>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA w sezonie 2021/2022 Faza Zasadnicza - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

Status
Zamknięty.
ferguson2 652,1K

ferguson2

Typer
Dallas Mavericks - Phoenix Suns
Powyżej 216.5 z ot @ 2.05 fortuna
Luka Dončić powyzej 51.5 - punkty, zbiorki, asysty @ 1.8 totalbet

Suns zaczynają oddawać rywalom pole do popisu, ale wydaję mi się ze nie odpuszczą najbliższego meczu. W poprzednim spotkaniu zagrali bardzo słabo jako kolektyw. Paul nie powinien powtórzyć tej żenady z niektórymi stratami. Ogolnie Myślę, że czwarty mecz może wyglądać podobnie jak ten drugi. Czyli dużo zdobytych punktow i druga połowa na korzyść Suns. Doncic bedzie dwoił się i troił. A Brunson nie jest gwarantem równej dyspozycji w tej serii. W ogóle gra Mavs wygląda czasami bardzo chaotycznie. Podejrzewam, że gdyby Dallas mieli jeszcze jednego All Stara pod koszem, który byłby w stanie chociaż trochę zneutralizować Aytona, to mieliby szansę nawet na wygraną ligi. Osobiście kibicuje Dallas i chciałbym żeby wygrali te serię. Jednak nie widzę dwoch tak słabych spotkan Phoenix pod rzad. Powinni trafiać zdecydowanie więcej zza łuku. Booker i Paul pewnie poprawią skuteczność. A Luka pewnie wróci do starego formatu czyli nonstop piłka przy sobie, gra jeden na jeden i świetna seria punktowa w pierwszej połowie. Doncic zagrał za "słabo" statystycznie w trzecim meczu. Myślę, że tym razem zrobi powtórkę z pierwszego meczu pod względem statystyk.

A na noc:
Philadelphia ML@ 1.76 lvbet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +158
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Miami Heat 2 2,20 1xbet 116:108

Widzę psychologiczna zagrywka buków po tym jak Sixers wygrali 20 punktami i cyk już są faworytem. Nie zgadzam się z tym, cały czas Miami ma po swojej stronie wszystie karty, lepszych zawodników, lepszy system, lepszego trenera i tylko od nich zależy jak dalej potoczą się losy tej serii. Fakt Heat czwartą kwartę w g3 przespali, ale do tego momentu szli łeb w łeb i wątpie że drugi raz popełnią ten sam błąd. Butler jest w gazie a Harden dalej jest nową wersją samego siebie, Embiid ma problemy zdrowotne... Erik Spoelstra to topka topek jeżeli idzie o trenerkę i sądzę, że to ogarnie.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 652,1K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 04:00
Spotkanie: Golden State Warriors - Memphis Grizzlies
Typ: Stephen Curry powyżej 27.5 punktow
Kurs: 1.85
Bukmacher: fortuna
Analiza: Do tej pory Curry tylko raz przekroczył powyższą linie. W ostatnim meczu zdobył 30 punktów i jako że będzie to kolejny mecz domowy GSW, Curry powinien być jednym z liderów punktowych w tym meczu. Widać że z meczu na mecz coraz bardziej się rozkręca. Jego umiejetności sa powszechnie znane. Wiadomo, że Curry znowu powinien rzucać sporo zza łuku, Thompson nie ma aż tak wysokich zdobyczy punktowych w tej serii, więc głowna robotę robią właśnie Curry i Poole jako główne strzelby backcourtu. Pytanie tylko jak długo Memphis powalczy. Ale wierze ze potrwa to na tyle długo, że Curry spędzi jeszcze czwartą kwartę na parkiecie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +685
ferguson2 652,1K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 01:30
Spotkanie: Miami Heat - Philadelphia 76ers
Typ: Poniżej 210.5 pkt (bez dogrywki)
Kurs: 1.71
Bukmacher: fortuna
Analiza: Miami wraca do domu. Po dwóch porażkach z rzędu muszą podejść do tego spotkania z większym zaangażowaniem. Defensywa powinna być priorytetem i tak też spodziewam sie ze Heat postawia tym razem duży opor w tym elemencie gry. Nie będą kalkulować. Philadelphia na pewno to odczuje. Miami ma graczy od zadań defensywnych, na własnym parkiecie czesto ograniczaja rywali do ponizej 100 pkt. Spodziewam sie, ze skuteczność nie bedzie tutaj zbyt mocna strona obydwu ekip.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +844
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Miami Heat - Philadelphia 76ers 1 1,72 1xbet 120:85

Jestem lekko w szoku co się stało z kursami po tej pierwszej wygranej Sixers na 1-2. Szczerze liczyłem, że dzisiaj będzie ze 1,55 a tu jeszcze więcej płacą na win Heat. Oczywiście, może być wszystko bo Sixers dostali niezłego kopa po 2 wygranych z rzędu, ale czy to Miami, które przez cały sezon zachwycało nawet grając kompletnymi rezerwami przegra kolejny mecz z rzędu? Szczerze wątpię, dlatego ich gram. Ten 4 mecz był bliski, ale znowu zdecydowała 4 kwarta a Harden o dziwo założył na niego koszulkę Houston Rockets, grając najlepszy mecz w barwach szóstek. No nic, Miami u siebie to mimo wszystko inna para kaloszy, wygrali ostatnich 8 meczów z rzędu a z Sixers na ostatnich 8 spotkań 7 kończyło się ich sukcesem, więc liczę, że i dzisiaj nie zawiodą a wraz z powrotem na FTX Arena, wróci także ich obrona i skutecznie wyłączą Embiida i spółkę.

Edit:

Pięknie pierwsza kwarta (i straty Sixers) zrobiła mecz. Strus co za szef, sypał trójeczki aż miło. Butler też co pograł, poezja. Łatwo i bezstresowo ! Super, dziękuję Miami, że się otrząsnęliście. $$$
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1097
R 3,2K

Rondo9

Użytkownik
Philadelphia +3.5
@1.81 betclick

A ja tam sprobuje w stronę przeciwna. Wiadomo ze Heat u siebie mocni, ale z Embidem Phila to inny zespol. Zespol dobrze broniacy( poza Hardenem). A PO wygrywa sie defensywa. Maxey mega odkrycie , Green zaczal fajnie rzucac za trzy a w defensywie zawsze byl solidny. U Heat poza Butlerem i Adebayo nie ma zawodnika ktory pociagnal by reszte. Slabo z dystansu a pod koszem z Embidem nie ma lekko. To moze byc close game . Nie widze tutaj duzej przewagi Miami a jesli Harden zrobi podobny wystep to Phila moze to wygrac
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Memphis Grizzlies - Golden State Warriors 2 1,61 1xbet

Morant już w tej serii nie zagra. Warriors prowadzą 3-1, teoretycznie mogliby sobie pozwolić nawet na porażkę i klepnięcie awansu przed własną publicznością, ale obstawiam że nie będą kalkulować tylko wykończą Memphis i sobie troszkę przed finałem konferencji odpoczną bo młodzieniaszkami nie są i w tej fazie rozgrywek każdy dodatkowy mecz to kolejne obciążenie dla organizmów gwiazd. Miśki mają za sobą kosmiczny sezon, dla wielu są jednymi z wygranych i na pewno tutaj nie odpuszczą, ale jak nie będzie ustawki Warriors go biorą i czekają na rywala w finale. Liczę na ich profesjonalizm i poważne podejście do tematu.

Edit:

By chociaż udawali ze im zależy a tu robią wszystko żeby przegrać haha co za żenada, parodia jak specjalnie tracą piłkę -27 do przerwy. Kpina z kibiców serio.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +113
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Philadelphia 76ers - Miami Heat 2 2,20 1xbet 90:99

Stawiam tutaj na przełamanie i wygranie w końcu drużyny, która nie będzie gospodarzem. Po prostu Miami robi na mnie większe wrażenie zarówno w przeciągu całego sezonu zasadniczego, playoffów jak i tej serii. Są lepszym zespołem, mają graczy z jajami i wyglądają mi na o wiele silniejszych psychicznie. Sixers mogą być naprawdę podłamani tym wcześniejszym spotkaniem, gdzie nie mieli do powiedzenia kompletnie nic. Obrona Heat już w pierwszej kwarcie nakręciła mecz zmuszając rywali do popełnienia masy strat a Embiid dostał piłką w "kontuzjowaną" twarz i zwijał się ładnych kilka minut z bólu. Miami na pewno podejdzie zmotywowane do tego spotkania ... jak ktoś ma wygrać na wyjeździe to właśnie oni. Myślę, że dziś będzie koniec. Mecz na C+ Sport.

edit:

i fajnie, zadziwiająco łatwo poszło, ale ogólnie straszne pajace ci kibice Sixers na początku 4 kwarty już wychodzą zamiast zostać do końca i podziękować drużynie za sezon, żenada. Jak Harden się ogarnie do bycia prawdziwym sobą i zrobią jakieś ciekawe ruchy w lecie - przyszły sezon może być ich. Teraz zabrakło trochę zdrowia, szczęścia a i rywal wyjątkowo mocny z Butlerem w życiowej formie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1544
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Milwaukee Bucks - Boston Celtics 1 1,88 1xbet 95:108

Stawiam że Bucks skończą dzisiaj tą serię i marzenia Bostonu o finale konfy. Celtics mieli swoje szanse, ale przegrali w głowach tą serię, co najmniej 2 razy wypuscili wygrane, których nie mieli prawa wypuścić a to co odwalili w g5 to już w ogóle cięzko opisać. Mieli na wyciągniecie ręki awans, ale nie pokazali charakteru. Za to Bucks wprost przeciwnie, mimo osłabienia brakiem jednego z liderów, udowodnili że w takich meczach mental i wiara w siebie to połowa sukcesu. Giannis jest fantastyczny... zakrwawiony walczył jak lew i z wyniku chyba -14 w 4q wyszarpał prowadzenie w tej serii. Bucks położą wszystko co mają, żeby to dzisiaj zakończyć. Tatum i Brown mogą sobie wymiatać ze średniakami i w meczach bez presji, ale gdy pojawia się realna szansa na sukces udowadniają, że po prostu nie dorośli jeszcze do gry o wielkie rzeczy jak i cały Boston... Stawiam tutaj na serce mistrzów i Giannisa, który jest nie do zatrzymania i z sezonu na sezon przekracza kolejne granice. Mecz w C+ Sport.

edit:

Co siedziała trója od początku meczu Bostonowi to nie mam pytań, Tatum mecz życia.
 
Ostatnia edycja:
deepred 672,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Antek prawie zawsze swoje zrobi, nie ma na niego kozaka w obronie w tej lidze. Można się starać minimalizować straty, ale no sorry chłop wjeżdża jak tur w pomalowane i wali z góry. Po prostu trzeba znaleźć większego kozaka, który jest HOT. Szczerze mówiąc Tatum mnie zaskoczył. Załadować 48 punktów, 7/15 za 3 w game 6, gdzie dla Celtics to był mecz rodzaju win or go home? WOW, wywarł chłop wrażenie. Stalowe jaja i mega skuteczność, dobra obrona i pomoc o Brązowego i Mądrego, świetny mecz Celtów. Ta seria ewidentnie zasługiwała na g7 i mamy to. Jako kibic Bostonu liczę na obronę ogródka i prawdę mówiąc zwycięzca tej serii jest dla mnie faworytem do gry w finałach NBA.
 
Otrzymane punkty reputacji: +234
T 0

tommy022

Użytkownik
Milwaukee Bucks - Boston Celtics 22bet
Giannis Antetokounmpo over 39,5 @3,34
Giannis Antetokounmpo over 49,5 @16


Giannis jest w fenomenalnej formie w PO vs Boston. Linijki na poziomie over 40 pkt 3 meczach z 6. Giannis z każdym meczem gra o minutę więcej, podejrzewam że w tym w meczu wystąpi ok 44min, a rzuty Khrisa zostaną podzielone jak do tej pory na 50% Giannis 50% reszta zespołu. Jeżeli Giannis nie złapie szybko fauli over 39,5 pkt powinien być easy do zrobienia
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Jeżeli chodzi o Middletona to występ w tym meczu jest możliwy. Bucks jak chcą zwiększyć swoje szanse na awans to muszą spróbować zaryzykować.
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Boston Celtics - Milwaukee Bucks 1 1,51 109:81

Nie kombinuję dzisiaj i gram na drużynę, która ma zdecydowanie więcej opcji strzeleckich. Boston zaimponował mi w poprzednim meczu jak wytrzymał ciśnienie i od samego początku narzucił swoje warunki. Dlatego grałem Bucks w g6, ponieważ wg mnie była to jedyna szansa na ich awans, której niewykorzystali... Nie ma co ukrywać Boston na ten moment jest lepszą drużyną i w każdym oprócz tego pierwszego dominowali a przegrane były przez głupoty i odcięcie prądu. Giannis może rzucić i 50, ale jak reszta nie będzie podłączona to Milwaukee nic z tego nie będą mieli. Game 7 w Boston Garden, wsparcie swoich kibiców ... jak gwiazdom psycha nie siądzie i zagrają chociaż na 70% tego co ostatnio będą w finale konferencji.

Phoenix Suns - Dallas Mavericks 1 1,39 87:123

Suns wygrali 11 meczów z rzędu z Mavs do wyniku 2-0. Potem Ci nagle wygrali jeden mecz i uwierzyli, że diabeł nie taki straszny i raptem po tylu porażkach z rzędu zrobili to kolejne 2 razy. Mamy 3-3. Za każdym razem gospodarz wygrywał, więc idę w tą tendencję dalej. Phoenix ma graczy zdecydowanie bardziej ogranych w takich spotkaniach i trener Monty Williams, który jest nie lada strategiem. Nie chce mi się wierzyć, że Suns odpadną. Byłaby to mega sensacja a każdy czeka na serię z Warriors z wypiekami na twarzy.


ako 2.10 1xbet

edit:

Celtics koncertowo odebrali Milwaukee wszelkie atuty. Było się u siebie spiąć bo tutaj to było wiadome, że będą ogromne ciężary. Zbyt duża przewaga talentu bez Middletona, ale i tak jestem w szoku, że ugrali te 3 winy. W mistrzowskim sezonie ta kadra była dużo dużo lepsza .... i zdrowsza.

Brawo Phoenix, ośmieszyliście się na cały świat, taki blamaż z drużyną z którą mieliście bilans domowy 13-1 w ostatnich meczach 🤯
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +413
ferguson2 652,1K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: koszykowka nba
Godzina: 21:30
Spotkanie:Boston-Milwaukee
Typ: Giannis Antetokounmpo powyzej 12.5 zbiorek i Boston powyzej 107.5 pkt z dogrywka- betbuilder
Kurs: 3.6
Bukmacher: fortuna
Analiza: Ostatni mecz serii. Boston dzieki wygranej na koncu sezonu wywalczyl przewage parkietu w tej serii. Celtics przekraczali juz pare razy powyzsza linie pktowa. Zasluga tego oczywiscie dobre wystepy graczy ofensywnych.Tatum udowodnil ze mozna na niego liczyc. Jest Horford, Smart czy Brown. Powinni dobrze wygladac w ataku. Po drugiej stronie nie trzeba przedstawiać Giannisa. Grek robi swietne liczby, bedzie mial do zbierania wiele pilek i mysle ze zaliczy te 13 zbiorek. Tym bardziej, ze Celtics nie potrafia go zatrzymac. Pamietajmy jednak, ze jeden zawodnik nie wygra meczu, a defensywa Milwaukee bedzie miala dzisiaj problemy z Bostonem.

I na noc:
Dallas ML @3.2 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1324
Ori1995 288

Ori1995

Użytkownik
Jak ktoś mi napiszę tutaj, że Phoenix przegrało czystą rywalizacją, to niech mnie karetka zabierze, a tak na poważnie, co oni grają za padline najgorszy mecz w ich karierze, chyba były niezły pogawendki na boku :]
 
xamon 134,7K

xamon

Użytkownik
Hit hitów można przegrać, ale to co się odwaliło jest nie do wytłumaczenia. Do przerwy -30 z drużyną z którą jeszcze kilka dni temu mieli bilans 11-0, potem -46 żenada żenad. Paul nigdy tytułu nie wygra a jego kariera już na zawsze będzie naznaczona seriami gdzie jego drużyny wypuszczały wyraźne prowadzenia. Jak im nie będzie wstyd tam się pokazać w tym Phoenix czy gdziekolwiek to nie mam pojęcia. Przegrywy do kwadratu.
 
deepred 672,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Szczerze mówiąc to jestem mega zawiedziony poziomem obydwu game7. Takie blowouty w tak wyrównanych seriach?
Boston vs Milwaukee jestem jeszcze w stanie wytłumaczyć, szczerze mówiąc to Celtics mogli tę serię zamknąć w pięć spotkań, ale dwa razy dali dupy w meczach, w których mieli wszystko pod kontrolą. Milwaukee bez Middletona dużo słabsze, ciężej im było rozłożyć akcenty w ataku i zwyczajnie spuchli fizycznie.

Ale co się wydarzyło w Phoenix? Tego chyba nawet najstarsi górale nie wiedzą. Tak dostać w ryj u siebie? Mega szok.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom