>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

NBA Styczeń 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Pisałem o tym nieco wczoraj przy okazji meczu Miami - Chicago. W tej lidze jeśli wszystkie rozumowe argumenty wykluczają jakiś wynik - warto grać właśnie na ten wynik ???? Aż szkoda, że DAL tego nie wygrało. Sprytnie to rozegrali z tym spudłowanym wolnym w ostatnich sekundach. Gdyby zbierający sami na siebie nie wpadli, pewnie byłaby dogrywka. Jak ktoś miał jeszcze wątpliwości, co do formy DET, to po tym żenującym widowisku już mieć nie powinien. Nazwiska nie grają.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Mam pytanie. Ma ktoś dostęp do danych jaka jest największa porażka u siebie Toronto? ????
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Spoko, Paul George dużo zarabia, szybko się odkuje. Gorzej z resztą. ;)
Nie sadze , takie osoby ktore maja problem a nawet nie wiedza co to jest Managment Money ,na dluzsza mete przegrywaja , Kto taki wygrywa ? Ktory pisze Grac grubo , wchdzic ,grac za wszystko - takie posty powinny byc usuwane przez psotnick lub gucci-mane lub zostawione i z Edytowane Gruba czerwona czcionka - tak sie konczy gra za grube wchodzenie. Bez opcji edytowania takiego postu a zostawienie dla przykladu , dla ludzi ktorzy wchodza i graja a ponad w polowie niemaja wiedzy.
Nawet mielismy przyklad 3 dni temu jak Houston gralo z Nowym Oreleanem gdzie w NO nie gralo 5 podstawowych i jak sie skonczylo ? przeciez Houston powinno ich rozniesc a przegralo 5 pkt za 1,07 totalny smiech i ludzie nic sie nie ucza graja dalej a tacy jak paulgeorge po prostu nie tyle co niemaja wiedzy bo nie mi to oceniac ale maja problem zarzadzaniu wlasnego salda a tymbardziej jezeli ktos gra dlugo i &quot;niby zarabia&quot; sie chwalac i po ucza innych jak naprzyklad gucci-mane (który ma doświadczenie) ze on czyli paulgeorge siedzi i wie co robi , to chyba nie wie co robi i niema nic na swoja obrone a to mozna tylko nazwac jednym wielki wstydem a pisanie takich typewrow grac grubo , za wszystko o mijajac dlugim lukiem lub brac poprawke z trzy razy jezeli cos sie od nich postawi.
Czy naprzyklad ja kaze komus grac grubo a moglbym bo w obu tematch NFL czy NBA jestm na plus ,nie nikt tego umnie nie znajdzie dlaczego , dlatego ze wiele sie nauczylem po przez doswiadczenie a tacy ludzie jak paulgeorge grajac za takie stawki nie oznacza ze sie ma takie przychody od buka, poprostu mniejmy otwarte oczy i uzywajmy rozumu ,grac grubo czy za wszystko w NBA ,NHL i MLB NFL nie istnieje. - chyba ze ktos chce siedziec w kieszeniach u buka.
jeszcze raz jak zobaczylem przed chwila -&quot; Stawiac wszystko co macie &quot; ( taka tam dzecinada/gowniazerka)- macie jeszcze za co stawiac? sadze i sie nie pomyle ze ci co nie postawili to maja jeszcze za co grac - heh - niech to bedzie dla was nauczka ,cennym doswiadczeniem .
 
N 182

nafal

Użytkownik
Nie sadze , takie osoby ktore maja problem a nawet nie wiedza co to jest Managment Money ,na dluzsza mete przegrywaja , Kto taki wygrywa ? Ktory pisze Grac grubo , wchdzic ,grac za wszystko - takie posty powinny byc usuwane przez psotnick lub gucci-mane lub zostawione i z Edytowane Gruba czerwona czcionka - tak sie konczy gra za grube wchodzenie. Bez opcji edytowania takiego postu a zostawienie dla przykladu , dla ludzi ktorzy wchodza i graja a ponad w polowie niemaja wiedzy.
Nawet mielismy przyklad 3 dni temu jak Houston gralo z Nowym Oreleanem gdzie w NO nie gralo 5 podstawowych i jak sie skonczylo ? przeciez Houston powinno ich rozniesc a przegralo 5 pkt za 1,07 totalny smiech i ludzie nic sie nie ucza graja dalej a tacy jak paulgeorge po prostu nie tyle co niemaja wiedzy bo nie mi to oceniac ale maja problem zarzadzaniu wlasnego salda a tymbardziej jezeli ktos gra dlugo i &quot;niby zarabia&quot; sie chwalac i po ucza innych jak gucci-mane ze on wtym siedzi i wie co robi , to chyba nie wie co robi i niema nic na swoja obrone a to mozna tylko nazwac jednym wielki wstydem a pisanie takich typewrow grac grubo , za wszystko o mijajac dlugim lukiem lub brac poprawke z trzy razy jezeli cos sie od nich postawi.
Czy naprzyklad ja kaze komus grac grubo a moglbym bo w obu tematch NFL czy NBA jestm na plus ,nie nikt tego umnie nie znajdzie dlaczego , dlatego ze wiele sie nauczylem po przez doswiadczenie a tacy ludzie jak paulgeorge grajac za takie stawki nie oznacza ze sie ma takie przychody od buka, poprostu mniejmy otwarte oczy i uzywajmy rozumu ,grac grubo czy za wszystko w NBA ,NHL i MLB NFL nie istnieje. - chyba ze ktos chce siedziec w kieszeniach u buka.
jeszcze raz jak zobaczylem przed chwila -&quot; Stawiac wszystko co macie &quot; ( taka tam dzecinada/gowniazerka)- macie jeszcze za co stawiac? sadze i sie nie pomyle ze ci co nie postawili to maja jeszcze za co grac - heh - niech to bedzie dla was nauczka ,cennym doswiadczeniem .
Pięknie i mądrze powiedziane. Polać mu.
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Jakiś czas temu w tym wątku typer, który sporo trafiał z NBA po prostu się poddał po kilku takich wpadkach(nigdy nie zachęcał do grania all in) napisał, że co raz trudniej o przewidywalność NBA i dużo wyników jest zupełnie przypadkowych(przykład z nocy GSW). I jeszcze jedno dodam, że w rozgrywkach gdzie w grę wchodzą setki mln $ nikt nie ustawia meczy bo jest to po prostu niemożliwe!!!
Trafiają się tutaj jacyś pseudotyperzy, którzy sugerują &quot;ustawki&quot; ???? ???? ????
 
E 13

emilkaminski

Użytkownik
Nie sadze , takie osoby ktore maja problem a nawet nie wiedza co to jest Managment Money ,na dluzsza mete przegrywaja , Kto taki wygrywa ? Ktory pisze Grac grubo , wchdzic ,grac za wszystko - takie posty powinny byc usuwane przez psotnick lub gucci-mane lub zostawione i z Edytowane Gruba czerwona czcionka - tak sie konczy gra za grube wchodzenie. Bez opcji edytowania takiego postu a zostawienie dla przykladu , dla ludzi ktorzy wchodza i graja a ponad w polowie niemaja wiedzy..
Co prawda chodziło mi o prawdziwego Paula George&#39;a, który naprawdę dużo zarabia, więc...&quot;joke went over your head&quot;, ale dałem Ci pretekst do ładnego wpisu, więc miło. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
rooton 0

rooton

Użytkownik
Jakiś czas temu w tym wątku typer, który sporo trafiał z NBA po prostu się poddał po kilku takich wpadkach(nigdy nie zachęcał do grania all in) napisał, że co raz trudniej o przewidywalność NBA i dużo wyników jest zupełnie przypadkowych(przykład z nocy GSW). I jeszcze jedno dodam, że w rozgrywkach gdzie w grę wchodzą setki mln $ nikt nie ustawia meczy bo jest to po prostu niemożliwe!!!
Trafiają się tutaj jacyś pseudotyperzy, którzy sugerują &quot;ustawki&quot; ???? ???? ???? [/quote]

Powiedz mi kolego dlaczego twoim zdaniem wynik meczu PHI - GSW jest zupełnie przypadkowy???Widziałeś ten mecz albo chociaż skróty.Czy twoim zdaniem wygrali przypadkiem???Nie jestem fanem sixers,ale zupelnie nie pojmuję masowego zachwytu nad GSW. Robi mi się niedobrze jak słysze teksty typu &quot;moga wygrac z kazdym jak chca&quot;, &quot;zdobeda mistrza nie ważne z kim beda grac&quot; itp.Marzy mi się żeby ktoś zniszczył ich najlepiej w pierwszej rundzie PO(chociaż to mało prawdopodobne) i wtedy jakieś 90% ich &quot;fanów&quot; zniknie bardzo szybko.Wracając do meczu kurs w okolicach 1.20 i niższy zawsze dla mnie pachnie szambem i to bez względu na dyscypline.Sixers też byli ostatnio w gazie i mimo braku ławki i praktycznie żadnych zagrywek nie rozumiem zdziwienia ich wygraną.Nie hejtuje nikogo(poza GSW ???? ),ciekawi mnie tylko skąd te przypadki wedlug ciebie.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Jakiś czas temu w tym wątku typer, który sporo trafiał z NBA po prostu się poddał po kilku takich wpadkach(nigdy nie zachęcał do grania all in) napisał, że co raz trudniej o przewidywalność NBA i dużo wyników jest zupełnie przypadkowych(przykład z nocy GSW). I jeszcze jedno dodam, że w rozgrywkach gdzie w grę wchodzą setki mln $ nikt nie ustawia meczy bo jest to po prostu niemożliwe!!!
Trafiają się tutaj jacyś pseudotyperzy, którzy sugerują &quot;ustawki&quot; ???? ???? ????
Powiedz mi kolego dlaczego twoim zdaniem wynik meczu PHI - GSW jest zupełnie przypadkowy???Widziałeś ten mecz albo chociaż skróty.Czy twoim zdaniem wygrali przypadkiem???Nie jestem fanem sixers,ale zupelnie nie pojmuję masowego zachwytu nad GSW. Robi mi się niedobrze jak słysze teksty typu &quot;moga wygrac z kazdym jak chca&quot;, &quot;zdobeda mistrza nie ważne z kim beda grac&quot; itp.Marzy mi się żeby ktoś zniszczył ich najlepiej w pierwszej rundzie PO(chociaż to mało prawdopodobne) i wtedy jakieś 90% ich &quot;fanów&quot; zniknie bardzo szybko.Wracając do meczu kurs w okolicach 1.20 i niższy zawsze dla mnie pachnie szambem i to bez względu na dyscypline.Sixers też byli ostatnio w gazie i mimo braku ławki i praktycznie żadnych zagrywek nie rozumiem zdziwienia ich wygraną.Nie hejtuje nikogo(poza GSW ???? ),ciekawi mnie tylko skąd te przypadki wedlug ciebie.[/quote]

Oglądałem mecz od drugiej połowy. Wynik mnie nie dziwi. Personalnie skład Phily nie jest słaby: Embid, Butler, Redick są graczami top level. Z kolei GSW bez ważnego ogniwa czyli Klaya Thompsona poza tym Cousins jeszcze nie jest do końca wpasowany do zespołu. W efekcie spokojnie wygrali ten mecz.
 
kamil7600 40,6K

kamil7600

Użytkownik
Na dzis to bym widzial, ze trzeba sprobowac jednak Rockets lekko, u ruska @2,6 bez dogrywki, wraca dzis Paul (nie wiadomo ile minut, pewnie bedzie lekko wchodzil,moze byc poza tym zardzewialy, no ale taki gracz to zawsze wzmocnienie, tymbardziej w przypadku sytuacji kadrowej Houston) oczywiscie dalej bez Capeli ktory jest po operacji, bedzie za to Faried nie wiadomo co z Nene, no ale juz mniejsza w to, taki stary dziad na wynik raczej wiekszego wplywu by nie mial, pograja najwyzej wiecej smallballem. Zapewne Harden musi miec god mode zeby to urwac, jednak przez ostatnie poltorej miesiaca to jest norma u niego i ja tu szanse oceniam doslownie na pól, ewentualnie Rockets sa leciutkim underdogiem . Denver jest oczywiscie silne, tymbardziej u siebie, ciezko bedzie znalezc odpowiedz na Jokicia, bo brak w rosterze Rockets kogos jego gabarytow i dajacych poza tym jakas wartosc na boisku, szczegolnie w obronie. Nie wiadomo czy zagra Harris, a to juz by bylo ewentualne oslabienie, no i przede wszystkim nie gra Murray, ktory oslabieniem jest i to bardzo duzym na obwodzie Nuggets. Przy braku nie tylko Murraya ale i Harrisa, wiecej pilki bedzie w lapach innych guardow Nuggets: glownie Bartona, Morrisa czy nawet Beasleya co nie zawsze kończy sie dobrze. Wieksza role bedzie musial wiec w rozegraniu zapewne przejac Jokic, zobaczymy jak to wyjdzie, czy takze scoring sie bedzie dzis zgadzal w Denver, aż zal nie sprobowac tych Rockets, wiec gram. Mecz bedzie pokazywany w national tv abc czytaj ESPN, wiec Rockets czytaj Harden powinni sie spiac. Gralbym wiec tez over Hardena, bo kurde, serio kiedy ostatnio Harden nie zdobyl 37 punktow? W ostatnich 20 meczach tylko 3 razy: na wyjezdzie z Miami w polowie grudnia (20 meczow temu) gdzie byl niski wynik (35 pts Hardena), ostatnio w ciezkim i wygranym meczu z Raptors (35 pts) i wlasnie z Denver (32 pts) w wygranym meczy w Toyota Center na poczatku stycznia. W 17/20 przypadkow pokrywal linie, rzucajac po 40 a nawet 50 czy 60 w MSG z Knicksami, a nawet jak w tych 3 przypadkach nie pokryl to byl blisko o czym swiadcza lczby w nawiasach. Takze warto sprobowac
Rockets @2,6
Harden over 36,5 @1,63
I jeszcze sprobuje takze Charlotte + Thunder, ale to juz bez analizy bo malo czasu. Hornets czytaj Kemba, bo tam to wszytsko poza nim to jest szrot w tej druzynie, u siebie powinni ogarnac Grizzlies bez Conleya i wogole pelny szpital w Memphis, brak Andersona czyli kolejnego po Conleyu kreatora-rozgrywajka czy takze skrzydlowego Jacksona Jr. nie zalezy im juz za bardzo na wygrywaniu bo im PO bezpowrotnie odjechaly, moze nawet przytankuja jeszcze w tym sezonie, jak sie pozbeda Conleya czy Gasola, (co usilnie probuja zrobic przed trade deadline tylko czekaja na dobra paczke z pickami i mlodzieza od lepszych teamow, sami gracze chca chyba tez odejsc i grac o cos, Gasol cos nawet ostatnio dla beki tweetowal ze moze wymiana ze Spurs za swojego brata Pau) czy sie po prostu Ci gracze skontuzjuja co maja w zwyczaju i wtedy oczywiscie full tank po jak najwyzszy pick. Thunder powinni ogarnac slabe Heat nawet w Miami, prawdpodobnie zagra jednak Adams takze powinno byc dobrze, tymbardziej ze mozliwy takze wystep Fergusona, a przy ostatniej formie George&#39;a jakos jestem spokojny o ich win.
Hornets + Thunder @2,01
wszystkie kursy z 1xbet
Jak ktos tam chce sie bawic to moze dodac jeszcze Boston i Utah to kolo 2,5 kurs powinien wyjsc, ale mi szkoda nerwow na granie kursow 1,1, co czasem sie tez zwyczajnie nie oplaca i wtapiaja contenderzy u siebie z tankerami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom