>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

NBA w sezonie 2021/2022 Faza Zasadnicza - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

Status
Zamknięty.
P 2,6K

paptyd

Użytkownik
Memphis - Dallas
TYP: MEMPHIS WIN @2

BRAK Doncica oraz Porzingisa u gospodarczy sprawia, że Dallas nie mają zupełnie nic w ataku.
Uwazam że gładko mecz wygra memphis, nie ma tu co analizować
 
Otrzymane punkty reputacji: +131
A 350,4K

adams235

Znawca - Żużel
Ja pograłem bezpieczniej dubel
Memphis +3.5 kurs 1.57w parze z Sacramento +6.5 kurs 1.45 Fortuna
Ako 2.27
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
marekbet 15,6K

marekbet

Użytkownik
Mavs PR

@MavsPR

·
4h

Luka Dončić (left ankle soreness), Kristaps Porzingis (left knee contusion) and Willie Cauley-Stein (personal reasons) will all miss tonight’s game against Memphis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
P 2,6K

paptyd

Użytkownik
Mavs PR
@MavsPR

·
4h

Luka Dončić (left ankle soreness), Kristaps Porzingis (left knee contusion) and Willie Cauley-Stein (personal reasons) will all miss tonight’s game against Memphis.

Ja generalnie wierzę w Memphis, jednakże graja na wyjeździe, a to w NBA niemalże gwarancja sukcesu, gdyż te odległości które pokonują męczą niemiłosiernie.
Jednak dzisiaj jak sie dowiem co z Caruso to gran Chicago + Memphis i siadam do ogladania
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Dallas - Memphis
Dorian Finney-Smith 13+ punktów
kurs: 2,24 etoto

Wydaje się, że bez Doncica i Parzingisa Dallas powinno ulec Miśkom z Memphis.
Pod nieobecność tej dwójki ktoś w Dallas bedezie musiał punkty zdobywać. Pewnie Jalen Brunson weźmie trochę na siebie. Jednak tu linia jest wysoka bo 20-21 pkt
Stawiam na Dorian' Finney-Smith'a. W poprzednich meczach chronologicznie grał i zdobywał:
@ Phoenix 33 minuty - 12 pkt
@Clippers 23 min. - 7pkt
@Clippers 48 min. - 17pk
vs Washington 28 minut - 8 pkt
vs Claveland 25 minut - 14 pkt ,
@Pelicans 24minuty -6pkt
vs Pelicans 32 minuty - 8pkt

Dzisiaj powinien zagrać prawie cały mecz a 13+ punktów wydaje się bardzo realne. Kuszę się nawet na 15+ po kursie 3,04 lub 17+ za 4,26
Edit: 14pkt
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +366
A 350,4K

adams235

Znawca - Żużel
Ja do mojego wcześniejszego kuponu dokładam ryzykowny typ Portland po kursie 1.92 Fortuna
W Bostonie wypada Horford,nie ma Browna i Boston po bardzo wyczerpującym meczu w Utach,do tego pod samym koszem nie wyglądają za bogato...Portland bez Lillarda no ale cóż myślę że warto zaryzykować i liczę na większą świeżość Portland😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +245
P 2,6K

paptyd

Użytkownik
Ja do mojego wcześniejszego kuponu dokładam ryzykowny typ Portland po kursie 1.92 Fortuna
W Bostonie wypada Horford,nie ma Browna i Boston po bardzo wyczerpującym meczu w Utach,do tego pod samym koszem nie wyglądają za bogato...Portland bez Lillarda no ale cóż myślę że warto zaryzykować i liczę na większą świeżość Portland😉
Portland bez Lilarda, Powell złamany nos, ale chyba zagra i Simmons rowniez out. Ciężki bój, zależne jak zagra Tatum.
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Własnie przed chwileczką twitter wyćwierkał, że...
dzisiaj z Miami nie zagra Giannis Antetokounmpo.
Dobranoc.
 
K 26

krysia1324

Użytkownik
Panowie ciekawi mnie jakie macie zdanie na temat meczu Cleveland- Utah? Kusi zagranie w stronę cavaliersow. Wg mnie maja ciekawa drużynę i uważam ze z przewaga własnej hali powinni ten mecz wziąć. Myśle jeszcze nad jakimś delikatnym overem
 
tony_parker 486

tony_parker

Użytkownik
Panowie ciekawi mnie jakie macie zdanie na temat meczu Cleveland- Utah? Kusi zagranie w stronę cavaliersow. Wg mnie maja ciekawa drużynę i uważam ze z przewaga własnej hali powinni ten mecz wziąć. Myśle jeszcze nad jakimś delikatnym overem
historia meczów NBA tamtego sezonu i tego pokazuje, że bez namysłu należy grać na underdogów. chwalą ludzie styl gry Cleveland, to juz nie to samo CLE co kiedyś bez Lebrona. teraz Rubio itd. a Utah cóż, tak samo dobre na wyjazdach, jak Cavs w domu... 2.70 bierz i tyle
 
P 2,6K

paptyd

Użytkownik
Utah ostatnio bardzo nieregularne, ale w tym meczu dwie opcje, albo zacznie im wpadać 3 i bedzie +20 dla Utah, albo będzie cios za cios, ale nadal widzę wygrana Utah w takim układzie.
Cavs graja u siebie, mecz telewizyjny mają dobrą formę, moim zdaniem powinni dać radę przy bardzo dobrych wiatrach, a ostatnio im wieje dość dobrze.
Typy na ten mecz.

Allen Double- Double @1.60 22bet
Allen Double-Double i Cleveland win @4.2 22bet
Cleveland to win by 1-10 points @3.4
Don Michell trafi więcej trójek niz Garland @1.64

Powodzenia!
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Utah na ten mecz traci swojego drugiego centa. Hassan Whiteside jest poza meczem. Utah zagra jedynym wysokim Gobertem przeciwko najwyższemu w lidze Claveland. Jeśli Gobert złapie jakies faule i wykluczą go z większej czesci gry to jest szansa na win Cavs. Chyba najlepiej spróbować zagrać w tym układzie na żywo. Ja oglądam i patrzę czy Cavs zagrają na wyeliminowanie Rudego.
 
P 2,6K

paptyd

Użytkownik
Utah na ten mecz traci swojego drugiego centa. Hassan Whiteside jest poza meczem. Utah zagra jedynym wysokim Gobertem przeciwko najwyższemu w lidze Claveland. Jeśli Gobert złapie jakies faule i wykluczą go z większej czesci gry to jest szansa na win Cavs. Chyba najlepiej spróbować zagrać w tym układzie na żywo. Ja oglądam i patrzę czy Cavs zagrają na wyeliminowanie Rudego.
Poki co wymiana Garlanda z Michellem i czasami allen się dołączy
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Dzisiaj Charlotte. Na fali i za ciosem po świetnym meczu przeciwko Atlancie.
Obejrzałem sobie dzisiaj z odtworzenia i żałuję, że w nocy męczyłem się oglądaniem Toronto - Washington. ( mecze równoległe tak wyszło ) Toronto moim zdaniem wyłapie w czwartek od Oklahomy. Ta gra starczyła na Washington, który źle weszedł w mecz, a poźniej albo już im się nie chciało, albo tam w WSH jest zła atmosfera w szatni i nie ma woli zwycięstwa albo jakiś gorszy dzień.
ale wracając...
Charlotte - dobra skuteczność gry z pola i za 3. 60% i 46% Dobrze zorganizowani, jest pomysł na grę. Bridges, Oubre i Cody Martin... tam widać "boiskową chemię" i pomysł na grę . Ważne zwycięstwo. Chłopaki na fali, mecz w domu. Kurs 3,30 jest bardzo value. Margines bezpieczeństwa +4,5 pkt.
Charlotte - Philadelphia
Charlotte +4,5 kurs 2,30

po dogrywce 124-127
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +364
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom