>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Newsy, ciekawostki ze świata Koszykówki

dwill 620

dwill

Użytkownik
No to się przekonamy ???? Rozmowy są na bardzo zaawansowanym stopniu i 100%, że żadna plotka panie ted.
Jeśli inf. ujrzy światło dzienne, to może szanowny p. moderator nie będzie usuwać typu na live z informacją, że kilku zawodników Turowa, obchodziła po meczu z Prokomem ur. jednego z koszykarzy zespołu z Gdyni. Do tego wylot o 4:30 dnia kolejnego , zmiana czasowa i zmęczenie. Było przed długi czas do złapania linia. nie wiem dlaczego znikło z tematu vtb, bez słowa wyjaśnienia. Szkoda, że się komplikuje funkcjonowanie na forum osobom z inf., które dają zarobić.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Tak to ten, został zwolniony 8 stycznia z Nymburka. To bardziej taki combo, niż PG. Ale takiego typu zawodnika Rajkovic poszukiwał. Choć PG i tak du** nie urywa.
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
to są tylko plotki a mowa o Mike Taylorze
Grypa mnie rozłożyła kompletnie, nie miałem wczoraj siły napisać. Z uzyskanych przeze mnie wczoraj informacji. Taylor w Zgorzelcu miał się już zjawić, by przejść testy oraz badania.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
A Pipan trenerem Macedoni ???? Widać sukcesy w drużynie MZT Skopje zrobily swoje ????
A w Cibonie reakcja błyskawiczna, po fatalnym poprzednim meczu w którym zbuzgałem Parkera został zwolniony.Smush Parker nie jest już graczem Cibony ????
Milt Palacio w Lietuvosie.Videnow w Olin Edirne
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Ładny krok naprzód działaczy PZKosz. Fachowiec bardzo dobry z Dirka, a do tego świetny psycholog.
UPDATE co do Taylora. Przeciągają się kwestie papierkowe, a na horyzoncie Turów ma już alternatywę.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Wiecej szczescia niz rozumu tego drewnianego stelmacha, myslalam ze to jaka ssuper akcja wypracowana i plk zacheca do zobaczenia rzutu sezonu a tu taki fart...
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
http://www.sport.pl/koszykowka/1,65040,13282960,Dirk_Bauermann_chce_obudzic_polskich_koszykarzy.html
http://www.pzkosz.pl/aktualnosci/bauermann-wykorzystac-potencjal/
Bardzo ekscytuje mnie temat nowego trenera reprezentacji bo wierzę,że na ME możemy osiągnąć bardzo dobry wynik.Moim zdaniem decyzja o zmianie trenera była właściwa,chociaż Pipan radził sobie dobrze,a trzeba zauważyć,że nigdy nie miał do dyspozycji najsilniejszego składu.Jednak też przydarzyła mu się wpadka z Czyżem,którego powinien powołać do reprezentacji. No i wydaje mi się,że nie wykorzystał potencjału tego zespołu w obronie,a z lepszymi zespołami obrona jest kluczem do sukcesu.
W tych artykułach spodobało mi się kilka rzeczy:
-Bauermann chce aby Polska dużo lepiej broniła, duży plus za to
-Chce zmienić mentalność tego zespołu
-z Niemcami osiągnął sukces mimo,że miał bardzo przeciętny skład i tylko Dirk był wybitny
-Ma dużą przewagę doświadczenia nad Pipanem w graniu przeciwko najlepszym zespołom
Czemu nie podpisali z nim kontraktu na więcej niż 1 rok??
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Ładny krok naprzód działaczy PZKosz. Fachowiec bardzo dobry z Dirka, a do tego świetny psycholog.

UPDATE co do Taylora. Przeciągają się kwestie papierkowe, a na horyzoncie Turów ma już alternatywę.
No i nie Taylor, choć zawodnik stylem gry bardzo przypominający Taylora. Nowy rozgrywający Turowa będzie Russell Robinson, w Europie m.in. DKV Juventut, Trabzonspor, Nanterre, a ostatnio Biella. W finale NCAA był plasterkiem na samego Derricka Rose&#39;a.

Próbki możliwości:
http://www.youtube.com/watch?v=lOYGM3Xkg9I&amp;amp;feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=FEOr1pQC85I - &gt; finał NCAA

Naznaczony został jako Westbrook w PLK ???? Jest niesamowicie szybki, bardzo dobra gra z piłką, ale tendencja też do strat. Choć pod względem umiejętności, czołowa postać w PLK.
Dziwi mnie trochę wybór Rajkovica, bo Turów wg. mnie potrzebował bardziej PG typu first-pass, a nie jeźdźca typu Micic, ze znacznie większymi umiejętnościami. Ciekawe jak to pogodzi, gdy teraz mają taki wąski kalendarz...
 
Do góry Bottom