>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NFL/NCAAF 2013/2014

Status
Zamknięty.
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Russell Wilson powyżej 35.5 rushing yds @1,86⛔
Ostatnim razem, Wilson aż 8 razy biegał, w sumie na 47 yds. Saints lubią wywierać presję na opp. QB i Russell może być zmuszony parę razy sam zdobywać jardy. Dodatkowo spodziewany jest dzisiaj deszcz w Seattle, może być sporo gry po ziemi. Grzechem byłoby nie wykorzystać takiego QB.
Julian Edelman powyżej 75.5 receiving yds @1,86✅
Nie ukrywam, że spodziewałem się trochę niższej linii ale nadal uważam, że zakład jest warty zagrania. Brady w końcówce sezonu mocno ufa Edelmanowi, który powinien, moim zdaniem, złapać dzisiaj ok. 10 piłek. Trudno się dziwić temu zaufaniu, skoro Edelman ma prawie 70% skuteczność.
wszystkie typy Betsson
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Panowie co myslicie o +8,5 dla Saints?
Oczywiscie patrząc na sezon zasadniczy wydaje sie inaczej jednak to sa PO a święci to jednak ekipa, ktora chyba teraz zaczyna grać to co ma najlepsze a są stawiani w roli totalnego underdogga. Drew chyba nie da sobie w kasze dmuchać tak łatwo ????
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
NO Saints @ Seatlle Seahawks
Za kilka Godzin dojdzie do pojedynku Seatlle roztawiony z numerem 1 z New Orleans roztawionym z numerem 6 co ciekawe od 2005 bilans jedynki z szustka jest na korzysc tej drugiej 2-6 wiec czy bedziemy swiadkiem niespodzianki?, gdzie Seatlle jest niepodwazalnym faworytem tego starcia.
New Orleans tydzien temu sprawili juz niespodzianke wygrywajac historyczny mecz na wyjedziedzie(pierwszy w PO) w PHI , ten mecz wygrali jak nigdy, Defensywa ktora zatrzymali McCoy-a ,trzeba dodac tez ze w tym meczu , mecz zycia rozegral ich RB Mark Ingram (18 biegów, 97 jardów i TD) ale czy drugi tak B.d mecz przeciew Seatlle rozegra? nie sadze bo defensywa SEA jest tak mocna ze na mecz traci 14.4 pkt/m i jardów ( 273,3 ) p/g Pozatym NO slabo gra na wyjezdzie i znikim znaczacym nie wygrali no chyba ze tydzien temu w PHI ale oni sa przecietnie usiebie.Poprostu w sezonie regularnym slabo sie prezentowali na wyjezdzie, a Ofensywa nie jest tak zsynchronizowane na wyjezdzie co moze swiadczyc trzy ostatnie mecze gdzie zdobyli 36 pkt a ich Ofensywa a ATS wyjazd to 1-7 ale jedynymi plusami to to ze wiedza czego moga sie tutaj spodziewac bo w sezonie zasadniczym grubo przegrali ze SEA tez plus dla rozgrywajacego bo Brees posiada najwyzszy procent wykonania ( 67,0 ) w historii postseason.
Seattle ktorzy graja bardzo dobrze w domu to solidna gra defensywna Nr 1 podaniowa w lidze i 7 przeciw biegu a Bilans z dwoch ostatnich sezonow 15-1 dom mowi sam za siebie , obrona ktora srednio traci 14 punktow na mecz do tego 28 przechwytow (osiem przez Cornerback Richard Sherman ) Rozgrywajacy 3.QB Russell Wilson ktory ma troche gorsze statystki w tym sezonie niz QB Brees to trzeba dodac ze Wilson ma 24 zwyciestw i 15 ogólnych w domu w pierwszych dwóch sezonach. Dzisiaj Seatlle z probuja wygrac 6 mecz podrzad w PO a ich 12 zawodnikiem ma byc kibice którzy ustanowili rekord Guiness halasu 137,6 decybeli.
W takim przypadku dla NO to bedzie jeszcze trudniejsze aby wygrac w Seattle niz bylo to w PHI i sadze ze na niespodzianke sa male szanse ale mecz moze byc inny niz w sezonie zasadniczym gdzie Seatlle zatrzymalo NO na 7 punktach.
Seatlle Powyzej 2,5 przylozen @ 1,53
Seatlle Druzyna z najwieksza iloscia punktow w jednej kwarcie @ 1.45
 
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
QB Brees (NO) Total Passing Yards
Offensywa PHI bazuje na akcjach podaniowych i tu moze byc problem ,poniewaz Defensywa Seattle jest numerem jeden przeciwko podania wiec podejzewam ze ta statystyka 307y na gre pujdzie w dol , a ostatnio przeciw PHI Brees mial 250y a teraz przyjdzie stanac przeciwko najlepszej obronie ,wiec moze byc nawet mniej yardow niz w meczu tydzien temu. A ostatnio mial 144y przeciw SEA jak dostali lomot ale teraz sadze ze az tak nie bedzie wysokiego lania ale tutaj upatruje ponizej 260y.
Drew Brees Under (260.5) @ 1.83
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Donald Brown powyżej 65.5 rushing yds @1,86⛔ 63 yds...
LeGarrette Blount powyżej 65.5 rushing yds @1,80✅
Betsson
W Bostonie leje deszcz jak cholera dodatkowo mocno wieje. Mnóstwo gry powinno pójść dołem a linie nie wymagające.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
CAR - SF to jak dla mnie typowy no-bet. Przez cały dzień szukałem coś fajnego na to spotkanie i nic ???? Po głowie mi chodzi CAR(+1) @1,87⛔ oraz G.Olsen powyżej 48,5 receiving yds @ 1,86✅ ale tak bez większego przekonania. Ten mecz po prostu będę oglądał ????
Co do drugiego spotkania, to SD(+8,5) @1,88✅ wydawało mi się pewniakiem, ale po tym jak wczoraj przejechałem się na Colts w podobnych warunkach, dzisiaj jestem ostrożniejszy. Shen pisał o over w biegach R.Mathewsa ale byłbym tu bardzo ostrożny, bo facet nie trenował cały tydzień a linia jaką wystawił Betsson to 70,5 yds. Jeśli Mathews w ogóle dzisiaj zagra, to under przy takiej linii brzmi kusząco.
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
DEN(-4,5) @1,85✅
Po pierwsze wydaje mi się, że liga bardziej woli Manninga w SuperBowl ( tutaj ukłon w stronę Waszych teorii spiskowych) :grin: Po drugie, Brady nie zagrał nic dobrego od kilku ostatnich spotkań, ostatnio tyłek uratował mu L.Blount, co prawda secondary Broncos mocno osłabiona ale to raczej nie wystarczy. A po trzecie, wszystkim którzy mówią o ostatnim zwycięstwie Pats 34-31 z Denver, przypomnę, że tam było 24-0 do przerwy dla Broncos. Nie wiem, czy tam był fix, srix, czy coś innego ale ten numer w finale raczej nie przejdzie i Denver zdobytej przewagi już nie oddadzą.
Julian Edelman powyżej 78,5 receiving yds @1,86✅
Kontynuujemy granie na podstawowego WR New England. Jak już wspominałem, kontuzje w secondary Broncos, Edelman ma łatwiejsze zadanie. WR Dobson i Thompkins polecieli z drużyną do Denver ale ich występ stoi pod mocnym znakiem zapytania. Amendola nie jest w 100% gotowy, Edelman pozostaje celem nr 1. Poza tym uważam, że Denver będzie dzisiaj dużo biegać, zostawiając mało czasu Pats na akcje i na pewno nie będą mieć ponad 40 prób biegowych a więcej piłek pójdzie górą.
Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
Doug Baldwin powyżej 44,5 receiving yds @1,86✅
Doug, bazując na jego średniej, potrzebuje dokładnie 3 złapanych piłek żeby przekroczyć tę linię. Nie ma WR P.Harvina a QB R.Wilson musi się poprawić i mocniej zbilansować atak, posyłając sporo piłek górą.
SEA win @1,52✅
Krótko: najlepszy zespół w lidze, u siebe, z mocno naciąganym i przereklamowanym San Francisco. Nie widzę innej możliwości.
Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
klemenspff 407

klemenspff

Użytkownik
Lista kanałów FTA na których będzie można obejrzeć tegoroczny finał Super Bowl.W nawiasach parametry jak ktoś nie ma ich na liście.Oczywiście największym plusem jest transmisja w HD na niemieckim SAT.1

SAT.1 Deutsch SD/HD [12,545 H] Astra 19,2E
SAT.1 Osterreich SD [21,051 V] Astra 19,2E
Italia 1 [11,373 H] Hot Bird 13E--&gt;Niestety możliwe kodowanie
Channel 4 UK [10,714 H,11,126 V] Astra 28,2
 
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
No i stało się. Koniec sezonu.
Przed nami ostatnie. najważniejsze spotkanie. Oto jak ja je widzę.
SEA @2,08✅
SEA(+3,5) @1,61✅
Jestem zwolennikiem teorii, że to defensywa wygrywa mistrzostwa. W całym sezonie zasadniczym, SEA zatrzymywało swoich przeciwników na średnio 14,4 pts na mecz. W playoff, tak mocne ofensywy jak NO i SF, zdobyły odpowiednio 15 i 17 pts. Denver, jeśli spojrzymy w kalendarz, nie grało w tym sezonie z żadną z drużyn z pierwszej dziesiątki najlepiej broniących zespołów vs. pass. Oczywiście, że Manning to klasa sam w sobie, ale czy ktoś pomyślał, co będzie, jeśli się &quot;zatnie&quot; w tym meczu. Wątpię, żeby RB Moreno oraz Ball byli w stanie zapewnić równowagę w ataku Broncos. Pogoda, której się bardzo obawiano, nie będzie czynnikiem w tym spotkaniu. Owszem, będzie zimno, około 0 lub delikatnie na minusie, ale nie będzie żadnych opadów ani specjalnie silnego wiatru.
over44,5 @1,58✅
SEA over19,5 @1,53✅
W tym momencie, uczciwie trzeba przyznać, że SEA poza NO u siebie, nie grało z zespołem z pierwszej 10 jeśli chodzi o ofensywę. Moim zdaniem, realny jest wynik w granicach 28-24 dla SEA. Niski over i niskie kursy ale bezpieczne. &#39;Hawks nie powinni mieć problemu z przekroczeniem 20 pts. Nie zrobili tego tylko 4 razy w sezonie, ale grając przeciwko dużo mocniejszym defensywom niż Denver.

Marshawn Lynch powyżej 88,5 rushing yds @1,86⛔
Marshawn Lynch powyżej 22,5 rushing attemps @1,80⛔
Nie ukrywam, że również dla mnie RB Seahawks, będzie kluczową postacią tego spotkania. Nie trafia do mnie fakt, ze DEN mocno, w playoff, poprawiło defensywę przeciwko grze biegowej. Grali przeciwko bądź co bądź rezerwowemu L.Bloutowi i cienkim T.Richardsonem czy D.Brownem. Tutaj mówimy o &quot;pierwszej lidze&quot;. Lynch ma szalone 5 yds na próbę w postseason, przeciwko takim defensywom jak NO czy SF. W sezonie zasadniczym, biegał około 70% wszystkich prób zespołu. W playoff, było to już ponad 80%. SEA na mecz ma około 32-33 prób biegowych. Jeśli mecz będzie tak wyrównany, na jaki się zanosi, Beast Mode będzie często na boisku.
Doug Baldwin powyżej 40,5 receiving yds @1,86✅
Doug Baldwin powyżej 2,5 receptions @1,82✅
Kontynuujemy granie na obecnie najlepszego WR Seattle. QB Willson bardzo mu ufa a paradoksalnie powrót do gry WR Harvina, może zapewnić Baldwinowi więcej szans na grę, bo w secondary DEN liczą się tylko Cromartie i Bailey. A Ci nie mogą być wszędzie ????


Tyle na ten czas. Może jeszcze do meczu coś ciekawego uda mi się znaleźć. Po typach widać, że zdecydowanie jestem za Seattle w tym spotkaniu. Uważam ich za zespół kompletny a właśnie takie zdobywają mistrzostwa. Nie ufam obronie Broncos, nie ufam RBs Broncos i chcę zobaczyć jak Legion of Boom niszczy ich WRs ????
Wszystkie typy Betsson.
EDIT: aha i jeszcze jedna rzecz, wiecie jaki Broncos mieli strength of schedule w tym sezonie ? Ostatni - .430... Seahawks .516
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Seattle Seahawks - Denver Broncos



Czterdziesty ósmy finał o mistrzostwo zawodowej ligi futbolu amerykańskiego NFL który odbędzie się na MetLife Stadium w East Rutherford w stanie New Jersey. Na co dzień grają tu dwie nowojorskie drużyny Giants i Jets. Stadion został oddany do użytku w 2010 r. Mieści 83 tys nie jest zadaszony. Niedzielny Super Bowl będzie pierwszym w historii rozegranym na otwartym stadionie przy mroźnej pogodzie.Największą gwiazdą, która wystąpi w tym meczu jest Peyton Manning. 37-letni rozgrywający Broncos w tym sezonie pobił dwa bardzo prestiżowe rekordy wszech czasów NFL - liczbę jardów zdobytych podaniami (5477) i liczbę przyłożeń (55). Manning już raz zdobył Super Bowl - z Indianapolis Colts. W 2011 r. opuścił wszystkie mecze sezonu z powodu kontuzji,potem znowu wrócił do gry i podpisał kontrankt z Broncos.Ale wracając do meczu, w tym spotkaniu roli faworyta i myślę że bardzo słusznie stawiana jest drużyna Broncos, jest to drużyna bardziej zgrana no i przede wszystkim mająca Manniga w swoim składzie który przechodzi obecnie jeden z lepszych jak nie najlepszy sezon w karierze i który naprawdę robi różnice w grze, więcej o grze ani o taktyce jednej i drugich drużyn rozpisywał się nie będę bo i tak ta gra w Polsce jest mało popularna i wiele z tego co napiszę i tak nie będzie zrozumiane, ważne jest aby kasa się zgadzała. Reasumując uważam że stawianie na Broncos to czysta lokata i pewny zysk, kursy na Broncos spadają już od kilku dni dlatego polecam zagrać go już teraz, napewno jednym czynników mającym wpływ na spadki była wiadomość że Floyd Mayweather postawił na win Broncos $10,4mln,chociaż niektórzy mówią że kwota była jeszcze wyższa bo aż $15mln, tak z ciekawości podam jeszcze że to nie jest pierwszy raz kiedy Floyd obstawia u buków wcześniej obstawiał już podobnież zwycięstwa swoich niektórych walk jak i mecze NBA i odziwo często wygrywał, więc myślę że i dzisiaj vel jutro ponownie wytypował prawidłowego zwycięzce tego spotkania ????



Mój typ:
Denver Broncos
kurs:1,8
Unibet

edit:
Napisz prosimy, trafiłeś na forum NFL i trochę się na tym znamy ???? Byc może i DEN wygra to spotkanie, ale z Twojego tekstu wcale to nie wynika . Czy SEA nie są zgraną drużyną ? Dlaczego ? Chętnie poznamy Twoją opinię na temat tego spotkania. Tę profesjonalną.
Może i faktycznie trochę mało napisałem dlaczego akurat warto stawiać na Broncos no ale jak popatrzyłem na inne typy użytkowników na ten mecz to i tak napisałem sporo ???? No ale dobra niech będzie skrobnę coś więcej chociaż teraz zbytnio nie mam czasu na pisanie ale skoro mus to mus, tak więc jeśli porównamy obie drużyny to drużyna z Denver to świetny atak ale już nie tak świetna obrona, za to drużyna z Seattle ma odwrócone proporcje tj.dobrą obronę nawet bardzo dobrą ale z atakiem nie jest już tak kolorowo.Jednak żeby wygrać najważniejszy mecz jakby nie było dobry atak to jednak podstawa myślę że jak ofensywa dowodzona przez Manninga jest w gazie to nikt nawet Seahawks nie są w stanie ich zatrzymać,Peyton to niekwestionowany mózg i król-cesarz tej drużyny bez niego gra wyglądała by zupełnie inaczej,on nie jest zwykłym rozgrywającym on widzi znacznie więcej niż inny rozgrywający i dlatego Broncos z taką grą grają w finale gdyż poprostu im się to należy jak psu buda,ale nie tylko Manning gra tam znakomicie, na pochwałę zasługują tam również skrzydłowi Knowshon Moreno i Julius Thomas. Reasumując ponownie moje przemyślenia jeżeli defensywa z Denver skupi się bardziej niż zwykle na obronie i zdusi-zatrzyma akcje Seahawks to Broncos spokojnie wygrają ten pojedynek a Peyton Manning opuści stadion swojego brata Elliego z drugim pierścieniem mistrzowskim na palcu oraz drugim tytułem MVP meczu finałowego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
michael-ellis 1,6K

michael-ellis

Użytkownik
więcej o grze ani o taktyce jednej i drugich drużyn rozpisywał się nie będę bo i tak ta gra w Polsce jest mało popularna i wiele z tego co napiszę i tak nie będzie zrozumiane
Napisz prosimy, trafiłeś na forum NFL i trochę się na tym znamy ???? Byc może i DEN wygra to spotkanie, ale z Twojego tekstu wcale to nie wynika . Czy SEA nie są zgraną drużyną ? Dlaczego ? Chętnie poznamy Twoją opinię na temat tego spotkania. Tę profesjonalną.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Co do Floyda, gra czesto na zakladach i sporo przegrywa, nie jest jakas wyrocznia, ale kwota postawiona na dzisiejszy mecz, jesli rzeczywiscie ja postawil (na 90% tak) jest imponujaca i daje troche do myslenia. Floyd postawil tez prawie 3mln$ na zwyciestwo DEN do przerwy, widzi w nich murowanego faworyta, czy ma racje zobaczymy po meczu, ja mam teraz mala zagwostke bo typowalem Seattle ;)
 
chapi 555

chapi

Użytkownik
Co do Floyda, gra czesto na zakladach i sporo przegrywa, nie jest jakas wyrocznia, ale kwota postawiona na dzisiejszy mecz, jesli rzeczywiscie ja postawil (na 90% tak) jest imponujaca i daje troche do myslenia. Floyd postawil tez prawie 3mln$ na zwyciestwo DEN do przerwy, widzi w nich murowanego faworyta, czy ma racje zobaczymy po meczu, ja mam teraz mala zagwostke bo typowalem Seattle ;)
Myślę, że postawił na nich bo są bardziej medialni niż &quot;jakiś tam team z peryferii Ameryki&quot;, mają większe indywidua no i ogólnie to duża firma :razz: Też bym tak myślal, ale w tym sezonie jakoś bardziej podobało mi się Seattle, choć śledziłem rozgrywki z punktu widzenia bardzo niedzielnego kibica.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
nie stawia sie 10mln na team, ktory jest bardziej medialny ;) ten facet zna sie na rzeczy i ma leb na karku, musial miec jakies mocne przeslanki w strone DEN
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
Widzę, że sporo szumu zrobił wokół siebie Mayweather tym rzekomym betem. Prawdę mówiąc to typowy głupi murzyn, który kilka lat po zakończeniu kariery (a to już tuż tuż) skończy albo w więzieniu (gdzie już powinien siedzieć) albo zbankrutuje. Fajna fotka, szum, typowy attention boy, bo ciężko nazwać go man. Odnośnie samego meczu - od strony samej linii - z tego na różnego rodzaju forach ludzie często podnoszą, że linia otwarcia to Denver +1 albo nawet +1.5 i szybko PUBLIKA spowodowała ruch na Denver -1.5. W życiu nic głupszego nie słyszałem - bo przecież na bank w ciągu 30 minut, bo tyle mniej więcej wisiała linia otwarcia, tłum ludzi rzucił się na +1 jak reksio na szynkę. Ja, Michael Ellis, Ted i inny użytkownicy forum - my jesteśmy między innymi publiką - publika nie gra 2 tyg przed meczem, nie na taką skalę, żeby przesuwać w taki sposób linie. Większość tzw. publiki postawi swoje zakłady za 5, 20, 50 czy 120 minut, a nie na linię otwarcia. Taki ruch linii mogli wywołać tylko tzw. sharp bettors czyli innymi słowy spora suma pieniędzy. Covers może sobie w consensusie pokazywać, że to Denver jest public betem - może i jest, ale na linii -2, która jest w tym momencie kompletnie nieopłacalna, ale na pewno nie było public betem na linii +1. Po prostu większość poszła za ruchem linii w tym przypadku, ale już bez zastanowienia nad linią. A póki co kasa publiki, bo ta teraz stawia, jest na Seahawks, co dość jasno pokazują choćby kursy na Pinnacle --&gt; Seahawks +2 @ 1.870 Broncos -2 @ 2.060. W mojej ocenie dla kogoś kto chce grać Broncos wartość w tym momencie ma tylko ML. Wg mnie Broncos wygrają, nie wiem iloma ptk, ale przeczucie mówi mi, że to będzie jeden z tych meczów, w których zdecyduje field goal na koniec meczu - 31-30 Broncos.

E: Linia już w tym momencie Broncos -1. ????
E2: Legion of Boom... mam nadzieje, ze ta przereklamowana defensywa dostanie wp.....a Sherman zje swoje słowa, które wypowiedział po meczu z San Fran.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Denver ML @ 1.80
Denver over 24.5 @ 1.95
bet365
całe życie na Manninga , grałem w super bowl przeciwko Saints . Czas na wygraną . Obrona swoją drogą , napakowani nabuzowani murzyni swoją drogą ale ja zaufam człowiekowi który mimo wszystko jest ostatnim zawodnikiem ze wszystkich w tej lidze po którym można spodziewać się że da dupy , po drugie jest biały , po trzecie jest Peytonem Manningiem .
Więcej pisać nie ma potrzeby każdy ma swoje odczucia i typy , Sherman podobno już dzieli towar prosto z winkla między chłopaków . Wyjdą z pianą na pyskach ale ja liczę że Manning załatwi ich na zimno w swoim stylu ;)
Życzę wszystkim wielkiego meczu . Szkoda że koniec sezonu , dzięki panowie za dobre typy który były zapodawane i zaróbcie coś jeszcze w tą ostatnią noc . ????
Broncos 27
Seahawks 20
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Seattle Seahawks - Denver Broncos
Moze ja cos skrobne na temat dzisiejszego meczu.Ogladalem wszyskie mecze jezeli chodzi o Play Off i to co widzialem , to mozna by stwierdzic ze Denver lepsze wrazenie na mnie zrobilo Dlaczego dlatego ze po Seatle wiecej sie spodziewalem , w ostatnich meczach z San Francisko(final Conf.) ledwo wygrali po bledach Kaepernick-iego ktory popelnil pare tragicznych bledow , a w czesniej w meczy w drugiej polowie nie istnieli przebieli zaledwie ponad 100 y(ogolnie) strasznie sie meczyli. Ich mlody QB Wilson czesto daje sie sacowac a ich linia ofensywna gra ponizej wlasnych oczekiwan. A reciverzy jeszcze gorzej ,wydawac by sie moglo ze Poza Lynch-em nikogo niema i gra wyglada schematyczna.
ROZgrywjacy Denver Manning jest jednym z najlepszych w histori QB i po jego stronie stoi przewaga na mniej doswiadczonym Wilsonem.
Lina ofensywna dobrze broni przeciw sacowaniem rozgrywajacego, Skrzydlowi sa na wysokim poziomie, Jezelich chodzi o Biegaczy RB
to Seatlle ma przewage tutaj ale to wydaje sie byc schematyczne ,Denver tutaj gorzej ale Moreno na przyzwoitym pozimie.Defensywa troche gorzej w Denwer niz w Seatlle
Mecz napewno bedzie wyrownany ze wskazaniem na Denver ,trudno sie podjac typowania , niektorzy nawet twierdza ze Seatlle bedzie mialo
przewage ze wzgledu na pogode ma byc podobno zerowa temperatura a Denver do takich temperatur nie jest przyzwyczajona. To co widzialem mowi mi Denver ale cos mi podpowiada ze Seatlle wygra w takim badz razie bede lapal cos LIVE jezeli bede widzial cos po grze znaczacego, tymbardziej ze na debiucie w tym dziale zanotowalem 3x⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom