>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA Styczeń 2011

Status
Zamknięty.
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Radzio_xp - dzięki przede wszystkim za dyskusję. Jak się okazuje da się jeszcze na tym forum wymienić sensowne argumenty bez obrażania drugiej osoby itp. Da się też wymienić je pisząc po polsku ????
Co do meczu Cavs z Chicago to ja się będę dalej trzymał teorii, że to Byki w pierwszej połowie olewały sprawę a nie Cavs świetnie broniło. No ale ok, obydwaj mamy swoje zdanie na ten temat. Za Boozerem też nieszczególnie przepadam, ale Byki nie są absolutnie zespołem gorszym od NYK. Skoro już wymieniłeś te kwartety to ten po stronie Chicago jest zdecydowanie mocniejszy. Mi właśnie gra Bulls się podoba, zdecydowanie bardziej jestem zwolennikiem twardej, zdecydowanej obrony niż gry jaką prezentuje NYK czy też Phoenix. Bardziej jara mnie to jak na przykład Ray Allen walnie trójkę po serii zasłon niż jak LeBron zrobi to samo po krótkim dryblingu z piłą. No skoro trenerem Byków jest koleś, który przez kilkanaście lat odpowiadał za defensywę w innych zespołach to trudno żeby grali jakiś efektowny basket. To właśnie Thibodeau stworzył obronę Bostonu w ostatnich latach, która uważana jest za jedną z lepszych w historii ligi. Atlanta także nie umywa się do Bullsów. Od razu zaznaczam, że absolutnie nie sympatyzuje z Chicago. Jeśli jednak miałbym już komuś kibicować to ten zespół byłby jednym z poważniejszych kandydatów. Kaman klocek? Nie wiem jak można tak nazwać kogoś kto w poprzednim sezonie grał na poziomie all-stara, rzucając średnio w meczu po 19 punktów. Zresztą w meczu gwiazd zagrał, daj mu po prostu wyleczyć do końca uraz i trochę się ograć. Wtedy dopiero zacznie prezentować swój normalny poziom. Póki co w odejście Griffina też nie wierzę. W przyszłości może być tak jak w przypadku KG, kiedy okazało się, że jest dla niego za ciasno w Minnesocie. W LAC Blake jest niemal Bogiem, to wokół niego i Gordona będzie się budować ten zespół. Dostaną prawdopodobnie wysoki pick w drafcie i może wyciągną kogoś fajnego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Nie przesadzajmy z tym pojedynkiem Hawks-Clippers. LAC to nie jest już ta sama drużyna z początku sezonu i Atlanta znowu nie odbiega od nich poziomem tak jakby się mogło wydawać. Oba zespoły w ostatnich 10 spotkaniach mają taki sam bilans 5-5 więc to też pokazuje, że mecz może być bardzo wyrównany. I nie wiem gdzie Ted widzisz przewagę Atlanty na każdej pozycji. To Clippers mają po swojej stronie aktualnie Erica Gordona który jest w top 10 strzelców całej ligi w tym sezonie i według mnie wygrywa dzisiaj na SG z J.Johnsonem. Jeśli chodzi o PG to tutaj tez wyrównana para bo B. Davis ostatnio się przebudził a i Mike Bibby wybitnym strzelcem nie jest. Na SF faktycznie przewaga Atlanty jednak w świetnej dyspozycji ostatnio jest Aminu i może da fajną pomoc. Na PF też będzie ciekawa walka o ile Griffin nie zdominuje Horforda. Jesli chodzi po pozycję C to są 2 najsłabsze punkty obu zespołów. Może i D. Jordan nie daje sobie rady pod koszem ale po stronie Jastrzębi jest D. Collins więc też nie jakiś wielki grajek. Atlanta ma wyraźną przewagę jeśli chodzi o łąwkę. Tak mi się wydaje i to będzie bardzo ważne. Po stronie LAC kontuzje wykluczające z gry mają Kaman, Smith i Cook. Jedynie R. Butler już zagra więc jeśli będzie miał dzień to może dorzucić punkty bo jak wszyscy wiemy jest to seryjny strzelec. Samo ESPN wskazuje Clipps w swojej symulacji jako faworyta meczu więc ja bym osobiście uważał z tym typem. Jak dla mnie LAC dzisiaj win.
 
kostuch 142

kostuch

Użytkownik
Samo ESPN wskazuje Clipps w swojej symulacji jako faworyta meczu więc ja bym osobiście uważał z tym typem. Jak dla mnie LAC dzisiaj win.
Rzeczą jasną jest, że kazdy może mieć swoje zdanie, szanuje to i doceniam, lecz jako małą dygresją moge podac fakt, że to samo ESPN sugerowało zwycięstwo LAL w fianałach 2008 r ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
@Kudłaty089
Thibodeau w Bostonie miał innych wykonawców. W Chicago brakuje obrońcy przy którym mógłby się ogrywać Rose (bo w sumie to przecież młody chłopak, który wygrywając Skills Challenge i nie tylko pokazał sie jako wszechstronny rozgrywający, ale często w kluczowych momentach widać brak wieloletniego doświadczenia i takiego cwaniactwa).
Oczywiście najważniejsze mecze wygrywa się defensywą, no ale tak jeszcze zerknąłem ponownie do fragmentów pierwszej połowy i utwierdza mnie to w przekonaniu, iż to Cavs zagrali dobrze w ofensywie. Zresztą, wróci Mo, Varejao i z 5 innych kontuzjowanych zawodników, będzie możliwość rotacji (może jakiś transfer) to będzie inne Cleveland. Byki zagrały świetne 12 minut i głównie dlatego wygrały, ale nie można powiedzieć że pierwszą połowę odpuścili ;)
Zresztą, już nvmd, ale również dzięki za dyskusję ;)
Na dzisiejszy wieczór ładnie wygląda under 215,5 NYK vs Indiana po 1,5 w bet365 ;) ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
edyp 186

edyp

Użytkownik
myślę nad dublem Boston &amp; Dallas... obydwa typy na przełamanie po kilku słabszych meczach? przeciwnicy słabi więc okazja idealna... co tym myślicie? ma ktoś jakieś info o składach? czy nie ma jakiś nowych kontuzji?
 
B 1

bufferpl

Użytkownik
Portland Trail Blazers - Houston Rockets ✅✅✅
Typ:portland (-3.5)
Kurs:1.92 PLN
Buk:Espekt
Portland u siebie świetnie grają. Bardzo dobra defensywa.
Mimo kontuzji Roy&#39;a dają rade. Wygrali u siebie 7 meczów pod rząd i myślę, że dzisiaj nie przerwą tej passy. Z Rockets wygrali 3 ostatnie mecze. Powinni spokojnie pokryć handi, a kurs w porządku więc polecam ten typ.
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Rzeczą jasną jest, że kazdy może mieć swoje zdanie, szanuje to i doceniam, lecz jako małą dygresją moge podac fakt, że to samo ESPN sugerowało zwycięstwo LAL w fianałach 2008 r ;)
Rzeczą jasną jest, że nikt nie ma 100% skuteczności w typowaniach a ta symulacja polega tylko na tym, że wskazuje kto według nich jest faworytem spotkania. Ale skoro Clippers mają 55% szans według nich na wygraną to nie jest tak, że Atlanta ma przewagę na każdej pozycji tak jak to pisał Ted ????
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
1. ???? L.A.Lakers - Memphis Grizzlies (HC -5/0) --&gt; 1 - 1,47 ⛔⛔⛔
Wydaje się, że Lakersi po lekkim kryzysie i 3 porażkach z rzędu w tym 2 ważnych z Spurs i Miami wychodzą na prostą. Pokonali na wyjeździe Orlean 15 pkt i co prawda tylko 4 pkt 76ers, ale jednak. Powinni i dziś z Grizzlies się rozprawić. myślę, że 5 pkt HC jest do osiągnięcia przez Lakersów tym bardziej, że grają u siebie. Ciekawie zapowiada się pojedynek braci Gasolów, ale jednak Pau powinien dziś pokazać dużo więcej niż Marc. W poprzednim spotkaniu nie wystąpił Gay. Jeśli dziś również by nie zagrał HC dla Lakersów tym bardziej prawdopodobne, ale mówiąc szczerze nie wiem co z Gayem. Znalazłem tylko info, że jego występ jest niepewny. Choć nawet jeśli zagra to zaproponowane HC uważam, iż jest do pokrycia przez Lakersów.
2. ???? Sacramento Kings - Phoenix Suns (HC 0/-1) --&gt; 2 - 1,48 ⛔⛔⛔
Phoenix po 3 spotkaniach po wymianie nie zachwycało co by nie powiedzieć rozczarowywało. Suns zaskoczyli dopiero w spotkaniu z Detroit Pistons wygrywając 92-75. Tego samego spodziewam się dziś w spotkaniu ze słabymi Kings. Mecz co prawda na wyjeździe dla Suns, ale myślę, że powinni to spotkanie spokojnie wygrać 5-10 pkt. Spotkanie z Detroit może bardzo pozytywnie zadziałać na nowych Suns i tego też się spodziewam. Kolejna porażka i to ze słabymi Kings postawiłaby Suns w nieciekawej sytuacji. Pietrus po transferze gra całkiem dobrze. do tego Carter, Dudley i weteran Hill, Gortat pod koszami i świetny Nash powinni dać radę słabym w tym sezonie Kings.
 
S 22

slooz3

Użytkownik
Rzeczą jasną jest, że kazdy może mieć swoje zdanie, szanuje to i doceniam, lecz jako małą dygresją moge podac fakt, że to samo ESPN sugerowało zwycięstwo LAL w fianałach 2008 r ;)
ESPN wtedy nie wzięło poprawki na brak Bynuma ????
Clippersi są na fali wznoszacej, mimo braku Kamana, trzeba to przyznać.
Natomiast druga sprawa, że Atlanta jest na forum ciągle niedoceniana - co prawda w tym roku płacą więcej tym samym zawodnikom co w poprzednich latach (vide JJ) lecz to ciągle consistent(yyy pewny lub konsekwentnie grajacy) zespół.
Moim zdaniem kursy są adekwatne na ten mecz, chociaż jeżeli przewaga na tablicach Atlanty uwidoczni się już w pierwszej kwarcie to będę grał live handi na ATL.
edit.@dawczan
W SAC do gry wraca Jason Thompson, którego bardzo brakowało od poczatku sezonu - juz pare dni temu pokazal swoje umiejetnosci (FG 8/9). W PHX z rotacji wypadł Warrick, pod koszem jest tylko Gortat, Lopez i Frye, natomiast w Sacramento Cousins, Dalambert, Thompson, D.Greene i Landry, który w meczach z PHX zawsze ma po 5zbiórek w ataku i sieje postrach w pomalowanym. Jestem bardzo ciekawy tego meczu, wydaje mi się, że PHX powinni powieść SAC ~+10/+15 przy słabości Evansa, no ale z ciężkim sercem odpuszczam sobie ten mecz patrząc na gości 7&#39;0&#39;&#39; w SAC. Pozdrawiam
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Sacramento Kings - Phoenix Suns

Typ:2
Kurs:1.50

I standardowo czas na dwa typy z najlepszej ligi koszykarskiej świata czyli NBA. Na początek wybrałem mecz pomiędzy Sacramento Kings a Phoenix Suns. Sacramento jest jak na razie zdecydowanie najgorszą drużyną całej ligi i przegrywa mecz za mecze co ciekawe na swoim koncie ma zaledwie 6 zwycięstw na aż 30 rozegranych spotkań, niedawno przerwała swoją fatalną passę jedną wygraną ale już w następnym meczu było widać, że wrócili oni do normy i chyba mają zamiar nadal przegrywać mecz za meczem. Phoenix Suns jest jak na razie dość przeciętnie spisującą się drużyną ale po ostatnim kryzysie w końcu zagrali oni bardzo dobre spotkanie i odnieśli zwycięstwo w dobrym stylu co napawa optymizmem przed następnymi meczami teraz nadarza się znakomita szansa, żeby potrzymać dobre nastroje bo przeciwnik zdecydowanie odstaje od praktycznie wszystkich drużyn w NBA i to na minus. Jeżeli chodzi o bilans faworytów tego spotkania czyli gości to mają oni jak dotąd 14 wygranych i 17 przegranych. Myślę, że to spotkanie zostanie gładko wygrane przez faworyzowaną drużynę dlatego warto stawiać.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Symulacje w % polegają, że dane są zbierane od danego buka i na ich podstawie są wystawiane %, czyli pokazuje na kogo poszło najwięcej siana, więc na to nie ma co patrzeć kompletnie!
Cavs - Mavs. Mimo braku Dirka, Butlera i Mariona, dawałbym win Mavs. oglądałem z Bucks. Bucks u siebei mocni. jednak strefa jaką potrafią zagrać Mavs bardzo mnie zaskoczyła. Cavs przy ich obronie nie będą mieli co powiedzieć. W Mavs jest wiele wartościowych zawodników niż w Cavs : Chandler, Kidd, Barea, Cardinal, Stevenson, Haywood, Terry!
ponoć małe szanse na to, by zagrał Mo, więc tym bardziej wskazania na Mavs, bo Varejao nie zagra, a Mavs wykorzysta swoją przewagę pod koszem. Niscy zawodnicy Cavs nie wiedzą co obrona, więc ponownie liczę na udany występ JJ Barea, który wczoraj przeciwko Bucks robił co chciał i zanotował 29 pkt.
✅✅✅4.65j
Najpewniejsze wg. mnie na noc, to wygrana Słońc. Nic nie widzę u siebie o braku Warricka. Nawet bez niego są silniejszym zespołem od Kings. Po 1. Brak prawdziwego PG w Kings. Kto pod koszem ma rządzić? Ok, Cousins - kto dalej? Nash, Carter, Pietrus, Hill, Dragic, Dudley, Frye, Gortat, Lopez. Ten zespół potrzebuje teraz wygranych jak ryba wody. Kings b2b. Grali wczoraj z atletycznymi Denver, gdzie musieli pobiegać i dziś czeka ich to samo. Nie widzę innej opcji jak wygrana Suns, a nawet pokrycie handi. ⛔5j
GL
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Cleveland Cavaliers - Dallas Mavericks

Typ:2
Kurs:1.45

Kolejny mój tym z NBA będzie o trochę niższym kursie ale dalej jak na tą ligę wysokim. Wybrałem pojedynek pomiędzy Cleveland Cavaliers a Dallas Mavericks. Powiem, że gdy patrze na mecze tych drużyn a potem na tabelę to trochę dziwie się, że bukmacherzy wystawili dość nawet wysoki kurs jak na takiego faworyta ale myślę, że spowodowane jest to głównie trzema ostatnim porażkami, które nie były zbyt wysokie i z dość dobrymi rywalami, natomiast Cleveland w tym sezonie gra po prostu tragicznie o czym najlepiej świadczy ich tragiczny bilans spotkań aż 25 przegranych przy zaledwie 8 wygranych po prostu tragedia a pomyśleć, że w ubiegłym sezonie tak dobrze grali. Dallas natomiast gra w tym sezonie doskonale czego efektem jest znakomity bilans spotkań i czołowe miejsce w tabeli, jak dotąd wygrali oni aż 24 mecze a zaledwie 8 razy schodzili z parkietu pokonani. Myślę, że warto postawić na to spotkanie bo kurs jest trochę zawyżony a mecz powinien zakończyć się gładkim zwycięstwem faworytów.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Kolejny mój tym z NBA będzie o trochę niższym kursie ale dalej jak na tą ligę wysokim. Wybrałem pojedynek pomiędzy Cleveland Cavaliers a Dallas Mavericks. Powiem, że gdy patrze na mecze tych drużyn a potem na tabelę to trochę dziwie się, że bukmacherzy wystawili dość nawet wysoki kurs jak na takiego faworyta ale myślę, że spowodowane jest to głównie trzema ostatnim porażkami, które nie były zbyt wysokie i z dość dobrymi rywalami, natomiast Cleveland w tym sezonie gra po prostu tragicznie o czym najlepiej świadczy ich tragiczny bilans spotkań aż 25 przegranych przy zaledwie 8 wygranych po prostu tragedia a pomyśleć, że w ubiegłym sezonie tak dobrze grali. Dallas natomiast gra w tym sezonie doskonale czego efektem jest znakomity bilans spotkań i czołowe miejsce w tabeli, jak dotąd wygrali oni aż 24 mecze a zaledwie 8 razy schodzili z parkietu pokonani. Myślę, że warto postawić na to spotkanie bo kurs jest trochę zawyżony a mecz powinien zakończyć się gładkim zwycięstwem faworytów.
Gładkie? Wcale nie musi. Nie wiem, czy wiesz o absencji Dirka, Mariona i Butlera. Stąd zapewne ten &quot;wysoki&quot; kurs się wziął. Jednak też w nich wierzę. Dallas wczoraj pokazali, że zależy im na walce, w trakcie schodziło dwóch zawodników do szatni. Pierwszy po 5&#39; w 1Q, więc zapewne, to nie nastroiło ich pozytywnie do dalszej gry. Z czego jeden już nie wrócił - Butler. Nie wróci do marca... Jednak ich obrona, to będzie dzisiejszą zmorą dla Cavs, którzy też są zmęczeni, osłabieni. Przewaga widoczna po stronie Mavs. Oba zespoły b2b.

Toronto - Boston. Nie ruszam. Boston bez Rondo, Garnetta, to po prostu inny zespół. Toronto tylko atak. Pod znakiem zapytania występy Baylessa, Bargnaniego i Weemsa. Jeżeli zagra Bargnani, to Boston może mieć problem. Ich gra niczym nie powala. Sezon temu właśnie od grudnia zaczął się ich dołek. Teraz zapowiada się ponownie. Rozbici przez kontuzje i szarpane mecze. Ciężki do typowania. Proponuję uważać. Boston pokazał, że nawet u siebie potrafi przegrać z Hornets. Grali bez Garnetta i Rondo. Toronto u siebie gra znacznie inny basket niż na wyjazdach, a Boston nie musi wcale tego meczu wygrać.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Toronto - Boston. Nie ruszam. Boston bez Rondo, Garnetta, to po prostu inny zespół. Toronto tylko atak. Pod znakiem zapytania występy Baylessa, Bargnaniego i Weemsa. Jeżeli zagra Bargnani, to Boston może mieć problem. Ich gra niczym nie powala. Sezon temu właśnie od grudnia zaczął się ich dołek. Teraz zapowiada się ponownie. Rozbici przez kontuzje i szarpane mecze. Ciężki do typowania. Proponuję uważać. Boston pokazał, że nawet u siebie potrafi przegrać z Hornets. Grali bez Garnetta i Rondo. Toronto u siebie gra znacznie inny basket niż na wyjazdach, a Boston nie musi wcale tego meczu wygrać.
A pokusisz się o typ over/under 197 punktów? Ja zaryzykowałem under, wydaje mi się że te kontuzje zrobią swoje i taki wysoki wynik nie padnie.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
A pokusisz się o typ over/under 197 punktów? Ja zaryzykowałem under, wydaje mi się że te kontuzje zrobią swoje i taki wysoki wynik nie padnie.
Nie gram nigdy u/o. Buki idealnie dobierają linie w takich sytuacjach. Toronto = atak, w obronie dziura. Jeżeli Boston będzie miał skuteczność, to może napsuć im krwi. Nic nie podpowiem w tym temacie, bo nigdy nie gram u/o. Boston będzie miał do wyboru, albo wejść z Toronto w wymianę ciosów lub grać swój doświadczony basket, czyli ustawione i mądre akcje. Jeżeli wejdzie w atak, to może źle się skończyć. Ale tak jak wspomniałem. Mnie nie pytaj o u/o ;) Może są inne osoby, które ci udzielą porady przy tych liniach. powodzenia.
 
fender 4

fender

Użytkownik
Symulacje w % polegają, że dane są zbierane od danego buka i na ich podstawie są wystawiane %, czyli pokazuje na kogo poszło najwięcej siana, więc na to nie ma co patrzeć kompletnie!
Eee... Skad ten pomysl?
Tutaj mowimy o ESPN, a z tego co ja wiem, to oni porownuja statystyki graczy, daja im jakies tam atrybuty i wychodzi im wynik w %.
Aktualnie jest np. 61% dla Dallas i 39% dla Cleveland. Myslisz, ze 61% wiary tylko stawia w tym meczu na Mavs? ;) Jak na moje to pewnie z 90%.
 
stevenash13 140

stevenash13

Użytkownik
Eee... Skad ten pomysl?
Tutaj mowimy o ESPN, a z tego co ja wiem, to oni porownuja statystyki graczy, daja im jakies tam atrybuty i wychodzi im wynik w %.
Aktualnie jest np. 61% dla Dallas i 39% dla Cleveland. Myslisz, ze 61% wiary tylko stawia w tym meczu na Mavs? ;) Jak na moje to pewnie z 90%.
Być może ESPN tak podaje. W wielu co ja znam podobnych portalach, to są nawet podane nazwy buków z których się wylicza właśnie te %.
 
arapaczo 1,1K

arapaczo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, USA, NBA
Spotkanie: Sacramento Kings vs Phoenix Suns
Typ : 2
Kurs: 1,45 ⛔ EDIT - kto na tym nie wtopił??
Bukmacher: Bah
Analiza
Mecz NBA - 03.01-2011 godz. 03.00


Phoenix 14-17 (Road: 6-10) Last 10: 3-7
Sacramento 6-24 (Home: 4-14) Last 10: 1-9

Sacto to słaby zespół. Ostatnia wygrana z Memphis to fuksiarski rzut Evansa z 3/4 boiska. Gdyby nie on mieliby 0-10 w last 10. Żenada. Oby dziś zagrali tak słabo jak potrafią a o wynik można być spokojnym. Suns po dokonanej wymianie zawodników powoli bedą się zgrywać i powinni odnieść kilka ważnych zwycięstw. A takie mecze jak ten muszą wygrywać aby myśleć o PO. w tym sezonie Suns pokonali już Sacto bez większych problemów. A tak na marginesie to nie przegrali z nimi od 6 spotkań. Oby tą passę podtrzymali. Liczę dziś na Nasha, który w ostatnim meczu nie poszałał, więc dziś może mieć chęć na grę i sporo asyst. Dodatkowym atutem Suns jest ławka rezerwy: Dudley, Gortat, Warrick, Frye, Dragic - całkiem fajna ekipa. A kto tam w Sacto może wspomóc pierwszy skład -Casspi, Landry?
Kontuzje: brak
Kluczowe: 1 - zatrzymanie Evansa
2 - nie dać pograć Cousinsowi pod atakowaną deską, co jest zadaniem dla Gortata i Lopeza
3- Carter i Pietrus jako nowa siła ataku powinni dziś mieć sporo okazji do pokazania swoich umiejętności
4 - czy dziś pogra Warrick? może być czynnikiem X w tym meczu (może wnieść sporo energii z ławki)

Dodatkowo fajny typ na dziś to Hou z kursem ok 2,3. Nie wiem czemu taki wysoki, ale wg mnie to Hou są faworytem. Portland last 10: 5-5. Wiadomo iż to mały szpital jest. Za to Hou 8-2, wygrawają to co muszą, oraz niekiedy coś więcej. Jedyny atut Portland to własny parkiet, ale warto się nad typem zatrzymać. Może jakieś handi....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom