>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2022/2023

Status
Zamknięty.
slomiany400 31K

slomiany400

Użytkownik
Według mnie dzisiaj nastąpi przełamanie dla Krakenów i po pięciu wygranych w RT, czas na ich porażkę. Boston to kocury swojej tafli, nie przegrali jeszcze żadnego meczu w regulaminowym i tylko trzy razy po overtime. Tracą średnio 2 bramki na mecz przy 3.86 strzelonych. Krakens na wyjeździe radzą sobie też wybitnie dobrze, ale jak spojrzymy na statystykę w tym win strike oddanych strzałów, względem strzelonych bramek, to rywale byli w obronie jak dzieci we mgle, np 8 strzelonych bramek Senators przy raptem 24 SOG. Czas na porażkę.

Boston 1.72 betathome

0-3 bez komentarza
Gram w następnym meczu znowu na porażkę Krakens
 
Ostatnia edycja:
FNM99 683,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Tej nocy aż 12 meczów, ja podrzucam 4 typy ode mnie. Kursy według Fortuna.

1. NY Islanders vs Minnesota Wild: Podwójna szansa: Remis po 1. tercji lub remis po RT Kurs: 2.00 Wynik 1:0 i 1:3 po RT

Szykuje się bardzo ciekawe spotkanie w Nowym Jorku, gdzie miejscowi Islanders podejmą ekipę Wild. Nie jest łatwo wskazać faworyta tego meczu, obie drużyny przegrały swoje 3 ostatnie pojedynki i biorąc pod uwagę, że potencjał obu zespołów jest podobny to spodziewam się, że będzie to wyrównane spotkanie. Poszukam tutaj dość niestandardowej opcji, a mianowicie dam sobie podwójną szansę na remis: po 1. tercji lub w meczu po 60'.

2. Buffalo Sabres vs Winnipeg Jets: Powyżej 6.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.05 Wynik 2:4

W tym meczu można spodziewać się wielu bramek. W ostatnich dwóch spotkaniach Jets padły aż 23 bramki, teraz również jest bardzo możliwy wysoki wynik, ponieważ ich rywalami będzie ekipa z Buffalo. Sabers słyną w tym sezonie ze zdobywania goli, choć ostatnio może nie było jakoś znakomicie pod tym względem z ich strony, ale nie raz pokazali swoją skuteczność w ofensywie. Potencjał na pokaźną liczbę bramek jest z obu stron, dlatego przy połączeniu tych ekip w bezpośrednim meczu mam nadzieję na otwarte spotkanie z wysokim wynikiem końcowym.

3. Boston Bruins vs Seattle Kraken: Seattle Kraken powyżej 2.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.20 Wynik 0:3

Jestem podobnego zdania, że Kraken nie będą mieć łatwej przeprawy na terenie Bruins. Jednak są w takiej dyspozycji, że o punkty powinni być w stanie powalczyć. Aby to zrobić, goście muszą być bardzo skuteczni w ataku i liczyć na słabszy dzień defensywy gospodarzy, która sprawuje się znakomicie w tym sezonie. Natomiast uważam, że trzy trafienia ze strony Kraken są jak najbardziej w ich zasięgu. Być może to nie starczy nawet na pewny punkt po regulaminowym czasie, ale wątpię aby goście wyszli defensywnie na swojego rywala.

4. Montreal Canadiens vs Nashville Predators: Nashville Predators wygra mecz + handicap: Predators -1.5 (RT) Kurs: 2.50 Wynik 4:3

Niedawno te ekipy spotkały się w bezpośrednim spotkaniu w Nashville, gdzie dwa punkty zdobyli miejscowi Predators, a mecz zakończył się wynikiem 6:3. Forma Canadiens jest słaba, w ostatnim czasie zdołali wygrać tylko z Blues, którzy grają w kratkę, ale wygrana to wygrana. Natomiast goście ostatnio wyglądają dość solidnie, dopiero tej nocy Leafs przerwali ich passę 4 zwycięstw z rzędu. Gra b2b Predators oczywiście jest plusem na korzyść gospodarzy, ale to i tak wydaje się za mało, aby w tym meczu pokonać drużynę z Nashville. Na przestrzeni całego sezonu również solidniej wypadają goście, lecz tak jak wcześniej wspomniałem, najważniejszym argumentem, który według mnie przemawia na korzyść Predators jest znacznie lepsza gra w ostatnim czasie, dlatego spodziewam się tutaj dość pewnego zwycięstwa przyjezdnych już po regulaminowym czasie.
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja będę konsekwentnie szedł w swoje overy i dzisiaj liczę na mecze w Tampie, St. Louis i Buffalo.

✅ Powyżej 4,5 bramki w wyżej wspomnianych meczach @2,03 6/10 Unibet

Poza tym moją uwagę zwracają dwa mecze gdzie kursy są bardzo wysokie, a jednak faworyci tych spotkań nie prezentują ostatnio najlepszej formy. Do tego grają na wyjazdach. Chodzi o spotkania w Arizonie i Columbus. Przeciwnikami są kolejno Ottawa i Hurricanes. Canes zostali pokonani kilka dni temu przez Columbus właśnie i mają na koncie cztery porażki z rzędu, a Columbus dobrze zagrało z Caps i nieźle z Tampą mimo porażek. Kto wie czy ponownie nie uda im się urwać punktów Huraganom. Co do Arizony to forma słabiutka, ale kiedyś się przełamią i dzisiaj będzie bardzo dobry moment, bo Senators również nie są w życiowej formie, a ostatnio nie zdołali strzelić nawet jednej bramki. Osobiście tego nie gram, ale jak ktoś lubi wysokie kursy to można się przyjrzeć tym meczom.

Columbus ML @3,55 Unibet
Arizona ML @2,25 Unibet

8,41
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1435
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jak idzie tak to lecimy tak dalej. Dzisiaj nawet jeśli bym chciał pograć na czyjś win to nie widzę takiej opcji. Bezsensowne według mnie jest szukanie sensacji, ale gdybym miał wytypować któregoś z faworytów to chyba nie zdecydował bym się na żadnego z nich. Największe szanse daję Pingwinom, ale u siebie ostatnio jakoś przeciętnie, a Winnipeg w formie. Więc może Winnipeg? Zagram tak jak wczoraj:

✅ Powyżej 4,5 bramki w każdym z trzech spotkań @1,94 3/10 Unibet

11,23
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3155
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:07
Spotkanie: Pittsburgh Penguins - Winnipeg Jets
Typ: Pittsburgh Penguins (ML)
Kurs: 1,60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Pittsburgh Penguins w tym sezonie jest drużyną, która lubi mieć serie zarówno zwycięstw jak i porażek. Na początku grudnia Penguins mieli serię siedmiu zwycięstw, a niedługo później przegrali sześć spotkań z rzędu. Obecnie Pingwiny mają serię dwóch zwycięstw. Winnipeg Jets przystąpią do tego spotkania trochę zmęczeni, gdyż grali zeszłej nocy. Pittsburgh Penguins w swoim ostatnim meczu zwyciężyli choć przegrywali 0:3. Taki comeback musi na nich pozytywnie wpłynąć i moim zdaniem gospodarze wygrają to spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
FNM99 683,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Nashville Predators vs Buffalo Sabres
Typ: Buffalo Sabres wygra mecz + Sabres powyżej 4,5 goli w meczu (RT)
Kurs: 5.40 Wynik 3:5
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W tym spotkaniu zobaczymy pojedynek dwóch zespołów, których forma w ostatnim czasie jest troszkę chaotyczna. Nieznacznym faworytem według bukmacherów są gospodarze. Predators nie udało się podtrzymać dość niezłej serii 4 wygranych z rzędu. Porażka z Leafs może tak mocno nie boli, ale następny mecz przegrali z Canadiens, którzy dość nieoczekiwanie zostawili ekipę z Nashville bez choć jednego punku po tym pojedynku. Nie jest to dobra wróżba przed następnym meczem. Rywalami gospodarzy będą Sabres, którzy przegrali swoje trzy ostatnie spotkania. Jednak poza meczem z Flyers nie wyglądali oni źle na lodzie i nie odstawali od swoich rywali. Predators to nie jest przeciwnik z górnej półki i przy skutecznej grze Sabres mogą szybko ustawić sobie spotkanie, a ofensywa to ich główna broń w tym sezonie. Tage Thompson rozgrywa świetny sezon i potrafi sam zrobić różnicę w meczu. Nie widać go było w tych ostatnich przegranych spotkaniach gości, teraz liczę, że odblokuje się i z jego pomocą Sabres ten pojedynek wygrają. Poszukam tutaj wygranej gości i ich powrotu na zwycięską ścieżkę, tak jak robili to w grudniu. Dodatkowo dorzucam minimum 5 goli ze strony Sabres, ponieważ jeżeli mają wygrać to zapewne nie obędzie się bez rozbicia defensywy rywali, jak to już niejednokrotnie robili w tym sezonie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3460
dragons 31,8K

dragons

Użytkownik
Godzina: 01:00
Spotkanie: Carolina Hurricanes - Pittsburgh Penguins
Typ: Carolina Hurricanes RT Kurs: 1,75 1673756818213.png
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Drużyny mierzą się po raz czwarty i ostatni w tym sezonie. Karolina wygrała każde z 3 poprzednich spotkań.
Pittsburgh gra back to back przegrywając z Jets 1-4.,podczas gdy Huragany przełamują się w ostatnim wyjazdowym spotkaniu wygrywając 6: 2 przeciwko Columbus.
Casey DeSmith dziś w bramce Pingwinów ( DeSmith został zmieniony po 7 minutach na Tokarskiego w meczu z Canucks po tym, jak pozwolił na trzy gole w zaledwie pięciu strzałach) z GAA 3.18 , SV% .904 - co nie rokuje najlepiej.
Karolina jest w mojej ocenie lepszym zespołem i powinna wrócić na właściwe tory na własnej tafli.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3302
FNM99 683,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dzisiaj pójdę w stronę gospodarzy, mam nadzieję, że obejdzie się bez niespodzianek, a ja dorzuciłem myślę warte uwagi dodatki zamiast grania na sucho w kierunku faworytów. Kursy według Fortuna.

1. Carolina Hurricanes vs Vancouver Canucks: Carolina Hurricanes wygra mecz + Vancouver Canucks powyżej 1,5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.50

Jeszcze dziś o 23:00 rozpocznie się pojedynek wracających do zwycięskiej formy graczy Hurricanes, którzy na własnym terenie staną przeciwko zawodnikom Canucks. Faworytem według bukmacherów są zdecydowanie gospodarze. Obie ekipy grają b2b, Hurricanes wygrali swój mecz z Penguins, natomiast Canucks po niezłej walce ulegli Panthers. Gospodarze prawdopodobnie już otrząsnęli się po niespodziewanej serii przegranych, teraz zmierzą się z Canucks, którzy może o punkt w tym spotkaniu będą mieli ciężko, ale jak pokazały ich ostatnie mecze na bramki ten zespół zdecydowanie stać. Dość niestandardowo poszukam tutaj co najmniej dwóch goli gości, ale końcowego zwycięstwa Hurricanes już po regulaminowym czasie, co wydaje mi się dość prawdopodobne i po niezłym kursie.

2. NY Rangers vs Montreal Canadiens: Mika Zibanejad (NY Rangers) powyżej 1,5 punktów kanadyjskich w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) Kurs: 2.35

Canadiens zagrają ponownie w Nowym Jorku, tym razem jednak z ekipą Rangers. Ostatniej nocy goście przegrali pojedynek z Isles 2:1, teraz czeka ich trochę trudniejsze zadanie, a w dodatku grają b2b. Niedawno zespoły te zmierzyły się w bezpośrednim pojedynku, gdzie górą po 60' byli Rangers, a mecz zakończył się wynikiem 1:4. Tutaj spodziewam się podobnego rozstrzygnięcia, a jako typ zaproponuję co najmniej 2 punkty kanadyjskie ze strony Zibanejada. Jest to zaraz obok Panarina jeden z zawodników z największą łączną liczbą goli i asyst po stronie gospodarzy w tym sezonie. Rangers będą mieli pole do popisu w tym meczu, także bramek z ich strony nie powinno zabraknąć, a ja mam nadzieję, że przy minimum dwóch trafieniach swoją obecność zaznaczy Mika Zibanejad.

3. Winnipeg Jets vs Arizona Coyotes: Winnipeg Jets wygra mecz + powyżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.20

Ponownie spotkanie, w którym mamy dość mocnego faworyta po stronie gospodarzy. Jets wygrali 7 na 8 ostatnich pojedynków, goście przegrali wszystkie ze swoich 8 ostatnich meczów. Wszystkie te spotkania kończyły się już po regulaminowym czasie. Coyotes przed tą serią porażek wygrali trzy mecze z mocnymi rywalami, potem już coś się popsuło. Czy mają tutaj szanse na przełamanie? Szansa jest zawsze ale ten pojedynek raczej do takich meczów nie należy, choć jak wiadomo jest to NHL. Ja spodziewam się tutaj prowadzenia gry przez gospodarzy i ostatecznie ich zwycięstwa po 60'. Dodatkowo dorzucam over na co najmniej 6 goli w meczu, Jets potrafią być bardzo skuteczni, z drugiej strony gości też stać aby zaznaczyć się na tablicy wyników.

Masakra, jedynie Hurricanes mogło siąść, ale stracili bramkę w ostatniej akcji. Reszta wgl nietrafiona...
 
Ostatnia edycja:
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Witam po przerwie, dzisiaj znów atakujemy strzelców:) Wszystko stawiam na Betclicu. Moje propozycje na dzisiejszy wieczór:
Spotkanie: Boston Bruins - Philadelphia Flyers
Godzina: 19:00
Typ: Którykolwiek zawodnik strzeli: Brad Marchand/David Pastarnak
Kurs: 1,35
Analiza:

W pięciu ostatnich meczach:
1) Pastarnak
2) - (Bruins w tym meczu nie zdołali zdobyć żadnej bramki)
3) Pastarnak x3, Marchand
4) Pastarnak x2, Marchand
5) Pastarnak x2, Marchand
Myślę, że to dosyć bezpieczny typ, oczywiście jeśli ktoś chce trochę bardziej zaryzykować to polecam zagrać któregoś z panów osobno, kurs na bramkę Pastarnaka to 1,75, Marchanda 2,65. Boston dzisiaj w roli faworytów, spodziewam się bezproblemowego zwycięstwa i wielu bramek z ich strony:)

Spotkanie: Colorado Avalanche - Detroit Red Wings
Godzina: 21:00
Typ: Którykolwiek zawodnik strzeli: Mikko Rantanen/Nathan MacKinnon
Kurs: 1,35
Analiza:

1) Rantanen x2
2) -
3) Rantanen, MacKinnon
4) MacKinnon
5) Rantanen
Colorado również powinno ten mecz wygrać, stąd myślę, że ten typ również jest dosyć bezpieczny.

Spotkanie: San Jose Sharks - New Jersey Devils
Godzina: 22:00
Typ: Którykolwiek zawodnik strzeli: Jack Hughes/Nico Hischier
Kurs: 1,60
Analiza:

1) -
2) Hughes x2
3) Hischier
4) Hughes x2
5) Hughes x2, Hischier
Jak dla mnie również dosyć bezpieczny typ. W ostatnim spotkaniu brak gola któregokolwiek z chłopaków, ale był to taki pierwszy mecz od 10 spotkań(!). Sądzę więc, że stawiani w roli faworyta Devils wygrają mecz, a Hughes lub Hischier wpiszą się na listę strzelców.

Spotkanie: Seattle Kraken - Tampa Bay Lightning
Godzina: 22:00
Typ: Którykolwiek zawodnik strzeli: Brayden Point/Nikita Kucherov
Kurs: 1,70
Analiza:

1) Point x2
2) Kucherov
3) Point, Kucherov x2
4) Kucherov
5) Point
Tutaj spodziewam się zaciętego meczu - obydwa zespoły w świetnej formie. Myślę jednak, że trochę bramek wpadnie, a jeśli ktoś ma strzelać dla Tampy, to właśnie ci panowie.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2720
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
New York Islanders - Washington Capitals

Typy:
New York Islanders (ML) @1,94 STS
New York Islanders wygrają w regulaminowym czasie gry @2,55 Superbet Islanders prowadzili 3:0 i przegrali w dogrywce

Bukmacherzy dają równe szanse obu drużynom, dla mnie faworytem są New York Islanders. Washington Capitals do niedawna byli w świetnej formie, a teraz złapali mocną zadyszkę. Capitals przegrali dwa ostatnie mecze, oba były z Philadelphią Flyers i obie porażki były różnicą dwóch bramek. Wcześniej było zwycięstwo 1:0 z Columbus Blue Jackets, ale w fatalnym stylu, bo Columbus w tamtym spotkaniu był dużo lepszy. New York Islanders też nie są w dobrej formie, ale akurat u siebie zawsze są groźni, ich bilans na swoim lodzie to 13 (w tym 11 w regulaminowym czasie gry) zwycięstw i 8 porażek. Choć sytuacja kadrowa w Washington Capitals uległa mocnej poprawie(kilku ważnych graczy wróciło do składu), to wyniki i gra się pogorszyły, dlatego dla mnie faworytem są gospodarze.
 
Ostatnia edycja:
dragons 31,8K

dragons

Użytkownik
Godzina: 01:00
Spotkanie: Montreal Canadiens - Winnipeg Jets
Typ: Winnipeg Jets RT Kurs: 1,65 1674030726578.png
Winninpeg - 1,5 Kurs: 2,00 1674030750222.png
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Winnipeg wygrywając 3 ostatnie spotkania - dotarlo na szczyt Dywizji Centralnej i całej Konferencji Zachodniej.
Ich siłę wraz z Nikolajem Ehlerem, Markiem Scheifele, Kyle'em Connorem stanowi bramka.Oczywiście Hellebuyck.
Hellebuyck prawdziwy lider Jets - jest już potwierdzony.Ma rekord 22-10-1 w tym sezonie z 2,37 GAA i 0,926SV%.
Na drugim biegunie znajdują się Canadiens, nadal pozostają na dnie Dywizji Atlantyckiej.
Montembeault będzie bronić bramki gospodarzy podczas pojedynku z Winnipeg.
Montembeault był fantastyczny w ostatnim meczu przeciwko Rangersom, zatrzymując 38 z 39 strzałów i prowadząc
drużynę do zwycięstwa 2:1.
Ja uważam , iż kolejny tak dobry występ mu się jednak nie przydarzy.
A Canadiens nie odniesie swojego dziewiątego zwycięstwa w sezonie w pojedynku u siebie z rosnącą drużyną Jets, która w ostatnich 10 meczach zanotowała 8-2-0.
 
Ostatnia edycja:
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Dobry wieczór, wczoraj 3/4, dzisiaj walczymy o kolejne zielone:) Oczywiście polecam pograć w dublach, singlach:) Tak jak zawsze Betclic;)

Spotkanie: Philadelphia Flyers - Anaheim Ducks
Godzina: 1:00
Typ: Którykolwiek zawodnik strzeli: Scott Laughton/Travis Konecny
(bezpieczniej)
Kurs: 1,82
Typ: Strzelec: Travis Konecny
(większe ryzyko - fajniejszy kurs, myślę, że warto próbować jako singiel:))
Kurs: 2,55
Analiza:

1) -
2) Laughton
3) Laughton, Konecny x3
4) -
5) Konecny
6) Konecny
7) Laughton, Konecny
8) Laughton, Konecny
9) Konecny x2
10) Laughton, Konecny
Wczoraj Flyers się nie popisali, nie zdołali zdobyć nawet jednej bramki, ale Bruins zagrali naprawdę dobrze. Myślę, że dzisiaj żądni zwycięstwa Flyers będą chcieli się "wyżyć" za wczorajsze spotkanie na słabszych rywalach, więc mam nadzieję, że posypią się bramki.

Spotkanie: Washington Capitals - Minnesota Wild
Godzina: 1:00
Typ: Poniżej 6,5 bramki
Kurs: 1,56
Analiza:

W ostatnich 5 meczach Capitals padało kolejno 6, 4, 8, 1 i 5 bramek ,a Minnesoty 3, 4, 6, 3, 10 bramek. Under pokryty 4/5 w obu przypadkach (mowa o RT). Oba zespoły strzelały kolejno 2 bramki na mecz oraz 2,6 bramki na mecz. Oczywiście jest to tylko statystyka z ostatnich spotkań, hokej jest nieprzewidywalny, ale myślę, że można zaryzykować:)

Spotkanie: Chicago Blackhawks - Buffalo Sabres
Godzina: 2:30
Typ: Którykolwiek zawodnik strzeli: Alex Tuch/Victor Olofsson
Kurs: 1,90
Analiza:

1) Tuch
2) Olofsson
3) Olofsson
4) Tuch x2
5) -
6) Olofsson x2
7) Tuch
8) -
9) Tuch
10) -
Myślę, że całkiem fajny kurs z dużą szansą powodzenia, Sabres raczej powinni wygrać.

Spotkanie: Edmonton Oilers - Seattle Kraken
Godzina: 3:00
Typ: Którykolwiek zawodnik strzeli: Connor McDavid/Leon Draisaitl
Kurs: 1,33
Analiza:

1) Draisaitl x2
2) Draisaitl, McDavid x2
3) Draisaitl, McDavid
4) McDavid
5) -
6) Draisaitl
7) McDavid
8) -
9) McDavid
10) McDavid
Jeden z tych tak zwanych pewniaczków;)

Powodzenia w nocy!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +696
FNM99 683,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 02:00
Spotkanie: Nashville Predators - Columbus Blue Jackets
Typ: Nashville Predators wygra mecz + handicap: Predators -1.5 (RT)
Kurs: 2.10 Wynik 2:1
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W tym meczu Jackets odwiedzą Nashville, aby podjąć walkę o punkty z miejscowymi Predators. Według bukmacherów zdecydowanym faworytem jest drużyna gospodarzy i są ku temu logiczne powody. Obie ekipy będą grać b2b. Predators udało się skromnie wygrać z Flames, natomiast goście przegrali z Rangers.
Zaczynając od Jackets, jest to bardzo słaby sezon w ich wykonaniu. Są oni obecnie jedną z najsłabszych ekip w lidze. W styczniu co prawda sprawili dwie niespodzianki, ale całościowo i tak wypadają miernie. Trzeba jednak przyznać, że w ostatnim czasie rozgrywali większość meczów z topowymi zespołami w NHL i nie mieli łatwo, ale ich następny rywal również wygląda solidniej od Jackets.
Jeżeli chodzi o Predators, w tym sezonie mają lepsze i gorsze momenty. W ostatnim meczu przełamali swoją serię 3 porażek z mocnym rywalem, teraz powinni mieć trochę łatwiejszą drogę po komplet punktów. Na przestrzeni sezonu wyglądają oni solidniej od Jackets, dlatego w tym meczu spodziewam się dość pewnej wygranej gospodarzy po regulaminowym czasie.
 
Ostatnia edycja:
FNM99 683,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Szkoda wczoraj, bo była okazja na trafienie do pustej bramki, ale pazerność na handicap czasem nie oddaje. Dziś podam kilka według mnie ciekawych propozycji. Kursy według Fortuna.

1. NY Islanders vs Boston Bruins: Boston Bruins wygra mecz (ML) Kurs: 1.55

Do Nowego Jorku zawita ekipa z Bostonu, aby podjąć drużynę Islanders oraz dzień później Rangers. Ten pierwszy mecz powinien być teoretycznie łatwiejszy dla przyjezdnych nie licząc tego, że z Rangers będą grać b2b. Gospodarze w ostatnim czasie nie mogą pochwalić się dobrymi wynikami. Dużo przegranych meczów, ostatnio nawet wypuścili przewagę 3 goli ostatecznie przegrywając mecz w dogrywce przeciwko Capitals. Bruins bardzo solidna gra, same wygrane spotkania w tym roku po 60', nie licząc jednej porażki z Kraken, którzy ostatnio zrobili furorę swoją passą zwycięstw. W tym pojedynku spodziewam się więc, iż po dwa punkty sięgną goście, lecz zagram trochę bezpieczniej w postaci ML.

2. Calgary Flames vs Colorado Avalanche: Powyżej 5,5 goli w meczu (RT) Kurs: 1.75 Pomimo 3 goli w 1. tercji standardowo brakło jednej bramki

W pojedynku Flames przeciwko Avs nie tak prosto wyłonić faworyta. Gospodarze wyglądają solidnie patrząc na ich grę, wyniki też nie najgorsze. Goście po słabym okresie wygrali bardzo pewnie dwa ostatnie mecze strzelając w nich łącznie 13 goli. Flames przy dobrej skuteczności też potrafią sporo nastrzelać, co pokazali niedawno w Dallas strzelając miejscowym aż 6 goli. Według mnie obie ekipy są w stanie dziś zdobyć dwa punkty, natomiast ja skupię się na bramkach. Zarówno Flames jak i Avs stać na wiele goli z ich strony i spodziewam się, że mecz zakończy się z co najmniej 6 trafieniami do siatki.

3. Vancouver Canucks vs Tampa Bay Lightning: Tampa Bay Lightning wygra mecz (ML) Kurs: 1.55

Kolejny mecz to pojedynek Canucks przeciwko TB Lightning. Faworytem według bukmacherów są przyjezdni. Gospodarze może po wynikach nie wyglądają jakoś super, ale na lodzie nie idzie im tak źle. Natomiast ich rywal jest jak dla mnie znacznie mocniejszy od Canucks. Gracze Tampa prezentują się wyśmienicie, to oni przerwali wspomnianą wcześniej passę Seattle Kraken. Potencjał ekipy gości znacznie przewyższa ich rywali, dlatego Canucks będą mieli bardzo ciężkie zadanie aby wywalczyć choć jeden punkt. Niedawno ekipy te grały ze sobą bezpośredni mecz, górą wyszli Lightning po regulaminowym czasie. W tym spotkaniu spodziewam się podobnego rezultatu, ale jako podpórkę pod ewentualną dogrywkę/karne zagram formę ML.

Dodatkowo coś z większym kursem jeśli ktoś szuka singla:

4. Ottawa Senators vs Pittsburgh Penguins: Pittsburgh Penguins + poniżej 5.5 goli w meczu (RT) Kurs: 5.10 Wynik 4:4 po RT

Dość wyrównane spotkanie według bukmacherów patrząc na kursy. Moim zdaniem Penguins lekko niedocenieni. Według mnie powinni oni ten pojedynek zakończyć z dwoma punktami, dlatego postanowiłem poszukać ich zwycięstwa w tym meczu już po 60'.
Senators w ostatnim czasie bez formy, tylko jedno zwycięstwo w 5 rozegranych ostatnio spotkaniach. Penguins jak na swój potencjał i możliwości również nie mogą ostatniego okresu zaliczyć do udanych, ale powoli ich gra wraca na solidny poziom. Na przestrzeni całego sezonu bardziej skuteczni są przyjezdni i cały czas biorą udział o miejsce w fazie play-off, a mają z kim powalczyć w Dywizji Metro. Punkty teraz dla gości są na wagę złota i nie mogą sobie pozwolić na ich stratę w takim meczu. Bramek nie spodziewam się wielu. Penguins, gdy wygrywali w tym sezonie to bardzo często spotkanie kończyło się małymi wynikami i uważam, że jest dość realna szansa, aby w nadchodzącym meczu to potwierdzili.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +804
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Wczoraj jak zwykle 3/4;) Dzisiaj podaję 3 propozycje bezpieczniejsze i 3 ryzykowniejsze:)
Spotkanie: Ottawa Senators - Pittsburgh Penguins
Godzina: 1:00
Typ: Poniżej 6,5 bramki
Kurs: 1,60
Analiza:

Otstanich 5 meczów Ottawy to 3,7,8,4,12 bramek (under 2/5) , przy czym Ottawa zdobywała 2,4 bramki na mecz, Penguins 6,3,5,9,5 (under 4/5) i zdobywali średnio 2,8 bramki. Wychodzi z tego, że dziś nie powinno paść więcej bramek niż 6;)

Spotkanie: New York Islanders - Boston Bruins
Godzina: 1:30
Typ: Którykolwiek zawodnik strzeli: Brad Marchand/David Pastarnak
Kurs: 1,50
Analiza:

W ostatnim meczu obaj panowie trafili, tym samym ostatnie 5 spotkań wygląda tak:
1) Pastarnak x2, Marchand
2) Pastarnak
3) -
4) Pastarnak x3, Marchand
5) Pastarnak x2, Marchand
Można też próbować samego Pastarnaka, fajny kurs na jego trafienie - 2,10.

Spotkanie: San Jose Sharks - Dallas Stars
Godzina: 4:00
Typ: Którykolwiek zawodnik strzeli: Jamie Benn/Jason Robertson
Kurs: 1,65
Analiza:

1) Benn
2) Benn
3) -
4) Robertson x2
5) Robertson x2
6) -
7) Robertson
8) Robertson
9) Benn
10) Benn

Można też zagrać tak:
Typ: Którykolwiek zawodnik strzeli: Jamie Benn/Tyler Seguin
Kurs: 1,98
Analiza:

W ostatnich 3 meczach Seguin trafiał do bramki:
1) Benn, Seguin
2) Benn, Seguin
3) Seguin

Spotkanie: San Jose Sharks - Dallas Stars
Godzina: 4:00
Typ: Strzelec: Brayden Point
Kurs: 2,70
Typ: Strzelec: Brandon Hagel
Kurs: 3,20
Analiza:

1) Hagel
2) Point x2
3) Hagel
4) Point
5) -
6) Point
7) Hagel
8) Point, Hagel
9) Point
10) Point x2, Hagel
Niestety Betclic nie oferuje tutaj zakładu "Którykolwiek strzeli", wielka szkoda, bo panowie fajnie się uzupełniają. Jestem prawie pewny, że któryś z nich zdobędzie dziś bramkę, pytanie tylko który:) Myślę, że można puścić dwa single za mniejszą stawkę:) Może uda się trafić obydwu:)
Post automatycznie złączony:

Dorzucam jeszcze jeden typ na strzelców, bo wydaje się całkiem sensowny:
Spotkanie: Calagary Flames - Colorado Avalanche
Godzina: 3:30
Typ: Którykolwiek zawodnik strzeli: Mikko Rantanen/Nathan MacKinnon
Kurs: 1,55
Analiza:

1) MacKinnon x2
2) Rantanen x2
3) -
4) Rantanen, MacKinnon
5) MacKinnon
Zapowiada się ciekawy i wyrównany mecz, liczę na sporo bramek;)

//Noc trochę w kratkę, ale jak się dobrze wybrało, to można było coś zarobić;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +317
FNM99 683,4K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Dziś zaproponuję zdarzenia z dwóch meczów, jeżeli ktoś chciałby wybrać tylko jedno to moim zdaniem najbardziej wartym uwagi zdarzeniem jest typ na over 6.5 goli. Kursy według Fortuna.

Spotkanie: Seattle Kraken vs NJ Devils

1. Powyżej 6.5 goli w meczu (RT) Kurs: 2.20
2. Jack Hughes powyżej 0,5 goli w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym) Kurs: 2.20
3. Gol do pustej bramki: Tak Kurs: 2.70

W tym meczu zobaczymy bardzo ciekawy pojedynek pomiędzy ekipą z New Jersey, a miejscowym zespołem z Seattle. Obie drużyny prezentują solidny poziom gry. Gospodarze po serii 8 zwycięstw z rzędu przegrali dwa ostatnie spotkania. Być może trochę brakuje sił po takim męczącym okresie, ale nie można ich skreślać w walce o punkty. Jeżeli chodzi o Devils to notują oni bardzo dobre wyniki w ostatnim czasie. Ostatni mecz z Sharks może nie wyglądał znakomicie pod względem gry Devils, ale grali oni po niedługiej przerwie od wymagającego meczu z Kings. Nie jest więc łatwo przewidzieć kto może to spotkanie wygrać. Obie ekipy są w stanie zdobyć dużo goli, są w niezłej dyspozycji, a ich ostatnie mecze obfitowały w pokaźne sumy bramek. Skuteczność Kraken jest imponująca, a gdy dołożymy do tego potencjał ofensywny Devils, który tworzą gracze tacy jak Jack Hughes czy Nico Hischier to można spodziewać się wielu trafień w nadchodzącym spotkaniu.


Spotkanie: NY Rangers vs Boston Bruins

1. Podwójna szansa: Remis po 1. tercji lub w całym meczu Kurs: 2.00
2. Remis w meczu (RT) Kurs: 4.20

Szykuje się bardzo wyrównane spotkanie w Nowym Jorku. Dwie bardzo solidne ekipy staną naprzeciw siebie w walce o punkty. Rangers ratuje trochę fakt, że Bruins grają b2b, dlatego szanse na komplet oczek moim zdaniem mają zarówno gospodarze jak i goście. Remis jest jak najbardziej możliwym scenariuszem, dlatego poszukam tutaj tego zdarzenia w dwóch opcjach, jedna trochę bezpieczniejsza z podpórką o 1. tercję, natomiast druga to czysty remis w spotkaniu po 60' z wyższym kursem, ale też i mniejszym marginesem błędu.
 
Ostatnia edycja:
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
JA mam taki (nietypowy) pomysł na mecz Edmonton - Tampa(bet builder w Fortunie):

1. Tampa wygra z handi +2,5
2. Gol McDavid
3. Liczba goli - powyżej 5,5 lub 6,5

Kurs to 3,25 lub 3.75
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1310
don_kalion 80,8K

don_kalion

Użytkownik
Witam, tej nocy dużo spotkań, jest z czego wybierać:) Moje propozycje na dziś:

Spotkanie: Montreal Canadiens - Florida Panthers
Godzina: 1:00
Typ: Którykolwiek zawodnik strzeli: Aleksander Barkov/Carter Verhaeghe

//Szkoda, 6 bramek Panthers, mogło siąść
Kurs: 1,72
Analiza:

1) Verhaeghe, Barkov
2) Verhaeghe
3) Barkov
4) -
5) Barkov
Moim zdaniem duża szansa na zwycięstwo Panthers, więc myślę, że trochę bramek sypną, a panowie ostatnio dosyć skuteczni

Spotkanie: Buffalo Sabres - NY Islanders
Godzina: 1:30
Typ: Którykolwiek zawodnik strzeli: Alex Tuch/Victor Olofsson
Kurs: 1,90
Analiza:

1) Olofsson
2) Tuch
3) Olofsson
4) Olofsson
5) Tuchx2
6) -
7) Olofsson x2
8) Tuch
9) -
10) Tuch
Sabres to raczej biorą, więc duża szansa, że którykolwiek z tej dwójki trafi do bramki

Spotkanie: St Louis Blues - Nashville Predators
Godzina: 2:00
Typ: Poniżej 6,5 goli

//Jeden gol za dużo...
Kurs: 1,52
Analiza:

Ostatnie mecze:
St Blues - 3,6,5,6,3 (under wchodził 5/5) bramek, przy czym strzelali średnio 2,2 bramki na mecz
Nsh Predators - 3,3,8,7,3 (3/5) średnio 2,2 strzelonych

Spotkanie: Seattle Kraken - New Jersey Devils
Godzina: 4:00
Typ: Którykolwiek zawodnik strzeli: Jack Hughes/Nico Hischier
Kurs: 1,65
Analiza:

1) Hughes, Hischier
2) -
3)Hughes x2
4) Hischier
5) Hughes x2
6) Hughes x2, Hischier
7) Hughes, Hischier
8) Hughes, Hischier
9) Hughes x2, Hischier
10) Hischier
Szykuje się ciekawe spotkanie, stawiam na któregoś z chłopaków, gdyż ostatnio są wręcz zabójczo skuteczni, myślę, że jest nawet szansa, że strzelą obaj (można zagrać po kursie 7,50).


Spotkanie: Los Angeles Kings - Dallas Stars
Godzina: 4:30
Typ: Którykolwiek zawodnik strzeli: Adrian Kempe/Kevin Fiala

//Nie spodziewałem się, że Kings przegrają aż 0:4...
Kurs: 1,75
Analiza:

1) Fiala
2) Kempe
3) Fiala x2, Kempe x2
4) Fiala x3
5) -
LA Kings powinni wygrać, Fiala i Kempe ostatnio w gazie


Typ dodatkowy dla lubiących większe ryzyko:
Spotkanie: Arizona Coyotes - Washington Capitals
Typ: Garnet Hathaway +0,5 PK lub Strzelec: Garnet Hathaway
kurs. 3,10 (Fortuna) kurs: 7,50 (Betclic)

Analiza:
1) -
2) gol
3) -
4) gol
5) asysta
6) -
7) -
8) -
9) gol
10) asysta
W ostatnich 10 meczach 5 razy zdobywał punkt, pokazywał się z całkiem niezłej strony, kursy są wysokie, można zaryzykować;)

//Słaba nocka, dobrze, że teraz mniej spotkań, idealnie, żeby zrobić sobie przerwę;)
 
Ostatnia edycja:
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Sporo mnie nie było, ale powiedzmy, że sytuacja się w miarę unormowała, więc jestem z powrotem. Z dzisiejszej oferty wybrałem sobie dwa mecze z udziałem drużyn, które ostatnio grają raczej overowo i tak też zagram. Myślałem, że kursy będą niższe i będę musiał dołożyć coś do dubla, ale są na tyle wysokie, że mogę ograniczyć ryzyko. Mam tylko nadzieję, że Chicago ponownie mnie nie zawiedzie i strzelą coś od siebie. Ostatnio ofensywa Hawks w całkiem dobrej formie, więc liczę na nich również dzisiaj.

❌ Powyżej 5.0 bramek w New Jersey i Chicago @1,94 2/10 Unibet

9,23
 
Ostatnia edycja:
luke8308 51,1K

luke8308

Użytkownik
Dziś nie ma chyba sensu iść pod prąd i kombinować:

Boston Bruins - San Jose Sharks - win Boston z handi -1,5
Arizona Coyotes - Vegas Golden Knights - win Vegas
Fortuna - ako 3.06

Miśki grają rewelacyjnie, oglądałem ich ostatni mecz z Rangers.. Pomimo braku sił na końcu (grali b2b) grali mądrze i skutecznie.. Tym bardziej, że Rangers są teraz w gazie i też zagrali dobrze.. Nie widzę tu innego wyniku niż win Bostonu i to z bezpieczną przewagą. Mecz u siebie dodatkowo na +..
Co do drugiego meczu to Arizona na razie w strasznym dołku.. w Vegas sporo kontuzji ale nie sądzę żeby akurat w tym meczu to cokolwiek zmieniło.
Pozdrawiam..

No i jednak Vegas pięknie dali du.y:cautious:. Na plus Bruins.. można im spokojnie zaufać na przyszłość..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +618
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom