>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Newsy, ciekawostki ze świata Koszykówki

D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Grecy zostali wlasnie wyeliminowani z Igrzysk przez NIGERIE prowadzac do przerwy 42 30 przegrali po niesamowitym poscigu Nigeryjczykow i niesamowicie wyrownanej koncowce 79 80 .... mysle ze to dosc CIEKAWA INFORMACJA zeby ja tu umiescic , swiat sie konczy ?
Chyba się kończy...Coś niebywałego...Ale z 2 strony jak się rzuca osobiste na poziomie 60% w całym meczu no to cóż...No i w obronie zero. Mijali ich jak chcieli. Nie wiem może wakacje jeszcze u niektórych...W każdym bądź razie wynik :|
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Kemzura w Prokomie...No, ciekawe czy &quot;ogarnie temat&quot;...
http://www.polskikosz.pl/news/105595/plk__kemzura_obejmuje_asseco_prokom.html
PLK: Kemzura obejmuje Asseco Prokom
PolskiKosz.pl | PLK, Euroliga | 16.07.2012, 00:30




Selekcjoner reprezentacji Litwy Kestutis Kemzura został nowym szkoleniowcem Asseco Prokomu Gdynia. We wcześniejszych doniesieniach prasowych mówiło się o innych kandydatach, jednak ostateczny wybór padł na litewskiego trenera.
Kemzura, to postać w europejskiej koszykówce z nieanonimowa. W 2009 roku podczas EuroBasketu w Polsce prowadził reprezentację Łotwy. Rok później prowadząc swoją ojczyznę na Mistrzostwach Świata w Turcji sięgnął po brązowy medal. Na ostatnim EuroBaskecie na Litwie w jego drużynie były pokładane ogromne nadzieję, jednak litewska kadra uplasowała się dopiero na piątym miejscu. W minionym sezonie nowy trener Asseco Prokomu pracował w Rosji, będąc szkoleniowcem tamtejszego Lokomotivu Kuban.
- Mieliśmy kilku kandydatów do objęcia stanowiska pierwszego trenera naszej drużyny. Bardzo się cieszę, że ostatecznie, tak utytułowany i doświadczony szkoleniowiec podpisał kontrakt z Asseco Prokom. Wierzę, że z trenerem Kemzurą uda nam się zbudować zespół, który dobrze zaprezentuje się w rozgrywkach Euroligi, oraz na parkietach Tauron Basket Ligi - powiedział wiceprezes GKK Arka, Walter Jeklin na oficjalnej stronie gdyńskiego klubu.
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Łukasz Koszarek wystąpi w przyszłym sezonie w drużynie mistrzów Polski, Asseco Prokom. Transfer ten z pewnością wywoła sporo emocji, bowiem kapitan reprezentacji Polski i MVP ubiegłego sezonu Tauron Basket Ligi do Gdyni przeniósł się z zespołu lokalnego rywala, Trefla Sopot. Przypomnijmy, że wcześniej w przeciwnym kierunku podążył Przemysław Zamojski.
&quot;Teraz mogę oficjalnie powiedzieć, że podpisałem dwuletni kontrakt z zespołem Asseco Prokomem Gdynia. Nad wyborem klubu zastanawiałem się długo i myślę, że z mojej strony jest to bardzo dojrzała decyzja. Zostanę rzucony na szerokie morze i będę mógł się sprawdzić w drugiej po NBA najlepszej lidze świata. Dla mnie to kolejny krok do przodu w mojej karierze. Z jednej strony możliwość gry w Eurolidze była bodźcem do związania się z zespołem z Gdyni, z drugiej będzie dla mnie wyzwaniem.
Chciałem także pracować z trenerem Kestutisem Kemzurą. W swojej karierze współpracował on z uznanymi zawodnikami w dobrych europejskich klubach. Mam nadzieję, że pomoże mi wejść na wyższy poziom umiejętności.
Po rozmowie z nim odniosłem bardzo pozytywne wrażenie. To twardo chodzący po ziemi człowiek, a jego wizja koszykówki mi odpowiada. Najważniejsze jest jednak to, że z tego co powiedział, jest w niej miejsce także dla mnie. Teraz tylko ode mnie będzie zależeć jak ważną pozycję u niego sobie wywalczę.
Poprzedni sezon w Treflu Sopot był dla mnie wyjątkowy. Zżyłem się z zawodnikami, jak i z kibicami. Ale nie chcę, by pytano mnie „Dlaczego nie Trefl?”, bo ważniejsze jest to „Dlaczego Asseco?”.&quot;
Asseco chciało ściągnąć ponoć Davida Logana, ale poszedł do Maccabi (ma zarobić pół miliona dolców za sezon). Prokom jest już ponoć dogadany z Pamułą, pozostać ma Blassingame. Pora teraz ogarnąć dobrego centra bo strata Motiejunasa będzie bardzo widoczna.
 
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Nikt jeszcze nie pisał a Zielona Góra dokonała świetnego transferu sprowadzając wczoraj Q.Hosley&#39;a.
Więcej TUTAJ
Bardzo dobry transfer jak na warunki polskie.Może ktoś wkońcu zdetronizuje Gdynie bo anwile i reszta dna śpi już 5 sezon.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ciezko bedzie zdetronizowac Gdynie skoro sie kupuje najgorszego koszykarza mistrzow do swojej druzyny. Hosley ok ale sklad Zastalu jest budowany bez glowy.

Bobby Brown w Sienie

Jeff Richardson w AZS Koszalin

Chris Long i Xavier Alexander w Siarce Tarnobrzeg

Szymon Szewczyk zostaje w Umana Venezia

Filip Videnov w Nizhny Novogrod
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Oliver Stevic w Zastalu i obecnie ZG wyglada chyba najlepiej chociaz ciagle kibicuje czekaja na pierwszego dobrego centra.

Hodge / Cesnauskis
Chanas / Matczak / ?
Hosley / Sroka
Stevic / Stelmach
? / Lapeta

Dodam, ze w klubie jest kasa na solidna &quot;5&quot;
 
pawros 32,3K

pawros

Użytkownik
Tony Weeden w Anwilu, kilka sezonów w Polpharmie a ostanie pół roku w lidze włoskiej (8,6p) ,dobry strzelec, śr w naszej lidze 14p, może grać jako rzucający obrońca lub rozgrywający.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Gdyni rozlosowane zostały pary I rundy i rozstawienie II rundy fazy wstępnej Intermarché Basket Cup - Pucharu Polski 2012/2013.

W I rundzie rozgrywek zagrają:

Kotwica Kołobrzeg – AZS Koszalin

Jezioro Tarnobrzeg – Polpharma Starogard Gdański

Anwil Włocławek – Start Gdynia

Energa Czarni Słupsk – Rosa Radom

Rozstawienie II rundy rozgrywek:

Kotwica/AZS – Jezioro/Polpharma
Anwil/Start – Energa Czarni/Rosa

Na pierwszym miejscu podano gospodarzy pierwszych spotkań. Zarówno I, jak i II runda rozgrywane są systemem mecz i rewanż, po których przegrywający odpada z turnieju. W dwumeczu liczy się suma zdobytych punktów – w przypadku remisu w pierwszym spotkaniu nie będzie rozgrywana dogrywka.

W rozgrywkach fazy wstępnej bierze udział osiem drużyn Tauron Basket Ligi, które nie biorą udziału w rozgrywkach europejskich. Rozegrają dwie rundy systemem mecz i rewanż.

Terminy meczów fazy wstępnej:

I runda: 7-8 (środa-czwartek) i 14-15 listopada (środa-czwartek)
II runda: 5-6 (środa-czwartek) i 12-13 grudnia (środa-czwartek)

Dwie najlepsze drużyny fazy wstępnej Intermarché Basket Cup awansują do fazy centralnej, w której udział wezmą także ekipy wyłonione w rozgrywkach na szczeblu PZKosz oraz uczestnicy rozgrywek europejskich.

Finałowy turniej z udziałem czterech zespołów zostanie rozegrany w dniach 9-10 lutego 2013 roku. Gospodarz zostanie wyłoniony w grudniu.


http://www.plk.pl



--------------------


Polscy koszykarze wraz z Finlandią, Ukrainą oraz Bośnią i Hercegowiną znaleźli się w czwartym koszyku przed losowaniem grup mistrzostw Europy, które w 2013 roku odbędą się w Słowenii.

W pierwszym koszyku znaleźli się broniąca tytułu Hiszpania oraz Francja, Rosja i Macedonia. W drugim natomiast gospodarze imprezy - Słowenia, Litwa, Grecja i Wielka Brytania. Wszystkie te drużyny nie musiały brać udziału w eliminacjach do EuroBasketu.

Pewne udziału w ME były zespoły, które wystąpiły w igrzyskach w Londynie, jak również Macedonia i Grecja, które zagrały w dodatkowym turnieju kwalifikacyjnym do olimpiady, a także gospodarz.

W kolejnych koszykach są ekipy, które rywalizowały w eliminacjach ME. W trzecim - Włochy, Chorwacja, Niemcy oraz Czarnogóra.

Mistrzostwa odbędą się w dniach 4-22 września 2013 r. w Słowenii. 24 drużyny zostaną przydzielone do czterech grup po sześć zespołów. Trzy najlepsze zespoły awansują do kolejnej fazy turnieju.

Podział na koszyki przed losowaniem EuroBasketu:
koszyk 1: Hiszpania, Francja, Rosja, Macedonia
koszyk 2: Słowenia, Litwa, Grecja, Wielka Brytania
koszyk 3: Włochy, Chorwacja, Niemcy, Czarnogóra
koszyk 4: Polska, Finlandia, Ukraina, Bośnia i Hercegowina
koszyk 5: Gruzja, Belgia, Łotwa, Turcja
koszyk 6: Czechy, Serbia, Izrael, Szwecja




http://www.sportowefakty.pl
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
http://www.plk.pl/aktualnosci/n/11206/roszyk_zawodnikiem_asseco_prokomu.html
Krzysztof Roszyk (34 lata, 200 cm) został nowym zawodnikiem drużyny mistrza Polski – Asseco Prokomu Gdynia.

Dla byłego reprezentanta Polski to powrót do Trójmiasta – w sezonie 2007/2008 był zawodnikiem Prokomu Trefla Sopot. Ma za sobą grę w Zgorzelcu, Chorzowie i Warszawie. Przez ostatnie dwa lata występował w zespole Energi Czarnych Słupsk.
W minionym sezonie zdobywał średnio 5,2 punktu, 3,2 zbiórki oraz 1,2 asysty na mecz.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Acker + Roszyk to chyba oznacza Robinson out? Chyba, że Viney poważne problemy z tymi kolanami..
Teraz czas na jakieś wzmocnienia pod kosz i to najlepiej nie jedno, a dwa, bo bida straszna. Witka na poziomie EL to jakiś kabaret. Teraz pytanie: czy mądrze było ładować tyle kasy w dwóch równorzędnych pg? To naturalne przecież w biedniejszych zespołach, żeby robi się mocną s5 i kluczowy gracze grają +30 min. Koszar jest do tego przyzwyczajony, Bless zresztą też. Zamiast jednego z nich można było zainwestować w jakiegoś podkoszowca lepszego.
 
Do góry Bottom