>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Neteller

Status
Zamknięty.
rogusz9 0

rogusz9

Użytkownik
Tak konto mam zweryfikowane z rachunkiem bankowym. Dzięki cleaner za pomoc ale jakbyś czytał wszystko tobyś wiedział, że chodzi mi o przelewy P2P.
 
hali 3

hali

Użytkownik
Mam pytanie ile idzie przelwe na neteller z konta bankowego ?? Wczoraj wpłaciłem i się tak zastanawiam kiedy mi dojdzie ???? dzięki za odp ????
 
antykac 0

antykac

Użytkownik
załozyłem konto wpłacilem 68 euro pozniej zostało zamknięte i kazali mi
Wymagane jest sprawdzenie bezpiecze&amp;ntilde;stwa


Twój rachunek został tymczasowo zablokowany przez firm&amp;ecirc; NETELLER w celu ochrony Twoich danych osobowych. Ponowna aktywacja rachunku wymaga telefonicznego potwierdzenia to&amp;iquest;samoœci.


Skontaktuj si&amp;ecirc; z firm&amp;sup1; NETELLER pod numerem 00.800.7767.6343 i naciœnij 0, a nast&amp;ecirc;pnie wybierz opcj&amp;ecirc; 1, lub wyœlij wiadomoœ&amp;aelig; e-mail na adres [email protected] .


Przepraszamy za niedogodność.


wysłalem im skan dowodu i zero odrzewu w ile wam otworzyli ponownie konto ?
 
T 0

tymczasowy

Użytkownik
Tam nigdy nie otrzymasz odpowiedzi ???? no moze po tygodniu ????
Ja zadzwonilem do nich zaraz po zablokowaniu konta i kazalem odblokowac konto... zweryfikowano mnie i moglem zarządzać kasa.
Wiec zadzwon jezeli nie chcesz sie martwic i czerkac
 
bartekw 0

bartekw

Użytkownik
wypłaciłem 30 maja kase czekiem z nettlera ile moze isc max czek ? bo juz jest prawie 2 tygodnie
ja osobicie nigdy czeku nie bralem. Nie bylo napisane gdzies na stronie Netellera? Jak nie to chyba najlepiej zapytac sie na live chat...

przy okazji: jak juz bedziesz wiedzial to mozesz napisac ????
 
A 11,7K

adaxol

Użytkownik
wie ktoś moze jaka jest prowizja za wypłatę z netellera na polskie kointo, na stronie podają że niby 1 euro , ale mój znajomy wypłacał ostyatnio i od kwoty 118 odebrali mu 28 zeta prowizji :zy3ou:
 
A 11,7K

adaxol

Użytkownik
wie ktoś moze jaka jest prowizja za wypłatę z netellera na polskie kointo, na stronie podają że niby 1 euro , ale mój znajomy wypłacał ostyatnio i od kwoty 118 odebrali mu 28 zeta prowizji :zy3ou:
 
V 0

variater

Użytkownik
po ostatnich operacjach zostalo mi nieszczesliwie ok 8$ na nT. moge cos z tym zrobic? tzn czy jakis buk lub pokerroom przyjmuje takie niskie wplaty przez nT? jesli tak, to prosze o namiar. dzieki!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom