>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2022/2023

Status
Zamknięty.
FNM99 708K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Wczoraj niestety nie udało się nic trafić, dzisiaj niewielkie pole do popisu, ale podrzucam singiel z typów dnia, choć oczywiście zalecam ostrożność, jeżeli ktoś byłby chętny zagrać.

Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 00:30
Spotkanie: Toronto Maple Leafs - Buffalo Sabres
Typ: Buffalo Sabres wygra mecz + handicap: Buffalo Sabres -1.5 (RT)
Kurs: 6.00 Wynik 3:4........
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tym razem coś z większym kursem, a mianowicie poszukam niespodzianki w Toronto. Leafs według bukmacherów są zdecydowanymi faworytami tego meczu i nie można się z tym nie zgodzić, ale moim zdaniem jedna rzecz sugeruje, że Sabres tego spotkania nie odpuszczą. Gospodarze ostatnio w niezłej formie, do czego zdążyli przyzwyczaić nas na przestrzeni całego sezonu. Goście natomiast są w sporym dołku. Przegrali oni 6 na 7 ostatnich meczów, a wywiezienie punktów z Toronto nie będzie prostym zadaniem. Dlaczego warto w ogóle rozpatrywać wygraną Sabres? Moim zdaniem motywacja na ten mecz jest znacznie większa po stronie gości. Leafs play-off'y mają już praktycznie gwarantowane, nic się nie stanie jeżeli zejdą po tym pojedynku bez punktu. Sabres natomiast nadal walczy o dziką kartę, a ostatnimi wynikami mocno zmniejszyli swoje szanse. Teraz muszą zacząć łapać punkty jeżeli chcą jeszcze myśleć o grze w fazie pucharowej i poszukam tutaj przełamania mimo wszystko przy tak mocnym rywalu jakim są bez wątpienia Leafs. Dodatkowo do podbicia kursu dorzucam wygraną co najmniej dwoma golami, o ile takowa będzie, a przy stykowym wyniku liczę na trafienie do pustej bramki. Trzymam kciuki za Thompsona i jego ekipę, są w stanie to wygrać i uważam, że uda im się przełamać już w nadchodzącej nocy, co pozwoli im toczyć dalej walkę o fazę play-off.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +580
FNM99 708K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dzisiaj cztery nocne spotkania, a do trzech z nich podam moje propozycje. Kursy standardowo według Fortuna.

1. Toronto Maple Leafs vs Colorado Avalanche: Powyżej 6.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.10 // Wynik 1:2 po rz. karnych

W tym meczu powinniśmy być świadkami wielu bramek. Zarówno gospodarze, jak i goście są w przyzwoitej formie, a goli w spotkaniach tych drużyn nie brakuje. Pojedynek moim zdaniem dość wyrównany, potencjał na trafienia jest z obu stron. Leafs przegrali ostatni swój mecz 3:4 przeciwko Sabres, teraz ponownie przy własnej publiczności nie dadzą sobie tak łatwo odebrać punktów. Avalanche wygrana 4:8 przeciwko Canadiens, dużo goli, świetna ofensywna gra Avs, oby i teraz skuteczność nie zawiodła. Siedem bramek w tym meczu to o jeden gol powyżej średniej dla tych drużyn w tym sezonie, ale myślę, że ta granica zostanie przełamana już w regulaminowym czasie gry.

2. Washington Capitals vs Buffalo Sabres: Buffalo Sabres powyżej 3.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.20 // Wynik 5:4 po rz. karnych

Bardzo bardzo bardzo niedocenieni Sabres przez bukmacherów w tym meczu. Nie wiem czemu to Capitals są według nich faworytami, co nie oznacza oczywiście, że są bez szans, nic z tych rzeczy. Na wstępie trzeba przypomnieć, że obie ekipy mocno walczą o awans z dzikiej karty do fazy play-off, dlatego jest to dla nich bardzo ważny mecz i żaden zespół nie odpuści walki o chociaż ten jeden punkt. Jeżeli chodzi o powody dlaczego według mnie to Sabres mają większe szanse w tym spotkaniu to po pierwsze Capitals grają mecz b2b po porażce z Rangers, gdzie wyglądali dość miernie. Gospodarze są jedną z najgorszych drużyn w lidze pod względem zdobywania punktów w meczach b2b, ewidentnie im takie spotkania nie leżą. Co więcej nie wiadomo czy na lodzie pojawi się Alex Ovechkin, który z powodu kontuzji nie zagrał już w meczu z Rangers. Kolejny powód to ostatnia wygrana Sabres przeciwko Leafs. Gracze z Buffalo podnieśli się po bardzo słabym okresie i teraz mają świetną okazję na podtrzymanie dobrych wyników, a Capitals powinni nie stawiać większego oporu niż Leafs. W tym roku widzieliśmy dwa bezpośrednie pojedynki tych zespołów, gdzie Sabres trafiali łącznie 11 razy do siatki rywali w regulaminowym czasie. Nie postawię tutaj na porażkę Capitals, ale myślę, że co najmniej cztery trafienia gości w tym meczu są bardzo prawdopodobne, znając możliwości ofensywne Sabres.

3. Anaheim Ducks vs NY Islanders: NY Islanders wygra mecz (RT) Kurs: 1.80 // Wynik 3:6

Na koniec pod lupę wezmę pojedynek Ducks, którzy będą gościć ekipę Islanders. Goście są znacznymi faworytami tego pojedynku. Na przestrzeni całego sezonu Isles wyglądają znacznie solidniej od gospodarzy. Jednak warto wspomnieć, że na 9 ostatnich meczów Ducks przegrali oni jedynie raz po regulaminowym czasie, a Islanders przegrali dwa ostatnie spotkania. Nie brzmi to zbyt zachęcająco, ale nadal byłaby to dla mnie niespodzianka, gdyby goście nie wygrali tego meczu po 60'. Miałem wielką przyjemność oglądać niedawne spotkania Isles i wyglądali oni świetnie, szczególnie w defensywie. Goście będą mieli kogo pilnować, ponieważ w szeregach Ducks występuje Trevor Zegras, który tworzy niesamowite rzeczy na lodzie. Mimo wszystko uważam, że komplet oczek po tym meczu powędruje na konto zespołu z Nowego Jorku, dlatego poszukam ich wygranej już po regulaminowym czasie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2008
FNM99 708K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Na dzisiejszą noc podrzucam trzy propozycje od siebie. Kursy według Fortuna.

1. Philadelphia Flyers vs Buffalo Sabres: Tage Thompson (Buffalo Sabres) powyżej 0.5 goli w meczu (ML) Kurs: 2.15 // Wynik 5:2, niestety bez gola Thompsona

Flyers na własnym terenie podejmą walkę o punkty z drużyną Sabres. Gospodarze o nic już nie walczą, natomiast dla gości jest to bardzo ważne spotkanie, ponieważ cały czas biją się o miejsce w play-off'ach. Faworytem tego pojedynku są gracze z Buffalo, choć w styczniu przegrali oni bezpośrednie stracie aż 0:4. W tym meczu poszukam typu z udziałem jednego z najskuteczniejszych zawodników w lidze w tym sezonie, a najskuteczniejszego zawodnika przyjezdnych - Tage'a Thompsona. Ostatnio nie jest on w najlepszej formie, tak jak w sumie całe Sabres. Nie zdobył on bramki w sześciu ostatnich meczach, teraz liczę na jego przełamanie, a nadchodzący rywal jest do tego dobrą okazją. Gracz ten świetnie kończy szanse podczas gry w przewadze, dysponuje bardzo mocnym uderzeniem i często zaskakuje bramkarzy rywali tworząc sobie dogodne okazje znikąd. Podsumowując, mam nadzieję, że ofensywa Sabres w tym meczu nie zawiedzie, a co najmniej raz na listę strzelców wpisze się Tage Thompson.

2. Washington Capitals vs St. Louis Blues: Powyżej 6.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.05 // Wynik 2:5

W tym meczu bramek zabraknąć nie powinno. Obie ekipy strzelają dużo goli i sporo tracą w ostatnim czasie. Faworytem spotkania są gospodarze, choć Blues nie tak chętnie oddają punkty rywalom. Osobiście swoje nadzieje bardziej pokładam w Capitals, którzy to jeszcze jakieś szanse na play-off'y posiadają, ale będzie to piekielnie trudne zadanie. Nie rozpisując się zbytnio, poszukam tutaj przynajmniej 7 trafień po zakończeniu regulaminowego czasu gry, co wydaje mi się bardzo prawdopodobne w tym spotkaniu.

3. Anaheim Ducks vs Columbus Blue Jackets: Anaheim Ducks wygra mecz (ML) Kurs: 1.85 // Wynik 7:4

Pojedynek pomiędzy jednymi z najsłabszych drużyn w tym sezonie. Raczej powinno się takie mecze pomijać, ale postanowiłem stanąć tutaj po stronie gospodarzy. Ducks w ostatnim czasie robią przyzwoite wyniki jak na oczekiwania wobec nich, a ich gra jest w miarę solidna. Blue Jackets na ten moment są według mnie gorszym zespołem, przez co widzę tutaj gospodarzy z kompletem punktów po zakończeniu spotkania. W styczniu widzieliśmy bezpośredni pojedynek tych ekip, gdzie padł wynik 3:5 na korzyść Ducks, pomimo, że przegrywali oni 3:0 po pierwszej tercji. Biorąc pod uwagę powyższe i podpierając się o ewentualną dogrywkę bądź rzuty karne, poszukam tutaj końcowego zwycięstwa gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1485
FNM99 708K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Jeszcze dzisiaj przed północą rozpocznie się sześć meczów. Ode mnie cztery propozycje na wieczór, dwa spotkania pomijam. Kursy według Fortuna.

1. Detroit Red Wings vs Colorado Avalanche: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.60 // Wynik 1:5

W tym meczu spodziewam się wielu gol. Oba zespoły dość overowe, a w ich bezpośrednich spotkaniach pada dużo bramek. Ponownie zaczyna się problem z kontuzjami po stronie gości, ale nie przeszkadza to zbytnio w osiąganiu dobrych wyników. Gospodarzy też zdecydowanie stać na kilka goli, być może nawet na komplet punktów. Myślę, że typ bardzo prawdopodobny, a sześć goli to nie jest wysoka granica jak na spotkanie pomiędzy tymi drużynami.

2. Minnesota Wild vs Boston Bruins: Boston Bruins powyżej 0.5 goli zdobytych podczas gry w przewadze (ML) Kurs: 1.85 // Wynik 2:5, jeden gol Bruins w PP

Bruins ostatnio trochę zawodzą, ale nie można grać na tak wysokim poziomie przez cały czas. Ostatni ich mecz już wygrany, teraz uważam, że również sięgną po dwa oczka. Jeżeli chodzi o gospodarzy to dość ciekawa sytuacja, ponieważ punktują oni nieprzerwanie od 14 meczów, jednak teraz muszą się mocno postarać, aby podtrzymać tę serię. W tym meczu omijam typowanie zwycięzcy, lecz skupię się na grze w przewadze. Bruins radzą sobie przyzwoicie grając w przewadze, Wild równie dobrze bronią w osłabieniach, ale o skuteczne zbijanie kar będzie ciężko. Szans nie powinno tutaj zabraknąć, gospodarze preferują ostrą grę, co przy spotkaniu z Bruins zapewne przyniesie dużo kar. Biorąc pod uwagę powyższe, liczę na co najmniej jedno trafienie gości podczas gry z przewagą zawodnika w tym meczu.

3. Seattle Kraken vs Edmonton Oilers: Edmonton Oilers powyżej 3.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.95 // Wynik 4:6

Kraken ponownie po dobrym okresie gry są w lekkim dołku, co widać po ich ostatnich wynikach. Ich rywale natomiast notują świetne rezultaty, przez co w tym meczu są widziani w roli faworytów. Jeżeli chodzi o typ na to spotkanie to skupię się na głównej broni przyjezdnych, czyli ofensywie. Nie zawodzą w tym sezonie jeżeli chodzi o zdobywanie goli i spróbuję wykokrzystać ich skuteczność w tym typie. Mając dwóch najlepiej punktujących zawodników w lidze Oilers powinni zdobyć sporo bramek, szczególnie biorąc pod uwagę słabszy okres ich rywali. Poszukam więc przynajmniej czterech trafień ze strony Oilers, które padną mam nadzieję już w regulaminowym czasie gry.

4. Florida Panthers vs NJ Devils: Powyżej 6.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.85 // Wynik 4:2, nie mogło być za pięknie i brakło jednego gola, a sytuacji w tym meczu było na co najmniej 10 bramek

Po ostatnim spotkaniu Panthers ciężko myśleć, aby teraz w tym meczu nie padł wysoki wynik. Mowa tutaj o pojedynku przeciwko Canadiens, gdzie Panthers wygrali 9:5, a w pierwszej tercji byliśmy świadkami aż 10 goli, tak po tylko 20 minutach meczu. Rywalem gospodarzy będzie w dodatku drużyna Devils, która w tym sezonie również lubi sporo bramek zdobyć, jak i sporo stracić. Kurs jak na taką linię może niezbyt zachęcający, ale moim zdaniem nie powinniśmy długo czekać na trafienia w tym meczu. Liczę na skuteczność podobną do ostatniego meczu Panthers, co da ostatecznie minimum siedem goli po 60' spotkania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1066
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Witajcie po dłuższej przerwie. Play offy co raz bliżej. Kto może jeszcze walczy, a niektórym zespołom pozostało dojechać do końca zespołu zasadniczego. Dzisiaj skupiam się wyłącznie na Kings. W poszukiwaniu zakładu na dzisiejszą noc zwrócili moją uwagę swoją dobrą formą w ostatnich spotkaniach. Przegrali tylko jeden mecz w regulaminowym czasie w ostatnich dziesięciu. W tabeli zajmują drugie miejsce w konferencji zaraz za Vegas i mają spore szanse zakończyć rywalizację na szczycie jeśli ich gra pozostanie na dotychczasowym poziomie. Vancouver raczej w playoffach nie zagrają, ale ich ostatnia forma również robi wrażenie. Myślę, jednak że kolejny mecz wyjazdowy nie przysporzy wiele dodatkowej motywacji. Bardzo ważnym atutem może być powrót Demko ale po dłuższej przerwie i wynikach z początku sezonu nie stawiał bym go w roli czarnego konia tego spotkania. Liczę po prostu na to, że Kings zagrają w swoim stylu i zagraną cenne dwa punkty. Dokładam bramki bo Vancouver to jedna z bardziej overowych ekip w lidze w tym sezonie.

❌ Los Angeles ML & powyżej 4,5 bramki @1,73

15,33
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +192
FNM99 708K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
  • Najlepsze analizy marca 2023 (1-2. miejsce)
  • #286
Wieczór nie wygląda źle, dlatego dopiszę coś na noc. Być może ktoś będzie chętny coś sobie wybrać, więc czemu nie. Kursy według Fortuna.

1. Tampa Bay Lightning vs Montreal Canadiens: Powyżej 1.5 goli w meczu zdobytych podczas gry w przewadze (ML) Kurs: 2.05 // Wynik 5:3, dwa gole w PP

Spotkanie z dużym faworytem jakim są gospodarze. Pomimo to Lightning muszą uważać, ponieważ Canadiens potrafią grać skutecznie w ofensywie. Spodziewam się wielu goli w tym meczu, ale skupię się na trafieniach w przewadze. Głównie liczę na gospodarzy, lecz żadnej drużyny nie można skreślać jeżeli grają z przewagą zawodnika. Jedyne o co się martwię, to scenariusz, gdzie zabraknie kar w tym spotkaniu, ale nie powinno tak się wydarzyć. Jeżeli pojawią się szanse, moim zdaniem istnieje duże prawdopodobieństwo, że ujrzymy nawet kilka goli podczas gry w przewadze.

2. Calgary Flames vs Dallas Stars: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.70 // Wynik 5:6 po OT

Dość fajny kurs jak na linię sześciu goli. Co prawda Stars w tym sezonie nie tracą dużo bramek, ale bezpośrednie mecze przeciwko Flames psują im tę statystykę dość mocno. W tym roku widzieliśmy dwa takie spotkania, w których łącznie padło 20 goli, a 11 z nich zdobyli Flames, którzy wygrali te dwa pojedynki 4:5 i 5:6. Teraz na własnym terenie ponownie poszukają kompletu oczek, ale według mnie nie będzie to łatwe zadanie. Potencjał na wiele trafień jest z obu stron, a ja liczę, że po regulaminowym czasie gry ujrzymy co najmniej sześć bramek.

3. Arizona Coyotes vs Chicago Blackhawks: Clayton Keller (Arizona Coyotes) powyżej 0.5 goli w meczu (ML) Kurs: 2.65 // Wynik 4:2, jeden gol Kellera

Pojedynek pomiędzy dwoma zespołami z dolnej części tabeli. Trochę lepiej w tym sezonie zaprezentowali się gospodarze, ale ciężko przewidzieć kto może sięgnąć po zwycięstwo w tym starciu. Obie drużyny w ostatnim czasie prezentują się bardzo solidnie jak na dość niskie oczekiwania wobec nich. Ja pod lupę wezmę poczynania najskuteczniejszego zawodnika Coyotes. Clayton Keller ma na swoim koncie 31 goli i stanie przed świetną okazją, aby te statystyki polepszyć. Młody skrzydłowy radzi sobie bardzo dobrze na lodzie, skutecznie również wykańcza gry w przewagach. Liczę, że tym razem minimum raz wpisze się na listę strzelców, a o próby z jego strony raczej nie trzeba będzie się martwić.

4. San Jose Sharks vs NY Islanders: NY Islanders wygra mecz (RT) Kurs: 1.90 // Wynik 1:4

Na koniec mecz z udziałem Islanders, którzy w ostatnim czasie mnie nie zawodzą. Powalczą na wyjeździe z Sharks, którzy nie mają się czym chwalić patrząc na ich rezultaty z ostatnich spotkań. Moim subiektywnym zdaniem przyjezdni nie powinni mieć żadnych problemów z pokonaniem zespołu takiego jak Sharks, tym bardziej w tak beznadziejnej formie. Oczywiście tafle NHL często obfitują w niespodzianki, ale tutaj nie sądzę, aby gospodarze urwali choć jeden punkt. Poszukam tutaj czystego zwycięstwa gości, które mam nadzieję ujrzymy już po 60' tego spotkania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5312
FNM99 708K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Walczymy dalej, trzy propozycje ode mnie na wieczorne spotkania. Jak pójdzie przyzwoicie to być może podrzucę coś jeszcze na noc. Kursy według Fortuna.

1. Buffalo Sabres vs Boston Bruins: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.50 // Wynik 0:7

Pierwsze spotkanie rozpocznie się już o godzinie 18:00. Buffalo odwiedzą obecni liderzy NHL - Boston Bruins. Goście zagrają b2b po wygranej przeciwko Wild 2:5, gospodarze natomiast troszkę więcej odpoczynku, ale nastroje zapewne nie będą tak dobre jak ich rywali. W ostatnim meczu Sabres przegrali 5:2 przeciwko Flyers, co może mieć realny wpływ na ich potencjalny awans do fazy play-off. Teraz bardzo trudne zadanie przed nimi, ale muszą postarać się o chociaż jeden punkt. Bruins na tym etapie z takimi wynikami po prostu bez żadnej presji grają i bawią się na lodzie, także nie można tutaj wykluczać zwycięstwa gospodarzy. Stawiam na otwarty mecz, gdzie Sabres zapewne zagrają all-in, albo to spotkanie wysoko wygrają, albo wysoko przegrają, tak jak to było na początku marca, gdzie Bruins pokonali Sabres w Bostonie aż 7:1. Po cichu liczę na małą niespodziankę w tym starciu, natomiast uważam, że o przynajmniej sześć trafień w regulaminowym czasie nie ma potrzeby się martwić.

2. Minnesota Wild vs Washington Capitals: Washington Capitals powyżej 0.5 goli zdobytych podczas gry w przewadze (ML) Kurs: 2.05 // Wynik 5:3, dwa gole Capitals w PP

Wild po porażce przeciwko Bruins podejmą na własnym terenie ekipę z Waszyngtonu. Trochę więcej czasu na odpoczynek po ostatnim meczu mieli przyjezdni, lecz to nie Capitals są faworytami według bukmacherów w tym spotkaniu. Lepiej na przestrzeni całego sezonu pokazali się Wild. Goście ze znikomą szansą na tegoroczne play-off'y, ale tego meczu zdecydowanie nie odpuszczą. Pomimo statystyk, które wskazują na to, że gra w przewagach nie jest mocną stroną Capitals, to moim zdaniem potrafią sobie dość dobrze kreować sytuacje, przy których jednak często brakuje skuteczności i odrobiny szczęścia. Wydaje mi się, że co najmniej kilka szans na trafienie podczas gry w przewadze będą oni mieli w dzisiejszym starciu, a ja liczę na minimum jedno skuteczne wykończenie takiej okazji.

3. Vegas Golden Knights vs Columbus Blue Jackets: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.60 // Wynik 7:2

W tym meczu zobaczymy starcie Knights, którzy przystąpią do tego pojedynku w roli wielkiego faworyta. Ich rywalami będzie ekipa Blue Jackets, która w tym sezonie jest jedną z najsłabszych drużyn w lidze. Uważam, że nie warto ryzykować i typować tutaj zwycięzcy spotkania, lecz lepiej skupić się na liczbie goli. Głównie oczywiście liczę na trafienia ze strony gospodarzy, ale uważam, że dwie lub nawet trzy bramki są w stanie zdobyć także goście. Ostatnie rezultaty tych zespołów również wskazują, że goli zabraknąć nie powinno. Biorąc pod uwagę powyższe, poszukam tutaj, podobnie jak w pierwszym typie, co najmniej sześciu bramek już po 60' meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3103
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
Minnesota vs Caps
Ovechkin over 1.5 pkt @2.2
Ovechkin gol @2.2
Ovechkin over 1.5gola @6.6

Vegas vs Jackets
Jackets over 27.5 sog @1.64

Jackets over 9.5sog 1 tercja @1.84 9..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1485
FNM99 708K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Nie ma za co, ale NHL w ten weekend miło zaskoczyło, bo tyle meczów, a tak mało niespodzianek... aż się boję co będzie w nocy ;)
 
FNM99 708K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Skoro już tak NHL rozpieszcza to próbujemy dalej, oby zachłanność nie pokarała. Cztery mecze w nocy, do dwóch podam swoje propozycje. Kursy według Fortuna.

1. Tampa Bay Lightning vs NJ Devils: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.55 // Wynik 2:5

Trzeci mecz bezpośredni tych ekip w ostatnim czasie, w dwóch poprzednich dwukrotnie zwycięsko wychodzili Lightning. Obie drużyny mocne w ofensywie, obie stać na co najmniej kilka goli w tym starciu. Devils głodni rewanżu na Lightning, natomiast gospodarze zapewne z równie wielką chęcią będą próbować sięgnąć po kolejne punkty. Doświadczenie kontra młodzieńczy zapał, ciekawe zestawienie, w którym mam nadzieję, że nie zabraknie skuteczności, dzięki czemu będziemy świadkami co najmniej sześciu trafień po regulaminowym czasie gry.

2. Anaheim Ducks vs Vancouver Canucks: Powyżej 6.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.85 // Wynik 1:2

Ponownie skupię się na liczbie bramek, tym razem z lekko wyższą linią. Ducks pozytywnie zaskakują w ostatnim czasie swoją grą, a co więcej swoją obecnością przynoszą wiele bramek w ich spotkaniach. Teraz staną przed trudnym zadaniem, ponieważ ich rywalami będzie drużyna Canucks. Mimo przeciętnego sezonu zespołu z Vancouver, teraz ich rezultaty stoją na najwyższym poziomie. Goście w tym sezonie są jedną z najbardziej overowych ekip, choć ostatnio w tym aspekcie u nich dość miernie. Niedawne bezpośrednie spotkanie z Ducks zakończyło się wynikiem 3:2 po OT na korzyść Canucks, także nie zachęca to do szukania wielu goli tym razem, ale ja uważam, że to był dość niecodzienny rezultat. Tym razem spodziewam się sporej liczby goli, ciężko powiedzieć kto jest w stanie zdobyć ich więcej, lecz łącznie liczę, że będzie ich minimum siedem po 60' meczu.
 
Ostatnia edycja:
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
Mecze zaraz to nie ma czasu już, wgl zaskoczyli mnie że wszystko prawie o 00:00 :D


St. Louis Blues - Winnipeg Jets
over 6
@1.72


Tampa Bay Lightning - New Jersey Devils
over 5.5
@1.57


Anaheim Ducks - Vancouver Canucks
Ducks OT
@2.15

New York Rangers - Nashville Predators
Tarasenko over 0.5pkt
@1.65
wow 7-0 28pkt a tarasenko nic..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +83
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Paradoksalnie mimo dużego wyboru nie mogę wybrać nic ciekawego do gry, bo albo kursy, albo coś innego nie pasuje. Jeśli chodzi o formę i kurs to najbardziej mi się zgrywają oba czynniku w spotkaniu Ragersów. Nawet mimo tego, że przeciwnikiem jest ekipa z Caroliny P. to Nowojorczycy są w tak dobrej formie, że mogę śmiało zaryzykować tym bardziej, że grają u siebie. Kto wie, może upragiony puchar może wróci w końcu do Nowego Jorku. Ostatnie dwa mecze na zero z tyłu i Rangersów chyba ogląda się w tym sezonie o wiele lepiej niż w poprzednich. Carolina również w bardzo dobrej formie i na pewno zagości w playoffach, ale małe braki kadrowe m. in brak Svechnikova przechyla nieco szalę na korzyść przeciwnika. Mam tylko nadzieję, że nie dadzą się załatwić jak ostatnio LAK w dogrywce.

Rangers ML @1,87 4/10 Unibet
 
FNM99 708K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dużo meczów tej nocy, ja skupię się na czterech spotkaniach, do których podam swoje propozycje. Osobiście zagram te typy w formie dwóch kuponów, po dwa zdarzenia na każdym z nich. Granie wszystkiego na raz nie jest raczej dobrym pomysłem, choć kto wie. Kursy według Fortuna.

1. Boston Bruins vs Ottawa Senators: Boston Bruins wygra mecz + powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.15 // Wynik 2:1, wszystkie bramki już po 1. tercji, potem cisza

Bruins na własnym terenie podejmą walkę z ekipą z Ottawy. Senators zagrają b2b po pojedynku przeciwko Penguins, który zdołali jakimś cudem wygrać 1:2, dzięki między innymi świetnej grze ich bramkarza i dużej ilości szczęścia. Teraz rywal będzie znacznie mocniejszy, a ostatnie mecze gospodarzy tylko umacniają w przekonaniu, że mają duże szanse, aby w tym roku sięgnąć po Puchar Stanleya. Bruins w ostatnim swoim meczu zdeklasowali Sabres pod każdym możliwym aspektem wygrywając mecz 0:7. Myślę, że teraz ponownie spotkanie będzie przebiegać pod ich kontrolą, dlatego postawię na zwycięstwo Bruins już po 60' meczu, dodatkowo dorzucając over na co najmniej sześć trafień w tym starciu, co wydaje mi się bardzo prawdopodobne.

2. Montreal Canadiens vs Tampa Bay Lightning: Powyżej 6.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.05 // Wynik 3:2

Powtórka meczu sprzed kilku dni, tym razem zostanie rozegrany w Montrealu. Faworytem spotkania są oczywiście Lightning, ale tak jak to było ostatnio i tak jak wspominałem w analizie ich poprzedniego starcia, Canadiens mogą sprawić nie małe problemu ekipie gości, ponieważ grają skutecznie w ofensywie. Niemniej jednak, Lightning to również mocna drużyna jeżeli chodzi o grę ofensywną. Jest to doświadczony zespół, który gra w tym sezonie na solidnym poziomie i myślę, że powalczą w play-off'ach o te wyższe miejsca. Biorąc pod uwagę powyższe, poszukam w tym meczu minimum siedmiu goli zdobytych w regulaminowym czasie gry, licząc oczywiście bardziej na gości, ale gospodarze powinni coś od siebie również dorzucić.

3. Dallas Stars vs Seattle Kraken: Powyżej 6.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.20 // Wynik 4:5 po OT

Trzecie bezpośrednie starcie tych drużyn w tym miesiącu, dwukrotnie zwycięsko wychodzili Stars, raz po regulaminowym czasie gry, raz po dogrywce. Podobnie jak w spotkaniu wyżej, jest to zestawienie dwóch mocnych w ofensywie zespołów. Obie ekipy mają niezły sezon. Kraken bardzo overowa ekipa, gospodarze są jednak lepsi w defensywie. Nie rozpisując się, liczę na otwarte spotkanie i przyzwoitą skuteczność z obu stron. Siedem goli w tym pojedynku wydaje mi się jak najbardziej możliwym scenariuszem, kto tych trafień zdobędzie więcej, to już nie tak łatwo przewidzieć, choć jeżeli miałbym wybrać to typ padłby zapewne ponownie na gospodarzy.

4. Vancouver Canucks vs Vegas Golden Knights: Vegas Golden Knights wygra mecz (RT) Kurs: 2.15 // Wynik 3:4

Ciekawy pojedynek szykuje się w Vancouver. Niesamowita forma gospodarzy, wygrali oni 8 na 10 ostatnich meczów, co jest lekkim zaskoczeniem patrząc na ich wyniki na przestrzeni całego sezonu. Teraz ich rywalem będą Knights, czyli obecni liderzy Konferencji Zachodniej, którzy co ciekawe również zwyciężyli w 8 z 10 swoich ostatnich spotkań. Kusi tutaj typ na over goli, ale Canucks w ostatnim czasie nie zachęcają niskimi wynikami w ich starciach. W tym sezonie byliśmy świadkami dwóch bezpośrednich meczów tych drużyn. Raz wygrali Canucks, raz Knights, teraz stanę po stronie przyjezdnych. Potencjałem przewyższają oni swoich rywali, ich gra wygląda na bardzo solidną, co przekłada się na świetne rezultaty. Canucks osobiście w ostatnim czasie nie śledziłem, choć wyniki o czymś również świadczą. Jednak mimo dobrej formy obu ekip, poszukam tutaj zwycięstwa Knights, którzy moim zdaniem wygrają już po regulaminowym czasie.
 
Ostatnia edycja:
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
Winnipeg Jets - Arizona Coyotes
Arizona over 2
@1.67

Pierwszy mecz na tapecie to Arizona z Jetsami i kurs jest dla mnie zaskakujący bo gospodarze grają w kratkę i są mniej więcej takim średniakiem. Oczywiście Arizona nie jest topową drużyną chyba że odwrócimy tabelę ale ostatnio jest naprawdę w całkiem niezłej formie i na last 8 spotkań wygrali aż 6 a 2 przegrali w dogrywce i w każdym z tych meczów strzelili minimum te 2 bramki a z drugiej strony Jetsi tracą min 2 bramki od 14 spotkań więc widzę tutaj całkiem spoko bet.


Washington Capitals - Columbus Blue Jackets
Caps gol w PP @1.78
Ovechkin gol @1.68
Capsi ostatnio wyglądali średnio więc dzisiaj czas na "odbitkę" jednak nie jestem tego taki mocno pewny i mecz może być wyrównany i właśnie PP mogą być kluczowe a jak dobrze wiemy CApsi radzą sobie w nich dobrze a najczęściej kończy to Ovechkin tak jak w ostatnim meczu zrobił to dwukrotnie także czekamy na hammertime!


Montreal Canadiens - Tampa Bay Lightning
Tampa over 3.5
@1.74

Tutaj sprawa moim zdaniem dość jasna Montreal w tragicznej formie, traci mnóstwo bramek i oprócz pojedynczych niespodzianek tak to będzie wyglądać do końca sezonu za to Tampa jak zawsze topka ofensywna, która nie powinna mieć najmniejszych problemów z defensywą gospodarzy co zresztą pokazali 2 dni temu wygrywając 5:3.


Buffalo Sabres - Nashville Predators
over 6
@1.7

Tutaj mamy bardzo ciekawe zjawisko bo grają ze sobą drużyny, które ostatni mecz przegrały równo 0:7 co się dość rzadko dzieję dodatkowo obie ekipy od 3 spotkań przegrywają i głównie z tego powodu szukam fajnego overa. Oczywiście warto wspomnieć jak mocno ofensywna jest drużyna szabelek więc z samego tego faktu można się spodziewać bramek tym bardziej że również sporo ich tracą ale ja tutaj widzę ciekawe widowisko gdzie jedna jak i druga drużyna będą chciały przerwać tą passę oraz zrehabilitować się za tą potężną przegraną 0:7 i możemy zobaczyć całkiem miłą dla oka "strzelaninę"


Philadelphia Flyers - Florida Panthers
Pantery over 3.5
@1.97

Ostatni mecz trochę podobny do Montrealu z Tampa czyli dół tabeli z kiepskimi wynikami oraz mocno ofensywne Pantery, które po prostu trzaskają te bramki jak na zamówienie i nie widzę dzisiaj sposobu aby gospodarze mogli zatrzymać rozpędzoną ekipę z Florydy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +83
FNM99 708K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dwa typy ode mnie na noc, jutro na wieczór zapewne też coś podrzucę. Kursy według Fortuna.


1. Buffalo Sabres vs NJ Devils: Powyżej 6.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.85 // Wynik 5:4

Ciężki okres dla Sabres, tragiczne wyniki i słaba gra nie wróży nic dobrego przed pojedynkiem z Devils. Goście w ostatnim czasie również nie zachwycają rezultatami, ale ich gra wygląda lepiej w porównaniu do gospodarzy. Dwie młode drużyny, z ogromnym potencjałem ofensywnym, które staną w bezpośrednim starciu o punkty, według mnie tutaj powinno paść wiele bramek. Cały czas liczę na przełamanie Sabres, ponieważ bardzo przyjemnie się na nich patrzyło w tym sezonie, choć o awans do fazy play-off jest już za późno. Jednak nie będę szukać zwycięzcy tego meczu. Natomiast potencjał na bramki jest cały czas, przez co spodziewam się co najmniej siedmiu trafień już w regulaminowym czasie gry.

2. Columbus Blue Jackets vs NY Islanders: NY Islanders wygra mecz (RT) Kurs: 1.75 // Wynik 5:4 po OT

W tym meczu ponownie zaufam ekipie Islanders. Goście cały czas w trakcie walki o dziką kartę do fazy pucharowej. Ich rywale nie są wymagającą drużyną, zdecydowanie jeden z najsłabszych zespołów w tym sezonie. Nie rozpisując się zbytnio, pod praktycznie każdym względem Islanders prezentują się lepiej, a co więcej mocno zależy im na komplecie punktów. Solidna gra gości, która przekłada się na przyzwoite wyniki. Nie widzę tutaj innej możliwości niż zwycięstwo przyjezdnych, dlatego poszukam wygranej Islanders już po 60' tego spotkania.
 
Ostatnia edycja:
FNM99 708K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Ostatnio nie idzie najlepiej, ale próbuję dalej. Cztery propozycje na dziś wieczór. Kursy według Fortuna.

1. Boston Bruins vs TB Lightning: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.70 // Wynik 2:1

Szykuje się bardzo ciekawe spotkanie w Bostonie. Dwie solidne ekipy powalczą o punkty i będzie to dla nich dobry sprawdzian na jakim poziomie stoi ich gra przed fazą pucharową. Faworytem tego meczu są oczywiście Bruins, ale przyjezdni mogą dziś namieszać. Takie mecze powinno się omijać przy typowaniu zwycięzcy, dlatego skupię się na liczbie goli. Uważam, że to starcie ma niezły potencjał na wiele bramek, obie strony powinny się do tego przyczynić. Biorąc pod uwagę powyższe, poszukam tutaj co najmniej sześciu trafień już w regulaminowym czasie gry.

2. Philadelphia Flyers vs Detroit Red Wings: Detroit Red Wings powyżej 0.5 goli zdobytych podczas gry w przewadze (ML) Kurs: 1.90 // Wynik 3:0

Jeżeli jest okazja to zazwyczaj korzystam z tego typu w meczach Red Wings. Tutaj ponownie poszukam ich gola w PP, a rywal jest wręcz idealny, aby spróbować zagrać to zdarzenie. Pomimo przeciętnej skuteczności gości podczas gry w przewagach na tle reszty drużyn z ligi, grają oni na prawdę solidnie. W dodatku w szeregach ekipy z Detroit mamy Dylana Larkina, który świetnie wykańcza tego typu akcje. Co więcej, gospodarze są jedną z najgorszych drużyn w lidze broniących w osłabieniu z marnym wynikiem 74%. Jeżeli chodzi o kary to w tym meczu powinno być ich sporo, a ja mam nadzieję, że minimum jedna szansa z przewagą zawodnika zostanie wykorzystana przez zespół Red Wings w tym pojedynku.

3. LA Kings vs Winnipeg Jets: LA Kings wygra mecz (ML) Kurs: 1.80 // Wynik 4:1

Jets w tym sezonie są jedną z niespodzianek i robią świetne wyniki, które prawdopodobnie przyniosą im awans do fazy play-off. W tym meczu ich rywalami będą Kings, którzy również mają solidny sezon i to po ich stronie stanę w tym pojedynku. Kings na własnym terenie czują się wyśmienicie. Ostatni raz kiedy nie zdobyli choć jednego punktu to mecz przeciwko Stars w styczniu, natomiast biorąc pod uwagę wszystkie spotkania to bez punktu zeszli z lodu ostatni raz 26 lutego. Jest to statystyka, która robi wrażenie i ma ona swoje potwierdzenie patrząc na poziom gry Kings, który jest bardzo dobry. Myślę, że Jets pomimo swoich dobrych rezultatów nie będą w stanie wynieść kompletu punktów z tego spotkania, dlatego poszukam tutaj końcowego zwycięstwa gospodarzy, podpierając się o ewentualną dogrywkę bądź rzuty karne.

4. Florida Panthers vs NY Rangers: NY Rangers powyżej 0.5 goli zdobytych podczas gry w przewadze (ML) Kurs: 1.85 // Wynik 3:4

W tym spotkaniu powinniśmy zobaczyć wiele goli, jak i również sporo kar. Przechodząc od razu do typu, Panthers bardzo słabo bronią podczas gry w osłabieniu, natomiast Rangers są w górnej półce, jeżeli chodzi o skuteczne wykorzystywanie PP. Goście mają kim grać w przewagach, jest Zibanejad, Kane, Panarin i reszta świetnych graczy. Ponadto, forma Rangers w ostatnim czasie jest solidna i wydaje mi się, że mają duże szanse, aby ten mecz wygrać. Jednak mimo wszystko zostanę przy zdarzeniu z trafieniem gości podczas gry z przewagą zawodnika na lodzie. Mianowicie liczę na co najmniej jedną taką bramkę ekipy z Nowego Jorku w tym spotkaniu, choć potencjał jest tutaj nawet na kilka takich goli.
 
Ostatnia edycja:
verno 609,2K

verno

Znawca - Hokej
Arizona Coyotes - Colorado Avalanche
Arizona over 2.5 @2.35
Arizona over 3.5 @4.50 bardzo słabo dzisiaj zagrali.. w 3 tercji przełączyli pstryczek i zaczęli grać ale troszkę za późno chociaż dobrze że o 2.5 uratowali.

Dzisiaj poszukam value w kojotach, które są mocnym underdogiem i jak spojrzymy sobie na tabelę to wcale to nie dziwi aktualnie 13 miejsce a Colorado 6 aczkolwiek Arizona ma swoje drugie oblicze i jak na tak średnią drużynę to można powiedzieć że ich tafla to prawdziwa twierdza bo u siebie potrafią wygrać z każdym. W przypadku dzisiejszych gospodarzy granie na wyjazdach a granie u siebie wygląda jak zupełnie 2 inne drużyny, aktualnie w statystykach na własnej tafli mają 43pkt po 34 meczach i zajmują 8 miejsce w tej kategorii natomiast mają stratę 2/3/4 meczy do pozostałych a więc dodając im chociaż te 2 wygrane u siebie mieliby 47pkt co dawałoby 3 miejsce w grze u siebie co jest nieprawdopodobnym wynikiem jak na drużynę, która zajmuję ostatnie miejsca także widać jak mocna jest Arizona gdy gra przed własną publicznością. Są teraz na streaku 6 wygranych i nie wiem czy dzisiaj go przedłużą ale zdecydowanie wierzę że powalczą i postrzelają a wydaje mi się że kursy są bardzo mocno przesadzone.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +473
FNM99 708K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dwa spotkania rozpoczną się jeszcze dzisiaj przed północą, a ja zaproponuję do nich moje typy. Kursy według Fortuna.

1. Arizona Coyotes vs Colorado Avalanche: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.60 // Wynik 3:4 po rz. karnych

Powtórka meczu sprzed kilku dni, gdzie górą wyszli Avalanche wygrywając 3:1. Teraz ponownie to Avs są faworytami spotkania, ale tak jak napisał kolega wyżej nie można skreślać Coyotes w tym starciu. Ja pójdę w stronę goli, których mam nadzieję nie zabraknie w tym pojedynku. Większe nadzieje pokładam oczywiście w ekipie gości, ale kilka bramek gospodarze są również w stanie dołożyć. Avalanche są w świetnej formie i przed Coyotes trudne zadanie, aby powalczyć o punkty, choć na własnym terenie idzie im wyjątkowo dobrze. Nie sądzę, aby ponownie padł tak niski wynik jak ostatnio, tym bardziej, że oba zespoły lubią postrzelać. Poszukam więc minimum sześciu trafień już w regulaminowym czasie gry, co w tym przypadku wydaje mi się bardzo prawdopodobne.

2. Carolina Hurricanes vs Boston Bruins: Boston Bruins wygra mecz (ML) Kurs: 1.90 // Wynik 3:4 po rz. karnych

Weekend zakończy się małym finałem Konferencji Wschodniej. Moim zdaniem obecnie dwie najmocniejsze drużyny w lidze, także mecz zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Oba zespoły zagrają b2b po meczach z ciężkimi rywalami. Hurricanes mierzyli się z Leafs, natomiast Bruins zagrali przeciwko Lightning. Zarówno Hurricanes jak i Bruins wygrali te spotkania, także tym bardziej ten mecz staje się ciekawszy. Bukmacherzy oceniają ten pojedynek na dość wyrównany, z lekkim wskazaniem na gospodarzy. Ja stanę po stronie Bruins, którzy jak dla mnie mają po prostu większe szanse, aby wygrać ten mecz. Ostatni bezpośredni pojedynek tych zespołów zakończył się zwycięstwem Hurricanes 4:1. Teraz okazja do rewanżu, którą moim zdaniem wykorzysta najlepsza drużyna w lidze. Dobry sprawdzian dla obu drużyn, ja liczę na skuteczność Bruins, którzy powinni udowodnić, że to oni zasłużenie w tym roku są pretendentami do sięgnięcia po Puchar Stanleya.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2422
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom