>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2016/2017

Status
Zamknięty.
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Columbus Blue Jackets - Montreal Canadiens Typ: Columbus Blue Jackets -1.5 AH @ 2.90 WilliamHill ⛔ 2:1

Ponawiam mój wczorajszy typ przeciwko Montrealowi, gdyż sytuacja Habs przed dzisiejszym spotkaniem jest nawet trudniejsza. Przede wszystkim dlatego, że graja dzień po dniu, a w dodatku bez swojego podstawowego bramkarza Carey Price&#39;a. Zastąpi go Al Montoya legitymujący się znacznie słabszymi statystykami (traci 2.91 gola na mecz i broni zaledwie 90,5% strzałów; dla porównania jego vis-a-vis Bobrovsky 93,3%). W dodatku ma on w pamięci swoje ostatnie starcie z Kurtkami zakończone pogromem 0:10! Jakby tego było mało goście ponownie będą osłabieni brakiem trzech centrów Desharnais, Galchenyuk i Shaw oraz trzech obrońców Markova, Emelina i Pateryna. Warto jednocześnie wspomnieć, iż Colubus notuje serię 11 wygranych z rzędu podczas któej wysokie wygrane na własnym lodowisku były czymś w rodzaju znaku rozpoznawczego. Dla przykładu w ostatnim spotkaniu w Ohio wygrali 7:1 z samymi Pittsburgh Penguins. Dlatego też spodziewam się dzisiaj kontynuacji tej passy i pewnej i wysokiej wygranej co najmniej dwoma bramkami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lopolit 210

lopolit

Użytkownik
Witam, juro sporo meczów, a więc przygotowałem 4 analizy. Pozdro
Columbus Blue Jackets - Boston Bruins
Jackets OT 1,64
✅✅✅
Po przerwie związanej ze świętami wracamy do najlepszej hokejowej lidze na świecie NHL. Na tapetę biorę spotkanie Kurtek z Miśkami. Gospodarze na przerwę schodzili z 12 grami wygranymi z rzędu i dzisiaj będą dążyć do 13 wygranej. Rywal trudny, ponieważ zawodnikom z Ohio bardzo ciężko gra się przeciwko Bostonowi, gdyż w tym sezonie drużyny mierzyły się ze sobą już 2 razy i 2 razy górą byli goście, którzy wygrywali odpowiednio 3:6 i 5:2 u siebie. Od porażki z Bruins, Columbus grając 20 meczów przegrali z nich tylko 3! Statystki bramkowe stoją po stronie gospodarzy i myślę, że to przeważy i zadecyduje o ich zwycięstwie. Jackets łapią mało kar przez co są 2 defensywą ligi, a jeśli grają w przewadze to potrafią ją bardzo dobrze wykorzystać. Liczę na przełamanie i wygranie z Bostonem oraz przedłużenie serii do 13 zwycięstw. Powodzenia.
Detroit Red Wings - Buffalo Sabres
Sabres OT 2,15
✅✅✅
Do Detroit przyjeżdżają Szable, które mimo to, że zajmują ostatnią pozycję to do 13 Skrzydeł dzieli ich zaledwie 2 punkty. W drużynie gospodarzy szpital, co jest złą oznaką na to spotkanie. Goście nieraz udowadniali, że mimo porażek grają dobrze i często brakuje im szczęścia. Po powrocie Eichela drużyna zaczęła grać lepiej, a przede wszystkim skuteczniej. Myślę, że wygrane przyjdą z czasem. Dzisiaj gramy na Buffalo po bardzo dobrym kursie. Powodzenia.
Nashville Predators - Minnesota Wild
Wild OT 2,00
✅✅✅
Dzikusy zaskakują wszystkich i 10 wygranymi meczami pod rząd znajdują się na drugiej pozycji na Zachodzie zaraz pod Chicago. Mając najlepszą defensywę ligi jedyne co możesz więcej robić to ulepszać ofensywę. I to właśnie robią zawodnicy z Minnesoty. Wielkim zaskoczeniem dla ekipy gości jest Eric Stall, który z 28 punktami zajmuje 29 pozycję w punktacji kanadyjskiej, Predators przystępuje do tego meczu po porażce z Kings u siebie 0:4. W ekipie z Nashville zawodzi defensywa, która średnio na mecz wpuszcza 2,8 gola. Zazwyczaj wtedy nadrabiała ofensywa, ale w tym sezonie jeszcze nie wszystko jest tak jak powinno. W szeregach gospodarzy zabraknąć może Subbana, natomiast u gości Zach Parise męczy się z chorobą. Biorąc pod uwagę aktualną formę obu drużyn kurs na Minnesote jest bardzo dobry i trzeba go zagrać. Powodzenia.
Anaheim Ducks - San Jose Sharks
Sharks OT 1,95
✅✅✅
Mecz z serii must-win dla obu drużyn, ale jak wiemy zwycięzca jest tylko jeden. Drużyny grały ze sobą już w tym sezonie 3 razy i 2 razy górą byli gospodarze. Walka o miejsce pierwsze w dywizji Pacific nabiera rumieńców i liczą się każde punkty. W obu ekipach bez poważniejszych kontuzji co zapowiada nam dobry spektakl. Co przemawia w tym meczu za Rekinami to ich defensywa, która jest o wiele lepsza od Kaczek. Gra na wyjazdach dla San Jose nie jest już może tak efektowna jak rok temu, ale nadal w delegacjach są oni niebezpieczni. Liczę na gości. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
:hokej::hokej::hokej:
Dallas Stars @ Arizona Coyotes

Stars ML OT @ 1.72, Pinnacle
✅✅

Dobrze, że wraca NHL. Przez najbliższe tygodnie masa spotkań do grania, lubię to.
Stars po zwycięstwie w dogrywce przeciwko Kings przyjeżdżają na hokejową pustynię. Drużyna nie gra póki co najlepszego sezonu, a wiadomo, że apetyty kibiców po zeszłorocznym sezonie, gdzie Gwiazdy siedziały na tronie Zachodu po sezonie regularnym, były dość duże. Póki co zajmują miejsce nie dające im postseasonu, ale być może powoli będą się do takowego zbliżać. Wygrali dwa z ostatnich trzech spotkań, a przeciwko Blues ulegli dopiero w dogrywce. Ich duży problem jest taki, że punktują głównie na meczach domowych, gdzie mają bilans 10-3-5. Na wyjazdach jedynie 4-4-9. I jeśli nie zaczną wygrywać i na wyjazdach, to o play-offach raczej mogą zapomnieć. Dziś jest dobra okazja, żeby się przełamać, bo Kojoty to jedna z tych ekip, które na bank już tankują, a u siebie wygrali póki co tylko sześć spotkań. Ich forma też pozostawia wiele do życzenia, gdyż przegrali wszystkie cztery ostatnie mecze i to nie z jakimiś gigantami tylko raczej średniakami jak Maple Leafs czy Flames. Coyotes mają masakryczne problemy ze strzelaniem goli, obecnie piastują przedostatnią pozycję pod względem strzelonych goli na mecz ze średnią 2.1 GPG. Może to też być spowodowane bardzo cienką grą w przewadze, strzelają tylko w 15% przypadków, gdy grają w power play.
Stars to ekipa, która nie ma innego wyjścia niż branie zwycięstw ze słabszymi drużynami. A Coyotes na pewno do nich należą. U siebie grają bardzo słabo, o czym świadczą ostatnie porażki. Stars może też na wyjazdach rozczarowują, ale to jest jeden z tych meczów, który powinien poprawić ich bilans. Porównując oba zespoły, to gospodarze mają dużo więcej problemów z grą.
:hokej::hokej::hokej:
Buffalo Sabres @ Detroit Red Wings

Red Wings ML OT @ 1.79, Pinnacle
⛔⛔

I mecz, który od razu wpadł mi w oko. Sabres wygrali tylko jedno spotkanie wyjazdowe od 5. listopada! Ta statystyka może w sumie opisać, jak bardzo Sabres są obecnie słabi. Tracą najwięcej goli, gdy przeciwnik gra w przewadze, obecnie tzw. penalty kill wynosi 25.7%. I może ich defensywa jeszcze jako tako daje radę, ale w ataku jest tragedia. Tylko dwóch graczy - Ristolainen i Okposo - przekroczyło 20 punktów. A gorsza wiadomość jest taka, że ta dwójka w ostatnich czterech meczach zanotowała łącznie jedynie jednego gola i jedną asystę. Jeśli ktoś przegrywa przeciwko Islanders 5-1, to wiedz, że coś się dzieje. A takim wynikiem zakończył się ostatni mecz Sabres, który rozegrali właśnie w Nowym Jorku.
OK, Red Wings też nie ma co chwalić i nie chcę tego za bardzo robić. Mają najgorszą konwersję gry w power play w lidze i u nich tylko Henrik Zetterberg może pochwalić się 23 punktami, reszta nie przekroczyła dwudziestki. Do tego warto doliczyć masę kontuzji. Mimo wszystko poszedłbym w ich stronę. Pierwszy powód jest taki, że gry Sabres na wyjazdach to katastrofa. Drugi jest taki, że Red Wings wygrali już z Szablami miesiąc temu w Buffalo po karnych. Chłopaki lepiej radzą sobie ze stresem. No i że jest to bezpośredni pojedynek między sąsiednimi ekipami z Dywizji Atlantyckiej. Coś też mi jakoś mówi, że gospodarze za wszelką cenę będę chcieli wyrwać to zwycięstwo
:hokej::hokej::hokej:​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 340

macvas

Użytkownik
vs.

RANGERS vs. SENATORS

RANGERS ML 1,94
unibet ✅✅

To będzie ciekawa kolejka na taflach NHL. Wracamy po okresie świątecznym i kilka ekip, które zebrały cięgi tuż przed wigilijną nasiadówą ma okazję, aby zmazać plamę. Po sporym rozbracie z pisaniem analiz na tapetę wziąłem mecz Rangersów z Senatorami.

Ci pierwsi w ostatnich dwóch spotkaniach zebrali iście świąteczny worek z bramkami (wpadło ich czternaście!!) i mają solidne powody, aby wziąć się do roboty i wrócić na właściwe tory. W mediach zresztą odgrażają się, że przerwa świąteczna po tym laniu dobrze im zrobiła i chętnie podejmą rękawicę.
Goście natomiast w ostatnim czasie prezentują się nadspodziewanie dobrze, notują serią cztery na plus i wiele wskazuje, że po niedawnych wiktoriach na taflach Wyspiarzy oraz Jastrzębi (a przed świętami u siebie, po dogrywce odprawili jeszcze Kaczory) przybywają do NY po kolejny łup.

Bilans win-loose Rangersów u siebie jest dosyć mocny (12-7) i niby mają wystarczające atuty, aby podnieść się i zgarnąć pełną pulę, ale przypomnijmy, że ekipa z Ottawy jest tą, która na koniec listopada wygrała w NY 2:0. Jest zatem kolejny powód wśród Strażników, aby odwrócić ostatnie niepowodzenia.

Gospodarze dzisiaj bez Lundqvista w bramce (grypa). Zastępujący go Raanta ma na swoim koncie aż dziewięć puszczonych z wyżej wspomnianych ostatnich czternastu w plecy - z pewnością będzie chciał coś udowodnić sobie, kolegom oraz kibicom. Oprócz tego nie wystąpią, z dawna kontuzjowani Nash i Zibanejad, ale Rangersi już się z tym pogodzili i wdrożyli inny system. Pierwsza linia Stepan-Kreider-Zuccarello nie robi może wrażenia, ale imo powinna dzisiaj zapunktować nie gorzej niż ostatnio. Pograłem tutaj zresztą za drobne kilka nazwisk i zobaczymy jaki rezultat.

Reasumując, Senatorowie to ciężki rywal aspirujący do górnej stawki, ale NY w tym momencie potrzebuje właśnie takiego przeciwnika na przełamanie. Typuję w stronę gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Arizona Coyotes - Dallas Stars Typ: Arizona Coyotes [regulaminowy czas gry] @ 3.10 Unibet ⛔

Nie zgadzam się z faworyzowaniem Dallas. Gwiazdy wciąż mają sporo problemów związanych z kontuzjami. Z tego powodu w dzisiejszym spotkaniu nie zagrają Cody Eakin, Antoine Roussel, Patrick Sharp, Mattias Janmark, Ales Hemsky i Stephen Johns. Prawie każdy z tych zawodników to dosyć charyzmatyczna postać i w mojej ocenie w dzisiejszym spotkaniu przyjezdnym może zabraknąć &#39;mięsa&#39; do walki na bandach. Ponadto dla Dallas będzie dzisiaj bronił Kari Lehtonen, który ostatnio jest w gorszej formie od Antti Niemiego. Z kolei Kojoty zacznąz Mikiem Smithem, który jest zdolny w pojedynkę wygrac spotkanie. Ponadto Arizona jest niezwykle groźna na własnym lodowisku, a ponadto obecnie nie maja nic do stracenia. Daleki jestem od sądów, że zaczęli tankować, gdyż to jeszcze nie ten moment sezonu. W mojej ocenie mając na uwadze powyższe okoliczności kursy na gospodarzy są naprawdę kuszące, a to że dwa ostatnie spotkania pomiędzy tymi drużynami w Glendale kończyły się zwycięstwami Kojotów tylko wiarę w mój typ wzmacniają.
Ponadto Devils ml @ 2.33 Pinnacle ⛔
Red Wings @ 1.80 bwin
⛔
 
W 70

wa1cha

Użytkownik
Pittsburg - Carolina
Szybko bo z telefonu. Jasnym faworytem tego spotkania moim zdaniem są gospodarze , ostatnie ich mecze to pokazują, 2 dobre poprzednie mecze które ih napewno zmotywujesz aby wygrać przed własną publicznością. Co prawda Carolina tez złego &quot;krążka &quot; nie gra, lecz na taki Pittsburg nie mają szans. Stawiam czyste zwycięstw w regulaminowym czasie na gospodarzy
 
W 70

wa1cha

Użytkownik
Pittsburg - Carolina
Szybko bo z telefonu. Jasnym faworytem tego spotkania moim zdaniem są gospodarze , ostatnie ich mecze to pokazują, 2 dobre poprzednie mecze które ih napewno zmotywujesz aby wygrać przed własną publicznością. Co prawda Carolina tez złego &quot;krążka &quot; nie gra, lecz na taki Pittsburg nie mają szans. Stawiam czyste zwycięstw w regulaminowym czasie na gospodarzy
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Florida Panthers - Toronto Maple Leafs
Pantery ot ▶ [1,80] B365 ⛔ 2:3 ot ⛔
Dzisiaj na zestawieniu gier, mało tych meczy ale jednak jeden który przykuł moją uwage to spotkanie w słonecznej Florydzie, gdzie Pantery będą gościć Liście. Niezwykle ciekawie starcie, ze względu na układ tabeli. Liście, depczą po piętach Pantery, ale czy dzisiaj będą na tyle silni, aby im się postawić na ich lodzie? Wydaję mi się, że będzie to ciężka przeprawa, zwłaszcza że Pantery grając z dzisiejszymi gośćmi radzą sobie dość solidnie. Barkov, majsterstrzyk w rzutach karnych. Jagr bije rekordy, a to ważne asysty, a nawet jakaś bramka się znajdzie. Nie miej jednak Pantery, poprawili swoją grę już od tamtego sezonu. Nie przegrywają seriami, ale potrafią wygrywać bardzo ważne mecze i to też z ekipami z górnej półki. Ponadto, Trocheck, dzisiaj na konferencji prasowej obiecał swoim kibicom z okazji urodziny swojej żony, że dzisiaj postawią szale na swoją korzyść, w dzisiejszym meczu. Liście, co by tu dużo powiedzieć. Momentami są nieregularni ale w ich rosterze też jest sporo grajków co mogą postraszyć. Ale tak jak powiedziałem Pantery, czuja ich wzrok na plecach i nie dadzą się przegonić w tabeli. A jak będzie, zweryfikuje mecz ja wierzę w Pantery. Kurs, w sam raz.
// a tak w ogóle, to całe forum to już nie to co kiedyś.... ŻENUA. Ale piszę bo lubię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
St Louis Blues - Philadelphia Flyers



Over 5 @ 1.87 marathonbet ✅
Philadelphia Flyers To Win + Total Over 5.5 @ 6.3 marathonbet za grosze⛔


Pojedynek dwóch mocnych ekip,które bardzo dobrze grają w PP.Flyers dosyć sporo kar indywidualnych w tym sezonie,ale to normalne ,a na okazje w PP już czeka Tarasenko.Flyers średnio 2.9 goli strzelonych na mecz/ oraz 2.9 straconych , Nutki zaś 2.8 strzelonych/ 2.9 straconych. Także czuć tutaj co najmniej 5 bramek w meczu,a kurs przystępny. Nutki dzisiaj z backupem w bramce w postaci Huttona,który średnio puszcza 2.91 bramek na mecz przy SV na poziomie .893, Lotnicy zaś zagrają z Masonem w bramce który puszcza 2.68 bramek na mecz przy SV .908,co prawda dobrze radzi sobie grudniu ale bramkarze Lotników mnie nie przekonują. Moim zdaniem to będzie szybki mecz w którym powinno paść te 6 bramek,a że wg lepiej oceniam szanse Lotników w tym meczu to gram jeszcze za drobne Flyers wygrają+ over 5.5.



Florida Panthers - Toronto Maple Leafs​


remis @ 3.9 marathonbet✅
Toronto Maple Leafs wygraja w dogrywce @ 9.1 marathonbet za grosze⛔

W tym meczu stawiam na dogrywkę,otóż Pantery poprawiły swoją grę odkąd zmieniły trenera,ale poprawa nie jest jakaś drastyczna, Listki solidna forma.Jest to młody zespół który nabiera pewności w swojej grze dzięki wygranym,są na fali wznoszącej i moim zdaniem mocno się dzisiaj postawią gospodarzom.W dodatku grają jutro kolejny mecz z Błyskawicami,a wg mnie większe szanse mają przeciwko Panthers także na ten mecz powinni się bardziej nastawić. Ciekawostką jest że ostatnia dogrywka w meczach między tymi drużynami miała miejsce w 2009 roku,także moim zdaniem pora na przełamanie.Dorzucam jeszcze wygraną Leafs w dogrywce,bo jeszcze w tym sezonie nie wygrali na wyjeździe w dogrywce pomimo 5 meczy z OT,także tutaj również liczę na przełamanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Florida Panthers - Toronto Maple Leafs Typ: Florida Panthers -1.5 gola AH @ 3.52 Pinnacle ⛔
Niezwykle istotne spotkanie dla obu drużyn i nie tylko z tego tytułu, że jest to spotkanie drużyn z jednej dywizji. Przede wszystkim dlatego, że obie ekipy ścigają czołową ósemkę Konferencji Wschodniej. Toronto do dzisiejszego spotkania przystąpią z dwoma zwycięstwami z rzędu z bilansem bramkowym aż 10:1 Jednak rywale byli zdecydowanie z niższej półki niż Pantery (Colorado i Arizona). Co więcej, że w starciu z drużyną z Florydy przyjezdnym zabraknie przede wszystkim doświadczenia, a tacy zawodnicy jak Roberto Luongo, Jaromir Jagr, Keith Yandle, czy Jussi Jokinen powinni dzisiaj wieść prym. Toronto to młoda drużyna, której jednak przede wszystkim brakuje regularności, zaś starcie z tak dobrze zorganizowaną defensywnie drużyną nigdy nie jest łatwe. Regularność i cierpliwość, to nie są cechy które można przypisać przyjezdnym Reasumując uważam, że gospodarzy wygrają dzisiaj, a że aż pięć z siedmiu ostatnich starć pomiędzy tymi ekipami zakończyło się różnicą co najmniej dwóch bramek stawiam, iż Pantery wygrają wiece niż jednym golem.
 
little-dj 1,8K

little-dj

Użytkownik
:hokej::hokej::hokej:
New York Rangers @ Arizona Coyotes

Rangers 60&#39; @ 2.10, Bet365, 4/10
✅✅

Poczekałem kulturalnie na składy, więc mogę po dniu przerwy coś dodać. Na początek dla mnie oczywista oczywistość, czyli stawianie przeciwko Coyotes, a już szczególnie, gdy dostają przeciwko sobie drużynę grającą o niebo lepiej. Bo z pewnością tak można napisać o Rangersach. Jedna z najrówniejszych drużyn w całym sezonie póki co. Po dwóch porażkach z Penguins i Wild udało im się wreszcie przełamać złą passę z Senators. Po dwie bramki ustrzelili Holden i Stepan, do tego trzy asysty dołożył niezawodny McDonagh, który ma ich na koncie już dwadzieścia jeden. Nie można jednak powiedzieć, że ekipa z Nowego Jorku to drużyna pojedynczych osobistości. Zawodnicy świetnie się uzupełniają, trudno wręcz wskazać lidera - aż siedmiu zawodników przekroczyło już barierę dwudziestu punktów. Dla porównania w ekipie Coyotes jest tylko jedna taka osoba...
No właśnie, Coyotes. Zdecydowanie jedna z najgorszych ekip w całej lidze obecnie. Strzelają mało, tracą dużo. Nawet nie ma na kogo za bardzo popatrzeć, ciężko komuś przypiąć łatkę lidera. Ani jeden zawodnik nie trafiał przynajmniej dziesięć razy do siatki rywala. A ich drugim najlepszym strzelcem jest... obrońca. To wiele o nich świadczy, oczywiście nie najlepiej. Na ich nieszczęście praktycznie cały sezon z głowy ma Max Domi, którzy dobrze zaczął, ale potem doznał dość poważnej kontuzji ręki i musiał przejść operację.
Z powodu małej grypy nie zagra też Lundqvist, do tego nieobecny będzie Nash, który znowu ma problemy z pachwiną. Nie są to jakieś strasznie ważne postacie. A może inaczej - nie martwiłbym się o ich nieobecność, gdy drużyna gra przeciw słabszym ekipom. ;) Właśnie dlatego szansę dostanie dziś ponownie Raanta, który notuje bardzo dobre statystyki - 0.925 SV% i 2.23 GAA. Zresztą sama defensywa Rangersów pracuje na tyle dobrze, że powinna powstrzymać ataki Kojotów, póki co tracą średnio 2,5 gola na mecz, co jest dziewiątym wynikiem w lidze. Dla porównania, Coyotes tracą 3,1 gola na mecz, co daje im w tej kategorii przedostatnią pozycję.
:hokej::hokej::hokej:
Anaheim Ducks @ Calgary Flames

Flames ML OT @ 1.90, Bet365, 2/10
⛔⛔

Bardzo ważny mecz dla obu ekip, które sąsiadują ze sobą nie tylko w Konferencji Zachodniej, ale także w Dywizji Pacyficznej. Na początku miesiąca Flames także u siebie wygrali aż 8-3. Czy dziś padnie podobny wynik? Ciężko powiedzieć, ale i tutaj gospodarze wydają mi się faworytem.
Kaczkom czkawką odbił się road-trip. Z sześciu meczów wygrali tylko dwa. Przedwczoraj wrócili do własnej hali i znowu przegrali, tym razem z Sharks po dogrywce 2-3. Ekipa jest w nieco słabszej dyspozycji i to nie najlepsza oznaka przed takim meczem. Co gorsza formalnie oddali aż jedenaście strzałów więcej, ale jak widać nieskutecznie. Najlepszy asystent i jedna z czołowych postaci w drużynie, Corey Perry(na koncie 20 asyst), już od sześciu meczów nie zdobył gola, a w całym miesiącu trafiał tylko trzy razy. A wiadomo, że to nieco niepokoi, wszak weteran ostatnie trzy sezony kończył z dorobkiem co najmniej 30 goli, a tu może być z tym problem.
Ostatnie mecze Flames w tym sezonie wyglądają podobnie, ciężko mi to wyrazić słowami, ale chodzi mi o wynik - albo wysoko wygrywają, albo przegrywają, mało jest meczów na styk. Ale nie można powiedzieć, że są nieskuteczni. Grudzień mogą zaliczyć do udanych, wygrali dziewięć z ostatnich dwunastu meczy, a do tego warto doliczyć pięć zwycięstw w ostatnich siedmiu spotkaniach w Scotiabank Saddledome. Gdyby nie problemy z tyłu - tracą średnio 2,8 gola na mecz, co chluby im nie przynosi raczej - to spokojnie mogliby powalczyć o TOP3. Dziś na szczęście do ich bramki powraca Johnson, który nie grał od dziesięciu dni. Jest zdecydowanie najlepszym golkiperem w drużynie, który notuje 0.922 SV% i 2.30 GAA w całym sezonie. Po drugiej stronie Gibson, który w grudniu broni dość marnie na skuteczności 895 SV% i 2.85 GAA.
Biorę więc tutaj zwycięstwo gospodarzy. Płomienie są ostatnio w naprawdę świetnej formie, wyrywają większość spotkań. Z przodu rządzą młodsi skrzydłowi, dzięki czemu drużyna strzeliła dziesięć goli w ostatnich dwóch spotkaniach. A Ducks wpadli w dołek i dziś powinni zaliczyć czwartą porażkę z rzędu.
:hokej::hokej::hokej:​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Ottawa Senators - Detroit Red Wings Typ: Ottawa Senators -1.5 AH @ 3.07 Pinnacle
Ottawa w końcu dobrą grę zaczęła przekładać na zdobycze punktowe. Drużyna ze stolicy Kanady wygrała bowiem cztery z ostatnich pięciu spotkań notując jedynie porażkę w Nowym Jorku ze świetnymi Rangersami. W dzisiejszym meczu spodziewam się, że Senatorowie powrócą na zwycięską ścieżkę. Ich rywalem będą bowiem przetrzebieni kontuzjami Red Wings. W szeregach gości zabraknie m.in. Jurco, Greena, Abdelkadera, Howarda, Helma, Marchenki i Franzena. W dodatku dostępu do bramki Skrzydeł będzie bronił nominalnie trzeci bramkarz Jared Coreau, który na poziomie NHL rozegrał, jak dotąd zaledwie dwa mecze. Jego vis-a-vis Mike Condon w ubeigłym sezonie w zadowalajacy sposób wywiązał sięz roli zastępcy Price&#39;a, teraz z powodzeniem broni w miejsce Andersona. Reasumując w mojej ocenie Senatorowie mają po swoje stronie wszystkie argumenty by wygrac w sposób efektowny i zdecydowany. Własne lodowisko, lepsza forma i większa głębia składu. To powinni zaowocować wygraną Ottawa. Mój typ 5:2
Ponadto:
Sabres - Bruins under 5.0 @ 1.86 Unibet
Panthers - Habs under 5.5 @ 2.12 Unibet
Jets ml @ 2.20 Bet365
Isles ml @ 2.70 Bet365
Ducks ml @ 1.95 Bet365; over 5.5 @ 2.04 Unibet
Coyotes ml @ 2.38 Unibet
Oilers - Kings under 5.0 @ 2.10 WH
 
greenboy 113

greenboy

Użytkownik
NY Islanders - MIN Wild

Over 5 @ 1.71 Bet 365 ✅✅✅
ew. MIN -1.5 @ 2.50 Bet 365 ✅✅✅

Obie drużyny lubią dużo postrzelać. O ile jeszcze drużyna z zachodniej konferencji dobrze trzyma się w obronie, to ich przeciwnicy mocno kuleją w tym aspekcie i gospodarze wykorzystają to w dzisiejszym spotkaniu. Sam over może pokryć drużyna Minnesoty, Wyspiarze w każdym meczu dokładają minimum jedną bramkę, dwie-trzy również nie stanowią wyjątku. Polecam również handi, gdyż to gospodarze są faworytem i to oni ustrzelą więcej bramek.

edt: siadło idealnie, chociaż takiej ilości bramek się nie spodziewałem ;)
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Ottawa Senators - Detroit Red Wings Typ: Ottawa Senators -1.5 AH @ 3.07 Pinnacle

Ottawa w końcu dobrą grę zaczęła przekładać na zdobycze punktowe. Drużyna ze stolicy Kanady wygrała bowiem cztery z ostatnich pięciu spotkań notując jedynie porażkę w Nowym Jorku ze świetnymi Rangersami. W dzisiejszym meczu spodziewam się, że Senatorowie powrócą na zwycięską ścieżkę. Ich rywalem będą bowiem przetrzebieni kontuzjami Red Wings. W szeregach gości zabraknie m.in. Jurco, Greena, Abdelkadera, Howarda, Helma, Marchenki i Franzena. W dodatku dostępu do bramki Skrzydeł będzie bronił nominalnie trzeci bramkarz Jared Coreau, który na poziomie NHL rozegrał, jak dotąd zaledwie dwa mecze. Jego vis-a-vis Mike Condon w ubeigłym sezonie w zadowalajacy sposób wywiązał sięz roli zastępcy Price&#39;a, teraz z powodzeniem broni w miejsce Andersona. Reasumując w mojej ocenie Senatorowie mają po swoje stronie wszystkie argumenty by wygrac w sposób efektowny i zdecydowany. Własne lodowisko, lepsza forma i większa głębia składu. To powinni zaowocować wygraną Ottawa. Mój typ 5:2

Ponadto:
Sabres - Bruins under 5.0 @ 1.86 Unibet
Panthers - Habs under 5.5 @ 2.12 Unibet
Jets ml @ 2.20 Bet365
Isles ml @ 2.70 Bet365
Ducks ml @ 1.95 Bet365; over 5.5 @ 2.04 Unibet
Coyotes ml @ 2.38 Unibet
Oilers - Kings under 5.0 @ 2.10 WH
za wiedze jesli chodzi o nhl 100% propsy ode mnie , bo ostatnio pogralem Twoj typ, tydzień temu i sie nie zawiodłem ( blue jackets, ale ja gralem czystą 1). w tym meczu martwi mnie h2h , ostatnie spotkania miedzy tymi zespolami pokazują, że gospodarze nie potrafią z nimi u siebie grać. ja tym razem odpuszczę bo śmierdzi mi X i na koniec 2

2:2 2:3 ✅✅✅✅
 
lopolit 210

lopolit

Użytkownik
Carolina Hurricanes - Chicago Blackhawks 01:30
Hurricanes OT 1,86
✅✅✅
Do Północnej Karoliny przyjeżdżają zawodnicy z Chicago, aby zmierzyć po raz pierwszy w tym sezonie z Hurricanes. Zacznę od gości, którzy mimo pierwszej pozycji na Zachodzie według mnie nie zachwycają swoją grą i ich gra jest daleka od ideału. Kane uzyskuje pomoc w postaci Panarina czy Anisimova i jakoś utrzymują się na topie, ale ile razy oglądałem drużynę z Chicago to ich gra była niestety słaba. Gospodarze może i jakąś potęgą nie są, ale u siebie potrafią zaskoczyć i wygrać z o wiele lepszymi rywalami. Jeff Skinner prowadzi drużynę z 27 punktami na koncie. Chicago grało zeszłej nocy i może odczuwać lekkie zmęczenie, gdzie Hurricanes mieli dzień przerwy. Liczę, że własna tafla pomoże graczom z Karoliny i to oni zgarną dzisiaj 2 punkty. Zapowiada się ciężki mecz. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lopolit 210

lopolit

Użytkownik
Pittsburgh Penguins - Montreal Canadiens 01:00
Habs OT 2,45
⛔⛔⛔
Penguins nadal pokazują, że nie bez powodu zgarnęli oni Puchar Stanleya i z 24 wygranymi znajdują się na drugiej pozycji na Wschodzie. Ich mocną stroną jest zdobywanie bramek, gdzie średnia wychodzi 3,4 gola na mecz, natomiast gorzej jest z obroną, która wpuszcza średnio 2,8 gola na mecz. Habs po 3 przegranych z rzędu wygrali na Florydzie z Panterami 3:2 po dogrywce i widać, że drużyna zaczyna sobie radzić bez Markova czy Galchenyuka. Liczby po stronie gości wyglądają nieco gorzej i choć strzelają oni mniej bramek, to defensywa radzi sobie o wiele lepiej. Liczę na więcej szczęścia ze strony zawodników z Montrealu oraz to, że właśnie defensywa będzie kluczem do ich zwycięstwa. Kurs jest sporo przesadzony, a więc wskazane jest grać przeciwko Pittsburghowi. Powodzenia.
 
lopolit 210

lopolit

Użytkownik
Columbus Blue Jackets - Edmonton Oliers Typ: Columbus Blue Jackets -1.5 AH 2,75
✅✅✅
Dzisiaj decyduje się na trochę ryzykowny typ, aczkolwiek który ma spore szanse na wejście. Do Ohio przyjeżdżają Nafciarze, którzy w Columbus nie wygrali od początku roku 2013. Ostatnie mecze gości to trochę rollercoaster, gdyż raz przegrywają, a raz wygrywają. Co więcej Edmonton wygrali zaledwie jedną na siedem ostatnich gier z drużynami ze Wschodu. Sen gospodarzy trwa nadal i po wygranej nad Wild będą starali się zgarnąć 16 wygraną z rzędu czym przybliżą się do pobicia rekordu Penguins z sezonu 12/13. Atkinson jest w znakomitej formie i potwierdza to przynajmniej 1 punktem w każdej z ostatnich gier. Młody Wennberg zaskakuje i jest najlepszym asystentem w drużynie. Myślę, że nawet Conor McDavid nie pomoże przyjezdnym, a Jackets wygrają marginesem dwóch lub więcej goli. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
M 340

macvas

Użytkownik
vs.

RANGERS VS. SABRES
RANGERS 60&#39; 1,82
unibet

Dzisiaj biorę na tapetę w miarę prosty mecz i wysnuwam oczywisty prognostyk: rozpędzeni Rangersi podejmują na własnej tafli zespół Sabres czyli ostatnią ekipę swojej konfy. Nic nie wskazuje na niespodziankę, a gospodarze poszukają czwartego z rzędu zwycięstwa.
Szable przyjeżdżają po dwukrotnym b2b laniu od Niedźwiadków. Do tego na dłużej wypadł Johan Larsson i uzupełnił dość pokaźną listę nieobecnych po stronie gości (Dmitry Kulikov, Ryan O&#39;Reilly, Tyler Ennis, Cody McCormick).
Pomimo tych strat goście z pewnością nadal mogą być groźni z przodu -&gt; obserwując ostatnie mecze szczególnie dobrze na wyjazdach poczyna sobie druga front linia: Kane i Reinhart. Do tego między słupki awizowany jest po dłuższej przerwie Nilsson. Czy to są jakieś argumenty na rywala?? Nie tym razem, bo rywal jest innego kalibru, a wygrana z początku grudnia wydaje się niemożliwa do powtórzenia.
A rywal, Rangersi, jak wspominałem jest w dużym gazie. Po dwóch przedświątecznych blamażach ślad już zaginął i teraz gładko odprawiają kolejnych rywali. Ostatnio na wyjeździe zbili 6:2 czerwoną latarnię ligi i sąsiedniej konferencji - Colorado, więc pora zmieść z lodowiska innych maruderów. Seria czterech zwycięstw jest tym bardziej imponująca jeśli spojrzy się w jej trakcie na indywidualne statystyki zawodników Kreider 8pkt., McDonagh 7pkt. natomiast Stepan i Zuccarello w sześciu ostatnich meczach uzbierali po 9pkt. Te ilości, nezależnie że oskalpowali dosyć mizerne Arizonę, Colorado i Senators muszą robić wrażenie.
Za godzinkę rozpoczną walkę z kolejną ekipą z dołu tabeli i każdy inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy uznam za dużą sensację.
Jako uzupełnienie polecam pograć kolejne zdobycze punktowe u zawodników. Bramka Kreidera czy asysta Zucci lub Stepana wydają się jeszcze pewniejsze niż punkty dla Rangersów za to spotkanie.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Niestety nie mam PL znakow takze prosze o wyrozumialosc.

Calgary Flames - Colorado Avalanches



over 5.5 @ 2.02 marathonbet
Matt Duchene strzeli @ 3.25 unibet
Duchene strzeli + Colorado wygra 60&#39; @ 8 unibet za drobne



Zaczne od tego ze ten mecz jest dla mnie ryzykowny,obydwie druzyny graly ze soba tydzien temu,gdzie Flames rozbili Lawiny 6:3 na wyjezdzie. Dzisiaj rewanz,tyle ze w Calgary a na wlasnej tafli Flames,sa zdecydowanie slabsi,co powinni wykorzystac dzisiaj goscie.Stawiam przede wszystkim na over w tym meczu,Lawiny musza wziac sie w garsc i stawic opor,poniewaz ich ostatnie wyniki sa kiepskie,Flames zas jak juz wygrywaja,to rozbijaja przeciwnikow.Goscie slabo bronia, traca srednio 3.4 bramek na mecz,Flames 2.8 takze statystycznie pachnie overem a i znajac obydwie druzyny ciezko mi sobie wyobrazic under w tym meczu.Zagram rowniez na to ze Duchene strzeli gola,Matt jest czolowym zawodnikiem Avalanche,w tym sezonie 24 PKT ( 13 G 11A) z czego na wyjazdach (11G 5A) jak widac jak strzela to glownie na wyjazdach,a obrona Flames nie nalezy do szczelnych.Dorzucam jeszcze za drobne Duchene strzeli+Colorado wygra w regulaminowym,poniewaz przeczucie mowi mi ze to goscie dzisiaj wygraja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lopolit 210

lopolit

Użytkownik
New Jersey Devils - Toronto Maple Leafs
Leafs OT 1,80
bet365 ✅✅✅

Do New Jersey tej nocy zawitają gracze z Toronto, którzy po 5 wygranych meczach przegrali 6:5 z ostatnio dobrze dysponowanymi Capitals. Wygrana z Detroit na Winter Classic na pewno dodała tym młodym zawodnikom pewności siebie i większej motywacji. Leafs to nie tylko Matthews jak sądzono przed sezonem, ale również Marner jak i nieco bardziej doświadczony Riemsdyk. Devils wygrali z Bruins i Hurricanes i ich sytuacjo nieco się polepszyła, lecz aby myśleć w tym sezonie o Play-Offach trzeba zacząć wygrywać falowo, a nie mieć pojedyncze zrywy. Problemem popularnych Diabłów jest słaba defensywa, która średnio na mecz wpuszcza 2,9 gola, natomiast ofensywa nie spisuje się tak jak powinna i w porównaniu do rywali wypada bardzo kiepsko. Wydaje mi się, że to Toronto jest drużyną, która w tym sezonie może powalczyć o coś więcej niż dolne rejony tabeli i znaleźć się w 16 najlepszych drużyn na koniec sezonu. Liczę w tym spotkaniu na gości. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom