>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Temat z analizami NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2024/2025

roshi 231,8K

roshi

Użytkownik
Zakład długoterminowy na sezon 24/25 w NHL

333.png
Próbowałem na live upewnić czy wystarczy jedna bramka ww zawodnika i czy liczy się tylko regular season czy playoffy również. W odpowiedzi otrzymałem żebym bardziej doprecyzował pytanie ... oczywiście czat prowadziłem w języku angielskim ale i z tym u nich kiepsko. Wracając Valeri Nichushkin jest jednym z napastników Colorado, zakład specjalny pojawił się pewnie z powodu jego wpadki w playoffach ubiegłego sezonu a mianowicie przeszedł on pozytywnie testy na obecność narkotyków co od razu skutkowało zawieszeniem go w dalszych rozgrywkach. Zawieszenie otrzymał 13 maja które trwa 6 miesięcy więc w połowie listopada powinniśmy zobaczyć go na tafli o ile NHL oraz NHLPA ( stowarzyszenie graczy NHL ) dopuści go do rozgrywek. Jeżeli tak uważam że spokojnie zaliczy on minimum jedną bramkę patrząc na jego zeszły sezon w rozegranych 54 meczach zdobył on 28 bramek (regular season) i w 8 spotkaniach playoff aż 9 uśredniając daje nam to 0.6GPG. Jeżeli ktoś gra więcej zakładów wieloterminowych MOIM zdaniem warto dorzucić sobie bramkę Valeriego do kuponu.
Jeżeli Nichushkin będzie zawieszony na nadchodzący sezon mimo zakończenia kary myślę że rozliczą typ po kursie 1.00 Jeżeli typ rozliczą jako przegrany to można się kłócić no bo jak zawodnik może strzelić bramkę nie rozgrywając żadnego meczu w lidze.

PS: Typ można pograć między innymi na 22bet / megapari
PS2: dostałem odpowiedź, wystarczyło napisać do nich w języku polskim
121.png 412.png
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2,1M

sunxl

Typer
Buffalo Sabres vs New Jersey Devils:
JJ Peterka strzeli gola @3.30 Fortuna🟥


Na mecz otwierający sezon NHL w Pradze idę w stronę JJ Peterki.

Dla Niemca jak i dla całego Buffalo powinien być to przełomowy sezon. Jest sporo młodych i jakościowych talentów, szczególnie ze Skandynawii u popularnych Szabli.

Jako, że interesuje się młodzieżowym hokejem, to z głowy mogę wymienić Heleniusa, Ostlunda, Wahlberga, Rosena. Potrzeba czasu, aby Ci młodzieńcy okrzepli na tak wysokim poziomie, ale przyszłość z pewnością należy do Buffalo.

Wracając do Peterki miałem napisaną analizę tydzień temu na jego trafienie w spotkaniu otwierający SAP Garden w Monachium, ale żaden bukmacher nie chciał wystawić mi zakładu na jego gola. Szkoda, bo zaliczył właśnie bramkę w rywalizacji z byłym swoim klubem.
Liczę, że tej sztuki dokona w Pradze.

Będzie występował w pierwszym linku z Tuchem i Thompsonem i z pewnością będą to grube minuty. W poprzedniej kampanii Niemiec zaliczył 28 bramek, obok wcześniej wspomnianego Thompsona najwięcej z Sabres, teraz myślę, że zakręci się koło 40.

JJ jest w formie przed rozpoczęciem sezonu. W sparingach zdobył łącznie 4 trafienia na 3 występy i mam nadzieję, że dzisiaj dołoży cegiełkę do triumfu swojej drużyny. Większa odpowiedzialność, ale i presja ciąży na Niemcu, oby to sprostał.
 
Ostatnia edycja:
deepred 882,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Spróbujemy troszkę ruszyć ten dział. Z jakim skutkiem to nie wiem, ale dobrze by było zobaczyć tu trochę życia.

Idę dzisiaj w Devils, którzy grają na swoich śmieciach z Leafs grającymi b2b. Wczoraj goście oddali aż 48 SOG na bramkę Montembeault i nie strzelili ani jednego gola. Super występ bramkarza Montrealu. Co do bramkarzy, to Woll ma cały czas jakieś problemy zdrowotne, i dzisiaj w klatce będziemy oglądali Dennisa Hildeby, który zaliczy dzisiaj swój debiut w NHL. Jak na debiut to już "stary", 23-letni bramkarz. Leafs włożyli we wczorajsze spotkanie dużo sił, 48 strzałów robi wrażenie, ale w meczach b2b raczej nie ma co się spodziewać wielkiej strzelaniny i dominacji drużyny grającej takie spotkanie. Spodziewam się dzisiaj sporo mniejszej intensywności, Devils zatrudnili Markstroma, który rozegrał bardzo dobry pierwszy mecz przeciwko Sabres w Pradze. Wydaje mi się, że tutaj właśnie doświadczenie bramkarzy może wziąć górę, bo potencjał obydwu ekip jest bardzo podobny. Próbujemy.

Devils OT @1,70 superbet
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 569,1K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
vs

Dallas Stars vs Seattle Kraken
Dallas Stars wygrana @ 1.79
Dallas Stars wygrana (-1.5) @ 2.27

Fortuna

Jeszcze 2 sezony temu regularnie grałem NHL, czasami nawet popisałem coś w tematach z analizami. Ostatni sezon z uwagi na brak czasu odpuściłem całkowicie, ale przez to, że na Viaplay ostatnio wpadłem na mecz Dallas Stars postanowiłem znowu pobawić się z łyżwiarzami. Sezon dopiero się zaczyna, więc głównie swoje typy opieram na dotychczasowych dwóch spotkaniach i przeczuciu jeśli chodzi o przyszłą formę obu zespołów.

Stars mają za sobą bardzo dobry początek sezonu, w którym Jake Oettinger prezentuje się znakomicie, notując jedynie trzy stracone gole na 67 strzałów. W ostatnim meczu bramkarz Dallas zanotował czyste konto przeciwko New York Islanders - akurat oglądałem to spotkanie i zarówno Oettinger jak i obrona Dallas wyglądała bardzo jakościowo. Dallas wyraźną przewagę w bezpośrednich meczach z Kraken, wygrywając ostatnich pięć spotkań na własnym lodowisku przeciwko tej ekipie. Historia tych pojedynków pokazuje, że Stars są w stanie regularnie dominować nad Seattle, strzelając znacznie więcej bramek - praktycznie w każdym wygranym meczu z Seattle pokrywali oni -1.5 handicap.

Kraken mają problem z defensywą, co potwierdza siedem straconych bramek w dwóch meczach. Niepewna forma Philippa Grubauera w bramce (średnia 3,09 goli na mecz) może być istotnym czynnikiem, który pozwoli Dallas na kontrolowanie tempa meczu. W połączeniu z przewagą domowego lodowiska oraz mocną formą Oettingera, Dallas ma wszystkie argumenty, by odnieść zwycięstwo. Dodatkowo Seattle będzie grało drugi mecz wyjazdowy w ciągu dwóch dni.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3998
jaroslav_ 569,1K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
vs

Dallas Stars vs Seattle Kraken
Dallas Stars wygrana @ 1.79
Dallas Stars wygrana (-1.5) @ 2.27
Fortuna

Jeszcze 2 sezony temu regularnie grałem NHL, czasami nawet popisałem coś w tematach z analizami. Ostatni sezon z uwagi na brak czasu odpuściłem całkowicie, ale przez to, że na Viaplay ostatnio wpadłem na mecz Dallas Stars postanowiłem znowu pobawić się z łyżwiarzami. Sezon dopiero się zaczyna, więc głównie swoje typy opieram na dotychczasowych dwóch spotkaniach i przeczuciu jeśli chodzi o przyszłą formę obu zespołów.

Stars mają za sobą bardzo dobry początek sezonu, w którym Jake Oettinger prezentuje się znakomicie, notując jedynie trzy stracone gole na 67 strzałów. W ostatnim meczu bramkarz Dallas zanotował czyste konto przeciwko New York Islanders - akurat oglądałem to spotkanie i zarówno Oettinger jak i obrona Dallas wyglądała bardzo jakościowo. Dallas wyraźną przewagę w bezpośrednich meczach z Kraken, wygrywając ostatnich pięć spotkań na własnym lodowisku przeciwko tej ekipie. Historia tych pojedynków pokazuje, że Stars są w stanie regularnie dominować nad Seattle, strzelając znacznie więcej bramek - praktycznie w każdym wygranym meczu z Seattle pokrywali oni -1.5 handicap.

Kraken mają problem z defensywą, co potwierdza siedem straconych bramek w dwóch meczach. Niepewna forma Philippa Grubauera w bramce (średnia 3,09 goli na mecz) może być istotnym czynnikiem, który pozwoli Dallas na kontrolowanie tempa meczu. W połączeniu z przewagą domowego lodowiska oraz mocną formą Oettingera, Dallas ma wszystkie argumenty, by odnieść zwycięstwo. Dodatkowo Seattle będzie grało drugi mecz wyjazdowy w ciągu dwóch dni.
Kursy poszły do góry. Dzisiaj w bramce Dallas wychodzi Casey DeSmith.
 
sunxl 2,1M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie/NHL
Godzina: 19:00
Spotkanie: New Jersey Devils vs Utah
Typ: Jack Hughes powyżej 1.5 punktu w punktacji kanadyjskiej
Kurs: 2.80🟥
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale:
Analiza:


Ekipa z Newark pragnie w najbliższym czasie wrócić do play-off i tym samym walki o Puchar Stanleya. Niestety poprzednia kampania nie była dobra i tylko 13. pozycja w konferencji wschodniej to potwierdza. Potrzebne były zmiany w drużynie i przede wszystkim oglądamy innego menadżera głównego. Trenerem New Jersey Devils został Sheldon Keefe, a więc szkoleniowiec, który związany był przez wiele lat z Toronto. Najpierw prowadził farmę Marlies, a potem Maple Leafs. Nie spełniał jednak oczekiwań włodarzy i kibiców, dlatego też oglądamy go teraz w innym projekcie.

Gospodarze brali udział w „dwumeczu” w ramach Global Series w Pradze i tam udało się dwukrotnie pokonać Buffalo Sabres. Drugie starcie było zdecydowanie lepsze w wykonaniu zespołu z Prudential Center, ale trzeba było wrócić do amerykańskiej rzeczywistości. Porażka z byłym klubem Sheldona Keefe’a boli, ale rehabilitacja nadeszła bardzo szybko. Wygrana 5:3 z Capitals pozwala myśleć o zbudowaniu serii zwycięstw.

Na początku rozgrywek mocno wyróżnia się Paul Cotter i napastnik ten w poprzednim sezonie reprezentował barwy Vegas Golden Knights. W nowym otoczeniu wykorzystuje swoje szanse i wyrasta na lidera. Stefan Noesen czy Tomas Tatar to kolejne trafne nabytki. Kibice czekają jeszcze na Jacka Hughesa, który nie obudził się jeszcze po wakacjach i na swoim koncie ma dwie asysty zanotowane w jednym z meczów w Pradze. Czy jeden z liderów New Jersey Devils z ostatniej kampanii pokaże klasę na własnej tafli?

Utah to naturalnie nowy projekt na hokejowej mapie i przeniesienie klubu z Arizony do Salt Lake City wyszło jak na razie na dobre. Oczywiście jest to dopiero start rozgrywek, ale w tej chwili możemy pozytywnie wypowiadać się na temat przyjezdnych. Widoczna jest świeżość i chęć gry zawodników i być może taki ruch pozytywnie wpłynie na całą organizację.

Goście do tej pory rozegrali 3 spotkania i wszystkie zostały wygrane. O ile w domowej rywalizacji z Chicago Blackhawks Utah było faworytem, tak w dwóch wyjazdowych starciach z ekipami z Nowego Yorku już nie i jest to wymagające zadanie, aby właśnie w tym mieście sięgnąć po podwójne zwycięstwo. Ofensywa to jest coś, co wyróżnia nowy projekt i tak naprawdę każdy link jest tutaj groźny. Nick Schmaltz, Barrett Hayton, Clayton Keller, Dylan Guenther, czy też Logan Cooley każdy z nich potrafi wziąć ciężar gry na swoje barki i tym samym pokusić się o gola lub asystę.

Z pewnością jest jeszcze wiele do poprawy u przyjezdnych i defensywa to jest coś, na co warto zwrócić uwagę. Średnia traconych bramek wynosi niespełna 4 na mecz i być może Connor Ingram dostanie dzisiaj odpoczynek. Na jego miejsce powinien wskoczyć Karel Vejmelka. Czy ta zamian wpłynie pozytywnie na obronę gości?

Jestem zdania, że New Jersey Devils u siebie mogą pokusić się o zwycięstwo. Aby pokonać rewelację startu sezonu NHL gospodarze potrzebują przebudzenia się liderów z poprzedniego sezonu. Ja zdecydowałem się na dwa punkty Jacka Hughesa.

Tak jak wspomniałem wyżej, do tej pory zanotował dwie asysty i wszystkie one padły w Pradze. Czas się przełamać, a lepszej okazji niż u siebie nie będzie. Jest to napastnik, który wiele widzi na tafli i ma dobre wykończenie akcji. Naturalnie wyjeżdża na lód w najważniejszych momentach jak PP i obok siebie ma takich graczy jak Timo Meier, Jesper Bratt, Nico Hischier, czy też Tomas Tatar, a więc jest komu podawać. Liczę mocno na centra gospodarzy.

Utah zwycięża, ale traci wiele goli i spodziewam się też zmiany w bramce, co pozytywnie powinno wpłynąć na trafienia New Jersey Devils. Mam nadzieję, że faworyci nie zawiodą.
 
Ostatnia edycja:
jaroslav_ 569,1K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
vs

Florida Panthers vs Vancouver Canucks
Florida Panthers wygrana ML @ 1.90
Florida Panthers wygrana @ 2.44
Florida Panthers powyżej 2.5 bramki @ 1.77
STS

W nadchodzącym meczu między Florida Panthers a Vancouver Canucks moim zdaniem faworytem do zwycięstwa są gospodarze z Florydy. Panthers rozpoczęli sezon solidnie, notując bilans 3-2-0 i wygrywając dwa ostatnie spotkania - gdzie pokonali dobrze dysponowanych Bruins na ich lodowisku. Ich ofensywa jest w dobrej formie, zdobywając średnio 3,40 gola na mecz. Szczególnie wyróżnia się Sam Reinhart, który z ośmioma punktami (cztery gole, cztery asysty) jest jednym z liderów punktacji NHL (2 miejsce). Wsparcie od takich graczy jak Sam Bennett czy Anton Lundell sprawia, że atak Panthers jest wszechstronny i trudny do powstrzymania.

Z kolei Vancouver Canucks mają trudny początek sezonu, wciąż szukając pierwszego zwycięstwa z bilansem 0-1-2. Wydaje się, że ofensywa Canucks nie może znaleźć rytmu, do tej pory tylko ich otwarcie sezonu, pomimo porażki, skończyło się solidną zaliczką 5 bramek - dwa kolejne starcia to 2 i 1 bramka. Dodatkowo, defensywa Canucks pozwala przeciwnikom na sporo bo tracą średnio 4,00 gole na mecz. Problemy w bramce potęguje kontuzja podstawowego bramkarza Thatchera Demko, który nabawił się kontuzji w zeszłym sezonie.

Biorąc pod uwagę formę obu zespołów, przewagę własnego lodowiska oraz skuteczność ofensywną Panthers, liczę na ich zwycięstwo w tym spotkaniu. Wydaje mi się, że roszady w składzie jakie miały miejsce nie wpłynęły mocno na ekipę z Florydy i po wygraniu Stanley Cup - wciąż pozostają jedną z lepszych ekip w NHL.
 
Do góry Bottom