>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

NFL/NCAAF 2016/2017

Status
Zamknięty.
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Trudno mi podsumowac dzisiejszy SB, przekolorowanie, przewal, debilizm cholera wie jak to nazwac, bo na pewno nie widowisko pelne emocji do samego konca. Pewnie sama Atlanta nie wie jak przegrala ten mecz, to skad inni moga wiedziec, Czuje niesmak, a szkoda, bo mogli zostac prawdziwymi bohaterami. ;/ Jakies to wszystko dzisiaj za amerykanskie bylo dla mnie...
 
M 15

modygks

Użytkownik
Trudno mi podsumowac dzisiejszy SB, przekolorowanie, przewal, debilizm cholera wie jak to nazwac, bo na pewno nie widowisko pelne emocji do samego konca. Pewnie sama Atlanta nie wie jak przegrala ten mecz, to skad inni moga wiedziec, Czuje niesmak, a szkoda, bo mogli zostac prawdziwymi bohaterami. ;/ Jakies to wszystko dzisiaj za amerykanskie bylo dla mnie...
Kupon Ci nie wszedł czy o co chodzi? Comeback na 25 punktów dogrywka a Ty piszesz, że to nie było widowisko pełne emocji do samego końca? Emocje byly przez cały mecz i to jak Falcons punktowali i to jak Patriots odrabiali ;) Albo nie potrafisz przegrywać i rzucasz jakimiś słabymi argumentami albo nie patrafisz obiektywnie ocenic spotkania ????
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Nie po prostu jestem kompletnie rozczarowany gra Atlanty w 4 kwarcie, dokonali praktycznie niemozliwego.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom