>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL Regular Season 2016/2017

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Florida Panthers - Nashville Predators
+4,5 bramek ▶ 1,64 ónibet ⛔ 2;1 ⛔

DO RZECZY :!:
Dzisiaj myślami, jestem na Florydzie. Ekipa, która gra totalny piach, jest chimeryczna ,w swoich akcjach i niestety nawet na swoim terenie nie powala. Potrafią wyrównywać stan meczu, ale zbyt szybko się gotują, żeby mogli postawić szale na swoją korzyść. Jagr bije rekordy fakt, ale co z tego jak nie potrafi on sam poprowadzić swojego teamu do zwycięstwa. W dzisiejszym meczu również czeka ich ciężkie starcie, bo Predsy, to ekipa szerokiego formatu, mająca bardzo silną nie tylko ofensywę, ale i defensywe. Subban w, debiucie ukuł gumę w sieci i dzisiaj będzie polował, bo od dziecka, jak Bostonu , tak i Panter niezbytnio lubi. Więc podwójna motywacja. Samo to, że h2h jest bardziej na korzyść Nashville, więc pójdę za tym trendem i liczę że to oni rozwiążą worek z bramkami. Pantery mimo słabych gier, trochę bramek potrafią zdobyć. Na pewno z niedosytami podchodzą do ostatnich spotkań, ale kto wie może i dzisiaj się postawią dość znacząco. Tu też ma kto strzelać. 5 bramek, wydaję mi się że to nie jest jakoś dużo, jak na taki mecz.
 
piotrovsky 55

piotrovsky

Użytkownik
Florida Panthers - Nashville Predators
+4,5 bramek ▶ 1,64 ónibet

DO RZECZY :!:
Dzisiaj myślami, jestem na Florydzie. Ekipa, która gra totalny piach, jest chimeryczna ,w swoich akcjach i niestety nawet na swoim terenie nie powala. Potrafią wyrównywać stan meczu, ale zbyt szybko się gotują, żeby mogli postawić szale na swoją korzyść. Jagr bije rekordy fakt, ale co z tego jak nie potrafi on sam poprowadzić swojego teamu do zwycięstwa. W dzisiejszym meczu również czeka ich ciężkie starcie, bo Predsy, to ekipa szerokiego formatu, mająca bardzo silną nie tylko ofensywę, ale i defensywe. Subban w, debiucie ukuł gumę w sieci i dzisiaj będzie polował, bo od dziecka, jak Bostonu , tak i Panter niezbytnio lubi. Więc podwójna motywacja. Samo to, że h2h jest bardziej na korzyść Nashville, więc pójdę za tym trendem i liczę że to oni rozwiążą worek z bramkami. Pantery mimo słabych gier, trochę bramek potrafią zdobyć. Na pewno z niedosytami podchodzą do ostatnich spotkań, ale kto wie może i dzisiaj się postawią dość znacząco. Tu też ma kto strzelać. 5 bramek, wydaję mi się że to nie jest jakoś dużo, jak na taki mecz.
A Subban czasem nie jest out ?
 
typer-grzegorz 32

typer-grzegorz

Użytkownik
22:00
Los Angeles Kings - Minnesota Wild OT [email protected] pinnacle ⛔ 4:3 po dogrywce a Minnesota 2:0 prowadziła

Ja w tym meczu proponuję typ na zwycięstwo zespołu Minnesota Wild w typie łącznie z dogrywką (OT). Kurs na takie zdarzenie to 2.08, a proponuje go nam Pinnacle Sports. Mecz rozpocznie się o godzinie 22.00 czasu polskiego w Los Angeles. Oba zespoły grały swój ostatni mecz 6 stycznia czasu polskiego, ale nie będzie to mecz D to D ponieważ w USA był to jeszcze 5ty stycznia. Tak więc nie całe 2 dni odpoczynku obu zespołom a w tym wypadku według mnie zadecyduje forma. A jak dla mnie zespół Minnesota Wild prezentuje się znacznie lepiej. Z 5 ostatnich meczów przegrali tylko 1 raz, a aż 4 razy wygrywali (1 raz po dogrywce). Ich rywale wygrali tylko 2 razy, a 3 razy przegrali. Do tego Minnesota Wild na wyjazdach gra naprawdę super. Ostatnie ich 7 meczów wyjazdowych to same wygrane. do tego w ostatnim czasie zespół Minnesota Wild ma patent na Los Angeles. Wygrał z nimi 3 ostatnie mecze.*
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Columbus Blue Jackets - New York Rangers
+4,5 bramek z OT ▶ 1,44
New Jersey Devils - Edmonton - Oilers
+4,5 bramek z OT ▶ 1,34

▶ ako ▶ 1,93 Betsson !
Dzisiaj idzie taki dubel. Miałem wcześniej napisać na Dzikusów, ale nie było na to czasu, więc atakuje dziś dwa mecze, na jednym kuponie.
Pierwszy z nich, to spotkanie w Ohio. Kurtki, w końcu przełamani, ale na obcej ziemi, bo Stołeczni grając u siebie ich zdemolowali. Wątpię, aby na swoim lodzie, Kurtki daliby się tak zneutralizować. Kurtki, od początku sezonu przebili swój impas, mieli 16 zwycięstw z rzędu. Dzisiaj też ciężki rywal, przed nimi ale chyba ściany im pomogą w zdobywaniu bramek Strażnikom. Goście, też nie będą dłużni a za wszelką cenę będą chcieli zagrać choć trochę w podobie jak Capitals ostatnio. Drugie spotkanie w Jersey, niezwykłe spotkanie na pewno dla Halla. Gdzie będzie grał przeciwko swoim dawnym kolegom. Też całkiem dobrze sobie pogrywa w szeregach Devils. Aktywny w przewadze, sporo oddaje SOG, wiec nie ma tragedii. Diabły ostatnio aż 4 gole straciły w pierwszej tercji przez Liście. Za to, Oilers wygrali w Bostonie, gdzie Maroon zdobył hattricka. Dziś już tego nie powtórzy, ale pan McDavid, będzie polował na punkty. Więc jak idą punkty, to się gole posypią. Oilers, od początku sezonu celują w finały, ale tam jak każdy wie dopiero się zacznie prawdziwa jadka. Cóż, sumując 9 bramek, w dwóch meczach to nie jest na prawdę dużo, zwłaszcza, że wybrałem takie mecze, gdzie h2h w tych meczach między tymi zespołami były bardzo często pokrywane. :!:
/ e2: prosiłem żeby ktoś MOJEGO POSTU nie kasował, pod tym postem ale widać ktoś nie umie czytać. cóż napisze jeszcze raz.

PIĘKNIE KTOŚ ZABIŁ MOJEGO DUBLA, 1.93 NA 1.66 NICE PANOWIE. TRZEBA SKUBAĆ buki :!:


KONIEC ???? ⛔
Robson// Dyskutujemy w tym dziale bez wycieczek personalnych, jedynie o meczach! Proszę się dostosować!
 
pnh 65

pnh

Użytkownik
Rekiny z San Jose - Odrzutowce z Winnipeg
J. Pavelski (San Jose Sharks) @ 2,8 Fortuna
Kurs cienki jak (pomyślcie o czymś słabym), ale wjeżdżamy mimo wszystko.
Pavs to jeden z najlepszych motywatorów w NHL z &quot;C&quot; na klacie.
Zaprowadza porządek w sekundę. Takim kapitanem chciałby być Krawczyk, gdyby zamiast frazy &quot;marynarzem&quot;, użył &quot;kapitanem&quot;.
Dobra - do rzeczy.
Dwie przegrane z rzędu, w szatni jest gorąco. Jumbo zawieszony. Pavs w meczach z odrzutowcami punktuje jak niepyszny - ostatnie 5 spotkań to 4G+3A.
W bramce Jets Hutchinson. Będzie over, będą punkty dla #8, tyle, że punktów się grać nie opłaca, więc wjeżdżamy w bramkę - a nóż to będzie jubieluszowy 100 power play goal.
(trafiony na drugim progu ✅)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
???? ????
Boston Bruins - Chicago Blackhawks
Typ: +5,5 bramek
Kurs: [2,10]
Buk: Betsson
Kursy, na Niedźwiadków spadają... więc idzie lekka masówka, na Boston. Dlatego, szukam innego wariantu w tym meczu i wybieram 6 bramek minimum. Obie ekipy prezentują chimeryczną formę. Niedźwiadki grają w kratkę, potrafią oddać masę strzałów na bramkę, a w tym żadnego gola nie zdobyć. Jak to było z Wyspiarzami. Pasterniak, forma zniżona do minimum. Nie wiem co się z nim porobiło, ale prócz niego jest kilku innych graczy, którzy go godnie zastępują. Ale nie zdziwię się jak dzisiaj coś odpali. Rywale, Bostonu, to Mistrzowie Stanleya, roku 2015. Teraz też ich forma nie powala, mimo że ostatnio pokonali Lawiny. Ale bądźmy sobie szczerzy, Lawiny to nie &#39;&#39;mistrzowie&#39;&#39; swojego lodowiska i tam też potrzeba kilku lepszych zawodników, co mogliby stawiać co mecz kropkę nad i. Sam Duchene, nie pociągnie tego wózka za sobą. Wracając do dzisiejszego meczu. Kane, też ma lekkie postoje, sporo asystuje, ale jak strzela i się rozkręca to przeważnie jego team wygrywa. Nie miej jednak, to nie jest też jego wygórowana forma strzelecka, w tym sezonie. Samo to, że goście też oddają masę strzałów na mecz, to dzisiaj będą chcieli za wszelką cenę zdobyć Boston. Ale czy Boston, znowu zagra taki piach, jak z Wyspiarzami? Wątpię... Dlatego widzę wymianę ognia po obu stronach.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Hokej NHL
Godz: 00:00
Spotkanie NY Islanders-Philadelphia
Typ: Isnlanders -1
Kurs 3.30
Buk UniBet
Analiza: Na jutro postanowiłem zagrac spotkanie z NHL w którym drużyna NY Islanders we własnej hali podejmowała będzie drużynę Philadelphii. Gospodarze są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów, według mojej oceny, goście na wyjazdach radzą sobie niezwykle słabo i powiem szczerze i wątpiłbym w ich przełamanie również w tym spotkaniu. Islanders na swoim lodowisku w ostatnich 5 spotkaniach zanotowali 4 wygrane i zaledwie 1 porażkę , goście natomiast nie potrafią wygrać od 9 kolejnych spotkań wyjazdowych i są ostatnio w znacznie gorszej dyspozycji aniżeli gospodarze , liczę również na sporo bramke bowiem tak gospodarze jak i goście czasem lubią sobie postrzelać jak i potracić bramki, liczę na skutecznośc Islanders, bowiem czasem z tym mają spory problem, mam nadzieję iż jutro nie poniosą porażki, na to spotkanie mam kilka swoich typów, zagrałbym również na golą jednynkę po kursie około 2,30 na Inslanders oraz na over 5.5 gola po kursie 1,80. Ale jak to mawiają wszystko zweryfikuję boisko.
 
pajn 326

pajn

Użytkownik
Carolina Hurricanes - Los Angeles Kings
O 5 @1.83 bet365 Rozliczam w trakcie, bo to co się tam dzieje woła o pomstę. ⛔

Dzisiaj szybko i zwięźle. Do PNC Arena przyjeżdżają królowe z LA, aby zmierzyć się z Huraganami z Caroliny. Spotkanie interesujące, ważnym czynnikiem jest to, że oby dwie drużyny znajdują się w dołku. Jedna jak i druga drużyna na ostatnich 5 spotkań odniosła zwycięstwo tylko w 1. H2h też ciekawe, mianowicie bariera powyżej 5 bramek została na ostatnie 5 spotkań przełamana raz. LA aktualnie wypadło z czołowej 8 dającej możliwość grania w play offach, do których jeszcze spora droga, jednak dziś jest dobra szansa na rozpoczęcie nowej zwycięskiej passy z nierówno grającymi huraganami. Bramki mam nadzieję posypią się dla jednej jak i drugiej drużyny, które przystąpią bez znacznych osłabień, prócz Tyler Toffoli&#39;ego z LA, który w tym sezonie zdołał nazbierać 20 P. Jego występ stoi pod znakiem zapytania. Troszeczkę chaotycznie wiem, jednakże liczę w tym spotkaniu na over i walkę zarówno jednych jak i drugich.

Dodatkowo na sucho polecam:

Ottawa Senators - Calgary Flames - Over 4.5 @1.58 wynik 2-2 Unibet
Florida Panthers - Tampa Bay Lightning - Florida Panthers - wygrana ale w ML @2.45 60&#39; bet365
⛔ ⛔
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
New Jersey Devils - Washington Capitals​



Jay Beagle strzeli @ 5.75 unibet⛔


Typ ryzykowny,ale Beagle gra w styczniu na prawde dobrze, i widac ze jest w niezlej formie ,4 bramki i 2 asysty w 12 meczach to niezly wynik jak tego gracza.W dodatku dzisiaj zastapi TJ Oshie,tak wiec Jay zagra w pierwszej linii razem z Owca i Backstrom ktory potrafi obsluzyc kolegow swietnym podaniem.Devils pod forma,Jay ma niezla forme,gra dzisiaj w pierwszej linii,po takim kursie warto lekko sprobowac.


na sucho:

Bruins ML @ 1.71✅ Pens bez Malkina, Letanga wiec Bruins powinni to wykorzystac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
NHL ALL STAR!
MVP Winner - McDavid Connor ▶ [15,00] ónibet

Rywalizacja meczu gwiazd, na pewno będzie naszpikowana do samego końca, a że kursy są niemal podobne to świadczy tylko o tym jak zawodnicy są w kapitalnej formie. McDavid, cały sezon pracuje bardzo ciężko i potrafi zdobywać punkty seriami. Dzisiaj będzie miał bardzo trudne wyzwanie, przed sobą ale wierzę po cichu, że zdobędzie sporo punktów. Fakt, że ma po drugiej stronie Crosbiego, który broni tego tytułu ale i on też na pewno tanio skóry nie sprzeda. Bramek, ma najwięcej więc i koledzy na pewno będą grali większość pod niego. Connor, też walczy o tę koronę, a że sezon jak napisałem rozpoczął znakomicie, to chciałby to jakoś zacementować. Ma potencjał ogromny, a co najważniejsze jest młody, więc ma szmat czasu przed sobą na mnóstwo gier i bogatych trofea do zdobycia, doświadczenie z meczu na mecz coraz większe, a taki kurs nawet grając za drobne, wydaję mi się że opłaca.
 
pajn 326

pajn

Użytkownik
Montreal Canadiens - Buffalo Sabres
O 5 @ 1.74 bet365 ✅✅ ( 5:2 )​
Dziś do Bell Centre w Montrealu zawitają szable. Gospodarze niedawno ustąpili fotel lidera hokeistą z Waszyngtonu i dziś powinni wygrać jeżeli nie chcą tracić kontaktu ze ścisła czołówką. Habs nieco spuścili z tonu jednak to dalej drużyna, która powinna zakwalifikować się do play off&#39;ów, a tam powalczyć o najcenniejsze trofeum. Co ciekawe gospodarze są dopiero na 15 miejscu w kwalifikacji Shots Per Game z wynikiem 29.9, a szable tylko 3 miejsca niżej z wynikiem 29.6. Liczę tutaj na spotkanie pełne bramek i koncentracje gospodarzy, aby pierwsza trójka Wschodniej konferencji nie uciekła im. W zespole z Montrealu nieobecny z powodu kontuzji kolana jest Alex Galchenyuk z dorobkiem 27 P w tym sezonie. Występy Markov&#39;a, który na swoim koncie posiada 19 asyst i wystep Desharnais&#39;a również stoi pod znakiem zapytania. Po stronie przyjezdnych Jake McCabe jest niepewny swojego występu. Liczę tutaj na sporo emocji i bramek w tym spotkaniu.
Dodatkowo:
Pittsburgh Penguins - Nashville Predators
Pittsburgh Penguins @ 1.62 ML bet365 ✅✅ ( 4:2 )
Tutaj radzę uważać mimo wszystko. Pingwiny bez Malkin&#39;a jednak liczę na nich, że poradzą sobie w tym spotkaniu i nie przedłużą swojej złej passy.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
ASG za nami także wracamy do gry,zabawa się skończyła i ruszamy w ostateczny bój po PO.


Carolina Hurricanes - Philadelphia Flyers



Flyers ML @ 2.1 bet365⛔ WSTYD


Obydwie ekipy w walce o PO,jednak Hurricanes mają na to zdecydowanie mniejsze szanse niż Lotnicy. Hurricanes przegrali 5 ostatnich meczy,co prawda grali z mocnymi drużynami,ale nie zmienia to faktu że są bez formy.Problemem gospodarzy jest fakt,że w drużynie nie ma gwiazdy z prawdziwego zdarzenia,kogoś kto sam wygra kilka meczy w sezonie,kto porwie drużynę do walki,i pozwoli im wyrwać się z przeciętności. Co innego Lotnicy, jest Giroux,Voracek czy będący w dobrej dyspozycji Simmonds.Lotnicy chcąc dostać się do PO,musza wygrywać takie mecze jak dziś,bo o miejsce w PO może walczyć jeszcze praktycznie każdy w tej konferencji,także trzeba zdobywać punkty i to od zaraz,przewiduje mecz na styku z którego zwycięsko wyjdą Lotnicy.


New York Rangers - Columbus Blue Jackets


Rangers over 2.5 @ 1.66 marathonbet✅

Tutaj będzie krótko, Kurtki wystawiają w bramce Korpisalo,który jest po prostu mierny. SV% .893 , 3.43 bramek puszczonych na mecz to dramat.Rangersi u siebie,co daje im dodatkowego kopa,bo hala Rangersów jest jedną z tych najbardziej elektryzujących w lidze.Rangersi wzmocnieni powrotem Zibanejad który powinien poprawić ich gre w PP. Kurtki złapały małej zadyszki przed ASG,dzisiaj ze słabym backupem w bramce,także Rangersi te 3 bramki powinni wbić.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
St Louis Blues - Winnipeg Jets


St Louis Blues - 1.5 @ 3 bet365⛔
bójka w meczu = TAK @ 4 betsafe lekko⛔



Nutki niemrawo grały przed ASG,stąd ta pozycja w tabeli no i trzeba walczyć do końca o PO.3 porażki z rzędu i słaba postawa Allena w bramce i już mamy plotki o możliwym transferze Kwiatka z Pens.Nutki u siebie to mocny zespół,który przyzwyczaił do bardzo dobrej gry w sezonie regularnym,a dzisiaj na przeciwko nim chaotyczna drużyna Jetsów,która na wyjazdach spisuje się słabo.Moim zdaniem Nutki wykorzystają atut własnej tafli i pewnie pokonają Jetsów,po prostu jeśli chcesz grać w PO to na własnej tafli musisz wygrywać z drużynami tego pokroju.
Próbuję również lekko na bójkę w meczu,w poprzednim starciu Thorburn pod koniec meczu robił podchody pod Reaves&#39;a i kto wie czy w tym meczu nie dojdzie między nimi do jakiegoś starcia,a kurs kusi.


Dallas Stars - Toronto Maple Leafs​


Dallas Stars To Win + Total Over 5.5 @ 3.95 marathonbet✅


Kurs już spadł ale dalej warto, i jedni i drudzy słabo radzą sobie w defensywie.Listki młoda drużyna która robi sporo szumu w ofensywie,ale już w obronie wygląda to gorzej.Obydwie ekipy w walce o PO,Gwiazdy straszny regres w porównaniu do zeszłego sezonu,ale mają jeszcze szanse na PO,nie jest to ekipa która słynie z mocnej obrony,ale jak im odpali ofensywa to nie ma zmiłuj,ładują jak leci.Moim zdaniem to będzie otwarty mecz, w którym padnie sporo bramek,a zwycięsko wyjdą z tego gospodarze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Washington Capitals - Boston Bruins



remis i under 5.5 @ 6.3 marathonbet za drobne⛔

Szykuje nam się dobry i zacięty mecz, publika typuje w stronę gospodarzy.Ja bym jednak nie był tego taki pewny,Bruins na wyjazdach grają bardzo dobrze i są bardzo groźni.Grają twardo i nieustępliwie w obronie,czyhają na okazje w ataku,choć mają problem w ofensywie bo mogą liczyć tylko na Pastrnaka.Caps również bardzo mocna defensywa,tracą bardzo mało bramek,a i ofensywa jest zdecydowanie na plus.Caps wygrali u siebie 7 meczy z rzędu i tylko w jednym z nich grali dogrywkę,przy mocno defensywnie usposobionych Bruins przewiduje bardzo zacięty i underowy mecz.Myślę ujrzymy dzisiaj dogrywkę,zwłaszcza że wczoraj na 15 meczy w żadnym nie było dodatkowego czasu gry.Podsumowując,widzę zacięty mecz a przeczucie mówi mi że ujrzymy dogrywkę,dlatego za drobne gram remis+under 5.5.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Buffalo Sabres - New York Rangers


Jack Eichel zdobędzie punkt @ 1.9 marathonbet / 1.75 unibet⛔
over 5.5 @ 1.98 unibet⛔
over 6.5 @ 3.05 unibet⛔




To co zrobiła w ostatnim meczu obrona Rangersów przechodzi ludzkie pojęcie,na własnej tafli dali sobie strzelić 6 bramek,a sami zaczęli grać dopiero w 3 tercji kiedy było już po wszystkim.Dzisiaj w bramce znowu Lundqvist który gra słabo w tym sezonie.
Henrik puszcza średnio 2.78 bramek na mecz, SV .905 również nie robi wrażenia.Ciekawą sprawą jest fakt że Rangersi grają bardzo dobrze na wyjazdach,zaś Sabres słabo radzą sobię na własnej tafli,choć wygrali 4 ostatnie mecze u siebie.
Wg mnie ciężko tutaj przewidzieć kto wygra,wolę iść w stronę overa. Lundqvist w tym sezonie przeciwko Sabres dwa razy wpuścił po 4 bramki! W dodatku jeśli w poprzednim meczu tracisz 6 bramek,w drużynie pojawiają się nerwy i niepewność,a jednocześnie chcesz zmazać plame.
Moim zdaniem to będzie otwarty mecz w którym ujrzymy sporo bramek,dlatego idę w stronę overa.

Natomiast moim głównym betem w tym meczu jest punkt Jack&#39;a Eichel,młody gwiazdor Sabres lubi punktować przeciwko Rangersom.Powiem więcej,jest to jego drugi sezon w NHL,i każdym dotychczasowym meczu przeciwko Rangersom zdobywał co najmniej punkt (w tym sezonie 2 mecze i 3 bramki!),z punktami zawodników często jest tak że mają swoje ulubione zespoły przeciwko którym punktują najczęściej,
Jack jak widać upodobał sobie punktowanie przeciwko Rangersom,dlatego stawiam że i w tym meczu zapunktuje.



Tampa Bay Lighting - Ottawa Senators



bójka w meczu = TAK @ 2.65 betsafe⛔


Lekko próbuję bójke w tym meczu, Błyskawice bez swojego gwiazdora Stamkosa kompletnie zawodzą w tym sezonie,typowano ich jako faworytów do czołowych miejsc tymczasem wszyscy wiemy jak to wygląda.
Czemu stawiam na bójkę w tym meczu? Obydwie drużyny są w czołówce pod względem aktywności w pięściarstwie na tafli,mają zawodników którzy bardzo lubią uczestniczyć w wymianie uprzejmości.
Błyskawice grają w sumie o życie,jeśli chcą jeszcze wycisnąć PO w tym sezonie,to muszą zacząc wygrywać,a gdzie jak nie u siebie?Moim zdaniem ujrzymy zdeterminowany i twardo grający zespól gospodarzy,a Borowiecki czy Neil nie będą się temu przyglądać i jeśli trzeba będzie to podejmą rękawice.



Dallas Stars - Winnipeg Jets



Stars ML @ 1.73⛔
Patrik Laine zdobędzie punkt @ 1.6 unibet✅
Patrik Laine over 3 SOG @ 1.88 betsafe⛔
Patrik Laine strzeli a Dallas wygra @ 8.5 unibet za drobne⛔



Typ w stronę Stars,dlatego że na pewno nabrali więcej pewności w grze po rozbiciu Toronto,oni po prostu mają potencjał w ofensywie i jeżeli odpalają to nie ma zmiłuj.A Jets&#39;i nie należą do defensywnie usposobionych drużyn,wręcz przeciwnie,luki w obronie nadrabiają w ofensywie.
Ten mecz powinien wyglądać na swoistą wymianę ciosów,akcje od jednej bramki do drugiej,z której zwycięsko powinni wyjść gospodarze i walczyć w dalszym ciągu o PO.

Gram również punkt Patrika Laine,w swoim debiutanckim sezonie gra 4-ty mecz przeciwko Stars,w dotychczasowych 3 meczach uzbierał aż 7 punktów! (5G 2A) także idę za ciosem,bo defensywa Stars wraz z ich bramkarzami nie należą do najlepszych w lidze.Skoro już o bramkarzach mowa,Gwiazdki mają problem na tej pozycji i to wiadomo nie od dziś,także trzeba strzelać,dlatego gram również over 3 SOG Patrika,który w dotychczasowych meczach 2 razy pokrył tą linie,a raz miał równo 3.
Uważam że Jetsi będą gonili wynik,więc Patrik pokryje linie również w tym meczu.



St Louis Blues - Toronto Maple Leafs



bójka w meczu = TAK @ 3.05 betsafe⛔


Ostatnio oglądałem trochę meczu Nutek z Jetsami i w końcu pojawiło się więcej agresji i irytacji w ich szeregach.Nic dziwnego,zespół spisuje się fatalnie,ostatnio wywalili trenera.
Moim zdaniem w tym meczu będzie jeszcze więcej agresji,liczę na to że Reaves w końcu się wkurzy i natchnie zespół do walki, i pokaże sie nowemu trenerowi. Z kim miałby walczyć? Matt Martin,liczę że to on podejmie rękawice,jest enforcerem i nie boi się nikogo,także po takim kursie,lekko próbuję.


jednym słowem DRAMAT
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
challenger 11,7K

challenger

Forum VIP
vs.
Florida Panthers - Anaheim Ducks [2:1 F]
Typ: Anaheim Ducks ML ⛔⛔⛔
@ 2.09
PinnacleSports

Witam serdecznie wszystkich po mojej dłuższej nieobecności :razz:
Na tapecie starcie pomiędzy Florida Panthers a Anaheim Ducks.
Dziś idę w kierunku zwycięstwa gości. Dlaczego? Rozpoczynają oni 6-meczowy road trip...bardzo trudny road trip trzeba przyznać, gdzie zmierzą się z zespołami z absolutnego topu ligi. Jedynymi słabszymi rywalami będą Sabres i Panthers właśnie i to w tych spotkanaich moim zdaniem Kaczory powinny szukać kompletu punktów. Przystępują oni do dzisiejszego meczu po efektownym zwycięstwie 5:1 nad Colorado u siebie. Owe zwycięstwo pokazuje, że zespół właściwie zareagował po klęsce we wcześniejszym meczu kiedy ulegli u siebie Edmonton aż 0:4. Morale u graczy Ducks na pewno wzrosło po takim meczu jak z Avalanche.
Po drugiej stronie mamy Floridę...po sweepie jako dostali w 4-meczowej delegacji zanotowali 2 kolejne zwycięstwa u siebie pokonując kolejno Tampę i Ottawę w ostatnim meczu. Jeśli doliczyć do tego jeszcze wcześniejsze zwycięstwo nad Columbus to Panthers notują aktualnie serię 3 kolejnych winów na własnym lodzie. Moim zdaniem jednak dziś ta passa dobiegnie końca, gdyż uważam że Anaheim jest po prostu zespołem lepiej poukładanym i bardziej konsekwentnym w swojej grze natomiast Pantery to tacy &quot;jeźdźcy bez głowy&quot; co pokazują ich wyniki w tym sezonie jak choćby ostatnie starcie z Ottawą zakończone zwycięstwem po szalonym meczu w stosunku 6:5! Jeśli dodać do tego dobrą dyspozycję Kaczorów w zakończonym niedawno styczniu, gdzie zanotowali bilans 10-3-1 myślę, że to właśnie oni zejdą dziś z lodu w roli zwycięzców a więc...Let&#39;s Go Ducks!!!
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Ice Hockey / NHL / Kick off: 08 Feb 2017, 01:00
Washington - Carolina TYP 1 1.76 Bet365
5-0 ✅✅✅
Obie drużyny z serią 3 wygranych! Capitals to najlepsza drużyna całej ligi 36-17 u siebie 21-6 obecnie na własnym lodzie mają wspaniałą serię 9 zwycięstw i aż 8 z nich w regulaminowym czasie !! Carolnie tylko dwa razy w tym sezonie miała serię dłuższą niż 3 wygrane obecnie zajmują 13 miejsce w konferencji wschodniej 24-27 jednak cały czas zachowują szanse na udział w Play off są groźni głównie we własnej hali na wyjazdach dopiero przed ostatnie miejsce w konferencji z fatalnym bilansem 7-20 jeszcze ani razu w tym sezonie nie wygrali dwóch meczy wyjazdowych z rzędu !! A do Waszyngtonu przyjeżdżają właśnie po wyjazdowej wygranej z NYI .W lidze w tym sezonie spotykali się już 3 razy 1 wygrana oraz porażka Caroliny na własnym lodzie a nie dawno 24 stycznia na lodowisku w Waszyngtonie wygrana Capitals 6-1 .
W bramce prawdopodobnie:
Carolina Lack 1-3 śr.3.78 85.6%
Capitals Holtby 26-14 śr 1.99 92.9%

Ice Hockey / NHL / Kick off: 08 Feb 2017, 03:00
Colorado - Montreal TYP 2 1.83 Bet365
4-0 ⛔⛔⛔
Colorado to najgorsza drużyna ligi 14-35 ostatnio przerwali serię 9 porażek wygrywając na własnym lodzie z Jets jednak ich bilans nadal jest fatalny 19 porażek w ostatnich 22 meczach!! Tylko raz w tym sezonie mieli serię dwóch wygranych z rzędu i była to ich najdłuższa seria to wręcz nieprawdopodobne !!! W nocy czeka ich trudne zadanie do Colorado przyjeżdża 4 drużyna wschodu Montreal Canadiens 30-24 która ma obecnie serię 3 porażek co wcześniej w tym sezonie zdarzyło im się tylko raz i wtedy zakończyli ją właśnie na 4 meczu !! Montreal po wcześniejszej serii 4 wyjazdowych wygranych w ostatnim czasie tylko 1 wygrana w 5 meczach dzisiaj doskonała okazja na przełamanie !! W tym sezonie spotkali się raz na lodowisku w Kandzie Montreal rozbił Colorado aż 10-1 !!!
W bramce prawdopodobnie:
Colorado Pickard 8-14 śr.3.05 90.3 %
Montreal Price 23-12 śr.2.35 92.2%
 
verno 594,2K

verno

Znawca - Hokej
Dzisiejszej nocy a dokładnie o 2:00 Winnipeg Jets na własnej tafli będą podejmować Chicago Blackhawks. Jets to drużyna z dołu tabeli która nie wygląda najlepiej natomiast Chicago 2 miejsce w konferencji zachodniej. Gospodarze mimo wszystko strzelają bardzo dużo bramek natomiast tracą ich najwięcej aż 176. Na ostatnie 10 spotkań u siebie Jets przegrało aż 6 natomiast Chicago wygrało 6 razy na obcym terenie.Goście chcą wskoczyć na pozycje lidera i na pewno nie pozwolą sobie stracić punktów z tak prostym rywalem. Oczekuję tutaj wygranej Chicago oraz pogromu bramek także takie będą moje typy na ten mecz:

Chicago win OT 1.86 Bet365 ✅✅
Over 5.5 1.86 Bet365 ✅✅

Może końcówka szczęśliwa ale oni powinni tego overa pokryć już w 2 tercji, mnóstwo okazji tylko brak skuteczności.
 
pajn 326

pajn

Użytkownik
Minnesota Wild - Chicago Blackhawks​

Chicago Blackhawks 60&#39; @ 3.10 bet365 3:5 ✅
under 5.5 @ 1.80 bet365
⛔

Mecz na szczycie dzisiejszej nocy w NHL. Do hali Xcel Energy Center w Minnesocie przyjeżdżają Czarne Jastrzębie. Oby dwie drużyny na fali wznoszącej, mecz na pewno będzie pełen emocji, jednak ja tutaj widzę wygraną przyjezdnych. Bez zbędnego pisania h2h na korzyść gospodarzy, którzy w ostatnich meczach regularnie ogrywali hokeistów z Chicago, jednakże w ostatnim pojedynku górą wyszli właśnie przyjezdni. Jak dla mnie Jastrzębie dziś to wezmą, a gospodarzą nie uda się zrewanżować za porażkę sprzed 2 tygodni. Goście jak i gospodarze bez znaczących osłabień. Dzikusy królują w Konferencji Zachodniej, a właśnie goście są tuż za ich plecami. Zapowiada się ciekawy pojedynek. Dobrą opcją byłoby tutaj zagranie też undera bramkowego. W ostatnich meczach padało sporo bramek, jednak dziś to będzie inne spotkanie. Przepraszam za tak mała liczbę informacji jak i skromną analizę, ale czas goni. Powodzenia!
Dodatkowo ciekawą opcją wydaje się:
Toronto Maple Leafs - Winnipeg Jets: Toronto Maple Leafs: Ponad 3 @ 1.89 @ unibet ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom