>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2013

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP


W tym temacie podajemy wszelkie przemyślenia i analizy dotyczące spotkań NBA rozgrywanych w styczniu.
Nie podajemy suchych typów bez analiz.
Piszemy poprawnie po polsku, jak ktoś nie umie sam polecam słownik ortograficzny.
I przypominam o kolejnej ważnej zasadzie pisowni polskiej - Nazwiska, nazwy klubów i inne nazwy własne piszemy WIELKĄ literą.
Jeśli chcecie się podzielić informacją o kontuzjach, to koniecznie podawajcie źródło takiej informacji!
Nie podsumowujemy swoich typów w osobnych postach.
Dział tematyczny to nie czat. Nie zadajemy pytań o to co warto grać itd.
Wszelkie występki będą odpowiednio nagradzane.
Zapraszam do dyskusji i podawania typów.
---------------------------------
W tym sezonie bijemy rekordy:
NBA Listopad 2012 169,494 odsłon
NBA Grudzień 2012 146,749 odsłon
Oby tak dalej ;)
 
pirlo2122 349

pirlo2122

Użytkownik
vs


????Philadelphia 76ers u Los Angeles Lakers
Spread
Typ: Los Angeles Lakers -6
Kurs 1,65​


Wydaje mi sie typ bardzo ciekawy. Lakers chyba powoli lapia rytm i zaczynaja wygrywac i co za tym idzie poprawiac bilans juz maja 50%. Na ostatnie 7 meczy wygrali 6 co zwiastuje poprawe formy. Wrocil Steve Nash i gra ulegla poprawie. Ogladalem ich mecz z Knicks i widac bylo ze jest to drozyna i wcale nie zauwazylem jakiejs zles atmosfery tylko wielka chęć wygrywania. Jak wiemy mecz wygrali ale trzeba przyznac ze dosyc szczesliwie bo Knicks calkowicie pogubili sie w koncowce. Widac bylo ile znaczy dobry PG Nash zagral swietny mecz trafial asystowal i tego chyba brakowalo Lakersom. Jesli dzisiaj wygraja a Portland przegra wskocza na 8 miejsce w konferencji. Phila natomiast gra slabo na ostatnie 15 meczy wygrali aż 3. Co ciekawe ostatnio wygrali z Memphis na wyjezdzie ale Memphis chyba troche zeszlo z formy. Phila jest na 9 miejscu w konferencji i chyba to moze byc szczyt ich mozliowsci. Widzialem ich mecz z Wariiors grali slabo i przegrywali nawet juz pod 20 punktow skonczylo sie 6scioma bo Wariors odposcili w koncowce. Jesli Lakers zagraja na przyzwoitym poziomie nie powinnni miec problemow z wygrana. Linia na -6 jest do pokrycia tym bardziej ze graja u siebie a tu na 10 meczy w ktorych wygrali kryli ja 8 razy natomiast Phila na 10 porazek wyjazdowych nie kryla mojego hendi 3 razy. W lakersach kontuzjowany jest ciagle Blake ale nie jest on jakims mocnym punktem drozyny zwyczajny wyrobnik natomiast w Phili nie widze oslabien procz Bynuma ktory jeszcze nie mial okazji grac. Jedyna przewage jaka maja sixers to Holiday ktory bedzie mogl wykozystac to ze Nash nie broni najlepiej ale czy jeden zawodnik bedzie mogl wygrac mecz? Dodam jeszcze ze z ofensywnymi drozynami szostki przegraly w ostatnich 15 meczach wszsytkie mecze i we wszsytkich pokrywaly hendi ( Houston, Lakers, GS, nawet Dallas). Calkiem niedawno Lakers grali z Phila i dosyc pewnie wygrali w ostatnich 10 meczach Jeziorowcy wygrali 8 razy i linie pokrywali 6 razy.


????Los Angeles Clippers u Denver Nuggets
Spread
Typ: Los Angeles Clippers +3
Kurs 1,60


Do tego sprobuje zagrac Clippsow z hendi +3 sadze ze jesli tylko zagraja na normalnym poziomie to mecz co najmniej powinien byc na styku. To moze byc taki mecz ( chodzi mi o wynik) jak mecze z Utah wyjazdowe Clippersow czyli zwyciestwo ale nie wielkie dzisiaj moga miec ciezko o wygrana ale podkresle jeszcze raz jesli tylko zagraja solidnie to hendi bedzie do pokrycia. Osobiscie mysle ze moga wygrac mimo tego ze Denver przegralo u siebie tylko raz ale jak grali z Utah bylo podobnie i wygrali po ceizkich meczach. Jak patrze kogo mieli na rozkladowce u siebie Denver to przegrali z Miami a z mocnych drozyn wygrali z GS, Memphis no i Lakers ( z przymrożeniem oka) z tym ze niedzwiedzie mialy wówczas serie 3 porazek.

Zastanawiam sie jeszcze nad underem w meczy Knicks-Portland bedzie ok 203 punkty po kursie 1,60. Czekam na wasze opinie na ten temat.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
johny-anthony 592

johny-anthony

Użytkownik
Witam,
Wczoraj under Chicago dał zarobić, linia była przesadzona.

Dziś od razu dostrzegłem dobrą linię na mecz Los Angeles Lakers vs Philadelphia 76ers:
Lakers mają ekipę jak z bajki, wiele napisano o ich składzie super centrze, rozgrywającym, do tego Kobe i Gasol. Najbardziej cenie w ostatnim czasie Nash&#39;a i gdy on gra, to Lakers wyglądają lepiej, solidniej.
Atak jest priorytetem, słabo bronią, ale linia 203 przy 76ers, którzy potrafią bronić i rzadko tracą ponad 100 punktów, jest warta gry.
LA mogą rzucić w okolicach 100, ale 76ers nie wyjdą raczej poza linie 95 punktów. Zresztą ich gra w delegacji nie jest porażająca ofensywnie. Przegrywali z zespołami usposobionymi b.ofensywnie nie tracąc powyżej 100 punktów i więcej.
LA Lakers vs Philadelphia 76ers ✅ 99-103
Typ under 203
Kurs 1.85 Pinnacle
* Kursy tym razem maleją na underowe rozstrzygnięcie, więc warto postawić wcześniej, pozdro ????
Notabene, nie wiem, jaką linię wystawią na mecz Atlanty z Orleanem, ale każda powyżej 180 powinna być brana przez nas, Hawks po ciężkim meczu i wysoko overowym, a Orlean potrafi bronić w domu..można poczekać i przy ww. linii grać na underowy wynik w tym meczu. 181 punktów ✅ linia standardowa, która pokazała się na ten mecz była wystawiona na 183.5 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
andrewo8 49

andrewo8

Użytkownik
Ot tak noworocznie 2 typy dzisiaj bez wykorzystania lini
Washington Wizards - Dallas Mavericks 1.60 Marathonbet
oba zespoły bez formy oba w ostatnich meczach 1-9 Dallas nie wygrało na wyjeździe od dawien dawna seria L6 dzisiaj z Wizards jutro z Heat i wracają na Zachód. Terminarz Mavs jaki mieli to zespoły w większości z dodatnim bilansem to i wyniki takie a nie inne Wrócił Dirk narazie na 32 % z gry i z 22 minutami na mecz forma taka a nie inna ale sam podkreśla że potrzebuje czasu do starting 5 wrócił po kontuzji Fishera Darren Collison a ławka wygląda na to że mu trochę pomogła mają doświadczonych weteranów dobrego ofensywnie Kamana któremu dograć piłkę i Wizards będą mieli problemy z nim jest Marion Carter z ławki no i jest świetny shooter Mayo który ostatnio w tych przegranych meczach trochę spuścił z tonu skuteczność grubo poniżej % z początku sezonu i ! 3-25 zza lini ale pora się przełamać bo u gospodarzy obrońcy na niego brak bo na przeciwko rookie Beal... jeśli nadal myślą o PO a myślą napewno to takich przeciwników jak Wizards muszą lac aż miło gram bez wykorzystania lini tak jakoś w formie innowacji.
Denver Nuggets - Los Angeles Clippers 1.91 Unibet
Nie będę się rozpisywał o ich formie bo po co Clips mają imponujący streak wygranych &lt;W18?&gt; który pora przerwać mimo że są obecnie najlepszym zespołem kolektywem itd w NBA ! próbowałem mimo wszystko za małe stawki grac przeciwko nim w dwumeczu z Jazz bez PG w zespole i było blisko w 1 meczu teraz czeka ich b2b wyjazdowe z Nuggets i Warriors a 4 Stycznia derby z Lakersami będę próbował ich przełamać mimo formy i entuzjazmu jaki Clips obecnie mają zacznę dzisiaj progresję od 1 jednostki Niby na jakieś tam problemy narzekają Jordan i Odom a więc może jakiś plusik w stronę Denver drużyny pomalowanego. Nuggets nie przegrało na własnym parkiecie od 16.11.2012 dawali radę takim zespołom jak Warriors on fire Grizzlis Spurs czy Lakersom są ostatnio 6-4 mają atletyczny młody zespół i ciekawe matchupy na zawodników Clippers
byc moze jeszcze sie na cos zdecyduje
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
Washington ( + 7 ) - Dallas za 1,54 w Bet 364 ⛔ 94 - 103

Witam wszystkich w Nowym Roku. Życzę samych ✅ i dużo uśmiechu na codzień ;).

Ja ten rok zaczynam razem z Wizzards przeciwko Mavs. Zarówno gospodarze jak i goście są w katastrofalnej formie notując serię 1-9. W tym sezonie grano już w Dallas i zakończyło się +6 dla Dallas. Teraz zmiana hali i to przy takiej, a nie innej formie Panów z tych drużyn, może mieć znaczenie. Do Dallas wrócił wprawdzie człapiący Dirk, ale jego forma to narazie nieporozumienie. W Wizards wraca Crawford, a zabraknie Arizy no i oczywiście Walla. Ja tu widzę close game, więc handi mnie zadawala. Ostatni mecz we własnej hali Washington wygrał z Magic, a takiego handi nie pokryło nawet w Waszyngtonie Lakers. Powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
boston255 60

boston255

Użytkownik
Denver Nuggets - Los Angeles Clippers
Typ : 1 ✅✅✅
Kurs :1.86
Bukmacher : Bet 365
Analiza
Chciałem zacząc od tego że nie rozumiem czemu Buki faworyzują Denver przecież ekipa z Los Angeles z takim bilansem wygranych spotkań powinna być moim zdaniem faworyzowana , ale do rzeczy ... Clippersi są w gazie wszystkich miażdzą wyrabiając sobie już grubo ponad 10-cio winnerowy bilans gier , ale myślę ze dzisiaj Denver zakończy pasmo zwycięstw Clippersów i skromnie z nimi wygra . Denver Nuggets mają bilans domowy 9-1 więc wniosek jest jeden są bardzo mocni u siebie , wygrane z Lakersami, Memphis czy San Antonio nie są dziełem przypadku to nie były wygrane po dogrywce lub 1-dnym punktem ale kilka lub kilkunasto punktowa przewaga .Clippersi na wyjazdach radzą sobie równie dobrze bilans 15-3 robi swoje pozatym to co robi ławka rezerwowych ekipy z Los Angeles zasługuje conajmniej na brawa ponieważ równie dobrze w mojej ocenie ławka rezerwowych mogła by być pierwszą piatką Clippersów . Pojedynek zapowiada sie bardzo ciekawie mam cichą nadzieje że Denver wyjdzie zwycięsko , chociaż obie ekipy mają szanse 50/50 . Powodzenia

Dobrze zaczęty rok dziękuje za klikanie &quot; dzięki &quot; ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
Wszystkiego Dobrego Panowie w Nowym Roku, dobrych typów życzę!!
Nowy rok, nowe szanse. Na dziś raczej pewniak:

Spotkanie: LA Lakers vs Philadelphia 76ers
Typ: Dwight Howard over 17,5 pkt ⛔⛔⛔e:totalna padaka, jak ktoś twierdzi, że Howard to top centrów w NBA to niech obejrzy ten mecz, na tle przeciętnych 76ers nie zaistniał (7 pkt-sic!), całe te LAL w tym sezonie nie zasługuje na PO
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza: Center z Los Angeles przebywa w tym sezonie na parkiecie średnio 35 minut i w tym czasie zdobywa 17.6 points per game, a więc linia jest ustawiona na jego uśrednionym poziomie. Początek sezonu bardzo kiepski w wykonaniu Dwighta jak i całej drużyny Lakers. Od momentu kiedy na parkiet wrócił Steve Nash jest jednak progres i Howard dostaje więcej łatwych koszy i piłek w prezencie od genialnego, doświadczonego rozgrywającego z Kanady. W ostatnim meczu Howard zdobył 21 pkt przebywając 30 minut na boisku, a więc ostatnio na własnym terenie zdobywał odpowiednio 21, 14 i 16 punktów (średnia 17 ppg) i sądzę, że ponownie pułap 20 pkt będzie przez niego przekroczony dzisiejszej nocy.

edit: początkowo źle spojrzałem na terminarz i byłem w przekonaniu, że Lalki grają z PHO (to chyba pozostałość po sylwku;P), ale generalnie typ zostaje ten sam, linia moim zdaniem niska i do przekroczenia (chyba, że nagle Bynum zagra:p) biorąc pod uwagę potencjał podkoszowy 76ers.

Pozdrawiam
 
N 196

nicks

Użytkownik
New York Knicks-Portland Jail Blazers 100-105
Typ wygrana Portland kurs 5.0 ✅ ✅ ✅
Taki becik dzisiaj a nikt nie poruszyl tego zdazenia. Knicksi aby wygrywac musza byc skuteczni i w tej swojej transmisyjnej koszykowce. Wiemy o co chodzi. Slabszy dzien i dostana baty od kazdego. Powrot Amare to moze pomoc Blazers. Feltoon aut. Carmelo?. Powtarzam z Houston nie jekneli z Minesota meki. W kazdej chwili trojka moze zawiesc. Carmelo z urazem. Jr Smith i Kidd to nie podstawa dobrej gry. Portland moze wygrac w cuglach i to ich widze w roli faworyta 55 do 45 % dla Blazers. Polecam te value
Blaz 5.0 !!!!
Ps reszta waszych typow jak Dallas to ruletka. podobnie Denver. Over Howarda itp.Nie ma co silowac a czekac na odp okazje a nie wybierac cos...
Po.zdr
Ja bym grubo wszedl w Sacramento bo moga wystrzelac Detroit.Brak Thortona dal mi do myslenia. Ale Detroit&quot; typowe drewna&quot; Jak Boston i Sacramento moze zaskoczyc. Win Pistons nie jest oczywisty i to jak sie to potoczy. Detroit gra prosty basket i nie jest takim faworytem. Raczej polecam grac Kings niz Detroit po marnym kursie
SACRAMENTO KINGS win kurs3.20
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Wszystkiego Dobrego Panowie w Nowym Roku, dobrych typów życzę!!
Nowy rok, nowe szanse. Na dziś raczej pewniak:

Spotkanie: LA Lakers vs Philadelphia 76ers
Typ: Dwight Howard over 17,5 pkt
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza: Center z Los Angeles przebywa w tym sezonie na parkiecie średnio 35 minut i w tym czasie zdobywa 17.6 points per game, a więc linia jest ustawiona na jego uśrednionym poziomie. Początek sezonu bardzo kiepski w wykonaniu Dwighta jak i całej drużyny Lakers. Od momentu kiedy na parkiet wrócił Steve Nash jest jednak progres i Howard dostaje więcej łatwych koszy i piłek w prezencie od genialnego, doświadczonego rozgrywającego z Kanady. W ostatnim meczu Howard zdobył 21 pkt przebywając 30 minut na boisku, a więc ostatnio na własnym terenie zdobywał odpowiednio 21, 14 i 16 punktów (średnia 17 ppg) i sądzę, że ponownie pułap 20 pkt będzie przez niego przekroczony dzisiejszej nocy.

edit: początkowo źle spojrzałem na terminarz i byłem w przekonaniu, że Lalki grają z PHO (to chyba pozostałość po sylwku;P), ale generalnie typ zostaje ten sam, linia moim zdaniem niska i do przekroczenia (chyba, że nagle Bynum zagra:p) biorąc pod uwagę potencjał podkoszowy 76ers.

Pozdrawiam
Statystyki można interpretować dowolnie, ale jak bardzo trzeba ufać własnemu nosowi, żeby podać 3 wyniki punktowe z których tylko jeden pokrywa graną linię, podsumować to średnią z 3 meczów, która rówież tej linii nie pokrywa i zakończyć wszystko &quot;sądzę, że przekroczy 20pkt&quot;.
Oczwiście frontcourt 76ers nie jest topowy w lidze, ale Howard też ciągle nie gra tak jak by sobie tego kibice Jeziorowców życzyli. Nie neguję jednoznacznie, że typ nie wejdzie, ale polecam uważać. A już nazywanie tego typu &quot;pewniakiem&quot; lepiej pozostawić bez komentarza.
Edit: No i Dłajt pięknie dał ciała. 7 punktów
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Dziś nie ma czego zagrać niby ale ja coś wymyśliłem :

Pistons @1.37✅
Pistons - 3.5 @ 1.55
✅
bet365
Detroit zaczyna bronić , mają zawodników o takich predyspozycjach że powinni wygrywać mecze obroną .
Z obroną ostatnio jest bardzo dobrze , 87.4 pkt oddanych w ostatnich 5 meczach . Fakt że średnią zaniża 68 pkt Wizards ale oddali też :
94 (Bucks) ,
99 (Miami) ,
88 (Clippers)
88 (Pacers)
Dziś grają z Kings bez Evansa , Brooksa i Thorntona a więc podstawowych niskich . Najbardziej zabraknie Thorntona który daje sporo z ławki . Sacto na wyjazdach nie gra nic , u siebie czasami zaskoczą , ostatnio wygrali z zerdzewiałym Bostonem w b2b .
Na wyjazdach dostali ostatnio wpierdziel w Portland (109-91) i Phoenix 101-90 oraz Clippers ale o tym akurat nie warto wspominać chyba nawet . Pistons mają wszystko co trzeba by ograniczyć atuty Kings - mięso pod koszem , jest Maxiell , Drummond który w przyszłości będzie top zbierających ligi oraz Monroe ale on akurat jest mocny raczej na atakowanej tablicy i ma swoich murzynów od brudnej roboty;) Kings fatalnie na wyjazdach , potrafią przejść obok meczu , dla mnie to za mało na będących na fali Pistons .
Do tego zdecydowanie na podbicie Lakers do dubla oraz:
Lakers @1.22⛔
Lakers -5.5 @ 1.55⛔????
Bet365
76ers nie mają mocy w ataku , szczególnie na wyjazdach , widziałem ich w meczu z GSW i żal było to oglądać . Chaos i forsowane rzuty cały czas. Niby dobrze bronią , ale nie mają podkoszowych by powstrzymać Howarda i Gasola , Lakers ich rozjadą . Nie ma co się rozpisywać . Lakers na luzie ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
F 30

fafarafa

Użytkownik
Mnie na dziś zastanawia kurs na czyste zwycięstwo:
Portland Trail Blazers @ New York Knicks
5.00 @ bet365
✅✅✅
Gdyby Knicks grali w pełnym składzie to tak wysoki kurs na Portland bym zrozumiał, natomiast nowojorczycy są mocno poobijani.
Felton na pewno nie zagra, podobnie Wallace.
Carmelo jest questionable cały czas.
Do składu ponoć MOŻE powrócić Stoudemire ale moim zdaniem wcale nie musi to oznaczać wzmocnienia, a wręcz odwrotnie. Amare nie grał od początku sezonu i jego forma ofensywna będzie wielką zagadką, a w obronie kontuzja czy nie i tak zawsze był kiepski.
W Portland prawdopodobnie do gry wróci już Matthews więc Blazers zagrają niemal w pełnym składzie.
Blazers z ostatnich 10 meczy wygrali 7 natomiast Knicks przez brak Melo grali w kratkę i męczyli się ostatnio z Suns i Sacramento.
Moim zdaniem trzeba korzystać z tak wysokiego kursu.
Zamieszanie w Knicks z powodu kontuzji nie wpływa dobrze na ich formę i myślę, że nawet jeżeli Melo jest questionable to nawet jeżeli zagra to nie będzie w pełni sił, a jeżeli dołożyć do tego wielki znak zapytania w postaci Stoudomire&#39;a to Knicks wcale nie są tak wyraźnymi faworytami tego meczu jak wskazywały by kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
toolmajster 1,2K

toolmajster

Użytkownik
New York Knicks-Portland Jail Blazers
Typ wygrana Portland kurs 5.0

Taki becik dzisiaj a nikt nie poruszyl tego zdazenia.
No jak widać Ty pierwszy poruszyłeś te &quot;zdazenie&quot; albo inaczej: zderzyłeś się z nim:p jak Ci wejdzie ten typ to będę pierwszym, który Ci kliknie &quot;dzięki&quot;, ale jak dla mnie ten typ nie ma racji bytu. NY z Melo, Kiddem i pewnie Chandlerem plus debiut Amare. U gości niepewny Matthews i króciutka ławka (kontuzje Leonarda,Williamsa i Q Pavlovica), która należy do najsłabszych w lidze.

Radzę Ci spr kiedy i z kim ostatnio Portland wygrywało mecze wyjazdowe to może przejrzysz na oczy, bo Lillard i Aldridge Ci tej wygranej raczej nie zapewnią dzisiejszej nocy przy całej sympatii dla tych 2 graczy.

e: nie wiem czy miałeś &quot;nosa&quot; czy to był strzał po kursie, ale jednak weszło, mimo, że nie miało racji bytu:p tak czy siak gratulacje...
 
knightkuba 39

knightkuba

Użytkownik
Los Angeles Clippers - Denver Nuggets ⛔ 180 punktów takie drużyny?! no cóż nba...
Typ: Over 207
Kurs: 1.9
Buk: bet365

Dzisiaj mecz dwóch bardzo dobry ofensywnych ekip , niedawno się spotkały i zakończyło się wynikiem 100 - 112 dla LAC. W ostatnich 5 meczach LAC zdobywało odpowiednio 107,116,106,112,103 a Denver odpowiednio 72 (przeciwko Memphis) 106,126,100,110 a więc średnio drużyny zdobywają po 106,8 punktów na mecz a nie wliczajac meczu Denver z Memphis 110,6 a więc wydaje mi się że warto tego over zagrać.
Sacramento Kings - Detroit Pistons✅
Typ: 1(+6.5)
Kurs: 1.9
Buk: bet365
Bet dla bardziej odważnych, ostatnio mój typ na Kingsów wszedł więc spróbujemy jeszcze raz tym razem na wyjeździe. Stawiam na Sacramento bo to naprawdę drużyna z potencjałem, który powinna w tabeli stać dużo dużo wyżej, ostatnio wygrali z Knicksami , Bostonem , Portland. Wydaję mi się że potencjał który drzemie w Kings powinien w końcu wystrzelić więc gram handi z plusem na Kingsów.
Philadelphia - Lakers⛔ cofam to co napisałem na dole ze ich forma powróciła
Typ: 2 (-8.5)
Kurs: 1.9
Buk: bet365

Lakersi zaczynają odbudowywać formę i grać swój moocno ofensywny basket , dzisiaj przyjeżdza do nich 76ers którzy ostatnie 2 mecze na wyjeździe przegrali z Portland i GSW i w ostatnich 10 meczach przeciwko sobie bilans 8-2 dla LAL więc tutaj licze na blowout ze strony Lakersów i wygrana około 15 punktów.
Powodzenia ????
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
@Fafarafa
Osłabienie Knicks przez powrót Amar&#39;ego pojawia się w kontekście ich gry z Carmelo w zeszłym sezonie. Nie wiemy jak będzie dziś, Woodson wykonuje bardzo fajną robotę po objęciu NYK i może tych dwóch też dobrze zestawić, a i Melo wydaje mi się &quot;innym&quot; graczem niż rok temu. Zresztą niedawno też pisano, że Gordon nic nie pokaże po powrocie, a z ławki pociągnął grę Szerszeni. Dlatego typ na dziś:
NOH - Hawks 2,10
Hawks pomimo pasma zwycięstw zakończone wczorajszą porażką z Rockets grają czasami taki piach, że aż oczy bolą patrząc na ich grę. Często to głównie Smith, wczoraj Teague. W Szerszeniach do s5 powinien wrócić Gordon ale nawet jak zacznie z ławki to pogra więcej i lepiej. Hornets jak chcą/mają dzień to każdy z zawodników przerasta sam siebie. Nie mogłem wyjść z podziwu niedawno jak Robin rzucił 29 punktów. Vasquez też fajnie rozdziela piłki choć często zdarzają mu się głupie straty. Jest Davis, który musi pokazać, za co był typowany jeszcze przed draftem do nagrody RotY.
Przez wyniki ponad miarę Hawks liczę, że Horntes dziś zwyciężą na dobry początek roku ????
Do tego myślę, że LAC w końcu trafiło na mocniejszego rywala, do tego na wyjeździe więc w końcu przegrają. 1,85 na Nuggets mnie pasuje.
Nie pobieram nawet przy takim kursie Portland bo to głupota moim zdaniem ;)
W Nowy Rok życzę Wam wszystkim samych ✅, dużych wygranych i samych dobrych analiz w dziale ????​
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Witam ???? , ostatnia nocka znów przysporzyła mnóstwo radości ( weszła taśma + typ na SAS). póki co 3/3 , jedziemy dalej. NOWY ROK CZAS ZACZĄĆ!
Na dzisiaj krótko i na temat, bo nie mam czasu na rozpisywanie się, ale biorę typ na :

Detroit vs Sacramento Kings ⛔

Detroit -6.5hc
Kurs : 1.91@betsson.

Sacramento bez Thorntona, który ostatnio dużo punktuje i jest ważnym ogniwem, brak Evansa nadal, niepewny jest występ Aarona Brooksa. Natomiast w drużynie gospodarzy niepewny jest występ Stuckeya, ale z wiadomości, które wyczytałem na forach prawdopodobnie dzisiaj zagra co wzmocni na pewno siłę rażenia Detroit.
Det ostatnio w dobrej formie, wygrywają u siebie z Milwaukee( 2 pktami) , Miami(10pktami), no i gromią Wizards, natomiast Sac na wyjazdach gra totalną padakę : wtopy z Portland, Clippersami, Suns, Oklahomą, czy Milwaukee. ???? Moim zdaniem dzisiaj Detroit wygra i to przewagą w granicach 10punktów. Na dzisiaj gram jednak również na podtrzymanie serii Clippers , ale to bardziej 4 fun na taśmie.

No niestety Det wygrali 6cioma punktami , ( zaważyła ostatnia beznadziejna kwarta, w której się rozluźnili mając 13 punktowe prowadzenie po 3ciej q.). Clippersi ⛔w końcu przegrali, koniec wspaniałej serii. ;d

Pozdrawiam
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Atlanta Hawks @ NO Hornets over 181,5 1.70 Betgun (na Marathonbet jest over 182 po 1.66, na normalnej linii też powinien być over)⛔ 1pkt brakło
Hornets przez większość sezonu bardzo ssali w ofensywie co było spowodowane kontuzjami i ich staty typu średnia ilość punktów na mecz będą systematycznie wzrastać (o ile znowu się nie połamią). Do gry niedawno wrócił Davis, Gordon ostatnio w powrocie rzucił 24 punkty w 25 minut, Vasquez grał w ostatnim tygodniu w ofensywie jak all star i dostał nagrodę &quot;gracza tygodnia&quot; na zachodzie, Anderson po słabszym okresie wraca na właściwe tory i trafił ostatnio 6/12 trójek, Lopez zaskakuje dobrą formą. Krótko mówiąc w pełnym składzie potencjał ofensywny Hornets wygląda całkiem nieźle. Atlanta w tym sezonie nie musi już czekać aż Izolacyjny Joe (odniesienie do filmu Lemoniadowy Joe, polecam film) doczłapie na połowe przeciwnika i nie musi tym samym grać wolnej, opartej na izolacjach koszykówki, widać to szczególnie było w ostatnich 4 meczach, w których Hawks przekraczali 100 punktów w tym rzucili 109 Indianie czyli jednej z najlepszych defensyw w lidze. Teague czy Sweet Lou to są goście, którzy lubią szybko pograć i nie czekać do końca zegara. Linia ustawiona nisko głównie przez wcześniejsze liczne lowscorowe mecze Hornets ale inne być nie mogły jeżeli Austin Rivers czy inne asy musiały oddawać po 10 rzutów w meczu, teraz jest sporo strzelb w ofensywie.
Edit: Zabrakło jednego punktu, główna przyczyna to 4/8 osobistych Hawks i 4/12 Hornets w tym Davis 1/4, Gordon 1/4, Vasquez 2/4, wszyscy mają ponad 80% FT% w karierze. Mieli minutę na rzucenie 1pkt ale Lou Williams (89% z osobistych) spudłował 2 osobiste a później mimo ze prawie cala minuta była do końca Hornets nie faulowali. Tak w skrócie, trudno się mówi.
 
bizon91 3,3K

bizon91

Użytkownik
Washington Wizards - Dallas Mavericks
Typ:
-Dallas@1,60
✅✅✅

6 porażek z rzędu Dallas, bilans 12-19, chyba już wystarczająco na tę ekipę. To nie są kelnerzy którzy będą tankować, nie mogą być takimi mając za właściciela Cubana, za trenera Carlisle&#39;go i za zawodnika Dirka. Z mistrzowskich Mavs pozostały strzępy, niemniej jednak ponownie z Nowitzkim w składzie Mavs, takich rywali muszą pokonywać.
Niemiec po ostatnich treningach powiedział, że czuje się znacznie lepiej niż w niedzielę, gdzie zagrał kolejny słaby mecz, jednak jest to gracz wybitny, którego największą siłą jest zabójczo skuteczna technika rzutu, tak więc element, który szybko powinien wrócić do normy. Tak więc gorzej ze strony Dirka raczej już nie będzie.
Piach zupełny gra ostatnio Mayo, ale tu także widzę dużą szansę na przełamanie niemocy strzeleckiej O.J&#39;a, który też jest nieprzeciętnym graczem i cyferki jakie wykręcał jeszcze kilka tygodni temu nie są przypadkowe. Może z Dirkiem nie będzie młócił już po 20 jak za najlepszej formy, ale te 15-16 powinien. Ostatnie 3 mecze Mayo to mniej więcej 25% z gry i 15% za trzy, tak więc tu można bez większego ryzyka założyć, że gorzej już być nie może.
Poza tą dwójką błyszczy w kolejnych spotkaniach Collison, dziś Wizards będą mieli duże problemy by tego gracza zatrzymać, obserwuje go od jego pierwszych występów w Hornets jako zmiennika Paula, i naprawdę z tego gościa będą ludzie, ma ledwie 25 lat, tak więc wiek idealny, po odsunięciu Fishera nie ma dla niego godnego zmiennika w Mavs i chłopak pokazuje na co go stać. Ostatnie 5 meczów (nie licząc 10 minut z Grizz) nie schodzi poniżej 50% z gry, tak więc forma jest.
Poza tym wiadomo, weterani, jak Carter, Brand (świetny występ przeciwko Spurs) czy Marion, tego doświadczenia i solidności nie ma w Wizards.
Gra Mavericks pozostawia bardzo wiele do życzenia, są chimeryczni strasznie, do tego duża rotacja składem, jednak po pierwsze rywali pokroju Wizards raczej ogrywają (wyjątkiem np bolesna porażka w Toronto), po drugie mają wg mnie dużo lepszy od przetrzebionych kontuzjami Wizards skład.
O Wizards bajek pisać nie będę, przyznam, że nie oglądam tej ekipy często w tym sezonie, jednak obecne kontuzje (zwłaszcza Wall i Ariza) i skład jaki pozostał, a także fakt, że jest to obecnie najgorsza ofensywa ligi, wystarczają mi tu do pójścia w stronę gości. Dziś wraca Crawford ale niewiele to zmienia wg mnie, Mavs powinni tu na sportowej złości uporać się z gospodarzami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Niemiec po ostatnich treningach powiedział, że czuje się znacznie lepiej niż w niedzielę, gdzie zagrał kolejny słaby mecz, jednak jest to gracz wybitny, którego największą siłą jest zabójczo skuteczna technika rzutu, tak więc element, który szybko powinien wrócić do normy. Tak więc gorzej ze strony Dirka raczej już nie będzie.
Tak, ale z tego co pamiętam to zarówno on jak i trener stwierdzili też że jest jeszcze bardzo daleko od normalnej formy (fizycznej). Wciąż ma grać na limicie ~ 20 minut, więc póki co wielkiego wpływu na grę zespołu mieć nie będzie. Ale co do typu to się zgadzam. Dallas nie grają tak tragicznie jakby wskazywały na to ostatnie mecze. Mieli bardzo trudny terminarz. Sama czołówka i to na wyjeździe. Wizards co prawda, na swoim parkiecie bardzo często potrafią być w grze do końca, ale jak Dallas wciąż jeszcze liczą na PO to takie mecze muszą wygrywać. Jak dla mnie to wciąż jest ekipa z potencjałem, nawet z półsprawnym Dirkem.
 
pirlo2122 349

pirlo2122

Użytkownik
Wczorajasza noc to byl koszmar w moim wykonaniu bo te typy ktore ja gralem byly niespodzianki a w innych patrze Detroit, Dallas, Atlanta wszystko bylo zgodnie z przewidywaniami. Mam nadzieje dzisiaj troche lepiej pograc.

Na dzis wybralem kilka fajnych typow. Opisze po krotce co i jak.

????San Antonio Spurs u Milwaukee Bucks
Spread
Typ: San Antonio Spurs -3
Kurs 1,60✅


San Antonio na fali ale chyba oni przyzwyczaili nas do wygrywania mimo tego ze nikt im nie daje szans bo starzy itd ale na RS to wystarczy a w PO juz jest im ciezko ( 2x z rzedu najlepszy bilans w RS a pozniej 2x odpadniecia z OKC). Lubie ogladac Spurs dlatego ze graja dla mnie najlepszy basket w lidze potrafia atakowac w up tempo potrafia grac pelne 24 sekundy, Potrafia dobrze bronic. Wszsytko wyglada tam fajnie. Maja dla mnie najlepszy styl grania pas,pas,pas to mi najbardziej sie podoba. Pilka krazy szybko i rzuty z czystych pozycji. Duncan, Parker i Ginobli graja na swoim normalnym swietnym poziomie. Jak ogladam ich mecze a widzialem ostatnio z Houston i Brooklynem polowke to wydaje mi sie jakby oni w kazdym momencie meczu kiedy tylko chca potrafia odskoczyc rywalom. Jesli tylko podkrecaja tempo rywale nie maja szans. Ostatnio notuja ( big three) swietne staty szczegolnie w skutecznosci rzutow taki Parker kazdy wjazd pod kosz to praktycznie pewne punkty. Dobra do rzeczy Ostrogi wygraly 6 ostatnich meczy ( 5 u siebie) na wyjazdach notuja bilans 12-6 natomiast Bucks u siebie bilans 9-6. Udalo im sie wygrac niedawno z Miami wczesniej z Pacers ale w ostanim meczu ulegli Detroit. Zajmuja 6 miejesce w konferencji i beda bili sie o miejsce 6-8 na wicej ich chyba nie stac. Analizujac to u siebie przegrywali wiekszosc meczy z dorzynami wyzej rozstawionymi procz 2x win z Indiana i miami( porazki z Bulls, Memphis, Cllips, Knicks) . Spurs jedynie niespodzianki na wyjezdzie to porazki w Utah i Portland. Reszta to porazki z mocnymi ekipami OKC, Miami, Cllips. W dzisiejszym meczu spodziewam sie pewniej wygranej gosci wystarczy ze zagraja tak jak w ostatnich meczach i hendi jest spokojnie do pokrycia bo procz Elisa i Jenningsa nie widze lepszych zawodnikow sami wyrobnicy. Ta dwojka ciagnie im ta gre z tym ze sa na ogol bardzo nieskuteczni. Spurs jest mocniejsze indywidualnie i jako kolektyw dlatego wydaje mi sie ze spokojnie powinni dzisiaj wygrac. Dodam tylko ze na 10 ostanich meczu Ostrogi wygraly 7 i linie kryly 5 krotnie. Bucks slabo graja z drozynami z zachodniej konferencji 2-6. W tym sezonie grali ze soba raz i pewnie wygrali SA. Podsumowujac nie widze innej mozliwosci niz win Spurs kursy troche przesadzone (&lt;1,40) chyba tylko daltego ze jutro graja z Knicks ale kolektyw i system gry maja taki ze spokojnie Pop tak wyrotuje skladem ze kazdy zagra i nikt sie nie zmeczy:] Na pewno oszczedzi weteranow w sumie jak w kazdym meczu.

????Philadelphia 76ers u Phoenix Suns
Spread
Typ: Philadelphia 76ers +5
Kurs 1,90⛔
89-95:-(


Tu krotko i na temat. Phila wygrala ostatnio na wyjezdzie z Lakers:-( doza niespodzianka ale jednak. Mimo ze slabo graja w ofensywie rzucili ponad setke co zdarzylo im sie 10 raz na 32 mecze w tym 5 raz na wyjezdzie. Mimo ze Lakers slabo graja w obronie ( Dantoni) to i tak swietny wynik dotego w LA. Slaby maja ofense ale rzucali na 47% skutecznosci w tym trafili 8 trojek. To wedolg mnie zwiastuje poprawe formy ( moze chwilowa) wskoczyli na 8me miejsce w konferencji i jesli chca tam sie utrzymac to takie mecze jak ze slabiotkim Phoenix musza wygrywac. Slonca nie maja nic do zaoferowani i nie widzie czym mieli by ich zaskoczyc. Dragic wedlog mnie to rzemieslnik, Gortat ze lbem ma problemy ( odposzcza, ociezaly, nie stara sie) Beasley gra piach a nawet mniej nic nie gra, Scola przeblyski. Naotomiast w Phili jest wiecej potencjalu Holiday, Turner, Youngowie, Hawe, Wright. Nazwiska moze nie gwiazd ale solidniakow. Holiday 26 pkt i 10 asyst z Lakers do tgo 6 zawodnikow z double digits co pokazuje ze atak rozklada sie na wielu zawodnikow. W phoenix nie ma zawodnikow z jajami dlatego dostaja baty w wiekoszci meczow. Typ na hendi +5 troche prrzesadzony wedlog mnie tylko daltego ze Phila drogi mecz na wyjezdzie day to day. Zagralbym czysta Phile ale podepre sie hendim skoro jest tak dozy. H2H 4 ostatnie mecze dla Phili. Jesli zagraja solidnie w obronie nie powinni miec problemu w tym meczu.

????Chicago Bulls u Orlando Magic
Zakład na zwycięzcę (US)
Typ: Orlando Magic
Kurs 2,45⛔
96-94:-(


No tu juz poluje na doga. To co zrobilo Chicago z Charlot przechodzi ludzkie pojeca padaka, dramat. Tam nie ma komu rzucac w szczegolnosci za 3 nie maja 3pointera dobrego i to widac. Natomiast Orlando swietny mecz ostatnio no i ten Vucevic co mi kupon popsuł prawie 30 zbiorek. Orlando mi sie podobalo gralo szybko do przodu wejscie pod kosz dozo trojek. Jesli tak zagraja dzisiaj moga wygrac. Nie mam tu racjonalnych wytlumaczen tego typy a ni nie popre go statami po prostu porownuje mecze ostatnie tych drozyn w ktorych to sorry Bulls Orlando wygladalo dozo lepiej. Licze na malo niespodzianke. Kurs zacheca po tym co zobaczylismy w wykonaniu obu drozyn przesadzony. Vucevic 22 lata jesli tak bedzie gral szybko zapomna o Howardzie.

Do tego juz bez analiz​

????Washington Wizards u Indiana Pacers
Totals
Typ: Mniej niż ok 1,87
Kurs 1,45✅

????Los Angeles Clippers u Golden State Warriors
Totals
Typ: mniej niż 193,5
Kurs 1,45✅


Oczywiscie blad wiecej niz 193,5

????New Orleans Hornets u Houston Rockets
Spread
Typ: Houston Rockets -5,5
Kurs 1,50✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Celtics- Grizzlies 2 1,95(dogrywka=przegrana) millenium
Rondo jest questionable a czy może byc jakas wieksza strata.Bez niego Boston ma wielki problem i w obronie i w ataku i ciezko bedzie cos zdziałac z dobrymi w tym sezonie miśkami, grającymi bardzo atletycznie.Obecnosc ROndo sprawilaby, ze Boston moglby trzymac ten mecz jako tight game ale bez niego mysle, ze Memphis spokojnie wygra oczywiscie trzeba czekac na oficjalne info.
Bucks- Spurs (Spurs -3,5 1,65 millenium)
San Antonio to maszynka do pokonywania teoretycznie słabszych rywali, jezeli przegrywaja to z druzynami top albo na wyjezdzie u ekip gdzie jest zawsze ciezko kazdemu(typu Blazers) ciezko widze sprawe z pokryciem obwodu Spursów przez Kozły a bez tego ani rusz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom