>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2022/2023

Status
Zamknięty.
A 628

Abunio

Użytkownik
Witam, Teraz podam typ bo niecała godzinka do meczu to może ktoś skorzysta a kiedyś przy okazji napiszę o sobie coś więcej
Mecz Carolina - Boston mój typ to Boston over 2,5 bramki kurs na to 1,74 w stsie. Dlaczego tak skoro Boston przegrał ostatnie aż 6 spotkań w Karolinie i w żadnym z tych spotkań nie zdobył powyżej 2 goli.
Właśnie choćby dlatego, że teraz są w szczytowej formie a poza tym mieli 6 godzin więcej na odpoczynek i w dodatku oni nie zagrali na maxa z Tampą w odwrotności do Caroliny w meczu z Toronto , oglądałem oba spotkania.
 
Ostatnio zmieniony przez ranczo0123:
Otrzymane punkty reputacji: +538
FNM99 691,1K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Wczoraj wymęczone typy, ale najważniejsze, że na zielono. Dzisiejszej nocy wpadły mi w oko dwa spotkania, do których postaram się dobrać coś ciekawego. Kursy według Fortuna.

1. Buffalo Sabres vs Montreal Canadiens: Tage Thompson (Buffalo Sabres) powyżej 0.5 goli w meczu (ML) Kurs: 2.20 // Niestety, mecz bez udziału Thompsona, Wynik 3:4 po rz. karnych

// Pojawiła się informacja, że Thompson może jednak nie zagrać w związku z urazem w przedostatnim meczu przeciwko Devils. W ostatnim meczu zagrał, także jestem dobrej myśli, że i tym razem wyjedzie na lód.

Sabres zaczęli wreszcie punktować, lecz najprawdopodobniej w fazie pucharowej ich nie zobaczymy. Ich rywalami będą Canadiens, którzy o nic już nie grają, ale za darmo punktów gospodarzom nie oddadzą. Bramek, szczególnie ze strony Sabres, zabraknąć nie powinno, a najskuteczniejszym graczem ekipy z Buffalo jest Tage Thompson, który na ten moment ma 44 gole w 72 rozegranych meczach. Myślę, że Canadiens są dobrym rywalem, aby Thompson wpisał się chociaż raz na listę strzelców. Posiada niesamowite wykończenie gry w PP, bardzo mocne strzały, ale potrafi również w pojedynkę stworzyć i skutecznie zakończyć akcję na tercji przeciwnika. Podsumowując, liczę na co najmniej jedno trafienie Amerykanina, które w tym przypadku wydaje się mi mocno prawdopodobne.

2. Ottawa Senators vs Florida Panthers: Ottawa Senators wygra mecz (ML) Kurs: 2.15 // Wynik 5:2

W tym meczu będziemy świadkami całkiem ciekawego pojedynku. Zarówno Senators, jak i Panthers walczą o awans do fazy play-off i obie strony zrobią wszystko, aby po meczu to na ich konto trafiły dwa oczka. Bukmacherzy wskazują na przyjezdnych jako faworytów tego meczu, którzy "na papierze" zdają się być zespołem lepszym, ja stanę natomiast po stronie gospodarzy. Senators forma w kratkę, choć na własnym terenie grają na prawdę solidnie. W ostatnim meczu w Ottawie miejscowi pokonali Lightning aż 7:2, którzy to radzą sobie znacznie lepiej w tym sezonie od nadchodzących rywali gospodarzy. Jeżeli chodzi o gości, ostatnie trzy mecze przegrane już po regulaminowym czasie. Co prawda mieli bardzo napięty harmonogram i dość ciężkich rywali, ale Senators również do takich można zaliczyć, szczególnie gdy mecz odbędzie się w stolicy Kanady. Nie jest to prosty wybór, aby wytypować potencjalnego zwycięzcę, ale ja poszukam tutaj kompletu punktów po stronie Senators, podpierając się o ewentualną dogrywkę bądź rzuty karne, jeżeli zajdzie taka potrzeba.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2187
FNM99 691,1K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Na dziś przygotowałem ponownie dwa typy, skupiając się na liczbie goli w meczach. Kursy według Fortuna.

1. NY Rangers vs Columbus Blue Jackets: Powyżej 6.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.05 // Wynik 6:2

W tym meczu zobaczymy pojedynek Rangers, którzy na własnym terenie podejmą ekipę Blue Jackets. Znacznym faworytem w tym starciu są gospodarze, choć goście w ostatnim czasie lubią zaskoczyć swoich rywali i urwać im punkty. Rangers są drużyną, która nie traci wiele goli, ale postrzelać już lubi i to sporo. Natomiast Blue Jackets są wręcz odwrotnością gospodarzy. Ponadto, goście ostatnio przynoszą swoją obecnością wysokie rezultaty końcowe. Na 10 ostatnich meczów Blue Jackets, aż w 9 padło co najmniej siedem goli po 60' gry. Co najciekawsze, jeżeli spojrzymy na 5 ostatnich pojedynków gości, to łącznie padło w nich aż 50 bramek w regulaminowym czasie gry, co daje średnio kosmiczną sumę 10 trafień na mecz. Myślę, że tym razem również będziemy świadkami wielu goli, a ja liczę na minimum 7 bramek po regulaminowym czasie.

2. Calgary Flames vs LA Kings: Powyżej 6.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.20 // Wynik 2:1... 3 gole po 1. tercji, a potem już bez gola w meczu

Moim zdaniem bukmacherzy zdecydowanie przesadzili z tak wysokim kursem, jak na linię siedmiu bramek. Jest to pojedynek pomiędzy dwoma overowymi ekipami. W tym sezonie zmierzyły się już trzykrotnie, gdzie padło łącznie 27 goli, co daje średnio aż 9 trafień na jeden mecz. Ostatni z tych pojedynków rozegrany został tydzień temu, a spotkanie zakończyło się wynikiem 8:2 na korzyść Kings. Pomimo tego, to Flames są nieznacznymi faworytami nadchodzącego meczu, ja oceniłbym to starcie jako typowe 50/50, bez jakiegokolwiek faworyta. Obie strony zdecydowanie stać, aby nawet samemu zamknąć ten typ, solidne linie ofensywne i świetnie zawodnicy. Flames niedawno wbili 7 goli w meczu przeciwko Knights, goście aż 19 bramek w trzech ostatnich spotkaniach, ciężko więc spodziewać się czegoś innego niż wysoki wynik. Podsumowując, uważam że goli w tym starciu nie zabraknie, dlatego poszukam co najmniej siedmiu trafień już w regulaminowym czasie gry.
 
Ostatnia edycja:
FNM99 691,1K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Sporo meczów tej nocy, ja podrzucę dwa typy ode mnie. Kursy według Fortuna.

1. Montreal Canadiens vs Florida Panthers: Florida Panthers wygra mecz (RT) Kurs: 1.80 // Wynik 2:5

Bardzo ważne spotkanie dla przyjezdnych. Panthers walczą cały czas o dziką kartę, która da im awans do fazy play-off. Gospodarze grają bez presji, w pucharach już nie zagrają, także jeśli przegrają nic się nie stanie. Goście przełamali serię porażek w ostatnim meczu przeciwko Leafs, z Canadiens powinno pójść znacznie łatwiej. Panthers trzykrotnie bardzo pewnie wygrywali z Canadiens w tym sezonie po regulaminowym czasie gry, dlatego myślę, że podobny rezultat zobaczymy i po tym starciu.

2. Ottawa Senators vs Philadelphia Flyers: Ottawa Senators wygra mecz (RT) Kurs: 1.90 // Ten mecz to był jeden wielki żart... brak słów. Wynik 5:4 po OT, pomimo prowadzenia w 3. tercji 4:1 i 75467643 100% sytuacji Senators do zdobycia gola. Strzały 46:11, aż się odechciewa czegokolwiek

W tym meczu praktycznie ten sam scenariusz co wyżej. Różnica polega na tym, że Senators mają mniejsze szanse na awans niż Panthers, ale gospodarze będą zdecydowanie walczyć. Flyers wyglądają ostatnio solidnie, cztery wygrane z rzędu, ale o fazie pucharowej już mogą tylko pomarzyć. Senators po prostu muszą to spotkanie wygrać i zgarnąć komplet punktów, motywacja będzie więc u nich ogromna. Dodatkowo mecz będzie rozegrany w Ottawie, co również jest plusem, ponieważ Senators na własnym terenie mają świetne rezultaty. Ponownie poszukam więc wygranej już po 60' spotkania, mając nadzieję, że dwa oczka trafią na konto gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1111
FNM99 691,1K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Nowy miesiąc, także pasuje go dobrze zacząć. Podrzucę dwa typy na dzisiejsze mecze i do tego dwa na noc. Kursy według Fortuna.

1. Nashville Predators vs St. Louis Blues: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.65

W tym meczu typowanie liczby goli na pierwszy rzut oka wydaje się być słabym pomysłem, co spowodowane jest udziałem Predators w tym starciu. Jednak z drugiej strony jest zespół Blues, który to swoją obecnością przynosi bardzo wysokie wyniki, szczególnie w ostatnim czasie. Predators cały czas walczą o play-off'y i wątpię, aby nie próbowali od samego początku skupiać się bardziej na ofensywie niż na bronieniu, co mam nadzieję przyniesie otwarty pojedynek. Blues lubią grać "no defense" i powinno im dzisiejsze spotkanie pasować. Myślę, że całkiem ciekawe starcie, ciężko powiedzieć kto ma większe szanse na wygraną, ale to gospodarzom powinno bardziej zależeć, aby po tym meczu zjechać z lodu z kompletem punktów. Ja poszukam tutaj co najmniej 6 trafień po regulaminowym czasie, co wydaje mi się dość prawdopodobne w tym przypadku.

2. Pittsburgh Penguins vs Boston Bruins: Boston Bruins wygra mecz (ML) Kurs: 1.80

Drugie spotkanie dzisiejszego wieczoru, a w nim pojedynek Penguins, którzy na własnym terenie będą gościć lidera rozgrywek. Gospodarze na dobrej drodze do awansu do fazy pucharowej, choć Panthers depczą im po piętach. Zwycięstwo Penguins w tym meczu znacznie przybliżyło by ich do dalszej walki o Puchar Stanleya, ale z rywalem takim jak Bruins o dwa punkty trzeba się bardzo mocno postarać. Goście co prawda zagrają bez żadnej presji o rezultat, ale pomimo tego i tak moim zdaniem powinni to spotkanie wygrać. Myślę, że o mocnych stronach przyjezdnych ma sensu się rozpisywać, wystarczy spojrzeć na ich dotychczasowe rezultaty w tym sezonie. Biorąc pod uwagę powyższe, poszukam tutaj końcowego zwycięstwa Bruins, podpierając się o ewentualną dogrywkę, bądź rzuty karne.

3. Colorado Avalanche vs Dallas Stars: Dallas Stars powyżej 0.5 goli zdobytych podczas gry w przewadze (ML) Kurs: 1.95

Stars zagrają b2b na terenie Avalanche. Ciężko wskazać faworyta meczu, bukmacherzy są nieznacznie po stronie gospodarzy. Przechodząc od razu do typu, Avs dość przeciętnie idzie bronienie w osłabieniu. Ich rywale grają natomiast bardzo dobrze, a przede wszystkim bardzo skutecznie w przewagach. Stars mają świetnych ludzi do kończenia takich sytuacji, przytaczając chociażby Robertsona. Lekkie obawy można mieć do do liczby kar w tym meczu, ale myślę, że kilka szans wystarczy przyjezdnym, aby co najmniej raz w meczu umieścić krążek w bramce rywali.

4. Arizona Coyotes vs San Jose Sharks: Clayton Keller powyżej 0.5 goli w meczu (ML) Kurs: 2.45

Na koniec pod lupę wezmę pojedynek pomiędzy Coyotes i Sharks, a konkretniej poczynania najskuteczniejszego zawodnika gospodarzy w tym sezonie - Claytona Kellera. Goście po bardzo słabym okresie wreszcie się przełamali i wygrali dwa ostatnie spotkania. Tym razem liczę na przełamanie Coyotes, którzy przegrali sześć ostatnich meczów, ale nie mieli oni łatwych rywali, a ich gra wyglądała przyzwoicie. Przechodząc do typu, liczę na co najmniej jednego gola Kellera, który bez wątpienia jest wyjątkowym graczem o wybitnych indywidualnych umiejętnościach. Potrafi z niczego stworzyć okazję na strzelenie bramki, o czym świadczy chociażby jego niesamowite trafienie przeciwko Avalanche sprzed kilku dni. Wydaje mi się, że to gospodarze zdominują to starcie, a ponadto liczę, że aktywny udział weźmie w tym Clayton Keller, wpisując się minimum raz na listę strzelców.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2480
A 628

Abunio

Użytkownik
Witam Piszę krótko bo jestem w trakcie oglądania Bostonu zaraz 3 tercja ale dla tych co szukają typu na dzisiejszą noc proponuję mecz Seattle z Los Angeles i mój typ to:
Los Angeles liczba goli 3 z kursem 2.03. Uważam, że jest to jak najbardziej realny typ gdyż goście w ostatnich dwóch spotkaniach troszkę odpuścili z golami więc trzeci
mecz poniżej 3 bramek im się nie powinien zdarzyć. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - New York Islanders
Typ: remis
Kurs: 4,40
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Faworytem tego spotkania są gospodarze, ale moim zdaniem goście mocno się postawią. Gracze New York Islanders są bardziej zmotywowani od Tampy, gdyż w dalszym ciągu nie są pewni udziału w playoffach i każdy punkt jest dla nich na wagę złota. Tampa Bay Lightning mają już pewne playoffy i tak prawdę powiedziawszy nie mają już za bardzo o co walczyć. Tampę w pierwszej rundzie playoffs czeka potyczka z Toronto Maple Leafs. Tampa do Toronto traci cztery punkty, a dodatkowo ma dwa rozegrane mecze więcej, więc raczej nie ma już szans na to, żeby przegonić swojego rywala z dywizji. New York Islanders na cztery ostatnie mecze dwa z nich zremisowali. Dwa ostatnie wyjazdowe mecze New York Islanders to remisy. Moim zdaniem będzie to zacięte spotkanie i widzę tutaj spore szanse na remis.
 
Ostatnia edycja:
FNM99 691,1K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dzisiaj podobnie jak wczoraj, dwa typy na wieczór + dwa na noc, lecz trochę ryzykowniej. Mam nadzieję, że tym razem pójdzie troszkę lepiej. Kursy według Fortuna.

1. Washington Capitals vs NY Rangers: Powyżej 6.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.45 // Wynik 2:5

Kursy na liczbę goli nie wskazują, aby padło w tym meczu wiele bramek. Ja pomimo wszystko spróbuję zagrać over, ponieważ widzę tutaj spory potencjał na trafienia z obu stron. Gra ofensywna zarówno gospodarzy, jak i gości stoi na solidnym poziomie. Patrząc na dwa bezpośrednie pojedynki tych ekip w bieżącym roku ciężko powiedzieć jak potoczy się to spotkanie. Jednak co najbardziej powinno interesować, to fakt, iż w tych dwóch bezpośrednich starciach padło łącznie 17 goli i spodziewam się, że ponownie będziemy świadkami dobrej skuteczności w ofensywie. Biorąc pod uwagę powyższe, poszukam tutaj łącznie co najmniej siedmiu trafień już w regulaminowym czasie gry.

2. St. Louis Blues vs Boston Bruins: Boston Bruins wygra mecz + Bruins powyżej 3.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.05 // Wynik 3:4 po rz. karnych

Obie ekipy zagrają b2b. Blues w trochę gorszych nastrojach niż ich nadchodzący rywale, ponieważ ulegli wczoraj Predators aż 6:1, a co najważniejsze wyglądali oni bardzo miernie pod względem poziomu gry. Bruins z lekkimi problemami, ale już po 60' meczu sięgnęli po komplet punktów w meczu przeciwko Penguins. Pod praktycznie każdym względem goście są lepsi od Blues i ciężko spodziewać się jakiegokolwiek innego rezultatu niż wygrana Bruins. Nie rozpisując się zbytnio, stawiam tutaj na dominację przyjezdnych, dorzucając do ich potencjalnej wygranej minimum 4 trafienia w meczu ekipy z Bostonu.

3. Pittsburgh Penguins vs Philadelphia Flyers: Pittsburgh Penguins wygra mecz + handicap: Penguins (-1.5) (RT) Kurs: 2.00 // Wynik 4:2

Niesamowity ścisk w walce o dzikie karty w Konferencji Wschodniej. Jedną z ekip biorącej udział w tym wyścigu są Penguins, którzy w nadchodzącym spotkaniu muszą zrobić wszystko, aby nie zgubić punktów z rywalem takim jak Flyers. Obie drużyny będą grać b2b, goście przegrali z Sabres, natomiast gospodarze ulegli Bruins. Motywacja Penguins będzie ogromna, presja o rezultat również, ale tak doświadczony zespół powinien sobie z tym poradzić. Gospodarze wyglądają na lodzie obecnie solidnie, tak więc poszukam tutaj ich wygranej już po regulaminowym czasie, dorzucając do typu lekki handicap, ponieważ liczę na pewne zwycięstwo ekipy Crosby'ego.

4. Winnipeg Jets vs NJ Devils: NJ Devils wygra mecz (RT) Kurs: 2.55 // Wynik 6:1

Na koniec dość ciekawy i według bukmacherów bardzo wyrównany pojedynek. Do Winnipeg zawita młody zespół Devils, aby zmierzyć się z miejscowymi Jets. Oczywiście to gospodarze mają lepszy powód, aby wygrać ten mecz, ponieważ w dalszym ciągu walczą o fazę pucharową, jednak ja stanę tutaj po stronie przyjezdnych. Jets po dwóch fatalnych porażkach wrócili do gry wygrywając z Red Wings 6:2, jednak Devils są o półkę wyżej od graczy z Detroit. Goście w niezłej formie i do play-off'ów taki poziom gry powinni starać się utrzymać. Ogólnie mało kto się spodziewał przed sezonem, że te ekipy będzie można zobaczyć również po etapie zasadniczym rozgrywek, dlatego nie jest łatwo wybrać faworyta pomiędzy nimi. Jednak na mnie lepsze wrażenie swoją grą zrobili Devils, co również przełożyło się na solidniejsze rezultaty. Mam nadzieję, że w tym starciu to goście sięgną po komplet punktów, dlatego poszukam ich zwycięstwa bez potrzeby rozgrywania dogrywki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +197
FNM99 691,1K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: New Jersey Devils - Pittsburgh Penguins
Typ: Pittsburgh Penguins wygra mecz + poniżej 6.5 goli w meczu (RT)
Kurs: 5.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Trwa faza końcowa sezonu zasadniczego. Tej nocy zobaczymy między innymi mecz pomiędzy Devils i Penguins. Gospodarze już mają zapewniony awans do fazy play-off, natomiast goście cały czas toczą zaciętą walkę o dziką kartę. Ostatni mecz Devils pokazał, że nie będą oni za wszelką cenę walczyć o punkty, które nie są już im do niczego potrzebne. Oczywiście nie wyjadą na lód tylko po to żeby zebrać lanie od rywali i fajrant, ale motywacja i parcie na wynik na pewno jest większa po stronie przyjezdnych. Penguins muszą w tym pojedynku powalczyć o jakieś punkty, a nie wykluczone, że po spotkaniu będą mogli cieszyć się nawet z kompletu oczek. Jest to starcie młodego zespołu z już bardzo doświadczoną ekipą Crosby'ego i moim zdaniem warto tutaj rozważyć wygraną gości. Dodatkowo do podbicia kursu dorzucam under na maksymalnie sześć trafień w tym meczu. Typ dość ryzykowny, co widać po kursie, ale uważam, że jest to jak najbardziej możliwy scenariusz tego spotkania.
 
Ostatnia edycja:
FNM99 691,1K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
  • Najlepsze analizy kwietnia 2023 (1. miejsce)
  • #310
Aż 14 meczów zobaczymy najbliższej nocy w NHL. Jest z czego wybierać, więc postaram się podać sześć propozycji z mojej strony, tworząc tym samym trzy kupony. Kursy standardowo według Fortuna.

1. Detroit Red Wings vs Buffalo Sabres: Tage Thompson (Buffalo Sabres) powyżej 0.5 goli w meczu (ML) Kurs: 2.20 // Wynik 6:7 po SO, Thompson z golem już w 5'

Thompson wrócił do gry po kontuzji zaliczając jedynie asystę w spotkaniu przeciwko Panthers. Jest to najlepszy strzelec Sabres w tym sezonie i zapewne poszuka w nadchodzącym starciu trafienia do bramki rywali. Red Wings ostatnio robią niezłe wyniki, ale defensywa nie jest ich mocną stroną, czego zdecydowanie nie można powiedzieć o ofensywie ekipy z Buffalo. Myślę, że na kilka goli przyjezdnych możemy liczyć w tym pojedynku, a ja mam nadzieję, że minimum raz to Tage Thompson pokona bramkarza gospodarzy.

2. Florida Panthers vs Ottawa Senators: Powyżej 1.5 goli w meczu zdobytych podczas gry w przewadze (ML) Kurs: 1.85 // Wynik 7:2, ogromna liczba kar i łącznie trzy gole w PP

Jedno z ciekawszych spotkań tej nocy. Bratobójczy pojedynek, w którym tym razem to Panthers muszą zdobyć punkty, ponieważ cały czas toczą walkę o awans z Penguins. Myślę, że będzie to bardzo zacięty mecz i kar będzie mnóstwo z obu stron. Obie ekipy potrafią nieźle rozgrywać przewagi i niekoniecznie najlepiej bronić osłabienia. W ich ostatnim bezpośrednim pojedynku padł wynik 5:2 na korzyść ekipy z Ottawy, a trzy gole zdobyte zostały w PP. Liczę na przyzwoitą skuteczność i tym razem, co da przynajmniej dwie bramki podczas gry w przewadze.

Łączny kurs: 4.00


3. Montreal Canadiens vs Washington Capitals: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.55
// Wynik 6:2

Obie ekipy w tym roku bez dalszej walki w fazie pucharowej. Pomimo tego uważam, że bramek w tym meczu zabraknąć nie powinno, ponieważ zestawienia tych zespołów w bezpośrednich meczach bardzo często kończyło się wysokimi wynikami. Są to dwie drużyny, które szczycą się bardziej atutami ofensywnymi niż defensywnymi, dlatego spodziewam się otwartego spotkania i trafień z obu stron, licząc na co najmniej sześć goli w regulaminowym czasie gry.

4. Pittsburgh Penguins vs Minnesota Wild: Pittsburgh Penguins wygra mecz (ML) Kurs: 1.75 // Wynik 4:1

W tym meczu pod ścianą jest ekipa gospodarzy, która tak jak wspomniałem wyżej, toczy bój o dziką kartę z Panthers. W ostatnim meczu Penguins polegli i teraz margines błędu jest bardzo mały. Wild w dalszym ciągu bez kompletnego składu, gdzie najbardziej brakuje Kirilla Kaprizova. Goście już z zapewnionym awansem, także nie będą grać z wielką presją na rezultat tego starcia, dlatego widzę tutaj sporą szansę na komplet punktów Penguins. Poszukam więc końcowej wygranej gospodarzy, podpierając się o ewentualną dogrywkę, bądź rzuty karne.

Łączny kurs: 2.70


5. St. Louis Blues vs NY Rangers: NY Rangers powyżej 0.5 goli w meczu zdobytych podczas gry w przewadze (ML) Kurs: 1.65
// Wynik 3:2 po OT, tylko dwie kary Blues, ale Rangers z dwoma trafieniami w PP

Rangers świetnie radzą sobie w przewagach, Blues niezbyt skutecznie zbijają kary. Linia gości do gry w PP jest bardzo potężna i na prawdę ciężko broni się osłabienia przeciwko nim. Przyjezdni zagrają b2b po rozbiciu ekipy Lightning aż 6:3, teraz powinno pójść znacznie prościej, choć gospodarze lubią zaskakiwać i urywać punkty mocniejszym rywalom. Myślę, że kilka przewinień zobaczymy po stronie Blues i wydaje mi się, że to powinno wystarczyć zespołowi z Nowego Jorku na trafienie co najmniej raz do siatki gospodarzy podczas gry z przewagą zawodnika.

6. San Jose Sharks vs Colorado Avalanche: Colorado Avalanche wygra mecz (RT) Kurs: 1.75 // Wynik 2:6

Powtórka sprzed kilku dni, ponownie do San Jose zawitają broniący tytułu Avalanche. Ostatnio mieliśmy lekką niespodziankę i Avs wygrali dopiero po dogrywce. Tym razem spodziewam się, że goście po komplet punktów sięgną już po regulaminowym czasie. Avalanche obecnie z 98 punktami na swoim koncie, dlatego jest to niezła okazja, aby przebić trzycyfrową granicę oczek. Różnica potencjału w tych drużynach jest znacząca i widać to najlepiej po ich rezultatach w tym sezonie, a warto przypomnieć, że Avalanche mieli spore kłopoty z kontuzjami przez dość długi okres. Podsumowując, uważam że to przyjezdni będą dominować w tym starciu, co przełoży się na ich zwycięstwo już po 60' meczu.

Łączny kurs: 2.90
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5853
FNM99 691,1K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Przed nami komplet 16 meczów w jednej kolejce. Spotkania zaczynają się już dziś wieczorem. Zaproponuję ponownie sześć typów, które podzielę na trzy kupony. Ostatnio taki format się sprawdził, więc teraz liczę na podobny rezultat. Kursy według Fortuna.

1. Detroit Red Wings vs Pittsburgh Penguins: Pittsburgh Penguins wygra mecz (ML) Kurs: 1.60 // Wynik 1:5

Penguins w dalszej walce o awans do fazy play-off. Ostatnio wspomniałem tylko o wyścigu z Panthers, ale z głowy wyleciała mi ekipa Islanders, która to również będzie próbować przejść dalej. Któraś z tych trzech drużyn zakończy sezon na fazie zasadniczej, ale przejdźmy do analizowanego meczu. Red Wings w ostatnim czasie grają bardzo solidny hokej i goście nie będą mieli spacerku po punkty. Jednak Penguins po prostu nie mogą sobie pozwolić na tym etapie na zdobycie mniej niż dwóch oczek. Motywacja ze strony przyjezdnych będzie bardzo duża i łącząc to z faktem, że jest to doświadczony zespół nie sądzę, aby zjadła ich presja. Biorąc pod uwagę powyższe, poszukam tutaj końcowej wygranej Penguins, podpierając się o ewentualną dogrywkę, bądź rzuty karne.

2. Dallas Stars vs Vegas Golden Knights: Dallas Stars powyżej 0.5 goli w meczu zdobytych podczas gry w przewadze (ML) Kurs: 1.70 // Wynik 2:1 po SO, niestety tylko dwie gry w PP gospodarzy i nie udało się zdobyć wtedy gola

W tym meczu skupię się na znakomitej grze z przewagą zawodnika gospodarzy. Stars bardzo mocni w tym aspekcie i mają świetną linię graczy na takie okazje. W tym meczu prawdopodobnie nie zagra Hintz, ale nadal jest chociażby Robertson, czy też świetnie prezentujący się ostatnio Pavelski. Jeżeli chodzi o Knights to są w tej dolnej połowie drużyn pod względem efektywnego zbijania kar. Problemem jaki może się tutaj ewentualnie pojawić to brak przewinień ze strony przyjezdnych, ale mocno liczę na chociaż kilka kar, a wtedy gospodarze powinni minimum raz skutecznie zakończyć PP.

Łączny kurs: 2.70


3. Arizona Coyotes vs Anaheim Ducks: Clayton Keller (Arizona Coyotes) powyżej 0.5 goli w meczu (ML) Kurs: 2.50
// Wynik 5:4 po OT, jedna bramka Kellera

Pojedynek "na szczycie", a konkretniej pomiędzy drużynami, które przegrały swoich dziewięć ostatnich spotkań. Teraz ktoś przerwie tę passę, ale myślę, że nie ma sensu szukać tutaj potencjalnego zwycięzcy. Pójdę natomiast w stronę możliwości jakie będzie miał przed sobą Clayton Keller. Ducks są świetnym rywalem, aby skrzydłowy Coyotes mógł co najmniej kilkukrotnie sprawdzić bramkarza przyjezdnych i uważam, że minimum jedna próba zakończy się powodzeniem.

4. Washington Capitals vs Florida Panthers: Florida Panthers wygra mecz (ML) Kurs: 1.60 // Wynik 2:4

Ten sezon dla Capitals wkrótce się zakończy, nie był to dla nich dobry rok i gra nie wyglądała tak jak być powinno. Teraz staną do walki przeciwko Panthers, którzy jeszcze cały czas są w grze o fazę pucharową. Ciężkie zadanie przed przyjezdnymi, lecz nie chodzi o mecz z Capitals, ale o ich dwa następne z Leafs i Hurricanes. Dlatego, jeżeli Panthers chcą awansować to w Waszyngtonie muszą zdobyć komplet punktów, ponieważ później zdecydowanie nie będzie prościej. Capitals pięć ostatnich meczów przegrali, pojawiły się teraz również kontuzje. Panthers pięć ostatnich meczów wygrali i wszystko wskazuje na to, że obejdzie się w tym pojedynku bez niespodzianki i to goście wygrają to starcie.

Łączny kurs: 4.00


5. Boston Bruins vs NJ Devils: Boston Bruins powyżej 2.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.60
// Wynik 2:1

W tym meczu zobaczymy pojedynek dwóch mocnych w obecnym sezonie drużyn. Bruins bez wątpienia są faworytem tegorocznych play-off'ów, teraz walczą o rekordy w etapie zasadniczym. Nie można oczywiście lekceważyć Devils, ponieważ grają bardzo solidnie i nie byłoby to niespodzianką, gdyby wygrali nadchodzące spotkanie. Ja poszukam tutaj minimum trzech trafień gospodarzy w regulaminowym czasie gry. Nie jest to wysoka granica jak na tak mocny zespół i wydaje mi się, że bez większych problemów powinni tę linię przekroczyć. Liczę na przyzwoitą skuteczność Bruins, w szczególności na Davida Pastrnaka, który to jest na dobrej drodze przekroczenia 60 goli w tym sezonie.

6. Los Angeles Kings vs Colorado Avalanche: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.65 // Wynik 3:4

Ponownie jak wyżej zestawienie dwóch mocnych ekip. Tym razem poszukam overu na łączną liczbę goli w meczu. Zarówno Kings, jak i Avalanche są zespołami, które stać na zwycięstwo w tym starciu, a na pewno na kilka trafień ze swojej strony. Bezpośrednie spotkania tych ekip przynoszą wysokie wyniki, dlatego powinno być tak i tym razem. Ofensywna gra Kings stoi na wysokim poziomie, podobnie jak Avs, którzy są napędzani z przodu takimi gwiazdami jak Nathan MacKinnon, czy też Mikko Rantanen. Szykuje się ciekawe widowisko, a ja mocno liczę, że nie obejdzie się bez wielu goli w tym starciu.

Łączny kurs: 2.60
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +377
K 3K

krimer33

Użytkownik
Przed nami komplet 16 meczów w jednej kolejce. Spotkania zaczynają się już dziś wieczorem. Zaproponuję ponownie sześć typów, które podzielę na trzy kupony. Ostatnio taki format się sprawdził, więc teraz liczę na podobny rezultat. Kursy według Fortuna.

1. Detroit Red Wings vs Pittsburgh Penguins: Pittsburgh Penguins wygra mecz (ML) Kurs: 1.60

Penguins w dalszej walce o awans do fazy play-off. Ostatnio wspomniałem tylko o wyścigu z Panthers, ale z głowy wyleciała mi ekipa Islanders, która to również będzie próbować przejść dalej. Któraś z tych trzech drużyn zakończy sezon na fazie zasadniczej, ale przejdźmy do analizowanego meczu. Red Wings w ostatnim czasie grają bardzo solidny hokej i goście nie będą mieli spacerku po punkty. Jednak Penguins po prostu nie mogą sobie pozwolić na tym etapie na zdobycie mniej niż dwóch oczek. Motywacja ze strony przyjezdnych będzie bardzo duża i łącząc to z faktem, że jest to doświadczony zespół nie sądzę, aby zjadła ich presja. Biorąc pod uwagę powyższe, poszukam tutaj końcowej wygranej Penguins, podpierając się o ewentualną dogrywkę, bądź rzuty karne.

2. Dallas Stars vs Vegas Golden Knights: Dallas Stars powyżej 0.5 goli w meczu zdobytych podczas gry w przewadze (ML) Kurs: 1.70

W tym meczu skupię się na znakomitej grze z przewagą zawodnika gospodarzy. Stars bardzo mocni w tym aspekcie i mają świetną linię graczy na takie okazje. W tym meczu prawdopodobnie nie zagra Hintz, ale nadal jest chociażby Robertson, czy też świetnie prezentujący się ostatnio Pavelski. Jeżeli chodzi o Knights to są w tej dolnej połowie drużyn pod względem efektywnego zbijania kar. Problemem jaki może się tutaj ewentualnie pojawić to brak przewinień ze strony przyjezdnych, ale mocno liczę na chociaż kilka kar, a wtedy gospodarze powinni minimum raz skutecznie zakończyć PP.

Łączny kurs: 2.70


3. Arizona Coyotes vs Anaheim Ducks: Clayton Keller (Arizona Coyotes) powyżej 0.5 goli w meczu (ML) Kurs: 2.50


Pojedynek "na szczycie", a konkretniej pomiędzy drużynami, które przegrały swoich dziewięć ostatnich spotkań. Teraz ktoś przerwie tę passę, ale myślę, że nie ma sensu szukać tutaj potencjalnego zwycięzcy. Pójdę natomiast w stronę możliwości jakie będzie miał przed sobą Clayton Keller. Ducks są świetnym rywalem, aby skrzydłowy Coyotes mógł co najmniej kilkukrotnie sprawdzić bramkarza przyjezdnych i uważam, że minimum jedna próba zakończy się powodzeniem.

4. Washington Capitals vs Florida Panthers: Florida Panthers wygra mecz (ML) Kurs: 1.60

Ten sezon dla Capitals wkrótce się zakończy, nie był to dla nich dobry rok i gra nie wyglądała tak jak być powinno. Teraz staną do walki przeciwko Panthers, którzy jeszcze cały czas są w grze o fazę pucharową. Ciężkie zadanie przed przyjezdnymi, lecz nie chodzi o mecz z Capitals, ale o ich dwa następne z Leafs i Hurricanes. Dlatego, jeżeli Panthers chcą awansować to w Waszyngtonie muszą zdobyć komplet punktów, ponieważ później zdecydowanie nie będzie prościej. Capitals pięć ostatnich meczów przegrali, pojawiły się teraz również kontuzje. Panthers pięć ostatnich meczów wygrali i wszystko wskazuje na to, że obejdzie się w tym pojedynku bez niespodzianki i to goście wygrają to starcie.

Łączny kurs: 4.00


5. Boston Bruins vs NJ Devils: Boston Bruins powyżej 2.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.60


W tym meczu zobaczymy pojedynek dwóch mocnych w obecnym sezonie drużyn. Bruins bez wątpienia są faworytem tegorocznych play-off'ów, teraz walczą o rekordy w etapie zasadniczym. Nie można oczywiście lekceważyć Devils, ponieważ grają bardzo solidnie i nie byłoby to niespodzianką, gdyby wygrali nadchodzące spotkanie. Ja poszukam tutaj minimum trzech trafień gospodarzy w regulaminowym czasie gry. Nie jest to wysoka granica jak na tak mocny zespół i wydaje mi się, że bez większych problemów powinni tę linię przekroczyć. Liczę na przyzwoitą skuteczność Bruins, w szczególności na Davida Pastrnaka, który to jest na dobrej drodze przekroczenia 60 goli w tym sezonie.

6. Los Angeles Kings vs Colorado Avalanche: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.65

Ponownie jak wyżej zestawienie dwóch mocnych ekip. Tym razem poszukam overu na łączną liczbę goli w meczu. Zarówno Kings, jak i Avalanche są zespołami, które stać na zwycięstwo w tym starciu, a na pewno na kilka trafień ze swojej strony. Bezpośrednie spotkania tych ekip przynoszą wysokie wyniki, dlatego powinno być tak i tym razem. Ofensywna gra Kings stoi na wysokim poziomie, podobnie jak Avs, którzy są napędzani z przodu takimi gwiazdami jak Nathan MacKinnon, czy też Mikko Rantanen. Szykuje się ciekawe widowisko, a ja mocno liczę, że nie obejdzie się bez wielu goli w tym starciu.

Łączny kurs: 2.60
Boston powinien Ci wejsc, gol na 3-1 trzy sekundy przed koncem i idioci z gwizdkami slepi.
Krazek na 100% przekroczyl linie bramkowa co pokazaly powtorki po meczu.
 
FNM99 691,1K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Boston powinien Ci wejsc, gol na 3-1 trzy sekundy przed koncem i idioci z gwizdkami slepi.
Krazek na 100% przekroczyl linie bramkowa co pokazaly powtorki po meczu.
No niestety, czasami tak bywa. Chociaż nawet nie licząc tej ostatniej akcji Pastrnaka to Bruins zdecydowanie zasłużyli na więcej niż dwa gole, sytuacji było sporo, ale brakło szczęścia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
FNM99 691,1K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Szkoda ostatniej nocy, jeżeli ktoś razem ze mną zagrał kupon zawierający mecz Bruins to ma prawo być (bardzo lekko mówiąc) zły. Jednak to już przeszłość, a ja skupię się na następnej kolejce, która przyniesie nam dwa spotkania i zaproponuję dwa zdarzenia łącząc je w jeden kupon. Kursy według Fortuna.

1. Philadelphia Flyers vs Boston Bruins: Boston Bruins wygra mecz + handicap: Bruins (-1.5) (RT) Kurs: 1.85 // Wynik 3:5

Bruins staną przed historyczną szansą 63 wygranej w sezonie zasadniczym. Niewątpliwie pobicie tego rekordu jest bardzo realne, ponieważ rywalem ekipy z Bostonu będzie zespół Flyers. Gospodarze zdaje się zdecydowanie odpuścili końcówkę rozgrywek, przegrali oni 5 ostatnich meczów już po regulaminowym czasie gry i nic nie wskazuje na to, aby byli w stanie zagrozić przyjezdnym. O Bruins nie ma sensu się rozpisywać, po prostu świetny sezon w ich wykonaniu i jestem ciekaw, czy utrzymają ten poziom w fazie pucharowej. W tym sezonie Bruins dwukrotnie zwyciężyli w bezpośrednich meczach przeciwko Flyers, raz 4:1, drugi raz 6:0. Teraz liczę na podobny scenariusz, dlatego poszukam wygranej gości już po 60' meczu, dodatkowo podbijając kurs lekkim handicapem.

2. Anaheim Ducks vs Colorado Avalanche: Colorado Avalanche wygra mecz + powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.20 // Wynik 4:5 po OT... ehh standardowo.

W tym meczu zobaczymy, podobnie tak jak wyżej, starcie dwóch zespołów na zupełnie innym poziomie gry. Ducks przegrali 10 spotkań z rzędu, ciężko więc oczekiwać i tym razem innego rezultatu, biorąc pod uwagę, że zmierzą się teraz z Avalanche. Goście w znakomitej formie, a co najważniejsze bardzo solidnie wygląda ich gra, co dobrze wróży przed niedalekimi już play-off'ami. Pod koniec marca byliśmy świadkami bezpośredniego pojedynku tych ekip, gdzie Avs wygrali 1:5 i znacznie dominowali w tym spotkaniu. Poszukam więc zwycięstwa przyjezdnych, dodatkowo dorzucając over na co najmniej sześć goli w meczu, ponieważ jest to jak dla mnie bardzo prawdopodobny scenariusz.

Łączny kurs: 4.05
 
Ostatnia edycja:
FNM99 691,1K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Faza zasadnicza tego sezonu powoli dobiega końca. Na dziś przygotuję dwa kupony zawierające po dwa zdarzenia. Kursy według Fortuna.

1. Detroit Red Wings vs Dallas Stars: Dallas Stars powyżej 0.5 goli w meczu zdobytych podczas gry w przewadze (ML) Kurs: 1.65 // Wynik 1:6, Stars z jednym trafieniem w PP

Ostatnio nie udało się z tym typem, teraz ponownie spróbuję zagrać na gola w PP ekipy z Dallas. Goście mają bardzo solidną i przede wszystkim skuteczną linię do gry z przewagą zawodnika. W tym sezonie są w czołówce pod względem efektywnego wykańczania tego typu akcji. Red Wings nie bronią najlepiej w osłabieniu i jeżeli tylko Stars będą mieli choć kilka okazji w tym meczu do gry w przewadze, to uważam, że powinni bez problemu chociaż raz trafić do siatki rywali.

2. Washington Capitals vs NY Islanders: NY Islanders wygra mecz (RT) Kurs: 1.95 // Wynik 5:2, pochwaliłem defensywę Isles to pokazali w pierwszej minucie meczu klasę w obronie

Capitals z licznymi problemami kadrowymi, prawdopodobnie zabraknie w tym starciu Ovechkina, czy też Oshiego. Gospodarze w końcówce sezonu nie pokazują się z dobrej strony, dlatego Isles mają moim zdaniem duże szanse na komplet punktów, które są dla nich bardzo ważne w tym momencie. Islanders toczą walkę o dziką kartę, która da im awans do fazy play-off. Szanse mają moim zdaniem bardzo duże, ponieważ muszą pokonać właśnie Capitals, a następnie Canadiens, co jest jak najbardziej do zrobienia. Goście prezentują solidny poziom, szczególnie warto wyróżnić znakomitą grę defensywną zespołu z Nowego Jorku. Capitals nie walczą już o nic, przyjezdni będą bardzo zmotywowani i uważam, że to właśnie Islanders zdobędą dwa punkty już po regulaminowym czasie gry.

Łączny kurs: 3.20


3. Chicago Blackhawks vs Minnesota Wild: Kirill Kaprizov (Minnesota Wild) powyżej 0.5 goli w meczu (ML) Kurs: 2.05
// Decyzją trenera, Kaprizov jak i kilku innych kluczowych graczy nie zagra w dzisiejszym meczu z Blackhawks...

Kaprizov wrócił do gry po kontuzji już w ostatnim meczu przeciwko Blues. Musi powoli rozegrać się po przerwie, ponieważ niedługo faza pucharowa, a jest on bez wątpienia jednym z filarów swojego zespołu. Teraz rywalem Wild będzie ekipa Blackhawks, która nie jest zbyt wymagającym przeciwnikiem, a na pewno takim, któremu kilka bramek powinni strzelić. Liczę na scenariusz, w którym Kirill Kaprizov przynajmniej raz w tym meczu wpisze się na listę strzelców, co pozwoli mu wbić się w rytm przed rozpoczynającymi się play-off'ami. Szczególnie widzę tutaj spore szanse na jego trafienie podczas gry w przewadze Wild, jeżeli takowe się pojawią podczas tego spotkania.

4. Arizona Coyotes vs Seattle Kraken: Powyżej 6.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.00 // Wynik 1:4, ciężka to była noc.. skuteczność typów ostatnio tragiczna.

Seattle Kraken z pierwszym w swojej niedługiej historii awansem do fazy pucharowej. Teraz zmierzą się z Coyotes, co może przynieść pokaźną liczbę goli w meczu. Oba zespoły potrafią zdobywać wiele bramek, szczególnie goście, którzy śmiało mogą sami zamknąć linię siedmiu trafień w spotkaniu. Liczę tutaj na otwarty pojedynek, gdzie nie zabraknie skuteczności w ofensywie. Swoje nadzieje najbardziej pokładam w Kraken, ale gospodarze od siebie powinni również coś dołożyć. Poszukam więc tutaj co najmniej siedmiu goli już w regulaminowym czasie gry, co w bezpośrednim zestawieniu tych ekip jest moim zdaniem mocno prawdopodobne.
 
Ostatnia edycja:
FNM99 691,1K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 03:30
Spotkanie: Colorado Avalanche - Edmonton Oilers
Typ: Powyżej 6.5 goli w meczu (RT)
Kurs: 2.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pojedynek pomiędzy dwiema mocnymi drużynami, które w dodatku są w wyśmienitej formie. Obie ekipy wygrały 14 ze swoich 16 ostatnich meczów. O play-off'y nie muszą się już martwić, ale będzie to jak najbardziej świetna okazja, aby sprawdzić się przed fazą pucharową z solidnym rywalem. Spodziewam się tutaj wielu goli, są to dwa overowe zespoły. Oilers w tym sezonie trafiali aż 318 razy w 80 rozegranych spotkaniach, trzeba przyznać ładna sumka. Bardzo duży potencjał ofensywny z obu stron. Gospodarze - MacKinnon, Rantanen, goście - McDavid, Draisaitl, myślę że więcej dodawać nie trzeba. Mocno bym się zdziwił, jeżeli nie ujrzymy wysokiego wyniku końcowego, dlatego poszukam w tym meczu łącznie co najmniej siedmiu goli w regulaminowym czasie gry.
 
Ostatnia edycja:
FNM99 691,1K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Przed nami ostatnie dwa mecze sezonu zasadniczego 22/23. Nie są jeszcze znane wszystkie pary fazy pucharowej, ostateczna wersja będzie wiadoma po meczu Avalanche. Fajnie byłoby zakończyć ten etap pozytywnym akcentem, dlatego zdecydowałem podać moje propozycje do spotkań, które zostaną rozegrane podczas nadchodzącej nocy. Kursy według Fortuna.

1. Columbus Blue Jackets vs Buffalo Sabres: Buffalo Sabres powyżej 3.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.75 // Wynik 2:5

Gospodarzom nie powinno mocno zależeć na wyniku, przegrana pozwoli im zachować większe szanse na lepszy draft. Sabres zabrakło bardzo niewiele do upragnionego awansu do play-off'ów, teraz przed nimi ostatni mecz, którym będą chcieli pozostawić dobre końcowe wrażenie. Jackets tracą masę goli, goście bardzo dużo strzelają, jednak nie wykluczam tutaj scenariusza, w którym cztery gole mogą nie starczyć, aby ekipie z Buffalo sięgnąć po punkty. W związku z powyższym, poszukam tutaj jedynie bramek przyjezdnych, licząc na co najmniej cztery trafienia Sabres w regulaminowym czasie gry.

2. Nashville Predators vs Colorado Avalanche: Colorado Avalanche wygra mecz (RT) Kurs: 1.80 // Wynik 3:4

Ostatnie spotkanie etapu zasadniczego, a w nim Predators na własnym terenie podejmą ekipę Avalanche. Predators, podobnie jak wyżej wymienieni Sabres, byli bardzo blisko awansu, ale niestety ten sezon zakończą właśnie tym meczem. Goście natomiast mają swój cel w tym starciu, a jest nim walka o 1. miejsce Dywizji Centralnej, lecz do tego potrzebują wygranej. Avs na wyjazdach trzymają świetną formę. Wygrali oni 10 ostatnich meczów z rzędu, teraz spodziewam się podtrzymania tej serii. Myślę, że umiejętności stoją znacznie po stronie przyjezdnych, do tego mają w tym pojedynku o co walczyć. Poszukam więc tutaj zwycięstwa Avalanche, które mam nadzieję da im komplet punktów już po 60' meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2005
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom