>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA w sezonie 2021/2022 Faza Zasadnicza - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

Status
Zamknięty.
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
James Harden powyżej 20.5 pkt. @1.95 superbet22

"Mówię to od momentu, w którym trafił do naszej drużyny. Musi grać agresywnie i musi grać tak, jak zawsze grał - podkreśla Embiid. - To nie jest mój obowiązek, to trener musi z nim porozmawiać, by więcej rzucał. Zwłaszcza, gdy kryją mnie tak, jak mnie kryli w poprzednich meczach." - Embiid o Hardenie po ostatnim meczu.

i tylko na tym wywiadze opieram swój typ
Lider 76ers Embiid gra z kontuzją kciuka, dodatkowo bardzo czesto jest podwajany i musi oddawać piłke kolegom. Harden gra po 40 minut, jest druga opcją 76ers - czutka mówi, ze to będzie jego mecz. W tej serii punktowal tak: 22, 14, 19, 22, 14.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1782
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Memphis Grizzlies - Golden State Warriors 2 1,78 1xbet 116:117

Stawiam tutaj na Warriors, zespół który naznaczył kilka lat temu epokę nba i ze zdrowym Stephem, Klayem i Greenem mogą góry przenosić i zamieść każdego pod dywan bez żadnych problemów. To jakie przewagi traciła Sota w serii z Miśkami to jest jakieś nieporozumienie i materiał do analizy dla psychologów. To samo zrobili w 3 meczach, przegrali to głowami nie umiejętnościami. Memphis już puchnie i jedzie na oparach w serii z GSW błędy nie zostaną wybaczone bo tam każdy ma mental z tytanu i jest trener z krwi i kości. Mistrzowska psychika i doświadczenie w tego typu starciach zrobi różnicę a Memphis już i tak swoje ugrali. Cmon Warriors !! Splash Brothers dajcie show !!

edit:

brawo drużyna a dla Greena bura !!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1110
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
Tobias Harris powyzej 17.5 [email protected] pzbuk 27

Joel Embiid will not travel to Miami for Games 1 and 2.
Buki zwiększyly linie na Hardena o kilka punktów, spodziewają się, że to Brodacz pociągnie 76ers w dzisiejszym meczu, ale według mnie ciekawszą opcją wydaje się over punktowy na Harrisa.

Tobias w tych PO:
3212.PNG
Embiid notował średnio 26 punktów w serii z Toronto więc jest trochę punktów do przejęcia. Typ tak jak ostatnio opieram na kontuzji Embiida i niskiej linii na Harrisa, bo jak widać na powyższym screenie gra bardzo dużo i sporo rzuca, a linia wystawiona jest na równi z jego średnią z 1 rundy. Jeśli dzisiaj przycegli i typ nie wejdzie to można śmiało zagrać to samo na g2.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1872
Semtex 247,7K

Semtex

Użytkownik
Sixers vs Heat
Tobias Harris over 8.5 reb @2.05
Tobias Harris DD @3.25 Betclic


Harris w meczach z Raptors 4/6 robił DD punktami i zbiórkami, więc nie wiem skąd tutaj takie kursy, wiadomo, że raczej znowu zagra około 40 minut jeśli będą się w miarę dobrze trzymać, on naprawdę sporo zbiera i jest w wysokiej formie, bardzo równa gra póki co tych playoffach. Przeciwko Miami w regularze też całkiem dobrze wyglądał, potrafi zbierać, jest wysoki, silny fizycznie, a Heat nie mają jakoś specjalnie potężnie zbudowanych podkoszowych, Bam to nie jest center rozmiarów Embiida, Goberta czy Drummonda, po za tym oni bardzo dużo switchują w obronie i tutaj pewnie znów zestaw obrońców będzie głównie nastawiony na bronienie Hardena/Maxeya.
Do tego wszystkiego dochodzi brak Embiida w Sixers, nie ma też już Drummonda więc będzie sporo piłek do zebrania dla Harrisa.
 
Ostatnia edycja:
M 94K

michalkin

Użytkownik
Sixers vs Heat
Tobias Harris over 8.5 reb @2.05
Tobias Harris DD @3.25 Betclic


Harris w meczach z Raptors 4/6 robił DD punktami i zbiórkami, więc nie wiem skąd tutaj takie kursy, wiadomo, że raczej znowu zagra około 40 minut jeśli będą się w miarę dobrze trzymać, on naprawdę sporo zbiera i jest w wysokiej formie, bardzo równa gra póki co tych playoffach. Przeciwko Miami w regularze też całkiem dobrze wyglądał, potrafi zbierać, jest wysoki, silny fizycznie, a Heat nie mają jakoś specjalnie potężnie zbudowanych podkoszowych, Bam to nie jest center rozmiarów Embiida, Goberta czy Drummonda, po za tym oni bardzo dużo switchują w obronie i tutaj pewnie znów zestaw obrońców będzie głównie nastawiony na bronienie Hardena/Maxeya.
Do tego wszystkiego dochodzi brak Embiida w Sixers, nie ma też już Drummonda więc będzie sporo piłek do zebrania dla Harrisa.
Na jakim buku jest linia +8. 5?
 
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
04/05/2022 01:00 CET
Jrue Holiday (Celtics - Bucks G2) under 19.5 punktów
1.90 (Totalbet)/1.85 (Fortuna)/1.84 (STS)/1.79 (Betclic)

Holiday rzucił w pierwszym meczu 25 punktów i był najlepszym strzelcem Bucks. Byłem w szoku z jaką łatwością zdobywał punkty i jak dobrze mu szło. Jednak zazwyczaj bywa inaczej i Holiday mocno się męczy w zdobywaniu punktów. Na 6 spotkań w PO zrobił ją 2 razy w tym właśnie w tym świetnym meczu przeciwko Celtom. Kryć go będzie najlepszy obrońca ligi - Marcus Smart, który już świetnie wykazał się na o wiele lepszym ofensywnie Kyrie Irvingu od Holidaya. Irving miał 2-2 bilans na linii 19,5 w tym raz rzucił 20, a buki wystawiały na niego od 26,5 do 28,5.

Spodziewam się, że dziś już tak nie będzie mu siedzieć i nie wejdzie na +20 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1597
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Kusi mnie zaklad na Bucksow 4 0, bodajze 7,25.Jak Tatum nie ciagnie gry, to Boston nie radzi sobie.Smart, moze kontuzjowany, lub pewnie bedzie mu ten uraz przeszkadzal.Boston sweapa zrobil z Nets,ale Wiadomo, ze tam zalezalo zbyt wiele od dwojki Durant, Irving. Nie wiem nawet czy byla taka sytuacja w NBA, ze ktos zrobili 4 0, by po chwili odpasc takim samym stosunkiem ale to mnie kusi mocno.

Dodatkowo na dzisiaj Bucks 2,7
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Celtics-Bucks: B.Lopez under 11,5 pkt @1.85 <only 2 points>

Nie pamietam kiedy cos z NBA probowalem pisac. Na pewno nie jest to moj konik, ale sa play-offy i cos tam sie obejrzalo.
Moim zdaniem Brook Lopez jest juz troche za stary, niby 34 lata to nie tragedia, ale w przypadku centra to jest juz wyeksploatowany i widac to w play-offs. Zebrac tam swoje zebierze, ale by rzucic mial 12 pkt na parkiecie Celtics to bedzie miec w moim odczuciu ciezko. Takiego Drummonda to play-offy tez od razu zweryfikowaly w tym roku, a on jest mlodszym graczem. Lepszych wystepow to spodziewalbym sie na domowym parkiecie niz na wyjazdach w jego przypadku. W pierwszym meczu Lopez rzucil 6 pkt i niewiele go bylo widac w meczu i troche sie zdziwilem, ze mial 10 zbiorek. Jezeli pilka nie bedzie mu spadac na nos to mysle, ze ciezko bedzie o te punkty. Takie po prostu odnioslem wrazenie i tak zagram.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +854
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Szkoda pierwszego meczu tej serii. To był mecz z serii must-win dla Memphis, świetna dyspozycja rzutowa JJJ, super mecz Moranta, który co prawda koszmarnie spróbował lay-up na game winnera, ale bardzo mądra i genialna w swej prostocie zagrywka rozrysowana na tę ostatnią akcję. Ja miał wjechać pod kosz, bo jest najszybszy, ale zupełnie nadgarstek odmówił posłuszeństwa i piłka nawet nie była blisko wpadnięcia. Warriors nie zagrali wybitnego meczu, a mimo to wygrali. Pół meczu bez Draymonda, słaba dyspozycja Klaya, który co prawda rzucił trójkę na zwycięstwo na minutę przed końcem, ale zagrał słabo.

Mam wrażenie, że Grizzlies trochę słabo rozegrali ten mecz taktycznie, nie podobał mi się przede wszystkim Brooks, który ma jakieś 7 metrów wzrostu i cały czas rzucał zza łuku, mimo, że od początku mu nie siedziało. Przestali go potem kryć. Podejdź chłopie dwa kroki i rzuć z półdychy. Ta strefa jest bardzo niedoceniana, jest w teorii najmniej opłacalna, ale jest często odpuszczona przez obrońców. Ale w PO półdystans robi robotę, pod koszem wszyscy bronią twardo, i bronią shooterów rzucających zza łuku. CP3 od 15 lat wali z półdystansu i nie można go zatrzymać.

Kerr dosyć fajnie rozwiązał taktycznie pierwszy mecz, podobało mi się, że Payton III grał w pierwszej piątce i miał za zadanie siąść na Moranta. Zgoda, Ja swoje zrobił, ale więcej szans na grę w ofensywie miał potem Jordan Poole, który rozgrywa świetnie play-offy. Warriors będą w tej serii grali tylko lepiej, i szczerze mówiąc jeżeli Grizzlies nie byli w stanie wygrać pierwszego meczu, to nie widzę tutaj w ogóle serii. Nie zdziwiłbym się, gdyby Warriors zafundowali Miśkom sweep.

Warriors to win @1,76

Moranta pogięło i walnął 48 punktów.
 
Ostatnia edycja:
M 94K

michalkin

Użytkownik
04/05/2022 01:00 CET
Jrue Holiday (Celtics - Bucks G2) under 19.5 punktów
1.90 (Totalbet)/1.85 (Fortuna)/1.84 (STS)/1.79 (Betclic)

Holiday rzucił w pierwszym meczu 25 punktów i był najlepszym strzelcem Bucks. Byłem w szoku z jaką łatwością zdobywał punkty i jak dobrze mu szło. Jednak zazwyczaj bywa inaczej i Holiday mocno się męczy w zdobywaniu punktów. Na 6 spotkań w PO zrobił ją 2 razy w tym właśnie w tym świetnym meczu przeciwko Celtom. Kryć go będzie najlepszy obrońca ligi - Marcus Smart, który już świetnie wykazał się na o wiele lepszym ofensywnie Kyrie Irvingu od Holidaya. Irving miał 2-2 bilans na linii 19,5 w tym raz rzucił 20, a buki wystawiały na niego od 26,5 do 28,5.

Spodziewam się, że dziś już tak nie będzie mu siedzieć i nie wejdzie na +20 punktów.
Smart out.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Boston Celtics - Milwaukee Bucks 1 1,58 1xbet 109:86

Jak mamy mieć tutaj serię Boston powinien dziś wygrać a że potrafili Bucksów ogrywać w rs jak jeszcze grali straszną kaszanę domniemuję, że po tragicznym pierwszym meczu wyciągną wnioski i sie ogarną a pocieszeniem jest fakt, że gorzej jak wtedy się już nie da zagrać, więc może być tylko lepiej. Wypada Smart, ale ile to już razy teoretycznie osłabiony zespół miał łatwo przegrać przez to a ostatecznie i tak wygrywał... Stawiam, że i tym razem będzie podobnie. Bucks muszą się w końcu zaciąć. Za dobrze im idzie bez Middletona.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2236
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Miami Heat - Philadelphia 76ers 1 1,26 119:103
Phoenix Suns - Dallas Mavericks 1 1,43 129:109

ako 1,80
1xbet

Idę po najniższej linii oporu bez kombinacji. Po tym co widziałem w pierwszych spotkaniach ciężko o jakiekolwiek inne rezultaty jak ponowne wygrane gospodarzy. Sixers bez Embiida, Harden strasznie zdziadział w ostatnim czasie, chyba powoli ma po prostu wywalone na koszykówkę i odcina jedynie kupony. Niby stara się grać bardziej dla drużyny, ale to ma się nijak do efektów i oczekiwań wobec niego. Najbardziej efektywny był jak grał swoje hero basketball za czasów Rockets. Dallas Sunsom też nie powinno zagrozić, tutaj już jest zupełnie inna para kaloszy niż skłócone Utah. Całe 48 minut g1 pod pełną kontrolą Słońc, nawet przez sekundę nie przegrywali. Luka nawrzucał 45 ale reszta zespołu praktycznie nie istniała. Paul mega chce wygrać tytuł w końcu i nie odpuści, jest w formie (w ostatnim meczu z Pels 14-14 z gry), sypie punkty z tego swojego mid range jak chce. H2h w ostatnich 10 meczach 10-0 dla Suns, więc jest wyraźny patent na Doncicia i spółkę. Jak nie będzie żadnych cudów na kiju i jedni i drudzy wyjdą na 2-0.

edit:

Point God ***** !! Masterclass. 52-0 w tym sezonie mają Suns bilans w meczach kiedy prowadzili po 3 kwarcie. And counting. $$$
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +723
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Embiid znowu out, i właściwie na tym mógłbym zakończyć swoje wypociny. Shams wydaje się być TOP2 wraz Wojem, jeżeli chodzi o newsy ze światka NBA, więc mu zaufam (nawet jak Embiid zagra to i tak nie zmienia się mój punkt widzenia w dalszej części tej pseudoanalizy). Heat są zdecydowanie lepszą drużyną, co pokazali w pierwszych dwóch meczach serii, gdzie Sixers nie zdobyli nawet sztycha. DeAndre przecież nie będzie tam grał, więc Hassan może spokojnie polatać, wrazie czego jest jeszcze Dedmon, czy nawet Yurtseven, który przez pewien czas był w tym sezonie pierwszym centrem ekipy z Florydy z powodu urazów dwóch pierwszych centrów.

1651832580308.png

Philadelphia zdaje się być zmęczona już pierwszą serią z Raptors, którzy fajnie fizycznie bronili i nie odpuszczali. Po prostu Embiid robił robotę... właśnie, Embiid... nie wiem o co chodziło Riversowi, że trzymał swoich starterów i najlepszych graczy na parkiecie do końca G6 w Toronto, kiedy prowadzili 30-stoma punktami. TOP15 najlepszych trenerów w historii... 😂 Jego HONOR był ważniejszy od zdrowia jego najlepszego zawodnika. No więc teraz, jeżeli Embiid nie wróci to będziemy świadkami drugiego sweepa w tych play-offach. Harden po prostu tego nie ma. Nie wiadomo, czy stracił swój pierwszy krok z powodu licznych urazów mięśniowych (głównie uda), czy z powodu nie do końca sportowej sylwetki, ale nie jest to ten sam Harden co w Houston. Po przejściu do Nets stał się bardziej typową jedynką, która po prostu szuka lepiej ustawionych partnerów, a przecież jest naturalnie utalentowaną maszynką do zdobywania punktów.

Miami mają też znacznie lepszą defensywę. Grają bardzo twardo i bardzo często switchują, nie tylko na pick&rollach, ale prawda jest taka, że P.J. Tucker spokojnie był w stanie bronić nawet na piłce w pierwszych dwóch spotkaniach. Jeżeli się poważnie zastanowić, to w matchupach na każdej pozycji (przy absencji Embiida), Heat mają przewagę fizyczną praktycznie na każdej pozycji, dodatkowo mają dużo głębszy roster, i najlepszego rezerwowego ligi, który z ławki dostarcza ponad 20 punktów, a sezon wcześniej chyba zachłysnął się sukcesem Heat, gdzie dotarli do finałów w bańce. Oczywiście mowa o Tylerze Herro, który w tym sezonie został kompletnie odmienione przez Spoelstrę.

Na ławce trenerskiej też przewaga Heat. Spoelstra jest jakieś 84 półki wyżej od "TOP15 TRENERA W HISTORII", który dostał samograja w Bostonie i po prostu tego nie spieprzył, co ostatnio nagminnie mu się zdarza. Rivers nie jest najlepszym taktykiem, co niejednokrotnie udowadniał przegrywając wygrane serie. W drugą stronę nigdy mu się nie udało i tym razem też się nie uda. Kursy już nieco pospadały, buki wiedzą co się święci. Bez zawahania więc pobieram.

Heat to win @1,80


EDIT: Status Embiida w tym momencie to "questionable", wyszedł na rzutówkę rano i zapewne kolejny update będzie game-time decision.
EDIT2: Embiid in, może być trochę bardziej ciekawie.



Najgorszy mecz jaki oglądałem, szkoda nocki.
 
Ostatnia edycja:
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Dallas Mavericks - Phoenix Suns 1 1,92 1xbet 103:94

Postanowiłem dzisiaj nieco zaryzykować i zagrać na przełamanie 11 przegranych z rzędu Dallas przeciwko Suns. Myślę, że to odpowiedni moment ku temu i śmiało stać Mavs, żeby urwać ten jeden mecz przed własną publicznością a jak mają to zrobić to zdecydowanie w tym dzisiejszym spotkaniu gdzie gra jeszcze jest teoretycznie otwarta niż przy 0-3. W g2 byli naprawdę blisko, do czwartej kwarty wcale wygrana Suns nie była taka pewna, potem CP3 trafił 4 czy 5 akcji z rzędu i było po herbacie. Luka gra rewelacyjnie, 80 oczek w obu spotkaniach, brakuje tylko wsparcia reszty zespołu, ale juz przyzwoicie wyglądał np Bullock, jakby jeszcze taki Kleber odpalił byłaby szansa na korzystny wynik. Liczę, że we własnej hali dyspozycja reszty ekipy pójdzie w górę, tak jak to miało miejsce w serii z Jazz( gdzie u siebie wyglądali o niebo lepiej) i Słoweniec nie będzie zdany tylko na siebie. Widzę tu sporą szansę na korzysty wynik, więc ryzykuję... Mecz do obejrzenia o 3.30 na C+ Sport HD. Powodzonka.

edit:

I jest przełamanie, nie one man show tylko reszta w końcu dała coś od siebie i od razu są tego efekty, Brunson 28, Bullock 15, Finney-Smith 14, Kleber 14. Tak to można grać :) Nawet przez chwilę wynik nie był na ostrzu noża, pełna dominacja. Brawo Rumaki, brawo kibice, spisaliście się.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1420
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Dzisiaj Brunson wygrał in ten mecz pomimo tego, że Luka w 2 połowie robił wszystko, żeby ten mecz przegrać. Tak naprawdę przez jego frajerskie foul trouble Phoenix jeszcze teoretycznie wróciło do meczu, bo tam powinno być już pozamiatane po 3 kwarcie.
W sumie to trudno się spodziewać, żeby Suns zagrali tak żałośnie w kolejnym meczu. Przy ponownym wyłączeniu Brunsona, Doncic może sobie rzucać swoje 50 pkt w 100 rzutach i tak to nic nie da. Moim zdaniem Suns się ogarną w następnym meczu i poskładają Dallas 4-1.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Golden State Warriors - Memphis Grizzlies 1 1,36 1xbet 142:112

Co jak co ale Warriors z big 3 w składzie grając u siebie te ważne playoffowe mecze wygrywa i ciężko mi sobie wyobrazić, żeby dzisiaj miało być inaczej. Zważywszy jak patrzę na to jak Memphis wyglądali w wyjazdowych starciach z Sotą, gdzie Sota 2x razy mega frajersko wypuściła mecze, których się przegrać po prostu nie dało. Ale Wojownicy to nie Sota i jak wyjdą na +15 szczególnie we własnej świątyni to już nie odpuszczą tylko przycisną śrubę jeszcze bardziej. W g2 show skradł Morant ustawiając swój rekord kariery w playoffs, więc typuję że dzisiaj Curry nie będzie chciał być gorszy i siatka po jego rzutach może być rozgrzana do czerwoności.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1553
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 21:30
Spotkanie: Dallas Mavericks - Phoenix Suns
Typ: Dallas Mavericks (ML)
Kurs: 2,25
Bukmacher: etoto
Analiza:

Po trzech meczach stan rywalizacji to 2:1 dla Phoenix Suns. Jak dotychczas w tej serii wszystkie mecze wygrywa ta drużyna która jest gospodarzem. Śmiało można założyć, że jeśli Dallas nie wygra drugiego meczu u siebie, to losy serii będą już właściwie przesądzone, jest więc to dla nich kolejny mecz o być albo nie być. Bukmacherzy faworyta widzą w Phoenix, a ja trochę większe szanse daję jednak gospodarzom. Dallas Mavericks w tych playoffach dobrze grają na swoim parkiecie. Przegrali oni pierwsze spotkanie z Utah Jazz, ale od tego czasu u siebie nie przegrali ani razu, a wygrali trzy mecze. Wrażenie robi zwłaszcza zwycięstwo 102:77 z Utah Jazz. Phoenix Suns w tych playoffach nie zachwycają na wyjazdach. Suns przegrali raz na wyjeździe z New Orleans Pelicans, a dwa razy z nimi wygrali, ale były to trudne spotkania. W ostatnim meczu Dallas wygrało z Phoenix 103:94. Według mnie teraz zrobią to ponownie i wyrównają stan rywalizacji na 2:2.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +373
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
No cóż, jestem zakładnikiem swojego typu w trakcie w tej serii, który zakłada nie więcej niż 5 spotkań pomiędzy Mavs i Suns. Goście zagrali bardzo słaby ostatni mecz, a CP3 z Bookerem zanotowali we dwóch aż 12 strat (7+5). Takie mecze się Paulowi bardzo rzadko zdarzają, Booker nie jest wybitnym ball handlerem, od niego nie oczekujemy genialnego rozgrywania, ale CP3 rzeczywiście zawiódł. Mam jednak w pamięci co zrobił w meczu z Pelicans, kiedy po beznadziejnym meczu w następnym rzucił 14/14 i zamknął temat. Nie twierdzę, że scenariusz się dzisiaj powtórzy, ale jest wielce prawdopodobne, że Paul nie zanotuje 7 strat w tym spotkaniu, jest zbyt doświadczony na dwa beznadziejne mecze z rzędu. Brunson wygrał poprzedni mecz gospodarzom, a w zespole z Phoenix nikt przekroczył bariery 20 punktów. Taki scenariusz się nie powtórzy, wszystko w tej serii zależy od gości i dzisiaj liczę na ich pewne zwycięstwo.

Suns win @1,68

Brawo CP3, 5 fauli do przerwy i potem po minucie w czwartej kwarcie szósty. :) 23 minuty się nagrał.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom