>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Newsy, ciekawostki ze świata Koszykówki

dwill 620

dwill

Użytkownik
No i nie Taylor, choć zawodnik stylem gry bardzo przypominający Taylora. Nowy rozgrywający Turowa będzie Russell Robinson, w Europie m.in. DKV Juventut, Trabzonspor, Nanterre, a ostatnio Biella. W finale NCAA był plasterkiem na samego Derricka Rose&#39;a.

Próbki możliwości:
http://www.youtube.com/watch?v=lOYGM3Xkg9I&amp;amp;feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=FEOr1pQC85I - &gt; finał NCAA

Naznaczony został jako Westbrook w PLK ???? Jest niesamowicie szybki, bardzo dobra gra z piłką, ale tendencja też do strat. Choć pod względem umiejętności, czołowa postać w PLK.
Dziwi mnie trochę wybór Rajkovica, bo Turów wg. mnie potrzebował bardziej PG typu first-pass, a nie jeźdźca typu Micic, ze znacznie większymi umiejętnościami. Ciekawe jak to pogodzi, gdy teraz mają taki wąski kalendarz...
No i dziś już oficjalnie:

http://www.ksturow.eu/aktualnosci/aktualnosci/mistrz-ncaa-nowym-rozgrywajacym-/

http://plk.pl/aktualnosci/n/11672/russell-robinson-graczem-pge-turowa.html
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Nie wiedziałem gdzie napisać. Co się stało z meczem olympiakos panathinaikos. Na jedyn livescore mecz przerwany
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Panowie jak wygląda ta płatna transmisja w PLK???
Ktoś kiedyś o tym pisał,ale to było na samym początku jak to wprowadzali i nie była to zbyt pochlebna opinia,może coś się zmieniło na lepsze
Dzisiaj szykuje się szlagierowe spotkanie PGE-Stelmet i nawet jestem skłonny zapłacić te 5zł jeśli nie będzie to tragiczna jakość.


Edit: Rzeczywiście całkiem niezła jakość. Niezła realizacja. Myślę,że te 5zł można poświęcić jak się chce obejrzeć konkretny zespół w akcji.

Edit2:Eh jednak za szybko pochwaliłem.Całą drugą połowę albo się tnie albo wcale nie działa i dźwięk nie jest zsynchronizowany z obrazem. Może to jednorazowy wypadek.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Panowie jak wygląda ta płatna transmisja w PLK??? Ktoś kiedyś o tym pisał,ale to było na samym początku jak to wprowadzali i nie była to zbyt pochlebna opinia,może coś się zmieniło na lepsze Dzisiaj szykuje się szlagierowe spotkanie PGE-Stelmet i nawet jestem skłonny zapłacić te 5zł jeśli nie będzie to tragiczna jakość.
Wiele pewnie zależy też od Twojego neta...Generalnie ja tydzień temu obejrzałem Czarnych z Kotiwcą i spokojnie dało radę to obejrzeć. TV to to nie jest, brak komentarza, ale na pewno lepsza jakość niż &quot;zwykłe&quot; streamy. Takie są moje odczucia.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Od kilku dni pojawia się bardzo dużo plotek związanych z odejściem czołowych zawodników z Asseco.Te informacje traktuję już bardzo serio bo zawodnicy już nie wypowiadają się w tonie &quot;postanowiliśmy dograć sezon do końca&quot; czy &quot;nie ma żadnych informacji o obniżkach kontraktów&quot; tylko przyznają,że prezes polecił im jak najszybciej szukać sobie nowy klub a ich agenci już mają kilka poważnych ofert transferów.
W tej sytuacji myślę,że można sobie przygotować kasę na lokatę w unibet,na zakład: Asseco nie wygra mistrza. Ja ostatnio złapałem to samo w betcity i kurs był piękny,ale nawet to 1,35 będzie pewnym zyskiem,bo nie ma opcji jeśli ktokolwiek odejdzie żeby cokolwiek ugrali.
Kwestia tego żeby szybko zareagować zanim zakład usuną z oferty.
Druga sprawa to nie wiem jak to jest z minimalną ilością zawodników w składzie. Już w tym momencie jest tam tylko 10 osób a jeśli 3 odejdzie to zostanie 7,i nie wiem czy to nie jest za mało żeby mogli w ogóle grać.
Orientuje się ktoś jak wygląda sytuacja z minimalną ilością zawodników w zespole żeby ekipa normalnie została sklasyfikowana a nie zawieszona czy cos takiego??
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Z tego co podaje punkt 13.3 rozdziału 5 &quot;Organizacja meczu&quot; regulaminu rozgrywek:
&quot;13.3. Drużyna zobowiązana jest do posiadania w składzie w każdym meczu nie mniej niż 10 i nie więcej niż 12 zawodników.&quot;
Ale zapewne w takiej sytuacji będą siadać na ławie jakichś juniorów, żeby wypełnić meczowe minimum.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Coś mi się wydaje,że żeby tam mogli być juniorzy to musieliby być wcześniej zgłoszeni. A skoro grają mecze w 10 to chyba nie zgłosili żadnych juniorów? Nie wiem co się stanie jakby ich 7 zostało. Byłoby trochę dziwne gdyby odejście tych zawodników oznaczało,że nie będą mogli grać więc może coś wymyślą
 
quaresma7 7

quaresma7

Użytkownik
znawca kosza nie jestem, ale w nodze mozna zglaszac w trakcie sezonu swoich juniorow... jak jest nagla potrzeba, bo kartki czy kontuzje, to rejestruja zawodnikow w tygodniu a w weekend juz moga grac i mysle ze w koszu podobnie, bo juniorzy to przeciez ten sam klub, wiec moga z nich korzystac
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Pytanie tylko czy Asseco ma swoich juniorów czy w ogóle swoich młodzieżowców...Tego szczerze nie wiem. A od dawien dawna jakoś nie widać młodych dobijających się do seniorów...Nie wiem czy czasem młode Asseco nie jest w Starcie Gdynia...Trochę tam było namieszane ostatnimi czasy przez te łączenia połączenia itd...
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
No właśnie,nigdzie nie mogę znaleźć jak to dokładnie jest. Z młodzieżowców to tam nigdy prawie się nie przebili. Chyba tylko Zamojski i Waczyński. Juniorów na pewno mają,ale nie wiem czy mogą ich zgłosić. Tak czy siak Postaram się zagrać ten zakład w unibecie niedługo. W najgorszym wypadku będzie zwrot a w najlepszym bardzo łatwe pieniądze.
 
K 23

krzychu...

Użytkownik
Dokładnie nie wiem jak jest z tą ilością zawodników, jednak najprawdopodobniej nie ma dolnego limitu, z tego co ktoś mi gdzieś kiedyś mówił jest tak że jeżeli nie zgłosisz 10 zawodników do meczu to jest naliczana kara finansowa. PLKK przykładowo jeden zespół grał bodaj 7-8 zawodniczkami i nie było problemu.
Asseco już od dawna nie ma grup młodzieżowych, jakieś czas temu kładli spory nacisk na to... jednak tak na prawdę bez efektów m.in z tego okresu są Kostrzewski, Waczyński i jeszcze kilku mniej znanych (może ktoś mi umknął z tych ważniejszych). Kilka lat wstecz ściągali z Polski co lepszych chłopaków i tak tworzyli drużyny młodzieżowe jednak wszystko skończyło się w momencie tego, gdy Krauze zmniejszał finansowanie, nie wiem do końca jak to teraz wygląda jednak w mojej ocenie nie jest problemem podpisać szybko jakąś umowę patronacką i wypożyczyć kilku 17-18 latków z jakiegoś klubu na pomorzu tak by uzupełnić skład i dograć go do końca, a następnie przenieść drużynę gdzie indziej lub sprzedać kartę innemu klubowi.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Chyba tylko Zamojski i Waczyński.
I to też nie są wychowankowie ;-) Asseco właśnie słynął z tego, że ściągał sobie tych ,których zauważył w całej Polsce na większych zawodach. A jeśli kadra ma mniej niż 10 to właśnie tak jak napisał krzychuu są kary finansowe za każdy mecz, chyba, że w PLK jest inaczej.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Pozwolę sobie wrócić jeszcze kilka postów w tył,mianowicie do tej płatnej transmisji z PLK którą wykupiłem na mecz PGE-Stelmet (miałem problem z odbiorem obrazu i dźwięku w całej drugiej połowie). Dostałem dzisiaj maila z informacją,że mogę otrzymać darmowy dostęp do dowolnej kolejnej transmisji albo odzyskać wydane pieniądze. Myślę,że to bardzo pozytywne zachowanie zwłaszcza,że napisałem tylko maila z tym że mam problemy z odbiorem ale nie żądałem zwrotu pieniędzy bo szczerze mówiąc i tak myślałem że bym nie odzyskał tej skromnej kwoty. Więc reasumując na przyszłość polecam tą usługę jakby ktoś chciał sobie obejrzeć spotkanie,które nie jest przewidziane w transmisji telewizyjnej.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Jakub Bogusz (25 lat, 184 cm) został nowym graczem Asseco Prokomu Gdynia. Zawodnik otrzymał już licencję na grę i będzie mógł wystąpić w najbliższym spotkaniu Tauron Basket Ligi.

Bogusz na parkiecie może pełnić funkcję rozgrywającego i rzucającego. Ma już za sobą występy w zespole z Trójmiasta. W sezonie 2005/2006 rozegrał 17 spotkań w barwach Prokomu Trefla Sopot (zdobył łącznie 21 punktów i sześć asyst).

Jakub Bogusz grał później w drugiej lidze w zespołach z Nowego Dworu Gdańskiego i Gniewina.

plk.pl
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Lol...z 2 ligi do PLK ? Nie wiem no dla mnie brzmi to jako kosmiczny transfer...Bogusz kiedyś chyba dobrze się zapowiadał, ale osiadł w 2 lidze i tyle jego było...Może się mylę, ale na PLK i to jeśli chodzi o górne rejony to nie jest żadne wzmocnienie.

Wichniarz z Turowa do Kotwicy.
http://www.plk.pl/aktualnosci/n/11882/wichniarz-przechodzi-do-kotwicy.html
Niski skrzydłowy Łukasz Wichniarz (30 lat, 198 cm) przechodzi z PGE Turowa Zgorzelec do Kotwicy Kołobrzeg. Zawodnik otrzymał już licencję na grę w nowym zespole.

Wichniarz rozpoczął obecny sezon w PGE Turowie Zgorzelec, gdzie miał okazję zadebiutować także w rozgrywkach Zjednoczonej Ligi VTB.
W Tauron Basket Lidze zagrał w 19 spotkaniach, zdobywając łącznie 33 punkty i 23 zbiórki.
Skrzydłowy grał już w przeszłości w Kotwicy - ostatnio w sezonie 2011/2012. Wtedy zdobywał średnio 9,4 punktu i 3,3 zbiórki na mecz.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Czy Wam też tak tnie ten płatny przekaz z plk.pl ze wlasciwie nie da sie ogladac ? Neta mam naprawde szybkiego i dobrego, ale ogladac tego sie nie da...Pozniej usuncie czy przeniescie nie wiem...
haha a w czasie przerwy bez ani jednej zacinki...No bezsensu.
 
Do góry Bottom