>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NHL (National Hockey League) - Sezon zasadniczy 2019 / 2020

Status
Zamknięty.
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik
Pierwszy rzeczowy wpis na forum, pomimo rejestracji od prawie 5 lat.

Dzisiejsza noc w NHL to dla mnie obydwa mecze z małą ilością bramek. Obecny sezon co prawda obfituje w naprawdę wysokie wyniki, ale spodziewałbym się dzisiaj akurat tych niskich. O ile Sabres - Coyotes nie trzeba specjalnie tłumaczyć, dlaczego taki wybór, to w przypadku Canucks - Florida jest to trochę na przekór -

Canucks mają 5 underów (5,5) w 10 meczach, ale Florida prezentuje ostatnio efektowny hokej - 6 spotkań z rzędu strzelali ponad 2,5 gola - strzelili 25 goli w ostatnich 6 spotkaniach - średnio 4,16 na mecz. Stracili 21, co daje w sumie średnią na poziomie 7,6 bramek na mecz. Kosmos. Dlaczego zatem typuje tutaj niski wynik - po pierwsze linia ustawiona jest na 6,5 gola, co nieco ułatwia ten typ - Florida przy takiej linii miała dotychczas 4 undery w 11 meczach, a Canucks 6 w 10. Canucks mają dobrą defensywę, w 6 na 11 spotkań nie pozwolili sobie strzelić więcej niż 2 goli. Do tego typuje tutaj wygraną gospodarzy - po 2 porażkach na start sezonu, wygrali 6 z kolejnych 8 spotkań, w tym 3 u siebie. Ostatnio porażka z bardzo mocnymi Capitals dopiero po dogrywce.

Canucks - Florida under 6,5 goals, 1.87 , Etoto  

Canucks ML - 1.86, Etoto  
 
Otrzymane punkty reputacji: +34
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
 Nashville - Chicago 1 1.91 3-0      1xbet
 Ostatnio sporo napisałem o ofensywie Predators i że praktycznie w każdej statystyce są w czołówce ligi dzisiaj co prawda ma nie grać Duchane co jest sporą strata jednak rywal z nie najwyższej półki i myślę że Nashville jest w stanie przedłużyć serię zwycięstw do 4.Ciężko coś dobrego na starcie sezonu powiedzieć o ekipie Jastrzębi 4 porażki w ostatnich 5 meczach a ogólnie tylko 3 wygrane w 10 grach od początku sezonu! Zobaczymy jak przedstawiają się statystyki w ich wykonaniu, średnia bramek 2.50 co jest 25 wynikiem w lidze dla porównania Preds 4.09 (1) gra w przewadze to zaledwie 9.7% (26) skuteczność 7.9% (27) pozwalają rywalom na oddanie średnia 32.9 strzała na mecz (24) gra w osłabieniu 73.3% (26) jak widać w większości najważniejszych statystyk są na samym dnie, jedynym kogo można w sumie wyróżnić jest bramkarz Lehner 93.5% i w sumie to on może być największym zagrożeniem dla gospodarzy. Ostatnie 10 spotkań pomiędzy tymi zespołami to 7 zwycięstw Predators. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +81
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość


BOSTON BRUINS- SAN JOSE SHARKS
BOSTON BRUINS -REG @ 1,78
  

ja dziś na tapete biore mecz w TD Garden w Bostonie.
Boston Bruins (8-1-2, 2. z Dywizji Atlantyckiej) goszcza ekipę z San Jose (4-7-1, 7 z  Dywizji Pacyfiku)

Rekiny z rekordem 4 zwycięstw i 7 przegranych zajmuja 7 pozycje w dywizji pacyficznej i do tej pory w sezonie zdobyli łącznie 31 bramek co daje im 9 miejsce na Zachodzie i 20 w NHL. Ich bilans bramek to -12, co daje im 29 miejsce w NHL. Zdobyli łącznie 9 punktów zajmujac 24 miejsce w NHL i 12 na Zachodzie. Jeśli chodzi o strzały w kierunku siatki na które pozwolili swoim rywalom to wpadaja dość słabo pozwalajac na oddanie łaćznie 340 strzałów, co daje im 10 miejsce w Konferencji Zachodniej i 22 miejsce w NHL. Cała druzyna San Jose ma natomiast obecnie łącznie oddanych 198 trafień na bramkę rywala, co oznacza, że ​​mają średnio 16,5 na mecz i jest to jeden ze słabszych wyników w lidze. Ich pierwszym bramkarzem jest Martin Jones który rozegrał 478 minut netto w tym sezonie. Bilans Jones'a to 3,39 GAA, co plasuje go na 17. miejscu na Zachodzie i 36. w NHL wśród bramkarzy. Do tej pory wpuścił 27 bramek. Jego procent obron wynosi 0,892, co plasuje go na 16 miejscu wsrod bramkarzy na Zachodzie.
Jak widac statystyki dla Rekinów nie sa najlepsze w zadnej z lini. Boston do druzyna z drugiego bieguna z 8 wygranymi i 1 przegraną. Jeśli chodzi o różnicę bramek, zajmują 1. miejsce w Konferencji Wschodniej i 2. miejsce w NHL z bilansem +13. Łącznie mają 36 bramek w sezonie, co plasuje ich na 7. miejscu w Konferencji Wschodniej. Boston ma najwyższa bo wynoszacaca 93 % statystyke obrony która daje im obecnie 1. miejsce w NHL, co oznacza, że ​​szanse na zdobycie gola przeciwko nim sa bardzo małe i dla tak słabej ofensywy Sharks może być wręcz niemożliwe. Boston to nie jest druzyna która ostrzeliwuje bramkę rywala i pod tym wzgledem sa dopiero na 12 pozycji na Wschodzie. Miedzy słupami Bostonu bedzie raczej Tuukka Rask, który ma udany poczatek sezonu, dopuszczając tylko 1,48 goli na mecz, co daje mu 1 miejsce na Konferencji Wschodniej i 1 wśród bramkarzy w NHL. W 364 minutach, które rozegrał w tym sezonie puscił tylko 9 bramek. Jego % obron wynosi 95 co daje mu 1 miejsce w Konferencji Wschodniej i 1 wśród bramkarzy w NHL.
Wszystkie te argumenty sprawiaja ze wybieram w tym spotkaniu Bruins. Ponadto w tym sezonie Bruins przegrali na własnej tafli tylko z Tampa w bardzo wyrownanym spotkaniu a taki poziom gry dla Sharks w tej chwili moim zdaniem jest nieosiagalny.
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Sorki że się wtrace ale jesteś pewnych tych statystyk?? Sprawdzałem na dwóch stronach i SJ ma oddane 340 strzałów a ich średnia to 28.3 26 wynik w lidze. Boston oddaje średnio 33.3 jest to 7 wynik w całej lidze. Reszty nie sprawdzałem ale właśnie zastanowił mnie fakt średniej 16.6 bo to wręcz nierealne w NHL ????
 
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik
A to ja też się wtrącę, odnośnie statystyk - odnośnie stwierdzenia:
 
Jak widac statystyki dla Rekinów nie sa najlepsze w zadnej z lini. 
Sharks mają najlepszy PK w całej lidze i to ze znaczną przewagą nad drugą drużyną - 93.2%.

Ciekawa statystyka to też to, że Boston wygrał wszystkie z 6 ostatnich spotkań z Sharks. Rekiny ostatni raz wygrały w marcu 2016..

 
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Macie racje Panowie, mój błąd. sharks maja 340 oddanych strzałów na bramkę rywala a nie pozwolili na tyle. natomiast druga statystyka średnia 16,5 to „Hits”, co złe przetłumaczyłem na język polski. 
 
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik
Mój typ na dziś:

Detroit Red Wings ML - Edmonton Oilers,   2.05 , PZBuk

Można określić to typem na przełamanie, bo gospodarze mają 8 kolejnych przegranych, w których zaprezentowali się bardzo marnie w ofensywie - strzelili w tych meczach 13 goli, co jest wynikiem absurdalnie niskim jak na standardy NHL. Jednak gdyby to miał być jedyny argument (przełamanie) to typ byłby do wyrzucenia. Dostrzegam kilka aspektów, które dodatkowo przekonują mnie do postawienia na Detroit - jak chociażby:

lepsza forma w ostatnim meczu - porażka z Blues dopiero po dogrywce, 4:5, gdzie DRW wyciągnęli wynik w 3 tercji z 1:3 na 4:3, ale dali sobie wbić bramkę na 4 minuty przed końcem, a potem w dogrywce. Sam fakt strzelenia 4 goli w jednym meczu, kiedy we wcześniejszych 7 strzelili tylko 9 powinien trochę ich obudzić.

forma Oilers - moim zdaniem Oilers początek sezonu mieli zdecydowanie powyżej swoich realnych możliwości - 6 wygranych w pierwszych 8 meczach nie powinien zatrzeć faktów,  że nadal jest to kandydat do ostatniego miejsca w dywizji z jedną sensowną linią - za to z Connorem McDavidem na czele. Ostatnie 4 mecze Oilers to juz 3 porażki, w tym dwie bez strzelonej bramki - i to przeciwko Jets i Wild, czyli ekipom prezentującym raczej niski poziom jak dotychczas. Ostatnia porażka 2:6 u siebie z Floridą, która dzień później oberwała 2:7 od Canucks.. no cóż - jak nie z Oilers, to Detroit nie wygra już z nikim.

Moim zdaniem po efektownym początku, Oilers wracają do brutalnej rzeczywistości, gdzie oprócz pierwszej linii brak jest porządnych zawodników, którzy są w stanie zapewnić odpowiedni poziom gry przez większą część spotkania.

Dodatkowym argumentem jest dla mnie kurs. 2.05 na gospodarzy - no wiadomo, przegrali 8 meczów z rzędu - ale odwracając typ - nigdy bym nie zagrał na Oilers na wyjeździe kursu 1.80..
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +83
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
cytat z dnia 29 października 2019 20:13 przez fuxiorA to ja też się wtrącę, odnośnie statystyk - odnośnie stwierdzenia:

Sharks mają najlepszy PK w całej lidze i to ze znaczną przewagą nad drugą drużyną - 93.2%.

Ciekawa statystyka to też to, że Boston wygrał wszystkie z 6 ostatnich spotkań z Sharks. Rekiny ostatni raz wygrały w marcu 2016..
 
Będzie wiec ciekawie bo Bruins maja  drugi wynik w lidze jeśli chodzi o PP. Zobaczymy kto lepiej broni czy wykorzystuje. 
 
bartbettypy 2,7K

bartbettypy

Użytkownik
Jest już rozpiska na miesiąc listopad darmowych spotkań od oficjalnej strony NHL jak ktoś ma Ps4 np. To polecam apke na konsole śmiga elegancko dzisiaj w nocy Nashville-Chicago

Tuesday, Oct. 29: Blackhawks at Predators, 8 p.m.

Wednesday, Oct. 30: Lightning at Devils, 7 p.m.

Friday, Nov. 1: Sabres at Capitals, 7 p.m.

Saturday, Nov. 2: Rangers at Predators, 2 p.m.

Monday, Nov. 4: Senators at Rangers, 7 p.m.

Tuesday, Nov. 5: Golden Knights at Blue Jackets, 7 p.m.

Thursday, Nov. 7: Predators at Avalanche, 9 p.m.

Saturday, Nov. 9: Flyers at Maple Leafs, 7 p.m.

Sunday, Nov. 10: Oilers at Ducks, 9 p.m.

Tuesday, Nov. 12: Red Wings at Ducks, 10 p.m.

Thursday, Nov. 14: Avalanche at Oilers, 9 p.m.

Friday, Nov. 15: Canadiens at Capitals, 7 p.m.

Tuesday, Nov. 19: Avalanche at Flames, 9 p.m.

Thursday, Nov. 21: Lightning at Blackhawks, 8:30 p.m.

Saturday, Nov. 23: Panthers at Hurricanes, 7 p.m.

Monday, Nov. 25: Sabres at Lightning, 7 p.m.

Wednesday, Nov. 27: Golden Knights at Predators, 8 p.m.

Friday, Nov. 29: Kings at Sharks, 4 p.m.

Saturday, Nov. 30: Penguins at Blues, 8 p.m.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Boston Bruins - San Jose Sharks
    Boston Bruins -1.0 @1.97 Unibet    ​
Dzisiaj nieco bardziej ryzykownie, ale Rekiny rozegrają piąty mecz w delegacji. Dodatkowo będzie to ich czwarte spotkanie w ciągu pięciu dni. Ostatnio ulegli przeciętnej Ottawie, więc dlaczego dzisiaj mieli by wygrać z solidnym Bostonem, który notuje trzy zwycięstwa z rzędu, a dzisiaj ponownie zagrają na swoim lodzie, gdzie tracą bardzo mało bramek. Myślę, że Rekiny dzisiaj coś ustrzelą, bo grają raczej ofensywnie, ale zmęczenie z pewnościa da o sobie znać i "Miśki" pewnie pokonają przyjezdnych z Kalifornii.

  
Nashville Predators - Chicago Blackhawks
    Nashville Predators -1.0 @2,05 Unibet    ​
Chicago ostatnio przełamało się z LAK, ale czy będą w stanie powalczyć z Preds na ich własnym terenie? Wydaje mi się, że formacje obronne Hawks nie są na tyle mocne, żeby poradzić sobie z ofensywnie grającymi Predatorami. Poza tym dla Chicago będzie to czwarte spotkanie w ciągu pięciu dni, natomiast Preds od trzech dni mają czas na regenerację. Ciężko przewidywać inny scenariusz niż zdecydowane zwycięstwo gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
wiksee 638

wiksee

Użytkownik
St. Louis - Minnesota - 1 | @1.95
St. Louis - Minnesota - 1/-6.5 | @2.90

Columbus - Edmonton - 1 (dogrywka + karne) | @1.62

Colorado - Florida - 1/+5.5 | @3.15


Avs dalej trochę nierówno ale wciąż mi imponują, dla mnie obok preds i knights faworyt do 1 miejsca w zachodniej. Cats średnio do tej pory, dużo strzelają ale jeszcze więcej tracą. Niby wygrali w delegacji z Preds, ale to też udało się Red Wings więc raczej kiepski wyznacznik formy wyjazdowej. Nic dzisiaj za nimi nie przemawia, obie drużyny overowe, kurs interesujący.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
cytat z dnia 30 października 2019 12:34 przez wikseeSt. Louis - Minnesota - 1 | @1.95
St. Louis - Minnesota - 1/-6.5 | @2.90

Columbus - Edmonton - 1 (dogrywka + karne) | @1.62

Colorado - Florida - 1/+5.5 | @3.15


Avs dalej trochę nierówno ale wciąż mi imponują, dla mnie obok preds i knights faworyt do 1 miejsca w zachodniej. Cats średnio do tej pory, dużo strzelają ale jeszcze więcej tracą. Niby wygrali w delegacji z Preds, ale to też udało się Red Wings więc raczej kiepski wyznacznik formy wyjazdowej. Nic dzisiaj za nimi nie przemawia, obie drużyny overowe, kurs interesujący.

W Colorado poważne osłabienia. Brak Rantanena, MacKinnona, a dzisiaj okazało się, że na dłużej wypada również Wilson, więc przydałoby się poobserwować jak będzie się im wiodło bez czołowych graczy.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
cytat z dnia 30 października 2019 12:47 przez rasijskij


W Colorado poważne osłabienia. Brak Rantanena, MacKinnona, a dzisiaj okazało się, że na dłużej wypada również Wilson, więc przydałoby się poobserwować jak będzie się im wiodło bez czołowych graczy.
Ogólnie co do Colorado to bym uważał, bo ostatnio z Ducks juz słabszy mecz, imponujące zwycięstwo z Vegas, ale tam bardziej Vegas oddało mecz niż Avs to wygrali. A jeśli chodzi o osłabienia to ja natomiast gdzieś widziałem, że podobno wypada Landeskog na najbliższe spotkania o MacKinnonie nie słyszałem, ale jesli faktycznie to wypada im cala 1 linia a wiec to co maja najmocniejsze więc może warto dziś myśleć o Panterach. Osobiście czekam na obsady bramek bo jakieś pierwsze zarysy mówią o Montembeault więc to trochę na minus jak chodzi o gości.
 
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Zeszły sezon pokazał, ze Avs słabo się spisywali jeśli brakowało któregoś z wielkiej trójki. Jeśli okaże się ze McKinnon wypada, mam info ze Landeskog tez nie zagra, plus Rantanen to z zakładu na Pantery robi się przyzwoite value 
COLORADO AVALANCHE
PLAYERDATESTATUS
M. Rantanen, RWOct 21, 2019IR
Leg - left game
G. Landeskog, LW

Lower-body injury
Oct 28, 2019day-to-day

 
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Przepraszam za zamieszanie. Oczywiście chodziło o kontuzję Landeskoga. Nie wiem dlaczego, ale myślałem o Szwedzie, a pisałem "MacKinnon"...
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
St. Louis Blues - Minnesota Wild
ZWROT ZWROT St. Louis Blues -1.0 @2,12 Unibet ZWROT ZWROT
Nutki wracają do siebie po niezbyt długim wyjeździe na wschód. Z delegacji przywieźli dwa punkty co jest raczej zadowalającym wynikiem biorąc pod uwagę, że jedno ze spotkań odbyło się na ciężkim terenie w Bostonie. W składzie zabrakło Vladimira Tarasenki, ale nie pojawi się on praktycznie do końca sezonu, a zespół musi dalej zdobywać punkty i myślę, że trener znajdzie godnego zastępcę na skrzydło. W zespole z St. Louis nieźle funkcjonują praktycznie wszystkie linie ofensywne, więc Nutki powinny sobie poradzić z regularnym zdobywaniem punktów bez Rosjanina. Dzisiaj przed własną publicznością podejmą ekipę z Minnesoty, która wczoraj grała w Dallas ulegając Gwiazdom 3:6. Granie back to back zrobi swoje, poza tym w bramce Dubnyk, który już nigdy nie będzie w takiej formie jak kiedyś. Po drugiej stronie Binnington, który może pochwalić się o wiele lepszymi statystykami. Myślę, że Nutki powinni dzisiaj zdecydowanie pokonać przyjezdnych, a jak będzie przekonamy się niebawem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
U 0

Usunięty użytkownik 152510

Gość
Z braku czasu nie napisze dziś glebszejj analizy, ale dzis gramy: 

Canucks ML  -w tej chwili nie widzę argumentów aby zagrac coś w stronę Kings. Obrona jest w strasznym stanie a Quick chyba zalicza najgorszy sezon swojego życia a napewno początek sezonu. Canucks prawie we wszystkich statystykach jest drużyna zdecydowanie lepsza i dziś upatruje ich zwycięstwa. 
 
fuxior 1,9K

fuxior

Użytkownik
Colorado - Florida under 6,5, 1.94, PZBuk  

Doskonale wiem, że obie drużyny są raczej overowe, ale poniekąd w tym upatruje szans na ten typ. Obydwie drużyny w ostatnich meczach straciły sporo goli: Florida 7 w Vancouver, Colorado 5 u siebie z Ducks. Myślę, że pomyślą tym razem o zabezpieczeniu tyłów jako priorytet. A i statystyki aż tak przy linii na 6,5 nie przerażają:

Colorado 6 overów na 11 meczów, u siebie 2 w 5.
Florida 8 overów w 12 meczach, wyjazdy 5 w 8.

Dodatkowo weźmy pod uwagę braki w drużynie Colorado, o których mowa wyżej, chociaż nie są moim zdaniem aż tak znaczące - ale są. Spodziewam się spokojnego meczu oscylującego przy wyniku 3:2 na którąś ze stron.

Columbus -1,5 - Oilers , 2.68 , PZBuk  

Mógłbym skopiować wczorajszy opis meczu Detroit - Oilers co do argumentacji przeciwko gościom. Dodatkowo dopisać właśnie porażkę z Detroit 1:3, czyli z drużyna która miała 8 porażek z rzędu. Według mnie najwyższa pora na grę Oilers na ich normalnym poziomie - czyli dosyć niskim. Brak jakiejkolwiek głębi składu, punkty zdobywają Draisaitl, McDavid i Neal. Reszta poniżej 10 w sezonie. Columbus prowadzili w ostatnim meczu 4:2 na początku trzeciej tercji, zeby przegrać 4:7 z Flyers, wcześniej zaliczyli 4 remisy z rzędu (2 razy wygrali, 2 razy przegrali dogrywki), a żeby dodać statystycznego smaczku - jeszcze w tym sezonie żadnego z 5 zwycięstw nie odnieśli z przewagą 2 goli. Najwyższa pora dzisiaj.
 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom