>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2022/2023

Status
Zamknięty.
FNM99 683,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
  • Najlepsze analizy stycznia 2023 (2. miejsce)
  • #181
Dzisiaj troszkę w innym stylu. Dużo meczów tej nocy, kilka z nich wezmę pod lupę i podam trzy typy z mniejszym kursem i jeden z troszkę większym, gdyby ktoś chciał coś mocniejszego. Kursy według Fortuna.

1. Nashville Predators vs Montreal Canadiens: Nashville Predators wygra mecz (RT) Kurs: 1.65
Wynik 6:3

Canadiens to na ten moment jedna z najsłabszych drużyn w NHL. Bardzo słaba forma przekłada się na tragiczne wyniki w ostatnim czasie. Teraz jadą na teren Predators, którzy również może i nie zdobyli wielu punktów patrząc na historię meczów, ale rywalizowali oni z mocnymi ekipami. Na przestrzeni całego sezonu solidniej wypadają Predators i to ich widzę z dwoma punktami już po regulaminowym czasie.

2. Chicago Blackhawks vs Tampa Bay Lightning: TB Lightning wygra mecz (RT) Kurs: 1.45 Wynik 1:4

W tym meczu jeszcze większa różnica potencjału obu drużyn. Blackhawks są w totalnym dołku i to jest jeden z tych meczów, w których nawet jeden zdobyty punkt przez gospodarzy mocno by mnie zdziwił pomimo, że to NHL. Tampa zdecydowanie jeden z topowych zespołów w tym sezonie do czego nas już w sumie zdążyli przyzwyczaić w ostatnich latach. Mając taką ekipę ciężko raczej o wtopę, dlatego spodziewam się wygranej gości po 60'.

3. Washington Capitals vs Buffalo Sabres: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.60 Wynik 4:4 po RT (4:5 po OT)

Capitals w niezłym gazie, strzelają dużo, ostatnio nawet 9 goli przeciwko Canadiens. Ich rywale w topie pod względem zdobytych bramek na mecz. Sabres co prawda tylko jeden gol ostatnio, ale teraz powinni przynajmniej 2/3 zdobyć, a resztę mam nadzieję dopełnią gospodarze. Dość ciekawe spotkanie, na które mocno czekam i oby nie brakło w tym pojedynku skuteczności.

4. Edmonton Oilers vs Seattle Kraken: Seattle Kraken wygra mecz + handicap: Kraken -1.5 (RT) Kurs: 4.55 Wynik 2:5

Przeglądając mecze przyszłej kolejki wpadło mi w oko jedno spotkanie, a mianowicie Oilers vs Kraken. Dość duża różnica w kursach, bukmacherzy znacząco stawiają gospodarzy jako faworytów. Pierwsze wrażenie może takie być bo przecież niedawno te ekipy zmierzyły się w bezpośrednim meczu, gdzie Kraken ulegli Oilers aż 2:7. Jednak moim zdaniem wynik tamtego pojedynku nie odzwierciedla przebiegu spotkania, które było dość wyrównane (i tutaj muszę dodać "ale"), gdyby nie jedna minuta w 1. tercji. Otóż Kraken grając w osłabieniu stracili pod koniec 3. minuty bramkę, normalna sprawa. Lecz później w przeciągu jednej minuty Oliers strzelili kolejne dwie bramki. Tak oto w ciągu jednej minuty Kraken przegrywali już 0:3, co moim zdaniem znacząco ustawiło resztę spotkania. Teraz Kraken będą mieli okazję do rewanżu. Nie mówię tutaj, że teraz to oni wbiją szybkie trzy bramki i po sprawie, ale według mnie mecz nie ma faworyta, tak więc czemu nie spróbować na typ drużyny z większym kursem. Dodatkowo licząc na możliwość trafień do pustej bramki przy niewielkim prowadzeniu (jeżeli takowe ze strony gości ma być), dorzucam handicap dla zwiększenia kursu. Ryzyko oczywiście duże, ale jest to do zrobienia.

// Jakby ktoś to dał w AKO wszystko to by mógł ładnie wyciągnąć ;) Dobrze, że Tampa się odblokowali, bo brakowało im szczęścia i powoli było nerwowo tam, gdzie powinno być bez przeszkód.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7143
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 2:07
Spotkanie: Nashville Predators - Montreal Canadiens
Typ: Mattias Ekholm powyżej 0,5 punktu kanadyjskiego w meczu razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym (punkt kanadyjski czyli bramka lub asysta)
Kurs: 2,70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Montreal Canadiens są w ogromnym kryzysie. Drużyna ta przegrała pięć ostatnich spotkań, ale nie sam fakt pięciu porażek pod rząd jest tutaj największym zmartwieniem. W dwóch ostatnich meczach Montreal stracił razem aż 16 bramek najpierw przegrywając 2:7 z Florida Panthers, a potem 2:9 z Washington Capitals. Nashville Predators też nie mieli najlepszego grudnia, ale końcówka miesiąca była dla nich całkiem przyzwoita - w sześciu ostatnich meczach zgromadzili osiem punktów. W tych sześciu ostatnich meczach z dobrej strony pokazał się Mattias Ekholm, który to zdobył punkt kanadyjski w trzech z nich. Ekholm niemal zawsze spędza na lodzie powyżej 20 minut, oddaje celne strzały na bramkę. Nashville Predators powinni w tym spotkaniu strzelić kilka bramek i możliwe, że Mattias Ekholm będzie miał przy którejś z nich swój udział.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3531
FNM99 683,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dzisiejsza noc uboga w mecze, dlatego podrzucam co nieco z typów dnia. Jest też opcja BetBuilder w Fortunie, gdzie można złączyć wszystko po kursie 5.00.
Dwa pozostałe spotkania tej nocy jak dla mnie do pominięcia.

Spotkanie: Detroit Red Wings - NJ Devils
1. NJ Devils wygra mecz (handicap: Devils -1.5) (RT) Kurs: 2.55 Wynik 1:5
2. Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.60
3. Jack Hughes (NJ Devils) powyżej 0,5 goli w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) Kurs: 2.40
Bukmacher
: Fortuna
Analiza:
W tym meczu spróbuję połączyć trzy zdarzenia, które według mnie mają spore szanse aby się wydarzyć. Red Wings w nadchodzącej kolejce będą gościć zespół Devils. Faworytem jest ekipa przyjezdnych. Jeżeli chodzi o gospodarzy to w ostatnim czasie udało im się zdobyć trochę punktów z mocniejszymi od siebie na papierze drużynami takimi jak Penguins czy Tampa. Teraz czeka ich również niezbyt proste zadanie, które może znacznie przerosnąć gospodarzy. Goście ostatnio prawie przerwali passę ekipie Hurricanes, którzy pokazali w ostatnim czasie, że są w tym sezonie jedną z najlepszych drużyn w lidze. Tak na marginesie był to jeden z lepszych meczów "dla oka" w sezonie. Devils jak na swój młody skład spisują się bardzo solidnie, w szczególności w defensywie patrząc na cały dotychczasowy sezon. Wydaje mi się, że to spotkanie powinni wygrać dość pewnie, bo swoją grą przekonują mnie zdecydowanie bardziej niż Red Wings.
Bramek w tym pojedynku również powinno być dość dużo, ostatnio w ich bezpośrednim meczu na początku sezonu padło 8 goli, a mecz zakończył się wynikiem 2:6 na korzyść Devils. Ekipa z Detroit przyzwyczaiła nas do wielu bramek w swoich meczach, nie koniecznie zdobytych właśnie przez nich, dlatego spodziewam się przynajmniej 6 goli po regulaminowym czasie.
Ostatnia sprawa to przynajmniej jeden gol 21 letniego Jack'a Hughesa. Najskuteczniejszy strzelec tego sezonu po stronie Devils z dorobkiem 21 goli w 37 rozegranych meczach. Teraz z rywalem takim jak Red Wings powinien mieć choć kilka okazji do zdobycia kolejnej bramki, tak więc mocno liczę, że będą to skuteczne próby.
Kurs dość wysoki, ale to w końcu 3 zdarzenia na jeden mecz. Jednak każde z nich jest jak najbardziej do wykonania.

// Ten over na styk, Hughes ostatni gol dla Devils, trochę szczęśliwie ale najważniejsze że na plus.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4514
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Detroit Red Wings - New Jersey Devils
Typ:
Którykolwiek zawodnik strzeli: Jack Hughes lub Nico Hischier
Kurs: 1,70
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Pod lupę wziąłem 10 ostatnich spotkań NJ Devils i przeanalizowałem zdobywców bramek pod kątem tych właśnie zawodników:
1) Hughes i Hischier zdobyli bramkę
2) Hughes i Hischier
3) Hischier
4) Hughes
5) -
6) Hughes
7) -
8) Hughes
9) -
10) Hughes i Hischier
Jak widać ci zawodnicy zdobywają bramki bardzo często, na ostatnie 10 spotkań tylko 3 zakończyły się bez trafienia jednego z nich. Myślę, że jak na taki kurs typ ten jest warty zagrania. Dodatkowo goście są tutaj stawiani w roli faworyta, co zwiększa prawdopodobieństwo zdobycia kilku bramek.

Godzina: 3:30
Spotkanie: Minnesota Wild - Tampa Bay Lightning
Typ:
Którykolwiek zawodnik strzeli: Brandon Hagel/Brayden Point
Kurs: 1,80
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Dokonałem analogicznej analizy co powyżej:
1) Hagel
2) Point
3) Point
4) Point x2 i Hagel
5) Point
6) -
7) Hagel x2
8) Point i Hagel x2
9) Point
10) Point
Przewiduję, że mecz będzie zacięty, jednakże ta dwójka radzi sobie świetnie w każdym meczu, niezależnie od tego, czy Tampa jest stawiana w roli faworyta. Matematyka podpowiada, że są wysokie szanse na powodzenie tego typu, ale trzeba pamiętać, że sport lubi płatać figle! Ja jednak tym razem zaufam statystykom.

Godzina: 4:00
Spotkanie: Anaheim Ducks - Dallas Stars
Typ:
Którykolwiek zawodnik strzeli: Jason Robertson/Roope Hintz
Niestety Dallas fatalne spotkanie, przegrana 2-0.
Kurs: 1,45
Bukmacher: Betclic
Analiza:

jw.
1) Robertson
2) Robertson i Hintz
3) -
4) Hintz x2
5) Hintz x2
6) Hintz
7)Robertson
8) -
9) -
10) Hintz
Jason Robertson zdaje się wracać do formy, Hintz ostatnio praktycznie niezawodny. Dodatkowo Dallas w roli faworyta, Anaheim traci średnio ponad 4 bramki na mecz. Myślę, że co najmniej jednemu z chłopaków uda się wpakować krążek do bramki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1648
FNM99 683,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
W następnej kolejce zobaczymy 10 meczów. Zrobię dość szaloną rzecz, mianowicie spróbuję przewidzieć zdarzenia w aż sześciu spotkaniach, pozostałe cztery jak dla mnie do pominięcia. Od razu zaznaczam, że granie tego wszystkiego na raz nie jest wybitnie dobrym pomysłem, biorąc pod uwagę, że to NHL.

1. Columbus Blue Jackets vs Washington Capitals: Washington Capitals wygra mecz (ML) Kurs: 1.50 Wynik 2:6

Capitals w tym spotkaniu odwiedzą Blue Jackets. Biorąc pod uwagę obecną formę tych zespołów faworytem jest zdecydowanie ekipa gości. Gospodarze w ostatnim czasie zdołali pokonać tylko Blackhawks, poza tym wygląda to bardzo kiepsko. Capitals grają bardzo solidnie przez ostatni miesiąc i jeżeli chcą dalej walczyć o play-off'y (a jest z kim) to mecze z takimi rywalami muszą kończyć z kompletem punktów. Dlatego w tym spotkaniu warto poszukać końcowego zwycięstwa gości, które moim zdaniem nie powinno kosztować Capitals zbyt wiele wysiłku.

2. Vancouver Canucks vs Colorado Avalanche: Colorado Avalanche wygra mecz (ML) Kurs: 1.60 Wynik 4:2

Canucks podejmą na własnym terenie ekipę Avs już z MacKinnonem w składzie. Goście wracając po przerwie świątecznej nie pokazali się z dobrej strony zdobywając tylko 1 punkt na 4 rozegrane spotkania, lecz co prawda mierzyli się z mocnymi ekipami (może nie licząc Coyotes, ale ostatnio też grają przyzwoicie). Teraz ich rywalem będzie drużyna Canucks, która nie wypadła najlepiej na przestrzeni całego sezonu. Ostatnio formą przypominają Avs, lecz potencjał ekip jak dla mnie jest zdecydowanie po stronie gości, dlatego pójdę w stronę końcowego zwycięstwa graczy z Colorado.

3. Philadelphia Flyers vs Arizona Coyotes: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.70 Wynik 6:2

W tym spotkaniu spodziewam się wielu bramek. Zarówno gospodarze jak i goście są ostatnio w niezłej formie, jak nie wygrywają to i tak kończą mecze z kilkoma bramkami na swoim koncie. Potencjał na gole jest więc z obu stron, nie jest łatwo wskazać tu faworyta. Liczę na mocno otwarty pojedynek oraz przyzwoitą skuteczność, co pozwoli ujrzeć na tablicy wyników po 60' łączną sumę przynajmniej 6 trafień.

4. Montreal Canadiens vs NY Rangers: NY Rangers wygra mecz + handicap: Rangers - 1.5 (RT) Kurs: 2.10 Wynik 1:4

O tym meczu zbyt dużo nie trzeba pisać. Canadiens są w tragicznej formie, a do tego ich rywalem jest znacznie mocniejsza drużyna "na papierze". Rangers ostatnio wygrali z Hurricanes co robi duże wrażenie. Teraz mierzą się z Canadiens, którzy są odwrotnością ich ostatnich rywali i nie widzę tutaj niczego poza dominacją zespołu przyjezdnych. To zdarzenie wydaje mi się szczególnie prawdopodobne., dlatego dodatkowo dorzucam handicap.

5. Edmonton Oilers vs NY Islanders: Zostanie zdobyty gol do pustej bramki: Tak Kurs: 2.70

Jeden z ciekawszych pojedynków tej nocy. Do Edmonton przyjedzie ekipa Isles. Są to zbliżone do siebie zespoły pod względem poziomu gry w tym sezonie i spodziewam się wyrównanego meczu. Co ciekawe Oilers przegrali 5 ostatnich spotkań na własnym terenie. Islanders grają w ostatnim czasie przyzwoicie i zdobyli dość sporo punktów, przez co nie jestem skłonny powiedzieć, że Oilers są w tym meczu faworytami tak jak widać to po kursach u bukmacherów. Oczywiście mają w składzie McDavida czy Draisaitla ale nie wiem czy to wystarczy tej nocy. Szukam tutaj gola do pustej bramki, ponieważ liczę, że spotkanie będzie na tyle wyrównane, iż któraś z ekip będzie miała okazję na takie trafienie w końcowej fazie meczu.

6. VG Knights vs Pittsburgh Penguins: Pittsburgh Penguins wygra mecz + poniżej 6.5 goli w meczu (RT) Kurs: 4.20 Wynik 5:2

Na koniec coś mocniejszego, dlatego zalecam ostrożność podczas grania. Penguins po świętach trochę zawodzą. Na razie nie udało im się wygrać, ale jest to cały czas bardzo mocna ekipa, która w ostatnich dwóch meczach grała bardzo dobrze, jak i zarówno przez większość sezonu. Rywal na przełamanie nie jest dość dobry, ponieważ to również solidny zespół, ale w ostatnim czasie sprawili sporo niespodzianek na swoją niekorzyść. Tutaj również widzę szansę, aby Knights nie podołali mimo, że są w tym meczu faworytem. Rozgrywany niedawno Winter Classic przez Bruins z Penguins był bardzo zaciętym spotkaniem i gracze z Pittsburgh'a grali jak równy z równym, albo nawet lepiej od obecnie najlepszej drużynie w lidze, dlatego poszukam w analizowanym pojedynku zwycięstwa gości.
Dodatkowo, aby kurs był wyższy dokładam under na bramki, ponieważ jeżeli założymy, że Penguins mają ten mecz wygrać to nie powinno paść wiele goli, co w tym sezonie było u nich dość często spotykane. Jeszcze raz przypominam, że kurs jest adekwatny do ryzyka, które jednak jestem skłonny podjąć przy tym zdarzeniu.

// No cóż, szkoda Avs i Oilers, bo mogło na spokojnie wejść. Dużo niespodzianek w tej kolejce, także 3/6 myślę, że nie było źle, a nie mogłem się powstrzymać aby nie spróbować ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +677
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Witam, dzisiaj znowu atakuję strzelców - mądrzejsze analizy zostawiam koledze FNM99;) ja się skupiam na suchych statystykach, więc nie będę się tu za bardzo rozpisywał, po prostu podam typy i, tak jak wczoraj, jak to wyglądało w ostatnich 10 meczach, a i dodam tylko jeszcze, że stawiam na strzelców zespołów stawianych w roli faworytów - liczę na więcej bramek ze strony tych drużyn i większe szanse powodzenia któregoś z typów:)
więc:

1)
Godzina: 1:00
Spotkanie: Carolina Hurricanes - Nashville Predators
Typ:
Którykolwiek zawodnik strzeli: Andrei Svechnikov/Martin Necas
Kurs: 1,80
Bukmacher: Betclic
Analiza:

1) Necas
2) Necas
3) Svechnikov
4) Necas
5) Svechnikov
6) Necas
7) -
8) -
9) Svechnikov
10) Svechnikov

2)
Godzina: 1:00
Spotkanie: Columbus Blue Jackets - Washington Capitals
Typ: Strzelec: Alex Ovechkin (Kurs: 1,88)
Typ: Strzelec: Nic Dowd (Kurs: 5,00) (anulowany)

Betclic niestety nie oferuje tutaj zakładu typu "Którykolwiek strzeli" stąd podaję osobno - pewniejszy oczywiście Ovechkin, ale po kursie 5,00 można spróbować Dowda, strzelił w 5/10 ostatnich spotkań, w tym w dwóch ostatnich, może się udać, a kurs fajny
Bukmacher: Betclic
Analiza:

1) Ovechkin x2 Dowd
2) Ovechkin x3, Dowd
3) Ovechkin
4) -
5) Ovechkin x2, Dowd
6) -
7) Dowd x2
8) -
9) -
10) Ovechkin x3, Dowd

3)
Godzina: 1:00
Spotkanie: Montreal Canadiens - NY Rangers
Typ:
Którykolwiek zawodnik strzeli: Artemi Panarin/Mika Zibanejad
Kurs: 1,70
Bukmacher: Betclic
Analiza:

1) Zibanejad i Panarin
2) Zibanejad x2, Panarin
3) Zibanejad
4) -
5) Panarin
6) -
7) Panarin
8) Panarin
9) -
10) -
Wcześniejsze mecze może nie jakieś obfite w bramki tej pary, ale od ostatnich 5 spotkań zdają się być niezawodni:)

4)
Godzina: 1:00
Spotkanie: NJ Devils - St Louis Blues
Typ:
Którykolwiek zawodnik strzeli: Jack Hughes/Nico Hischier
Kurs: 1,55
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Wczoraj też stawiałem taki sam typ i się udało, dzisiaj już kurs mniejszy, myślę, że to jeden z pewniejszych typów, ale nie będę kopiować całej analizy z poprzedniego posta:) Wczoraj obaj zdobyli po bramce:)

5)
Godzina: 1:00
Spotkanie: Philadelphia Flyers - Arizona Coyotes
Typ: Strzelec: Travis Konecny (Kurs: 2,50)
Typ: Strzelec: Scott Laughton (Kurs: 3,70)

Tutaj podobna sytuacja co wyżej - nie można ich połączyć na Betclicu, Konecny pewniejszy, ale Laughton też się wydaje być ciekawym typem z całkiem wysokim kursem
Kurs: 1,70
Bukmacher: Betclic
Analiza:

1) Konecny, Laughton
2) Konecny, Laughton
3) Konecny x2
4) Konecny, Laughton
5) -
6) Konecny x2
7) Laughton
8) Konecny, Laughton
9) -
10) Konecny

6)
Godzina: 1:00
Spotkanie: Toronto Maple Leafs - Seattle Kraken
Typ:
Którykolwiek zawodnik strzeli: Auston Matthews/Matty Bunting
Kurs: 1,50
Bukmacher: Betclic
Analiza:

1) Matthews, Bunting x2
2) Matthews, Bunting x2
3) -
4) -
5) Bunting
6) Matthews, Bunting
7) Matthews
8) Bunting
9) Bunting
10) Matthews, Bunting

7)
Godzina: 3:00
Spotkanie: Edmonton Oilers - NY Islanders
Typ: Strzelec: Mathew Barzal (Kurs: 3,70)
Typ: Strzelec: Andres Lee (3,20)

Znów nie można łączyć, moim zdaniem Barzal pewniejszy mimo wyższego kursu
Bukmacher: Betclic
Analiza:

1) Lee, Barzal
2) Barzal
3) Barzal
4) Lee x2, Barzal x2
5) -
6) Lee, Barzal
7) -
8) Lee
9) Barzal
10) -

8)
Godzina: 4:00
Spotkanie: Vegas Golden Knights - Pittsburgh Penguins
Typ: Strzelec: Michael Amadio
Kurs: 4,50
Bukmacher: Betclic
Analiza:

To jeden z ryzykowniejszych typów, ale wysoki kurs zachęca do zagrania - w ostatnich 6 spotkaniach Amadio trafiał do siatki w 4 meczach, zdobywał też bramki w dwóch poprzednich meczach pod rząd, może szykuje się jakaś seria? Uważam, że można zaryzykować i zagrać typ, że dziś w nocy również uda mu się trafić.

Również zaznaczam, że nie radzę grać tego wszystkiego na jednym kuponie - strzelcy lubią zawodzić, a NHL jest dosyć nieprzewidywalne, myślę, że kursy są na tyle wysokie, że można porozbijać te propozycje na duble, treble czy single grane za mniejsze kwoty:) Pozdrowienia i zieloności!

// Podsumowując, kiepskawa noc, dużo niespodzianek, kilka pewniaków weszło, ale osobiście nie jestem zadowolony, spodziewałem się troszkę lepszego wyniku;) No cóż jutro 8 spotkań, więc może też coś przygotuję:)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +316
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 4:07
Spotkanie: Vegas Golden Knights - Pittsburgh Penguins
Typ: remis
Kurs: 4,50
Bukmacher: Fortuna

Oprócz tego Pittsburgh Penguns (ML) @1,95 Fortuna

Analiza:

Pittsburgh Penguins mają obecnie serię pięciu porażek. Mimo tej serii porażek oraz faktu, że Vegas jest liderem na zachodzie oraz gra u siebie, to bukmacherzy dają obu drużynom równe szanse. Jest tak dlatego, że u Vegas jest spory problem z kontuzjami. Ja czuję, że tutaj wszystko może się rozstrzygnąć dopiero w dogrywce lub w karnych. Vegas ostatnimi czasy sporo remisuje, gdyż zremisowali trzy z ostatnich pięciu spotkań. Pittsburgh na pięć ostatnich spotkań zremisował dwa z nich. W bezpośrednich meczach pomiędzy tymi drużynami jeszcze nigdy nie było remisu i możliwe, że tej nocy zobaczymy pierwszy remis. Spodziewam się też przełamania serii porażek Pittsburgha. Remis w regulaminowym czasie gry i zwycięstwo Pingwinów w dogrywce/karnych tak to widzę.
 
Ostatnia edycja:
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Cztery propozycje na dzisiejszą nockę, niestety nie mam czasu na dłuższą analizę:)
Godzina: 1:00
Spotkanie: WSH Capitals - NSH Predators
Typ: Strzelec i gospodarze: Alex Ovechkin + TAK
Kurs: 3,00
Bukmacher: Betclic
Analiza:

W poprzednim poście rozpisałem kiedy Alex zdobywał bramki, zeszłej nocy również się udało, Capitals też w formie, wydaje mi się, że dziś dadzą radę wygrać, a Betclic oferuje ciekawy zakład kombinacyjny.


Godzina: 1:00
Spotkanie: DET Red Wings - FLA Panthers
Typ: Strzelec: Eric Staal
Kurs: 6,00
Bukmacher: Betclic
Analiza:

W ostatnich 7 meczach Stall trafiał w 4 z nich, zdobywając łącznie 5 bramek. Myślę, że po tak wysokim kursie można zaryzykować.


Godzina: 2:00
Spotkanie: WPG Jets - Tampa Bay Lightning
Typ: Którykolwiek zawodnik strzeli: Brandon Hagel/Brayden Point
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betclic
Analiza:

1) Point
2) Hagel
3) Point
4) Point
5) Point x2 i Hagel
6) Point
7) -
8) Hagel x2
9) Point i Hagel x2
10) Point

Godzina: 3:00
Spotkanie: CGY Flames - NY Islanders
Typ: Strzelec: Mathew Barzal
Kurs: 4,00
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Barzal w świetnej formie, trafiał do bramki w każdym z ostatnich 5 spotkań, faworytem dzisiaj Calagary, ale może się uda:)

//Nawet nie będę komentować tej nocy :D
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj zamiast trzech spotkań wybieram tylko dwa, bo pozostałe nie wyglądają mi na zbyt overowe. Oczywiście jak wspomniałem wyżej 5 bramek w NHL to nie jest wiele, ale lepiej minimalizować ryzyko i wygrać niż mieć więcej "do wygrania" i przegrać. Z dzisiaj grających ekip bardzo dużo bramek ostatnio pada podczas spotkań Capitals, Preds i Arizony i to te ekipy wybieram. Niepokoi mnie trochę forma Chicago. Trzy ostatnie mecze pokryły linię 4,5 bramki ale ogólnie Hawks mają problemy w ofensywie i obawiam się nieco o wynik. Z drugiej strony Kojoty strzelają co mecz 3 lub 2 bramki i mam nadzieję, że gospodarze dołożą dwoje do piątki.

❌ Powyżej 4,5 bramki w Waszyngtonie i w Chicago @1,75 5/10 Unibet

// Na Chicago jak zwykle można liczyć...

+0,65
 
Ostatnia edycja:
FNM99 683,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Ponownie, tym razem ze względu na zbyt mało czasu aby przeanalizować resztę meczów nadchodzącej nocy, podrzucam analizę z typów dnia. Oczywiście w Fortunie istnieje możliwość złączenia zdarzeń przy pomocy BetBuildera po kursie 5.00.

// Jedna bramka teoretycznie mogła ugrać wszystkie te 3 zdarzenia, szkoda

Spotkanie: Detroit Red Wings - Florida Panthers
1. Florida Panthers wygra mecz (handicap: Panthers -1.5) (RT) Kurs: 2.55 Wynik 2:3
2. Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.45
3. Matthew Tkachuk (F. Panthers) powyżej 0,5 goli w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) Kurs: 2.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W tym spotkaniu Red Wings podejmą na własnym terenie ekipę Panthers. Faworytem meczu jest drużyna przyjezdnych. Na przestrzeni całego sezonu trochę lepiej wypadają Red Wings ale potencjał drużyn moim zdaniem na korzyść Panthers. W tym sezonie te ekipy grały ze sobą już w bezpośrednim meczu, gdzie padł wynik 5:1, a zwycięzcą byli Panthers. Co ciekawe każdy z 4 meczów w 2022 roku kończył się pewnym zwycięstwem Panthers. Teraz spodziewam się podobnego przebiegu spotkania, dlatego dorzucam handicap.
Jeżeli chodzi o over goli to wydaje mi się, że 6 bramek w meczu tych ekip powinno bez większych problemów się wypełnić. Być może zrobią to nawet sami goście.
Natomiast do podbicia kursu dorzucam ponownie najskuteczniejszego gracza drużyny, która według mnie powinna zgarnąć dwa punkty po regulaminowym czasie. Ostatnio brakło tej jednej bramki, teraz mam nadzieję, że Matthew Tkachuk mnie nie zawiedzie, ponieważ jest to zawodnik, który świetnie wpasował się do Panthers po transferze z Flames i nie zwalnia tempa również w tym sezonie.
Ponownie wysoki kurs za pośrednictwem trzech zdarzeń w jednym pojedynku, ale jest to jak najbardziej możliwe przy założeniu, że Panthers zdominują rywali.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +190
FNM99 683,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Ostatnio NHL zapewnia dużo niespodzianek, ale walczymy dalej próbując omijać te bardziej ryzykowne mecze. Poniżej kilka typów na zdarzenia, które według mnie powinny się wydarzyć w nadchodzącej kolejce. Kursy według Fortuna.

1. Columbus Blue Jackets vs Carolina Hurricanes: Carolina Hurricanes wygra mecz + handicap: Hurricanes -1.5 (RT) Kurs: 1.85 Wynik 4:3 po OT

To spotkanie rozpocznie się jeszcze dziś (07.01) o godzinie 22:00. Blue Jackets to aktualnie jedna z najsłabszych ekip w lidze. Podejmą oni na własnym terenie drużynę Hurricanes, która jest przeciwieństwem gospodarzy, co czyni gości mocnymi faworytami tego pojedynku. Ostatnio co prawda Hurricanes dwukrotnie przegrali, jednak nie spodziewam się aby mogli wtopić kolejne spotkanie w dodatku z rywalem takim jak Blue Jackets. Być może nie zobaczymy wielu bramek w tym meczu, ale goście powinni dość pewnie sięgnąć po dwa punkty już po regulaminowym czasie.

2. Montreal Canadiens vs St. Louis Blues: St. Louis Blues wygra mecz (ML) Kurs: 1.60 Wynik 5:4

Ponownie spróbuję wykorzystać słabą grę oraz formę jednego z zespołów. Tym razem będą to Canadiens, którzy są w dużym dołku i ciężko jak na razie jest im się z niego wydostać. Ich rywalami będą Blues, którzy grają solidniej i co najważniejsze złapali niezłą formę, która pozwoliła im pokonać ostatnio Leafs czy Devils. Kiedyś gospodarze będą musieli się przełamać, lecz nie wydaje mi się aby Blues byli do tego odpowiednim przeciwnikem, dlatego spodziewam się w tym spotkaniu zwycięstwa gości.

3. VG Knights vs LA Kings: każda drużyna over 1.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.45

Dość ciekawy pojedynek pomiędzy mocnymi ekipami. Zespoły te spotkały się już dwukrotnie w bieżącym sezonie, raz wygrali Knights, a raz Kings. Potencjał na zdobywanie goli jest z obu stron, a na przestrzeni sezonu trochę więcej bramek stracili goście. Myślę, że nie będzie to jednostronne widowisko, a goli powinniśmy trochę ujrzeć, przez co liczę, że każdej z drużyn uda się zdobyć co najmniej dwa trafienia w 60'.

4. Buffalo Sabres vs Minnesota Wild: (BetBuilder) Tage Thompson oraz Kirill Kaprizov over 0.5 goli w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) Kurs: 4.10

Standardowo coś z większym kursem dla tych, którzy szukają porządnego singla na najbliższą noc.
W tym meczu zobaczymy pojedynek Sabres z Wild, a w nim małą wewnętrzną bitwę pomiędzy dwoma świetnymi zawodnikami z obu ekip. Tage Thompson mocno świeci w tym sezonie i robi dużą różnicę w meczach rozgrywanych przez Sabres. Pod względem goli wyprzedza go jedynie C. McDavid, co czyni go drugim najlepszym strzelcem w lidze z dorobkiem 30 trafień. Z drugiej strony najskuteczniejszy gracz ekipy przyjezdnych, czyli Kirill Kaprizov. Na swoim koncie 25 latek zebrał już 22 bramki i będzie on na pewno szukał w nadchodzącym spotkaniu kolejnych goli.
Mecz pomiędzy tymi zespołami prawdopodobnie zakończy się dużą liczbą bramek, do czego przyzwyczaili nas gospodarze, a także goście w ostatnim czasie. Myślę, że główną rolę przy ich zdobywaniu odegrają właśnie Panowie, o których wspomniałem wyżej. Kurs jest dość wysoki ale myślę, że jeżeli Thompson oraz Kaprizov zagrają na poziomie na jakim grali dotychczas w tym sezonie, to nie powinniśmy długo czekać na przynajmniej jedno trafienie od każdego z nich.

// Hurricanes ponownie dominują i brakło skuteczności, Louis tracą w 3. tercji bramki po własnych błędach i przegrywają.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +471
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj ciekawe spotkania na over 4,5 bramki ale tym razem większy potencjał widzę w wieczornych spotkaniach w Winnipeg i w Waszyngtonie. Jets w bardzo dobrej formie i nie przegrywają od czterech spotkań. Mimo, że zagrają back to back to będzie to spotkanie u siebie, więc bez żadnych podróży i myślę, że poradzą sobie z Vancouver jeśli nie wydarzy się jakaś anomalia. W drugim meczu zwróciło moją uwagę to jak intensywnie grają ostatnio CBJ. Cztery mecze w mniej niż tydzień muszą mocno obciążać nawet organizmy sportowców. Capitals co prawda grają mocno stykowe mecze, ale jak nie poradzą sobie u siebie z wymęczonymi przeciwnikami to coś jest nie halo.

✅ Winnipeg ML & Capitals ML @1,93 6/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2417
dallas 0

dallas

Użytkownik
Witam. Sorry że pytam w tym dziale , ale czy wie może ktoś z was na jakiej stronce można znależć staty ile strzałów na bramkę rywali w meczach NHL oddają poszczególni zawodnicy. Kursy na te zdarzenia są dosyć ciekawe. Jeszcze raz sorry że w tym dziale.
 
FNM99 683,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dość dużo meczów dzisiejszej nocy, ja wybrałem te zdarzenia, które są według mnie warte uwagi, a wyszło ich aż sześć. Nie oznacza to, że szukałem tutaj czegoś na siłę, wręcz odwrotnie. Jeden oczywiście dla kogoś kto szuka czegoś z większym kursem. Standardowo, pozostałe spotkania jak dla mnie do pominięcia. Kursy według Fortuna.

1. Buffalo Sabres vs Seattle Kraken: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.50 Wynik 3:4

Perełka dla kogoś kto szuka dużej liczby goli w meczu. Dwie potężnie ofensywne drużyny zmierzą się w nadchodzącej kolejce. Obie ekipy grają b2b, co raczej sprzyja bramkostrzelności. Sabres ostatnio nie grają wspaniale, to fakt. Ale to zdarzenie nawet przy słabej dyspozycji gospodarzy mogą ugrać sami Kraken, którzy w ostatnim czasie bardzo pewnie radzą sobie z rywalami i goli w tych meczach nie brakuje. Ja podam tutaj dość spokojny typ, mocniejszy opisałem w typach dnia jeżeli ktoś byłby zainteresowany to zapraszam. Myślę, że sześć bramek to minimum jakie powinniśmy obejrzeć w 60' tego pojedynku.

2. NY Rangers vs Minnesota Wild: NY Rangers wygra mecz (ML) Kurs: 1.70 Wynik 4:3 (Po rz. karnych)

W roli gospodarzy wystąpi ekipa Rangers, która ugości w tym spotkaniu drużynę Wild. Dwa solidne zespoły podejmą walkę o komplet punktów, a nieznacznym faworytem według bukmacherów są Rangers. Ostatnio trochę lepiej radzili sobie gospodarze, którzy wracają do gry po dość sporej jak na NHL przerwie. Wild w ostatnim czasie lekko przygaśli, przegrywając dwa ostatnie spotkania. Goście przystąpią do tego pojedynku nadal bez Zuccarello, co jest plusikiem na korzyść gospodarzy. Wypoczęci Rangers moim zdaniem powinni poradzić sobie z rywalami, dlatego poszukam tutaj zwycięstwa gospodarzy podpierając się o ewentualną dogrywkę bądź rzuty karne.

3. Pittsburgh Penguins vs Vancouver Canucks: Pittsburgh Penguins wygra mecz (ML) Kurs: 1.50 Wynik 5:4

Zespoł Canucks odwiedzi w tym meczu Penguins. Faworytem są gospodarze, którzy ostatnio wreszcie przełamali się i sięgnęli po dwa punkty w meczu przeciwko Coyotes. Teraz ich rywalem będzie ekipa z Vancouver, która nie powinna stanowić problemów dla gospodarzy. Różnica potencjału w zespołach jest dość duża, dlatego moim zdaniem to Penguins powinni wyjść zwycięsko z tego pojedynku. Grają już po przełamaniu, co powinno pozytywnie wpłynąć na ich grę i powoli zacząć zdobywać cenne punkty, bo tych może na koniec brakować.

4. Detroit Red Wings vs Winnipeg Jets: Winnipeg Jets wygra mecz (ML) Kurs: 1.70 Wynik 7:5

Red Wings będą gościć ekipę Jets, która jest ostatnio w znakomitej formie, co stawia przyjezdnych w roli faworytów. Zespół z Detroit w ostatnim czasie wynikami nie zachwyca, ale trzeba wziąć pod uwagę mocnych rywali, z którymi mierzyli się w ostatnich spotkaniach. Na niekorzyść gospodarzy, tym razem również nie będą mieli prostego zadania, a ja poszukam tutaj końcowego zwycięstwa gości, na które stanowczo ich stać biorąc pod uwagę ich obecną formę.

5. Arizona Coyotes vs San Jose Sharks: Powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.60 Wynik 2:4

W tym meczu zmierzą się dwa zespoły, które mają szansę powalczyć o dwa punkty. Coyotes co prawda ostatnio nie zachwycają, ale na kilka bramek zdecydowanie ich stać przeciwko rywalowi takiemu jak Sharks. Goście natomiast swoją obecnością przynoszą duże liczby goli w meczach, co przy bezpośrednim pojedynku z Coyotes powinno również mieć miejsce. Podsumowując, spodziewam się przynajmniej sześciu bramek po regulaminowym czasie licząc na dość otwarte spotkanie z obu stron.

6. Carolina Hurricanes vs NJ Devils: Carolina Hurricanes wygra mecz + under 6.5 goli w meczu (RT) Kurs: 3.50 Wynik 3:5

Obie ekipy wracają po kilkudniowej przerwie od grania. Odpoczynek na pewno przydał się Hurricanes, którzy przegrali swoje trzy ostatnie spotkania. O ile z Rangers przegrali zasłużenie, to z Predators i Blue Jackets brakło szczęścia i skuteczności. Teraz na własnym terenie podejmą drużynę Devils, która jest również bardzo mocna w tym sezonie, a ostatnie pojedynki pokazały, że są oni w dobrej formie. W ostatnim czasie odbył się bezpośredni pojedynek tych zespołów, gdzie przeważali Hurricanes i ostatecznie po rzutach karnych zdobyli dwa punkty. Tym razem spodziewam się również kompletu punktów po stronie gospodarzy, a dodatkowo uważam, że nie zobaczymy zbyt wielu goli w tym meczu. Może trudno o tym mówić patrząc na ostatnie wyniki tych ekip, ale nadal na przestrzeni całego sezonu są to zespoły grające świetnie w defensywie, na co również liczę w najbliższym ich spotkaniu. Mecz powinien być wyrównany, a ja poszukam tutaj nieznacznej wygranej ze strony Hurricanes.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2860
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:07
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Vancouver Canucks
Typ: obie drużyny zdobędą po przynajmniej trzy bramki w meczu
Kurs: 2,38 już w pierwszej tercji było 3:3
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ten sezon nie wygląda dobrze dla Vancouver Canucks. Drużyna ta będzie miała duże problemy, żeby wejść do playoffs, choć szanse oczywiście jeszcze są. Dużym problemem Vancouver Canucks jest obrona. Dla przykładu Canucks stracili aż siedem bramek w ostatnim meczu z Winnipeg Jets. Wobec tego trudno oczekiwać, by nie stracili przynajmniej trzech w Pittsburghu. Jeśli chodzi o Pittsburgh Penguins, to tutaj największym problemem też jest defensywa, w trzech ostatnich meczach u siebie Penguins tracili po przynajmniej trzy bramki. Moim zdaniem możemy tutaj zobaczyć wysoki wynik od 3:3 wzwyż.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4128
FNM99 683,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Ostatnio nie poszło najgorzej, ale spodziewałem się trochę lepszego rezultatu, szkoda. W następnej kolejce trochę mniej meczów, ale wybrałem trzy zdarzenia, które wyglądają obiecująco. Kursy według Fortuna.

1. Philadelphia Flyers vs Washington Capitals: Washington Capitals wygra mecz (ML) Kurs: 1.55 Wynik 5:3

Bardzo przyzwoicie spisują się w ostatnim czasie zarówno Flyers jak i Capitals. Goście mogą cieszyć się powrotem Backstroma jak i Wilsona, którzy wracają po kontuzjach i powoli zaczną wdrażać się w ten sezon. Dla Capitals będzie to ważny mecz, a właściwie dwa następne, bo oba grają właśnie z Flyers. Później czekają na nich znacznie mocniejsi rywale, a punkty są teraz dla nich na wagę złota, ponieważ sytuacja w Dywizji Metro bardzo zacięta. Dlatego stawiam w tym meczu na końcowe zwycięstwo gości, którzy ponadto są według mnie lepiej ułożonym zespołem i powinni sobie poradzić z takim rywalem jak Flyers.

2. Anaheim Ducks vs Edmonton Oilers: Edmonton Oilers wygra mecz + powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.20 Wynik 2:6

W tym meczu Anaheim odwiedzi ekipa Oilers, aby zmierzyć się z miejscowymi Ducks. Pomimo, że Oilers w ostatnim czasie nie zdobywają wielu punktów to są oni znacznymi faworytami tego spotkania. Nie jest to zaskoczeniem patrząc na dotychczasowy przebieg sezonu, a co więcej gdy ma się w składzie takich graczy jak McDavid czy Draisaitl. Nie przewiduję tutaj innego scenariusza niż pewne zwycięstwo gości. Ducks ponadto lubią stracić dużo bramek, a Oilers potrafią się rozstrzelać, przez co dorzucam over na minimum 6 goli po regulaminowym czasie.

3. LA Kings vs San Jose Sharks: LA Kings wygra mecz + powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.60 Wynik 4:3

W nadchodzącej kolejce zobaczymy pojedynek LA Kings, którzy na własnym terenie zmierzą się z ekipą Sharks. Faworytem są zdecydowanie gospodarze, którzy radzą sobie ostatnio przyzwoicie i są na dobrej drodze aby awansować do fazy play-off. Goście bez szału na przestrzeni całego sezonu jak i w ostatnim czasie. Drużyny te spotkały się w tym sezonie dwukrotnie w bezpośrednim meczu, za pierwszym razem pewne zwycięstwo odnieśli Kings, za drugim razem po dwa punkty również sięgnęli gracze z LA, lecz tym razem po rzutach karnych. Potencjał zespołów zdecydowanie na korzyść gospodarzy, ponadto goście grają b2b co jest kolejnym argumentem przemawiającym za Kings. Podsumowując, spodziewam się wygranej LA Kings po regulaminowym czasie, a dodatkowo dorzucam over goli, ponieważ patrząc na ostatnie spotkania tych ekip 6 bramek wydaje się mocno prawdopodobne.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1506
deepred 633,2K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Ode mnie na szybko, ktoś kto się bardziej zna na hokeju, to pewnie skorzysta, bo jest to dość istotna informacja na temat tego meczu. Krótka piłka - Matthews out w ekipie Leafs. Unibet nie zdjął jeszcze oferty na SOG konkretnych zawodników, w tym przypadku idę w overy Tavaresa i Marnera. Linie dość przyjemne do pokrycia i byłyby do atakowania również w przypadku gdyby Auston był dostępny na ten mecz. Niestety nie można łączyć, ale przyjemne kursy do dubelka bądź AKO.

John Tavares over 2,5 SOG @1,5
Mitch Marner over 2,5 SOG @1,62
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3205
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:00
Spotkanie: Philadelphia Flyers - Washington Capitals
Typ: Philadelphia Flyers (ML)
Kurs: 2,50
Bukmacher: etoto
Analiza:

Nie zgadzam się z takim faworyzowaniem Waszyngtonu. Począwszy od 6 grudnia Washington Capitals złapali świetną formę dzięki której mocno poszli do góry w tabeli, ale wygląda na to, że obecnie tą formę tracą. Na sześć ostatnich spotkań Caps trzy wygrali, a trzy przegrali. Ich ostatnie spotkanie z Columbus Blue Jackets to jest zwycięstwo 1:0, ale Columbus w tamtym meczu był dużo lepszy, a ta wygrana to jest zasługa Kuempera, który to obronił aż 38 strzałów. Dać się zdominować takiej drużynie jak Columbus Blue Jackets to nie wróży zbyt dobrze na przyszłość. Philadelphia Flyers mają słaby sezon, ale ich aktualna forma jest bardzo dobra- wygrali pięć z ostatnich sześciu spotkań. Jeśli Washington Capitals będą popełniać takie błędy jak w meczu z Columbus Blue Jackets, to widzę całkiem duże szanse na Philadelphii na zwycięstwo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2161
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj wracam do overów, bo nie wydaje mi się żebym zdołał wytypować zwycięzcę w którymkolwiek meczu. Wybrałem mecz w Toronto i spotkanie w Anaheim. Kaczki u siebie są nieprzewidywalne. Potrafią zagrać mecz underowy, ale w każdym spotkaniu tracą sporo bramek a w niektórych nawet więcej niż pięć. Mam nadzieję, że Oilers dadzą z siebie odrobinę wysiłku i wbiją co najmniej trzy bramki. W Toronto sytuacja jest nieco gorsza bo zabraknie Matthewsa w ofensywie, ale podejrzewam, że gospodarze i tak sobie poradzą. Nashville nie jest ekipą przy której udziale pada dużo bramek, ale na wyjazdach to zespół o zupełnie innym obliczu i w odróżnieniu do ogólnej puli w delegacjach tych bramek w meczach z ich udziałem pada o wiele więcej i na to liczę również dzisiaj.

❌ Powyżej 4,5 bramki w Toronto i Anaheim @1,69 4/10 Unibet
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom