeler, który zasługuję na brawa, jak ten facet gra na lodzie. Byfuglien, też dość dobitna postać w obozie Jets. Mocny i silny zawodnik, z którego słynie z silnej gry na bandach, nie raz i nie dwa wdaje się w bójki, a jak nie w bójki to łapie sporo kar. Spodziewam się jednak że dzisiaj nie będzie jakiegoś specjalnego gradobicia, dlatego że mecz także będzie grany, na niezwykle trudnym terenie, gdzie jest ciężko zdobywać gole seriami. Huragany będą próbowali grać pierwsze skrzypce i to oni będą za wszelką cenę wykorzystywali największe słabości odrzutowców, wiedzący że u nich dzisiaj wiele braków w rosterze. Nie ma co się za bardzo już rozpisywać, ale widzę w tym meczu mało bramek. Bo żeby 6 padło, to chyba będzie cud... Spróbujemy a kurs, z taką liczbą przyjemnie się gra. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Dobrze Cię tu znowu widzieć Kido! ????


Anaheim Ducks - Los Angeles Kings



Los Angeles Kings over 28.5 SOG @ 1.9 marathonbet 3 j✅


Kolejny pojedynek derbowy przed nami.Kings po ostatniej klęsce u siebie z Ducks (0-4 dla Ducks) na pewno będą chcieli zrobić wszystko by zrewanżować się za ostatnią porażkę. Kings w tym sezonie oddają średnio 31.2 SOG na mecz i jest to jeden z lepszych wyników w lidze,podczas gdy Ducks pozwalają przeciwnikom na oddawanie średnio 28.7 SOG na mecz .Linia wystawiona dobrze,aczkolwiek Kings mają coś do udowodnienia.Mecze pomiędzy tymi drużynami są zacięte,jest dużo agresji oraz kar dla jednych jak i drugich, co ułatwia oddawanie większej ilości strzałów.Ducks zaś przodują w ilości minut spędzanych na ławce kar. Kings dalej z problemami w bramce Budaj/Zatkoff któryś z nich będzie bronił, a żaden nie jest klasowym bramkarzem,zwłaszcza Zatkoff. Moim zdaniem dzisiaj zobaczymy wyrównany mecz,ze wskazaniem na Ducks,wg mnie Kings będą musieli ścigać wynik i nabiją te 29 SOG.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
pablo31 776

pablo31

Użytkownik
New York Rangers - Florida Panthers

Typ: Florida Panthers ML OT✅ WYNIK 2:3 (po rzutach karnych)
Kurs: 2,88
Marathonbet

Spotkanie w MSG pomiędzy najlepiej punktującą drużyną ligi (dotychczas 74 bramki) ze średnią 4,1 gola na spotkanie, kontra przyjezdni Panthers, którzy strzelili tyle samo bramek co ich stracili (49). Po ostatniej porażce u siebie, drużyna Rangers nie będzie chciała dopuścić do drugiej porażki z rzedu u siebie (bilans u siebie 8 zwycięstw 2 porażki). Historia spotkań pomiędzy tymi drużynami przedstawia się zdecydowanie na korzyść gospodarzy z MSG, bowiem wygrali oni 12 na ostatnie 15 potyczek pomiędzy sobą, z czego ostatnie pięc na własnej tafli, w większości spotkań strzelając conajmniej 3 bramki. Jedną z nadzei przyjezdnych z Florydy jest będący ostatnimi czasy w wyśmienitej formie goalie - Roberto Luongo, który w ostatnim wygranym spotkaniu przeciwko Ottawie Senators 4:1 obronił 39 strzałów, a w ostatnich 4 spotkaniach ma średnią 1,47 GAA z niemalże 95 procentową skutecznością obron. W bramce gospodarzy stanie Henrik Lundqvist, który rozegra siedemsetny mecz w NHL a jego średnia to 2,30 GAA w tym sezonie, a w ostatnich sześciu na siedem spotkań pozwolił puścić 2 lub mniej bramek na mecz u siebie. Najświeższą porażką u siebie drużyny z Nowego Jorku jest przegrana 8 listopada z Vancouver Canucks 3:5. Co do ofenswy obu drużyn, każda ma kim postraszyć z przodu - Rangers z będącymi w dobrej dyspozycji u siebie Nashem oraz Grabnerem, którzy mają po 6 trafień. Z drugiej strony barykady z pewnością znajduje się Jaromir Jagr, który rozgrywa swój 23 sezon w NHL, lecz lata nie ujmują mu skuteczności i wciąż jest groźnym zawodnikiem - w 39 potyczkach na tafli Madison Square Garden zaliczył 15 goli, dokładająć do tego 24 asysty. Jak przyznaje sam zawodnik - &quot;chcę grać każde spotkanie jakie moge, lecz czasem nie idzie po mojej myśli i jest ciężko, szczególnie jak się jest stary, wkładam dużo pracy, lecz nie ma rezultatów, jadnakże trzeba wierzyć, gdyż jest wiele osób, którzy we mnie wątpią, lecz nie można tego słuchać i musisz wierzyć, że masz wciąz 25 lat. Do hali MSG wraca także Keith Yandle, który przeniósł się do drużyny Panthers w czerwcu - w drużynie Rangersów był najlepszym bluelinerem z 47 punktami, z czego 42 to były asysty (najlepszy wynik w drużynie). Do tej pory były Ranger nie zdobył bramki w barwach Panther i wydaje mi się, że może dzisiaj takową zdobyć, moze także pochwalić się dziewięcioma asystami w tym sezonie. Spotkanie, patrząc po statystykach wydaje się być na korzyśc gospodarzy, lecz ja dzisiaj idę na pohybel w stronę gości ze słonecznej Florydy oraz będę polegać na dobrej dyspozycji obrony gości oraz na wiekowym Czechu.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +63
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Kubson ????

Kapitalny bet! Kiedyś pamiętam takie perełki można było grać na unibecie, czy na bwin. Teraz widzę Ruskie wystawiają takie oferty, chyba trzeba będzie znowu tam pograć. Bo na prawdę SOG, można zabijać zdrowo. Zwłaszcza jak ktoś jeszcze ma pojęcie o tym, to można wygrywać fajne pieniądze. Trzymam kciuki i jutro kasę licz! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
D 67

duzy-los

Użytkownik
Detroit Red Wings - Calgary Flames
Typ: Detroit Red Wings 60&#39; 2.10
⛔
Co prawda nie lubię grać na Detroit bo lubią płatać psikusy no ale postanowiłem zaufać im dzisiaj. Więc tak 3 porażki z kolei Detroit i duża szansa na przełamanie złej passy tym bardziej, że przeciwnik z, którym się zmierzą nie jest z najwyższej półki. Na ost 5 meczy między tymi zespołami 3 zakończone zwycięstwem drużyny z Detroit. Dodać należy do tego powrót po kontuzji &quot;Forward Thomas Vanek returns to the lineup after missing 11 games with a lower-body injury.&quot; W bramce gospodarzy zobaczymy Howarda, którego GAA wynosi 1.71 a SV% .945 w tym sezonie także spisuje się dobrze. Dodając wypowiedż trenera , który powiedział coach Jeff Blashill said. &quot;We just need guys to step up and make the big plays that we need late in games.&quot; Wierzę, że w tym meczu się uda ????
 
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Edmonton Oilers - Chicago Blackhawks
Chicago Blackhawks 2,60 Unibet
Dzisiejszej nocy dojdzie do ciekawego spotkania pomiedzy Edmonto a Chicago.
Tu lekko buki faworyzuja zespol gospodarzy co mnie ciesz i stawiam na gosci.
Edmonto wygralo ostanio po 5 porazkach na wyjezdzie z Dallas 5:2 dzieki Conorowi MacDavidowi ktory strzelil 3 bramki. Natomiast hokeisci z Chicago na 10 spotkan przegrali tylko dwa , sa wdobrej formie. I tez gosciom ostanio dobrze sie gra w Edmonto dlatego stawiam wtym meczu na zespol gosci z Chicago.
 
challenger 13,7K

challenger

Forum VIP
vs.
Nashville Predators - Tampa Bay Lightning [3:1]
Typ: Nashville Predators ML ✅✅✅ ????
@ 1.79
MarathonBet

Witam ponownie ???? dziś na tapetę biorę starcie w Bridgestone Arena, gdzie miejscowi Nashville Predators podejmować będą Tampa Bay Lightning.
Gospodarze wracają z 3-meczowego road tripu, gdzie zanotowali jedno zwycięstwo (z Ottawą) i 2-krotnie schodzili z lodu pokonani (z Toronto i St.Louis). Goście z kolei kończą 5-meczowy road trip i póki co mają chrapkę na zanotowanie podczas niego typowego sweep&#39;u, gdyż wszystkie 4 ostatnie mecze wygrali notując przy tym 2 shoot-outy!!! Ciekawe jest to, że Lightning pomimo plagi kontuzji jaka ich dopadła cały czas notują zwycięstwa. Czy dziś także zwyciężą?
Moim zdaniem nie! Myślę, że dziś zostaną pokonani przez Drapieżników którzy nota bene są jak Mr.Jeckyl i Dr.Hyde jeśli chodzi o grę w domu i na wyjazdach. W domu bajeczny bilans 5-1-1 natomiast w delegacji zaledwie 2-6-2. Błyskawice natomiast na wyjazdach mają bilans 7-4-0 ale nie sądzę, aby mając tak przetrzebiony skład i mając w nogach 4 ostatnie mecze rozgrywane w rozjazdach(co się wiąże z ciągłymi podróżami) potrafili się przeciwstawić tak fizycznie grającej drużynie jak Nashville. Poza tym nie wierzę w kolejny shootout ich goalie niezależnie od tego który z nich stanie między słupkami. Jeśli dodać do tego fenomenalną formę w jakiej ostatnimi czasy znajduje się James Neal (swoją drogą myślę, że warto pograć na jakieś punkty tego zawodnika @ 1.80 w Betssonie) to wchodzę w zwycięstwo gospodarzy. Let&#39;s Go Preds!!!
  • Home team is 6-1 in the last 7 meetings.
  • Lightning are 0-5 in the last 5 meetings in Nashville.
  • Lightning are 1-4 in the last 5 meetings.

P.S. Kusząco też wygląda dziś win Buffalo Sabres ✅ i gram to w dublu z punktami Neal&#39;a.⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +92
mikko 1,2K

mikko

Użytkownik
???? dla Wonderkido i dla Challengera !! - dla osób, które w głównej mierze są odpowiedzialne za moje zainteresowanie NHL i dzięki Wam jestem tu gdzie jestem obecnie ! Piona ! :cool:

Moją uwagę zwróciły dzisiaj 2 spotkania - pierwsze opisał już Challenger (mam nieco inny pomysł na to spotkanie), a drugim wyborem jest.....



O problemach kadrowych drużyny Diabłów pisałem już ostatnio kilka razy - brak Halla niewątpliwie znacząco wpływa na jakość gry w ofensywie.

Liczę, że dzisiaj Rekiny są mocno wygłodniałe i w końcu zagrają na miarę swoich możliwości. Generalnie wracają bo bardzo długim - 6 meczowym road tripie. Drużyna z San Jose gra bardzo dużymi falami, od 12 spotkań notują się 3W-3L-3W-3L.

Jak widać powyżej - 3 ostatnie spotkania wyjazdowe przegrali. Do tego dodam fakt, że ostatnie 2 spotkania na własnej tafli również zostały przez nich przegrane. Jest to typ typowo na przełamanie drużyny, która ma bardzo dużą siłę w ofensywie. Warto również dodać, że przed w/w 2 porażkami na własnej tafli mieli serię 4W - 0L.

Po drugiej stronie mamy słabo spisującą się drużynę Diabłów, które między słupkami posyłają dzisiaj do boju Kinkaida, który akurat ku mojemu zdziwieniu spisuje się w ostatnim czasie nad wyraz dobrze.

Diabłom daje się we znaki długi road trip - spotkanie z Rekinami będzie ich 4 spotkaniem - wygrana po dogrywce z Dallas 2-1 i 2x porażki - 3-2 z Ducks i 4-2 z Kings.

Na zakończenie dodam tylko, że Rekiny zaczynają długą 5 - meczową serię na własnej tafli. Następni w kolejności są Blackhawks, Isles, Ducks i Coyotes, więc wymagających rywali nie będzie brakować.

Czas na przełamanie kolejnej serii 3L i pewne zwycięstwo !

Let&#39;s GO SHARKS !!

San Jose Sharks 60&#39;✅
1.79
Betsson



Wszystko zgodnie z planem :cool: Rekiny pojadły dzisiaj i nawet ani razu nie zostały ugryzione.


Tampa Bay Lightning - Nashville Predators

Tutaj będzie krótko, bo całą robotę wykonał za mnie Challenger :cool:

Od siebie dodam tylko tyle, że biorąc pod uwagę formę w ofensywie Bolts (mimo absencji, o których kolega wyżej już wspomniał, to są oni bardzo skuteczni i zdobywają dużo bramek).

Ponadto, biorąc pod uwagę ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami (nawet te przedsezonowe) to padały takie wyniki:



Moim zdaniem dobrą opcją jest:

Nashville Predators over 2.5 OT ✅
1.746
Pinnacle


Drapieżniki też najedzone, tak jak nasze portfele.
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom