>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

NBA sezon 2007/08 . 16 grudnia - 31 grudnia

Status
Zamknięty.
kore99 0

kore99

Użytkownik
Ja rozumiem ze mimo niskich kursow i miana &quot;faworyta&quot; spotkania swoje starcia przegrywaja Nets i Heat bo to sa po prostu tragiczne druzyny. Ale Suns ktorzy pretenduja (po raz kolejny) do finału takich wpadek nie powinny zaliczac. Czemu wpadek?

Bo Hornets mimo ze sa solidna ekipa to nie na tyle solidna by wygrywac z Phx dzien po ciezkiej przeprawie w Dallas. Suns powinni wykorzystac podmeczenie NOH a tymczasem sami sprawiali wrazenie jakby noc wczesniej toczyli ciezki boj... Juz myslalem ze zlapali rytm w 3 Q kiedy pod koniec doprowadzili do wyrownania. Ale te fatalne decyzje w koncowce meczu... Nie rozumiem tego, Amare jaki byl taki byl, mial slabszy dzien. Ale majac takiego Stoudamire&#39;a ktory albo wymuszal faule trafiajac wolne albo po prostu trafial layupy gaja na Mariona ktory odpala iodtycznego jump shota... Jeszcze pol biedy gdyby rzucal spod kosza... Przeciez wlasnie dzieki takim rzutom Suns odrobili przewage, czemu nagle wracaja do starych glupich nawykow i opieraja wszystko na bardzo niepewnym (zwlaszcza tego dnia) poldystansie? Nie rozumiem ale wkurzyli mnie ostro bo na nich postawilem bedac pewnym tego meczu...
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
No NJ akurat nie rozumiem. Dziwny zespol. Potrafia wygrac z Cavs a na drugi dzien dostaja baty z Nowym Yorkiem. Graja w kratke i raczej juz nie bede sie z nimi meczyl, bo jak maja dzien to cala druzyna gra naprawde na wysokim poziomie, a potrafia czasami odstawiac taka szopke ze szkoda gadac. O wynikach nie wspomne bo graja na granicy 80-90pkt. czyli nieco niskie, a zawodnikow nie maja az takich zlych(Carter, Jefferson, Kidd). Co do NOH to nie byle jaka druzyna i raczej bym tego nie obstawial. Czy ja wiem czy to nawyki? poprostu czuja sie dobrze na poldystansie i probuja tych rzutow. Tak jak mowisz chyba nie mieli dnia. Mogli tez grac na Amare lub jakies szybkie podania pod kosz, a Marion czasami jak cos odpali to koniec. Jest niepewny szczegolnie z jego rzutem.

Wczorajszy mecz Orlando tez byl zaciety i emocjonujacy do ostatniej minuty ???? . Mozna bylo zaryzykowac wygrana Memphis, bo Rashard Lewis nie gral. ale dopiero sie dowiedzialem przed meczem. W zamian za niego wszedl Evans, ktory za bardzo sie nie spisywal, szczegolnie w rzutach z dystansu.

Szkoda tez ze wczoraj nie obstawialem, obie SP tak jak pisalem by weszly ???? Pzdr
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
No akurat ostatnio mieliśmy taki okres , że było bardzo dużo niespodzianek . Zazwyczaj w 2-3 miesiącu rozgrywek tak się dzieje . Co prawda w tym sezonie nadzwyczaj prędko ale już niedługo powinno się wszystko ustabilizować . Ja mimo wszystko na razie gram tylko na underdogów i polecam w tym trudnym okresie grać tylko dodatnie handicapy .
 
mastastefan 0

mastastefan

Użytkownik
Detroit Pistons - Golden State Warriors

Za kilkanasci eminut zaczyna sie spotkanie Detroit vs GSW. Slyszalem wiele spekulacji na jego temat – ze detroit wygra bez problemu, ze warriors zaskocza... jednak trudno było i ich poparcie. Ja się o to pokusilem i poczatkowo miałem spore klopoty z wyciagnieciem wnioskow z ostatnich spotkan druzyn. GSW nie maja zadnej zanczacej kontuzji, Detroit tylko jedna – Stuckeya - zupelnie bez znaczenia. Ostatnim meczem wojownicy nie zachwycili – przegrana z lakersami – choc nie można powiedziec ze oddali pole – przegrali tylko dwoma punktami a jednak lakersi sa druzyna o pewnej klasie. Ale czy to wystarczy na Detroit ? moim zdaniem nie, zwlaszcza ze wojownicy nie graja u siebie a detroit w tym sezonie na swoim parkiecie zaskakuje skutecznoscia – 8 wygranych i tylko 2 przegrane stawiaja ich dzisiaj na pozycji faworyta. Hamilton i Billups w dobrej formie tworza trafny duet. U warriorsow widze tlyko Davisa który może zagrozic dzisjejszym przeciwnikom jednak nie sadze aby tloki daly mu pokazac swojego powera. W zeszlytm sezonie GSW po prostu miazdzylo detorit podczas spotkan tych zespolow, ale w tym role się powoli zamieniaja i to dzisiejsi gospodarze zaczynaja wychodzic na prosta i mysle ze ta konfrontacja to ukaze. Moj typ:

Detroit Pistons - Golden State Warriors @ 1.41
 
bej 178

bej

Użytkownik
vs

Denver Nuggets - Portland Trail Blazers
typ: Portland +10.5 / 1.70 ✅

Portland bez lidera Aldridga nadal jest bardzo hot. Seria 6 wygranych z rzedu jest najdluzej obecnie trwajaca w NBA. Przedluzyc dzis ja bedzie ciezko, bo ostatnio z Nuggetsami wygrali z jakies 8 lat temu. Mamy wiec dwie serie: jedna wygranych Portland i druga ich niemoznosci pokonania zespolu z Kolorado. Jedno jest pewne ze ktoras z nich sie dzis zakonczy. Handicap jest wg mnie bardzo duzy. Denver forma nie grzeszy ostatnio i takich handicapow nie pokrywa(ostatnie mecze z sacramento i nowym orleanem). Antoniusz Karmeliusz ma ostatnio problemy ze skutecznoscia, druzyne musi ciagnac Iverson. Gra Denver jest bardzo przyjemna dla oka, ale sklada sie glownie z indywidualnych akcji. Kiedy zawodzi Melo czy ktos inny to robia sie problemy. Nie zwracam uwagi na staty Blazers na wyjazdach, poniewaz po 0-9 zaliczyli ostatnio dwie wygrane z GSW i Utah. W bardzo dobrej formie jest Brandon Roy(z Utah 29pkt), bardzo hot jest rowniez Outlaw, ktory wchodzi z lawki i rzuca ponad 20pkt. Portland latwo skory nie odda, jest duze pradopodobienstwo ze przegraja ale ponad 10punktami? nie wydaje mi sie.
vs

Toronto Raptors - Boston Celtics
typ: Celtics -1.5 / 1.95 ✅

Pojedynek na szczycie w Atlantic Division. Obie druzyny maja winning strike, odpowiednio 4W i 8W. Co ciekawe Bostonowi nie udalo sie wygrac 9 meczy pod rzad od 1993r. Pora przelamac ta passe, zwlaszcza jak ma sie taki mocny zespol. Po drugie bilans 19-2 osiagneli 4 razy i tylko jeden raz udalo im sie wygrac i uzyskac 20-2, za czasow Larrego Birda. Boston dzis prawdopodobnie bez Roya Allena, z trio zrobi nam sie duet: Pierce - Garnett. W Toronto brak Forda ale bardzo dobrze zastepuje go Jose Calderon., ktory notuje sporo asyst. Absencja Roya Allena moze sie wydac duzym oslabieniem ale ostatni mecz rowniez byl bez niego i Celtics wygrali 104-82. Mecz zaraz sie rozpoczyna , stad moja analiza jest conajmniej chaotyczna.
 
mastastefan 0

mastastefan

Użytkownik
@kore99 ogladalem kilka minut mecz sunsow, koncowke - wg mnie nie wytrzymywali presji chociaz to jest do nich nie podobne. a nt &#39;&#39;starych&#39;&#39; nawykow, nie zgodizl bym sie ze to byly nawyki, moze probowali nowej taktyki? strasznie zdziwily mnie przejscia w pewnym momencie, bo byly strasznie bezsensowne i chaotyczne. ale co im sie stalo ze gra byla tak nieuporzadkowana ? nastepny mecz z san antonio to dopiero bedzie zagadka ;]
 
mastastefan 0

mastastefan

Użytkownik
????Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers????

Clippersi staraja sobie jakos radzic bez kilku kontuzjowanych zawodnikow. Ostatnia ich wygrana z Mephis była ich trzecia wygrana z pieciu meczy po 7-lossing-streaku. Sam Maggette – glowny atakmistrz clippersow – po meczu zasugerowal ze tylko on i Kaman dla którego jest to zyciowy sezon(sr. 18.6pnk, 13.8 zb. i 2 asysty) pracuja w tym zepole gdy tylu zawodnikow jest kontuzjowanych i ze potrzebuja pomocnej dloni. Jak wiadomo Clippersow do najwyzszej polki zaliczyc nie można i podczas kontuzji, zwlaszcza tak licznych trudno zastapic zawodnika innym z godnym skillem. Co za tym idzie Maggnette i Chris musza grac w dwojke i nie sa to cavsi gdzie gra jest glownie ulozona pod jamesa a reszta go asekuruje i pomaga, tutaj trudno znalezc godnego asekuranta wśród tylu kontuzjowanych. W zespole Lakersow grac nie bedzie tylko Brwon z powodu urazu kotski. Bryantowi (sr. 26 pnk 3.5 aststy i 4.2 zb,) wysmienicie gra się z clipersami zwlaszcza w Spales Center, w ostatnich 10 starciach druzyn zaliczal srendio 39 punktow, wliczajac w to 4 gry zeszlego sezonu ze srednio 37 punktami. Koby ostatnimi czasy narzeka na bol w nodze co utrudnilo gre druzynie z LA, jednak spadku formy jakos nie widac a tym bardziej – wbrew temu co sam twierdzi - nie ma zwiastonow ze dzisjaj będzie miał jakiekolwiek problemy. Moze chce ciutke podpuscic clippersow ? Nie nalezy również zapominac o pozostalych graczach Lakersow - Odom, Fisher czy defensor Bynum ostatnimi czasy spisujacy się coraz to lepiej. Sa to zawodnicy którzy tworza zespol, jak w kazdym sa lepsi i gorsi, ale nawet ci gorsi prezentuja pewna klase czego nie można powiedziec o zawodnikach Clippersow. Nie biore oczywiście pod uwage Maggetta, Kamana i ewentualnie Mobleya nad czym jednak trzeba było by się zastanowic. Należałoby również wspomniec o dodatkowym atrybucie lakersow – ich wlasnym parkiecie – na którym w ciagu tego sezonu wygrali 8 razy wliczajac w to ostatni mecz jako gospodarze z San Antonio i przegrali 4 razy. Podsumowujac wszystko przemawia za Lakersami – wlasny parkiet, brak kontuzji za to mnoga ilosc kontuzji oponentów, co jest chyba najmocniejszym argumentem. Handi tlumaczyc nie musze:


Los Angeles Lakers(-6.5) - Los Angeles Clippers @ 1.91 ✅ ✅ ✅
 
mastastefan 0

mastastefan

Użytkownik
????Detroit Pistons - Golden State Warriors????


Za kilkanasci eminut zaczyna sie spotkanie Detroit vs GSW. Slyszalem wiele spekulacji na jego temat – ze detroit wygra bez problemu, ze warriors zaskocza... jednak trudno było i ich poparcie. Ja się o to pokusilem i poczatkowo miałem spore klopoty z wyciagnieciem wnioskow z ostatnich spotkan druzyn. GSW nie maja zadnej zanczacej kontuzji, Detroit tylko jedna – Stuckeya - zupelnie bez znaczenia. Ostatnim meczem wojownicy nie zachwycili – przegrana z lakersami – choc nie można powiedziec ze oddali pole – przegrali tylko dwoma punktami a jednak lakersi sa druzyna o pewnej klasie. Ale czy to wystarczy na Detroit ? moim zdaniem nie, zwlaszcza ze wojownicy nie graja u siebie a detroit w tym sezonie na swoim parkiecie zaskakuje skutecznoscia – 8 wygranych i tylko 2 przegrane stawiaja ich dzisiaj na pozycji faworyta. Hamilton i Billups w dobrej formie tworza trafny duet. U warriorsow widze tlyko Davisa który może zagrozic dzisjejszym przeciwnikom jednak nie sadze aby tloki daly mu pokazac swojego powera. W zeszlytm sezonie GSW po prostu miazdzylo detorit podczas spotkan tych zespolow, ale w tym role się powoli zamieniaja i to dzisiejsi gospodarze zaczynaja wychodzic na prosta i mysle ze ta konfrontacja to ukaze. Moj typ:

Detroit Pistons - Golden State Warriors @ 1.41✅
✅✅✅
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
Widze ze temat lekko sie nam wymknal spod kontroli... wracajac do NBA, gram dzisiaj za mała stawke takie cos:

LA Lakers (-7) - LA Clippers @ 1,86

Bo Lakers to inna druzyna niz rok czy dwa lata temu, tak samo jak i Clippers. Wydaje sie ze obawy o wynik moglyby byc wieksze wlasnie w poprzednich sezonach, kiedy wydawalo sie ze Miasto Aniolow bedzie mialo 2 rownorzedne ekipy. Na szczescie w tym roku wszystko wraca do normy. O kontuzjach Clippers rozpisywac sie nie bede bo o tym juz wielokrotnie bylo. W Lakers moze nie zagrac Kobe i wtedy typ staje sie mocno watpliwy, ale watpie by &quot;jakis tam&quot; uraz odepchnal Bryanta od tych derbów. Zwykle na Clippers Kobe sie mocniej mobilizowal, tak tez bedzie i tym razem. Nie rzuci pewnie 50ki, ale on jej w tym roku rzucac nie musi by Lakers wygrywali. Wydaje sie ze Lakers w koncu maja support wystarczjaacy poki co przynajmniej na takie ekipy jak Clippers. Bynum, Farmar, Radmanovic, czy mam nadzieje tylko chwilowo ostatnio odsuwany na rzecz Waltona Ariza, to sa zawodnicy ktorzy nie moga nie dac rady Clippers, gdzie nie ma wlasciwie zadnych odpowiedzi na argumenty ze strony Lakers... -8 powinno byc najlagodniejszym wymiarem kary. POWINNO...

Denver - Portland (+8,5) @ 1,93

Owszem, to zaskakiwanie Blazers w koncu musi sie skonczyc. Musi sie skonczyc tez ich seria WINów i ja wcale nie twierdze ze ona sie nie skonczy ???? Ale Nuggets mimo ze maja wielkie szanse by wlasnie ta passe ukrocic, to nie jest ekipa ktora musi im zafundowac od razu blow-outa. To co ostatnio wyroznia Portland to dobre kontrolowanie przebiegu wydarzen na parkiecie. Jesli udalo im sie utrzymac w ryzach szalonych Warriors to maja szanse ku temu by uczynic to z Nuggets. Ostatnio Blazers dobrze graja przeciw tym wszystkim spreadom, a to wlasnie dlatego ze albo potrafia prowadzic mecz na styku albo po prostu byc o te kilka pktow do przodu caly czas. Ale jak mowilem - nie spodziewam sie tu cudow i wygranej Portland. Licze tylko na to ze wykazą ta konsekwencje ktorą widac bylo u nich przez ostatnie dni. Wtedy ten handi 8,5 spokojnie powinien wejsc ????
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
no w koncu...

Lakers -7 ✅
Portland +8,5 ✅

Szkoda ze za tak małą stawke ale wazne ze to moze dobry znak powrotu passy? ;-)

Lakers niemal zgodnie z planem zdominowali ten mecz, choc w trzeciej kwarcie zrobila nam sie niebezpiecznie linia handi. Na szczescie ostatnia kwarta przywrocila rownowage ???? I rzeczywiscie to -8 byloby najnizszym wymiarem kary ;-)

Portland natomiast widac kontynuuje swoje zwyciezanie jako underdog a Denver po raz kolejny pokazuje ze nie jest tak mocne jak to niektorzy ich widzieli. Mimo wszystko troche niespodziewane zwyciestwo.
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
witam. jak myslicie jutro w meczu Memphis-GSW bedzie under/over 224pkt?
Witam. Na takie cos nawet nie warto stawiac. Mozna sie wszystkiego spodziewac po obu zespolach. Wiadomo graja bardziej ofensywnie, ale roznie to bywa. Moga to rzucic ale tez nie musza. Patrzac na te druzyny dal bym sobie spokoj z tym. Mozesz zobaczyc statystyki z 6 ostatnich meczow Memphis rzucaja okolo 95-105pkt. Bywaja mecze gdzie sa w stanie trafic 123pkt tak jak z Orlando ostatnio, albo 78pkt tak jak to mialo miejsce z Atlanta. Golden natomiast rzuca regularnie ok. 95-106pkt na mecz. Zalezy tez z kim graja. Napewno bedzie tu gra nastawiona na atak ze sporo iloscia punktow, ale czy to rzuca?... nie wiem. Jak juz bym mial ryzykowac to postawil bym ponizej. Pzdr. ????

kore99 gratulacje ???? . Oby ta dobra passa trwala nadal ????
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
heh to zadna passa ???? na taka kilkudniowa jak ta z poczatku sezonu dopiero mam nadzieje przyjdzie ;-)

a co do meczu wpsomnianego to tak bez patrzenia w statsy granie overa wydaje sie byc dobrym pomyslem. Obrona do dupy + obrona do dupy = OVER murowany jaki by nie byl :p W koncu i jedni i drudzy beda sie czuli jak ryby w wodzie. 8-sekundowe akcje, zero zwalniania tempa, zmiany natężenia gry. Obydwie ekipy beda w swoim zywiole i jak im siadzie piła to nawet ladnie powinny ten overek wysrubowac ???? Ale granie tego to i tak decyzja do przemyslenia ;-)
 
S 0

sajmon_king

Użytkownik
Tak sie wlasnie zastanawiam czy nie obstawic Portland w meczu z NOH? Maja serie zwyciest. Wczoraj wygrali z bardzo mocnym Denver. Do tego graja u siebie. Wydaje sie w miare pewne. Minusem jest to ze graja z dnia na dzien. No i ta seria tez kiedys musi sie skonczyc;). Kusi mnie tez kurs, bo az 2.05zl. Co o tym myslicie?
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Hornets rozjada w nocy Portland, przeciez te cianiasy maja 7 wygranych z rzedu, jedyne zmartwienie to mozliwosc, ze nie zagra Peja. Nawet bez niego przewaga NO nie ulega watppliwosci, kursy kolo 1.90 bardzo ciekawe, na razie czekam az pinancle wystawi ale zagram na pewno Hornetsow
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Panowie wiele razy już Wam to przypominam a Wy swoje . Ten temat nie służy do podsumowywania swoich typów ! Każdy nastpęny taki wybryk będzie się kończył ostrzeżeniem .
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
Nie rozumiem postu poprzednika bo nie rozumiem jak &quot;cieniasy&quot; moga miec 7 zwyciestw z rzedu ???? Moze sie nie znam na koszykowce a moze po prostu nie jestem pokoleniem LeBronów i innych Wade&#39;ów (;-) ) ale wg mnie druzyna nie musi miec super hiper wypasionych nazwisk w skladzie zeby byc uznawana za solidna. W tym momencie Portland to jest solidna ekipa i za cholere sie nie zgodze zeby skazywac ich z gory na kleske z Hotrnets. Nie po tym jak widzialem co grali w ostatnich dniach. Na pewno bedzie bardzo ciekawy mecz. Chcialbym postawic znowu spory handi na Blazers ale tym razem tak dobrze nie bedzie ;-) Dadza zapewne cos ok. +2,5, moze 3,5... Ciezki mecz, zobaczymy jak sie rozwinie sytuacja do wieczora ???? W tym momencie jedyne co przemawia za Hornets to back-2-back Portland, reszta do analizy ????
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Trudno abym ja byla pokoleniem Lebronow, dla mnie dobrzy zawodnicy to Stockton, Hornacek, Grant, Malone, McMilan cala masa grajkow z NY jak Mason Smith, starzy z Cavs Price Nance i cala masa inncyh ktorzy wchodizli z lawki badz byli od czarnej roboty w latach 90, to jest dla mnie nba, dzisiejsze nba w porownanyiu z tamtym to istna lipa. Nastal czas strzelcow i samolubow na szczescie jest jeszcze kilku graczy ktorzy posiadaja mozg najczesciej na 1, Kidd Nash ze slabszych Snow itd.

Co do meczu w jakim elemencie gry Portland przewyzsza NO? Wszyscy sie escytuja forma PTB nie widac 2 strony tego zjawiska. Kiedy grac na ich porazke przy takiej serii jak nie teraz, przeciez kazdy wyjazd do srednio dobrej druzyny to kurs rzedu 1.20 granie wtedy jest pozbawione sensu. W dodatku Aldrige ma problem z noga. Najbardziej ciekawi mnie sytuacja pod koszem, NO majka Chandlera ( prawie 11,5 pkt i zb. na mecz) i swietnego Westa, PTB ma LaFrentza, Frye, Przybille czyli nie maja nikogo, deska i dominacje pkt na 4-5 wielka, nie kazdy mecz mozna wygrac trojkami. Scott jest madrzejszy niz sie Wam wydaje, Portland gra niezle tylko dzieki McMilanowi ktorzy byl amdrym graczem w Sonics. Szkoda tylko, ze zapomnieli o centrach i rezewie na czworce.

gratuluje wasz dobry typ - moj blad.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Hmmm trudno się zgodzić , że zapomnieli . W końcu Greg Oden i LeMarcus Aldridge to są wielkie talenty . To samo młody Josh McRoberts . Gdyby nie ich kontuzje to Twoja opinia zmieniłaby się o 180 stopni ;-) Zresztą Trail Blazers często grają niskim składem i wtedy Outlaw pełni rolę PF ( z konieczności ale zawsze ) .
 
kore99 0

kore99

Użytkownik
Przede wszystkim to nie przesadzajmy ze ta dzisiejsza NBA jest taka &quot;be&quot;. Tez sie wychowalem na czasach Stocktona, Price&#39;a i pierwszej trylogii MJ&#39;a i tez mam do tego czasu wielki sentyment ale trzeba sie cieszyc z tego co mamy teraz. Tamto juz niestety nie wroci ale nie narzekajmy az tak na terazniejszosc. Fakt ze jest kilku grajkow takich, ze wystarczy na nich popatrzec i posluchac a chce sie zygac no ale nie da sie nic zrobic by tamte czasy wrocily...

Co do samego meczu, moze Cie przewrotnie zapytam: &quot;w jakim elemencie gry Portland przewyzsza Utah&quot;? W jakim przewyzszalo Dallas czy Detroit? Pod koszem nie musza wcale rywali gromic zeby sobie w meczu poradzic, patrz chocby przyklad Warriors ktorzy wciaz maja wielkie &quot;nic&quot; pod koszem a poradzili sobie w serii z Mavs ;-) Zreszta, patrz co potrafia zrobic Warriors teraz z ekipami z mocnym frontcourtem. A co do Poprtland to trojki im wcale nie musza siedziec by to wygrali. Nie siedzialy im z Nuggets, nie siedzialy im z Jazz, nie siedzialy z Warriors a wygrywali... Skuteczny Roy, pomocny Outlaw i efektywny support - nie trzeba wiele by pokonac Hornets. Choc fakt faktem - o drugiej stronie mozna powiedziec to samo tylko podmienic nazwiska ;-)

Zgadzam sie z tym ze patrzac od strony - nazwijmy to - technicznej jest dzisiaj dobry moment na postawienie na przelamanie serii Blazers i ja wcale nie przecze temu ze to przelamanie nastapi. Chodzi mi tylko o to ze to wcale nie jest takie 100-procentowo pewne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom