>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA w sezonie 2021/2022 Faza Zasadnicza - Typy z analizą, dyskusja, komentarze

Status
Zamknięty.
deepred 715K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Wczoraj nie wyszło z Giannisem, nawet nie było blisko. Zawiodłem się na tym spotkaniu, mimo wszystko oczekiwałem close game, a było tak tylko do przerwy. Dzisiaj próbujemy troszkę z innej beczki.

San Antonio Spurs @ Atlanta Hawks
Doug McDermott under 12,5 @1,85 fortuna 13 punktów, bo ile miałby mieć :D

Trochę przeszarżowana linia. McDermott jest co prawda niezłym shooterem, wyżej pewnego poziomu nie podskoczy. Linia przekraczana przeważnie w meczach z outsiderami, ostatnio 2x z Rockets i raz z OKC. Obydwie drużyny praktycznie nie bronią. Wyjątkiem od tej reguły są Suns, którzy w bezpośrednim meczu niespodziewanie męczyli się z Ostrogami, by ostatecznie odnieść zwycięstwo. Wydaje mi się, że zwyczajnie zlekceważyli zespół Popovicha. Chcieli wygrać jak najmniejszym nakładem sił, ale zostali zmuszeni do większego wysiłku w ostatniej kwarcie.

Doug to typowo trójko-czwórka. W Spurs robi trochę za undersized PF bez obrony na poście, co w dzisiejszym matchupie z Collinsem będzie skrzętnie wykorzystywane przez Tray Younga. Ta dwójka bardzo fajnie ze sobą współpracuje, wróciła chemia po sprzeczce między nimi. Obydwaj panowie jednak schowali urazę i zachowują się na boisku w pełni profesjonalnie. Doug nie jest obrońcą na PF, w ataku może grać na tej pozycji, bo cyngiel ma niezły. Uważam jednak, że Pop w dzisiejszym matchupie będzie starał się jakoś zneutralizować Collinsa. Doug praktycznie nie zbiera, rzadko wchodzi pod kosz, czego skutkiem jest brak jego obecności na linii. Dokładnie odwrotnie niż John.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +279
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Ostatnie 3 dni słabiutkie, no co ja mogę powiedzieć, soreczka Panowie, oby było lepiej.

Boston Celtics - Denver Nuggets

Al Horford powyżej 6.5 zbiórek @ 1.88 betclic

Nie chce mi się zbytnio lać wody na temat tego meczu, ale bet wydaje mi się po prostu solidny. Zacznijmy od tego, że mierzą się dwie w miarę wyrównane ekipy i patrząc czysto na ostatnią formę blowoutu tutaj być nie powinno. W tym meczu idę w zbiórki Horforda, który ostatnio pod względem samego zbierania wygląda przyzwoicie, w pięciu ostatnich meczach czterokrotnie przekroczył tą linię, trzykrotnie notował dwucyfrową liczbę zbiórek, na przestrzeni całego sezonu notuje średnio 7.5 zbiórek na mecz. Dodatkowo dzisiejszy match-up jest bardzo korzystny, Robert Williams czyli center Bostonu i główny zbierający będzie kryć Jokicia, a jak wiadomo Joker to nie jest typowy klocek co siedzi w pomalowanym i zdobywa punkty pod koszem, Jokić często wyciąga przeciwnego centra z pomalowanego, sporo na gra obwodzie itd itd. Stąd też następująca statystyka - Denver pozwala na najmniej zbiórek przeciwnym centrom w całej lidze, natomiast są w czołówce jeżeli chodzi o zbiórki przeciwnym PF (czyli w tym przypadku Horforda). Spodziewam się, że Horford zagra w tym meczu pi razy drzwi 30 minut, nawet jak zagra te 25 minut to w takich meczach notuje średnią zbiórek na poziomie 8 na mecz, a tą linię przekroczył w 27/36 spotkań. W meczach w których gra 30 lub więcej minut przekroczył tą linię 18/23.

Za drobne:
Al Horford double double @ 11 betclic
Al Horford 13 lub więcej zbiórek @ 25.65 betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +295
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Indiana Pacers - Cleveland Cavaliers

Kevin Love powyżej 2.5 trójek @ 1.95 betclic

Za drobne:
Kevin Love 6 lub więcej trójek @ 6.85 betfan

Zaraz grają więc pozwolę sobie bez szczegółowej analizy. Moim zdaniem fajny bet, Pacers bez Sabonisa i Bagleya, ale w szczególności warty uwagi jest brak Garlanda, gdy go nie ma Love notuje średnio 3.5 trójek na mecz (z nim 2.5). Pokrył tą linię w obu meczach vs Pacers w tym sezonie.

Atlanta Hawks - San Antonio Spurs

Devin Vassell 3 lub więcej trójek @ 2.64 betfan

Za drobne:
Devin Vassell 5 lub więcej trójek @ 10.35 betfan

Vassell powinien zacząć w pierwszej piątce, liczę na solidne spotkanie w jego wykonaniu, w tym sezonie zaledwie 8 występów jako starter. Idę w tym kierunku, bo Atlanta fatalnie broni vs przeciwni SG (2 najgorsza drużyna w lidze) + słabo bronią trójki. Liczę, że Vassell dostanie około 30 minut (w meczach gdy grał 30 lub więcej minut notował średnio 3 trójki na mecz), ale linia do pokrycia nawet jak dostanie mniej minut (w meczach gdy grał 25 lub więcej minut średnio 2.3 trójki na mecz)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
K 408

kamcior

Użytkownik
Wczoraj nie wyszło z Giannisem, nawet nie było blisko. Zawiodłem się na tym spotkaniu, mimo wszystko oczekiwałem close game, a było tak tylko do przerwy. Dzisiaj próbujemy troszkę z innej beczki.

San Antonio Spurs @ Atlanta Hawks
Doug McDermott under 12,5 @1,85 fortuna

Trochę przeszarżowana linia. McDermott jest co prawda niezłym shooterem, wyżej pewnego poziomu nie podskoczy. Linia przekraczana przeważnie w meczach z outsiderami, ostatnio 2x z Rockets i raz z OKC. Obydwie drużyny praktycznie nie bronią. Wyjątkiem od tej reguły są Suns, którzy w bezpośrednim meczu niespodziewanie męczyli się z Ostrogami, by ostatecznie odnieść zwycięstwo. Wydaje mi się, że zwyczajnie zlekceważyli zespół Popovicha. Chcieli wygrać jak najmniejszym nakładem sił, ale zostali zmuszeni do większego wysiłku w ostatniej kwarcie.

Doug to typowo trójko-czwórka. W Spurs robi trochę za undersized PF bez obrony na poście, co w dzisiejszym matchupie z Collinsem będzie skrzętnie wykorzystywane przez Tray Younga. Ta dwójka bardzo fajnie ze sobą współpracuje, wróciła chemia po sprzeczce między nimi. Obydwaj panowie jednak schowali urazę i zachowują się na boisku w pełni profesjonalnie. Doug nie jest obrońcą na PF, w ataku może grać na tej pozycji, bo cyngiel ma niezły. Uważam jednak, że Pop w dzisiejszym matchupie będzie starał się jakoś zneutralizować Collinsa. Doug praktycznie nie zbiera, rzadko wchodzi pod kosz, czego skutkiem jest brak jego obecności na linii. Dokładnie odwrotnie niż John.
Chyba skubaniec zrobi dziś jakiś porządny over jednak (w 1 kwarcie 9 pts ale teraz stanął)
 
Ostatnia edycja:
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Utah Jazz - Orlando Magic

Mike Conley powyżej 21.5 punkty + zbiórki + asysty @ 1.90 sts

Fajna linia moim zdaniem, Orlando w obronie są tragiczni, a na dodatek słabo bronią przeciwko PG, pozwalają na sporo punktów, sporo zbiórek i sporo asyst, linia pokrywa w 8 na ostatnie 10 meczów. Jeżeli Orlando nawiążą walkę, a moim zdaniem jest na to szansa to linia na spokojnie do pokrycia.
 
Ostatnia edycja:
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Portland Trail Blazers - New York Knicks

Julius Randle powyżej 22.5 punktów @ 1.85 sts


Może trochę kontrowersyjnie, ale ostatnie cztery mecze to moim zdaniem najlepsza seria Randle'a w tym sezonie i jedna z lepszych w całej karierze, oczywiście, zdarzały mu się pojedyncze występy w których błyszczał, ale była to bardziej sinusoida, raz świetny mecz, raz lipa, w ostatnich czterech spotkaniach Randle notuje średnio 29.5 punktów na mecz (średnia w tym sezonie 19.3), oddaje 21.8 rzutów na mecz (średnia w tym sezonie 17), pomijam już tutaj inne statystyki, w których też wygląda bardzo solidnie, na pewno fani Knicks liczyli na podobne występy na przestrzeni całego sezonu, no ale może w końcu Randle się obudził.

Wierzę, że mecz z Portland to będzie kolejny solidny mecz Juliusa, a poza samą wiarą w tego zawodnika są też solidne argumenty. Dla Knicks nie zagra RJ Barrett, drugi najlepszy punktujący w zespole, gość oddający średnio 15 rzutów na mecz i notujący średnią na poziomie 18 punktów. W związku z tym ponownie dużo większą rolę w ofensywie będzie miał Randle, liczę po raz kolejny na wystep w którym odda co najmniej 20 rzutów z gry - w takim przypadku pokrył tą linię w 14/16 meczów w tym sezonie.

1644675168139.png

Dodatkowo Portland w ostatnich 7 meczach słabo bronią vs przeciwni PF, tracą średnio 28.7 punktu na mecz i pod tym względem są 3 najgorsi w lidze (na przestrzeni 7 ostatnich spotkań).

W tym sezonie obie drużyny jeszcze ze sobą nie grały - większego sensu nie ma porównywanie meczów z poprzedniego sezonu bo Portland się diametralnie różni, ale z obowiązku podam - w zeszłym sezonie vs Portland Julius zanotował 22 i 25 punktów.

Dodatkowo za drobne próbuję TD Randle'a, w tym sezonie jeszcze ani razu tego nie osiągnął, ale trzykrotnie zabrakło jednej asysty. W poprzednim sezonie zanotował sześciokrotnie potrójną zdobycz.

Julius Randle triple-double @ 16.00 22bet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +769
K 408

kamcior

Użytkownik
Wczoraj nie wyszło z Giannisem, nawet nie było blisko. Zawiodłem się na tym spotkaniu, mimo wszystko oczekiwałem close game, a było tak tylko do przerwy. Dzisiaj próbujemy troszkę z innej beczki.

San Antonio Spurs @ Atlanta Hawks
Doug McDermott under 12,5 @1,85 fortuna 13 punktów, bo ile miałby mieć :D

Trochę przeszarżowana linia. McDermott jest co prawda niezłym shooterem, wyżej pewnego poziomu nie podskoczy. Linia przekraczana przeważnie w meczach z outsiderami, ostatnio 2x z Rockets i raz z OKC. Obydwie drużyny praktycznie nie bronią. Wyjątkiem od tej reguły są Suns, którzy w bezpośrednim meczu niespodziewanie męczyli się z Ostrogami, by ostatecznie odnieść zwycięstwo. Wydaje mi się, że zwyczajnie zlekceważyli zespół Popovicha. Chcieli wygrać jak najmniejszym nakładem sił, ale zostali zmuszeni do większego wysiłku w ostatniej kwarcie.

Doug to typowo trójko-czwórka. W Spurs robi trochę za undersized PF bez obrony na poście, co w dzisiejszym matchupie z Collinsem będzie skrzętnie wykorzystywane przez Tray Younga. Ta dwójka bardzo fajnie ze sobą współpracuje, wróciła chemia po sprzeczce między nimi. Obydwaj panowie jednak schowali urazę i zachowują się na boisku w pełni profesjonalnie. Doug nie jest obrońcą na PF, w ataku może grać na tej pozycji, bo cyngiel ma niezły. Uważam jednak, że Pop w dzisiejszym matchupie będzie starał się jakoś zneutralizować Collinsa. Doug praktycznie nie zbiera, rzadko wchodzi pod kosz, czego skutkiem jest brak jego obecności na linii. Dokładnie odwrotnie niż John.
Ja pograłem under 14,5 zainspirowany Twoją analizą
 
deepred 715K

deepred

Moderator
Członek Załogi
K kamcior Gratuluję ;)

Sacramento Kings @ Washington Wizards
Kyle Kuzma over 4,5 asysty @2,10 bet365 (nie znalazłem nigdzie oferty na polskim buku, ale oni zawsze wystawiają później niż światowe) 7 asyst

Chyba czas na odkucie. Dinwiddie wytransferowany. W jego miejsce przyszedł Ish Smith. 33-latek grał w tym sezonie bardzo mało, ledwie nieco ponad 13 minut AVG, ale w wielu spotkaniach zwyczajnie nie występował. Konkurencja w Charlotte nie pozwalała Smithowi na większe granie. Drugim PG będzie Neto... Szanujmy się, taka dwójka rozgrywających, zwłaszcza przy absencji out for the season Bradleya Beala nie może nic dobrego przynieść. Smith jeszcze może coś fajnego pograć od czasu do czasu, ale Neto gra mega mecze raz od wielkiego dzwonu. Ostatnio udało mu się to przeciwko G-league Nets i wystarczy. Prawdę mówiąc i tak wydaje mi się, że Neto wyjdzie w pierwszej piątce.

Widzę Kuzmę na piłce w wielu akcjach w tym meczu. Przed nim dzisiaj ciekawy matchup z Barnesem, który jest jednym z niewielu dobrych obrońców Kings. Kings są drugą najgorszą obroną w lidze, Wizards też nie słyną z wielkiej obrony, tracą średnio 111.7 PPG. Możemy się spodziewać wesołej koszykówki. Ciężko mi to przechodzi przez gardło, ale Kuzma to chyba aktualnie najlepszy gracz ekipy z Waszyngtonu. To jest prawdziwe zdanie. Liczę na jego współpracę z Thomasem Bryantem, chłop ma fajny potencjał, wraca po kontuzji, po odejściu Harrella do Charlotte wskakuje do pierwszej piątki i dostanie pewnie z 30 minut, bo Gafford jest kontuzjowany. Oczywiście Porzingis również OUT.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +710
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Charlotte Horners - Memphis Grizzlies

Ja Morant powyżej 27.5 punktów @ 1.80 ewinner

Morant zrobił taki postęp i jest w takim gazie, że po prostu warto zagrać jego dzisiejszą linię. W ostatnich dziesięciu meczach Ja notuje średnio 32.4 punktów na mecz, przekroczył tą linię ośmiokrotnie, a dzisiejszy matchup jest wyjątkowo sprzyjający. Charlotte nie ma żadnej sensownej obrony pod koszem i ciężko im będzie znaleźć odpowiedź na rozpędzonego Moranta, są dziewiątą najgorszą drużyną jeżeli chodzi o obronę pomalowanego, a Ja to zawodnik, który notuje najwięcej "wjazdów pod kosz" w całej lidze. Dodatkowo mecz będzie prowadzony w szybkim tempie, obie drużyny są w TOP 5 jeżeli chodzi o pace, linia na to spotkanie 239.5 pkt czyli jest bardzo wysoka. W tym sezonie vs Charlotte Morant zanotował 32 punkty, a warto wspomnieć, że wtedy grał Dillon Brooks, którego dzisiaj zabraknie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Philadelphia 76ers - Cleveland Cavaliers

Jarrett Allen powyżej 13.5 punktów @ 1.70 ewinner

Za drobne:
Jarrett Allen 25 lub więcej punktów @ 8.75 betclic


Jakkolwiek głupio to nie zabrzmi to gram tutaj głównie przeciwko Embiidowi, ale do rzeczy. Embiid jak i Phila ostatnio tragicznie bronią przeciwko wysokim, parę przykładów.

- Poeltl 17 i 25 pkt (jego średnia 13 pkt na mecz)
- Yurtseven 22 pkt
- Gafford, Harrell i Bryant razem 38 pkt
- Bamba 32 pkt
- Zubac 12 pkt (jego średnia 9 pkt na mecz)
- Davis 31 pkt
- Powell 14 pkt (jego średnia 7 pkt na mecz)
- Vucević 23 pkt (jego średnia 18 pkt na mecz)
- Favors 16 pkt (jego średnia 5 pkt na mecz, co ciekawe ziomek zanotował serię 11 meczów z sześcioma lub mniej punktami).

Liczby nie kłamią, jak gość pokroju Bamby rzuca ci 32 punkty, gdzie wcześniej jego rekord punktowy to 22 (i to nawet nie w tym sezonie), to coś jest nie tak.

Dzisiaj Phila gra B2B, jeżeli Embiid gra B2B to jego zaangażowanie spada niesamowicie, z paru przykładów z tego sezonu jeżeli Phila grała B2B - Claxton 17 pkt w 22 minuty, Gobert 17 pkt w blowoucie, Yurtseven 22 pkt.

Allen powinien dzisiaj dostać sporo minut (30+) o ile nie będzie blowoutu (ale raczej nie, mecz powinien być dosyć wyrównany), jeżeli Allen gra 30 lub więcej minut to notuje średnio 17.5 punktów na mecz i pokrył tą linię w 27/34 spotkań. Linia dosyć niska, kurs też nie zachęcający, ale moim zdaniem fajny bet to podsyłam, może ktoś z tego stworzy chociażby dubla.
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Portland Trail Blazers - NY Knicks

Justise Winslow powyżej 6.5 zbiórek @ 2.20 betclic

Dla mnie trochę niezrozumiały kurs, Winslow dziś wychodzi w pierwszej piątce i powinien dostać solidne minuty, Winslow nawet kiedy gra 20 lub więcej minut to notuje średnią zbiórek na poziomie 7.2 i przekroczył tą linię w 9 na 12 meczów. A Justise raczej na pewno zagra więcej niż 20 minut, myślę, że zakręci się w okolicy 30 minut tak jak w ostatnich spotkaniach, w dwóch ostatnich meczach pokrył tą linię, w meczach powyżej 25 minut też pokrył tą linię za każdym razem.

Za drobne:

Justise Winslow 10 lub więcej zbiórek @ 4.95 betfan
Justise Winslow 13 lub więcej zbiórek @ 31.65 betfan
Justise Winslow double-double @ 11.50 22bet
 
Ostatnia edycja:
zimny94 19,7K

zimny94

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka USA - NBA
Godzina: 20:00
Spotkanie: Boston Celtics vs Atlanta Hawks
Typ: Boston -7.5
Kurs: 2.00

Bukmacher: Superbet
Analiza:

Ekipa Boston Celtics wczoraj postawiła się w znakomitej dyspozycji Jokic N. który zaliczył triple double w tym meczu i przedłużyła passę do 7 zwycięstw z rzędu.
Z drugiej strony ekipa z Atlanty która niedawno miała podobna serię jak Boston Celtics lecz od 6 spotkań nie może poradzić sobie z defensywa j takie kwiatki jak wczorajsze 136 pkt od slabiutkich Spurs nie wróży dobrze... Wypada z gry Collins a więc ważne ogniwo zarówno punktowe jak i w zbiórkach dużo tracą przez brak tego zawodnika, narzekał na zdrowie także Young ale on zagra zapewne na pełnym wymiarze.
Boston u siebie z okaleczona drużyna Hawks liczę że wciśnie im +10 pkt więcej na tablicy wyników.

J.Brown over 3.5 asysty @2.05 betclic


Sam mecz gram grubiej win Boston @1.38 za 10k
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +713
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Indiana Pacers - Minnesota Timberwolves

Buddy Hield powyżej 2.5 asyst @ 1.78 betclic

Za drobne: Buddy Hield 7 lub więcej asyst @ 18.75 betfan

W pierwszym meczu w Indianie zagrał w trochę innej roli, zanotował 8 asyst z 13 potencjalnych. Zagra pewnie koło 40 minut, Minnesota w ostatnich 15 meczach druga najgorsza drużyna w lidze jeżeli chodzi o asysty drużyn przeciwnych.
 
deepred 715K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Witam po dniu przerwy, sporo dzisiaj spotkań, więc postanowiłem wybrać kilka zdarzeń na dzisiejsze spotkania. Po kolei:

Ayo Dosunmu wjeżdża z butami do pierwszej piątki Bulls. Zgoda, sporo pomogła w tym kontuzja Lonzo Balla i ostatnia absencja Zacha LaVine'a, który w dzisiejszym spotkaniu również nie zagra. Jeden z dwóch all-starów poleciał do L.A. na konsultacje w sprawie urazu lewego kolana. Na ten moment nie wiadomo jaki jest stan Zacha, więc po prostu pomińmy ten temat.

Dosunmu jest kolejnym dowodem na to, jak silny mieliśmy draft w tym roku. 38 pick draftu, póki co drugi największy steal z wyborem 30+ (za Herbym Jonesem z Pelicans). Świetny slasher, przypomina mi trochę Ja Moranta (zachowując wszelkie proporcje). Dużo wjazdów pod kosz i niezły ball-handling. Mówiąc kolokwialnie "zabrał chleb" Coby'emu White i on teraz dyryguje grą Byków. Ostatnie dwa mecze pokazują potencjał tego gracza. Zgoda, nie były to dobrze broniące drużyny, ale Spurs też taką drużyną nie są. Możemy spodziewać się sporo akcji pick and rollowych w jego wykonaniu. W dodatku Bulls mają shooterów na każdej pozycji, więc Dosunmu może po prostu zwyczajnie podać piłkę do kolegi, który zagra catch&shoot, chociaż wizji nie można temu rookie odmówić. DeRozan, White, Vucević; każdy z nich straszy rzutem. W dodatku Spurs są trzecią drużyną najgorzej broniącą w trumnie całej lidze; 50.4 punkta średnio tracone na mecz.

Ayo Dosunmu over 7,5 asyst @1,86 betclic <- main bet
Ayo Dosunmu over 12,5 punkta @1,82 betclic


+ za drobne

Ayo Dosunmu over 9,5 asyst @ 2,48 betfan
Ayo Dosunmu double-double @4,30 bet365



Dodatkowo do gry:
Znowu niezbyt wysoka linia na asysty Kyle'a. Opłaca się grać dopóki nie będzie stała na poziomie co najmniej 6,5. Wszystko opisane kilka postów wyżej.

Kyle Kuzma over 5,5 asysty @2,00 betclic


Wszędzie minus. Tragedia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
deepred 715K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Znalazłem jeszcze ciekawe propozycje na dzisiaj... Przyjrzyjmy się poniższej.

Do Nowego Orleanu przyjeżdżają dzisiaj Dinozaury z Toronto. Na tapet biorę przede wszystkim występ Pascala Siakama i wg mnie dość niską linię punktową, którą proponują bukmacherzy. W ostatnich spotkaniach grał tak:

1644857089506.png

W dzisiejszym spotkaniu czeka go match-up z Valanciunasem. Zalety Valanciunasa w obronie? Niezły na poście, dobry rim protector i gwarantujący sporo zbiórek w defensywie gracz. Spełnia podstawowe cechy centra w obronie, ale nie daje nic extra. Owszem, Siakam lubi wjeżdżać w pomalowane i stamtąd zdobywa najwięcej punktów, ale potrafi rzucać mid-range i czasem ukłuje zza łuku. Są to strefy, w których Valanciunas jest kompletnie bezużyteczny. Obrona pick and rolla też nie jest jego najsilniejszą stroną, bo jest nieco klocowaty. Reasumując, im mniej trzeba się ruszać w defensywie tym lepiej.

Siakam zdecydowanie lepiej pracuje na nogach i jak na swoje warunki fizyczne jest mega szybki. Ostatni sezon w jego wykonaniu nie był zbyt dobry, ale ostatnio wraca na właściwe tory i jest jednym z liderów Raptors.

W dzisiejszym spotkaniu spodziewałbym się gry Pascala na półdyszce, i moim zdaniem Raptors powinni wyciągać częściej Pascala poza strefę, żeby ten mógł rzucać zza łuku. Najczęściej rzuca na wprost kosza (108 prób na skuteczności 33%), ale skuteczniejszy jest z lewej strony. 70% skuteczności rzutów, na bardzo niskiej 10-rzutowej próbie. Dlaczego powinien rzucać zza łuku? Ano dlatego, że Pelicans są drużyną, która traci najwięcej trójek na mecz od centrów, co jest świadectwem na brak mobilności Valanciunasa o czym wcześniej wspominałem. 1.26 trójki na spotkanie + 23.98 punkta średnio zdobywane przez centra drużyn przeciwnej, tak prezentują się statystyki Pelicans. Na początku Siakam zapewne będzie próbował się rozpychać pod koszem i ewentualnie wpędzić Jonasa w foul-trouble, ale jeżeli rim-protection Litwina będzie stać na solidnym poziomie, to Pascal zacznie grać dwójkowe akcje z Van Vleetem, który rozdał mu 65 asyst w tym sezonie, czy genialnym all-around rookie Scottie Barnesem, który asystował Kameruńczykowi 27-krotnie i defensive usage Jonasa drastycznie spadnie.

Dodatkowo, trzeba przyznać, że potencjał ofensywny Siakama to nie tylko sporo punktów, które zdobywa. Moim zdaniem jego jest niedocenianym, ponadprzeciętnym playmakerem z pozycji centra. W ostatnich 5 spotkaniach rozdał 5.83 asyst na mecz, co jest bardzo fajnym wynikiem.

Pascal Siakam over 21,5 punktu @1,72 betclic
Pascal Siakam over 4,5 asysty @1,62 betclic


+ za drobniaki

Pascal Siakam double-double @2,48 betclic

Dodatkowo w ramach sprawdzenia się, pierwszy raz w życiu zagram sobie łączone punkty dwóch zawodników w tym spotkaniu. Gary Trent ma match-up z McCollumem. Na undersized guardzie trzeba robić overy punktowe, nie ma innej opcji. Ten bet jest raczej grany z przymrużeniem oka i za dość niską stawkę, bo trzeba liczyć na dobry występ dwóch graczy, co nie do końca idzie w parze z moimi przekonaniami. Po prostu, zagram z ciekawości.

Pascal Siakam + Gary Trent Jr. 45 punktów lub over @2,33 betclic

Powodzenia!

Wszędzie minus. Tragedia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +158
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Devin Vassel (Spurs) over 12.5 pkt 1.85 betclic 2 na 10 i 0 na 4 za 3 faint
Wobec absencjii w Bykach Spurs nie sa wcale skreslani w tym meczu ale do rzeczy.Vassel to na chwile obecna chyba najwiekszy z wygranych trade'u Whitea przez Ostrogi do Bostonu.Pop mu zaufal i od razu wrzucil go do s5 a Vassel poki co sie ladnie odwdziecza.2 mecze w s5 i linia pokryta.20 pkt z Atlanta i 14 z NOP.Przy solidnych minutach czesto kryl tą linie a i ostatnio miescil sie nawet grajac tylko 28 min jak np z Cavs.Sam Vassel jak na drugoroczniaka jest solidny,potrafi przylozyc zza luku a jego 190cm wzrostu daje predyspozycje potencjalnie rowniez na wiecej niz rzuty zza łuku.Zdaje sie ze Greg bedzie mu dawal coraz to wiekszy kredyt zaufania a w obliczu absencji w Bykach sprawdze.Zobaczymy jak zagra vs Ayo
 
Ostatnia edycja:
Semtex 249,8K

Semtex

Użytkownik
Brooklyn Nets - Sacramento Kings
De'Aaron Fox over 24.5 pts & Kings ML @3.05 rusek/Betclic
Seth Curry over 15.5 pts @1.90

Fox po trejdzie Halliburtona ma trochę więcej piłki dla siebie i ogólnie to z nim na piłce Kings grali najszybszą koszykówe w lidze więc teraz powinni do tego wracać. Sabonis w niczym tutaj nie przeszkadza bo to nie jest zawodnik, który będzie klepał przez całe w boisko w co drugiej akcji, Fox ma więcej posiadań w ostatnich dwóch meczach i oddaje więcej rzutów od Sabonisa. Tutaj dochodzi też sprawa obrony, Nets bronili fatalnie w tym sezonie i to nie tylko przeciwko guardom, w tym meczu nie zagra jeszcze Simmons więc ten backourt z Curr'ym i Millsem to będzie strasznie słaba obrona na Foxa, a ta dwójka na pewno sporo pogra bo inaczej nie będzie miał tam kto rzucać.
Fox nie rzuca zbyt dobrze z dystansu, ale to bardzo szybki PG, jak już ruszy to wiele nie myśli, po prostu ciągnie do obręczy i pakuje piłkę do kosza, powinien łatwo omijać obronę Nets.

Curry też powinien pokryć swoją linie, to będzie raczej szybki mecz i dość sporo punktów ponieważ Kings też są fatalni w D, mecz jest w NY więc wypada jeszcze Irving, to będzie pierwszy występ Setha w koszulce Nets i to on powinien być dziś ich pierwszą opcją w ataku.
 
Ostatnia edycja:
deepred 715K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Ale kompromitacja minionej nocy. Matko Boska. Dzisiaj troszkę inaczej.

Na Florydę przyjeżdżają dzisiaj Mavericks. Mavericks, którzy grają praktycznie tylko Luką Donciciem. Osłabili się według mnie w trade deadline i przyznam, że handlowanie KP po Dinwiddiego jest dla mnie niezrozumiałe. Jedyny powód to cover drugiego PG na następny sezon, gdyż po tym sezonie kończy się umowa Jalena Brunsona. Mavs nie za bardzo mogą mu zaoferować kontrakt, który byłby proporcjonalny do poziomu reprezentowanego przez Brunsona na parkiecie i zapewne stracą go w off-season. Druga rzecz, zgoda, Mavs potrzebują kogoś na rozegranie? Ale kto, na miłość boską, będzie trzymał piłkę w play offach przez 38 minut czasu gry? No nie Dinwiddie przecież. Poza tym, za KP można było wyciągnąć lepszą ofertę. Mogliby chociaż zażądąć Kyle'a Kuzmę, który mógłby okazać się niezłym fitem w Mavs, a Luka w końcu miałby kogoś, kto może dostarczyć spokojnie 20 punktów w każdym spotkaniu, i kogoś, kto mógłby spostować trzy głowy niższego gracza, bo Unicorn tego nie potrafi. Dwight Powell na piątce w każdej serii będzie miażdżony przez centrów drużyny przeciwnej. No nic, dla mnie ruch dziwny, ale to problem Marka Cubana.

Miami Heat zagrają dzisiaj bez Tylera Herro i to jest jedyne osłabienie gospodarzy w dzisiejszym spotkaniu. Wszyscy wiemy, jak genialny jest Doncic, ale heat są groźni zespołowo, mają shooterów na każdej pozycji, a Dallas nie za bardzo. Doncic pewnie swoje rzuci, ale na końcu to i tak Heat będą się cieszyli bez zwycięstwa. Chętnie poczekam na linie wystawione na Bama Adebayo, ale póki co bukmacherzy nie są zbyt skorzy do oferowania zakładów na występy poszczególnych zawodników. W obecnej sytuacji wcale się nie dziwię. Dodatkowo, gram Heat również dlatego, że mają run 5 zwycięstw z rzędu, a sporty amerykańskie od lat uczą, że nie warto grać przeciwko seriom.

Heat to win @1,63 betclic
Heat -4,5 @2,04 betclic


Moje ostatnie bety to skandal, grajcie odwrotnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Tez mysle Miami izi ale pali sie lampka w zwiazku z niepewnym wystepem Butlera.
Luka Doncic over 29.5 pkt 1.80 ewinner
Luka w ostatnich 6 meczach tylko raz nie pokryl lini, a po trejdzie KP jak ktos ma ciagnac Dallas to tylko on, tym bardziej ze Reggie B jest pod q. W tym sezonie gral juz bez Kristapsa vs Miami i rzucil 33 pkty.Skoro nie ma Kristapsa to warto chyba tez isc w zbiorki Bama Adebayo.W 1 meczu 13 reb a ostatnio kreci niezle cyferki
Bam Adebayo over 10.5 zbiorki 1.75 ewinner betclic

Poszukam tez punktow drugiej opcji ataku Mavs
Jalen Brunson over 16.5 pkt 1.85 ewinner

Gl
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +133
Y 43,8K

yaz

Użytkownik
Dzisiaj ciut inaczej
Randle 20 lub wiecej pkt + Spurs + Boston @ 1.90 betclic BRAWO C'S

Randle ostatnio pokazuje na co go stac,mamy derby NY wiec zakladam ze zagra sporo minut. W Nets wrocil Lamarcus wrocil Claxton, tyle ze dzisiaj nie zagra Irving,do ASG na pewno nie pojawi sie także w skladzie wyjsciowym Simmons.Mysle ze przy obecnej grze Brooklynu mecz bedzie w strone Knicks nawet bez Barreta ale zwyciezcy nie smiem wytypowac.Mills ostatnio gra dramat punktowy ale w koncu kiedys ta troja zacznie siadac.Strach typowac jego zdobycze punktowe
OKC oslabiona brak SGA i Dorta w dzisiejszym meczu bedzie chyba mocno widoczny.Przy obecnym skladzie i braku powazniejszych kontuzji w Spurs chyba nie wypada inaczej.Noe spodziewam sie tu jakiegos szalonego wyniku
Small play
Devin Vassel over 12.5 pkt 1.90
Boston na dokladke i mam nadzieje ze nie spierdzielą tego kameralnie ze slabym Detroit bo ostatnio co by nie patrzec w koncu zaczeli grac na poziomie i sa w gazie.Wczoraj trafili 25 trojek w meczu

OKC - Spurs under 228.5 + Memphis ht/ft + Raptors + 7.5 @ 2.19 betclic
Grizzlies od jakiegos czasu grubo nie biora jenców do HT a jesli juz tak sie dzieje to wygrywaja swoje mecze.Rywal po wymianach raczej nie ma kim straszyc.Raptors mialo fajny serial ostatnio ale sa juz L2.Minnesota w tym sezonie zrobila w porownaniu do poprzedniego progres ale wg mnie bedzie to mecz na styku ze wskazaniem na ekipe z Toronto

Raptors win 1.90
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +509
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom