>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Neteller

Status
Zamknięty.
rogusz9 0

rogusz9

Użytkownik
Tak konto mam zweryfikowane z rachunkiem bankowym. Dzięki cleaner za pomoc ale jakbyś czytał wszystko tobyś wiedział, że chodzi mi o przelewy P2P.
 
hali 3

hali

Użytkownik
Mam pytanie ile idzie przelwe na neteller z konta bankowego ?? Wczoraj wpłaciłem i się tak zastanawiam kiedy mi dojdzie ???? dzięki za odp ????
 
antykac 0

antykac

Użytkownik
załozyłem konto wpłacilem 68 euro pozniej zostało zamknięte i kazali mi
Wymagane jest sprawdzenie bezpiecze&amp;ntilde;stwa


Twój rachunek został tymczasowo zablokowany przez firm&amp;ecirc; NETELLER w celu ochrony Twoich danych osobowych. Ponowna aktywacja rachunku wymaga telefonicznego potwierdzenia to&amp;iquest;samoœci.


Skontaktuj si&amp;ecirc; z firm&amp;sup1; NETELLER pod numerem 00.800.7767.6343 i naciœnij 0, a nast&amp;ecirc;pnie wybierz opcj&amp;ecirc; 1, lub wyœlij wiadomoœ&amp;aelig; e-mail na adres [email protected] .


Przepraszamy za niedogodność.


wysłalem im skan dowodu i zero odrzewu w ile wam otworzyli ponownie konto ?
 
T 0

tymczasowy

Użytkownik
Tam nigdy nie otrzymasz odpowiedzi ???? no moze po tygodniu ????
Ja zadzwonilem do nich zaraz po zablokowaniu konta i kazalem odblokowac konto... zweryfikowano mnie i moglem zarządzać kasa.
Wiec zadzwon jezeli nie chcesz sie martwic i czerkac
 
bartekw 0

bartekw

Użytkownik
wypłaciłem 30 maja kase czekiem z nettlera ile moze isc max czek ? bo juz jest prawie 2 tygodnie
ja osobicie nigdy czeku nie bralem. Nie bylo napisane gdzies na stronie Netellera? Jak nie to chyba najlepiej zapytac sie na live chat...

przy okazji: jak juz bedziesz wiedzial to mozesz napisac ????
 
A 11,7K

adaxol

Użytkownik
wie ktoś moze jaka jest prowizja za wypłatę z netellera na polskie kointo, na stronie podają że niby 1 euro , ale mój znajomy wypłacał ostyatnio i od kwoty 118 odebrali mu 28 zeta prowizji :zy3ou:
 
A 11,7K

adaxol

Użytkownik
wie ktoś moze jaka jest prowizja za wypłatę z netellera na polskie kointo, na stronie podają że niby 1 euro , ale mój znajomy wypłacał ostyatnio i od kwoty 118 odebrali mu 28 zeta prowizji :zy3ou:
 
V 0

variater

Użytkownik
po ostatnich operacjach zostalo mi nieszczesliwie ok 8$ na nT. moge cos z tym zrobic? tzn czy jakis buk lub pokerroom przyjmuje takie niskie wplaty przez nT? jesli tak, to prosze o namiar. dzieki!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom