>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

NBA - Playoff

Status
Zamknięty.
pancerny 0

pancerny

Użytkownik
???? Boston Celtics - Los Angeles Lakers
Typ : 2
Kurs 2.50

Analiza :
Koszykarze Los Angeles Lakers nadal liczą się w walce o mistrzostwo NBA. W piątym spotkaniu finałów pokonali we własnej hali Boston Celtics 103:98. W rywalizacji do czterech zwycięstw Celtics prowadzą 3:2.Ten mecz będzie bardzo ważny dla celtów - mają tą przewagę że jeśli wygrają mecz to zostają mistrzami NBA .Co tu dużo mówić kiedy walczą Lakers nie ma właściwie różnicy że boston gra u siebie , czy na wyjeździe - od wszystkiego zależy dyspozycja dnia !W telewizyjnej konferencji słyszałem wypowiedź Bryant który zdecydowanie powiedział że o zwycięstwie w NBA zadecyduje 7 spotkanie !
Wynikało by z tego że to muszą na pewno wygrać .Gdyby ktoś oglądał ostatni mecz wiedział by że Lakers przegrali dzięki dobrej strategij trenera celtów .Myślę że decydująca była 2 kwarta - wytrącenie Bryant który zdobył tylko 25 punktów , przy czym Pierce aż 38 .Myślę że w tym spotkaniu tępo gry narzucą Lakers i wysoką przewagą utrzymają presję przeciwnika !
 
simons 646

simons

Forum VIP
Moim zdaniem rowniez ciezki mecz, bez Perkinsa ... Odom i Gasol beda mieli duze pole do popisu. Do tego Rondo cos nei w formie po tej lekkiej kontuzji. Boston moze dostac troche &quot;powera&quot; bo juz sa w meiscie gotowi swietowac, garaj we wlasnej hali. ponadto Allenowi urodzil sie syn, mial problemy zdrowotne temu pojechal szybko do domu, ale teraz podobno wszysko ok. Pozat ym ostatnio zepsul sie samolot ktory mial odwiezc zawodnikow z Bostonu do siebie, czyzby jakis znak ? ;)
Poza tym troszke zabawna sprawa o ile sie nie myle z Bostonu do LA jest 6h samolotem i 3h roznicy czasowej (2 przeciwne wybrzeza) takze dluga podroz moze tez jakso wplynac na zawodnikow chociaz nie powinna na tym etapie gry.
Moim zdnaiem bardzo trudny mecz do wytypowanie, ale dalem Boston -4 wierze w Doc Rivers , w sumie do konca niewiadomo czy perkins wejdzie na parkiet no i mam nadzieje ze znow Pierc bedzie w mega formie i poprowadzi Boston do wygranej.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Moim zdaniem Boston to dziś skończy...Pancerny domyślam się że Kobe gada tego typu brednie, że seria niby skończy sie dopiero 7mym meczem, ale......Kobe może tylko gadać bo obeznie jest bez formy a kiedy on jest bez formy to ogień ucieka z jego koleszków. Oglądałem wszystkie mecze tej serii i w 4 meczu w LA Boston nie wygrał dzięki taktyce Doca tylko Lakers przegrali ten mecz sami, po 1 połowie myśląc już o następnym. Dziś TEMPO DYKTOWAł BęDZIE BOSTON TAK JAK I PRZEZ CAłY SEZON NA SWOIM PARKIECIE, obrona obrona i jescze raz obrona. Moim zdaniem najlepszym typem na dziś jest :
Boston-LA... UNDER 191.5 [email protected]ł (bet-at-home)
+
Boston -4.5 [email protected] ....50zł (bet-at-home) ok już postawione linia wróciła na -4.5(sprawdzam po wielu forach ze Stanów i kupa ludzi gra Lakers dziś, nie widzę dlaczego w tym meczu mieliby się nagle obudzić, KG i Paul Pierce dziś dopełnią dzieła)
+
Boston do wygrania Tytułu ....@ 2.45.... 50zł (bet-at-home) - postawiony przed serią finałową
 
pancerny 0

pancerny

Użytkownik
Moim zdaniem Boston to dziś skończy...Pancerny domyślam się że Kobe gada tego typu brednie, że seria niby skończy sie dopiero 7mym meczem, ale......Kobe może tylko gadać bo obeznie jest bez formy a kiedy on jest bez formy to ogień ucieka z jego koleszków. Oglądałem wszystkie mecze tej serii i w 4 meczu w LA Boston nie wygrał dzięki taktyce Doca tylko Lakers przegrali ten mecz sami, po 1 połowie myśląc już o następnym. Dziś TEMPO DYKTOWAł BęDZIE BOSTON TAK JAK I PRZEZ CAłY SEZON NA SWOIM PARKIECIE, obrona obrona i jescze raz obrona. Moim zdaniem najlepszym typem na dziś jest :

Boston-LA... UNDER 191.5 [email protected]ł (bet-at-home)
+
Boston -4.5 [email protected] ....50zł (bet-at-home)
+
Boston do wygrania Tytułu ....@ 2.45.... 50zł (bet-at-home) - postawiony przed serią finałową
Dziś się wszystko okaże - czekam z niecierpliwością !
 
simons 646

simons

Forum VIP
Miodzik, wedlug mnie wszystk ozalezy od Perkinsa. Jak zagra to Boston to wygra i bedzie underek, jak nei zagra to La moze odskoczyc punktami. Wedlug mnei to kluczowy zawodnik. tak jak to psize na stronei nba , jest big three ale jest tez the biggest one (Perkins).
Dzis moze Pierce sie wykazac znow forma czy Allen a moze nawet Garnett maja takie przeblyski. Jak nie zagra Perkins to Gasol i Odom znow zaszaleja na parkiecie
Wiadomo wszystko jest mozliwe, ale gdyby bylo w 100% wiadomo co z Perkinsem to bylbym pewniejszy co do typowania.
 
ms89 0

ms89

Użytkownik
Dziś się wszystko okaże - czekam z niecierpliwością !
Tez tak mysle bo jak boston dzisiaj przegra to juz ma pozamiatane bo Lakers wykorzystaja ten stan i w L.A. powinni wygrac wiec jak nie dzisiaj Boston to kiedys tam napewno Lakers ????
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
ms89 co ty gadasz? graja przeciez systemem 2-3-2 wiec Boston ma 2 mecze na skonczenie serii aczkolwiek zgadzam sie ze dobrze dla nich byloby nie dopuscic do meczu nr 7 ze wzgledow czysto psychologicznych
 
kamil.firefly 0

kamil.firefly

Użytkownik
Moim typem jest skromne zwycięstwo Lakersów. Na prawdę wygląda na to, że zależy im na zwycięstwie. Boston ma problemy z kadrą, i jak ktoś tu wyżej wspomniał brak Perkinsa (podobno nie będzie dziś grał) to Gasol i Odom znowu poczarują :-D
Przy okazji zapraszam do mojego tematu, mam na dziś więcej typów.
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
Perkins raczej zagra, a do tego ze Lakers chca niestety ich kiepska forma nie ma nic do rzeczy...ogladaj dzis Pierce&#39;a i KG w akcji..Lakers moze w przyszłym roku:jezora:
 
S 7

smyku1910

Użytkownik
a ktoś pomyślał o Allenie, który na mecz przyleci wyczarterowanym samolotem, bo młodzian z jego rodzinki wylądował w szpitalu i Ray tam przesiadywał aż do niedawna...zmęczony, możliwe że myślami gdzie indziej...trzeba to brać pod uwagę
 
Baqu 932,8K

Baqu

Forum VIP
ja mam coś na deser :-D

Postgame Presser: Brian Scalabrine ????

nie dość, że koleś ogólnie jest mega śmieszny, a za kibiców z Bostonu uważany za maskotkę ( nie zagrał ani sekundy w finale ) to jeszcze ostatnie pytanie na które odpowiadal całkowicie mnie rozbroiło ! a co najlepsze, ma racje !
 
miodzik 0

miodzik

Użytkownik
No dokładnie Kobek potrzebuje więcej wsparcia graczy którzy mogą bycw formie jakiś czas, nie ma jeden mecz...powodzenia w przyszłym sezonie..oby był owocny w kasę...do usłyszenia!!!!!pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom