>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Neteller

Status
Zamknięty.
M 0

maddog

Użytkownik
to i tak malo ci zezarlo... mi nie liczac 10$ prowizji netellera jeszcze 60pln za przelew... od sumy kolo 400$... przydalaby sie jakas tabelka prowizji, bo nie ogarniam tego...
 
P 0

patrol69

Użytkownik
Mam pytanie, chce podniesc swoj status do extended
- czy moge zmienic walute na polskie złotwoki (posiadam w euro), poniewaz przy weryfikacji konta bankowego w przeliczeniu na euro kwota ktora wklepuje sie nie zgadza z wysłaną do mnie (pozostała mi jedna próba)
- jak długo sie czeka na weryfikacje dowodu osobistego (czekam juz ponad 2 tygodnie)
- czy w ogole pracuja tam jacyś Polacy ?? Strasznie ciężko sie z nimi dogadac, nie wspominajac juz o czasu oczekiwania na odpowiedz.
Z gory
Dzieki za Odpowiedz
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Mam pytanie, chce podniesc swoj status do extended
- czy moge zmienic walute na polskie złotwoki (posiadam w euro), poniewaz przy weryfikacji konta bankowego w przeliczeniu na euro kwota ktora wklepuje sie nie zgadza z wysłaną do mnie (pozostała mi jedna próba)
- jak długo sie czeka na weryfikacje dowodu osobistego (czekam juz ponad 2 tygodnie)
- czy w ogole pracuja tam jacyś Polacy ?? Strasznie ciężko sie z nimi dogadac, nie wspominajac juz o czasu oczekiwania na odpowiedz.
Z gory
Dzieki za Odpowiedz
1. Nie idzie zmienić waluty.
2. Musisz wpisać kwotę którą dostałeś. Jeśli dostałeś 0,47 zł, to wpisujesz 0,47.
3. Tak, pracują tam Polacy.
 
P 0

patrol69

Użytkownik
Dzieki Nikifor
No nic teraz pozostaje mi czekac na telefon.
Wiesz mniej wiecej ile sie czeka zanim zadzwonia ??
Rozmowa w naszym języku czy angielskim ??
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Dzieki Nikifor
No nic teraz pozostaje mi czekac na telefon.
Wiesz mniej wiecej ile sie czeka zanim zadzwonia ??
Rozmowa w naszym języku czy angielskim ??
Raczej w naszym. A jak długo się czeka na rozmowę, to nie wiem. Zawsze możesz sam do nich zadzwonić ;)
 
klammer 0

klammer

Użytkownik
Czy moge przelac pieniadze na netellera bez podnoszenia statusu rachunku?
Zalozylem konto na netellerze bo w jednym kasynie nie bylo innej mozliwosci wyplaty, zwykle dokonuje platnosci przez moneybookers. Nie wplacalem nic na nettelera z banku bo jak mi nie przeleja tych pieniedzy z kasyna to i tak nie bede go uzywal.
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Czy moge przelac pieniadze na netellera bez podnoszenia statusu rachunku?
Zalozylem konto na netellerze bo w jednym kasynie nie bylo innej mozliwosci wyplaty, zwykle dokonuje platnosci przez moneybookers. Nie wplacalem nic na nettelera z banku bo jak mi nie przeleja tych pieniedzy z kasyna to i tak nie bede go uzywal.
Nie z bardzo rozumiem pytanie. Chodzi Ci o to, czy bez podnoszenia statusu rachunku będziesz mógł otrzymywać na swoje konto NETeller pieniądze np. z kasyna? Odpowiedź brzmi tak. Będziesz równie dobrze mógł przelać te pieniądze do jakiejkolwiek firmy bukmacherskiej.
Podniesienie statusu konta daje dodatkowe opcje, takie jak:
- zwiększenie limitów
- możliwość transferów między użytkownikami/kontami NETeller
- możliwość wypłaty pieniędzy na konto bankowe
 
K 2

kastol

Użytkownik
czy komus z was na etapie wyslania dokumentow do weryfikacji ( mam na mysli np. rachunek za prad i prawo jazdy) neteller zamaknal konto?
jak sadzicie w jaki sposob oni sprwadzaja i weryfikuja autentycznosci dokumentow? mysle ze jedynie sprwadzaja czy dane z konta zagadzaja sie z tymi na dokumentach. nie sadze zeby sprwadzali to jakos wsrod polskich urzedow, pewnie nawet nie maja takich uprawnien w przypadku gdy podejrzewaja jakies lewe dokumenty.
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Chciałbym się dowiedzieć co trzeba mówić podczas rozmowy telefonicznej gdy do nas dzwonią?Mógłby mi ktos powiedziec jak taka rozmowa przebiega? Z góry dzieki
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Chciałbym się dowiedzieć co trzeba mówić podczas rozmowy telefonicznej gdy do nas dzwonią?Mógłby mi ktos powiedziec jak taka rozmowa przebiega? Z góry dzieki
Podajesz jedynie wszystkie dane na które jesteś zarejestrowany - imię, nazwisko, adres zamieszkania, mail, data urodzenia.
 
L 0

lifanek

Użytkownik
Mam pytanie. Mam konto z NETelllera, ktore mi zablokowali przez to ze nie mialem 18, ale juz mam, wyslalem do nich paszport i odblokowali ale napisali ze jesli chce miec upgrade konta to musze im przeslac rachunek za gaz, wode, telefon stacjonarny itp. albo wyciag z konta/karty z ostatnich 3 miesiecy.
1. problem - z inteligo nie dostaje zadnych wyciagow, a na kwitku za bankomatu nie ma adresu.
2. problem - rachunki sa na moich rodziców. Napisalem juz ze nazwisko i adres sa moze takie same, ale chcialem sie przede wszystkim spytac czy ktos nie mial tez takiej sytuacji i co najlepiej wyslac/dopisac/zapytac ??
Z gory dzieki za pomoc
 
lewy18 15

lewy18

Użytkownik
nie jestem na 100% pewien ale wyciąg chyba można sobie zamowic, lub ewentualnie wydrukować w oddziale banku PKOBP. Chba jest to platne, ale nie powinno byc z tym problemu. Przynajmiej ja tak mialem w bzwbk, tam też nie przychodzą wyciągi wiec sobie po szlem i poprosiłem o wydruk w banku i taki uzyskalem
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom