>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA Styczeń 2019 - typy i analizy

Status
Zamknięty.
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Miami 1.50@ sts
Ponownie atakuje w stronę Heat. Kurs na Miami jakby miał wrócić Porzingis co najmniej, a zabraknie Mudiaya. W Miami brak dragica i może Johnsona. W każdym razie przy tak fatalnej defensywie gospodarzy nie widzę, co miałoby pójść nie tak. Dosłownie w każdym aspekcie gry Miami jest lepsze, wystarczy że zagrają przeciętne spotkanie i win jedzie z nimi, a jeśli chcą wejść do PLAY offs to muszą ogrywac takie cienizny.
Idąc tym tokiem rozumowania takie drużyny jak Knicks czy Cavs miałyby na koniec sezonu bilans 4-78 a jednak wygrywają w sezonie trochę częściej.
Dzisiaj idealne warunki dla NY żeby przerwać serie porażek. Niedziela, Madison Squere Garden i przeciętny przeciwnik. Kursy na gospodarzy są jednak trochę za niskie żeby je atakować.
Z drugiej jednak strony nie ma Mudiaya i Knicks zostaje tylko dwóch PG - Burke i Ntilikina.
Trey po bardzo dobrym meczu - 25 pkt w 33 minuty z Nets. Dzisiaj minuty powinny być podobne i wynik punktowy pewnie znowu ok. 20. Niestety nigdzie nie widzę opcji zagrania solo jego statystyk więc pozostaje combos z ruskiego zbuka.
Trey Burke over 14 pkt i wygrana Knicks @ 6 ⛔ 1xbet
Ach ta 3 kwarta. Ale można było to już kontrować @ 2.30 w pewnym momencie ????

Rudy Gay over 14.5 pkt @ 1.88 ⛔ 1xbet
W ruskim buku dzisiaj popili i mimo, że info o braku Derozana poszło już z dobre 2 godziny temu, to nadal nic się nie dzieje na rynku, wszystkie linie wiszą.
Kto wczoraj oglądał Sas-Pels ten widział, że pod nieobecność Demare to Gay jest liderem i mimo, że LMA rzucił więcej pkt, to w decydujących momentach piłka lądowała w dłoniach Rudego, a taką linie pokrył z łatwością.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
A. Horford over 21.5(zbiórki+ pkt) 1.80 1xbet ✅✅ 25
A. Horford over 13.5 pkt 1.89 1xbet ✅✅ 14

1xBet śpi więc trzeba korzystać, Irving dzisiaj out i to jest najważniejsza wiadomości, u innych buków linie o 2-3 oczka poszły do góry.
Horford ostatnio wrócił po przerwie do składu Bostonu i zaliczył kapitalny występ przeciwko GSW zdobywając 22pkt + 13 zbiórek.
Przed meczem bardzo dużo na temat jego osoby było w mediach, między innymi wypowiadał się trener i lider GSW:
„He’s a perfect modern day center,” Kerr said. “He can protect the rim, he can run dribble hand-offs and step out to the 3 point line ,and can put the ball on the floor. He’s a really good passer, so that means you have to guard the entire floor and there’s nobody to cheat off of.”
“He can shoot threes now, and he’s bringing the ball up and making plays,” said Kevin Durant. “So we have to be aware of him out on the perimeter.”
Nie mylili się co do Horforda, ten zaliczył kapitalne zawody przeciwko GSW, linia dzisiaj nie zbyt wygórowana patrząc na poprzednie spotkanie. Ja to gram.

M.Gortat under 6.5 zbiórek 1.77@Dafabet ✅✅ 5
M.Harrell over 6.5 zbiórek 1.62@Sportingbul
(Gortat w 5s tak jak pisałem)
Na początku powiem, że warto wstrzymać się z podaniem pierwszej 5tki, jeśli Marcin zacznie na ławce, można grać bez obaw te dwa typy.
Ja pomimo tego takie linie pobieram już teraz, nawet jeśli Polak zacznie, to i tak sądze, że buki trochę przeszacowały.
Wiem, że Gortat w ostatnich meczach linie pokrywał, ale było to naprawdę na styku i jak Kolega pare postów wyżej zaznaczył, miał po prostu bardzo dużo szczęścia bo wynik 7 zbiórek w 13 minut, naprawdę zdarza się dosyć rzadko. Buki cały czas trzymały się granicy 4,5/5,5 zbiorek Polaka wystawiając kursy, a tu nagle 6,5. Dodatkowo dzisiaj naprzeciwko środkowi Atlanty- Dedmond(213 cm) i Len(216 cm), nie wiem z którym Polak dostanie te swoje pare minut, ale z każdym będzie miał ciężko.
Na Harrella ostatnio była linia 8.5 zbiorek, i to była dobrze wystawiona linia, dzisiaj linia spadła do 7.5 u większości buków, a w Sportingbulu taka promocja. M. Harrell ostatnio nie zaczął w 5tce, a mimo to udało mu się zebrał piłkę 7 razy. Swój typ jednak bardziej upatruje w tym, że na ten moment to jest najbardziej wyróżniający się koszykarz Clippersów, atakuje, rzuca z każdej pozycji, jest go po prostu pełno. Ostatni mecz z Sacramento i najlepszy wynik w meczu 25pkt+ 7 zbiórek. Liczę, że trener znowu da mu większość minut w „pojedynku” z Gortatem, widząc w jakiej jest formie.
Naprawdę fajne linie, ale tak jak pisałem wcześniej dla pewności wstrzymać się do składów ????

Tutaj bardziej z przymrużeniem oka ;)
K. Durant over 4.5 asyst 1.80 dafabet ✅✅ 7
S. Curry over 5.5 asyst 2.09 1xbet
D. Cousins over 3.5 asyst 1.80 1xbet ✅✅ 4
K. Thompson over 1.5 asyst 1.71 etoto-128620 ✅✅ 2

„Golden State Warriors: Draymond Green (rest) will not play vs Indiana”
Najważniejsza informacja tego meczu to taka, że odpoczywa Draymond Green, człowiek, który w drużynie GSW odpowiedzialny jest za ostatnie podanie. Notuje najwięcej w całym zespole asyst, średnia ponad 8, a zdarzały mu się ostatnio spotkania nawet z 14 asystami.
Ja sobie na to spotkanie upatrzyłem over asyst czołowych graczy GSW, ktoś musi przejąć dogrywanie ostatnich piłek po Green-ie. Sprawdziałem większość bukmacherów, wybrałem najniższe możliwe linie po jak najlepszym kurse. Myśle, że dosyć duże szanse na powodzenie overów chociaż 2-3 zawodników(✅✅ 3), tym bardziej, że nawet w składzie z Greenem często te linie pokrywają.
Dodam, że u buków nadal zaklad na asysty Greena wisi, więc się jeszcze nie poczaili, że nie zagra. Później pewnie linia na asysty u innych graczy wzrosnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
thefik 36,7K

thefik

Użytkownik
Witam, ja dziś proponuję takie zdarzenie:
Boston Celtics (-10,5) - Brooklyn Nets @ 1,91 Unibet 112:104 ⛔
Liczę dziś na mega motywację ze strony gospodarzy na ten mecz, grali all-in w meczu z GSW i niestety brakło szczęścia aby pokonać mistrzów, ponad to będą chcieli się odegrać za fatalną porażkę z 15.01 gdzie Russel upokorzył ich, zdobywając tylko w 3 kwarcie 18pkt. Celtics grali wówczas bez Smarta i Irvinga. Wierzę ,że dziś zdominują gości od pierwszej kwarty i nie pozwolą im się zbliżyć,pewnie ich pokonają i poprawią sobie humory po fatalnym weekendzie, dodatkowo kontuzjowany jest Dinwiddie, więc przynajmniej nikt nie będzie trafiał trójek ze środka boiska. Niepewny również jest występ Harrisa i gdyby tak się stało to siła dystansowa Nets mocno może na tym ucierpieć. Niby uzupełnienia z G-League nie zawiodły w meczu z Knicks, ale na Celtów u siebie to z pewnością będzie za mało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
thefik 36,7K

thefik

Użytkownik
Cóż... faktycznie Irving dziś out, ukazało się w momencie gdy pisałem powyższy post ???? Jednak typ pozostaje bez zmian, linia spadła o 1,5 pkt. Warto zaznaczyć, że bez Irvinga Boston w tym sezonie w meczach domowych wygrał 13 punktami z NOP i MIN, 21 punktami z Dallas i 20 z Cleveland.
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Charlotte Hornets-New York Knicks
Typ-over 220.5
Kurs-1.9 ---
NBA to nie jest moja ulubiona dyscyplina,ale że spać coś nie mogę to zapodam taki typ,co by lepiej się oglądało.
O drużynie gospodarzy mogę powiedziec że mecze z wysokimi wynikami,przeplatają z niskimi,goście dostają bęcki,rzucają mało,ale ostatnie dwa bezposrednie mecze na wyjazdach to wysokie wyniki i co ciekawe 2 remisy,więc idąc tym tropem,myślę że goście podejmą walkę a skuteczność nie będzie zawodzić.
Typ raczej dla sprawdzenia samego siebie,czy dobrze to wymyśliłem,może zacznę grać NBA na poważnie.
I taki typ na sucho,co mi siedzi w głowie,podzielę się z Wami.
Indiana-G.S.W
Typ-1 i over 227.5 --- +++
Kurs-3.7 i 1.9
Lepiej dać sobie spokój.
 
pato07 224

pato07

Użytkownik
Indiana - GSW GSW handi -6 @1.79 1xbet ✅ 100-132
Siadl nawet bet, postawiony dla beki za drobne że GSW wygra wszystkie kwarty po @7 u ruska szkoda że nie podałem, ale i tak jest dobrze :champagne:
Ale tu dzisiaj zielono w dziale, oby jak najwięcej takich dni/nocy ????



W sumie wszystko na temat tego meczu zastalo już powiedziane, dla mnie również faworyt jest tylko jeden, Indiana tanio skory nie sprzeda, ale dzisiaj po prostu nie ma za bardzo jak powalczyć z tą maszynką do zdobywania punktów. Jesli trójka W GSW będzie siedziała to może się skończyć dużo wyżej niż te -6 które proponuje.
Powodzenia;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
S 63

suchysucha

Użytkownik
No to teraz moja kolej.
Wahałem się długi czas ale jak zobaczyłem że z gry w drużynie Indiany wypada również T.Evans to decyzja może być tylko jedna.
Indiana - GSW -9,5 pkt kurs 2.28
Oczywiście teren nie jest łatwy a Indiana już nie raz udowodniła że bez Oladipo również dobrze sobie radzi.
Myślę jednak że to hendi jest do pokrycia. Dużo zależeć będzie od dyspozycji największych strzelb, ale widzimy od 10 meczu że dyspozycja jest więc dlaczego nie zaryzykować ?
Ja w to wchodzę.
Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
LA Lakers - Philadelphia (-4.5) 1.72 1xbet ✅✅✅ (105-121)


Dzisiejszej nocy idę w stronę pewnej wygrane Philadelphi, a przemawia za tym pare argumentów. Po pierwsze na dzisiejsze spotkanie do skladu LAL miał wrócić LeBron James, niestety nie jest jeszcze w pełni gotowy i jest Out dzisiaj.
„LeBron James is officially listed by the Lakers as out for tomorrow’s game vs. Philadelphia.”
Kolejny argument to niepewny występ dwóch podstawowych zawodników LA Lakers, nawet jak wystąpią to z czegoś te znaki zapytania przy dzisiejszym ich ewentualnym występię muszą się pojawiać. Mogą być urazy odczuwalne podczas meczu, niepełny wymiary minut.
„Both Kyle Kuzma (hip) and Josh Hart (knee) are listed as questionable vs. Philadelphia”
Nadal kontuzjowany jest L. Ball i nie zanosi się na jego szybki powrót. Rozumiem jakby to były jakieś mało znaczące postacie w drużynie Lakers-ów, ale cała czwórka to trzon tego zespołu, no może poza Hartem ????
Kolejny argument to powrót do zespołu Philadelphi dwóch najważniejszych ogniw tego zespołu- Embidda i Buttlera ???? Gotowy do gry jest również Chandler.
B. Simmons under 18.5 pkt 2.05 1xbet
(1 pkt zabrakło, tak jak myślałem, duża przewaga po 3 kwarcie i cała 4 kwarta dla Bena...)

Prawdę mówiąc liczyłem, że buki się pomylą i wystawią linie taką jak na ostatnie spotkania czyli 20.5, ale spróbuję zagrać taką linię. Kurs w 1xBet najlepszy, u innych linia niższa, albo kursy mniejsze.
Generalnie może to pójść w dwie strony, może być szybka przewaga Philadelphii i więcej minut dla Simmonsa, dlatego ostrożnie ze stawką ;)
Dobra do rzeczy, wracają do składu Philadelphii 2 najważniejsze ogniwa, Embidd i Buttler, odpowiedzialni za zdobywanie punktów, potrafią wykręcać razem prawie połowę wszystkich punktów dla swojej drużyny. Dzisiaj Simmons trochę mniej minut niż w ostatnich meczach, gdzie Embidda lub Buttlera nie było, a wtedy i tak jego zdobycze punktowe oscylowały w max granicach 20 pkt. Dlaczego dzisiaj ma rzucić ponad 18 pkt, skoro wcześniej przy absencji dwóch najlepiej punktujących zawodników ledwo to ogarniał?
Można jeszcze śmiało pomyśleć w over asyst Simmonsa, których napewno dzisiaj będzie więcej, aktualnie over 8.5-9.5 się znajdzie u buków ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
judy 0

judy

Użytkownik
LA Lakers - Philadelphia (-4.5) 1.72 1xbet

„Both Kyle Kuzma (hip) and Josh Hart (knee) are listed as questionable vs. Philadelphia”
Kuzma dziś nie gra - potwierdzone. Hart zagra. Co nie zmienia faktu, że Lakersi dziś zbytnio szans nie mają.
Mam nadzieje, że trochę powalczą. Ciekawa jestem jak Zubac dziś sobie poradzi w starciu z Embidem, boje się że szybko odpadnie za faule.
KCP over 14,5 pkt - 1,83 Betson (ktoś musi punkty zdobywać)
 
pato07 224

pato07

Użytkownik
Lakers - Philadelphia &quot;Phila wygra 1kwarte i mecz&quot; @1.85 1xbet ✅ koncowy wynik 105-121 pierwsza kwarta 20-39 :champagne::eek:kay:

Typ w zakładce- zakłady meczowe włącznie z dogrywką.
W Lakers sporo osłabień, Phila w mocnym składzie, Żeby się nie powtarzać, uważam że przyjezdni od poczatku ruszą do ataku i wygrają to spotkanie.
Kurs przyjemny wiec pobieram.
Za grosze gram to co wczoraj, czyli że phila wygra wszystkie kwarty po @10
Powodzenia;)
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Caldwell powyżej 14,5 (1.8)
Duzo wyzsze liczby osiągał przy Kuzmie, dziś nie gra właśnie on, ktoś musi tą grę pociągnąć i spokojnie minimum 15 pkt zdobędzie.
Ingram powyżej 19,5pkt (1.8)

Minimum 20 pkt spokojnie do zdobycia,w tym sezonie osiągał dużo lepsze wyniki, dziś dużo minut cl przełoży się na pkt, nic tylko korzystać.

Paul powyżej 13,5pkt (1.8)

Gra głównie opiera się na Brodaczu to wiadomo,Chris wraca do gry,to będzie jego drugi mecz po absencji, 14 pkt jest spokojnie w jego zasięgu , zdobędzie więcej pkt na pewno a taką linię biorę z pocalowaniem ręki.

Powodzenia.
 
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Magic - Thunder
Magic win @ 2.4 betsson

Adams,Ferguson out. W s5 Noel i Diallo. Thunder po ciężkim energrtycznym meczu z Bucks plus podróż. Orlando u siebie 3 porażki z rzędu, Thunder wygrali 5 ostatnich meczów trzeba zagrać na przerwanie serii. Dziś ewidentne oszczedzanie składu. Nie zdziwie się jak mniej minut dostanie George czy Westbrook.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
A. Horford over 7.5 zbiórek 2.10 1xbet
(Edit- kurs już spadł do 1.85, ale nadal warto)
1xBet najszybciej ze wszystkich bukmacherów wystawil linię na to spotkanie i trochę się pomylił więc korzystamy. Linia 7.5 zbiorek dla centra i to w takiej formie jakiej jest Horford ? Tutaj powinno spokojnie być 10.5 ;)
Ostatnie mecze Horforda to odpowiednio 11,13,12 zbiórek. Dwie kolejki temu również grałem w stronę Horforda i mnie nie zawiódł, pomimo, że wtedy była trochę trudniejsza linia do pokrycia.
Dominikańczyk jest w kapitalnej ostatnio formie, zresztą pisałem o tym w ostatnim poście na jego temat. Przytoczę ponownie wypowiedzi na jego temat trenera i lidera GSW:
„He’s a perfect modern day center,” Kerr said. “He can protect the rim, he can run dribble hand-offs and step out to the 3 point line ,and can put the ball on the floor. He’s a really good passer, so that means you have to guard the entire floor and there’s nobody to cheat off of.”
“He can shoot threes now, and he’s bringing the ball up and making plays,” said Kevin Durant. “So we have to be aware of him out on the perimeter.”
Dodam, że dzisiaj naprzeciwko Hernangomez/Biyombo, przy których w ostatnim meczu Vonleh, który moim zdaniem jest co najmniej dwie klasy słabszy wykręcił 12 zbiórek ????
Wszystko zbiórki (1xBet):
A. Horford over 6 &amp; M. Morris over 4 - 1.95
A. Horford over 8 &amp; M. Morris over 6 - 4.60
A. Horford &amp; M. Morris over 15 - 2.40
A. Horford &amp; M. Morris over 20 - 7.50
A. Horford over 8 &amp; M. Morris over 6 &amp; M. Williams over 6 - 9.50
Tutaj warto wszystko za mniejszą stawkę pograć, kursy przesadze do prawdopodobieństwa powodzenia. Dzisiaj wypada znowu oficjalnie Irving, więc więcej minut dla Morrisa. Ostatnio pod nieobecność Irvinga 9 zbiórek ogarnął, dlaczego ma dzisiaj tego nie powtorzyć ? M. Williams też linia na styku, dla takiego kursy warto spróbować za grosze ;)
 
J 1

japierdooo

Użytkownik
Pelicans - Denver typ 1 kurs 4.05, po wygranej z Houtson, Pelikany może pójdą za ciosem, w końcu mają wieksze aspiracje niż pokazuje to miejsce w tabeli, ktoś za? ????
 
R 0

rw00okc

Użytkownik
Pelicans - Denver typ 1 kurs 4.05, po wygranej z Houtson, Pelikany może pójdą za ciosem, w końcu mają wieksze aspiracje niż pokazuje to miejsce w tabeli, ktoś za? ????
Niestety nie, w obozie Pels szpital do tego grają z Denver którzy grają bardzo solidnie, niestety nie widzę szansy na powodzenie twojego typu
 
S 63

suchysucha

Użytkownik
Niestety nie, w obozie Pels szpital do tego grają z Denver którzy grają bardzo solidnie, niestety nie widzę szansy na powodzenie twojego typu
Solidnie ? Z Memphis w pewnym momencie było 70-45 i gdyby to nie były Miśki tylko np. takie Miami ( średnia ekipa ) to wynik zakończył by się grubym łomotem.
Nie neguję gry na Denver. Szpital w drużynie Pelikanów. A po meczach gdzie gra się tragicznie przychodzi mecz który wygrywa się łatwo. I myślę że dziś tak będzie. Choć jak oglądam Jokicia to dostaję drgawek. Strasznym Gość jest drewnem. Z drugiej znowu strony gdyby nie on nie było by zwycięstwa nad Memphis ( oddał rzut na 93-92 ).
Gram typ Barla na over zbiórek Horforda 1.80 + dorzucam Denver -5.5 1.61 oba kursy z etoto
Powodzenia !
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Ja dziś idę w stronę minnesota+ sacramento+wish+3.5. Memphis czeka na drafta odpuszczają, minnesota nie powinna mieć problemów. Waszyngton gram na przełamanie bo złe nie grają ale zawsze czegoś im brakuje. Indiana bez Oli i evans gdzie są mocnym punktem Indiany. Atlanta zaskakuje mnie pozytywnie ale sacramento mocne u siebie. Kurs ako 3.74 powodzenia
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Świetne te typy na zbiórki w meczu Bostonu z Charlotte. Sam pograłem u ruskich. Nawet jak nie wejdą, to takie kursy lubię grać, bo 21 zbiórek na 2 zawodników vs ekipa w której jakiegoś konkretnego reboundera nie ma, to warto mimo wszystko.
Nie mam dzisiaj weny, ani czasu na długą analizę. Gram na środkowego z Nowego Orleanu. Szpital konkretny w ekipie gospodarzy. Jokic/Millsap/Plumlee to będzie ciężki matchup, jednak dzisiaj sądzę że para Holiday &lt;-&gt; Okafor odda bardzo dużo rzutów i nawet przy słabej skuteczności pokryje center linie. Dlaczego ?
Anthony Davis (finger), E&#39;Twaun Moore (rest), Nikola Mirotic (calf), Julius Randle (ankle) and Elfrid Payton (ankle) have all been ruled out for Wednesday&#39;s game against the Nuggets.
Łącznie daje to 88 pkt/mecz, i ponad 60 rzutów na mecz. Ktoś to musi przejąć. Dzisiaj Pelicans dysponują 2 wysokimi, prócz Okafora zostaje Diallo który raczej zaufania u Gentry&#39;ego nie ma. Wybrałem opcję pkt + zbiórki na linii 31 bo uważam, że Pelicans postawią jakiś tam opór i więcej niż 12 pkt nie przegrają. Holiday to 1 strzelba na dzisiejszy mecz i odda myślę naprawdę sporo rzutów, ale Okafora też uruchomi.
Jeszcze gram Minnesotę z handi ale to już bez analizy ;-) Pozdrawiam i udanej nocy.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Rozpędzony walec z Chicago z jednym potrafiącym grać w koszykówkę Laurim rozjeżdża na wyjeździe Miami. Miejscowi rzutem na taśmę wychodzą z 85 punktów i -20 &quot;w plecy&quot; :facepalm: Whiteside gra 15 minut, a w decydującej kwarcie w ogóle. Trybuny od połowy meczu przerzedzone jak półka z pieczywem w Biedrze w piątkowy wieczór. Wesoła ta liga ????
Nie chodzi mi o wynik i przebieg tego &quot;widowiska&quot;, bo na forum, po fakcie, zawsze 90% &quot;wiedziało, że tak będzie&quot;, &quot;przecież każdy musi się oszczędzać przy 80 meczach&quot; itd. itp., ale zastanawiam się, jakie podejście mają ci miejscowi sympatycy klubu po czymś takim. W przeciwieństwie do forumowiczów te bilety jednak trochę ich kosztują...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom