>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Newsy, ciekawostki ze świata Koszykówki

xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Mi cięło w poprzednim meczu,teraz też ale mam ograniczoną szybkość neta więc nie wiem na 100% czy to wina transmisji. Mi zaoferowali darmowy dostęp do jednego meczu za to,że nie mogłem obejrzeć prawie całej drugiej połowy PGE-Stelmet.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ja mam neta bardzo dobrego. 1wszy mecz mi się nie ciął, ale 1wsza połowa w fatalnej jakości, bo lepsza jakość nie była live. 2ga połowa już ok.
Ale teraz Asseco to jest żart jakiś. Tnie, tnie i tnie. Jak to ma tak wyglądać to jest bezsensu...
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Nowy zawodnik na testach w Turowie - wysoki. Nie jest to Hrycaniuk, ani Czarnoskóry.
Taka informacja nie wnosi NIC na forum jesli sie nie podaje kto co gdzie i ja - rox
/ Dam szansę się wykazać portalom koszykarskim, by doszły do informacji i je opublikowały ????
Ponoć lubi szybkie auta ;)
/E: Jego inicjały to S.L.
OK. http://www.judolphins.com/mbasketball/roster/103/2214/
http://iof1.idrottonline.se/templates/PageWide.aspx?id=18455&amp;amp;season_id=59643&amp;amp;league_id=4079&amp;amp;player_id=2384533
FB będzie pierwsze miało info, przed portalami koszykarskimi, a co ! ????

---------
http://www.2takty.com/news/ranking-trenerow-plk-7
/ poz 1, 1 zdanie/ ????
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Podobno Trefl Sopot sprowadził Allena Iversona. Nie chcą oficjalnie ujawniać nazwiska ale mnie nie oszukają.
Tak serio,jakby ktoś miał info kogo oni tam wymyślili to może wrzucić bo słyszałem,że jest szansa że wystąpi już jutro.

@DWill nie wiem czy to prawda, ja go nie kojarzę ale wydaje mi się,że to jest transfer na miarę Wichniarza czy Bodzińskiego.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Turów centra potrzebuje na wczoraj, taka jest prawda. W realiach PLK przyjęło się, że zawodnik , w jego wieku jest młodym koszykarzem. Przeglądając dalej realia, to Polaków wartościowych na pozycji centra, jak na lekarstwo. Szymon ma papiery na granie, warunki - tak samo. Kwestia, jak go ułoży Rajkovic i jak się odnajdzie w jego systemie.
Widziałem zapiski DVD, warunki i możliwości ma, by za czapkę gruszek, mógł okazać się wsparciem przy tej dziurze , jaką Turów posiada na pozycji centra.
O Celu, Wysockim, też niewielu z początku słyszało, przed przyjściem do Turowa. Czas pokaże.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Oddac Lewandowskiego, ktory niezle sobie radzi w Czechach a teraz na gwalt testowac jakiegos kelnera? Ten facet ma naprawde cos z czaszka. Co taki gracz moze zrobic, nie zna druzyny, ligi, stylu...
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Co taki gracz moze zrobic, nie zna druzyny, ligi, stylu...
Ponowne ściągnięcie Lewandowskiego też nic nie da, bo zespół i tak się zmienił, liga ruszyła na dobre.
Każdy inny zawodnik zakupiony, nie zna drużyny, ligi, ani stylu. Warunki gostek ma do gry, wszystko w rękach Rajkovica. Szymon jest bardziej mobilny od Lewandowskiego.
Swoją drogą, każdy nowy zawodnik,a nawet Lewandowski w formie i cyklach meczowych okazałby się lepszy od obecnego Zigeranovica...
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Bardzo mnie to cieszy. Szkoda, że tak późno go przygarnęli :p bo mają problemy z wysokimi, a w starciu z Loko było to bardzo widoczne.
Oby mu się wiodło lepiej i kariera bogato ułożyła. Hrycaniuk i Kelati ???? Dwóch kadrowiczów (?), w jednym zespole ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Mateusz Nitsche (27 lat, 190 cm) został nowym graczem Asseco Prokomu Gdynia. Zawodnik otrzymał już licencję na grę w Tauron Basket Lidze.

Nitsche może występował na parkiecie jako rozgrywający lub rzucający. Ostatnio był zawodnikiem drugoligowego zespołu Wybrzeże Korsarz Gdańsk.

W 13 meczach w tym sezonie zdobywał średnio 17,2 punktu, 1,3 asysty i cztery zbiórki.

plk.pl

Ale bombe transferowa Prokom wymysli....
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
W ogóle po co wspominać o tego typu transferach? Jakiś gość na testach w Zgorzelcu czy nowi gracze Asseco. Bez jaj. Piszmy może o rzeczywistych wzmocnieniach a nie o zawodnikach,którzy albo będą grać po 2min/mecz albo w ogóle są w zespole jedynie dlatego,że skład musi liczyć 10 graczy.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Generalnie Asseco bierze zawodników, którzy mają dobre statsy w 2 lidze...Ale przeskok z 2 ligi do PLK jest przeo gromny i to naprawdę będzie cud jeśli któryś z tych zawodników naprawdę choć w małym stopniu pomoże Asseco...
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Roster Turowa uzupełni Robert Lewandowski, który został wypożyczony w trakcie sezonu do czeskiego Usti n/Labem.
W 21 rozegranych meczach, na parkiecie przebywał średnio 28 minut, notując średnio 14 punktów i 6 zbiórek przy 56% skuteczności z gry.
Ogólnie gdyby postawiono na niego i dzielil minuty z Ivanem Zigeranovicem, poziomem wiele by nie odstawiał od Ivana. Jego przewagą jest motoryka, większa mobilność i waleczność na tablicach. Dostawał zbyt mało szans, a przez to za mało minut.
Teraz to taki wariant oszczędnościowo - zabezpieczający, bo skład jest obsadzony na każdej pozycji, a Robert, to raczej , na wypadek jakiejś kontuzji. Chociaż w trybie meczowym, nie zdziwię się jak zabierze trochę minut Ivanowi i Stelmachowi.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Trzy przegrane mecze z rzędu i zaległości finansowe siegające podobno także trzech miesięcy. Problemy sportowe i finansowe w Treflu Sopot. Koszykarze zawiesili treningi, szefowie klubu deklarują, że w najbliższych godzinach znajdą wyjście.
Wobec protestu zawodników trener Mariusz Niedbalski zarządził dziś zajęcia indywidualne. Przerwa ma potrwać także jutro. Wiceprezes klubu Marcin Kicior poinformował Radio Gdańsk, że sytuacja jest &quot;pod kontrolą&quot; trwają negocjacje, a środowy mecz z ERGO Arenie ze Stelmetem Zielona Góra i dalszy udział Trefla w rozgrywkach Tauron Basket Ligi nie są zagrożone.
radiogdansk.pl

Wesolo....
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Trzy przegrane mecze z rzędu i zaległości finansowe siegające podobno także trzech miesięcy. Problemy sportowe i finansowe w Treflu Sopot. Koszykarze zawiesili treningi, szefowie klubu deklarują, że w najbliższych godzinach znajdą wyjście.
Wobec protestu zawodników trener Mariusz Niedbalski zarządził dziś zajęcia indywidualne. Przerwa ma potrwać także jutro. Wiceprezes klubu Marcin Kicior poinformował Radio Gdańsk, że sytuacja jest &quot;pod kontrolą&quot; trwają negocjacje, a środowy mecz z ERGO Arenie ze Stelmetem Zielona Góra i dalszy udział Trefla w rozgrywkach Tauron Basket Ligi nie są zagrożone.
WTF??? Takie cuda chyba tylko w Polsce. Jakim prawem zatrudnili kolejnego zawodnika ?? Czasem wydaje mi się,że to jest liga bananowa po prostu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Biora graczy ale nie placa, rozdzielaja sie z Prokomem i zadnego zespolu nie stac na utrzymanie w lidze. Jedni drugim podkradaja Zamoja w trakcie i balagan trwa, to jest szczyt debilizmu co sie w tej lidze dzieje. Nowe wladze kosza sa duzo gorsze niz Lato i spolka. Oni chociaz Euro zorganizowali a tu jest dno totalne.

Przy okazji:
Adam Lapeta 217cm (agency: Alti Sport), is about to file the case to Basketball Arbitral Tribunal this week against his former team, Stelmet from Zielona Gora because Stelmet failed to fulfill its financial commitments towards player and his agent that it was due according to settlement signed between them, his agency Alti Sport told Sportando.
The Polish center changed the team in Januray 2013 after amicable settlement was reached between Stelmet and him, and became a player of Anwil from Wloclawek. Currently the player is recovering from a foot injury suffered two weeks ago. Lapeta is likely done for the season.
sportando.net
Zaleglosci finansowe klubu wobec gracza, nikt nikomu nie placi i wszyscy sie dobrze bawia. Patologiczna Liga Koszykowki.
 
Do góry Bottom