>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:38
Spotkanie: Tampa Bay Lightning - Boston Bruins
Typ: remis
Kurs: 4,15   
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Będzie to spotkanie na szczycie Konferencji Wschodniej. Boston Bruins obecnie zajmują pierwsze miejsce, a Tampa Bay Lightning drugie. Według mnie są to dwie najmocniejsze ekipy w całej lidze i zdobywcę pucharu w tym sezonie widzę w którejś z nich. Jeśli chodzi o cały sezon, to lepszy jest Boston, do tego ich aktualna forma również jest lepsza. Problemem Bruins jednak jest to, że zupełnie nie potrafią grać przeciwko Tampie i od dłuższego czasu przegrywają z nimi prawie wszystkie mecze. Na lodzie Tampy już dawno nie wygrali. Bruins przegrywają tam regularnie, ale ostatnie trzy mecze były tam bardzo zacięte, bo Tampa wygrywała tylko jedną bramką. Graczom z Bostonu z pewnością bardzo zależy na tym, by w końcu wygrać z Tampą, zwłaszcza na wyjeździe. Jest ku temu dobry moment, bo kontuzję złapał jeden z najlepszych graczy Tampy- Stamkos. Bez Stamkosa siła ognia Tampy spada, co zwiększa szanse Bostonu. Według mnie to będzie bardzo zacięty mecz i możliwe, że po trzech tercjach będzie remis.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: Washington Capitals - Philadelphia Flyers
Typ: Carl Hagelin zdobędzie powyżej 0,5 punktu w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 3,15   
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Washington Capitals będą bardzo chcieli wygrać ten mecz, bo w ostatnim spotkaniu domowym z Philadelphią Flyers zostali ośmieszeni przegrywając 2:7. Czy rewanż im się uda czy też nie, to trudno powiedzieć, ale mnie podoba się zakład na to, że Carl Hagelin zapunktuje w tym spotkaniu. Hagelin od jakiegoś czasu jest w naprawdę dobrej formie. W swoim ostatnim meczu zaliczył asystę. Biorąc pod uwagę dziesięć ostatnich występów Carla Hagelina, to w pięciu z nich udało mu się zdobyć przynajmniej jeden punkt. W trzech z tych pięciu spotkań to była asysta, a w pozostałych dwóch bramka lub nawet dwie jak w przypadku meczu z Pittsburgh Penguins. Kurs na powyżej 0,5 punktu Hagelina jest całkiem dobry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 1:05
Spotkanie: New York Rangers - Washington Capitals
Typ: Kaapo Kakko zdobędzie powyżej 0,5 punktu w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 2,75   
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Kaapo Kakko to numer dwa ostatniego draftu. Pamiętam tego zawodnika z zeszłorocznych mistrzostw świata, gdzie był jedną z największych rewelacji turnieju, momentami czarował swoją grą. To w dużej mierze dzięki jego postawie Finlandia zdobyła tytuł. W swoim pierwszym sezonie NHL Kaapo Kakko jednak nie gra tak jak można było tego oczekiwać. Na 62 mecze zdobył tylko 20 punktów- strzelił 8 goli i zanotował 12 asyst. Bardzo źle to wygląda jak się weźmie pod uwagę jego ostatnie dziesięć występów, bo zdobył w nich tylko jeden punkt za za asystę w meczu z Chicago Blackhawks. Obecnie Kaapo Kakko ma serię siedmiu spotkań bez zdobytego punktu. Najwyższy czas, by zakończyć tą serię i uważam, że już w tym meczu Fin zdobędzie jakiś punkt czy to za bramkę czy to za asystę.

Oprócz tego polecam także typ na powyżej 0,5 punktu w meczu Brendana Lemieux (razem z dogrywką i decydującym  rzutem karnym) @3,15 Fortuna   
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Cisza w temacie więc coś spróbuję na dziś wrzucić.

Walka o PO powoli wchodzi w decydującą fazę zostało okolo miesiąca grania i po około 16-17 spotkań dla poszczegolnych ekip. Powoli trzeba myśleć o punktach i starcia w ramach dywizji zaczynają więcej ważyć. Dziś na tapecie jedno z takich spotkań. Lotnicy w gazie notują kolejne wygrane już 2 razy na rozkładzie Capsi w ostatnim czasie, zbliżyli się do liderowania dywizji i jak to mówią trzeba kuć żelazo póki gorące i budować sobie pewną trójkę, by nie bawic się w WC, a może powalczyć o win w dywizji skoro tak dobrze idzie. Dziś przeciwko Carolinie, która nadal z problemami w bramce wypadła już poza WC i wydaje się, że czekają ich trudne tygodnie, nie wiem kiedy Reimer i Mrazek mają wrócić, ale bez nich ciężko będzie powalczyć o PO. Dziś mają przed sobą starcie z Lotnikami, ktorzy są w mega formie, minusem fakt, że grają dziś b2b, ale wydaje mi się, że dziś będą w stanie mimo tego ogarnąć Huragany, którym brakuje solidnie obstawionej klatki.

Flyers RT @2,14  
Flyers -1,5 @2,78  
Flyers/+4,5 @2,6  
Flyers 1P +1,5 @3,5  

Do tego myślę o pograniu w kierunku Wild, dla SJS trzy wygrane z rzędu to już chyba wystarczy w tym sezonie, trochę skład już sie uzupełnił po tych osłabieniach, ale nadal nie ma Erika w defensywie i Hertla w ataku. Dziś ponownie na swoim lodzie, ostatnio dość dobrze sobie radzili z tyłu co jest sporym zaskoczeniem jak na to jak grali w tym sezonie, ale mieli w dołu Pensów i dziurawe Liście z Toronto, dziś przed nimi Ekipa z Minnesoty, która złapała dobry rytm i póka do drzwi PO coraz mocniej, ostatnio z dobrym bilansem i co najważniejsze ustabilizowaną bramką ze Stalockiem, po ważnej wygranej z Predsami w ramach Dywizji więc na pewno mocno podbudowani i trzeba iść za ciosem po kolejne punkty. Poziom WC już coraz bliżej a trójka też nie jest zamknięta, mimo, że trochę do odrobienia jest, ale z drugiej strony Stars wydaje się, że wpadli w dołek. Niestety dziś brakowac będzie im centra z pierwszej lini Staala, ale nawet mimo tego liczę na błędy ze strony SJS w obronie, zaś solidną obronę po stronie Wild z czego w ostatnim czasie słyną i dzieki temu wypunktowanie Rekinów. W polowie lutego Wild przegrali z SJS 0;2 na swoim lodzie więc będzie się za co zrewanżować. dodatkowo już od kilku spotkań ta ekipa nie jest w stanie ugrac punktu przeciwko Rekinom i mam nadzieje, że tym razem będzie w końcu inaczej. Wydawało się, że Wild po odejściu Zuckera raczej wpadną w dołek i o PO będą mogli zapomnieć, a jednak jest inaczej.

Wild RT @2,17  
Wild -1,5 @2,88  
Wild/-6,5  @3,25  
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
REKLAMA:

Mamy dla Was specjalną w STS, unikalną promocję, która trwa tylko od piątku godziny 0:00 do 23:59 w niedziele 8 marca.
Specjalnie dla wszystkich czytelników forum.bukmacherskie.com bukmacher STS przygotował niesamowitą promocję, z której możecie tylko ZYSKAĆ!
To ekskluzywny zakład bez ryzyka, w przypadku którego ewentualny zwrot pieniędzy otrzymujesz na konto główne, a nie na bonusowe. Grasz dalej lub możesz wypłacić bez obracania!


LINK do promocji: STS: Zakład bez Ryzyka do 200zł! Promocja bez obrotu! Tylko u nas!
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
New Jersey Devils - St. Louis Blues
Typ: Jack Hughes strzeli gola (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 5,00   
Bukmacher: Fortuna

O tym graczu pisałem już wcześniej kilka razy. To jest duży talent, ale jego pierwszy sezon w NHL nie jest zbyt udany. Już minęło sporo czasu od momentu kiedy Hughes strzelił swojego ostatniego gola. Przeciwko aktualnym mistrzom chęć przełamania tej passy spotkań bez bramki powinna być duża.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Ja dziś bez wielkiego kombinowania myślę pograć na dwóch faworytów, mimo że graja na wyjeździe. Obroncy tytułu przeciwko wracającym z delegacji Diałbom. NJD nadal nie mogą się odnaleźć w tym sezonie, spore problemy w bramce, wzmocnienia nie zadzialały tak jak trzeba i ani nr 1 draftu ani gwiazda KHL nie dały tej ekipie nowej jakości i szans na PO. Dziś przeciwko Nutkom, które notują bardzo dobrą serię i na pewno trzeba to podtrzymać bo Avs depczą im po piętach. W bramce Jordan wiec można grać w ich kierunku u NJD słaby Cory ze skutecznoscia poniżej 0.900 i średnią sięgającą 3,7, dodatkowo wracają do domu po dalekim tripie na zachodzie. Raczej perspektywy dla nich dziś słabe, choć kurs na Nutki również. Do tego z faworytów dziś w kierunku Hawks, którzy złapali bardzo fajna dyspozycje i naprawdę dobrze sobie radzą, co skutkuje tym, że zaczęło im sie w głowie palić PO, strata do WC nie jest duża, dywizja mocno spłaszczona od 3 miejsca w dół więc jest o co walczyć a dziś przeciwko najsłabszej ekipie ligi więc trzeba zebrać 2 pkt i jechać dalej. Czekałem na info o bramce, bo były jakieś przymiarki do Subbana więc to mnie troche martwiło, ale jest już potwierdzenie, że dziś Crawford więc to tym bardziej zachęca do gry w kierunku gości mimo, że są b2b i kurs również nie porywa.

Blues RT @1,72  
Hawks RT @1.86  
Blues -1,5 @2,22  
Hawks -1,5 @2,33  

Niestety zabawa w faworytów się nie udała. Znowu się sprawdza poniżej @2 nie graj, a człowiek jak głupi się naciął. Na szczęście Jets ładnie odrobili

Do tego biorę dziś jednego doga mianowicie ekipę Jets, która zagra dzis na swoim lodzie przeciwko Vegas. Zawsze u siebie Jets byli mocni i ostatnio też ta gra na własnej tafli wygląda solidnie. Zdecydowanie poprawili się w obronie a Hellebuyck złapal dobrą formę i notuje fajne spotkania. Już średnia poniżej 2,7 skutecznośc na poziomie 0,920 więc wypada lepiej niż Fleury z Vegas, który notuje 0.906 i średni nieco powyżej 2,7. Vegas nie są jakimiś tuzami gry na wyjazdach, dodatkowo maja spokojną stosunkowo sytuację w tabeli po serii dobrych występów prowadza w dywizji, gdzie raczej 3 będzie dla nich pewna, nie ma tak dużej konkurencji jak w centralnej, gdzie graja Jets. Tam więcej sie dzieje i bardzo mocna konkurencja, wspominane juz Jastrzębie, które powinny dzis wziąć 2 pkt, a Jets maja nad nimi 4 przewagi i dalej są poza WC więc konieczne są punkty, walka w każdym spotkaniu bardzo ważne bo chętnych na WC jest sporo: Preds, Wild, Hawks, Canucks, Coyotes, a miejsca tylko 2. Kurs wydaje sie zacny więc trzeba próbować dziś gry w kierunku Winni.

Jets RT @2,8  
Jets -1.5 @3.9  
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 7 marca 2020 09:32 przez krzysztoflosinBlues mega zawiedli , tamci wracali do domu a i tak wygrali - nie rozumiem tego hokeja..
Oglądałem spotkanie i Blues chyba trochę odpuscili, nie było jakieś wielkiej motywacji widać. Jednak inna dywizja i konferencja więc mogli puścić to lekko bokiem. Granie na faworytów okazało się błędem, na szczęście Jets odrobili. Zbliża się koncowka RS i trzeba być czujnym bo niespodzianek teraz nie będzie brakowac. Dzisiejsza noc to pogrom faworytów, tylko Flames wygrali swoje spotkanie. 
 
K 329

krzysztoflosin

Użytkownik
Albo najlepiej nie grać, ja zagrałem 2 na noc takie pewne i w jednym zawiedli Blues co bardzo liczyłem na nich a w drugim Schroder z liczba pkt i takie to jest granie u mnie ostatnio ..
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 7 marca 2020 10:03 przez krzysztoflosinAlbo najlepiej nie grać, ja zagrałem 2 na noc takie pewne i w jednym zawiedli Blues co bardzo liczyłem na nich a w drugim Schroder z liczba pkt i takie to jest granie u mnie ostatnio ..
To chyba zawsze najlepsza opcja nie grać;) 
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Panowie chyba trzeba trochę mniej emocjonalnie do tego podchodzić. Jak w każdym sporcie tak i tutaj niespodzianki są i będą. Mnie również Nutki zawiodły tak jak i Jastrzębie. Tylko teraz myślę kto bardziej ????. A wogóle to dzisiaj jakąś noc cudów była sześć spotkań i sześć wygranych gosp. w regular time.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 7 marca 2020 11:06 przez rekretyperPanowie chyba trzeba trochę mniej emocjonalnie do tego podchodzić. Jak w każdym sporcie tak i tutaj niespodzianki są i będą. Mnie również Nutki zawiodły tak jak i Jastrzębie. Tylko teraz myślę kto bardziej ????. A wogóle to dzisiaj jakąś noc cudów była sześć spotkań i sześć wygranych gosp. w regular time.
Wiadomo że do NHL trzeba podejść bez emocji i na pewno nie nastawiać się na zyski. Po prostu człowiek ciągle jest tak głupi że daje się nabrać na takie "okazję". Wyjazd i kurs poniżej @2 a tutaj nawet poniżej @1.8 to z automatu powinno się odpuszczać w tej lidze a jednak kusi na łatwą wygrana i potem się traci zamiast grubiej pograć takie spotkanie jak Jets gdzie te kursy się bukom kompletnie rozjechały. 
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 7 marca 2020 17:41 przez krzysztoflosinCzyli co Flyers dzisiaj też w tyte?
Lotnicy w mega gazie, wydaje się, że wrócą do PO w tym sezonie, ale każda seria kiedyś sie kończy. Sytuacja nie jest natomiast analogiczna do wczorajszego dnia bo Phila będzie na swoim lodzie dziś, więc kurs marniutki
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Z takich propozycji na zaczynający sie wieczór to ja myślę grać w stronę NYI, bo problemy Canes w bramce wszystkim znane dziś prawdopodobnie Forsberg więc dalej w bramce niestabilnie. Oczywiście NYI w dołku, ostatnio wtopili z Sens, kilka porażek z rzędu, a punkty stają się coraz ważniejsze bo już sa na granicy WC, NYR goni i za nimi właśnie Huragany więc dziś taki mecz za 4 punkty, wydaje mi się, że będzie spina po obu stronach, ale jednak te problemy w bramce mam nadzieje, że dziś sprawia, że NYI wezmą ten mecz bez dogrywki. Kurs wygląda całkiem fajnie więc mozna na gospodarzy pograć.

NYI RT @2,31
NYI -1,5 @3,15
NYI/-5,5 @4,15
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
cytat z dnia 7 marca 2020 17:53 przez pepo1990Z takich propozycji na zaczynający sie wieczór to ja myślę grać w stronę NYI, bo problemy Canes w bramce wszystkim znane dziś prawdopodobnie Forsberg więc dalej w bramce niestabilnie. Oczywiście NYI w dołku, ostatnio wtopili z Sens, kilka porażek z rzędu, a punkty stają się coraz ważniejsze bo już sa na granicy WC, NYR goni i za nimi właśnie Huragany więc dziś taki mecz za 4 punkty, wydaje mi się, że będzie spina po obu stronach, ale jednak te problemy w bramce mam nadzieje, że dziś sprawia, że NYI wezmą ten mecz bez dogrywki. Kurs wygląda całkiem fajnie więc mozna na gospodarzy pograć.

NYI RT @2,31
NYI -1,5 @3,15
NYI/-5,5 @4,15
Oglądałem ostatnio kilka meczy z udziałem Islanders i to co teraz grają to jest dramat. Brak dokładności, grają bez ładu i składu w dodatku na lodzie poruszają się jakoś wolno. Po meczu z Sens powiedziałem sobie że więcej w tym sezonie na nich nie postawię do czasu aż się nie ogarną ale dzisiaj chyba znowu pójdę w ich kierunku bo okazja do przełamania się bardzo dobrą. Może w końcu wrócą do tego co grali, zobaczymy.
Na wieczór myślałem zagrać w stronę Minnesoty w LA ale kurs nie bardzo. Wild po zmianie trenera odżyło, grają całkiem fajnie. Królowie dla mnie to taka nieobliczalna drużyna i nie raz robili niespodzianki. Ostatnio forma dopisuje na rozkładzie mają Toronto, Vegas, Pens czyli mocne ekipy z problemami. Myślę w tym spotkaniu o under 5,5. Patrząc na ostatnie wyniki obu druzyn to całkiem realne a kurs 1,70 ciekawy do gry. 
Z nocki to najprawdopodobniej Phila i Rangers. Może jakiś over bramkę Panter w bramce Habs Lindgren że śr. 3.34
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 7 marca 2020 18:21 przez rekretyper

Oglądałem ostatnio kilka meczy z udziałem Islanders i to co teraz grają to jest dramat. Brak dokładności, grają bez ładu i składu w dodatku na lodzie poruszają się jakoś wolno. Po meczu z Sens powiedziałem sobie że więcej w tym sezonie na nich nie postawię do czasu aż się nie ogarną ale dzisiaj chyba znowu pójdę w ich kierunku bo okazja do przełamania się bardzo dobrą. Może w końcu wrócą do tego co grali, zobaczymy.
Na wieczór myślałem zagrać w stronę Minnesoty w LA ale kurs nie bardzo. Wild po zmianie trenera odżyło, grają całkiem fajnie. Królowie dla mnie to taka nieobliczalna drużyna i nie raz robili niespodzianki. Ostatnio forma dopisuje na rozkładzie mają Toronto, Vegas, Pens czyli mocne ekipy z problemami. Myślę w tym spotkaniu o under 5,5. Patrząc na ostatnie wyniki obu druzyn to całkiem realne a kurs 1,70 ciekawy do gry. 
Z nocki to najprawdopodobniej Phila i Rangers. Może jakiś over bramkę Panter w bramce Habs Lindgren że śr. 3.34
Ja tego meczu z Sens nie zagrałem bo cos mi właśnie śmierdział bo to jednak wyjazd i dobrze, że sobie odpuściłem. Wiem, że to co graja obecnie to dramat, ale Canes mają z tylu na tyle powazne problemy, że Isles muszą to wykorzystać bo w końcu wyjdzie na to, że po dobrym początku wylądują poza PO. Jeśli dziś nie będzie przełamania to kiedy, teraz jadą na trzy spotkania na zachód Kanady, musza punktować więc mam nadzieje, ze dziś będzie motywacja i to ogarną. Co do nocy to jeszcze nie myślałem, też mnie kusi Wild, ale właśnie na LAK sie już przejechałem, że właśnie na swoim lodzie robili niespodzianki, z drugiej strony Wild tez w potrzebie punktów a po zmianie trenerskiej ogarneli się i faktycznie mają szansę na PO. Jeszcze 3 godziny więc się zastanowię nad tym. dobry kurs na Preds, a tez w potrzebie punktowej, tylko na minus fakt, że to rewanż za niedawne spotkania, nie lubie takich spotkań grać jak w krótkim czasie sie ekipy te same ścieraja.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 0:05
Spotkanie: Calgary Flames - Vegas Golden Knights
Typ: Sam Bennett zdobędzie powyżej 0,5 punktu w meczu (razem z dogrywką i decydującym rzutem karnym)
Kurs: 3,00   
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Patrząc na statystyki Bennetta w tym sezonie, to ten typ nie wydaje się być dobry po tym kursie, ale ja mam przeczucie, że w tym meczu pokaże się z dobrej strony i zapunktuje. Bennett w 51 meczach zdobył tylko 12 punktów- strzelił 8 bramek i zanotował 4 asysty. Poprzednie sezony miał lepsze niż ten i liczę na to, że końcówkę obecnego sezonu zagra na dobrym poziomie, by choć trochę się zbliżyć do statystyk z poprzednich sezonów. Jest to gracz młody, bo z rocznika 96, utalentowany i zapewne jest zmotywowany, by w końcu poprawić swój bilans bramek i asyst. Do tego Bennett ma już serię ośmiu spotkań bez zdobytego punktu i najwyższy czas, by ją przerwać. Rywal ku temu niezły, bo Vegas na wyjazdach traci sporo bramek i Flames powinni parę bramek zdobyć, więc Bennett może coś strzelić albo asystować przy którejś z bramek. Jest to po prostu typ na przełamanie, moja wiara w tego gracza, że strzeli tu bramkę lub zaliczy asystę, bo patrząc na same statystyki, to jak już wyżej wspomniałem nie wygląda to dobrze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom