>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Jokeritu właśnie wycofał się z rozgrywek. Jeśli playoffy będą kontynuowane SKA pewnie dostanie walkower. Myślę jednak, że władze we wtorek zrezygnują z rozgrywek.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Od kilkunastu dni mamy już info o tym jak będzie wyglądał powrót do gry w przerwanym sezonie, dziś informacja o obozach od 10 lipca, tak więc myślę, że jak wszystko pójdzie po myśli to za około 2 miesiące zacznie się zabawa. Jeśli ktoś nie śledzi na bieżąco jak sytuacja wygląda to tak w skrócie:

Sezon zasadniczy zakończony i chyba pierwszy raz w historii NHL będziemy mieli swoiste PrePO. Z gry w tym sezonie już wypadły ekipy: Buffalo Sabres, New Jersey Devils, Anaheim Ducks, Los Angeles Kings, San Jose Sharks, Ottawa Senators i Detroit Red Wings. Pozostałe 24 zespoły wezmą udział w dalszej grze. Po 4 najlepsze zespoły w konferencjach Boston Bruins, Tampa Bay Lightning, Washington Capitals i Philadelphia Flyers na Wschodzie oraz St. Louis Blues, Colorado Avalanche, Vegas Golden Knights i Dallas Stars na Zachodzie mają pewny udział w fazie zasadniczej PO i zagrają jedynie mini turniej o rozstawienie. Pozostałe 16 ekip zagra o wejście do fazy PO w seriach do 3 zwycięstw w układzie par:

Wschód

5) Pittsburgh vs. 12) Montreal
6) Carolina vs. 11) Rangers
7) Islanders vs. 10) Florida
8) Toronto vs. 9) Columbus

Zachód

5) Edmonton vs. 12) Chicago
6) Nashville vs. 11) Arizona
7) Vancouver vs. 10) Minnesota
8) Calgary vs. 9) Winnipeg

1 i 2 runda PO będzie do 3 albo do 4 zwycięstw (decyzji jeszcze nie ma), zaś finały Konferencji i Finał Stanley Cup już standardowo w formacie do 4.


Kto waszym zdaniem na takim układzie zyskał, a kto stracil? Jak dla mnie na Wschodzie Lotnicy, ktorzy akurat byli po mocnej serii i wskoczyli do 4 zaś tracą Pingwiny, które muszą zagrać w Pre. Na Zachodzie natomiast zysk to Stars, którzy wpadli przed przerwą w spory dołek i prawdopodobnie by pikowali dalej. Podobnie na Wschodzie Isla, która wpadła w dołek i szykowała się do wypadnięcia z 8, a teraz grają w Pre. Ciekawe jak to się wszystko ułoży, gdzie będą grali i czy faktycznie uda się sezon w ogóle wznowić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +114
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Najbardziej stratne są drużyny z piątego miejsca, a najwięcej zyskały ekipy z tych dalekich miejsc, zwłaszcza z 12. Taki Montreal mógłby pomarzyć o playoffach w normalnych okolicznościach, a tak dostają dużą szansę, bo jak wyeliminują Pingwiny, to wchodzą do playoffs. Faworytem oczywiście są Penguins i powinni wyeliminować Montreal, ale sam fakt dostania takiej szansy to już jest duży prezent od losu.

Niektóre pary wyglądają bardzo ciekawie. Mnie najbardziej emocjonuje rywalizacja Oilers z Blackhawks, to powinny być mecze z dużą liczbą bramek.

Ciekawe jak ta długa przerwa wpłynie na formę drużyn. Zeszły sezon pokazał, że w NHL wszystko jest możliwe, a teraz to może być zupełna loteria.

Wznowić to zapewne wznowią sezon, ale czy te playoffy dograją do końca to już może być trudniejsze, ale bądźmy dobrej myśli.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
A jak wygląda sprawa punktacji zawodników w sezonie? Zostało tak jak było przed ostatnim meczem czy jest anulowane? Pytam bo mam zagrany zakład w betfanie na liczbę zawodników z dorobkiem ponad 100 pkt.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Mój ojciec parę miesięcy temu pograł zakład długoterminowy we Fortunie, że w sezonie zasadniczym NHL jedna drużyna nie strzeli w jednym meczu więcej niż 9,5 bramek. Niestety potem wybuchła pandemia, mój tata wyjechał zagranicę i zostawił kupon w domu także nie mam dostępu do numeru kuponu. Czy ktoś wie jaki jest status takiego zakładu? Obsługa klienta Fortuny nie raczyła pomóc.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Mój ojciec parę miesięcy temu pograł zakład długoterminowy we Fortunie, że w sezonie zasadniczym NHL jedna drużyna nie strzeli w jednym meczu więcej niż 9,5 bramek. Niestety potem wybuchła pandemia, mój tata wyjechał zagranicę i zostawił kupon w domu także nie mam dostępu do numeru kuponu. Czy ktoś wie jaki jest status takiego zakładu? Obsługa klienta Fortuny nie raczyła pomóc.
A jaką odpowiedź dostałeś w Fortunie? Kontaktowałeś się z nimi na chacie?
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
A jaką odpowiedź dostałeś w Fortunie? Kontaktowałeś się z nimi na chacie?
Piszę do nich od paru dni maile, odpisują mi żeby podać numer kuponu albo że kupon jest na Karcie Klienta...
Napisałem im wyraźnie że naprawdę nie mam możliwości sprawdzenia numeru kuponu. Liczyłem że uda się uniknąć podróży 250 km żeby spisać numer kuponu ale najwidoczniej tak musi być :)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Piszę do nich od paru dni maile, odpisują mi żeby podać numer kuponu albo że kupon jest na Karcie Klienta...
Napisałem im wyraźnie że naprawdę nie mam możliwości sprawdzenia numeru kuponu. Liczyłem że uda się uniknąć podróży 250 km żeby spisać numer kuponu ale najwidoczniej tak musi być :)
Z tego co pamiętam na ich stronie można sprawdzić kupon podając ID kuponu i numer kontrolny które są widoczne na kuponie papierowym. Jeśli nie masz kuponu przy sobie i nie masz możliwości zdobycia jego numeru to może być ciężko, bo Fortuna pewnie sama nie wie jak traktować to zdarzenie.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Mój ojciec parę miesięcy temu pograł zakład długoterminowy we Fortunie, że w sezonie zasadniczym NHL jedna drużyna nie strzeli w jednym meczu więcej niż 9,5 bramek. Niestety potem wybuchła pandemia, mój tata wyjechał zagranicę i zostawił kupon w domu także nie mam dostępu do numeru kuponu. Czy ktoś wie jaki jest status takiego zakładu? Obsługa klienta Fortuny nie raczyła pomóc.
To zakład u nich powszechny w każdym sezonie NHL nie inaczej było tym razem. Nie wiem jak go rozliczą w tym sezonie, znając ich cwaniactwo to zagrają korzystnie dla siebie i zrobią zwroty bo pewnie więcej zakładów jest pogranych na opcję "NIE" więc byliby stratni. Z drugiej strony liga oficjalnie zamknęła sezon zasadniczy więć mogliby to rozliczyć na plus. Po numerze kuponu na pewno będzie najprościej. Choć na czacie czy mailowo też powinni dać radę odszukać takie zdarzenie, by sprawdzić jak je rozliczają, o ile w ogóle już to rozliczyli.
Post automatycznie złączony:

A jak wygląda sprawa punktacji zawodników w sezonie? Zostało tak jak było przed ostatnim meczem czy jest anulowane? Pytam bo mam zagrany zakład w betfanie na liczbę zawodników z dorobkiem ponad 100 pkt.
Co do punktacji zawodników liga normalnie przyznała nagrody i zaliczyła statystyki bodajże na 11 marca tego roku.
Maurice "Rocket" Richard Trophy dla Owieczkina i Pastrnaka
Art Ross Trophy dla Draisaitla
William M. Jennings Trophy dla Raska i Halaka

Inna sprawa jak ta kwestia będzie traktowana przez buki i rozliczana
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dziękuję wszystkim za chęć pomocy. Kiedy dowiedziałem się jaka suma leży na szali to wsiadłem w pociąg i pokonałem te 130 km, trudno. Okazało się, że kupon został rozliczony jako wygrany. Pozdrawiam :)

Zastanawiam się tylko czy 13.3 to data rozliczenia kuponu? Jeżeli tak to kupon do wyrzucenia :(

nhl.jpg
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dziękuję wszystkim za chęć pomocy. Kiedy dowiedziałem się jaka suma leży na szali to wsiadłem w pociąg i pokonałem te 130 km, trudno. Okazało się, że kupon został rozliczony jako wygrany. Pozdrawiam :)

Zastanawiam się tylko czy 13.3 to data rozliczenia kuponu? Jeżeli tak to kupon do wyrzucenia :(

Pokaż załącznik 762
13.3 to data zdarzenia. Wtedy mniej więcej skończył się sezon. Kupon jest ważny 30 dni od momentu rozliczenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom